Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#512640 - 16/02/2006 11:52 Bundesliga 18-19/02/06
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin

Do góry
Bonus: Unibet
#512641 - 16/02/2006 12:12 Re: Bundesliga 18-19/02/06
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
Borussia Dortmund v Werder Bremen

Prowadzony przez Thomasa Schaafa Werder ostatnio zawodzil; m.in. remis ze Stuttgartem i porazka z Kaiserslautern, a przed Werderem ciezki mecz z Juventusem na Am Westerstadion. Natomiast druzyna E.Smolarka nie przegrala od czterech spotkan; m.in. zwyciestwa nad Wolfsburgiem i Duisburgiem, bezbramkowe remisy z Schalke i Koln.
Borussia nie poradzi sobie z Werderem; pilkarze Schaafa potraktuja spotkanie na Westfalenstadion b.powaznie; "musza" postraszyc czyms niesamowity Juventus i sie "odblokowac". Zapewne Klose wciaz bedzie leczyc kontuzje, ale Baumann i Borowski po powrocie powinni cos ustrzelic <z Kaiserslautern sie nie udalo>.
Kursy na zwyciestwo gospodarzy i gosci sa podobne; warto zastanowic sie nad handi (-1) na Werder.

Typy:
Werder to win 2.55,- (expekt)
Werder (-1) to win 4.95,- (expekt)

Do góry
#512642 - 16/02/2006 12:54 Re: Bundesliga 18-19/02/06
BD Offline
old hand

Meldunek: 08/02/2006
Postów: 1163
Skąd: Szczecin
FC Nurnberg v Wolfsburg

Kursy (expekt)
2.00 3.30 3.60
1-1 7.00

2005-09-17 VfL Wolfsburg - FC Nürnberg 1 - 1

Bundesliga 2004/2005
2005-04-17 VfL Wolfsburg - FC Nürnberg 0 - 1
2004-11-06 FC Nürnberg - VfL Wolfsburg 4 - 0

Bundesliga 2002/2003
2003-03-01 FC Nürnberg - VfL Wolfsburg 1 - 1
2002-09-21 VfL Wolfsburg - FC Nürnberg 0 - 2

Bundesliga 2001/2002
2002-03-30 Nürnberg - VfL Wolfsburg 3 - 0
2001-11-03 VfL Wolfsburg - Nürnberg 5 - 0

Bundesliga 1998/1999
1999-05-08 VfL Wolfsburg - Nürnberg 1 - 1
1998-11-21 Nürnberg - VfL Wolfsburg 1 - 1

2.Bundesliga 1995/1996
1995-08-10 VfL Wolfsburg - Nürnberg 1 - 1
1995-08-10 Nürnberg - VfL Wolfsburg 0 - 0

2.Bundesliga 1994/1995
1994-08-10 Nürnberg - VfL Wolfsburg 0 - 0
1994-08-10 VfL Wolfsburg - Nürnberg 3 - 2

VfL coraz blizej strefy spadkowej; FCN usiluje sie z niej wydostac; poczekam na sklady/liste nieobecnych; stosunkowo bezpieczny wydaje sie typ 10 kurs 1.25,- <dobry do pociagow>

Do góry
#512643 - 16/02/2006 16:58 Re: Bundesliga 18-19/02/06
therror Offline
addict

Meldunek: 31/10/2005
Postów: 480
Skąd: 51° N, 17° E
Borussia Dortmund v Werder Bremen
CZy warto grać w tym spotkaniu powyżej 2,5 goli ??
pozdrawiam
m.z.

Do góry
#512644 - 16/02/2006 23:29 Re: Bundesliga 18-19/02/06
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
GraviTy fajnie zalozyles temacik tylko nastepnym razem dodaj kursy do meczy !

a tak juz do rzeczy :

-
Stuttgart - Mainz 1 1.64 (prof.)

braki kadrowe :

Maizn :
1 WACHE Dimo GK ***
8 GERBER Fabian AMRLC **
11 RUMAN Petr FRLC **
+
Otto Addo i Michael Thurk (wg. bundesliga.pl)

VFB:
2 HINKEL Andreas DR ***
8 BIERHOFKA Daniel MRLC *


Dzisiaj (juz wczoraj:P) ogladalem mecz VFB (puchar uefa) pod wodza nowego trenera Armin'a Veh'a ,ktory obiecywal dzialacza przed objeciem posady po Trapattonim ze VFB bedzie walczyc o miejsce w pucharach. Dla Veh'a byl to 2 mecz na lawce trenerskiej VFB i 2 porazka. Pilkarze ze Stuttgart'u grali tragicznie (dziecinne bledy doswiadczonych zawodnikow ( Soldo, Grönkjaer, itd)). Kibice VFB bardzo czesto "nagradzali" poczynania swoich "ulubieńcow" gwizdami.
Moim zdaniem VFB musi wygrac mecz z Mainz, bo w innym razie do spelnienia obietnic Veh'a napewno nie dojdzie, poniewaz dlugo nie zagrzeje lawki trenerskiej.
W mainz klopoty kadrowe + fatalna gra druzyny Jurgena Klopp'a na obcym terenie "mowi sama za siebie" w 10 meczach wyjazdowych mainz w tym sezonie zdobylo 4 pkt!!

