Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2178931 - 20/03/2008 00:38 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Amkwish]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Mówiąc "bęcki" miałem na myśli tylko porażkę ;\)

Wyboru za dużego nie mają - 2:0 i w górę, muszą zaatakować, a każda stracona bramka spowoduje ogromne problemy w kwestii awansu. Będzie ciężko (nikt nie mówił że będzie łatwo ;\) )..

Chodzi ten mecz za mną i nie chce dać spokoju \:p

Do góry
Bonus: Unibet
#2178963 - 20/03/2008 00:53 Re: Puchar Hiszpanii [Re: mgr]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: mgr
Mówiąc "bęcki" miałem na myśli tylko porażkę ;\)

Wyboru za dużego nie mają - 2:0 i w górę, muszą zaatakować, a każda stracona bramka spowoduje ogromne problemy w kwestii awansu. Będzie ciężko (nikt nie mówił że będzie łatwo ;\) )..

Chodzi ten mecz za mną i nie chce dać spokoju \:p


mgr...uznalem ,ze tylko bet "awans Santander" jest wart zagrania.

Linie odpadaja ,1X2 - tu kursy nie powalaja.

Racing bardzo chce ,po raz pierwszy w historii klubu, awansowac do finalu i zgarnac CdR ,a tym samym zapewnic sobie udzial w Pucharze UEFA.
Dlaczego mialoby sie im w koncu nie udac ?

A Getafe musi w koncu miec jakis wypadek przy pracy


Edited by amkwish (20/03/2008 00:54)

Do góry
#2179010 - 20/03/2008 01:15 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
zagdan82 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 381
Skąd: Katowice
Ja też wiele się naczytałem, że Santander "chce" a "chcieć to móc" więc uważam, że mimo iż drużyna już wiele osiągnęła w lidze, to w pucharze jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Tak więc myślę, że Racing jest w stanie wygrac ten mecz i taki wynik biorę pod uwagę, ale patrząc na ostatnie poczynania Getafe obawiam się, że nie uda się drużynie Smolarka awansować, chociaż bardzo bym sobie tego życzył. W każdym razie mój typ na ten mecz to: RACING SANTANDER

Do góry
#2179024 - 20/03/2008 01:19 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Amkwish]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: amkwish


A Getafe musi w koncu miec jakis wypadek przy pracy


Dla mnie osobiście Getafe to rewelacja całego sezonu ligowego w Europie! Nie potrafię sobie wytłumaczyć jak to się dzieje że ta drużyna z tak wąską kadrą z powodzeniem gra na 3 frontach ale od jakiegoś czasu całkowicie to deceniam i "oddaję trenerowu Leudropowi co jego" \:\)

Dzisiaj moim zdaniem Getafe zagra tak jak w Madrycie z Realem (1-0) czyli ultra defensywnie rozbijając ataki rywali i licząć na 1-2 kontry w całym meczu. Nie lekceważcie Getafe, ja kilka razy to zrobiłemw tym sezonie i zapłaciłem za to. GETAFE dziś AWANSUJE

Do góry
#4195471 - 26/10/2010 22:14 Re: Puchar Hiszpanii [Re: DJ SOSNA]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Real Murcia - Real Madryt(-1.5 gola) 2 1.65

Real zamierza w tym roku zagrać w rozgrywkach o Puchar Króla na serio, a to wystarczy tak naprawdę by postawić na nich w tym meczu...

Jose Mourinho: To dla mnie bardzo ważny mecz. Jeśli powtórzyłaby się sytuacja sprzed roku, skreślę piłkarzy, którzy do tego dopuszczą. Dla mnie będą martwi - powiedział trener Realu.

Kadra na mecz:
Bramkarze: Casillas, Adán i Jesús;
Obrońcy: Sergio Ramos, Albiol, Arbeloa, Pepe i Mateos;
Pomocnicy: Granero, Diarra, Di María, Canales, Pedro León, Khedira i Juanfran;
Napastnicy: Higuaín, Cristiano Ronaldo i Benzema.

zabraknie więc tylko Carvalho, Ozila i Alonso, a o tym jak poważnie podchodzą do tego meczu niech świadczy fakt że w bramce ma zagrać Cassilas a nie jak w poprzednich latach w pucharze - Dudek.

