Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#5242997 - 03/03/2012 14:40 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
lucky1991 Offline
member

Meldunek: 30/11/2011
Postów: 186
witam moze mi ktos podac strone z czasami biegu poszczegolnych zawodnikow i zawodniczek ze sztafety mieszanej

Do góry
Bonus: Unibet
#5243007 - 03/03/2012 15:23 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
kardynal20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 23868
Skąd: ze szpadlem w terenie

Do góry
#5243015 - 03/03/2012 15:36 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
lucky1991 Offline
member

Meldunek: 30/11/2011
Postów: 186
dzieki wielkie

Do góry
#5248581 - 06/03/2012 19:41 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
PPPP Offline
member

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 174
Dzisiaj na mistrzostwach bieg indywidualny na 20 km.

Jeżeli biathlon jest trudny do typowania, to bieg na 20 km jest z tego wszystkiego najtrudniejszy. Trzeba lubić typować biathlon . Na 3 dni mistrzostw 2 dni mam w placy, a jeden do przodu. Wychodzi, że teraz ma być plus:) Trzeba być optymistą.

Wybrałem pary:

Bjordalen - Mesotitsch 2 (1,83)

S. Furkade - Małyszko 1 (1,6)

Ferry - Bratsven 1 (1,42)

M. Furcade - Boe 1 (1,33)

Birnbacher - Fak 2 (1,98)

Pary z Foruny zagrane w rozpisie.

W biegu indywidualnym w dużo większym stopniu o wyniku decyduje strzelanie niż w innych konkurencjach. Jedno pudło to miniuta kary.

Bjordalen - Mesotitsch - Ole strzela bardzo słabo na tych mistrzostwach. Mesotitsch jest w czołóce strzelców. Liczę, że Ole spudłuje 3-4 razy, a Mesotitsch max 1-2.

S. Furkade - Małyszko - zespół Rosji to osobny temat. Dzieją się tam dziwne rzeczy. Po pierwszych 2 występach i ich słabych biegach niespodziewanie (tylko wielcy optymiści w Rosji mogli na to liczyć) zdobyli 2 brązowe medale w pościigu. W tym Szypulin, przeciwko któremu grałem (nie było żadnych przesłanek, że tak wystąpi, oprócz tego, że to biathlon). Teraz Szypulina nie będzie. Podobno tak był zmęczony, że trenerzy dali mu odpocząć. Wogóle skład Rosji dzisiaj to duża niespodzianka. Nie ma najlepszego w tej konkurencji Makowiejewa. Oficjalnie słabo w poprzednich występach strzelał, a nieoficjalnie bo publicznie krytykował serwis. W Rosji występią za to młodzi Wołkow i Lapszin. Do tego Ustjugow, który nie wiadomo jak się czuje po upadku w sprincie. I jeszcze Małyszko. Najlepszy z nich to Ustjugow pod warunkiem, że będzie zdrowy. Małyszko jest szybki, ale najsłabszy z nich strzelec. Wygląda, że trenerzy chcą zrobić przegląd kadry przed sztafetą i dlatego szansę występu dostali rezerwowi (młodzi mają się obyć z mistrzostwami przed olimpiadą).
Francuzi biegowo (i serwis) bardzo dobrze przygotowani. Simon zawalił strzelanie w sztafecie później było już lepiej.
Nie jest to jakaś pewna para ale uznałem, że warto ją zagrać. Biegowo Simon powinien być lepszy, a co do strzelania to liczę, że gorzej od Małyszki strzelać nie będzie.

M. Furcade - Boe - Martin 2 złota, biega najszybciej, strzela słabiej, ale nie przeszkadza mu to w wygrywaniu. Oczywiście, żeby dzisiaj wygrać musiałby spudłowac max 1 raz. I powinien mocno się skoncentrować i dobrze zwolnić przed strzelnią. Boe przez choroby ma słaby jak na oczekiwania i porównanie do poprzedniego roku wyniki. Biegowo słabiej od Franzuza no i strzela też słabo. Szczególnie w stójce. Liczę, że na strzelnicy Furcade spudłuje max 1-2 przy pechu 3, a Boe 3 pudła co najmniej zaliczy.

