Opcje tematu
#5190363 - 04/02/2012 08:45 Paryż, Pattaya - 6-12.02
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Open GDF SUEZ

Miejsce : Paryż, Francja
Ranga turnieju : Premier
Termin : 6.02-12.02 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda halowa
Pula nagród : 571'900 $
Uczestniczki : 30 zawodniczek w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.opengdfsuez.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore
Transmisja TV : Eurosport i Eurosport 2

PTT Pattaya Open

Miejsce : Pattaya, Tajlandia
Ranga turnieju : International
Termin : 6.02-12.02 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 196'750 $
Uczestniczki : 32 zawodniczki w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.pentanglepromotions.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com/womens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5194629 - 06/02/2012 14:55 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Paryż..

Brianti - Barrois 2...pogram niemkę kierując się h2h 3-1 na Jej korzyść z czego 3 wygrane na szybkich nawierchniach , do tego warunki fizyczne lepsze u niemki, co do formy to obie w tym roku słabo zaczeły ale Barrois troszkę już pograła we Francji w jakimś chelku po czym musiała pakować się do Paryża , grała tutja rok temu pokonując w 1 rundzie nie byle kogo bo Benesovą a w 2 odpadła z Clisters ale potrafiła Jej urwać seta..Brianti tutaj nie grywa..w 1 rundzie kwali Barrois zapodała rower Bychkovej , i choć rywalka śłaba to wynik robi wrażenie, a Brainti pokonała Kucovą ale staty z meczu słabe , 6df zero asów ..ja spróbuje pogarć Niemkę..zobacze tylko jakie kursy nam zaproponują..

Do góry
#5194633 - 06/02/2012 15:12 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..na Niemke 1,8 liczyłem na więcej ale chyba i tak skorzystam..

Barthel - Lepchenko (handi plus 1,5 seta ) 2....Lepchenko we wczorjaszym meczu z Martą świetne staty jak na swoje możliwośći , 74 % pierwszego serwisu , 71 wygranych z pierwszego i 80 z drugiego , w tym roku wyuniki takie sobie na A0 porazka w 3 setach z Hanti ,,,,Barthel po triumfie w Hobart przegrała w AO z Azą , wczoraj pokonała Coin ale aż 7 df , zaledwie 55% pierwszego a 44 z drugiego , liczę że przy słabej postawie Niemki stać na ugranie seta przez Lepchenko i takie coś po kursie w okolicach 1,8-1,9 zagram..

Do góry
#5195215 - 07/02/2012 02:18 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
sukces w połowie bo Niemka rozbiła Brianti ale niestety Lepchenko nie było stać na urwanie seta Bartel a szanse momentami były duże...na jutro z Paryża widzę to tak

Niculescu - Gajdosova 1 kurs 1,52..obie zawodniczki pod formą ale w grze Rumunki coś widać poztytwnego bo w sumie porażka na A0 z Wozniacki do przeiwdzenia , Jarmila fatalnie , skoro na Antypodach gdzie zazwyczja radziła sobie co najmniej dobrze , w tym roku zawidoła na całej linii , ostatnio mecz w Fed Cupie i strata seta z anonimową Szwajcarką Sadiković i porażka z Voegele , do tego mecze na clayu a tutaj trzeba znowu grać na hardzie , nie pasuje mi to zupełnie i dla mnie faworytem jest Rumunka..h2h na korzyśc Moniki..

Goerges - Peer ...obie zawodniczki coś bez szału w 2012 roku , choć doceniam mecz Niemki z Kvitovą i to może być dobry prognostyk ze forma idzię w górę..lekka 1 kurs 1,4..

Schepers- Herocg dla mnie no bet , wyżej cenie Polonię ale nie ruszam

Kanepi - Mchale 1 kurs 1,25..kurs niski ale amerykanka trafia na poddenerwowaną Estonkę , bo Kaia na pewno inaczej sboie wyobrażała start w A0 , nie wiem co ją zgubiło w meczu z Makarovą czy lekceważenie czy kondycha nie ta ale już odpoczeła i w hali w Paryżu może osiągnąć wiele bo już dochodziła tu dość wysoko..

Medina - Parmentier kurs ponad 2 na Francuzkę? biorąc pod uwagę krecz Hispzanki na AO i przerwę w grze od tamtej pory , Parmenier grywa regularnie , choć bez błysku to w FED Cup ugrany set z Hanti i porażką z Cibulkovą wstydu nie ma...tu u siebie może powalczyć i wykorzystać brak regularnośći meczowej Mediny..ja próbuję po kursie w okolicach 2..

Vinci - Halep 2, bym nie ruszał ale skoro buki oceniają Rumunkę na kurs 2 to dla mnie jest przesada bo Włoszka to nie jest żadna wielka zawodniczka a umiejętnośći , młodość i chyba nawet forma po stronie Rumunki..zagram na Simonę..

