Strona 14 z 25 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 24 25 >
Opcje tematu
#5785505 - 04/03/2013 03:32 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Akhu]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
Originally Posted By: Akhu
Zgłaszam oficjalny pomysł, żeby w kolejnej edycji wyrzucać z konkursu za wpisanie się do tematu "kto awanasował do następnej rundy" jeśli miało się 'bye'.

Zamiast mieć przejrzysty temat do którego się zagląda z kim się gra w następnej rundzie trzeba się przebijać przez posty jakichś (tu wstawić odpowiedni epitet), którzy muszą sobie nabić jednego posta więcej.


Regulamin wymaga pod groźnymi restrykcjami podania informacji o awansie do następnej rundy. Nic nie ma o tym, że w przypadku awansu automatycznego nie trzeba podawać. Więc wcale się nie dziwię. Sam bym wpisał.

Do góry
#5785506 - 04/03/2013 03:32 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: rafal08]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110680
Skąd: Las Vegas
sry brak edit tutaj

czyli podajac je we wlasciwej mozna zrobic z nimi wszystko

Do góry
#5785642 - 04/03/2013 05:32 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: rafal08]
prer Offline


Meldunek: 25/11/2002
Postów: 1535
Originally Posted By: rafal08
Jesli mnie pamiec nie myli to typy podane w innej cwiartce uznawane sa jako nie istniejace


OK, chyba rzeczywiście tak jest.
Wydaje mi się, że powinne być konsekwencje umieszczenia typu w innym temacie takie jak w przypadku gdy nie zawiera wszystkich informacji. Zresztą fragment punktu 9 regulaminu można różnie interpretować:

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.

Do góry
#5785682 - 04/03/2013 08:32 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: W8inG4DeatH]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: W8inG4DeatH
Originally Posted By: Akhu
Zgłaszam oficjalny pomysł, żeby w kolejnej edycji wyrzucać z konkursu za wpisanie się do tematu "kto awanasował do następnej rundy" jeśli miało się 'bye'.

Zamiast mieć przejrzysty temat do którego się zagląda z kim się gra w następnej rundzie trzeba się przebijać przez posty jakichś (tu wstawić odpowiedni epitet), którzy muszą sobie nabić jednego posta więcej.


Regulamin wymaga pod groźnymi restrykcjami podania informacji o awansie do następnej rundy. Nic nie ma o tym, że w przypadku awansu automatycznego nie trzeba podawać. Więc wcale się nie dziwię. Sam bym wpisał.


myslisz ze bye bedzie reklamowal ze to on powinien awansowac? laugh

Do góry
#5785701 - 04/03/2013 14:09 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: connor]
SOUDAL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/12/2002
Postów: 1963
Cytat:


myslisz ze bye bedzie reklamowal ze to on powinien awansowac? laugh


nie ma się co śmiać, znając "mecz.pl" na pewno się jakiś znajdzie grin

Do góry
#5785716 - 04/03/2013 15:16 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: prer]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: prer
Originally Posted By: rafal08
Jesli mnie pamiec nie myli to typy podane w innej cwiartce uznawane sa jako nie istniejace


OK, chyba rzeczywiście tak jest.
Wydaje mi się, że powinne być konsekwencje umieszczenia typu w innym temacie takie jak w przypadku gdy nie zawiera wszystkich informacji. Zresztą fragment punktu 9 regulaminu można różnie interpretować:

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.


Też do przemyślenia pod kątem zmian w regulaminie, ale z drugiej strony np. ja w ogóle nie sprawdzam innych ćwiartek tak więc nawet bym nie wiedział jeśli przeciwnik gdzie indziej coś wyprawia.

Do góry
#5785717 - 04/03/2013 15:18 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: W8inG4DeatH]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: W8inG4DeatH
Regulamin wymaga pod groźnymi restrykcjami podania informacji o awansie do następnej rundy. Nic nie ma o tym, że w przypadku awansu automatycznego nie trzeba podawać. Więc wcale się nie dziwię. Sam bym wpisał.


*bye* oznacza, że ktoś w ogóle nie bierze udziału w pierwszej rundzie tylko zaczyna od drugiej, tak więc nie ma co się przejmować tym. Ale warto dopisać, że w przypadku *bye* nie trzeba zgłaszać awansu do II rundy...

