Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5266023 - 16/03/2012 05:55 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

Obie ekipy sa w stawce o gre w Play-offy. Wilki sklasyfikowani sa obecnie na 9 pozycji z dorobkiem 22W-21L. Natomiast tuz za plecami czyhają z dorobkiem 20W-22L ekipa Salt Lake City. Jazzmani to drużyna własnego terenu gdzie idzie im w miare dobrze, lecz jak juz przychodzi do spotkań wyjazdowych traca na swej wartości odnieśli ledwie 5 zwycięstw na 21 rozegranych spotkan, gdyby poprawili gre na wyjazdach spokojnie bili by sie nie o miejsca 8,7 lecz o top 4 podejrzewam. Lecz dzis graja u siebie i spotkanie z tych ktore trzeba wygrac koniecznie i przybliżyć sie do rywali. Wilki ostatnio stracili swojego głównego rozgrywającego Rubio ktory nie zagra do konca sezonu prawdopodobnie,Beasley w ostatnim meczu w 2 polowie zagral pare minut narzekając na ból pleców,nie wiadomo w jakiej dzisiaj bedzie dyspozycji. Choc ostatnio po ciezkim boju pokonali na wyjeździe Suns, dzis podejrzewam juz tak latwo nie bedzie i mecz zakończy sie porażka Wilków. Głowny lider Love nie bedzie zawsze ratowal i prowadził zespól do wygrania bez odpowiedniego wsparcia z drużyny. A Utah ma w szeregach graczy ktorzy odpowiednio moga zastopowac poczynania rywali. Dzis licze na drużynę gospodarzy którzy ostatnio po nie najlepszych spotkaniach odniosą zwycięstwo przed wlasna publicznością.

Jazz -3pkt 1.98

Do góry
Bonus: Unibet
#5267724 - 17/03/2012 04:18 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Philadelphia 76ers - Miami Heat
typ:1
kurs: 2,40

Siedemdziesiątki szóstki są obecnie w dość przyzwoitej formie. U siebie są naprawdę bardzo mocni -szesnaście zwycięstw przy ośmiu porażkach. Miami na wyjeździe ma również dodatni bilans wygranych, lecz nie jest to liczba aż tak przekonująca, jak w przypadku gospodarzy. W bezpośrednich konfrontacjach znacznie lepiej przez ostatnie lata wypadło Miami, ale kiedy ma Philadelphia wygrać jak nie teraz, kiedy ich naprawdę na to stać. Kursy u prawie wszystkich buków poleciały w dół na wygraną gospodarzy, więc coś może wisieć w powietrzu...dlatego uważam że po tak atrakcyjnym kursem można zagrać za równowartość 2 kilo ubrań w średniej klasy lumpeksie :)W przypadku niepowodzenia 76stek polecam na osłodę piękny kawałek Bruca Sprinsteena "Streets of Philadelphia" wink http://www.youtube.com/watch?v=4z2DtNW79sQ&ob=av2e

Do góry
#5269147 - 18/03/2012 00:45 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
LA Clippers - Houston Rockets

Ekipa z LA od początku sezonu prezentowała sie bardzo dobrze, ale ostatnio dostali zadyszki od 9 spotkan wygrali raptem 3 spotkania w tym 1 z dzisiejszymi przeciwnikami 103-105 po dogrywce. Rakiety w tym okresie mieli slaba serie 5 porażek, ale widac ze w zespole nastąpiła poprawa od tej serii, pojechali na 3 wyjazdy z których odnieśli 2 zwycięstwa w tym ostatnim wyjeździe z bardzo mocna Oklahoma po ktorej dostali mocnego kopa bo juz w kolejnym spotkaniu roznieśli Bobcats az 20 pkt. Ostatnio Rakiety zostały zmodernizowane przyszli M.Camby z Portland bardzo doświadczony Center i dobry obronca, a ciekawostka jest fakt ze Marcus mieszka w Houston od 2005r. Wiec można powiedzieć wrócił do wlasnej bazy i z tego powodu jest bardzo zadowolony. Następny zawodnik to tez weteran rozgrywający D.Fisher z LAL. W zamian powędrował J.Hill. W LAC pojawił sie N.Young z Wizards ale w dzisiejszym spotkaniu jeszcze nie zadebiutuje. W tym sezonie ekipy 2 razy sie juz spotykały i 2 razy wygrywali dzisiejsi gospodarze. Licze dzis ze Rakiety odpala silniki i wejda na wyższy pułap od LAC ktorzy wyglądają jakby w baku mało paliwa mieli.

