Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#528326 - 16/03/2006 18:47 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Mecz jeszcze trwa,ogladam go na czeskiej "dwójce",ale PO dla Bilich Tygri sie skończył.

Adrian,obnizka formy to pewne,ale czym spowodowana? oj,nie wiem,czy trener i zawodnicy to wiedzą :-)

Moim zdaniem Tygri płacą frycowe,bo PO trzeba umiec rozgrywać,odpowiednio rozłozyć siły,wytrzymac mentalnie i wykazać się,co by nie mówic,zwykłym ,sportowym cwaniactwem.

Tych cech zabrakło w ekipie Liberca,a w zamian pojawiły sie objawy niesamowitej wręcz dekoncentracji i bezradności.
Wystrzelali amunicje w sesji zasadniczej,w PO zostały niewypały.

Jest 0:3 i ....chciałbym powiedzieć,ze gra sie do czterech wygranych:-),ale....to CEB zasługuja na ten awans,wiec im gratuluję,sercem pozostając przy Libercu.

Do jesieni nie interesowałem sie zbytnio hokejem.
Dzieki druzynie z Liberca pokochałem ta dyscypline i pogłebiłem o niej wiedzę.
Za to z całego serca dziekuję Wam Bili Tygri.

Dodam równiez,że suma sumarum na Libercu zanotowałem dodatni bilans w walce z bukami,chciaz PO uszczuplił mi zyski.

Tak wiec Tygryskom dziękuję za piekne przezycia,a Kolegom udzielajacym sie w tym temacie wdzieczny jestem za mozliwość wymiany zdań.

Pozdrawiam

amk

PS.Jeszcze nigdy w czeskiej lidze nie przeszła rundy PO ekipa,która przegrywała 0:3

Do góry
Bonus: Unibet
#528327 - 16/03/2006 18:49 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Własnie na tym polega cały urok sportu:) skazani na porażke jadą ostro z drużyną ktora praktycznie bez problemów wygrała runde zasadniczą walcząc do konca o 1 lokate przed PO

Ja osobiscie nie wiem co myśleć, jest jeszcze iskierka nadzieji na awans ale juz coraz bardziej minimalna. Pewnie jutro kursy na awans Liberca beda juz najwyższe i mimo wszystko to własnie zagram singlwo.

Jezeli dostana po dupie 4 raz to oznacza ze kompletnie nie zasługują na mistrzostwo, i bede ich uwazal za drużyne bez charaktetu, (wiem zaraz dostane ????) bo kontuzje itd, ale dla druzyny ktora wygrywa zasanicza runde, takich usprawiedliwien byc nie pwinno. Dla nas kibicow sa emocje, o to chodzi. Gdyby nie niespodzianki byłoby nudno i tyle.

Pozdrawiam serdecznie:)


Edited by kewin (16/03/2006 22:19)

Do góry
#528328 - 16/03/2006 18:53 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
madzik Offline
member

Meldunek: 22/02/2006
Postów: 165
Skąd: Wrocław
Dzis Liberec po raz kolejny nie przypominal w niczym druzyny z sezonu zasadniczego. Grali podobnie jak w poprzednich meczach,czyli wolno. Zawodnikom libecra brakuje swiezosci i szybkosci. Gospodarze przewyzszali tez ich zaangazowniem w gre. Nie mowie ze liberec nie był zaangazowny, ale u nich efektem tego były tlyko faule(5x graly budejovice 5na3). Ale głowną moim zdaniem przyczyna porazki sa bledy w rozegraniu obroncow. Nie potrafia dobrze wyjsc z wlasnej tercji obronnej. Nawet w grze w przewagach liberec w niczym nie przypominal mi druzyny która przewagi rozgrywala najlepiej w lidze. Wrecz odwrotnie, w przewagach często lepsze wrazenie sprawialy budejovice. Aha jeszcze bramkarz który zastepuje pierwszego w libercu to jakies kompletne nieporozumienie. 7 goli to gospodarze strzelili ostatnio w 2 lidze chyba. A jeszcze mogli wiecej. Jeżeli jutro ten bramkarz będzie bronil liberec na pewno odpadnie. Jeśli wroci pierwszy(reprezentent czech nazwiska nie pamietam) to tez przegraja najpewniej ale po walce bo trzeba przyznac ze budejovice to żaden zespol. Kibicowalem libercowi i naprawde smutne jest patrzec na ich zenujaca gre, pozbawiona jakiegokolwiek pomyslu na tle przecietnych co najwyzej Budejovic. Jak dla mnie jutro koniec tej nierownej rywalizacji.
PS. Liberec jest rozbity kompletnie jako zespół, wogole go nie tworza...

