Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#5191052 - 04/02/2012 20:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
dokładam jeszcze jeden typ, który dopiero zauważyłem...

S. Fourcade - Sumann 1 1.65 betsafe

Simon na strzelnicy ścisła czołówka dziś mamy cztery strzelania, więc duży plus dla niego,
do tego dodać należy fatalną formę wszystkich Austriaków, w czwartek nieco lepsze miejsce zajął Sumann
ale tylko początek biegu miał Austriak dobry, na drugiej i trzeciej rundzie o ponad 10 sekund biegowo lepszy Francuz.

Do góry
Bonus: Unibet
#5192755 - 05/02/2012 17:49 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
wczoraj świetny dzień, dziś powinno być podobnie wink

u Pań proponuję:

Zaitseva - Sleptsova 1 1.25
panbet.

Zaitseva w świetnej formie, lubi zawody z czterema strzelaniami,
Sleptsova dużo słabsza w tym sezonie, do tego problemy zdrowotne, katastrofalny występ w sprincie,
peffka wink

Vilukhina - Sleptsova 1 1.45 (1.70) panbet

Wczoraj grałem po kursie 1.70, było nawet 1.80 ale szybko spadło, dziś mamy 1.45.
O Sleptsovej wyżej, Vilukhina słabsza od Zaitsevej ale jest w formie na drugą połowę pierwszej dziesiątki,
Sleptsova będzie walczyć o dużo niższe lokaty.

Zaitseva - Kuzmina 1 1.52 panbet

Wczoraj biegowo Kuzmina nieco lepsza ale na strzelnicy różnica między nimi ogromna,
Olga po raz kolejny nie powinna mieć większych problemów na strzelnicy, ewentualnie jakieś drobne pomyłki,
a Kuzmina na cztery szanse zawalenia na pewno wykorzysta którąś smile

Boulygina - Yurlova 1 1.50
panbet

Boulygina prezentuje tu równą przyzwoitą formę, Yurlova przeciętna, biega średnio,
na strzelnicy też na 20 strzałów na jakieś pomyłki można liczyć,
biegowo straciła w sprincie ponad minutę do Anny, dziś nie powinno być jakiś nagłych zmian w ich dyspozycji.

Makarainen - Kuzmina 1 1.60
expekt

Kaisa lepsza od Anastazji tutaj w Holmenkollen w obu biegach odpowiednio o 17 i 30 sekund,
dziś również powinno być podobnie, a na strzelnicy to Finka jest również lepsza.

u mężczyzn:

Svendsen - Bjoerndalen 1 1.30
expekt

Wyraźna różnica pomiędzy nimi, nie ma co się tu nawet rozpisywać za bardzo.
Svendsen znów powinien skończyć na podium, biegowo znów będzie najlepszy,
a na strzelnicy Bjoerndalen znów będzie się mylił nie mam co do tego wątpliwości
i na mecie młodszy z Norwegów będzie wyżej.

Hallenbarter - Brattsveen 1 1.95 expekt

Expekt wystawił 1.95 - 1.75 a według mnie kursy lepiej są oszacowane w panbecie gdzie mamy 1.70 - 2.26.
Obaj bardzo podobne rezultaty strzelecki w tym sezonie,
a tutaj na trasach biegowych Szwajcar wygrywał odpowiednio o 20 i 50 sekund więc po takim kursie warto spróbować.

no i uważam że warto zagrać coś przeciwko Boeufowi,
jeszcze się nie zdecydowałem z kim w parze go puścić
ale chyba najpewniej wygląda Fak 1.50 sts,
ale również Florian Graf (1.72 panbet), Burke 1.88 (panbet)
czy Mesotitsch (1.90 gaembookers) nie wyglądają źle...?

Zastanawiam się również po raz kolejny nad zagraniem zakładu 3-drogowego na to który z zawodników będzie lepszy na strzelnicy,
a chodzi mi o parę Garanichev - Bjoerndalen 1 2.10. Rusek znów powinien na strzelnicy być mocny, a Norweg minimum 4 pudła...

