Strona 2 z 31 < 1 2 3 4 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4220032 - 08/11/2010 02:56 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: royalflush
za tydzień mec z Wisłą z tego co wnioskuję po tym co czytam Legia izi pefka



po tym co pokazała Wisła w meczach z ostatnią i przedostatnią drużyną tabeli jestem dobrej myśli przed tym meczem wink

Wisła nie jest już tak mocna jak nawet w zeszłym sezonie. Kiedyś remis w Krakowie brałoby się w ciemno. Teraz biorąc pod uwagę słabość Wisły apetyty są dużo większe. Remis to absolutne minimum jakie trzeba ugrać.

Do góry
Bonus: Unibet
#4220045 - 08/11/2010 03:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Wszystko idzie w Legii w dobrym kierunku, bramkarz nienajgprszy, to samo z obrona ktora sie zgrywaw nowym ustawieniu i z meczu na mecz wyglada to lepiej, jedna z najlepszych linii pomocy w lidze (moze w Lechu to tylko lepiej wyglada), brak tylko dobrego napastnika. Kucharczyk niedoswiadczony, Mezenga musi sie przestawic na nasz styl i beda z niego ludzie, zobaczycie wink
nie pasuje tylko Manu, nie radzi sobie kompletnie w polskiej silowej pilce i chyba sie do tego nie przyzwyczai frown

a Skorzy tez sie uczepiliscie ze na poczatku w Wisle mu szlo i pozniej sie zepsulo.. co to ma do rzeczy? do konca swojej kariery bedzie tylko trenerem ktory uklada dobrze druzyna na kilka miesiecy i trzeba go wyrzucac? laugh

Do góry
#4220066 - 08/11/2010 03:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
No to poczekajmy jak dojdą do określonego poziomu wyznaczonym tym dobrym kierunkiem prosto z doliny ciemności a nie ogłaszajmy już viktorie rozdzielając kto o co powalczy wink
zostało parę kolejek będzie przerwa prawie do marca i na pewno zajdzie parę kolejnych zmian, zwyżek i zapewne spadków

Do góry
#4220070 - 08/11/2010 03:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
też nie wiem czy ten moment dla Legii jest odpowiedni na jakieś progresy 3 kolejki i do zobaczenia w marcu laugh

Do góry
#4220078 - 08/11/2010 03:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: royalflush
też nie wiem czy ten moment dla Legii jest odpowiedni na jakieś progresy 3 kolejki i do zobaczenia w marcu laugh


4 kolejki. Jeszcze przyjedziecie w grudniu do Gdyni zebrać baty na sztucznej wink

Do góry
#4220105 - 08/11/2010 03:34 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bullet]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
ano faktycznie jeszcze przed przerwą będzie pierwsza kolejka rundy rewanżowej grin

Do góry
#4220274 - 08/11/2010 04:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: royalflush]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
@royalflush
biorąc pod uwagę obecną formę zarówno Wisły i Legii piątkowy mecz powinien skończyć się pomyślnie dla Legii. Jednak wiadomo, że mecz meczowi nierówny. Dochodzi motywacja związana z prestiżowym meczem, atmosfera na trybunach. Czasem jedna akcja może zaważyć o całym meczu więc różnie to może być.

Tak jak napisałem. Masz rację, Legia kilka tygodni była w czarnej dupie i to każdy powie. Jednak w trakcie przerwy na reprezentację pojechali na mini zgrupowanie do Ełku i coś drgnęło.

Wydaje mi się, że największa różnica pomiędzy naszymi drużynami tkwi w atmosferze. U nas w tej chwili jeden walczy za drugiego. Widać, że mają ten sam cel i stanowią drużynę. Oglądając kulisy po meczu widać, że razem są młodzi ze starymi, obcokrajowcy z Polakami. Natomiast wydaje mi się, że w Wiśle nie ma chemii. Być może się mylę, bo nie śledzę wszystkiego z taką uwagę, jak w Legii, ale takie mam wrażenie. Polacy nie dogadują się z obcokrajowcami. Np. Brożek mówi, żeby wzięli do wywiadu obcokrajowca, albo po golu na Cracovii obcokrajowcy cieszą się ze sobą, Polacy ze sobą. Inna sprawa to np. Małecki drze ryja na każdego, oprócz siebie. Zero szacunku do Sobola, czy Żurawskiego. Brożki też wiadomo, że potrafią mącić, jak mało kto. Być może potrzeba jakiegoś wstrząsu, jak u nas wyleciał do ME Iwański, Wawrzyniak i Giza