wydaje mi sie ze po kursie 1.6 mozna sprobowac VFB

pozdrawiam pycio26

Do góry
#512645 - 16/02/2006 23:38 Re: Bundesliga 18-19/02/06
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
no to pycio zaprzeczasz sam sobie...mowisz ze Vfb gralo tragicznie i chcesz na nich stawiac ? Po co ???

Ja tez ogladalem ten mecz i widzalem to samo co Ty...graja tragicznie zle...ale w przeciwienstwie do Ciebie widzalem tez jak Gra Mainz !!! suche tabele nie graja !!!!

Maizn z Bayernem np. gralo niezle 1:1 ...wiec odradzam stawianie na vfb w takiej formie..

Do góry
#512646 - 16/02/2006 23:40 Re: Bundesliga 18-19/02/06
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
A i tak porownojac gdyby dzis zamiast anglikow gralo Mainz wynik bylby taki sam ...wiec ja stawiam X2 !!

Do góry
#512647 - 16/02/2006 23:55 Re: Bundesliga 18-19/02/06
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

Borussia Dortmund v Werder Bremen
Czy warto grać w tym spotkaniu powyżej 2,5 goli ??
pozdrawiam
m.z.



Naprawde ciekawe pytanie

W statystykach ostatnich 2 sezonow mozna znalezc cos takiego:

-sezon 03/04 Werder tylko 2 razy pod rzad nie strzelila gola,nastepny mecz byl juz overowy (6 bramek)
-sezon 04/05 identycznie to samo,tylko 2 razy pod rzad Werder nie strzelila gola,nastepny mecz byl juz overowy (3 bramki)
-sezon 05/06 jak na razie to samo,tylko 2 razy pod rzad Werder nie strzelila gola ( ostatnie dwie kolejki! )

Oczywiscie nie mozemy zapomniec,ze do overu jest wazny Miro Klose,niestety jeszcze nie wiadomo czy Mirek zagra.Dlaczego on jest taki wazny dla overowych meczow zobaczmy tutaj:

- w 14 meczach z Klose, Werder strzelila 41! bramek
- w 7 spotkaniach bez Klose,Werder strzelila tylko 10! bramek

Werder strzela z Klose podwujnie tyle bramek co bez niego.

Kto wiec wierzy w statystyki i jest pewien,ze Klose w sobotnim meczu zagra,ten powinnien zagrac na 100% over !

Do góry
#512648 - 17/02/2006 00:34 Re: Bundesliga 18-19/02/06
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Na razie bez głębszych analiz przedstawie swoje spostrzeżenia ale najpierw odniose się do typów GraviTy.

Co do meczu BVB-Werder to zwroc tylko uwage ze Werder ma wazny i trudny mecz w LM wiec moze lepiej sobie go odpuscic. Poza tym ostatnimi czasy maja jakies trudnosci- z K'lautern porazka u siebie, wczesniej wyciagali z Mainz od 0:2 takze cos nie iskrzy za bardzo.

Co do drugiego spotkania to ciezko powiedziec, ale dla mnie Wilki sa troche malo przewidywalne wiec moze 2 Tylko mala poprawka Nurnberg nie jest w strefia spadkowej tylko o jedna pozaycje ponad.











Ja przede wszystkim nie moge zrozumiec kursow jakie buki wystawily na mecz Bayer-MSV Duisburg? Czy naprawde oddsmakerzy nie widza jak sie prezentuja obydwie ekipy? Z jednej strony Bayer, ktory popelnia bledy ktore nie zdazaja sie nawet na treningach trampkarzy. To co wyprawiala trojka obroncow Juan-Athirson-Madouni z Schalke wola o pomste do nieba. Te 7 bramek S04 to nie ich genialna skutecznosc tylko kiepscizna Bayeru. Gdybym ja byl trenerem ci panowie juz w ten weekend sprzedawali by kebab na miescie a nie grali w Bayerze. Co prawda na mecz z MSV bedzie juz do dyspozycji Ramelow, ktory zagra prawdobodobnie na stoperze ale kazdy znawca bundesligi wie ze lubi on wlaczac sie w akcje ofensywne i czesto zapedza sie na druga polowe. Wroci do skladu zapewne tez nasz Krzynek, ktory zaprezentowal sie z dobrej strony z Schalke strzelajac bramke.
Z drugiej strony Duisburg ktory za trenera Kohlera walczy o kazdy metr boiska, o kazda pilke. Bardzo dobry mecz z BVB, dwie wspaniale sytuacje niewykorzystane przy stanie 0:0. Nastepnie mecz z M'Gladbach i rowniez troche zabraklo szczescia (choc nie ukrywam ze umiejetnosci rowniez). Szalejacy z przodu Klemen Lavric, doswiadczony Lottner, zawsze widoczny na boisku Dzikuzu

