Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#5180909 - 29/01/2012 23:41 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Skąd info, że wyjdą rezerwami? Z tego co czytałem to tylko Sow wyjechał. Kołczu może rzeczywiście da pograć tym, którzy za wiele do tej pory nie pokopali, ale nie wiem o jakiej liczbie graczy mowa. Z tego co słychać to atmosfera w zespole nie najgorsza i jednak są zmotywowani żeby zakończyć turniej pozytywnym akcentem, a to najważniejsze.


Komentatorzy na Eurosporcie coś mówili, że możliwe czy prawdopodobne, że Papis Cisse i Demba Ba wrócą wcześniej do Anglii.

Do góry
Bonus: Unibet
#5181406 - 30/01/2012 03:47 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Zambia wygrała niestety Libia też na 5 min przed końcem pozbawili mnie wygranej fajny kurs odpadł 7,90 ponad dwie stówki do wyciągnięcia miałem by im nic nie było już mogli dojechać z tym remisem co za dziwna grupa ostatnio typowałem remis Senegalu z Gwineą to w 93 min wygrała Gwinea ostatnio nie mam szczęscia w końcówkach.
Teraz Wybrzeże może wybierwć z kim chce zagrać z Zambią czy gospodarzem nie wiem czt będą chcieli grać przeciwko gospodarzom jeśli nie to przegrają z Angolą chociaż w ich przypadku to obojętne.

Do góry
#5181414 - 30/01/2012 03:50 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Nie żartuje przecież ta Gwinea Równikowa jest cienka jak barszcz. Tak poukładany zespół jak WKS spokojnie ich pojedzie i bez znaczenia będzie, że są to gospodarze. Słonie mają więcej punktów od Angoli więc jutro również nie będą musiały się zarzynać.

Do góry
#5181461 - 30/01/2012 04:25 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Valverde]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
wks pukladany? na tych mistrzostwach to zaden zespoł nie jest pukładany. Bambusy dobrze grają w klubach eurpejskich ale przyjezdzają na pna i sa zupelnie innymi zawodnikami. Zero koncepcji na gre, kazdy gwiazdorzy itd. itp. Ciezko sie te mecze oglada. Jedynie Ghana pokazuje cos pozytwynego

Do góry
#5181474 - 30/01/2012 04:41 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
WKS na jutro po takich kursach nie do gry. Over @ 2,7 wygląda jak coś nad czym można się zastanowić, pytanie czy Angola jest im w stanie coś strzelić. Szczerze mówiąc oba mecze WKS oglądałem jednym okiem, więc nie do końca wiem jak tam ich defensywa.

Sudan-Burkina nie dotykam nawet, loteria.

Wziąłem Gabon @ 2,45. Co prawda remis ich w pełni urządza, ale grają u siebie, więc może nie podejdą, aż tak kunktatorsko. Poza tym fart Tunezji musi się kiedyś skończyć.

Do góry
#5181626 - 30/01/2012 14:17 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Vendetta]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Originally Posted By: Vendetta
wks pukladany? na tych mistrzostwach to zaden zespoł nie jest pukładany. Bambusy dobrze grają w klubach eurpejskich ale przyjezdzają na pna i sa zupelnie innymi zawodnikami. Zero koncepcji na gre, kazdy gwiazdorzy itd. itp. Ciezko sie te mecze oglada. Jedynie Ghana pokazuje cos pozytwynego


Każdy z graczy WKS jest o klasę lepszy od każdego piłkarza Angoli i co najmniej o dwie klasy lepszy niż każdy zawodnik Gwinei Równikowej. Dlatego też jeśli WKS nie pokpi dziś sprawy i wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie to półfinał mają niemal pewny. Jako, że za 1x w dzisiejszym meczu płacą rzecz jasna cieniutko kupiłem na Betfair outright WKS po 2.68 i liczę sprzedać go z zyskiem.

Do góry
#5181725 - 30/01/2012 16:50 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Patrząc na graczy Senegalu i ich teoretyczną "klasowość" możnaby wyciągać podobne wnioski jak wyżej, jak się skończyło to każdy wie... WKS gówno gra, z Burkina Faso mieli farta... fartowna bramka na 1:0 i samobój - nic ciekawego nie pokazali. Ogólnie ten turniej nie do oglądania i nie do grania. Lepiej olać... bo to loteria jest i tyle....