Do góry
#4220314 - 08/11/2010 05:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: podstawek]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
Spoko Spoko moze i walczyli ale głupoty piłkarzy też wam nie brakuje to co zrobił Komorowski w 94 min zasługuję na czerwo i karny dla Jadzki ale nawet jak by sędzia widział to prędzej by dał żółtą dla Cionka za symulowanie niż dla was kartkę. Wracając jeszcze do meczu i tej wielkiej formy Legi, ogólnie mógł być inny mecz żeby sędziowie nie gwizdali ewidentnie pod Legię bo Rzezniczak myśle ze już w 1 połowie powinien być wy kartkowany i połowa pomocy za przerywanie kontr każdym znanym sposobem.

Do góry
#4220464 - 08/11/2010 15:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Jaruzelski]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
a to jakis nowy przepis wszedl ze za kazdy faul otrzymuje sie kartke? tongue

Do góry
#4220469 - 08/11/2010 15:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: xqwzts]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
ja byłem na meczu to wydawało mi się, że sędzia gwizdał pod jage...

Do góry
#4220475 - 08/11/2010 16:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: ice18]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
już gadki że sędziowanie było pod Legię...

tylko ani słowa nikt nie napisze o 2 wątpliwych spalonych , i karnym niepodyktowanym dla Legii.

a we wcześniejszych meczach też parę razy nie gwizdnięto ewidentnych karnych dla Legii.

Do góry
#4220495 - 08/11/2010 16:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: McDziarz
już gadki że sędziowanie było pod Legię...

tylko ani słowa nikt nie napisze o 2 wątpliwych spalonych , i karnym niepodyktowanym dla Legii.

a we wcześniejszych meczach też parę razy nie gwizdnięto ewidentnych karnych dla Legii.


sedziowanie jest jakie jest bo mamy nieudacznych sedziow i myla sie w kazda strone a nie tylko Legii,Jagi itd

Do góry
#4220498 - 08/11/2010 17:08 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Wojciechowski zamroził pensje w Polonii, coś czuję że jak przegrają z Lechem to pewnie Janas leci, i tak rekordowo długo pracuje w tym klubie jak na polonijne standardy...;)

Do góry
#4220500 - 08/11/2010 17:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legia szuka zawodników na cztery pozycje

oby mieli zimą lepszego nosa do transferów niż latem !

Do góry
#4220515 - 08/11/2010 17:53 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Ogólnie gra w ten weekend Legii, Wisły i Lecha dopasowała się do tego samego poziomu. Wczoraj włączając mecz Ruch - Lech miałem nadzieję, że w końcu zobaczę widowisko, a nie żenującą powtórkę z piątku i soboty (patrz Legia, Wisła). Niestety zawód totalny bo mecz był jeszcze nudniejszy niż dwa wcześniej wspomniane widowiska. Zlew totalny tyle mogę powiedzieć o grze Lecha. Niedokładność, brak wogóle koncepcji na grę i tułanie się po boisku w nadziei, że może ktos gdzieś przypadkiem uderzy i wpadnie gol. Tyle tylko, że Legia i Wisła jakimś cudem wygrały i te 3 pkt mają, a Leszek 2 od końca hehe. Najbardziej z tych wszystkich meczy, które oglądałem w ten weekend podobała mi się gra Arki z Koroną. Zresztą mecz 1 ligi ŁKS - Sandecja też był ciekawym widowiskiem. Na pewno o wiele ciekawszym niż mecze "wielkiej trójcy".

Teraz tydzień przerwy z pominięciem zaległego meczu Lecha z Polonią. Oba zespoły będą gryzły trawę. Lech z wiadomoch przyczyn - jest w strefie spadkowej, Polonia gra o pensje i udobruchanie Wojciechowskiego laugh . Będzie ciekawie w każdym razie. Ja skłaniałbym sie ku remisowi 1-1.

Do góry
#4220530 - 08/11/2010 18:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: McDziarz
Legia szuka zawodników na cztery pozycje

oby mieli zimą lepszego nosa do transferów niż latem !