Do góry
#528329 - 16/03/2006 19:00 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:


Jezeli dostana po dupie 4 raz to oznacza ze kompletnie nie zasługują na mistrzostwo, i bede ich uwazal za drużyne bez charaktetu, (wiem zaraz dostane opierdol) bo kontuzje itd,






Kulkinio,OP'a dostałbyś za bluzganie i ublizanie innym,nie za swoje zdanie

Pozwole sie z Toba nie zgodzić w jednym szczególe.

Czy jak dostana 4 raz to bedą ekipa bez charakteru ?

Moim zdaniem to nie bedzie miernik,bo oni przez 3 kolejne mecze sa bezradni,ale w tej bezradnosci wychodza niestety złe cechy.

Popatrz na staty z dzisiejszego meczu i policz kary dla Liberca.
Nie wiem czy to nie bedzie rekord ligi !!!

Ogladałem ten mecz i sędziowie nie drukowali,to gracze Liberca nie mogli pogodzić sie z porażką.
Przykre to,ale niestety taka jest prawda.

Jak bedą sie tak zachowywac jutroto CEBy nastukają znowu 5-7 bramek grając w doubleplay'ach.

I na koniec.
Nie idzie mi obstawianie Lberca w PO,ale jutro ostatni ,pozegnalny typ i.....bedzie trafiony

OVER

Do góry
#528330 - 16/03/2006 19:18 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
reasumujac - przypomina mi sie takie powiedzenia "pieknie przegrali" opinie pomeczowe, ludzi zakochanych w tej druzynie sa chore !! chyba ze uwazaja "im gorzej tym lepiej"

Do góry
#528331 - 16/03/2006 19:46 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
Oj muszę sie nie zgodzic z tobą gremlin, wiem ze pijesz do amkwisha uwazam ze zupełnie bezpodstawnie, koles sam przynał ze tak na powaznie obserwuje czeski hokej od jesieni ubiegłego roku i nie zawsze bedzie podawal trafne typy, to ze tak bardzo sypatyzuje z druzyna z Liberca nie ma zadnego znaczenia przy jego wypowiedziach czy analizach, czesto korzytałem z jego rad z powodzeniem, oczywisice jak kazdy nie jest nieomylny ale kto jest???


P.S trzeba wlasnie doceniac podobnych do Amkwisha gdyz zawsze potrafił rzeczowo przedstawic sytuacje. Pewnie dzis zagrałes panie Gremlin na Liberec przegrałes i masz żale. Nikt nie zmusza cie do grania na owe typy

Aha Amkwish tez nie zgodze sie w jednym:) Jak dostana 4 raz beda jednak bez charakteru, bo powaznie nie pasuje tej druzynie po tym co pokzali w zasadniczym tak przegrac.Brak doswiadczenia kontuzje to nie wytłumaczenia zeby choc nie wygrac raz chociazby dla ciebie:)
Ja dalej wierze w Liberec choc wcale nie jestem w nim zakochany, i wiem ze mozna jeszcze wyciaganac ten wynik na 4-3:) pozdrawiam

Do góry
#528332 - 16/03/2006 19:55 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
dionizos73 Offline
newbie

Meldunek: 29/12/2004
Postów: 33
Skąd: Racibórz
Quote:

Mecz jeszcze trwa,ogladam go na czeskiej "dwójce",ale PO dla Bilich Tygri sie skończył.

Adrian,obnizka formy to pewne,ale czym spowodowana? oj,nie wiem,czy trener i zawodnicy to wiedzą :-)

Moim zdaniem Tygri płacą frycowe,bo PO trzeba umiec rozgrywać,odpowiednio rozłozyć siły,wytrzymac mentalnie i wykazać się,co by nie mówic,zwykłym ,sportowym cwaniactwem.