Murcia w zakończonym sezonie spadła z Segunda B, obecnie lideruje w jednej z grup 3 ligi, nie powinni sprawić większych problemów rywalom.

Do góry
#4338359 - 05/01/2011 21:17 Re: Puchar Hiszpanii [Re: mln]
aka shakal Offline
stranger

Meldunek: 02/10/2010
Postów: 18
Athletic Bilbao - FC Barcelona

W środę 5 stycznia o godzinie 22:00 czasu polskiego dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Athletic Bilbao i FC Barcelona. Pierwsze spotkanie 21 grudnia zakończyło się dość sensacyjnie, bo kto by się spodziewał, że na Camp Nou padnie wynik 0:0 ? Raczej tylko optymistyczny fan jutrzejszych gospodarzy.
Nie ma co ukrywać, że jest to bardziej korzystny wynik dla drużyny baskijskiej niż dla faworyta jakim jest FC Barcelona.
Ale przejdźmy do rzeczy. Ostatni mecz ligowy FC Barcelony z osłabionym Levante to był jakiś dramat. Barcelona nie wygrała tego meczu pewnie. Po pierwszej połowie zamiast gradu goli było 0:0. Dopiero w 47 minucie padła bramka dla gospodarzy. W 59 minucie już było 2:0, ale goście zdołali później strzelić bramkę i zrobiło się nerwowo dla Barcelony.
Ciekawym faktem jest to, że dokładnie rok temu 2 stycznia Barcelona u siebie straciła punkty remisując z Villarrealem. W 2011 mogło by być podobnie, bo gra Barcelony w meczu z Levante nie przypominała w ogóle Blaugrany jakiej znamy.
A jeszcze ciekawszym faktem jest to, że rok temu 5 stycznia Barcelona przegrała mecz z Sevilla 1:2. Czy jutro będzie podobnie ? Trudno powiedzieć, ale historia lubi się powtarzać. Do tego trener Barcelony Guardiola nie wie czy Messi zagra w tym meczu, bo na święta dostał on dłuższy urlop i zaliczył tylko na razie jeden trening po powrocie. Do tego jest niepewny występ Puyola który ostatnio nabawił się lekkiej kontuzji.
Ciekawym faktem jest jeszcze to, że mecze Basków z Katalonią zawsze były zacięte i Barcelona wcale nie tak łatwo sobie radziła grając z nimi na wyjeździe.
Co prawda już w tym sezonie Barcelona na wyjeździe wygrała z jutrzejszymi gospodarzami, ale wtedy 25 września od 34 minuty grali w 10. A w 90 minucie zobaczyliśmy 2 bramki dla gospodarzy i dla gości.
Jak jutro się potoczy mecz ? Wątpię, aby to było jakieś wysokie zwycięstwo Barcelony po 0:4 czy 0:5. Do tego do składu basków po kontuzji wrócił Llorente który już w meczu z Deportivem (przegranym 1:2) strzelił bramkę.
Sam jestem ciekawy jak ten mecz się jutro zakończy.

Athletic Bilbao +1,5 - 1,90

Do góry
#4361325 - 13/01/2011 03:43 Re: Puchar Hiszpanii [Re: aka shakal]
Lukasz111 Offline
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu

Meldunek: 24/04/2009
Postów: 31950
Villarreal-Sevilla

Dzisiejszego wieczoru na El Madrigal miejscowy Villarreal zmierzy sie z Sevillą
w ramach ćwierćfinału Pucharu Króla. Gospodarze tego meczu są w gazie od początku
sezonu i na niewiele pozwalają przyjezdnym ekipom o czym może świadczyć choćby fakt
straty tylko 6 bramek w 15 meczach tego sezonu na własnym obiekcie. Grają poukładaną
taktycznie piłkę i konsekwentnie realizują zadanie nakreślone przez trenera co można
było zaobserwować w ostatniej kolejce na Santiago Barnabeu. Wśród podopiecznych Garrido
nie zobaczymy dziś Nilmara, Senny, Marcheny i Angela. Dobrą wiadomością jest to, że jednak będzie
mógł dziś wystąpić Cani.
Goście zanotowali jak dotychczas bardzo przeciętne wyniki, tracą bardzo dużo bramek choć trzeba
przyznać, że powoli zaczynają wracać na właściwe tory ale jeszcze dużo pracy przed nimi.
W tym sezonie nie zakwalifikowali się do fazy grupowej LM co na pewno jest priorytetem
na przyszły sezon. Obecnie tracą 8 pkt do 4ego miejsca premiowanego walką o LM. Myślę, że powinni
skupić się na punktowaniu w lidze. W ekipie Sevilli nie zobaczymy Andresa Palopa i Luisa Fabiano.

Typ: Villarreal

Do góry
#4363496 - 13/01/2011 20:50 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Lukasz111]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Copa del Rey, 22:00
Real - Atletico
Typ: Real (-1.5 gola)
Kurs: 1.66

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu Hiszpanii. Za nami dwa środowe mecze, w których padło 11 bramek, dzisiaj kolejne dwa mecze, jako ostatni o 22:00 na Santiago Bernabeu zagrają w derbach Madrytu piłkarze Realu i Atletico. Real jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania, w lidze wygrali wszystkie spotkania u siebie w tym sezonie, bilans bramkowy: 30-5, to tego bardzo wysokie zwycięstwa u siebie w Copa del Rey. Atletico na wyjazdach ma bilans 3-1-5, w bramkach 12:17, do tego zwycięstwo i remis na wyjazdach w Copa del Rey. Real u siebie z Atletico wygrał 3 z 4 ostatnich spotkań. Atletico gra bardzo przeciętnie w ostatnim czasie, nie widzę szans by byli w stanie z Santiago Bernabeu wywieźć dobry rezultat przed rewanżem. Real u siebie jest bardzo mocny, z łatwością stwarza sytuacje bramkowe, skuteczność dobra, wiele pewnych wysokich zwycięstw. W ekipie gospodarzy z podstawowych zawodników zabraknie Higuaina i Pepe. W ekipie gości zadebiutować może powołany na to spotkanie nowy nabytek Juanfran. W meczu ligowym na Santiago Bernabeu 2:0 wygrał Real, który od czasu przyjścia Mourinho w końcu i Copa del Rey traktuje poważnie, dzisiaj liczę na kolejne wysokie zwycięstwo gospodarzy, w ciągu kilku dni Atletico nie zacznie nagle świetnie grać, typuję wynik 4:1.

1.80 betclic

Do góry
#4363602 - 13/01/2011 22:18 Re: Puchar Hiszpanii [Re: mln]
Killa Boom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1711
Skąd: Świdnica
13.01.2011 20:00
Almeria - La Coruna
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
expekt

Jak pokazała 1/8 finału obie drużyny są w stanie właśnie w Copa del Rey zafundować pojedynek z duża ilością bramek. Przypomnijmy: Almeria w swoim dwumeczu tej rundy z Mallorcą strzeliła 8 bramek tracąc przy tym 6, dwa razy zywciężając 4-3. Zaledwie 3 dni później obie drużyny ponownie się spotkały tym razem w lidze, gdzie padło 5 bramek (4-1 dla Mallorci). Cofając się rundę wstecz to jest do 1/16, Almeria zwycięża 2 razy Real Sociedad 3-2 oraz 2-1. Ogółem wśród ostatnich 10 meczy Almerii padło 7 razy więcej niż 2,5 bramki.
Deportivo natomiast w 1/8 finału zmierzyło się z Cordobą, 2 razy remis 1-1 i dwie bramki w dogrywce zespołu z La Coruny. W 1/16 wyeliminowali Osasunę zwyciężając 2-1 u siebie oraz notując remis 1-1 na boisku przeciwnika. Depor nie jest wybitnie "overową" drużyną ale 2 ostatnie spotkania w PD (0-4 z Barceloną u siebie i wyjazdowe zwycięstwo z Bilbao 2-1) oraz duża ilość bramek w meczach z udziałem Almerii sprawiają iż minimum 3 bramki w dzisiejszym spotkaniu są bardzo prawdopodobne.