Leverkusen-MSV Duisburg 2 2/10 5.80 BAW
Duisburg to score 1,53 7/10











Zastanawia mnie tez mecz K'lautern-Arminia
Ciekawi mnie czy pojda za ciosem i pokusza sie o wygrana co przy sprzyjajacych wiatrach pozwoli im na opuszczenie strefy spadkowej. Bardzo prawdopodobny wydaje sie over przy obecnej formie strzeleckiej Isaaka Boakye. Jesli K'lautern ma atakowac to moga sie nadziac na niejedna kontre. Wichniarek chyba usiadzie na lawie. Ja tu widze sporo bramek ale nie lubie obstawiac un/ov wiec tylko symbolicznie. Spece od un/ov niech sie wypowiedza.

K'lautern-Arminia ov 2,5 3/10 1,65 GB











Widze tez szanse dla gospodarzy w meczu Hannover 96-Bayern Sa w wysmienitej formie, odprawili ostatnio u siebie HSV, przegrali w tym sezonie u siebie tylko raz i to na poczatku sezonu z Wolfsburgiem. Niepokonani od 10 meczow w bundeslidze ale trzeba przyznac ze zanotowali sporo remisow. Widac dobra atmosfere i wpolprace z pikarzami trenera Neururera. W obliczu meczu Bayernu w LM mysle ze urwa liderowi chociaz 1 punkt. Pojawila sie szansa na PUEFA dla Hannoveru i jestem przekonany ze powalcza z BVB o drugie miejsce dla niemieckiego zespolu w tych rozgrywkach bo S04 jest raczej poza zasiegiem. Kurs moim zdaniem warty pykniecia.

Hannover 96-Bayern Monachium 1X 5/10 2,10 BAW






Czekam na Wasze opinie co ostatecznie zagram podam w piatek wieczorem lub w sobote rano.

Pozdrawiam/quincy

wyprostowane


Edited by Bzyku (17/02/2006 11:19)

Do góry
#512649 - 17/02/2006 00:36 Re: Bundesliga 18-19/02/06
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
O dzizas widze ze sobie pozyczylem nielegalnie logosy... prosze wiec moderatorow o wyprostowanie tego posta. Z gory dzieki i wielkie sorry za ta akcje.

Do góry
#512650 - 17/02/2006 10:58 Re: Bundesliga 18-19/02/06
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Quote:

no to pycio zaprzeczasz sam sobie...mowisz ze Vfb gralo tragicznie i chcesz na nich stawiac ? Po co ???




niezaprzeczam tylko mysle w taki sposob: jak VFB zagra jeszcze z 2 mecze tak jak gralo z M'boro to Veh pozegna sie z lawka trenerska szybciej niz moglby przypuszczac ( aspiracje na puchary) wiec napewno zmotywuje chlpakow zeby zagrali jak najlepiej!

moim zdanie Veh ma noz na gardle bo po odejsciu trapy nic sie nie zmienilo gra i wyniki nadal tragiczne wiec beda szukac nowego trenera, a zawodnikom zmiany trenerow nie lezaa na reke bo dzisiaj np. Soldo moze byc pewny pierwszej 11 a jak przyjdzie nowy trener moze grac w rezerwach.

pozdro Timek i powodzenia z x2

Do góry
#512651 - 17/02/2006 12:31 Re: Bundesliga 18-19/02/06
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Czy Stuttgart grał wczoraj aż tak tragicznie?Wydaje mi się, że do pierwszej bramki Middlesbrough to oni kontrolowali sytuację na boisku i stworzyli kilka groźnych akcji po których bałem się o wynik tego meczu.Po bramce stracili ten zapał i z minuty na minutę zaczynali coraz mocniej bić głową w mur.Ale gdyby nie szybka bramka po przerwie dla anglików, która juz totalnie załamała niemców to nie wiem jaki byłby wynik tego meczu.Ja w każdym razie tego nie ruszam

Do góry
#512652 - 17/02/2006 17:17 Re: Bundesliga 18-19/02/06
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Borussia Dortmund-Werder Brema over 2,5 gola