Do góry
#5181728 - 30/01/2012 17:03 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: hunters]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Originally Posted By: hunters
Patrząc na graczy Senegalu i ich teoretyczną "klasowość" możnaby wyciągać podobne wnioski jak wyżej, jak się skończyło to każdy wie... WKS gówno gra, z Burkina Faso mieli farta... fartowna bramka na 1:0 i samobój - nic ciekawego nie pokazali. Ogólnie ten turniej nie do oglądania i nie do grania. Lepiej olać... bo to loteria jest i tyle....


To samo można by napisać po mistrzostwie Europy w piłce ręcznej Duńczyków. Nie ważne jak się zaczyna, a jak kończy. Jak na razie WKS gra tak żeby wygrywać najmniejszym nakładem sił.

Do góry
#5181783 - 30/01/2012 18:47 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Mnie się z kolei ten turniej podoba... Fajnie popatrzeć sobie na taką naturalną, egzotyczną piłkę. Dużo miejsca na boisku, agresywna gra, fajna odmiana po takiej mechanicznej, wysublimowanej niemal do granic możliwości piłce, z jaką ma się do czynienia w czołowych ligach europejskich. Dla mnie PNA to ulubiony turniej już od kilku lat i gdybym miał do wyboru finał PNA pomiędzy np. Gabonem i Gwineą, a gran derbi, niemal bez wahania wybrałbym to pierwsze. Na dzisiaj pograłem WKS-Angola under 1,5 @2,75. Mecz może być bardzo podobny do tego wczorajszego pomiędzy Gwineą Równikową a Zambią - spokojna gra na 0-0, ewentualnie jedna akcja, przesądzająca o zwycięstwie. Tak rozważałem, czy WKS nie będzie czasami wolał zająć drugiego miejsca, by uniknąć gospodarzy w ćwierćfinale, ale wydaje mi się to przesadą, bardziej obawiałbym się jednak starcia z Zambią. Podobnie Angola, remis daje jej drugie miejsce, porażka zaś, przy dwubramkowej wygranej Sudanu nad Burkiną Faso, spycha ich na trzecie miejsce. WKS na tych mistrzostwach poprzednie dwa mecze wygrał minimalnym nakładem sił i szczerze wątpię, żeby dzisiaj forsowali tempo, w sytuacji zbliżającego się ćwierćfinału i faktu, że remis daje pierwsze miejsce. W sumie można by nawet zaryzykować DW 0-0, ale raczej za drobne, bo jakaś przypadkowa bramka może się zawsze zdarzyć. W meczu Sudan-Burkina Faso ciężko faktycznie coś wybrać, jeśli Sudan będzie wierzył, że WKS wygra z Angolą, to może ruszy od początku meczu i może być sporo bramek. Z drugiej strony, w podobnej sytuacji była wczoraj Libia i szczerze mówiąc, nie widziałem huraganowych ataków w ich wykonaniu. Tak więc, Sudan w podobnej sytuacji, jak wczoraj Libia, jednak o ile ekipę z północnej Afryki warto było wczoraj spróbować (z powodu wysokiego kursu), o tyle dziś średnio mi to wygląda, bo kursy są w miarę wyrównane. Także tu raczej no bet, ewentualnie coś w kierunku Sudanu, ale ostrożnie.