Do góry
#4364337 - 14/01/2011 03:11 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Killa Boom]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Piłka nożna, Copa del Rey, 22:00
Real - Atletico
Typ: Atletico x2

Typ konkursowy.

Przypuszczalne składy :

Real Madryt Casillas - Arbeloa, S. Ramos, R. Carvalho, Marcelo - L. Diarra, X. Alonso - P. Leon, M. Ozil, C. Ronaldo - K. Benzema.

Atletico Madryt D. Gea - Ujfalusi, Perea, Dominguez, F. Luis - R. Garcia, P. Assuncao, M. Suarez, Reyes - Forlan, Aguero

Puchar Króla jak każdy inny rządzi się własnymi prawami , tłum żąda chleba krwi i igrzysk i znamienita większość typujących jak zwykle przewiduje gładkie zwycięstwo Realu. Ostatnia ligowa przegrana Atletico 4:1 potęguje owczy pęd, ludzie jak w amoku rozbijają swoje świnki skarbonki i ładują pieniądze na wygraną Realu najczęściej z handicapem.

Argumenty są takie jakich można oczekiwać , przewija się to że Real przeważnie wygrywa u siebie z Atletico oraz stwierdzenie że skoro Atletico umoczyło ostatni mecz 4:1 z Herculesem to z Realem również czekają ich baty.

Trzeba wziąć poprawkę na to że są to derby , oraz w Pucharze nigdy nie brakowało niespodzianek. Liczę na to że Atletico sprawi dzisiaj niespodziankę a cała masa typujących gładkie handi -1,5 , -2,5 na Real srodze się zawiedzie. Sportowo mimo że większość skreśla ich na starcie wcale tacy słabi nie są , a nieraz Barcelona czy Real w Pucharze Króla potrafiły się męczyć z drużynami z niższych lig. Więc nie należy stawiać ich na z góry straconej pozycji i odbierać im szanse jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Do góry
#4386582 - 21/01/2011 02:08 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Legia]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Para zakładów na dokładny wynik: 1:1 lub 2:2 @ 5.00 LB

Czas na mecz rewanzowy.. Real pierwsze spotkanie wygral 3:1, Atletico wowczas dobrze zaczelo otwierajac wynik.. niestety Real szybko wyrownal. Tak zakoczyla sie 1 polowa.. druga polowka nalezala do graczy Realu, ktory ostatecznie wygrali 3-1 i tym samym sa bardzo blisko awansu do kolejnej rundy.. Ja jednak nie skreslalbym pilkarzy Atletico, zeszlorocznego finalisty copa del rey.
Moja wizja na ten mecz.. Atletico jezeli chce cos ugrac musi zaatakowac.. a wiec sila rzeczy wraz z biegiem uplywajacego czasu zaczna bardziej sie odslaniac.. zakladajac ze Atletico dopnie swego i wbije 1 bramke mamy 1:0.
Nic to nie daje gospodarza bo tylko 2:0 im awans, musza wiec postawic wszystko na jedna karte i albo 2:0 albo Real kontruje i konczy sie 1:1
Przy 2:1 podobna sytuacja.. Atletico musi atakowac i gonic do 3:1 i dogrywke, co moze zakoczyc sie kontra wynikiem 2:2
Od 1 meczu zalozylem sobie jeden z tych dwoch wynikow, remis dla mnie dzis najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu, moze ciezko to sensownie zargumentowac, ale tak to widze dzis.