Ferry - Bratsven - Szwedzi na mistrzostwach wypadają solidnie. Ferry w sprincie i pościgu załapach się w 10 z dobrym strzelaniem. Jest w stanie skoncentrować się na tyle, żeby trafić na czysto i nawet wygrać. Bratsven załapał się do kadry na sam koniec. Bieg indywidualny nie był nigdy jego mocną stroną. Sądzę, że został wstawiony do słady, żeby sprawdzić jego dyspozycję w zawodach pod kątem sztafety. Wtedy wybiorą go lub Bergera. Zwycięstwo Ferrego w tej parze jest dla mnie solidnym typem.

Birnbacher - Fak - Niemcy rozczarowują. Wygląda, że nie wytrzymują presji. Wyniki biegowe i strzeleckie jak na nich poniżej oczekiwać. Fak za to lubi bieg inddywidualny. Od zwycięstwa w tej konkurencji na MŚ rozpoczęła się jego kariera. Na tych mistrzostwach i biegowo i strzelecko jest w dobrej formie. Jest jednym z kandydatów z dalszego szeregu jak Ferry do wygrania tej konkurencji. Dlatego typuję go w parze z Niemcem.

A jak będzie to czas pokaże smile

Do góry
#5250055 - 07/03/2012 20:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
PPPP Offline
member

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 174

wczoraj u facetów było średnio, teraz powinno być lepiej smile

Biathlon 15 km kobiety.

Moje typy:
Henkel - Vita Semerenko 1 (1,7)
Ekholm - Vilkulina 1 (1,4)
Brunet - Kuzmina 1 (1,45)
Neuner - Domraczewa 2 (1,98)
Zajcewa - Vitkowa 1 (1,32)

rozpis z Fortuny.

Ekholm - Makarainen 1 (1,5)
Gregorin - Slepcowa 1 (1,8)
dubel z Totomixu

Henkel - Vita Semerenko - Martina w pościgu pokazała, że jest w stanie strzelić na zero. Vita swój dzień konia na strzelnicy miała w sprincie. Biegowo Niemka trochę lepsza co nawet przy równym strzelaniu daje zwycięstwo Henkel. Przewidywane strzelanie Henkel 1-2 pudła - Vita 3-4.

Ekholm - Vilkulina - Helena dla mnie jest jedną z faworytek tego biegu. Nie ma niestety na tych mistrzostwach szczęścia, dwa razy znalazła się tuż za podium. Vilkululina medalem w pościugu dała nadzieję Rosjanom. Trzeba przyznać, że poszczęściło jej się trochę, ale dobrym strzelaniem umiała na tym skorzystać. Vilkulina strzela dobrze i tutaj z Ekholm są na równi. Biegowo trochę lepsza Szwedka. Na kożyść Heleny też jest jej duże doświadczenie. Vilkulina dobrych wyników na 15 km nie miała i jeżeli źle rozłoży siły to na ostatnim strzelaniu może być słabo.
Przewidywane strzelanie Ekholm 0-1, Vilkulina 2-3

Brunet - Kuzmina - Kuzmina biegowo na tych mistrzostwach chyba nie trafiła z formą. Ma wieksze możliwości. Za to Brunet jak i inni francuzi bardzo dobrze. Na strzelnicy Brunet jedna z najlepszych na tych mistrzostwach , kontra jedna z najsłabszych. Solidny typ. Przewidywane strzelanie Brunet 0-1 - Kuzmina 4-5.

Neuner - Domraczewa - biegowo lepsza Daria, która jeżeli nie szaleje z biegiem jest w stanie dobrze strzelić. Na tych mistrzostwach obie strzelają podobnie. Daria trochę lepiej biega. A że kurs lepszy na Białorusinkę to i na nią typ.
Przewidywane strzelanie Neuner 2-3, Domraczewa 2-3. Oczywiście jeżeli któraś zrobim max 1 błąd to wygra. Ale przykład wczorajszy Martina Furcada pokazał, że jak spudłował to włączył 3 bieg i się posypał na strzelnicy. Tak samo może być z Magdą i Darią.