Bwin wystawił bardzo zachęcające kursy do zagrania na Svendsena (top3 1.80 i top5 1.35).
Świetna dyspozycja biegowa, na strzelnicy przyzwoicie znów powinien dziś znaleźć się na podium.

Do góry
#5192794 - 05/02/2012 18:12 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
march88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/04/2006
Postów: 2365
Dzisiaj ostrożnie ze stawkami bo mamy bieg masowy.
Z ciekawszych zakładów wśród pań:
Brunet z Ekholm 1 @ 1,95 Tobet
Obie świetnie strzelają jednak biegowo w Norwegii Ekholm strasznie słabo. Zarówno w sprincie jak i w pościgowym Szwedka straciła około 20 sekund w samym biegu. Kurs zachęcający do grania na Brunet

Evgeni Garanichev - Ole Einar Bj&#248;rndalen 1 1,85 Betsafe
Młody Rosjanin bardzo dobrze zaprezentował się w biegu pościgowym. Pokazał, że umie sobie radzić z presją strzelania bezpośredniego z rywalami. Bardzo dobrze spisał się na strzelnicy a i w biegu kilka sekund szybciej niż Norweg. Dystans 15 km myślę, że będzie działał na korzyść młodego.

Fak - Landertinger 1 1,75 Unibet
Fak w formie zwyżkowej a Landertinger w tym sezonie kompletnie pogubiony. I na strzelnicy i na trasie biegowej bardzo słabo. Myślę, że najlepszy typ dzisiejszego dnia

Do góry
#5192806 - 05/02/2012 18:21 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: march88]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: march88
Dzisiaj ostrożnie ze stawkami bo mamy bieg masowy.
Z ciekawszych zakładów wśród pań:
Brunet z Ekholm 1 @ 1,95 Tobet
Obie świetnie strzelają jednak biegowo w Norwegii Ekholm strasznie słabo. Zarówno w sprincie jak i w pościgowym Szwedka straciła około 20 sekund w samym biegu. Kurs zachęcający do grania na Brunet

Fak - Landertinger 1 1,75 Unibet
Fak w formie zwyżkowej a Landertinger w tym sezonie kompletnie pogubiony. I na strzelnicy i na trasie biegowej bardzo słabo. Myślę, że najlepszy typ dzisiejszego dnia


Brunet z Ekholm to typ z serii 50/50

Patrząc na Faka i Landertingera w perspektywie całego sezonu na pewno lepszy był pierwszy z nich, ale...
także Fak nie raz na strzelnicy miewał bardzo słabe występy, a o ile wszyscy Austriacy mieli do tej fatalny sezon tak Landertinger pokazuje że coś drgnęło zwłaszcza biegowo,
w sprincie lepszy od Faka o 20 sekund a wczoraj mieli podobny wynik,
co ważne na ostatnim kółku w obu tych biegach był dużo lepszy od Faka.
Odradzam granie tego typu.

Do góry
#5192822 - 05/02/2012 18:30 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
a tak poza tym to Dominik jest ostatnim rezerwowym więc ma małe szanse na występ w dzisiejszym biegu.

Do góry
#5192891 - 05/02/2012 19:05 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: mln]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
A ja dzis skusilem sie na Milenium grin

Taki fajny zaklad za drobne pod kurs ...

Palka konc.klasyfikacja 1-15 @2.00
Palka miejsce 1-13 @3.70 shocked

Oczywiscie zagralem ta druga opcje skoro 2 miejsca wyzej az tak jest wyceniane grin

Do góry
#5193114 - 05/02/2012 20:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Svendsen wygra 4.10 Betfair