Do góry
#5181815 - 30/01/2012 19:32 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem kurs na Wybrzeże Kości Słoniowej 1,65 dosć dobry remis zapewnia awans obu ekipom więc w ostateczności Wybrzeże mając szczęscie i się nie wysilając zbytnio powinno 1:0 lub 2:0 wygrać to Angola raczej będzie pilnować tego remisu bo dla nich mecz z Zambią jest bardzo prestiżowy coś w rodzaju meczu derbowego myślę,że nawet jeśli Angola przegra to i tak awansuje.
Ogladałem Sudan w spotkaniu z Wybrzeżem Kosci Słoniowej nic specjalnego nie grali, jednak z Burkiną Faso moga też co najwyżej remis ugrać.
Wydaje mi się, że Sudan jest słabszy od Libii i mogą wygrać spotkanie jeśli Burkina Faso odpuści spotkanie, generalnie gdyby obie reprezentacje mialy szanse na awans to i tak więcej szans dawano by Burkina Faso, teraz szans nie mają zbyt dużo to i tak faworytem jest Burkina Faso.
Sudan ma inny styl gry w piłkę nożną opiera sie na pozycyjnym ataku z duża liczbą podań w środku pola i wykorzystywaniu stałych fragmentów gry jeśli wtakie są.
Burkina Faso grała ofensywnie czasami zbyt odważnie i bardzo indywidualnie szybki atak z wykorzystaniem skrzydeł po obu stronach boiska i indywidualnych umiejetnościach formacji ataku.
Co do turnieju nie jest on znowu taki zły już na tym etapie jest lepszy od tego z Angoli sprzed dwóch lat i fajnie jest obejrzeć taka piłkę bez tych schematycznych zagrań, przynajmniej mozna zobaxzyc taką radosną piłkę.
Może dziś też proponował bym remis wczoraj zabrakło mi 5 min to dziś szanse na remis Sudanu z Burkiną Faso są bardziej prawdopodobne niż wczoraj gdzie Senegal dał się ograc w końcówce mieli być rewelacją a pojechali do domu bez punktu słabi byli, że ten wynik z kwalifikacji do jakis cud był przegrali 3 mecze z rywalami słabszymi w rankingu nawet ze 160 Gwinęą nie potrafili utrzymać remisu, wstyd, że nie wiem co.
Można tez zagrać 1X na Sudan dla asekuracji jeśli komus to odpowiada.Pozdrawima i dobrych spotkań

Do góry
#5182735 - 31/01/2012 04:42 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś dobry dzień rrafiłem niezły kupon jak wysyłałem przed 18:00 kursy były już zupełnie inne kurs na Wybrzeże poszybował do 1,75 natomiast na remis Sudanu lub jego zwycięstwo z 1,50 do 1,39 na sam remis do 2,85 więc zagrałem sam dla asekuracji 1 i dobrze na tym wyszedłem bo koncepcji na ten mecz mnóstwo można było rozważać.
Co do spotkań Angola odpadła zasłużenie tak slabej postawy się niespodziewałem, rezerwowy sklad Wybrzeża był dla nich tak silny, że nie potrafili skonstruować akcji by stwarzac szanse na zdobycie wyrównajacej bramki.
Sudań pokonał Burkinę Faso, która zawiodła podobnie jak Senegal moga powalczyć z Zambią w ćwiercfinale.
Trener Zambii wybrał się na niewłasciwe spotkanie bo nie zagra ani z Angolą moze później z WKS też się nie spodziewał, że Angola odpadnie.
Jutro grupa C najfajniejsza do typowania dotychczas prognozowanie wyników wychodziło nam najlepiej oby w 3 kolejce też dobrze było.
Ciekawie jak zagra Maroko przeciwko Nigrowi, który po słabym meczu z Gabonem zagrał nieźle z Tunezją.
Dotychczas zespoły teoretycznie silniejsze, które nie miały szans na awans nie wykazywały większej determinacji by zakończyć turniej chociażby zdobyczą punktową i czy Niger bedzie w stanie to wykorzystac, bo wtedy szansa na remis lub zwycięstwo debiutanta sie otwiera.
Niger nie wiadomo, kiedy zagra ponownie na takim turnieju do tego znowu wiele sprzyjających okoliczności musiałoby nastąpić, myślę,że bardziej zdeterminowany będzie ten zespół

Do góry
#5183265 - 31/01/2012 20:59 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis spotkanie Gabonu z Tunezją jest najciekawszym w grupie C gospodarzom wystarcza remis w bezpośtednim pojedynku na innym turnieju o puchar Afryki padł wynik bezbramkowy.
Gabon zremisował z Tunezją na boisku neutralnym nie grając u siebie ptzed własną publicznością może odnieść zwycięstwo,obie reprezentacje awansowały wystąpią pewnie w sładach wpółrezerwowych Tunezja może spróbowac zagrać o 3 pkt awans i tak mają w najgorszym wypadku zagraja z Ghaną czy gospodarze zadowolą się awansem zagrają by wygrać czy kunktatorsko zremisować .
Zastanawiam się generalnie nad remisem i czy Tunezja może wygrać już raz scenariusz się sprawdził jednak Zambia nie była pewna awansu w przeciwieństwie do Tunezji.