Zajcewa - Vitkowa - Olga to największa szansa medalowa Rosji w tej konkurencji. A sytuacja w tej drużynie jest ciężka. Zagraniczny trener przeszkadza wielu. W kadrze nie ma atmosfery. Jest presja i wzajemne oskarżenia. Czy Zajcewa jest w stanie zdobyć medal. Moim zdaniem nie. Nie strzela w tym sezonie tak dobrze jak poprzednio. Vitkowa kompletnie nie lubi tej konkurencji i słabo w niej wypada. Biegnie w tym biegu, żeby zdobyć punkty do klasyfikacji na bieg masowy. Jeżeli byłaby w okolicy 20 miejsca to by ją zadowoliło. Przewidywane strzelanie Zajcewa 1-2 , Vitkowa 3-4.

Ekholm - Makarainen - nie trafiła z formą Finka na mistrzostwa. O wiele lepiej prezentowała się na pucharze u siebie w domu.
Bardzo słabo strzela, a to nie rokuje na dobry wynik. Przeidywane strzelanie Makarainen 3-5.

Gregorin - Ślepcowa - Słoweńcy na te mistrzostwa są bardzo dobrze przygotowani. Teja lubi tą konkurencje i zdobywa w niej dużo punktów kręcąc się koło 10 miejsca. Sweta za to w tej konkurencji wypada dużo słabiej. Biegowo słowenka wypada lepiej.
Przewidywane strzelanie Gregorin 2-3, Slepcowa 3-4.

Do góry
#5252492 - 09/03/2012 04:40 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Austria - Czechy [1] 1.75 Unibet

Austria: Eder, Sumann, Mesotitsch, Landertinger
Czesi: Slesingr, Soukup, Witek, Moravec
Austryjacy.. coz.. ja nadal w nich wierze.. mimo ze dla kazdego z nich ten sezon jest slabszy od poprzednich i w tym sezonie w sztafetach tak nie bryluja jak niegdys.. nadal widze w nich potencjal, doswiadczenie i uwazam ze w tym skladzie jezeli odpala, sa w stanie ugrac medal.

na 10 ostatnich sztafet, tylko raz Czechom udalo sie byc wyzej od Austryjakow - wiadomo sredni wykladnik.. bo Austria sezon, czy dwa temu (i dalej) byla duzo lepiej dysponowana) - ale jednak.
Czesi wygrali przed rokiem w Oberhofie.. jaka tam miala miejsce loteria, przypominac fanom biathlonu nie musze.. takich warunkow jakie tam mielismy.. dawno nie widzialem.. a troche transmisji biathlonowych w swoim zyciu zaliczylem.
Nasi poludniowi sasiedzi fajnie wypadli w biegu individualnym, stad tak ich szanse urosly.. jednak dla mnie jedna jaskolka.. wiosny nie czyni.
Porownujac tylko ten sezon sztafetowy.. to w tych skladach obie ekipy rywalizowaly w Hochfilzen i Austryjacy wygrali o 1.15
ostatni sprawdzian sztafetowy w Anterselvie Austryjacy na podium [3 lokata] (ze slabszym w skladzie Eberhardem za Sumanna).. Czesi w tym samym skladzie 14 lokata.
Dla Austryjakow to jedyna realna szansa na medale.. wierze ze motywacji nie zabraknie, bo ich sila to druzyna.. w tym sezonie individualnie im nie idzie.. przy czym na tak dobry wystep Czechow jak dwa dni temu.. takze bym nie liczyl.. slabe staty Soukupw s sztafetach - moze byc roznie.. Witek i Morawem takze zaliczyli kilka ciekawych wpadek.. ktos zawali - tak mysle wink
Staty strzeleckie w tym sezonie (ogolne/sztafety)

Austryjacy:
Eder 85.5 / 83.3
Sumann 83.9 / 80.6
Mesotitsch 86.6 / 76.0
Landertinger 80.8 / 87.0

Czesi:
Slesingr 82.1 / 78.7
Soukup 79.0 / 67.4
Witek 80.7 / 82.0
Moravec 78.7 / 67.5