W dzisiejszych zawodach nie wystartuje Arnd Peiffer a byłby to według mnie oprócz Martina Fourcada główny rywal w walce o zwycięstwo Svendsena. Większość buków ciągle trzyma ofertę bez zmian, tylko kilka (Unibet, Bwin, Betsafe) zauważyło to i kurs na Svendsena spadł do poziomu 3.00. Wracając zaś do argumentów przemawiających za zagraniem Norwega to jest on najlepszym biegaczem w Holmenkollen, był w tym elemencie najlepszy zarówno w sprincie jak i biegu pościgowym. W czwartek spudłował jednak dwa razy i na trasie zabrakło mu 12 sekund do bezbłędnych Garanicheva i Peiffera, a wczoraj bezbłędny był Peiffer i Svendsen zajął drugą lokatę. W zeszłym roku w Holmenkollen wygrał bieg pościgowy i bieg masowy. Dziś liczę że poprawi się znów o jedną lokatę i zwycięży, jego głównym rywalem będzie Francuz Martin Fourcade, który w Pucharze Świata traci do Norwega zaledwie punkt. Jednak na swoich trasach i pod nieobecność będącego w świetnej formie Peiffera to Svendsen powinien stanąć dziś na najwyższym stopniu podium.

Do góry
#5200015 - 10/02/2012 01:04 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: mln]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
W Kontiolahti mroźnooo -26 dzisiaj. Z tego względu, że najcieplej jest między 11-14 CET, nastąpiła zmiana w terminarzu. W sobotę i niedzielę ma być cieplej, więc sprinty i pościgi przeniesiona na weekend, a jutro tylko mixy.

Kontiolahti (FIN)

Do góry
#5200522 - 10/02/2012 03:59 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
NanekHKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/02/2009
Postów: 19488
Skąd: Suche Stawy
Podaje link to skladow na jutrzejszy bieg dla tych co go nie znaja i beda pytac

http://services.biathlonresults.com/Results.aspx?RaceId=BT1112SWRLCP08MXRL

Do góry
#5201240 - 10/02/2012 15:49 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
..po takich składach to chyba trzeba zaryzykować w wygraną Szwedów !! FErry i Lindstrom i Helena to czołowi zawodnicy boję się tylko o Nillson ale w każdej z par jest ktoś kto oddstaje to i tak Szwecja wygląda bardzo dobrze...
Niezle wygląda Słowenia i powinna być lepsza w parze z Francją co jest wyceniane na 1,75....
Ukraina lepsza od Norwegii placone 1.5....Ukriana dość mocny skład natomiast Norwegia to chyba 3 garniut albo i dalej..

Do góry
#5206216 - 12/02/2012 15:47 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: march88]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Kuzmina, A WIN 15,0 Tobet/TOP4 2,7 Bwin/TOP3 2,75 Uni,betsafe/każdy h2h z Kuzminą

Jak dla mnie trochę ta słowaczko-rosjanka nie doceniana jest. OK, trzy 'wielkie' faworytki są na podium, ale to właśnie za ich plecami może być przyczajony tygrys, ukryty smok. Słowaczka, nie bardzo wytrzymuje końcówki biegu, i jeśli będzie miała o jedno pudło więcej niż faworytki to na pewno nie wygra.
Największą rywalką będzie Domracheva, która w pościgach radzi sobie wyśmienicie. Nie liczę na Neuner i Kaisę.

btw... MAka dzięki za 2 miejsce i aż 1 pudło mad jak masz wygrywać h2h i być top3 to kurrr... strzelasz w niebo, a jak pograć przeciwko to mega spinka. Nie brońcie jej faktem, że startuje 'w domu' (mieszka w apartamencie w mieście Joenssu, bliziutko Konthio)

piwo

Do góry
#5206246 - 12/02/2012 16:14 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
march88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/04/2006
Postów: 2365
Tim Burke - Lukas Hofer 1 2,55 Betsafe
Kurs z kosmosu. Burke wczoraj tylko jedno pudło a to dlatego, że miał problemy z karabinkiem przez co stracił około 20 sekund i zaliczył karną rundę. Gdyby nie ten incydent najprawdopodobniej wygrałby wczorajsze zawody. Biegowo wczoraj dużo szybszy od Włocha na strzelnicy pewniejszy, startują niemal razem a kurs 2,55 smile