Druga opcja ktora podoba mi sie z oferty LB to:
Z pozycji przegrywającej zremisuje lub wygra: Atletico @ 5.50
Moze zdarzyc sie tak, ze to Real strzeli 1 bramke.. i troche odpusci, majac juz prawie pewny awans.. cofnie sie do defensywy w koncu wazniejsza jest dla nich LM i liga.. Atletico w ataku i powinni cos wkulac do bramki.
Taki scenariusz pod moje 1-1 : )

Do góry
#4402630 - 26/01/2011 17:37 Re: Puchar Hiszpanii [Re: Rivaldinho]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
FC Barcelona - Almeria
typ: Barcelona (-2) - handicap 3-drogowy
kurs: 1,61
Ladbokes

Almeria w ostatnim czasie nieco poprawiła swoją grę o czym świadczy awans do półfinału Copa Del Rey i zwycięstwa z Deportivo La Coruna czy mecze ligowe w których zremisowała z Realem Madryt i wygrała z Osasuną czy jednak jest to zespół, który może zagrozić w jakikolwiek sposób Barcelonie na Camp Nou?
Odpowiedź wydaje się prosta NIE! Almeria to nadal zespół znajdujący się w strefie spadkowej, na wyjazdach spisujący się bardzo słabiutko, a ostatnio gdy Andaluzyjczycy podejmowali Barcelonę na własnym obiekcie mecz zakończył się klęską gospodarzy, którzy przegrali 0:8.
Dzisiaj liczę, że Barcelona bez większych problemów wygra i zapewni już sobie po pierwszym meczu awans do finału (jak miało to miejsce w ćwierćfinale z Betisem gdzie po pierwszym 5:0 rewanż był tylko formalnością).
Gospodarze zagrają dzisiaj bez Dani Alvesa, Jeffrena i Carlesa Puyola myślę jednak, że nie będą te braki kadrowe rzutować na rezultat w tym meczu, bo Barca raczej skupi się na atakowaniu rywala i zdobywaniu bramek niż murowaniu własnej bramki. Goście jednak również na Camp Nou zagrają bez dwóch podstawowych zawodników czyli Juanito i Jakobsena.
Gram w tym meczu hanicap -2.0 bramki na korzyść Barcy czyli aby typ był rozliczony na plus Barca musi wygrać przynajmniej różnicą trzech goli, jak dla mnie jest to jak najbardziej możliwe, obie ekipy dzieli różnica kilku klas i będzie to widać dzisiaj na boisku.

Do góry
#4402943 - 26/01/2011 19:55 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, 21:00
Barcelona (-3) - Almeria
Typ: 1
Kurs: 2.60
Ladbrokes

Pierwsze mecze półfinałowe Copa Del Rey. Na Camp Nou o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie Barcelony z Almerią. Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden, Barcelona gra już od długiego czasu fenomenalnie, w tym sezonie wygrali 18 z 20 ligowych spotkań. U siebie oprócz od 3 października wygrali 8 kolejnych spotkań, strzelając w nich 28 bramek a tracąc 4. Z łatwością wypracowują sobie sytuacje strzeleckie, rzadko kiedy mają jakieś problemy z tej klasy przeciwnikami co Almeria. W ostatnim czasie tylko Athletic Bilbao był w stanie w meczach o coś zagrozić Barcelonie. Oprócz tego dwumeczu pozostałe dwie rundy pucharowe były rozstrzygane w meczach u siebie, które wygrali z Ceutą 5:1 i Betisem 5:0. Może przeciwnicy nie najmocniejsi ale fakt iż dzisiejszy mecz jest w Pucharze umacnia mnie w mniemaniu że Barca będzie chciała strzelać bramki. Dojście do półfinału Pucharu Króla to dla Almerii ogromny sukces, ale nie przeceniałbym ich ostatnich rezultatów, nic wielkiego tak naprawdę nie pokazali. Są na 18 miejscu w ligowej tabeli i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Brawo że udało im się zremisować z Realem, wygrać z Osasuną, ale też pamiętajmy o wyjazdowym laniu czy to Villarealem czy Mallorcą. W spotkaniu ligowym pomiędzy tymi ekipami Barcelona na wyjeździe rozgromiła Almerię 8:0. Dzisiaj gospodarze zagrają bez dwóch podstawowych piłkarzy, obrońców: Daniego Alvesa i Carlesa Puyola. Goście przyjeżdżają bez podstawowego obrońcy Jakobsena i pomocnika Juanito. W meczu ligowym martwiłbym się czy Barcelonie będzie się chciało zdobywać bramki, czy po rozstrzygnięciu spotkania na swoją korzyść nie odpuszczą, ale jest to mecz pucharowy i licze że gospodarze tak jak w poprzedniej rundzie będą chcieli rozstrzygnąć losy awansu w pierwszym meczu a to wiąże się z wysokim zwycięstwem, liczę na 5:1 wink