Rockets 3.75
Rockets +7.5 1.91

Do góry
#5271311 - 19/03/2012 03:24 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
miami-orlando
typ:2
kurs: ok. 4,50

Dla mnie ten kurs to jest lekkie przegięcie pałki... Oralndo to przecież nie są ogórcy! dwadzieścia ostatnich meczy to aż trzynaście wygranych ekipy gości- żona Cię okłamie, matka Cię okłamie ale statystyki nie kłamią i dobitnie pokazują, że Miami ma wyraźny problem z zespołem Magic. ostanie 9 spotkań to aż sześc zwycięstw przyjezdnych. 14 marca 2012, gdy orlando było gospodarzem potyczki z miami padła wygrana tych pierwszych po bardzo zacietej walce, której konsekwencją była dogrywka. Skoro udało im sie cztery dni temu, to czemu miało by sie nie udać teraz a taki kosmiczny kurs zachęca by to sprawdzić. Obie drużyny w podobnej , bardzo wysokiej formie. Wprawdzie Miami przegrali u siebie tylko dwukrotnie i dla każdej paki jest to okropnie ciężki teren, to liczę że dziś zaznają goryczy trzeciej porażki boks

Do góry
#5271620 - 19/03/2012 06:46 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Phoenix Suns - Houston Rockets

Zastanawiałem sie nad graniem Rakiet, ale ostatecznie rozmyśliłem sie i doszedłem do wniosku ze Suns jednak w pełnym skladzie na wlasnym terenie i imponującej formie w ostatnich spotkaniach maja duze szanse na odniesienie zwyciestwa, dodatkowym faktem jest ze Rakiety ostatnio 3 razy gasili Słonca w bezpośredniej rywalizacji, wiec mobilizacja u gospodarzy na pewno goraca.Wczoraj Rakiety oslably pod koniec spotkania z LAC gdzie mogli spotkanie wygrac, morale ekipy moze troche spasc a i Martin dalej nie pewny choc mozliwe ze dzis zagra ale w 100% swojej dyspozycji moze nie byc. Parsons dalej choruje ale moze zagra. Zaduzo jest znaków zapytania w ekipie. Natomiast nie ma zmienika na rozegraniu dla Dragicia a Nash to nie ogorek i dzis Dragic poprostu nie wytrzyma obciążenia i Rakiety beda mieli problem z rozegraniem.

Typ:1 (1-sza połowa handicap HE( 0 : 3 ))
Kurs:1.95

Do góry
#5272297 - 20/03/2012 01:18 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
rekreacyjnie, konkursowo!
Charlotte Bobcats - Philadelphia 76ers
typ:1
kurs: 5,30

Na przekór kursom, sytuacji &#8222;tabelarycznej&#8221; jestem dziś skłonny zaryzykować zagranie na wygraną drużyny gospodarzy. Na ostatnich siedem spotkań ,w których Bobcats grali u siebie z 76, aż sześć razy górą była ekipa popularnych &#8222;Rysiów&#8221;. Choć nie jestem Platon, to daje mi to dużo do myślenia i wymyśliłem, że po kursie spoza naszego układu kosmicznego to warto zaryzykować. Charlotte, gra ostatnio jak na nich bardzo przyzwoicie i mam nadzieję, że poprawią dziś swój mizerny bilans wygranych&#8230;Philadelphia bez wygranej od trzech spotkań, i miejmy nadzieję po tym meczu ta seria zwiększy się do czterech. Liczę na to, że &#8222;Rysie&#8221; nie pójdą w ślad za Ryśkiem z &#8222;Klanu&#8221; i nie polegną wink

Do góry
#5272470 - 20/03/2012 02:35 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Phila przegrała ostatnie 3 mecze, owszem, ale zobacz z kim grała. Z Indianą, Miami i Chicago - odpowiednio nr 5, 2 i 1 konferencji wschodniej. Zaś Charlotte to szary koniec tej konferencji. Od początku sezonu wygrali tylko jeden mecz z drużyną z dodatnim bilansem - z Orlando.

Nie wiem po co przywołujesz aż 7 ostatnich spotkań między tymi drużynami. To jest totalnie bez sensu. Przecież Charlotte rok temu miało zupełnie inną drużynę - lepszą. Wtedy w pierwszej piątce byli Wallace, Diaw, Brown czy Stephen Jackson których dzisiaj zabraknie. Połowa ławki też się zmieniła.
Zresztą tą statystykę to o kant dupy potłuc skoro w tym sezonie Phila dwa razy zagrała z Charlotte i dwa razy wygrała. Więc jak mogła przegrać 6 z ostatnich 7 meczów?

