Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#528266 - 12/03/2006 21:03 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Quote:

Amkwish drugi mecz w Libercu?




w Libercu

Do góry
Bonus: Unibet
#528267 - 12/03/2006 21:30 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Heh,jak tu sie nie smiać z zarzutu o szowinizm ?

Czy dziś miałem napisac,zeby grać na CEBy ?

Nie moja wina ,ze kibicuje nalepszej druzynie po sezonie zasadniczym,która,co nie powinno dziwić, jest faworytem w meczach z ósmą druzyna ligi.

A skoro kogoś śmieszy,ze podaję,to co usłyszałem czy tez przekazuje to,czego sie dowiedziałem.....jego problem.

Jak pisałem,że Slavia pusci mecz Sparcie to tez było smieszne ???

Zresztą,zawsze znajdą się "zadowoleni inaczej".

I tak jak napisałem poprzednio - nie mam zamiaru zmieniać swojego podejścia do tematu.

@Dominos -> nie widze powodu ,naprawdę:-)

Do góry
#528268 - 12/03/2006 21:33 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Quote:

Amkwish drugi mecz w Libercu?




w Libercu




Zgadza sie i to już za 18 godzin:-)

Potem 2 nastepne w Budziejowicach.

Do góry
#528269 - 13/03/2006 17:49 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

Quote:

Amkwish drugi mecz w Libercu?




w Libercu




Zgadza sie i to już za 18 godzin:-)

Potem 2 nastepne w Budziejowicach.



jezeli graja do 3 wygranych to raczej widze po wyniku na teraz ze nie bedzie nastepnych dwoch

Do góry
#528270 - 13/03/2006 18:15 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
bboyek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2005
Postów: 2728
Skąd: Rzeszów
Super dzis Liberec zagrał nie ma co.Żeby starci 3 bramki w 4 minucty to trzeba byc juz calkiem..Liberec nie zasługuje na mistrza zapewne jego przygoda skoncyz ise po 3 meczach ze slabiutkimi Budziejowicami.Zalosne co oni dzis zrobili,i znow powtarza ise sytucaja gdzie druzyna z pierwszego pmiejsca dostaje baty od slabeuszy

Do góry
#528271 - 13/03/2006 18:25 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's *DELETED*
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Post deleted by Domingos

Do góry
#528272 - 13/03/2006 18:29 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's *DELETED*
bboyek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2005
Postów: 2728
Skąd: Rzeszów
Post deleted by Domingos

Do góry
#528273 - 13/03/2006 18:48 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Wyrażam podobny pogląd do twojego juz na prawde nie wiem w co wierzyc! Wczoraj olałem granie na Liberec mówie wszyscy grają ale dzis??? Nic z tego nie rozumiem, nie martw sie ja tez dosc gruba zagralem dubelk z Nitra ktora tez miała nóż na gardle ale wygrała, nie jest wykluczone za kolejne 3 mecze wygra Liberec i awansuje, robiac z nas wariatów:) Obojętnie cokolwiek wydarzylo sie na tym meczu, prawdopodobnie bylo mało czyste, ale zaczekam na komentarz AMKWISH milosnika Liberca:) moze on rzeczowo przestawi Czeski Kabaret Hokejowy . Nie zapominajmy ze to tylko sport, wiec...

Do góry
#528274 - 13/03/2006 18:59 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Happy Birthday Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Super dzis Liberec zagrał nie ma co.Żeby starci 3 bramki w 4 minucty to trzeba byc juz calkiem..Liberec nie zasługuje na mistrza zapewne jego przygoda skoncyz ise po 3 meczach ze slabiutkimi Budziejowicami.Zalosne co oni dzis zrobili,i znow powtarza ise sytucaja gdzie druzyna z pierwszego pmiejsca dostaje baty od slabeuszy




normalnie juz nie moge, jak czytam te wypociny, poziom dyskusji wiekszości forumowiczy jest ponizej krytyki, wiedza o hokeju mizerna, a nie wspomne o podstawowych wiadomosciach, jakie sa zasady rozgrywek w danej lidze, ja nie wiem czy to tak trudno sprawdzic, przeciez co roku w Czechach gra SIE WSZYSTKIE SERIE PLAY OFFU DO 4 ZWYCIĘSTW, lub jak kto woli "best of 7"