Do góry
#4403636 - 27/01/2011 01:06 Re: Puchar Hiszpanii [Re: mln]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Sevilla - Real Madryt
<1,5 @4,50 Ladbrokes

Po podobnym typie na zeszły weekend w meczu z Majorką, dzisiaj znowu proponuje spróbować zagrać na under w meczu Realu. Od jakiegoś czasu 'Królewscy' grają bardzo słabo i stwarzają sobie bardzo mało sytuacji bramkowych. Już nawet nie od czasu, od kiedy nie ma Higuaina, bo bez niego pokonywali m.in. Ajax 4-0, ale o ostatnie mecze, gdzie nie mogli stworzyć sobie dobrej sytuacji grając z outsiderem Primera Division - Almerią czy Majorką, ledwo zdobywając bramki w końcówkach meczu. Pomóc ma ściągnięty z Manchesteru City Adebayor, ale Togijczyk w dzisiejszym meczu jeszcze nie wystąpi. Spodziewam się też czystego konta u Casillasa, bo akurat defensywa ekipy z Madrytu spisuje się przyzwoicie i nie dopuszcza do zbyt wielu sytuacji pod własną bramką.

Ostatni mecz ligowy:

19.12.2010 D1 Real Madrid 1-0 Sevilla FC

Składy na dzisiejszy mecz:

Sevilla: Palop - Escude, Navarro, Sergio, Caceres - Perotti, Romaric, Zokora, Navas - Fabiano, Kanoute

Real Madrid: Casillas - Marcelo, Carvalho, Ramos, Arbeloa - Alonso, Khedira, Ronaldo, Ozil, Di Maria - Benzema

Do góry
#4901404 - 07/09/2011 21:20 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Cartagena - Numancia

1/64 Copa del Rey - w jednym z dzisiejszych spotkań zmierzą się ekipy z zaplecza Primera Division.
Cartagena to zespół który nie może pochwalić się bogatą tradycją czy też większymi sukcesami bowiem klub powstał w 1995 roku i obecnie zajmuje ostatnie miejsce w drugiej lidze hiszpańskiej.
Zespół na dzień dobry przegrał w Alicante z Herculesem 0:2 by później u siebie ulec Barcelonie B 0:4 - po tych dwóch porażkach do dymisji podał się dyrektor sportowy Cartageny co na pewno nie wpłynie dobrze na grę gospodarzy.
Numancia na starcie ligi zanotowała dwa remisy najpierw z Alcoyano 1:1 a później z Gimnastic 0:0.
Jeśli chodzi o składy to Numancia wyruszyła z 24 zawodnikami - pojechali wszyscy najlepsi zawodnicy bowiem prosto z Cartageny, Numancia pojedzie na sobotni mecz ligowy do Cordoby.

Uważam, że na dzień dzisiejszy Numancia jest zespołem lepszym i ma większe szanse na wygranie dzisiejszego spotkania - tym bardziej, że w Cartagenie źle się dzieje w ostatnim czasie i trzeba się skupić przede wszystkim na lidze.

Typ: Numancia
Kurs: 2,84

Do góry
#4902571 - 08/09/2011 17:36 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Krystian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 19128
Skąd: Kraków
Typ konkursowy

Valladolid - Gimnastic

Obydwa zespoly spotkaly sie.. 11 dni temu w lidze, na boisku Gimnasticu i.. Valladolid wygralo tam 3-0. Druzyna na pewno chce jak najszybciej powrocic do Primera Division, bo w lidze po 2-ch kolejkach jest liderem i oprocz wygranej na wyjezdzie 3-0 ma tez na swoim koncie zwyciestwo 2-0 na wlasnym boisku z Cordobą. Gimnastic z kolei to druzyna konca tabeli, w zeszlym sezonie od spadku do 3. ligi uratował ją... 1 punkt. Puchar w tej fazie nie jest rozgrywany systemem mecz i rewanz, grane jest tylko 1 spotkanie, a ze bedzie ono mialo miejsce na stadionie Valladolid, gospodarze nie powinni miec problemow z wygrana ze slabym przeciwnikiem, tym bardziej biorac pod uwage rozgrywane przed niecalymi 2-ma tygodniami spotkanie ligowe.