Obie drużyny w swoich składach mają bardzo bramkostrzelnych napastników ze strony gospodarzy nasz rodak Ebi Smolarek w tym sezonie 12 bramek strzelonych. Po drugiej strony pochodzący z Polski Miroslav Klose 16 bramek strzelonych w sezonie także nie złą formą imponuje Ivan Klasnić 9 bramek w sezonie. Z moich informacji jednak wynika, że Klose będzie w tym meczu, ale na ławce rezerwowych. Raczej trener Schaaf wpuści Klose na boisku jak będzie nie korzystny wynik dla Werderu. Klose szykowany jest na mecz z Juventusem. Jeśli chodzi o overy w tym sezonie to Werder na wyjeździe zanotował ich 6 a Dortmund na własnym boisku w tym sezonie 5. Jeśli chodzi o ostatnie trzy kolejki padły takie wyniki:
Dortmund:
21 kolejka--> Koeln-Dortmund (0:0)
20 kolejka--> Dortmund-Duisburg (2:0)
19 kolejka--> Schalke-Dortmund (0:0)
Jak widać w ostatnich trzech kolejkach nie było overa warto zauważyć, że nie strzelił w ogóle gola Smolarek.
Werder:
21 kolejka--> Werder-Kaiserslautern (0:2)
20 kolejka--> Stuttgart-Werder (0:0)
19 kolejka--> Werder-Mainz (4:2)
Jeden over na własnym boisku brakuje w składzie na pewno Klose.
Trudno tak do końca powiedzieć czy padnie ten over moim zdaniem jest on prawdopodbny jeśli Smolarek odnajdzie swoją formę strzelecką. Werder powinnien się podnieść po kompromitacji z Kaiserslautern (0:2) i pozostaje faworytem tego spotkania.

Pozdrawiam.

Do góry
#512653 - 17/02/2006 17:31 Re: Bundesliga 18-19/02/06
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
VFB Stuttgart-FSV Mainz 1

Bilans bezpośrednich spotkań na boisku gospodarza 1-0-0.

Stuttgart w ostatniej kolejce ligowej przegrana na wyjeździe z Arminią (1:2). Bilans w tym sezonie na własnym boisku 2-6-3.

Mainz w ostatniej kolejce ligowej przegrana na wyjeździe z Hamburgerem SV (0:1). Bilans w tym sezonie na wyjeździe 1-1-8.

Ja się zgadzam z moimi przedmówcami, że Stuttgart nie gra za dobrze w tym sezonie, ale trzeba popatrzeć na to kto jest przeciwnikiem. Zespół Mainz ma co raz większe problemy kadrowe trener Klopp nie może wystawić kontuzjowanych bramkarza Dimo Wache, pomocnika Otto Addo i napastnika Michael Thurk. W Stuttgarcie nie zagrają Ludvik Magnin i Jesper Gronkjaer. Na pewno mecz walki, ale moim zdaniem na korzyść gospodarzy zwłaszcza, że w pierwszym spotkaniu Stuttgart wygrał w 5 serii spotkań na boisku Mainz (2:1).

Pozdrawiam.

Do góry
#512654 - 17/02/2006 19:05 Re: Bundesliga 18-19/02/06
dzibidzaba Offline
stranger

Meldunek: 28/05/2005
Postów: 6
Skąd: Szczecin
Witam wszystkich. Zainteresował mnie jutrzejszy mecz w Dortmundzie i wydaj mi sie ze spokojnie mozna pokusic sie o zagranie na zwycięstwo gospodarzy. Patrząc na występy Werderu w ostatnim czasie mozna zauwazyc lekki dołek, porazka u siebie z K'lautern 0:2 co kosztowało pewnie nie tylko mnie kilka złotówek, trzy kolejki temu równiez strata u siebie dwoch bramek z Mainz no i wyjazd na bezbramkowy remis z bądz co bądz słabiutkim Stuttgartem. Wiem ktoś może mi powiedzieć że własnie teraz najwyzszy czas wziąść się za siebie i zacząć strzelać i wygrywac - do tego wraca Mirek, choć pewnie nie odrazu do pierwszego składu - ale ja nie zapominam o meczu który czeka bremenczyków w środe - przyjezdza "wielki" Juventus i to chyba raczej ta druzyna zaprzata głowę dryzyny werderu. Nawet patrzac przed tą kolejką na tabele Bundesligi jak i na zestaw par porazka gości nie wpłynie bardzo nie korzystnie na ich pozycje - mistrza to my juz znamy, a sąsiedzi z tabeli mają również trudne wyjazdy Hamburg jedzie do Frankfurtu zas do stolicy przyjedzie Schalke. Zaś jeżeli chodzi o Borussie to druzyna dobrze gra na własnym boisku - mają chęć rewanżu za 3:2 z tego sezonu a i jezeli chodzi o mecze z wczesniejszych lat korzystniej to wygląda po stronie gospodarzy. Ostatnie dwa mecze przed własną publicznością wygrane, wyjazdy na zero z tyłu - w składzie zabraknie zawodnikw których juz od dawna nie ma w kadrze z Dortmundu (Koller, van der Gun, Ricken, B. Meier, Tyrala) wiec juz wszyscy sie zdązyli przyzwyczaic no i wierze Ebiego - w pierwszym meczu wcisnął dwie to dlaczego miałby tego nie powtórzyć tak więc Ebi Smolarek i wszystko jaśniutkie jak słoneczko!!!