Po drugie jak mozna używac argumentu ze druzyna któa weszłą do PO, czyli druzyna Budziejowic to są słabeusze, normalnie wysiadam, słabeuszami to mozna co najwyzej powiedziec o ostatnim w tabeli Vsetinie, pozatym całkiem niedawno druzyna Budziejowic miała serie 10 meczy bez porazki i wygrywala z najlepszymi to u siebie to na wyjezdzie

Wiekszosc z forumowiczy nie zna składów ,wypowiada sie tylko na podstawie tabeli, ma mała wiedze o lidze, nawet sie nie zapytam ile meczy zobaczyliscie z ligi? (ja akurat troszke bo troszke moze zobaczyc dzieki czeskiej telewizji CT2 która pokazuje mecze live). Jest jednyny @amkwish który dzieli sie swojimi spostrzezeniami z oglądanych przez siebie meczy na żywo w hali Liberca, to kurde akurat po nim sie jedzie totalnie bo akurat jest on zapatrzony w swoja druzyne Liberca, ale przeciez nie mozna mu tego brac za złe, dzieciaki nie maja żadnych informacji a jada po nim niemiłosiernie choc on jest jedynym który ma jakies liczace sie informacje i wiedze co do ligi. Normalnie słabo mi sie robi jak widze te wszytkie krytyczne komentarze, przeciez nikt wam nie kazał stawiac na Liberec, nikt was na siłe do bukmachera nie zaciągał.

A wracając do Liberca to akurat wczoraj chłopaki przegrali po tym jak stracili olimpijskiego bramkarza Milana Hliniczke, a jak wiadomo bylo ze dzis nie bedzie grał to nie bylo sensu stawiac na Liberec (a jezeli ktos sie sugerował @amkwshem, nie wiem po co to robił przeciez on zawsze stawia na Liberec czy to u siebie czy to na wyjezdzie, choc jak dla mnie to Liberec nie prezentuje niczego wielkiego na wyjezdzie w tym sezonie zbudowali mit niepokonanych u siebie w Libercu, ale ten mit tak szybko prysnał po tym jak zabrakło Milana Hlinicki, co pokazuje ile on dawał dla druzyny, przeciez ogólnie wiadomo ze bramkarz to wiecej niz połowa druzyny)

Zreszta pokazał przebieg meczu to dzisiaj w Libercu, to co zrobił zmniennik Hnilicki dzis to woła o pomste do nieba i nie da sie wygrac meczu przy tak słabym bramkarzu jak dzis miał Liberec, widziałem w TV jak mu wbili w 20sekund 2 brameczki ktore obciazaja jego konto najpier napstnik wpakowal mu z bliska krązek miedzy parkanami do siatki, a za 20 sekund łamaga nie moga obronic strzału prawie z połowy lodowiska co poprostu mnie rozbawiło, jeszcze sie rzucił jakby odganiał much ale dopiero jak krazek byl juz w siatce , przy takim bramkarzu to nie mozna meczu wygrac.

Takze podsumowaujac Liberce jest w trudnej sytuacji w seri 0-2 w plecy a teraz ma dwa mecze w Budziejovicach i przynajmnie jeden z tych meczy musi wygrac zeby jeszcze jakos przedłuzyc serie i nikłe nadzieje na awans, a jezeli kontuzja Hnilicki bedzie grozniejsza i juz nie zagra to jestem pewny ze Liberec szybko odpanie moze nawet po 4 meczach i pójdzie w ślady Pardubic z przed 2 laty, gdy w czeskim hokeju poraz pierwszy druzyna nr 1 sezonu zasadniczego odpadła juz w 1/4finału z tymze wtedy to mecze byly w wyrownane wygrywali je gospodarze a dopiero w 7 decydujacy Pzen wygral na Pardubicach przechodzac do histori jako piersza druzyna z 8 miejsca ktora awansowala dalej w PO, teraz według mnie na powtórzenie tego ma duże szanse Budziejovice i wcale nie są oni słabeuszami