Zakopalova- Cornet - nie mam pojecia , obie bez formy cąłkiem a Cornet z wielkiej nadzieji Francjii stała się zawodniczką beznadziejną ...nie wiem może dlatego że gospodarz to coś stronę Cornet ale ..

Debel Grandin/Uhlrihova , lepsze zgrane..

Tylu jutro pzdr i pisać..

Do góry
#5195322 - 07/02/2012 03:14 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Kanepi podobnie jak Lisicki wycofały się z OGdF

Do góry
#5195731 - 07/02/2012 15:20 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..Arn - Matric 2 kurs 2,2...Greta gra tutja słabo , wczoraj w kwalach wygrana 2-1 z anonimową Hiszpanką , chorwatka zagrałą co prawda w tym roku tylko jedno spotkanie ale może się zebrała i dziś powlaczy z naprawdę słabo dysponowaną Węgierką..

Safarova - Kerber 1 ..czeszka ten sezon bezndziaje ale ona grać w hali potrafi a Paryż jej sprzyja , dwukrotnie finał tej imprezy na pewno zmotywuje , wczoraj w deblu niezła gra i dziś z Kerber powalczy , ltórą sezon nawet w miarę ale tu w hali w Paryżu nigdy nic nie osiągała..

Cetkovska- Brianti 1 ..lepsza gra i większe umiejetnosći , w dodadtku Petra mieskza w Paryżu to chyba chcę pograć tutja jak najdłużej..Włoszka tak jak pisałem w meczu z Barrois bez formy , ładu i składu..

chyba tyle

Do góry
#5195886 - 07/02/2012 18:25 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
tak szybciutko bo trosze czas nagli. Kai-Chen Chang/Vania King 1.5-1.6 wyglada bardzo ciekawie. Tajladnka gra u siebie, naperawno zalezy jej na dobrym wyniku co pokazala w I rundzie singla ogrywajac dosc dobra zawodniczke jaka jest Eleni Daniilidou. Dostala czolowa deblistke swiata, ktorej tez patrzac po wyniku I rundy chce sie grac. Mysle, ze ta para jest zdecydowanym faworytem tego meczu

Do góry
#5195890 - 07/02/2012 18:29 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Za szybko smile Chang nie jest Tajką/Tajlandką wink Tylko pochodzi z Tajwanu.

Do góry
#5196021 - 07/02/2012 19:47 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Maria Kirilenko - Casey Dellacqua

W tym spotkaniu jak zobaczyłem kursy w okolicach 4 na Australijkę od razu pomyślałem warto bedzie spróbować te spotkanie zagrac. Nie widzialem ostatnio obu zawodniczek w boju, ale śmiem stwierdzić ze Casey bedzie w lepszej dyspozycji w dzisiejszym spotkaniu. Casey pod koniec sezonu szesc wygrane turnieje moze nie najwyższe ranga ale zawsze podbudowują gracza. W tym roku jeszcze nie odpalila wiec pora na pokazanie sie z dobrej strony. Maria zas w tym roku tylko na Australian wystąpiła, przeszła kwale i skreczowała z Petra po 1 secie przegranym do zera, moze kontuzja , moze podanie zwyczajne, nie wiem,ale dzis licze na Australijke.

Do góry
#5196022 - 07/02/2012 19:47 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Casey Dellacqua 4.05

Do góry
#5198841 - 09/02/2012 05:16 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Hantuchova vs Radwańska
Hanti 2:0 @ 1.60

Piękna Słowaczka kontra młodsza z sióstr Radwańskich. Urszula w ostatnim czasie regularnie poprawia grę i osiąga coraz lepsze rezultaty, jednakże długonoga Słowaczka to chyba jednak za wysokie progi. Pattaya to turniej Hantuchovej, rok temu wygrała go bez straty seta, oddając w całym turnieju kilkanaście gemów, w roku będzie chciała obronić tytuł i trzeba powiedzieć sobie jasno- ma na to szanse. Ula na ten moment jest zbyt "przełamywalna", Daniela nie jest mistrzynią świata w utrzymywaniu własnego podania, ale mimo to jest w tym elemencie tenisowego rzemiosła o klasę wyżej. Mecz pewnie będzie obfitował w masę przełamań, górą powinna być Hanti, prawdopodobnie w dwóch setach.
Obie panie spotkały się raz 3 lata temu w Warszawie, wówczas sąsiadka z południa oddała 4 gemy. Jutro rano takiego pogromu się nie spodziewam, ale jakieś 7:5 6:3 jak najbardziej do wykonania.

Do góry
#5199100 - 09/02/2012 15:53 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
dziś zagram tylko singla ale z pełnym przekoaniem , proponuję stawkę 9/10..

Mattek Sands - Vinci 1 kurs 1,77...Komadnsoka gra tutaj bardzo dobrze , czasami ma przesotje w grze ale to u kobiet normalne ale potem szybko wraca przy pomocy serwisu na właściwe tory i wygrywa, skuteczność pierwszych podań bardzo duża dlateog rywalką cięzką Ją złamać ..Włoszka mnie zdziwiła pokonując Halep ale rumunka bez formy zupełnie , co innego amrykanka , która w każdym meczu strasznie walczy i liczę że sprawi tu nie jedną niespodziankę , miejsce , nawierzchnia wszystko po Jej stronie , ost mecz wygrany z Vinci na hardzie gladko 2-0 to też daje do..zrozumienia..