Tych cech zabrakło w ekipie Liberca,a w zamian pojawiły sie objawy niesamowitej wręcz dekoncentracji i bezradności.
Wystrzelali amunicje w sesji zasadniczej,w PO zostały niewypały.

Jest 0:3 i ....chciałbym powiedzieć,ze gra sie do czterech wygranych:-),ale....to CEB zasługuja na ten awans,wiec im gratuluję,sercem pozostając przy Libercu.

Do jesieni nie interesowałem sie zbytnio hokejem.
Dzieki druzynie z Liberca pokochałem ta dyscypline i pogłebiłem o niej wiedzę.
Za to z całego serca dziekuję Wam Bili Tygri.

Dodam równiez,że suma sumarum na Libercu zanotowałem dodatni bilans w walce z bukami,chciaz PO uszczuplił mi zyski.

Tak wiec Tygryskom dziękuję za piekne przezycia,a Kolegom udzielajacym sie w tym temacie wdzieczny jestem za mozliwość wymiany zdań.

Pozdrawiam

amk

PS.Jeszcze nigdy w czeskiej lidze nie przeszła rundy PO ekipa,która przegrywała 0:3



Taki kibic jak ty i już pogrzebał Liberec? Ni godzi się takie zachowanie przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Ja jednak znowu dam na BT i cóż poczekam do końca. Pozdrawiam

Do góry
#528333 - 16/03/2006 19:59 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Tak zgadles pije do Amkwisha!!! bo wyglada mi na to ze jego milosc do tej druzyny to juz jest masochizm- przeraszam Amkwish

Do góry
#528334 - 16/03/2006 20:06 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Dionizos,widziałem mecz nr 2 na zywo i dzisiejszy w TV,wystarczy.
Poza tym Tygri zostali bez bramkarza.

Cuda sie zdarzają,ale w tym przypadku bedzie trudno,no chyba,ze wszyscy hokeiści są po szkole aktorskiej,a reżyser jest z "Tipsportu",hehe

Do góry
#528335 - 16/03/2006 20:07 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Dionizos,widziałem mecz nr 2 na zywo i dzisiejszy w TV,wystarczy.
Poza tym Tygri zostali bez bramkarza.

Cuda sie zdarzają,ale w tym przypadku bedzie trudno,no chyba,ze wszyscy hokeiści są po szkole aktorskiej,a reżyser jest z "Tipsportu",hehe


to Ci sie udalo!!

Do góry
#528336 - 16/03/2006 20:19 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Quote:

Tak zgadles pije do Amkwisha!!! bo wyglada mi na to ze jego milosc do tej druzyny to juz jest masochizm- przeraszam Amkwish




Ja się nie obrazam,ale zupełnie nie masz racji,chyba zbyt spłycasz to wszystko:-)

Przez pare miesiecy jeżdzę na mecze do Liberca,Tygri leja wszystkich,graja wspaniale,maja za sobą super publiczność,żadna ekipa nie wygrywa w Libercu.
Slavia nie strzela w Libercu bramki i tak jak inni,przegrywa.
Liberec jest bezprzecznie najlepsza ekipą "domową",bez wzgledu na to czy amkwish ich kocha czy tez nienawidzi.
I tak wyglada sesja zasadnicza.

I jak wobec przytoczonych tu faktów obstawiać ???

Przejrzyj archiwum,policz moje typy ,stawki ,zobaczysz ,że na graniu Liberca nieźle wyszedłem.

Jakbym nawoływał do grania przeciw Tygrom,to własnie to byłoby chore.

PO rzadzą sie jednak swoimi prawami i tu juz zachodzi inna bajka,ale .....takim obrotem sprawy zaskoczonych jest wiekszość speców,prawdziwych znawców i znaczna część ludzi z tego forum.

Gremlin,wszystko wskazuje na to,że za niecały rok bedę mieszkał w Barcelonie.