Tyle odemnie, cała nadzieja Liberca tylko w tym ze Hnilicka sie wykuruje do nastepnych spotkan ale jezeli nie to bye bye Liberec

Do góry
#528275 - 13/03/2006 19:06 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
No i wszystkie poglady sie zbiegaja razem. Te o spiskowej teori ustawiania i te o sile Liberca. Nastepny mecz wygra Liberec pewnie po kursie jakies 1.8 (oby jak najwyzszy) i wreszcie zwolennicy obu idei beda zadowoleni. Jedni beda sie doszukiwac podpuchy ze strony Liberca a drudzy beda dowodzic ze to doskonala druzyna która od poczatku do konca kontrolowala przebieg tej potyczki. Osobiscie bylbym sklonny przyznac racje i jednym i drugim. Oby tylko Liberec wygral 3 mecz(nie po dogrywce rzecz jasna).

Do góry
#528276 - 13/03/2006 19:07 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Happy Birthday Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Wyrażam podobny pogląd do twojego juz na prawde nie wiem w co wierzyc! Wczoraj olałem granie na Liberec mówie wszyscy grają ale dzis??? Nic z tego nie rozumiem, nie martw sie ja tez dosc gruba zagralem dubelk z Nitra ktora tez miała nóż na gardle ale wygrała, nie jest wykluczone za kolejne 3 mecze wygra Liberec i awansuje, robiac z nas wariatów:) Obojętnie cokolwiek wydarzylo sie na tym meczu, prawdopodobnie bylo mało czyste, ale zaczekam na komentarz AMKWISH milosnika Liberca:) moze on rzeczowo przestawi Czeski Kabaret Hokejowy . Nie zapominajmy ze to tylko sport, wiec...




nie, nie moge jakie mało czyste?????
przeciez to jst sport
POZATYM GRA SIE DO 4 ZWYCIĘSTW !!!!! wasz poziom wiedzy mnie poraża
Zabrakło głównego filara dobrej postawy Liberca u siebie w lidze, mianowice Milana Hnilickie i tylko to zaważyło i pokazału jak krucha byla nadmuchana potęga Liberca w swojej nowiutkiej hali w tym sezonie

PS: tak pozatym to Nitra jaki miala nóz na gardle??? hmm? moze mi powiesz? przeciez tam też sie gra do 4 zwyciestw, wiec jak by przegrali dzis to jeszcze by nie odpadli, naprawde mnie porażacie wiedzą aż odechciewa sie wypowiadac tutaj na forum, człowiek podzieli sie swoimi przemyslenia wiadomosciami a i tak potem dzieciaki lub niezrównowżeni psychicznie pojadą z nim równo po bandzie

Do góry
#528277 - 13/03/2006 19:08 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
bboyek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2005
Postów: 2728
Skąd: Rzeszów
Pitersz moze i trochu racji masz.Ale druzyna która jest na pierwszym miejscu przed play offami nie powinna takich porazek notowac.Brak bramkarza w znacznym stopniu utrudnil zwyciestwo ale nie mow ze ktos sien iei nteresuje hokejem bo w bukmacherce siedze juz pare latek i wiem co nie co na temat tego.Nie mow mi ze Budizejowce sa potega jakas bo nie uwierze za nic.Bez podstawowego bramkarza i tak liderpownien poradzic sobie.I nie opieraj calej druzyny o bramkarza bo bo jesli Liberec by gral jak na mistrza przystalo to by strzlil cos wiecej bramek a nie drogi mecz z rzedu po jednej .Tyle odemnie i pozdrawiam Cie.!