Typ: Valladolid 1/1
Kurs: 2.19

Do góry
#5093024 - 14/12/2011 02:27 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
konkursowo

Getafe vs Malaga

Puchar Hiszpanii, pierwszy mecz z dwumeczu. Malaga - zgodnie z zapowiedziami trenera Pellegriniego, a także oczekiwaniami superbogatych właścicieli - podchodzi bardzo poważnie do Pucharu Króla, który może być ew. przepustką do europejskich pucharów.
Dlatego też nie wolno odpuszczać od początku. Pellegrini nie może dziś skorzystać z usług "Bestii" Baptisty i to w zasadzie tyle z poważniejszych osłabień.


Przewidywalny skład: Rubén, Gamez, Kris, Demichelis, Eliseu, Toulalan, Apono, Buonanotte, Cazorla, Isco, Van Nistelrooy i Juanmi.

Jak widać są w nim gwiazdy Cazorla i Nistelrooy- personalnie silniejszy skład Malagi, motywacja też powinna być większa, dlatego x2 po 1.56 wydaje mi się świetnym rozwiązaniem

typ: X2
kurs: 1,56

Do góry
#5127700 - 05/01/2012 01:59 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Barcelona - Osasuna
typ: Handicap azjatycki - Osasuna +2,5
kurs: 1,96
Piłka Nożna, Hiszpania Puchar


Sądzę że Osasuna po lańśku 8:0 pała chęcią rewanżu i zmycia tej hańby. W lidze radzą sobie całkiem przyzwoicie i plasują się dosyć wysoko. Barcelona pewnie będzie chciała oszczędzić kilka swoich gwiazdeczek, do tego w takim meczu warto sprawdzić rezerwowych. Dochodzą też słuchy że problemy zdrowotne także nie ominęły paru asów. Sądzę że Osasuna nie przejdzie obok meczu. Co prawda to tylko Puchar ale z Barceloną zawsze gra się o honor i prestiż i nie kalkuluje. Barcelona w Hiszpanii wywołuje u rywali takie emocje jak Legia w Polsce - każdy się spina jakby miał walczyć o życie, także o podejście i zaangażowanie jestem spokojny.

Do zagrania tego typu skłania też statystyka na ostatnie 8 z 10 spotkań między tymi zespołami tylko dwukrotnie Barca pokonała Osasunę więcej niż dwoma bramkami. Kursy zachęcają do grania. Frajernia pobierze Barcelonę z handicapami pompując nam piękny kurs.

Do góry
#5129336 - 05/01/2012 23:59 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Cordoba - Espanyol Barcelona

Przedstawiciel Segunda Division - Cordoba będzie dzisiaj podejmować w Pucharze Króla zespół Primera Division - Espanyol.
Na początek kilka słów o dzisiejszych gospodarzach. Cordoba zajmuje obecnie 7 miejsca w ligowej tabeli, grając dobrze na własnym terenie - bilans 4-4-1.
Chociaż nie ma się co oszukiwać Cordoba raczej o awans walczyć nie powinna w tym sezonie, ale czas pokaże i nie będziemy ich skreślać zbyt wcześnie.
Espanyol to 8 zespół Primera Division, po porażkach z Osasuną i Valencią, Espanyol wydaje się poczuł wiatr, wygrywając z Atletico Madryt 4-2 oraz wyjazdowe spotkanie z Gijon 2-1.
W poprzedniej rundzie Pucharu Króla Cordoba dość nieoczekiwanie wyeliminowała Betis wygrywając u siebie 1-0 i przegrywając na wyjeździe 1-2.
Espanyol lepszy okazał się od Celty Vigo - remisując na wyjeździe 0-0 i wygrywając u siebie 4-2.