Do góry
#5201448 - 10/02/2012 17:44 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Barthel - Wickmayer 1 1.55

Na dziś wybrałem spotkanie ćwierćfinałowe turnieju WTA w Paryżu w którym zagrają 22-letnia Niemka Mona Barthel i rok starsza Belgijka Yanina Wickmayer. Niemka ma za sobą bardzo udany zeszły rok, kiedy to awansowała z 205 na 67 miejsce w rankingu WTA, a na początku tego sezonu prezentuje się jeszcze lepiej osiągając kolejne sukcesy, sezon rozpoczęła od drugiej rundy w Auckland gdzie przegrała po wyrównanym meczu z Lisicką, wcześniej ogrywając Dokic, następnie wygrała turniej w Hobart (jako kwalifikantka) gdzie pokonała m.in. Kerber i Wickmayer, dotarła także do trzeciej rundy Australian Open gdzie przegrała z późniejszą zwyciężczynią turnieju - Azarenką, dzięki tym wynikom awansowała już na 43 miejsce rankingu WTA. Belgijka jest 29 w rankingu WTA, rozpoczęła sezon podobnie do Barthel, druga runda w Auckland i porażka z Errani, potem przegrany finał z Barthel w Hobart i szybkie zakończenie udziału w Australian Open, gdzie odpadła w pierwszej rundzie z Voskoboevą. W tym turnieju Barthel musiała grać w kwalifikacjach by dostać się do głównego, wygrała wszystkie trzy spotkania w dwóch setach, a następnie już w turnieju głównym bardzo szybko uporała się z Zhalavovą Strycovą i Pamentier, gra na bardzo wysokim procencie wygranych punktów po pierwszym serwisie, a i drugie podanie funkcjonuje bardzo dobrze, choć i po niej i po jej rywalce śmiało można wymagać wink po nawet i 5 df. Wickmayer wygrała z Craybas która skreczowała po przegraniu pierwszego seta i z Mchale, która jednak w drugim secie była równorzędną rywalką dla Yaniny, która to wcale nie zagrała wielkiego meczu popełniając sporo niewymuszonych błędów. Spotkały się niecały miesiąc temu w finale w Hobart gdzie Niemka nie dała szans rywalce wygrywając do 2 i 1, dziś liczę na jej kolejną wygraną w dwóch setach.

Do góry
#5201605 - 10/02/2012 19:15 Re: Paryż, Pattaya - 6-12.02 [Re: Goget]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Julia Goerges - Klara Zakopalova: Liczba setów
typ: powyżej 2.5 Setów
kurs: 2.45 w Betsson

W pierwszym dzisiejszym meczu ćwierćfinałowym w Paryżu zmierzą się Niemka Julia Goerges z Czeszką Klara Zakopalova. Faworytką bukmacherów jest ta pierwsza ja jednak nie przekreślam szans 29-letniej Czeszki.
Julia Goerges jak na razie wyeliminowała Shahar Peer i Petrę Cetkovską, w obu spotkaniach znakomicie wyglądał pierwszy serwis Niemki (ponad 80% skuteczności). Nie jest to jednak zawodniczka z którą nie da się wygrać jej gema serwisowego ponieważ zdecydowanie słabiej wygląda u niej drugie podanie i było to widać w tym spotkaniach. Dobrze również wyglądał w tym spotkaniach return Niemki 54% z Cetkovską i 61% z Peer.
Klara Zakopalova jednak również nieźle sobie poczyna w Paryżu. Bez problemów pokonała Alize Cornet w dwóch setach, mając również niezłe statystyki: Punkty zdobyte z 1. podania (74%), Punkty zdobyte przez return (56%). Potwierdziła ta również wczoraj w meczu z Tsvetaną Pironkovą, która dzień wcześniej wyeliminowała Na Li a z Czeszką poległa łatwo 06 36! W tym meczu Czeszka również miała niezłą skuteczność pierwszego serwisu, returnu a nawet drugiego podania.
Nie spodziewam się więc, by dzisiaj faworytka bukmacherów Julia Goerges miała łatwe spotkanie. Postanowiłem zagrać w tym spotkaniu powyżej 2.5 setów. Obie zawodniczki grały ze sobą 3 razy (2 razy wygrała Niemka, raz Czeszka), najważniejsze jednak jest to, że każde z tych spotkań trwało 3 sety. Patrząc na poprzednie turnieje tych zawodniczek to można zauważyć, że bardzo często gają spotkania 3 setowe a w Paryżu jeszcze takiego ani jedna ani druga nie miała. Stawiam więc, że w bezpośrednim spotkaniu to właśnie 3 set będzie decydujący.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, Józef Małolepszy), 3690 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582189 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25