Do góry
#528278 - 13/03/2006 19:11 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
a bsolutnie sie zgadzam choc nie jestem fanem hokeja!! od siebie dodam ze z zasady praktycznie nie czytam opini ludzi ktorzy sa fanami ktorej z druzyn (nie dotyczy to tylko hokeja i kol. Amkwisha- bez obrazy) poprostu maja oni trochu inne spojrzenie na mecze !!!

Do góry
#528279 - 13/03/2006 19:56 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
pablik1 Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2005
Postów: 829
Skąd: WhiteStok
czas <wielkiego > Liberca skonczyl sie z koncem rundy zasadniczej , przegrac dwa mecze u siebie i to wyraznie ,nie wrozy nic dobrego przed wyjazdami ,niewiedzialem ,ze Liberec ma tylko jednego dobrego bramkarza ,bo juz wini sie za porazki zmiennika , ktory przespal sezon treningow ,a moze on poprostu nie potrafi bronic ,ehhhh ,a w takim razie gdzie napadziory ,zaspali przy 1-0 ? poprostu wypompowali sie grajac tak rowno przez caly sezon ..

Do góry
#528280 - 13/03/2006 20:11 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
oJ PANIE PITERSZ CHYBA jestes równie bez formy co ekipa z liberca:)

P.S pamietaj ze to jest forum i kazdy ma prawo wyrazic swoj pogląd, oczywiscie nikogo nie urażając,
pozdrawiam serdecznie

Szkoda ,ze niektorzy nie wyrazaja swoich pogladow przed meczem ,wiecej pokory i myslenia w bukmacherce ,bo niedlugo na tym forum zostana tylko dzieciaki frustraki a swoje porazki i żale zostawcie dla siebie ,najlepiej jak Budziejovice nastepnym razem wyjada na rolkach wtedy beda wszyscy zadowoleni.


Edited by Domingos (13/03/2006 20:25)

Do góry
#528281 - 13/03/2006 20:14 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

naprawde mnie porażacie wiedzą aż odechciewa sie wypowiadac tutaj na forum, człowiek podzieli sie swoimi przemyslenia wiadomosciami a i tak potem dzieciaki lub niezrównowżeni psychicznie pojadą z nim równo po bandzie





Ja już zdążyłem przywyknąć i tak jak napisałem wczoraj,mam zamiar nadal robić swoje.

Teraz o meczu.
Ten kto pisze o ustawianiu niech sie zajmie pisaniem tekstów dla jakiegos kabaretu,bo tu wyraźnie sie marnuje

Byłem,widziałem i tylko tyle Wam napiszę,że.....nie poznałem tej drużyny.

Bezładnie,chaotycznie(checi były,nie było umiejetnosci),ale i tak szczęście dopisywało,bo bramka z niczego wpadła i Tygri prowadzili 1:0.

Potem 4 minuty,które,cóż....kosztowały chyba wysiłek całego sezonu.

Niedawno Liberec taki numer wywinął w Karlovych Varach,ale wtedy sie udało,bo Slavia umoczyła i 1 miejsce sie uratowało.

Teraz kilkumintowy "zawał lodu" bedzie kosztować drozej.

A propos...w obu przypadkach na bramce był Falta i kazdy widział,że Liberec nie ma innego bramkarza ,jak Hnilicka.

Kilka słów o kibicowaniu.

Nie sztuka byc kibicem jak druzyna ciągle wygrywa.
Dzis moja opinia o libereckich fanach jest niestety niedobra.
Po raz pierwszy w tym sezonie były gwizdy,potem przepychanki,poszturchiwania przy wyjsciu,ludzie warczeli na siebie jak amstaffy

Widząc co się dzieje zamiast na parking poszedłem na spaghetti,ale jak wróciłem,to i tak był jeszcze korek.

Cieszyć sie z wygranej nie sztuka,trzeba umiec przegrywać.