Do góry
#5206378 - 12/02/2012 17:59 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: march88]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: march88
Tim Burke - Lukas Hofer 1 2,55 Betsafe
Kurs z kosmosu. Burke wczoraj tylko jedno pudło a to dlatego, że miał problemy z karabinkiem przez co stracił około 20 sekund i zaliczył karną rundę. Gdyby nie ten incydent najprawdopodobniej wygrałby wczorajsze zawody. Biegowo wczoraj dużo szybszy od Włocha na strzelnicy pewniejszy, startują niemal razem a kurs 2,55 smile


zgadzam się z typem smile

Najlepiej wygląda para amerykańska Burke - Hakkinen 1 1.56 bet24

Burke kolejny dobry sezon, biegowo bardzo przyzwoite wynik, od biegu indywidualnego w Nowym Mieście nie wypadł w żadnych kolejnych zawodach poza dwudziestkę.
Na strzelnicy wiadomo ścisła czołówka w pozycji leżącej i słabo w pozycji stojącej, choć ostatnie występy napawają większym optymizmem, coś drgnęło ku lepszemu w "stójce".
Hakkinen 35 lat na karku, dużo słabszy biegowo, wczoraj przegrał 27 sekund z rodakiem, choć na starcie dziś Burke będzie miał tylko 10 sekund przewagi,
spowodowane to jednak jest tym że Tim miał problemy z karabinkiem co kosztowało go stratę ok. 20 sekund i przez to wybicie z rytmu nie trafił również ostatniego strzału.

Do góry
#5206387 - 12/02/2012 18:05 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: mln]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Zgadzam się również z w/w typem.

Poza tym, widzę, że albo Amerykanie formę złapali, podoba się w Konthio albo świetnie czują się w temperaturach w okolicach -15, -20.

Lowell Bailey - B. Weger... '1' 2,00 8/10 gram to grubiej. Liczę, że może być ciekawy h2h. Kursy ok, ponieważ Weger nie taki cienki w pościgu. Amerykanie ładnie siępokazali.

Do góry
#5206392 - 12/02/2012 18:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
plus... AG ma kompletną rację. Ja mam tylko w betsafe 2,25 ale i tak gram grubo. Liczę, że Hofer nie udźwignie ciężaru i na strzelnicy nałapie kilka kółek.

z kobiet bez zmian... Kuzmina ATAKKK!

Do góry
#5239765 - 01/03/2012 19:17 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
PPPP Offline
member

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 174
Dzisiaj rozpoczynają się MŚ.

Na pierwszy ogień pójdą sztafety mieszane.
Do tej pory przez większość olewane, ale dzisiaj każdy kto może wystawia najlepszy skład.

Podzieliłem sobie sztafety na grupy.

Najlepiej wypadadają Norwegia, Niemcy i Rosja. Wśród nich upatruję zwycięzcę. Wygraną widzę dla Norwegów (dużo zalezy od postawy Somedal na strzelnicy - bo w biegu za dużo nie straci). Trasy w Rupolding trudne nie są. Namieszać mogą im jak zawsze dobrzy w sztafetach Francuzi, oczywiście pod warunkiem czystego strzelania i pudeł faworytów.
To powinna być pierwsza 4.

Co dalej.
Ukraina - wyglądają solidnie.

Pózniej:
Grupa kilku sztafet i tu dużo zależy od dyspozycji dnia.
Czechy,
Słowacja,
USA (niebezpieczeństwo rund karnych w przypadku Burka i Dunklee - jeżeli trafią dobrze to i wynik będzie dobry - forma biegowa jest),
Canada (tutaj Imrie lub Kocher runde karna im załatwią - jeżeli tak to faceci już się nie będą spinali i będzie dalsze miejsce), Słowenia.