Wydaje mi się, że Espanyol jako zespół bardziej doświadczony, po prostu lepszy, będący klasę rozgrywkową wyżej, powinien dzisiaj ten mecz wygrać.
Espanyol poważnie traktuje Puchar Króla, martwi jedynie niedzielny mecz derbowy z Barceloną, ale myślę, że Espanyol nie będzie chciał czekać na rewanżowe spotkanie u siebie i dzisiaj powalczy o zwycięstwo.

Typ: Espanyol - 2,24
Typ konkursowy: Espanyol 2/2 - 3,80

Do góry
#5138015 - 10/01/2012 17:40 Re: Puchar Hiszpanii [Re: bcn1899]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Malaga - Real Madryt [1X] 3.20 Bet365 (konkursowo 3.05 Rebet)



~1.35 ? za real na wyjezdzie z silna Malaga.. nigdy w zyciu.
Szejk Abdullah Al-Thani pompuje spora kaske w Malage ale i ma oczekiwania.. i mimo ze Malaga ostatnio gra troche gorzej to mysle ze skutecznie powalcza o 3/4 miejsce w lidze co da im upragniona LM/kwale LM)
Niemniej wazny jest jednak puchar.. w pierwszym meczu zagrali dobra pierwsza polowke z Realem kiedy to prowadzili 2:0, druga znacznie slabsza i finalnie przegrana 3:2 dzis jednak graja u siebie i sa w stanie ugrac dobry wynik.
Dzis celuje w remis.. Real nie zremisowal meczu od 21 spotkan.
Do konkursy wybieram 1X dlatego ze nie skreslam tez opcji wygranej gospodarzy.. od jakiegos czasu wsrod fanow i antyfanow Realu kraza glosy ze Murinho nie chce grac w kolejnej rundzie pucharu z Barca, skupiajac sie na lidze.. ktora jest celem nr 1 dla krolewskich w tym sezonie - plota badz nie.. cos w tym jest.
Obaj szkoleniowcy powołali mocne kadry na to spotkanie:
Malaga:
Bramkarze: Caballero, Rubén
Obrońcy: Jesús Gámez, Demichelis, Mathijsen, Monreal, Eliseu, Sergio Sánchez, Weligton
Pomocnicy: Camacho, Toulalan, Maresca, Cazorla, Isco, Duda, Buonanotte
Napastnicy: Van Nistelrooy, Sebastián Fernández, Rondón
Pominięciu z powodu kontuzji:
Rosario, Joaquín i Julio Baptista
Zabrakło dla nich miejsca w kadrze meczowej:
Kris, Apo&#241;o, Edinho, Juanmi, Portillo i Recio

Real:
Bramkarze: Casillas, Adán, Jesús
Obrońcy: Ramos, Marcelo, Varane, Albiol, Coentr&#227;o, Arbeloa
Pomocnicy: Lass, Khedira, Xabi Alonso, Özil, Callejón, Alt&#305;ntop, Kaká
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema,
Real we wtorkowym meczu będzie musiał sobie poradzić bez kilku zawodników. Z powodu kontuzji na pewno nie wystąpią Pepe, Angel Di Maria i Ricardo Carvalho. Pod znakiem zapytania stoją także występy Alvaro Arbeloi i Ricardo Carvalho.

Oficilne 11 bede znane miedzy 20 a 21, poki co mozna tylko zgadywac.. lub sugerowac sie roznymi portalami.. Real to pitbull, mega silna paczka zdaje sobie z tego sprawe.. ze sa w stanie ograc wszedzie i wszystkich (z wyjatkiem Barcy :D) ale mysle ze Malaga jest w stanie ugrac tu dobry wynik i Real w okolicach 1.35 to duzo za malo w mojej ocenie.
Do rozwazenia: Malaga +1.5 @ 1.88 Bet365
Moj typ: 1:1/2:1

Powodzenia.

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, burbon, rafal08, Sony, Szuman), 3715 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49