Jeszcze dwa słowa o tym co napisał Pitersz.

Tak sie nieszczęsliwie złożyło,ze mecze Liberca przyciągnęły i tych (mowa o obstawiających),którzy pojecie o hokeju maja jak widać mgliste.
I nic nie byłoby w tym obrazoburczego ,gdyby nie to,ze największych "odkryć" dokonuja Ci najmniej zorientowani.

Nie trzeba byc oczywiście specem ,by odnosić sukcesy w typowaniu ,ale ,na litośc,ABC play-off's chyba nalezy sobie wbić do głów.

Uprzedzajac ewentualne pytania powiem na koniec,że nadal wierze w awans Bilich Tygri do półfinału i jak Ktos słusznie zauważył,kursy bedą atrakcyjne.

Pozdrawiam

amk

Do góry
#528282 - 13/03/2006 20:33 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Happy Birthday Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Pitersz moze i trochu racji masz.Ale druzyna która jest na pierwszym miejscu przed play offami nie powinna takich porazek notowac.Brak bramkarza w znacznym stopniu utrudnil zwyciestwo ale nie mow ze ktos sien iei nteresuje hokejem bo w bukmacherce siedze juz pare latek i wiem co nie co na temat tego.Nie mow mi ze Budizejowce sa potega jakas bo nie uwierze za nic.Bez podstawowego bramkarza i tak liderpownien poradzic sobie.I nie opieraj calej druzyny o bramkarza bo bo jesli Liberec by gral jak na mistrza przystalo to by strzlil cos wiecej bramek a nie drogi mecz z rzedu po jednej .Tyle odemnie i pozdrawiam Cie.!



1) przeciez ja nie mówie ze Budziejovice sa potega, tylko to ze druzyna ktora zajela 8 pozycje nie nalezy do slabeuszy, pozatym ostatnio miala bardzo dobra forme, powiedzialbym ich najlepszy okres w tym sezonie, czy to tak trudno sobie uzmyslowic iz taka druzyna moze wygrac na wyjezdzie, przeciez my tu mówimy o lidze Czeskiej, gdzie w Czechach jest to sport numer 1 w kraju, maja wiele dobrych zawodnikow liga jest bardzo wyrownana, no moze oprocz vsetinu ale oni akurat mieli duze problemy finansowe stad ich kiepska gra, pozatym gdzie jest powiedziane ze dan druzyna musi wszytko wygrywac i jak zajela 1 pozycje w lidze to wyszczy musza sie przed nimi klekac na kolana i prosic o jak najnizszy wymiar kar, jezeli byles kiedys sportowcem to wiesz ze grajac przeciwko faworytowi nawet nie trzeba cie wtedy motywowac, sam zasuwasz jak motorek zeby udowodnic cos rywalowi.

2) po drugie ja akurat bede dalej sie upieral ze obie porazki Liberca sa spowodowane kontuzja Hnilicki najlepszego według statystyk bramkarza ligi w sezonie zasadniczym, wczoraj gdy opuszczal lodowisko w 14min prowadzili 1-0, od tego momentu gra im sie posypala co mozna bylo zobaczyc w CT2, a dzis to co wyrabial drugi bramkarz to juz woła o pomste do nieba praktycznie sami im mecz zawalil gdzie tez prowadzili 1-0

3) po trzecie pytasz sie gdzie byli napastnicy, akurat oni milei pecha i musieli mierzyc sie nie z byle kim bo z Romanem Turkiem 36 letnim bramkarze ktory ma bardzo bogata kariere zarówno w NHL jak i w reprezentacji Czech na MŚ i IO mozesz sobie zobaczyc kto to tutaj:
http://www.eurohockey.net/players/show_player.cgi?serial=10571
Jak widac Turek to nie byle kto, a ze bronil w obu spotkaniach ze skutecznoscia 97% to wszytko mówi w temacie