Do góry
#5183570 - 01/02/2012 00:04 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Zgadza sie.. jezeli Gabon i Tunezja mysla aby powaznie cos ugrac cos w PNA to powinny starac sie ominac Ghane.. ta jednak moze jutro sprawic psikusa : ) jezeli beda kombinowac.. bo oni jutro zamykaja faze grupowa.. i oni moga sobie wybrac przeciwnika.. takze wcale 1 miejsce w grupie nie gwarantuje unikniecia Ghany w fazie pucharowej.
Mocno sie zdziwie jezeli Maroko, ktore nie gra tutaj zle nie przejedzie sie po reprezentantach Nigeru, ktorzy prezentuja sie tu "srednio"
licze na pewne zwyciestwo Maroka

Do góry
#5183687 - 01/02/2012 00:38 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Na bbc napisane, że Tunezja może kilku ludziom dać odpocząć bo nie dają rady z wilgotnością no i mają kartki. Gabon ponoć w najsilniejszym składzie.

Zambia-Sudan 1 @ 1.85. Dla mnie promocja. Kursy spadają i spadać będą, spodziewałem się max 1.65. Nie wiem jakim cudem Sudan wyszedł z grupy, a Zambia to dla mnie najlepszy zespół jak na razie (poza WKS i Ghaną).

Do góry
#5184194 - 01/02/2012 03:21 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zasłużone zwycięstwo Gabonu. Pierwsze 20 minut to huraganowe ataki Tunezji, ale później praktycznie już tylko Gabon grał co udokumentował golem.

Co tam mamy jutro... Botswana-Mali to dla mnie zagadka. Botswana kompletnie rozczarowała z Gwineą. Zawsze był to zespół solidny w defensywie, a tymczasem w tamtym spotkaniu zaprezentowali się fatalnie w obronie, dramatyczne błędy taktyczne, obrona na linii szesnastego metra... Pytanie, którą Botswanę zobaczymy jutro. Kursy na Mali nie do gry absolutnie. Myślę tutaj nad underem ponieważ po takim blamażu Botswana na pewno zewrze szyki w defensywie, na 100% będą zmotywowani żeby się dobrze pokazać na zakończenie turnieju tym bardziej, że ich gwiazda Dipsy Selolwane kończy karierę. Poczekam jeszcze na ruchy kursowe bo under pewnie pójdzie w górę.

W drugim meczu zagram na Gwineę. Jestem pod sporym wrażeniem ich dotychczasowych występów, w ofensywie prezentują się naprawdę dobrze. Muszą tutaj zagrać otwartą piłkę i wydaje mi się, że są w stanie zaskoczyć zblazowaną Ghanę bramką. Jeśli otworzą wynik to wszystko jest możliwe.

Do góry
#5184337 - 01/02/2012 04:05 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Bez napinki, ale ile razy widziałeś zespół Botswany w akcji, że piszesz, że był zawsze solidny w defensywie smile. Może faktycznie nie ma się co podpalać tym 1-6 z Gwineą, ale ciężko też specjalnie gloryfikować defensywę Botswany za mecz z Ghaną, która po bramce na 1-0 wcale nie forsowała tempa i nie goniła szczególnie, by podwyższać rezultat. Ja bym tu jednak grał w stronę Mali, czyste zwycięstwo albo handi -1, -2 (jednak prędzej to pierwsze @ 2,10). Co do podejścia Botswany, to może być faktycznie, że zewrą szeregi i sprężą się mocno na ten ostatni mecz, może być jednak także inna sytuacja, że ekipa Mali od początku ruszy do ataku, bo w przypadku wygranej Gwinei nad Ghaną (np. jednobramkowej, bo na większą ciężko jednak liczyć) będą potrzebować zwycięstwa co najmniej 3 bramkami, szybko strzeli gola i z tym zwarciem szeregów może już być różnie. No chyba, że będą tak pewni tego, że Gwinea nie wygra, że tego tempa wcale forsować nie będą i wystarczy ta jedna bramka. Tak więc moim zdaniem, Mali jutro najzupełniej do gry, jednak faktycznie, kursy ~1,40... Tak więc może handi -1 @ 2,10 już bardziej korzystnie wygląda.