Borussia Dortmund - Werder Brema 1

Do góry
#512655 - 18/02/2006 02:13 Re: Bundesliga 18-19/02/06
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

Zainteresował mnie jutrzejszy mecz w Dortmundzie i wydaj mi sie ze spokojnie mozna pokusic sie o zagranie na zwycięstwo gospodarzy. Patrząc na występy Werderu w ostatnim czasie mozna zauwazyc lekki dołek, porazka u siebie z K'lautern 0:2 , trzy kolejki temu równiez strata u siebie dwoch bramek z Mainz no i wyjazd na bezbramkowy remis z bądz co bądz słabiutkim Stuttgartem. ...- do tego wraca Mirek, choć pewnie nie odrazu do pierwszego składu - ale ja nie zapominam o meczu który czeka bremenczyków w środe - przyjezdza "wielki" Juventus i to chyba raczej ta druzyna zaprzata głowę dryzyny werderu. Nawet patrzac przed tą kolejką na tabele Bundesligi jak i na zestaw par porazka gości nie wpłynie bardzo nie korzystnie na ich pozycje.- mają chęć rewanżu za 3:2 z tego sezonu a i jezeli chodzi o mecze z wczesniejszych lat korzystniej to wygląda po stronie gospodarzy.- w składzie zabraknie zawodnikw których juz od dawna nie ma w kadrze z Dortmundu (Koller, van der Gun, Ricken, B. Meier, Tyrala) wiec juz wszyscy sie zdązyli przyzwyczaic no i wierze Ebiego - w pierwszym meczu wcisnął dwie to dlaczego miałby tego nie powtórzyć tak więc Ebi Smolarek i wszystko jaśniutkie jak słoneczko!!!




Mnie jutrzejsze spotkanie tez bardzo interesuje i wydaje mi sie,ze w tym meczu mozna zagrac spokojnie 1 a moze X albo 2.Forma w jakiej prezentuje sie Werder w ostatnich spotkaniach nie zachwyca,ale czy to jest tylko forma czy tylko brak skutecznosci.W przegranym meczu z Kaiserslautern Werder oddala az 27 strzalow na bramke i miala 15 rzutow roznych (goscie tylko 1 rzut rozny),w meczu z Mainz pokazali w ciagu 5 min.jak to jest gdy ma sie 100% skutecznosci z 0-2 zrobilo sie 3-2.Mainz juz nie istnialo!Jeszcze musze przypomniec,ze Mainz (away)strzelilo w pucharze DFB nawet Bayernowi (24.01) az 2! bramki.
Co do slabiutkiego Stuttgartu,ktory zremisowal 0-0 z Brema,zastanawiam sie dlaczego ten ;slabiutki;Stuttgart (home)zremisowal w tym sezonie z Bayernem 0-0 i wygral z Schalke 2-0!?

Przypominajac Mirka Klose,ktory w sobotnim meczu nie zagra (najswiezsze info o Werderze znajdziesz zawsze tutaj )nie dlatego,by oszczedzac go na przyszly tydzien na mecz z Juve,tylko dlatego,ze Miro dopiero w piatek po kontuzji ramienia po raz pierwszy trenowal z druzyna i jest jeszcze za duze ryzyko gdyby juz w sobote zagral.

Wielki Juve napewno juz jest w glowach pilarzy Werderu,ale oni ciagle powtarzaja,ze najpierw graja w Dortmundzie i wiedza w jakiej moga byc sytuacji po porazce z BVB i znowu sie z Toba nie zgodze,Werder nie moze sobie pozwolic na utrate punktow,Schalke moze wygrac,HSV zremisowac i juz tabela zaczyna sie robic nie korzystna dla Werderu.

Porownujac mecze tych druzyn z wczesniejszych lat uwazam za bezsensowne,bardziej juz moge sobie wyobrazic porownanie meczu o 3 miejsce w Efes Cup,ktore rozegrane bylo w styczniu tego roku wygrane przez Werder 1-0.
W tym spotkaniu Dortmund gral z najlepsza 11 (jedynie bez Smolarka),Werder zmieniona byla na 7 pozycjach (przez cale 90min.zagral np.Lagerblom),spotkanie bylo wyrownane,az do 1 bramki Werderu (rzut karny w 63min.),pozniej gral juz tylko Werder trafiajac jeszcze 2 razy w slupek.

Wedlug mnie tak spokojnie (jak pisze o tym dzibidziaba)zagrac na Dortmund to duze ryzyko.