Austryjacy dla mnie lepsi zarowno biegowo, jak i na strzelnicy jako ogól.. dziwi slabsza postawa w tym sezonie Meso na strzelnicy w sztafetach.. bo uwazam go za dobrego strzelca i mysle ze jutro nie zawiedzie i wyraznie poprawi staty.. jak i pozostali Austryjacy
Zadna peffa, ale jakos jestem dziwnie spokojny o ten zaklad.. i pokusilem sie takze o medal dla Austryjakow boks bo wierze : )
+
USA - Canada [1] 1.60 - amerykanie progresywnie, grozni.. nieprzewidywalni.. spory potencjal, wiara boks

Do góry
#5252605 - 09/03/2012 05:45 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Generalnie nie mam zdania odnośnie pierwszego typu, ale znając życie to któryś Czech zawali strzelanie i będzie po ptokach, ale nie zgodzę się, że Austriacy są lepsi biegowo

---
no tak, troche zle to ujalem i od analizowania roznych wystepow sztafetowych wyraznie przeklamala mi sie forma biegowa.. typ wszedl.. dzieki fatalnemu strzelaniu Witka.. biegowo Austryjacy slabiutko.. przy takim sprzelaniu 2 sezony temu zgarneliby dzis zloto bezproblemowo.
/Riva


Edited by Rivaldinho (09/03/2012 22:39)

Do góry
#5253060 - 09/03/2012 20:22 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
PPPP Offline
member

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 174
Dla mnie dzisiejsze sztafety są trudne do typowania.

Z wyliczeń wyszło mi, że wygrać powinni Francuzi lub Norwegowie. Jednak Niemcy, Rosjanie i Szwedzi też nie są bez szans.
Z tego grona wybrałem jednak pary w których są lepsi biegacze w ostatniej parze. Rosjanie biegowo mnie nie przekonują, a Niemcy nie wytrzymują na tych mistrzostwach presji.

Francja - Niemcy 1
Norwegia - Rosja 1

Szwedów dałem z Austrią i Słowenią. Austria na tych mistrzostwach słabo wypada biegowo, a już szczególnie Eder i Suman. U Szwedów na pierwszej zmianie Armgren, a reszta solidna i biegowo i strzelecko.
Słowenia zmianiła Faka na Dokla. Pozatym nawet jak Bauer nie zrobi rundy karnej to reszta Szwedów stratę po pierwszej zmianie powinna odrobić.

Szwecja - Austria 1 (1,4)
Szwecja - Słowenia 1 (1,4)

Dalej jest dużo grupa sztafet bardzo wyrównanych. Tutaj wybrałem:

Czechy - Ukraina 1 (1,35)
Słowenia - Ukraina 1 (1,65)
Austria - Włochy 1 (1,4)

Typy przeciwko słabej biegowo Ukrainie. Czechy i Słowenia dużo lepiej przygotowani na te mistrzostwa. Włosi biegowo oprócz Hofera też słabo i zawsze Lorenzi lub Dominik Windisch mogą się posypać na strzelnicy. Austryjacy strzelacko dużo lepiej i rundy karnej nie powinni zaliczyć, a w takim wypadku powinni biegowo wygrać.

Typy i kursy z Fortuny i Totomixu zagrane w parach.

Co do grania USA to sobie tę sztafetę odpuściłem. Biegowo są w stanie sprawić sensację, ale niemal każdy na strzelnicy może popudłować. Znając mentalność amerykanów pójdą na pełnym ryzyku.
Może być 5 miejsce ale też i 15.

Co do pary Austria - Czechy. To dla mnie biegowo lepsi Czesi, strzelecko Austryjacy. Gdybym miał na siłę wybierać wybrałbym Czechów.

Do góry
#5255025 - 10/03/2012 20:54 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń

Szwecja - Włochy 1 1.50 totomix

Totomix jak zwykle nie wie co się dzieje a w składzie Włoszek brakuje najlepszej z nich Ponzy oraz Oberhofer, a wystąpią dwie juniorki (podobnie działo się wczoraj ze Słoweńcami i brakiem Faka). Pozostałe Włoszki jeszcze jako tako strzelają ale biegowo wygląda to fatalnie, zdecydowanie odstają w tym elemencie. Wiem że Szwedki nie mają jakiegoś wielkiego składu ale są jednak bardziej doświadczone, a na ostatniej zmianie mają Helenę Ekholm. Na Włoszki powinno to wystarczyć.