W drugim meczu również kibicuję reprezentacji Gwinei. Bardzo fascynująca jest gra tej reprezentacji; taka z werwą, do przodu. Bardzo im będę kibicował, żeby jutro awansowali. Jednak szczerze mówiąc, liczyłem na nieco większy kurs w meczu z Ghaną. Bądź co bądź, Ghana to doświadczona drużyna, która z Gwineą na pewno nie pójdzie na otwartą wymianę ciosów, raczej będzie grała spokojnie, uważnie z tyłu, liczyć na kontry, co będzie dużym utrudnieniem dla Gwinei. W sumie za drobne spróbowałbym na Gwineę, jednak kursy poniżej 4... Liczyłem na więcej. W każdym bądź razie ściskam kciuki za awans tej ekipy.

Do góry
#5184442 - 01/02/2012 04:31 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nie zgadzam się z oceną meczu Tunezja grala nizłą piłkę szkoda, że takiego rezerwowego maśloka wstawili do bramki poziom naszej IV ligowej Victorii bo by nic nie strzelili w dodatku sędzia co chwilę odgwizdywał faule dla gospodarzy przynajmniej do stanu 1:0.
Nie gwizdnął dotknięcia ręka w polu karnym gospodarzy w 90 min czyli zrobił wszystko by Gabonowi włos z głowy nie spadł.
Tunezja nawet jakby miała wygrać dzisiaj to jakby gola strzeliła to sędzia by go nie uznał,
Tunezja mogła by mieć spore pretensje gdyby nie mieli awansu do ćwiercfinału gratulacje jednak dla Gabonu, że dobry kontratak rozegrało i tego maśloka w bramce pokonało jak mozna mieć takiego bramkarza na rezerwie na poziomie reprezentacyjnym co nie potrafi piłki górnej porządnie wyłapać i w czasie strzału ucieka z jego lini no w szoku byłem.

Do góry
#5185624 - 01/02/2012 23:55 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Zobacz sobie Jasiu wyniki Botswany w ostatnich kilku latach http://www.soccerway.com/teams/botswana/botswana/ i ile bramek tracą i przedstaw mi swoje wnioski.

Do góry
#5185750 - 02/02/2012 00:43 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Nie no, spoko, ale z warto też spojrzeć na rywali (z całym dla nich szacunkiem) : czyste konta z Zimbabwe, Lesotho, Kenią, Swazilandem, Malawi, Czadem... Są też dwa zaskakujące : z Nigerią (w meczu towarzyskim)i Tunezją (na własnym boisku). W sumie racja - bramek faktycznie mało tracili, jednak mimo wszystkich z powodów przeze mnie wyżej wymienionych jakiejś szczególniej olbrzymiej wagi bym do tego faktu nie przywiązywał. I dalej sądzę, że jeśli Mali zagra dziś na pełnym gazie to ten handicap -1 może dość spokojnie pokryć.

Do góry
#5186837 - 02/02/2012 05:06 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis ciekawie było w grupie D Gwinea zagrała dobry mecz z Ghaną mimo to żegnają się z turniejem,i to spora strata dla tego turnieju widowiskowo grali i konsekwentnie starali się zdobywać punkty.
Mali moim zdaniem nie grało najlepiej w fazie grupowej w obu spotkaniach z Ghaną i Gwineą byli słabszą stroną tych widowisk i nic ciekawego nie pokazali.
Nie wysłałem kuponu dzisiaj remis padł dobry kurs 3,20 no jak na złość na koniec gdy oczekiwali gracze zwycięstwa Ghany lub Gwineii w trakcie fazy grupowej tylko z trzy się trafiły moze w ćwierćfinale szansa na remis będzie moze w meczach niedzielnych pary wyrównane Gabon- Mali czy szlagier Ghana -Tunezja to będzie najbardziej elektryzujaca para ćwierćfinałowa na razie nic nie napisze bo do soboty trochę czasu zostało.Dobrej nocki.

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, alfa), 3371 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49