Jeśli nadal będą zgarniać punkty tak jak w ostatnich meczach to zapał do kupowania powinien być. Okazja na mistrza i udział w eliminacjach do LM jest w zasięgu ręki. toast

Do góry
#4220543 - 08/11/2010 18:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: GaloGalo]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Originally Posted By: GaloGalo
Ogólnie gra w ten weekend Legii, Wisły i Lecha dopasowała się do tego samego poziomu. Wczoraj włączając mecz Ruch - Lech miałem nadzieję, że w końcu zobaczę widowisko, a nie żenującą powtórkę z piątku i soboty (patrz Legia, Wisła). Niestety zawód totalny bo mecz był jeszcze nudniejszy niż dwa wcześniej wspomniane widowiska. Zlew totalny tyle mogę powiedzieć o grze Lecha. Niedokładność, brak wogóle koncepcji na grę i tułanie się po boisku w nadziei, że może ktos gdzieś przypadkiem uderzy i wpadnie gol. Tyle tylko, że Legia i Wisła jakimś cudem wygrały i te 3 pkt mają, a Leszek 2 od końca hehe. Najbardziej z tych wszystkich meczy, które oglądałem w ten weekend podobała mi się gra Arki z Koroną. Zresztą mecz 1 ligi ŁKS - Sandecja też był ciekawym widowiskiem. Na pewno o wiele ciekawszym niż mecze "wielkiej trójcy".

Teraz tydzień przerwy z pominięciem zaległego meczu Lecha z Polonią. Oba zespoły będą gryzły trawę. Lech z wiadomoch przyczyn - jest w strefie spadkowej, Polonia gra o pensje i udobruchanie Wojciechowskiego laugh . Będzie ciekawie w każdym razie. Ja skłaniałbym sie ku remisowi 1-1.


nie przesadzasz troche? mecz Legii był w miare, duzo lepszy niz Lecha czy Wisły i nie ma ich co porownywac
nie liczyłbym, ze mecze w polskiej ekstraklasie beda Nas porywac swoim poziomem, ja jestem wybrednym kibicem jesli chodzi o pilke nozna i czesto mecze w LM czy lepszych ligach mnie strasznie nudza, a sobotni Legii ogladałem z zaciekawieniem, bo obie ekipy atakowały i walczyly[zeby nie bylo, wczesniejszy mecz Legii mnie strasznie znudzil(z Gornikiem) i szybko wylaczylem ]

Do góry
#4220547 - 08/11/2010 18:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: GaloGalo]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: GaloGalo
Tyle tylko, że Legia i Wisła jakimś cudem wygrały i te 3 pkt mają


cudem ?

shocked

obejrzyj skrót bo chyba jakiś inny mecz oglądałeś i coś Ci się pomyliło.

skrót meczu Legia-Jagiellonia

świetną okazję miał Rado , Iwański nie trafił w piłkę z najbliższej odległości, raz obił słupek.

Legia spokojnie mogła strzelić tu 4 bramki, nie wiem o jakim cudzie mówisz...


duch Chcesz szukać cudów to jedź do Sokółki ! duch

Do góry
#4220555 - 08/11/2010 18:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Wisla ma duzo szczescia i moze namieszac na przodzie tabeli pod koniec sezonu, wygrany szczesliwie mecz z Lechia, wygrane derby cudem i punkty sa na koncie, nikt na koniec sezonu nie bedzie pamietal w jaki sposob owe punkty zostaly zdobyte, narazie wiemy jedno, Legia sie wyrobila, Legia sie wzmocni i ma swoj styl, oprocz Legii swoj fajny styl wg mnie obecnie ma wylacznie Jaga i Lechia

dziwie sie wypowiedziom Maaskanta i Garguly, jeden mowi, ze Cracovia zagrala swietny mecz ( daj Pan spokoj, obie ekipy zagraly jak w 3 lidze ) a Gargula mowi o zdecydowanie zasluzonej wygranej, oprocz obcokrajowcow i braku atmosfery w druzynie tam sa chyba rowniez problemy z racjonalnym patrzeniem co oni obecnie prezentuja

co do jakosci spotkan, przy tych nowych stadionach pelnych i pieknych to juz przynajmniej inaczej sie oglada sie te mecze, mniej krytycznie i cala otoczka daje sporo dla widowiska piwo

Do góry
#4220566 - 08/11/2010 18:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: craax]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Hehe craax ile ludzi tyle opinii smile . To tak jak z ocenami Lecha w prasie angielskiej po meczu z MC smile .

Do góry
Strona 2 z 31 < 1 2 3 4 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (bukma, igea23, Ojro, rafal08, ElNinho[mmdea], pavlik), 3479 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582041 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49