Polecam również:

Polska - Włochy 1 1.30 totomix / 1.27 panbet
Polki równy dobry skład, wszystkie w top40 i to wystarczy do opisu tego typu smile
O Włoszkach wyżej.

Skardino - Tofalvi (kto lepszy po 1 zmianie?) 1 1.55 betsafe

W sprincie Białorusinka Skardino miała 2min 28sek starty przy jednej karnej rundzie, a Rumunka Tofalvi 4min 36 sek przy 3 karnych rundach. W biegu indywidualnym Białorusinka była po raz kolejny dużo wyżej lecz tym razem spowodowane to było słabym strzelaniem rywalki, która pudłowała 4 razy więcej. Białorusinka dobrze strzela, jest bardzo doświadczona, występuje w sztafecie od długiego czasu, powinna być dużo wyżej od bardzo słabo dysponowanej w tych mistrzostwach Rumunki.

Do góry
#5256654 - 11/03/2012 15:42 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: simka_airMen]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
Birnbacher, A

WIN 13,0/ TOP3 3,75

Niemiec prowadzi w klasyfikacji MASS start. Te mistrzostwa są trochę rozczarowujące dla niego i Peiffera. Dziś ostatnia szansa i myślę, że kursy i h2h z innymi rywalami do wzięcia.
Peffką, którą znalazł Krupier (patrz konkurs biathlon), jest Birnbacher z Ustyugovem 1,59 w Panbecie. Wg mnie to można pograć 10/10. Rosjanin wcześniej nie błyszczał a te Mistrzostwa dla Rosjan bardzoooo nieudane.
Osobiście gram typy na Birnbachera, a na pewno nie przeciwko.

Ciekawy występu jestem Bergman, C-J... 17,0 za WIN może jakieś value jest.

Domracheva, D

WIN 3,5/ TOP3 1,55

Tutaj prawie taka sama sytuacja, z tymże Darya już wygrała w Pościgu. Neuner ? dzisiaj nie wygra, nie wierzę, żeby poradziła sobie na strzelnicy... przykładu nie trzeba szukać daleko: POŚCIG, gdzie Madzia prowadziła,ostatnie strzelanie i... 2 pudła i drugie miejsce. Darya lepsza wg mnie a kursy odpowiednie. H2h Neuner-Domracheva do grania w Panbecie, co ciekawe wg nich Neuner 1,92 a Darya 1,96 smile

Do góry
#5256668 - 11/03/2012 15:56 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: mln]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Originally Posted By: AG
Szwecja - Włochy 1 1.50 totomix

Totomix jak zwykle nie wie co się dzieje a w składzie Włoszek brakuje najlepszej z nich Ponzy oraz Oberhofer, a wystąpią dwie juniorki (podobnie działo się wczoraj ze Słoweńcami i brakiem Faka). Pozostałe Włoszki jeszcze jako tako strzelają ale biegowo wygląda to fatalnie, zdecydowanie odstają w tym elemencie. Wiem że Szwedki nie mają jakiegoś wielkiego składu ale są jednak bardziej doświadczone, a na ostatniej zmianie mają Helenę Ekholm. Na Włoszki powinno to wystarczyć.

Polecam również:

Polska - Włochy 1 1.30 totomix / 1.27 panbet
Polki równy dobry skład, wszystkie w top40 i to wystarczy do opisu tego typu smile
O Włoszkach wyżej.

Skardino - Tofalvi (kto lepszy po 1 zmianie?) 1 1.55 betsafe

W sprincie Białorusinka Skardino miała 2min 28sek starty przy jednej karnej rundzie, a Rumunka Tofalvi 4min 36 sek przy 3 karnych rundach. W biegu indywidualnym Białorusinka była po raz kolejny dużo wyżej lecz tym razem spowodowane to było słabym strzelaniem rywalki, która pudłowała 4 razy więcej. Białorusinka dobrze strzela, jest bardzo doświadczona, występuje w sztafecie od długiego czasu, powinna być dużo wyżej od bardzo słabo dysponowanej w tych mistrzostwach Rumunki.