Dla 76ers to najłatwiejszy mecz w tygodniu trudnych spotkań i ciężko wyobrazić sobie by przegrali. Mają przewagę jakościową właściwie na każdej pozycji.

Do góry
#5272488 - 20/03/2012 02:40 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
"Zresztą tą statystykę to o kant dupy potłuc skoro w tym sezonie Phila dwa razy zagrała z Charlotte i dwa razy wygrała. Więc jak mogła przegrać 6 z ostatnich 7 meczów?"-ja pisałem o meczach u siebie. Moim skromnym zdaniem po takim kursie można lekko spróbować

Do góry
#5272499 - 20/03/2012 02:47 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
A to pardon - umknęło mi to.

To by jednak znaczyło, że wyciągasz wyniki nie z ostatniego sezonu tylko z ostatnich... hmm... 3 lat? A może nawet 4? To gruba przesada - w amerykańskich sportach wystarczy jeden sezon by całkowicie zmieniła się drużyna, co w przypadku Charlotte właściwie nastąpiło.
A wyciąganie jakichkolwiek wniosków na podstawie takich starych rezultatów to moim zdaniem błąd.

Niemniej życzę powodzenia z tym typkiem, choć będzie o to bardzo trudno.

Do góry
#5272510 - 20/03/2012 02:52 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Mam tak w przypadku NBA, że próbuję wyłowić niespodzianki po wysokich kursach i wielokrotnie mi sie to udało...nie neguję twoich argumentów, niemniej wcale mnie one nie przekonują wink po drugiej w nocy zobaczymy kto miał rację piwo

Do góry
#5272654 - 20/03/2012 04:28 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Charlotte Bobcats - Philadelphia

Podobne zdanie mam jak Bzyku co do Bobcats, to nie ta sama ekipa co w zeszłym sezonie jedna i druga, a czas leci jak wózki w Colinie. Charlotte wreszcie cos tam ostatnio zaczęło pogrywać ale to tylko przebłyski tak sadze, chociaż trzeba dodac ze nie zawsze grali pierwszym garniturem a z reszta nawet jakby grali to i tak za faworytów by nie uchodzili. Natomiast Phila przegrywała ostatnio tak jak wspomniał Bzyku ale z dobrymi drużynami Chi,Mia,Ind. Ta ich gorsza gra jest spowodowana trasa wyjazdowa gdzie bardzo duzo spotkan przegrali, co zaowocowało spadkiem w tabeli, a bilans swego czasu mieli bardzo dobry ale trzeba dodac fakt ze większość spotkan rozgrywali na wlasnym terenie gdzie odnosili zwycięskie pojedynki. Co jak co ale dzisiaj trzeba ta ostatnio frustracje spowodowana przegranymi wyładować w sportowy sposób dzis na przeciwniku za ostatnie porażki i za ostatnie lata gdzie dostawali tęgi od Bobcats.

Typ:2 (1-sza połowa handicap HE( 5 : 0 ))
Kurs:1.93

Do góry
#5274279 - 21/03/2012 05:11 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
NY Knicks - Toronto Raptors

Obie ekipy miały pare dni wolnego od spotkan na odpoczynek i wprowadzenie jakiś poprawek w zagrywkach itd. Chwilowa pauza od meczy powinna byc plusem dla NYK bowiem po odejściu trenera Mike D'Antoniego zastąpił go asystent M.Watson i nagle jak za czarowanym ołówkiem zespól odniósł 3 pewne zwycięstwa. I mam nadzieje ze wreszcie paczka z NY bedzie grala na poziomie na ktory ma potencjał anie jak za byłego treneiro dołowała. Raptors to nie drużyna na miare NY ale w sezonie nie raz potrafiła sprawic niespodziankę ale nie sadze zeby to bylo dzisiejszej nocy. Głowny rozgrywający Calderon raczej dalej nie zagra , dla mnie to on jest mózgiem tej ekipy ale nawet z nim i tak ciezko by bylo. W tym sezonie Toronto gościło w Madison Square Garden i odniosło zaskakującą wygrana 85:90 do drugiego razu juz nie dojdzie. A tak na marginesie, ciekaw jestem jak Carmelo zaprezentuje sie bo w ostatnim czasie cieniował zdeka.