Mam moze pisać,że Barca to leszcze i kibicować Realowi ?:-)

Oczywiście Tygrom daleko do Barcy,ale "mechanizm miłości" ten sam....asi es la vida

Do góry
#528337 - 16/03/2006 20:40 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
nie krytykuje Twojej postawy przez caly sezon wiem ze dzielnie im kibicowales i robisz to nadal tylko ze trochu mi zal ze oni nie odwdzieczaj Ci sie w zaden sposob i jestem pelen podziwu dla Twojej niezlomnej postawy!!!

Do góry
#528338 - 16/03/2006 20:42 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
krisek Offline
old hand

Meldunek: 18/01/2006
Postów: 1140
Skąd: Inowrocław gg2713248
Amkwish wiesz nie jestes osamotniony w swojej opini na temat twojego psiania o libercu wiec moze jednak cos w tyt jest ja sobie tego nie wymyslilem pozdrawiam i do jesieni bo w play offach hokej trzeba omijac z daleka ...

Jeszcze raz wszystkich pozdrawim udzieljacych sie w tematach i kogo urazilem przepraszam ale juz taki jestem ze zawsze wyrazam swoja opinie na temat danych osob i ich mysli :P

Stary ..czy Ty wogole patrzysz jak piszesz? Robisz straszne literówki ... osoby które czytają twoje posty nieźle musza sie nameczyc ,aby zakumać o co biega ... ostatni raz poprawiałem twoj tekst ... zanim go wyślesz na forum..przeczytaj i zobacz czy inni dadza rade sie rozczytac


Edited by kewin (16/03/2006 22:25)

Do góry
#528339 - 16/03/2006 20:59 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
a ja tam wierze i wiem ze 4 mecz dla Liberca,

Do góry
#528340 - 16/03/2006 21:02 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
A tak wogole temat robi się słodko-pierdzący żadnych konkretów propozycji wniosków itd sama sielanka a jutro mamy okazje odegrac sie na Libercu:)
Jako ze ja nie mam pojecia o hokeju, o analize poprosze (trzeba wykorzystac go do konca (vide barcelona) Amkwisha i tyle,
Daj nam nadzieje:)

Do góry
#528341 - 16/03/2006 21:31 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Kulkinio,śmiem twierdzic,że jutro Hnilicka nie pojawi sie na lodzie,a wiec Falta vel.Ręcznik stanie w bramce Tygrów.
Tak wiec 2/3 overa juz mamy,niestety taka prawda,bo Falta jest ....fa(l)talny.
Z kolei Liberec chyba nie podda się i powalczy,choć wszystko sie rozsypało,ale ambicja została.
Przełoży sie to na 2-3 gole.

Tak wiec ja preferuje over,co nie znaczy,że nie bedę kibicował Tygryskom.
Cieszyłbym sie z wygranej,ale...nie postawie na to jutro.

Ciekawie natomiast wyglada para Trinec - Slavia.
Dzis stołeczni polecieli na megafarcie,wyrównali na 21 sekund przed koncem,a potem wygrali karne po 14 próbach(mały horror).
Gospodarze bardzo bliscy odniesienia 1 zwyciestwa,ale checi to za mało,Slavia prezentuje sie duzo lepiej,choć(mogę sie mylić) widać pewne oznaki przemeczenia.

Tak wiec na jutro zastanawiam sie nad overem w Budziejowicach i 4 wygrana Slavii.

Jeszcze jedno i tym chciałbym wywołać dyskusję.

Otóż twierdzę,że z pary Zlin-Sparta wyjdzie tegoroczny mistrz Czech.