3/3 smile

dziś panbet i milenium najlepsza oferta jak dla mnie...

a stawiam przede wszystkim nadal przeciwko Bjoerndalenowi, który biegowo wygląda przyzwoicie, ale na strzelnicy wygląda bardzo słabo...

Shipulin - Bjoerndalen 1 1.63 panbet
Lindstroem - Bjoerndalen 1 1.86 panbet


obaj na strzelnicy wyglądają dużo lepiej, a i biegowo jakoś od Norwega nie odstają.

drugim zawodnikiem przeciwko któremu dziś gram to Garanichev, który też nie ma formy na tych mistrzostwach, biegowo średnio, na strzelnicy słabo...

Garanichev - Mesotitsch 2 1.94 panbet
Lindstroem - Garanichev 1 1.70 panbet


Mesotitsch na tych mistrzostwach świetna dyspozycja.

no i jeszcze w panbecie gram przeciwko Krysi Pałce, słabe mistrzostwa w jej wykonaniu.

Vitkova - Pałka 1 1.90 panbet
Pałka - Nowakowska 2 1.94 panbet


Vitkova lepiej biega od Pałki, myślę że nawet ok. minuty może dziś zyskać nad Polką, a jak Krysia strzela na tych mistrzostwach wiemy...
Nowakowska trochę mniej pewna dla mnie od Czeszki ale 1.94 to zdecydowanie za wysoki kurs (wiele buków wystawiło tą parę, ale przeważnie na Nowakowską mamy 1.65).

do tego warto w milenium wysłać kuponik...

Bjoerndalen - Mesotitsch 2 2.25
Garanichev top7 Nie 1.35
Brunet 1strz 5/5 1.35
Kuzmina - Pałka 1.22
AKO: 5.00

Do góry
#5256677 - 11/03/2012 16:03 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: mln]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29734
zgadzam się co do Shipulina, dobrze sobie radzi w masówce, a niestety król nieregularny na strzelnicy

Do góry
#5256778 - 11/03/2012 17:57 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
NanekHKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/02/2009
Postów: 19488
Skąd: Suche Stawy
AG wiem ze Brunet na to wysmienita strzelczyni ale po kursie 1.35 to brac czy kurs jest warty ryzyka? moim zdaniem NIE

Do góry
#5256883 - 11/03/2012 19:08 Re: Biathlon - Puchar Świata 2011/2012 [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
mam podobne zdanie co Nanek.. po 1.35 i przy podatku nie ziemi zdecydowanie odradzam.

Ja dzis przeciwko Ustygovovi.. za kulisami nieoficialnie mowi sie o jakis problemach zdrowotnych rosjanina, brak jednak oficialnych informacji - cos jednak wydaje sie ze jest na rzeczy:

1. sztafeta mieszana - Evgeny nie startuje
2. sprint: 30 pozycja 0+2
3. Poscig: nie wystartowal (?!)
4. Individual: 50 pozycja 0+0+1+3
5. Sztafeta: nie wystartowal

sprobowalem kilka betow przeciwko rosjaninowi.. zobaczymy co z tego wyjdzie:

Kto będzie mieć więcej trafień w tym wyścigu? Head-to-Head E. Hegle Svendsen/J. Ustjugow [1] 2.20 Bwin (1x2)
Licze dzis na Emila.. licze na medal, licze takze na dobre strzelanie. Evgeny tylko dwa starty tutaj w Rupo.. wybity z rytmu, prawdopodobnie z problemami zdrowotnymi.. moze sie wysypie na strzelnicy : )

Will Evgeny Ustyugov (RUS) finish in the top 7? (non-runner - no bet) (NIE) @ 1.40 Bwin
ba, ciezko bedzie mu załapac sie do 15... do dubla moze byc.

Jakov Fak - Evgeni Ustyugov [1] 2.15 Panbet
Fak 8 w sprincie, 9 w poscigu, zloto w individualu.. jest forma jest moc

w Panbecie kilka innych fajnych zakladow przeciwko Ustyugovowi:
Shipulin 1.70
Bergmann 1.88
Birnbacher 1.56
Pfeiffer 1.66
Garanichev 2.30 (takze po 2.30 w Pinn)
i Olek po 2.05

boks do wyboru, do "kororu"

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Sensei), 3545 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581670 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49