Do góry
#512656 - 18/02/2006 07:09 Re: Bundesliga 18-19/02/06
vegos00 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/08/2005
Postów: 219
Zgadzam sie z wypowiedzią Werder12. Pozatym typuje sie raczej pewne mecz nisz te w których nic nie wiadomo. :|

Ciekawszy moim zdaniem jest mecz Hannower 96 - Bayern. Hannower w wyśmienitej formie. Stanowi realne zagrozenie dla Bayernu. Do miejsca w PUEFA brakuje 1 oczka wiec podczas gdy Herta o bardzo osłabionym bloku defensywnym zmierzy się z Schalke 04, wiec ambicje majom sie coś w stylu jak pies na kiełbase... =P. Beyern ma 10 pkt przewage wiec jest z pewnością spokojniejszy nisz gdyby była to walka "łep w łep" z jaką Bremą czy coś. Ubytki w składach zblizone, do składu Hannoweru wraca pomocnik Lala - zawszienoy na 3 mecz (czer. kartka) oraz Mertesacker, pozatym brak jakiś głównych absencji, w Bayernie poza starymi kontuzjami niewystąpi główny obrońca Lucio. Historia przemawia zdecydowanie za Bayernem, w ostatnich 5 meczach wygrywał 4 razy Bayern, jeden remis. Można spojrzeć innaczej... progresywnym sposobem kiedyś porażka musi sie przytrafić i dziś jest to świetna okazja, tymbardziej ze Bayern traci pkt wyłącznie na wyjazdach. Ogromnym aspektem przemawiającym za Hannoverem jest wtorkowy mecz Bayernu w LM. Przed włoskim AC Milanem Felix Magath z pewnością każe się oszczędzać jak to sie dzieje we wszystkich innych ligach i z doświadczenia wiadomo ze drużyny takie zaliczają poraszki i remisy przed LM, LM to priorytet (gra sie tam o kase nieporównywalną z ligą krajową). Już w meczu z Nurembergiom można sie docztytać tekstów typu... "Tak samo poważnie zawodnicy muszą podejść do tego pojedynku, jak to zrobią z AC Milanem", więc piłkarze w tym meczu są myślami w meczu z AC Milanem.

Oczywiście cała analiza jest pod kątem spoko kursu wystawionego na Hannover:

Sportingbet
Hannover v Bayern Monachium 4.75 3.50 1.727
AHC 0.5, 1 [1.75] -0.5, -1 [2.10]

Do góry
#512657 - 18/02/2006 08:21 Re: Bundesliga 18-19/02/06
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

GER 1.Bundesliga, Injuries, February 18 - 17.02.2006

Dortmund

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
9 KOLLER Jan SC *** Long-term
18 RICKEN Lars AM/FRC */**
16 VAN DER GUN Cedric FRL * until March
20 MEIER Bernd GK -
28 TYRALA Sebastian FRLC -

BACK from injury/suspension:
6 KRINGE Florian MRLC **
8 AMOAH Matthew FC */**

Werder Bremen

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
11 KLOSE Miroslav SC ***
1 REINKE Andreas GK **
14 HUNT Aaron FC *

BACK from injury/suspension:
- None


Hannover

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
27 SCHRÖTER Silvio AMR */**
35 HALFAR Sören D/ML */**
11 STENDEL Daniel FR *

BACK from injury/suspension:
29 MERTESACKER Per DC ***
8 LALA Altin DMC **/***

Bayern München

Suspensions:
- None

New injuries:
3 Lucio DC ***

Old injuries:
23 HARGREAVES Owen DMC */**
24 SANTA CRUZ Roque SC *

BACK from injury/suspension:
- None


Hertha Berlin

Suspensions:
3 FRIEDRICH Arne DRC ***
29 FATHI Malik DL **

New injuries:
- None

Old injuries:
14 SIMUNIC Josip DC ***
22 SCHRÖDER Oliver DMRLC *

BACK from injury/suspension:
12 FIEDLER Christian GK ***
6 Gilberto AML **/***
17 MADLUNG Alexander DC */**

Schalke

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
16 RODRIGUEZ Darío D/DMRLC **
24 PANDER Christian DL ** Long-term injury, has missed the whole season so far
6 ALTINTOP Hamit DMRC */**
15 WALDOCH Tomasz DC *
7 AZAOUAGH Mimoun MC - Long-term injury, has missed the whole season so far