Typ:1 (1-sza połowa handicap ( 0 : 4.5 )
Kurs:1.86

Do góry
#5275380 - 22/03/2012 03:15 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Orlando-Phoenix
typ:2
kurs > 4

Gdy zobaczyłem , jaki kurs buki proponują na wygrana gości bez wahania postanowiłem spróbować dzisiejszej nocy szczęścia wink Phoenix wczoraj po bardzo wyrównanym meczu uległo Miami 99-95, a mecz ten mógł zakończyć się zupełnie inaczej. W grze popularnych "Słońc" widać polot, finezję-grają naprawdę fajnie... Są w wybornej formie-wczorajsza porażka z Miami przerwała ich poczwórną serię meczów zwycięskich. W pojedynkach h2h również statystyki przemawiają na korzyść przyjezdnych. Spodziewam się tu bardzo wyrównanej, twardej gry, w której Słońca wcale nie są na takiej straconej pozycji, jak mogłyby wskazywać na to kursy boks

Do góry
#5275384 - 22/03/2012 03:17 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dodam jeszcze fakt, że Orlando zagrało wczoraj kiepski mecz z Bykami zdobywając raptem niecałe 60 punktów. Magic są dziś do ogrania!

Do góry
#5275815 - 22/03/2012 06:24 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Denver Nuggets - Detroit Pistons

Tłoki w trasach wyjazdowych słabo jeżdżą trzeba przyznać zaledwie 4 razy dojechali jako zwycięscy a 18 startów kończyli falstartami. Ale trzeba przyznać ze ostatnio treneiro zmienił olej i Tłoki lepiej ostatnio zaczęli jeździć w 10 spotkaniach zagrali na fifty-fifty po 5 zwycięstw i porażek. W dwóch ostatnich spotkaniach przegrali ale troche nie fartem, z Suns przegrali 109-101 przez 4 kwarte która przegrali 9 pkt. Następnie z Clippers w ostatnim spotkaniu po dogrywce 87-83 w regulaminowym czasie wynik 74-74 i znowu przez 4 kwarte która przegrali 17-9 w tych dwoch spotkaniach zadecydowała ostatnia kwarta, ale te dwie ekipy LAC,SUNS, sa zespołami zgranymi i gdy przyszło co do czego to pokazali. Co do rywala dzisiejszych gospodarzy Bryłek, Bryłki ostatnio zmieniły nieco kształt mianowicie. Pozyskali JaVale McGee dzisiaj ma zadebiutować,Briana Cooka i W.Chandlera który ostatnio grał w Chinach. Chandler juz w poprzednim meczu zagrał i zaliczył solidny wystep. Ale w ostatnim spotkaniu kontuzji sie nabawił Gallinari najlepszy strzelec 15,6 pkt. Do tego fakt ze nowi na pewno nie beda zgrani z pozostałymi graczami. A kurs na Detroit kuszący wiadomo typ ryzykowny ale nie przesadzał bym tak. Tłoki stac dzis wjechac na Bryły i zawiesić flage zdobytego szczytu.

Detroit Pistons 4.25
Detroit Pistons +8,5 1.83

Do góry
#5276743 - 23/03/2012 05:39 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Milwaukee Bucks - Boston Celtics

Bucks w roli faworyta przystępują do spotkania bowiem sa na to powody, maja imponujący bilans 7 zwycięstw z rzędu ale trzeba przyznać ze większość ekip to do elity sie nie zalicza. Po tej serii bardzo sie zbliżyli do miejsca 8 w tabeli. Natomiast Boston obecnie znajduje sie obecnie na 7 pozycji ich planem na pewno jest miejsce wyższe bowiem w takiej okoliczności beda grali w Play-off albo z Bykami albo z Miami a na pewno na nich trafic to nie chca w klubie. Boston to ekipa weteranów, ostatnio 2 dni odpoczynku mieli wiec jakas regeneracja powinna byc dla starej gwardii. Ostatnio pokonali na wyjeździe Atlante ktora u siebie jest groźną ekipa, to dzis moga sie pokusić i pójść za ciosem i odniesc 5 zwycięstwo z rzędu z Bucks.

Boston 2.40

Do góry
#5277600 - 24/03/2012 03:06 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Philadelphia 76ers - Boston Celtics

Trasa wyjazdowa Celtów trwa dalej, dzis ich 8 wystep tym razem w Wells Fargo Center gdzie swoja baze maja 76ers. Wczoraj Boston ograł Bucks i moim zdaniem nie przemęczyli sie w tym spotkaniu za bardzo, paliwo w baku na pokonanie dzisiejszych gospodarzy powinno byc. Spotkanie jest traktowane w klubie jako rewanż za porazke Celtów z Szóstkami w ich 1 spotkaniu 103-71 gdzie zostali rozbici w pył. Ale trzeba zaznaczyć ze Celtowie przed dotkliwa porażką stoczyli dwa heroiczne pojedynki, najpierw z NYK gdzie wygrali po dogrywce 111-115, następnie w kolejnym spotkaniu znowu po dogrywce ale tym razem z Houston 97-92. Boston jak pisałem wcześniej potrzebują sie oddalić od 7 pozycji, a dzis jest doskonała sytuacja bowiem jesli dzisiaj ograją ekipe gospodarzy którzy okupują 6 pozycje, po prostu zamienia sie pozycjami i Celtowie wbiją sie na 6 pozycje.