Dalej:
Włochy - szansa, że wskoczą do grupy wyżej tylko w przypadku dobrego strzelania. I jeżeli Ponza z Haller nie będą w 10 to Windisch z Hoferem sobie odpuszczą. A już na pewno Hofer, który nie lubi na darmo się przemęczać.
Szwecja - można się ze mną nie zgodzić, ale widzę ich daleko. Forma biegowa ostatnio słaba.
Szwajcaria - Faceci solidni, ale najpierw pobiegną młoda Gasparin (czy udzwignie presję biegu ze sławami? - wątpię) i słabiutko strzelająca starsza Gasparin (rundę co najmniej zaliczyć powinna).

Następna grupa:
Estonia - rewenacji nie ma , a jeszcze dochodzą konflikty w kadrze to cudów nie będzie.
Białoruś - Domrachewa sztafety nie wygra, a jak Skardino zostanie dlaeko w tyle to pobiegnie treningowo.
Finlandia - tak jak w przypadku Białorusi. Makarainen może wyprowadzić sztafetę na prowadzenie po pierwszej zmianie, ale póżniej będzie tylko gorzej. Jeszcze Laukanen jak nie zrobi karnej rundy to może będą jeszcze w 5. Potem będzie katastrowa strzelecka Toivanena i Kaupinena.
Polska - Dobra forma Polek znikała jak śnieg po ociepleniu. Nawet jeśli trafią czysto - a mam przeczucie, że Nowakowska szału nie zrobi to potem pobiegnie Sikora (nie wierzę w jego powrót formy) i Pływaczyk (jeden z najsłabszych biegaczy z Pucharu Świata)

Dalej:
Bułgaria - Biegowo słabizna.

A jak będzie to za kilka godzin przekonamy się na mecie.
Zagrałem
Francja - Włochy 1
Czechy - Bułgaria 1
Ukraina - Polska 1
Norwegia - Szwecja 1
Fortuna - razem 2,3 - dla mnie sensacja musiałaby być, żeby nie weszło

Ukraina - Białoruś 1 - 1,55
Słowacja - Szwajcaria 1 - 1,6
Rosja - Szwecja 1 - 1,35
Fortuna

Słowacja - Polska 1 - 1,45
Ukraina - Włochy 1 - 1,65
Francja - Szwecja 1 - 1,35
Totomix

Do góry
#5239839 - 01/03/2012 20:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
typ konkursowy.
Francja - Szwecja 1 1.42 betsson

Dziś o 15:30 zainaugurowane zostaną biatlonowe Mistrzostwa Świata w niemieckim Ruhpolding. Zaczynamy od sztafety mieszanej 2x6km (kobiety) + 2x7,5km (mężczyźni). Tak jak sugerują buki dziś jest czworo kandydatów do medali, jednak typowanie pomiędzy tymi ekipami, która będzie lepsza uważam ze niebywale trudne. Norwegia to świetnie czująca się na tych trasach Tora Berger, dobrze biegająca lecz jeszcze bardzo archaiczna strzelecko Solemdal, powracający do wysokiej dyspozycji Bjoerndalen i znakomity Svendsen. Niemcy u siebie bardzo groźni, z Henkel i Neuner na dwóch pierwszych zmianach, zwłaszcza ta druga biegowo powinna sporo zyskać, do tego Rosjanie, którzy maja trójkę świetnych strzelców: Vilukhinę, Zaitsevą i Shipulina, niby zaskakujący jest udział Małyszki, ale i on w tym sezonie jest w dobrej formie, choć oczywiście powinien być w składzie Garanichev. No i ostatnia ekipa z wielkiej czwórki to Francja, z świetną strzelecko Brunet na pierwszej zmianie, która jednak biega przeciętnie w tym sezonie i zapewne biegowo nie będzie w stanie utrzymać tempa rywalek, następnie Dorin, która w porównaniu z poprzednim sezonem poprawiła się biegowo, nie specjalnie dużo tracąc przez to na strzelnicy, do tego bracia Fourcade, wyśmienity Martin, który powinien wygrać trzecią zmianę i stabilny Simon, który jest bardzo stabilnym biatlonistą. Reszta ekip nie powinna mieć szans na top4, Szwecja ma słabą Nilsson na pierwszej zmianie, do tego Ekholm, która biegowo średnio wygląda, myślę że dla nich miejsce piąte będzie dziś wszystkim co mogą ugrać, reszta ekip jeszcze słabsza. Francja na przełomie kilku ostatnich lat pokazała że w sztafetach jest najrówniejsza, spora ilość medali, mało wpadek, myślę że dziś znów dzięki swojej stabilności mogą stanąć na podium.