BACK from injury/suspension:
- None


Kaiserslautern

Suspensions:
- None

New injuries:
40 HÖILAND Jon-Inge D/DMR **
21 ERNST Thomas GK *

Old injuries:
4 WENZEL Timo DLC */**
22 REUTER Torsten DMC *

BACK from injury/suspension:
- None

Arminia Bielefeld

Suspensions:
2 SCHULER Markus DL **

New injuries:
- None

Old injuries:
- None

BACK from injury/suspension:
10 VATA Fatmir AM/FC **


Leverkusen

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
- None

BACK from injury/suspension:
3 Roque Junior DC **/***

Duisburg

Suspensions:
- None

New injuries:
- None

Old injuries:
20 GRLIC Ivica MRC **/***
6 HAUSWEILER Markus DMC **
15 AHANFOUF Abdelaziz FRLC */**
8 VOSS Andreas MC * Rest of the season

BACK from injury/suspension:
29 WILLI Tobias MR **


Mönchengladbach

Suspensions:
19 POLANSKI Eugen MC *

New injuries:
- None

Old injuries:
4 HELVEG Thomas DRC **
8 LISZTES Kristian MC */**
22 KIRCH Oliver DMC -

BACK from injury/suspension:
5 JANSEN Marcell DML ***

1.FC Köln

Suspensions:
- None

New injuries:
2 CULLMANN Carsten DR *

Old injuries:
12 Evanilson D/DMR */**
23 FEULNER Markus DMC *

BACK from injury/suspension:
18 GRAMMOZIS Dimitrios DMRC */**


Nürnberg

Suspensions:
5 WOLF Andreas DRLC **

New injuries:
27 KIESSLING Stefan FC **/***

Old injuries:
11 MINTAL Marek AMC ***

BACK from injury/suspension:
2 LENSE Benjamin DR **
10 BANOVIC Ivica AMC **

Wolfsburg

Suspensions:
9 KLIMOWICZ Diego SC **/***

New injuries:
- None

Old injuries:
8 HRISTOV Marian MC - Long-term

BACK from injury/suspension:
4 LANGKAMP Matthias DC *


http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#512658 - 18/02/2006 08:40 Re: Bundesliga 18-19/02/06
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Wiec Klose nie bedzie dzis grac, ale i tak mam nadzieje ze Klasnic i Valdez w koncu cos ustrzela over chyba w tym spotkaniu to juz powinien pasc. Werder od 2 spotkan bez overa i malo tego bez strzelonej bramki dzis raczej powinni cos ustrzelic . Ogolnie odradzalbym stawianie na Werder, mysle ze dzis bedzie 2:1 lub 3:2 dla Borussi

Do góry
#512659 - 18/02/2006 10:49 Re: Bundesliga 18-19/02/06
Koski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3988
Skąd: BayArena
TYPY KOLEJKI

Kaiserslautern - Arminia Bielefeld 1 @ 1.9 2/10 B&W


Leverkusen - Duisburg 1(-1) @ 2.2 6/10 B&W


Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 2 @ 2.2 2/10 B&W


Stuttgart - Mainz 05 1 @ 1.65 5/10 B&W

OPIS KOLEJKI

18/02 15:30 Kaiserslautern - Arminia Bielefeld
Dla wszystkich zaskoczeniem bylo wyjazdowe zwyciestwo Kaiserslautern w poprzedniej kolejce z Werderem. Czerwone Diably zajmuja 17 miejsce, ale od wydostania sie ze strefy spadkowej dzieli ich 1 punkt. Arminia tydzien temu wygrala ze Stuttgartem. Zawodnicy z Bielefeld zajmuja 12 miejsce w tabeli. Druzyna Artura Wichniarka slabo spisuje sie na wyjazdach. Kaiserslautern zrobi wszystko, aby to spotkanie wygrac. Typ: 1 (kurs 1.9).

18/02 15:30 Nurnberg - Wolfsburg


W sobote na Franken Stadion FC Nürnberg podejmie VfL Wolfsburg. Gospodarze przed tygodniem dzielnie walczyli z Bayernem Monachium. Przegrali róznica 1 bramki. Norymberga zajmuje miejsce tuz nad strefa spadkowa. Wilki to druzyna, która ostatnie 5 meczy wyjazdowych przegrala. W tym spotkaniu moze pasc remis. Duze oslabienie w ekipie gospodarze, zabraknie Marka Mintala. Typ: X (kurs 3.3)

18/02 15:30 Leverkusen - Duisburg

Ach co to byl za mecz, mozna powiedziec, gdy przypomnimy sobie spotkanie Aptekarzy z Schalke, w którym padlo az 11 bramek. Mimo przegranej trener gospodarzy Michael Skibbe jest zadowolony, ze wreszcie jego napastnicy zaczeli strzelac. Wszyscy w Leverkusen licza, ze zajma miejsce, które zagwarantuje im udzial w Pucharze UEFA. Do skladu wracaja Roque Junior, Nowotny. W podstawowym skladzie powinien zagrac Jacek Krzynówek, który strzelil bramke w rozegranym we wtorek meczu sparingowym z FC Koeln. Wystepujacy w meczu z Schalke na lewej flance Athirson gral slabo. Duisburg jest slaba druzyna, która na wyjazdach spisuje sie fatalnie. TYP: 1 (kurs 1.5); 1 handicap 0-1 (kurs 2.2 !!!).