4) mowisz co robili napadziory, ze tylko po 1 bramce strzelili, cos ci przypomne z niedalekiej przeszlosci na olimpiadzie Kanada tez miala super napadziorów ktorzy na zawolanie strzelaja brameczki w NHL, ale jakos w 3 spotkania nie potrafili pokonac bramkarzy rywali bo akurat trafili na ich bardzo dobra dyspozycje i co zawalili zawodnicy z pola to naprawila zawsze bramkarz

5) po piąte jezeli twierdzisz ze postawa bramkarza w hokeju nie ma decydujacego przełożenia na wynik to sorry ale moze i długo siedzisz w obstawianiu ale za to bardzo kiepska masz wiedze na temat hokeja (co akurat widac po twojej wypowiedzi w temacie braku znajomosci zasad rozgrywek w czechach, sorry ale jestem szczery do bólu)

pozdrawiam i bez obrazy

Do góry
#528283 - 13/03/2006 20:46 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Happy Birthday Pitersz Offline
addict

Meldunek: 17/02/2004
Postów: 514
Skąd: Wieszowa Metropolity
Quote:

Tak sie nieszczęsliwie złożyło,ze mecze Liberca przyciągnęły i tych (mowa o obstawiających),którzy pojecie o hokeju maja jak widać mgliste.
I nic nie byłoby w tym obrazoburczego ,gdyby nie to,ze największych "odkryć" dokonuja Ci najmniej zorientowani.




no bo jak to sie mówi w slangu sportowym - "JADĄ NA ŚWIEŻOŚCI" sorry ze tak troche nie na temat

Do góry
#528284 - 13/03/2006 20:55 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
bboyek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2005
Postów: 2728
Skąd: Rzeszów
Pitersz czy ja cos mowilem o znajomosci zasad w play offach ??popatrz sobie czy wypowiadalem sie na temat ile mecozw jest rozgrywane chyba pomyslies sie dleikatnie.Po 2 nie mowie ze bramkarz nie ma decydujacego znaczenia bo w hokeju to prawie wiekszośc sukcesu 3 co do napadu jak mozena miec pecha?? poprostu nie byli dysponowani na tyle zeby strzlic. No cóż po opadnieciu emocji na psokojnie moge powiedizec ze Liberec nie wydaje mi aktualnie na mistrza.Zobaczymy kurs na Liberec bedzie wysoki teraz zobacyzmy co z tym bramkarzykiem bedzie.I na koniec nie mosisz mowic o jakis dzieciach bo pewnie więcej mam lat od ciebie.Może na hokeju nie znam sie doskonale ale probuje kazdy mecz analizowac i tutaj bez bramkarza wychodzila czysciutka jedyneczka i tak mialem prawo sadzic.Moze moj blad był ale ot bylo komentowane na gorąco i w impulsie.Pozdrawiam i na nastepne mecze w lidze czeskiej postarajmy sie o dokladne analizy!!

Do góry
#528285 - 13/03/2006 21:05 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Cały urok PO. Ja nie raz i nie dwa byłem świadkiem, kiedy drużyna w rundzie zasadniczej szła jak burza, wygrywała jak leci (zwłaszcza u siebie), a potem przychodziły PO i była to całkiem inna drużyna. Mowa o koszykarskich Bobrach, które już niestety nie istnieją.
Co prawda to nie hokej, ale podobieństw wiele.

Wiele ekip właśnie na PO szykuje niespodzianki typu inne zagrywki, nowe ustawienie, itp. byle tylko zaskoczyć przeciwnika. Poza tym wydaje mi się, że trzeba kilku lat doświadczenia, by wygrywać w PO. Drużyny znają się na wylot i decyduje przede wszystkim dyspozycja dnia. A kto bardziej ograny, temu łatwiej oszukać przeciwnika.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Józef Małolepszy, Lukasz111, rafal08, wHiTe_StAr, pacyfista, buko69, VVega, ANZELMO, alfa, burbon, rymoholik, haczyk, akagi), 3320 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581539 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49