Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#5205705 - 12/02/2012 04:14 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Zambia - Wybrzeże Kości Słoniowej (1.5 - 0)
Typ: 2
Kurs: 2.75

Wybrzeże Kości Słoniowej staje przed szansą powtórzenia sukcesu z 1992r. tj. ponownego wygrania Pucharu Narodów Afryki. Tym razem ewentualne zwycięstwo może być tym bardziej okazałe, gdyż Słonie mają szansę wygrać wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnej bramki. Według mnie jest to całkiem realny scenariusz, gdyż Zambia jest mniej wymagającym rywalem niż choćby półfinałowy przeciwnik Mali. Poza kilkoma zawodnikami (mam tu na myśli Katongo i Mayukę) brak w ekipie Zambii zawodników, którzy wyróżniają się ponad przeciętność. W obronie drużyna stanowi względnie zgrany kolektyw, któremu jednak też zdarzają się wpadki. Z kolei Wybrzeże Kości Słoniowej nie dość, że z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, to w dodatku w swoich szeregach ma całą plejadę gwiazd, którą można by spokojnie obdzielić dwie drużyny. Drogba, Yaya Toure, Kolo Toure, S. Kalou, Doumbia etc. to zawodnicy o uznanej marce w europejskim futbolu, którzy są w stanie w pojedynkę zadecydować o losach spotkania. Dlatego też spodziewam się pewnej i wysokiej wygranej Słoni różnicą co najmniej dwóch bramek. Kursy na takie rozstrzygnięcie są doskonałe, co zapewne wynika z tego, że bukmacherzy przeceniają sukces Zambijczyków z Ghaną, która ewidentnie nie trafiła z formą na turniej.

Do góry
Bonus: Unibet
#5205926 - 12/02/2012 06:00 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Gratulacje dla typujących na Mali mój typ się nie sprawdził, Ghana w tym meczu nie grała najlepiej,była nieskuteczna bez błysku zbyt dużo indywidualności w pojedynkach zamiast gey zespołowej.
Po nie uznanej bramce moim zdaniem prawidłowo strzelonej piłkarze Ghany zupelnie stracili rezon,zaczeli faulować druga kartka dla Ghańczyka jak najbardziej prawidłowa, może pierwsza pokazana zbyt pochopnie, sędziowie z Egiptu sędziowali średnio i efekt byl jaki był.
Mali osiągneło spory sukces po 40 latach medal wykorzystali stały fragment gry, później umiejętnie się bronili i udało im się skutecznie skontrować przeciwnika.
Trudno oczekiwać by Mali zmieniło swój styl gry pod wodzą tego trenera Gieresa, jeśli przynosi im korzyści, jednak ciężko się oglada taki futbol mogą czuć się zwycięzcami tego turnieju nie grali efektownie, ale udawało sie Mali te trzy cztery sytuacje podczas meczu zrobic.
Mecz niezbyt mi się podobał, Ghana w kontekście turnieju nie trafiła z forma i jest jego rozczarowaniem miał byc tytuł i trofeum, a nie ma nawet brązowego medalu.
Pozdrawiam dobrej nocki i oby WKS zagrał z Zambia fajniejszy mecz.

Do góry
#5208422 - 13/02/2012 05:43 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Finał dla Zambii spotkanie bardzo dobre prowadzone w szybkim tempie szkoda WKS tylko Zambii jakby przegrała też było by mi szkoda pokazali naprawdę dobrą piłkę w całym turnieju.
To były udane trzy tygodnie z tym turniejem z fajną pilką do następnego Pucharu Afryki w RPA za niecały rok.
To wszystko z mojej strony wpiszę się podczas kolejnych turniejów międzypaństwowych fajnie, że innii też podzielili się swoimi analizami i przemyśleniami do zobaczenia.

Do góry
#5209672 - 14/02/2012 03:42 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Panowie jaki był kurs na wygraną Zambii na początku turnieju?

Do góry
#5209750 - 14/02/2012 04:12 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Bzyczek wink

Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Szkoda, że nie finał Zambia-Mali... mam zwycięstwo Zambii w turnieju @ 40, a po takich kursach to nawet nie opłaca mi się kontry grać.


WNN cool piwo Obyło się bez kontry bo i po co jak izi pogodnie

Do góry
#5209824 - 14/02/2012 04:43 Re: Puchar Narodów Afryki 2012 - Gwinea Równikowa/Gabon [Re: Akhu]
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Dzięki Platini piwo

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Irek, Szuman, Akhu), 3614 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49