Francja top4 - tak 1.57 betsafe

Do góry
#5239863 - 01/03/2012 20:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
march88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/04/2006
Postów: 2365
USA vs Szwecja 3,25 Bet365
Pałka vs Burdyga 1 2,0 Bet365


Panowie ze Stanów świetnie spisali się w ostatnich zawodach przed MŚ i moim zdaniem w takiej formie powinni być dużo lepsi od dwójki Ferry Lindstrom a u pań bedzioe ciekawie. Szczerze móiąc liczę na "popis" na strzelnicy i w biegu Nilson. Kurs powinien być znacznie mneijszy. Nawet Unibet na wygrana zarówno Szwedów jak i USA wystawił kursy po 50 na każdą z ekip.

A Krysia świetnie spisuje się na pierwszej zmianie w sztfetach, często jest w czołowej trójce, lubi rywalizację bark w bark. Myślę, że może być na pierwszej zmianie wraz z Berger, Makarainen i Henkel w czołówce

Do góry
#5241973 - 02/03/2012 23:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: march88]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29729
Jutro sprinty...

Kto wygra Sprint K 7,5km?

Madzia Neuner 2,5 i jak najwięcej

Kurs na wygraną w biathlonie niski, żeby nie napisać bardzo niski. Co może przeszkodzić Madzi aby wygrać?
- główka,
- Darya
- pogoda...

co jest ZAAA aby to założyć się o wygraną:
- ten sezon to ostatni sezon MAdzi w biathlonie (mega spinka z jej strony)
- WC jest w Niemczech, więc motywacja i doping podwójny
- w sprintach nie ma sobie równych, nie chce mi się sprawdzać ale jak się nie myślę tylko w jednym albo dwóch nie była pierwsza. Resztę wygrała kopara

Głowa Neuner może mieć decydujący wpływ, ale myślę, że nie jutro. Magdalena nie ma głowy do walki ramię w ramię i w większości traci przewagę na 3 i 4 strzelaniu... W sprincie 2 szybkie strzelania + karne rundy. Jeśli narty i kondycja jest to nie ma mocnych na nią.

Osobiście polecam zakłady na nią (za wyjątkiem h2h z Daryą - Białorusinka ma również spore szanse, ze względu na szybki bieg).

Co do panów... myślę nad Svendsenem i Garanichevem. Rus może być mega sensacją. Kciuki trzymać będę oczywiście za królem biathlonu... Oleeee Einarrrr Bjoerndalen piwo

Do góry
#5242991 - 03/03/2012 14:18 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
oglądając sztafete wywwoniskowałem kilka rzeczy...

Birnbacher - koleś w wielkim gazie, świetnie szybko i skutecznie strzela do tego dobry bieg i dziś naprawdę może być ..

Garaniachev- trzeba uważac , rosjanie łsabo biegli w sztafecie ale Gara nie startował , strzellai dobrze i jeżeli Gara odpoczął to może być grożny dla najlpeszych...para Gara- Boe kurs 1,8 dla mnie do gry..

Pfeifer - wiem ze to jest konkurencja ale może się spalic bo fatalnym czwartku prsja jeszcze wieksza, odstaje biegowo dość wyrąznie a i strzleanie przestaje być jego atutem..para Arnd - Martin 2 kurs 1.5 chyba do gry bo Francuz swoją zmianę w sztafecie potraktoał bardzie jako zapoznanie trasy bo już francuzi po fatalnym wystpeie Simona sznas nie mili na nic...

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, igea23, Lukasz111, Sensei, alfa), 3615 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49