Zgadzacie sie z tym czy nie ?:-)

PS.Jutro na czeskiej "dwójce" transmisja z Trzyńca,a w przerwach skróty z meczu CEB - Liberec

Do góry
#528342 - 16/03/2006 22:43 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
boniek1977 Offline
member

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 189
Skąd: świdnik
Panowie i Panie
prosze mnie nie posądzac o obrone Pana Amkwisha bo to nie jest zupelnie moim celem
ja mam tylko jedno zasadnicze pytanie czy ktos za was wypełnial kupony ewentualnie wciskał klawisze w netowym buku? no chyba nie skoro sugerujecie się opinią jednego człowieka w typowaniu ( a on jest zapatrzony w Liberec jak ja w Newcastle tylko ze ja mam gorzej w tej miłości bo mój pierworodny ma na imię Alan tak jak bóg futbolu ) wiec zachowujmy sie jak poważni ludzie i nie odstawiajmy szopek z rzucaniem na kogoś oskarżeń o wprowadzenie w błąd bo tak sobie myślę e nie było to jego zamiarem wprowadzenie ludzi w straty finansowe
to było zdecydowanie off
pozdrawiam
a teraz zdecydowana prywata Panie Amk proszę odwiedzic rodzinne strony idzie wszystko ku lepszemu mamy nową fontannę a w tą sobotę jest otwarcie domu kultury

Do góry
#528343 - 16/03/2006 23:49 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Quote:

Otóż twierdzę,że z pary Zlin-Sparta wyjdzie tegoroczny mistrz Czech.

Zgadzacie sie z tym czy nie ?:-)





Moge zgdodzic sie z tym zdaniem, ale tylko polowicznie, uwazam bowiem ze z pewnoscia ktoras z tych druzyn zagra w finale, ale czy wygra??? W tej chwili, gdy juz prawdopodbnie Liberec nie liczy sie w walce o stawke jestem entuzjasta finalu Zlin - Slavia, sa to druzyny, ktore prezentuja w miare wyrownana forme i co najwazniejsze (byc moze samoczynnie) wiedzialy kiedy w sezonie zasadniczym spuscic z tonu. Medvedi - Slavia to pojedynek, ktory z pewnoscia bylby duzym polem do popisu dla wszystkich typerow

Jezeli chodzi o jutrzejszy mecz Ceb - Tygri:

Od poczatku zaznaczam ze nie jestem zadnym entuzjasta Tygrysow, ale ja lubie bardzo hokej i wciaz nie moge sie nadziwic... Jak juz wspomnial AMK over wielce prawdopodbny, ale mimo tego ze wszystkie znaki na niebie i Ziemii przemawiaja o zakonczeniu play off dla Liberca to ja jako entuzjasta sportu w ktorym "wszystko moze sie zdarzyc " wciaz czekam na cud i jutro zagram srednio małą stawką na Tygri. Jesli wygraja - bedzie podwojna satysfakcja, z pieniedzy i z wygranej dla druzyny, ktora darze duzym szacunkiem. Jesli przegraja, mowi sie trudno

Osobiscie uwazam ze Bialym Tygryskom zaszkodzil w duzym stopniu "poscig" za pierwszym miejscem w sezonie zasadniczym, kazda druzyna powinna na jakis czas "odpoczac" i zagrac kilka meczow na wiekszym lub mniejszym luzie. Libercowi tego drugiego oddechu zabraklo i to akurat przed play offami i mozecie sie nie zgodzic ale wine za to posrednio ponosi takze sztab szkoleniowy druzyny, jednak zawodnicy takze nie popisali sie w tych trzech meczach z Ceb.

Wszystko okaze sie juz jutro, pozdrawiam wszystkich kibicow , znawcow i wielbicieli hokeja

Do góry
#528344 - 17/03/2006 07:17 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
kulkinio Offline
enthusiast

Meldunek: 08/12/2005
Postów: 299
NA AWANS LIBERCA JEST JEST 6,7:) SZOK JESZCZE PARE DNI TEMU NIE DO POMYSLENIA.
JA TO GRAM:)

Do góry
#528345 - 17/03/2006 10:39 Re: Extraliga CZESKA 2005/2006 cz.3 - Play-off's
Juanka I. Chela Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/02/2006
Postów: 2199
Skąd: Hotel
w takim razie powodzenia kulkinio, przeciez te patalachy z Liberca juz praktycznie sa bez szans to juz lepiej probowac dzis za 2.0 grac na Budejovice. Dla nich to penwie bedzie swieto i dla kibicow ograc 4-0 Liberec, moga stworzyc atmosfere i zagrac jeszcze lepiej.

Do góry
Strona 5 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, wHiTe_StAr), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49