18/02 15:30 Dortmund - Werder Bremen

To bedzie niezwykle ciekawe spotkanie na Signal Iduna Park.W ekipie gospodarzy ujrzymy Ebiego Smolarka, który blyszczy w tym sezonie. Do skladu gosci wraca Klose, ale spotkanie ma rozpoczac na lawce rezerwowych. Werder bez Klose radzil sobie nie najlepiej. W druzynie gosci w bramce wystapi Wiese, który zastapi Reinke, którego przez miesiac nie ujrzymy na boisku. Na wypelnionym po brzegi stadionie nie zabraknie na pewno walki. Po zacietym spotkaniu typuje bramkowy remis. Typ: X (kurs 3,3).

18/02 15:30 M`Gladbach - FC Koeln
Goscie jakby powoli przestaja wierzyc, ze pozostana w 1 lidze. Tydzien temu w spotkaniu z Borussia Dortmund grali poprawnie. Gospodarze, czyli popularne Zrebaki chca ten mecz wygrac, gdyz 3 punkty dadza im awans do strefy pucharowej. Uwazam, ze goscie wciaz marza o pozostaniu na kolejny sezon w elicie. Spotkanie bedzie bardzo zaciete, gdyz punkty kazdej druzynie przyniosa korzysc. W obu ekipach zabraknie kilku zawodników (m. in. Polanskiego w Borussi), ale nie powinno miec to wplywu na przebieg spotkania. TYP: NO BET


18/02 15:30 Hannover - Bayern Munchen

Do Hannoveru zawita lider Bundesligii Bayern. Gospodarze od 5 spotkan na wlasnym terenie nie zaznali goryczy porazki. Zawodnicy z Bawarii punkty tracili w meczach wyjazdowych. Po ostatnim spotkaniu lidera mozna odniesc wrazenie, ze dostaja powoli zadyszki. Hannover 96 z Zurawem w skladzie zajmuja 6 miejsce. Mając na uwadze fakt, iż we wtorek rusza Liga Mistrzów, a Bayern zmierzy się w arcyważnym meczu z AC Milan pozostawić ten mecz w spokoju, albo zaryzykować i postawić na tzw. podwójną szansę 1X (kurs 2.02) lub może dla odważnych "czystą" 1 (kurs 4.80). Typ: NO BET/1X, X (kurs 2.02 / kurs 4.80).

18/02 15:30 Hertha Berlin - Schalke 04

Gospodarze od 5 spotkań w Bundeslidze remisują. 4 remisy to wyniki 1:1.Obie drużyny grały w tym tygodniu w Pucharze UEFA. Hertha przegrała z Rapidem Bukareszt 0-1, a Schalke w ostatnich minutach wygrało z Espanyol'em Barcelona 2:1,
a gola w 88 minucie strzelił Fabian Ernst. Można zadać sobie pytanie czy Hertha zremisuje po raz 6 z kolei czy może padnie inne rozstrzygnięcie. To spotkanie proponuję odpuścić w przeglądaniu oferty, ponieważ każdy wynik jest możliwy. Typ: NO BET

19/02 17:30 Eintracht Frankfurt - Hamburger SV

Hamburg musi wygrać. Takie założenie stawiają sobie wszyscy ludzie związani z HSV. Goście muszą wygrać, jeżeli realnie myślą o dogonieniu Bayernu Monachium. Przed tygodniem goście "wymęczyli" 1:0 w spotkaniu z Mainz. Natomiast drużyna z Frankfurtu mimo, iż grała poprawnie, to spotkanie z Hannoverem przegrała 0:1. W Hamburgu zabraknie m. in. dwóch znakomitych zawodników, czyli van der Vaarta
oraz Ailtona. Mam nadzieję, iż Barbarez wraz z Lauth'em poprowadzą HSV do zwycięstwa. Typ: 2 (kurs: 2.2)

19/02 17:30 Stuttgart - Mainz 05

Stuttgart zawodzi bardzo często. W czwartkowym spotkaniu z Middlesbrough, które Stuttgart przegrał 2:1 zawiedli wszyscy. Błędy były widocne w obronie, atak bardzo nieskuteczny. Nazwiska gospodarzy to świetni zawodnicy (Hildebrand, Ljuboja, Tomasson i Grönkjaer, który nie zagra w niedzielę). Mainz na wyjazdach zdobył tylko 4 punkty. Mam nadzieję, że Stuttgart wygra spokojnie i poprawi swoją grę. Ma w tym pomóc nowy trener Armin Veh, który zastąpił legendarnego Giovanni'ego Trapattoni'ego. Typ: 1 (kurs: 1.65).

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (rafal08), 2183 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581195 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49