Boston 3.25
Boston +6,5 1.91

Do góry
#5280451 - 26/03/2012 04:46 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Boston Celtics - Washington Wizards

Kurs na Boston śmiechu wart. Ostatnio naprawdę zaczęli cos grac , ale znowu pech ich doszedł. W ostatnim spotkaniu pod koniec 2 kwarty kontuzji doznał Pietrus, mecz został przerwany na 10 min została udzielona pomoc medyczna i zawodnika na noszach wytransportowano z boiska gdzie trafil do szpitala, cala sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie i zawodnicy po 1 polowie kompletnie na 2 połowe wyszli zagubieni, w grze zespołu panowal jeden wielki chaos. Nie wiem jak sytuacja wyglada w zespole ale moge sie obawiać ze nie za wesoła. Zawodników ta sytuacja moze bardzo zmobilizować jak i negatywnie wpłynąć. Dodatkowo Allen po kontuzji tez nie wiadomo jak zagra. A ekipa Czarodziejów przyznam ze w dwoch ostatnich spotkaniach mi zaimponowała, przegrali z Atlanta,Indiana minimalnie odpowiednio 3 i 2 oczkami.

Wizards 5.15
Wizards +9,5 1.97

Do góry
#5281266 - 27/03/2012 02:35 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Napo]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
NJ Nets - UTA Jazz
@1,80
bet365
10/10

Nets (-5,5)
@2,50
bet365
5/10


Nets (-8)
@3,25
bet365
2/10

NBA w tym sezonie traktowane przeze mnie po macoszemu, ale koło takiego typu nie wolno przejść obojętnie.

Jazz 4-ty mecz w 5 dni w tym wczorajsza słynna poczwórna dogrywka @Hawks i s5 odpowiednio: 50-Miles, 51-Jefferson, 52-Millsap, 55-Harris, 57-Hayward minut na parkiecie. Nie ma możliwości by nie odbiło się to na ich fizycznej dyspozycji.
Jazz są po serii kilku wygranych spotkań, która właśnie wczoraj została przerwana. Nie wierzę, że znajdą w sobie tyle siły i motywacji by znów wejść na zwycięską ścieżkę.

Nets w zgoła innej sytuacji, wypoczęci, po serii porażek - przyszła wygrana z Bobcats i dziś trzeba kontynuować ten trend.
Deron wzmocniony G-Forcem na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przeciwko byłym kolegom.

kosz

pozdrawiam,
Ben

Do góry
#5281770 - 27/03/2012 05:36 Re: NBA - Sezon 2011/2012 [Re: Skiper]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Charlotte Bobcats - Boston Celtics

Wrócił uśmiech u Celtów i mam nadzieje zagości na dłużej. Wczoraj odnieśli zwycięstwo nad ekipa Wizard 88:76 i nadeszła dobra informacja ze szpitala o stanie zdowia Pietrusa że nic groźnego mu nie grozi na szczęście, lecz na pewno nie zagra przez pare najbliższych spotkan. Allen prawdopodobnie dalej nie zagra, lecz swietnie zastępuje go Bradley który w ostatnim spotkaniu został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania.Podejrzewam ze dzisiaj pójdą za ciosem i odniosą kolejne zwycięstwo. Bobcats w ostatnich 3 spotkaniach ponieśli sromotne przegrane z 76ers,Bucks,Nets. I nie spodziewam sie dzis od nich czegos szczególnego a tym bardziej zeby ograli ekipe z Bostonu. Boston ma szanse zrównać sie bilansem z 76ers i mam nadzieje że dojdzie do tego po dzisiejszych zawodach.

Typ:2 (1-sza połowa handicap ( 3,5 : 0)
Kurs:1.95

Do góry
Strona 6 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, wHiTe_StAr, VVega, Józef Małolepszy, pacyfista, ANZELMO, alfa, burbon, rymoholik, haczyk, akagi, Lukasz111), 3285 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581537 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49