Do góry
#5785722 - 04/03/2013 15:20 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110680
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Conrad
Originally Posted By: prer
Originally Posted By: rafal08
Jesli mnie pamiec nie myli to typy podane w innej cwiartce uznawane sa jako nie istniejace


OK, chyba rzeczywiście tak jest.
Wydaje mi się, że powinne być konsekwencje umieszczenia typu w innym temacie takie jak w przypadku gdy nie zawiera wszystkich informacji. Zresztą fragment punktu 9 regulaminu można różnie interpretować:

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.


Też do przemyślenia pod kątem zmian w regulaminie, ale z drugiej strony np. ja w ogóle nie sprawdzam innych ćwiartek tak więc nawet bym nie wiedział jeśli przeciwnik gdzie indziej coś wyprawia.


Dokladnie tak samo toast .W innej cwiartce to moze sobie nawet napisac,ze awansowal i kogo to bedzie obchodzic

Do góry
#5785953 - 04/03/2013 21:31 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
Przez kilka chwil miałem najlepszy bilans tygodniowy (+2005) wink

Sprawdzam dzisiaj wyniki, siadło, sprawdzam typ, nie podałem daty.

Zawszę coś odwalę cool

Dobrze, że chociaż awansowałem dalej

Do góry
#5786816 - 05/03/2013 12:56 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
witam panowie możecie mi powiedzieć z kim rywalizuje dalej pisze z tel i nie mam poglądu do tabeli jestem w pierwszej cwiartce dzięki

Do góry
#5786818 - 05/03/2013 13:55 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
znow jakies glupie rozmowy, przez jednego balwana, ktory przyczepil się do bye

a kto widzi problem, zeby podawac kto awansowal, nawet jest ma sie bye ?
jest to przynajmniej informacja, ze gracz jest na biezaco i wie, ze gra sie toczy, wogole nie widze tu tematu to bezsensownej dyskusji

aha, i nawet bym sie nie odwazyl nei podac ze awansowalem z "bye", poniewaz gdybym tego nie podal do srody to by sie kolejny ktos przyczepil, ze nie podalem awansu i nie powiniem grac dalej, takze dla swietego spokoju i tak bede podawal (chyba ze regulamin okresli inaczej) smile

tyle odemnie, powodzenia !

Do góry
#5786822 - 05/03/2013 14:50 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: luki3232]
fechu Offline
I love mecz.pl

Meldunek: 12/03/2003
Postów: 51170
Skąd: ze wsi
Originally Posted By: luki3232
witam panowie możecie mi powiedzieć z kim rywalizuje dalej pisze z tel i nie mam poglądu do tabeli jestem w pierwszej cwiartce dzięki


Z *bye* bo Kidd 21 nie podał typów wink

Do góry
#5786840 - 05/03/2013 15:54 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
Stich Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2003
Postów: 5640
Skąd: Gdańsk
ale jeśli bye nie poda, ze awansował to co wtedy ? laugh
Czyli luki masz wolny los, nawet z bye nie rywalizujesz tongue

(oczywiscie zarcik)

Do góry
#5786841 - 05/03/2013 15:54 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: fechu]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
Originally Posted By: fechnerinho
Originally Posted By: luki3232
witam panowie możecie mi powiedzieć z kim rywalizuje dalej pisze z tel i nie mam poglądu do tabeli jestem w pierwszej cwiartce dzięki


Z *bye* bo Kidd 21 nie podał typów wink

dzięki smile

Do góry
#5787134 - 06/03/2013 00:16 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Stich]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: Stich
znow jakies glupie rozmowy, przez jednego balwana, ktory przyczepil się do bye

a kto widzi problem, zeby podawac kto awansowal, nawet jest ma sie bye ?
jest to przynajmniej informacja, ze gracz jest na biezaco i wie, ze gra sie toczy, wogole nie widze tu tematu to bezsensownej dyskusji

aha, i nawet bym sie nie odwazyl nei podac ze awansowalem z "bye", poniewaz gdybym tego nie podal do srody to by sie kolejny ktos przyczepil, ze nie podalem awansu i nie powiniem grac dalej, takze dla swietego spokoju i tak bede podawal (chyba ze regulamin okresli inaczej) smile

tyle odemnie, powodzenia !


Hahaha, ludzie litości. Przecież *bye* nie jest niczyim przeciwnikiem, więc dlaczego podajecie kto awansował? laugh
Ciekaw jestem czy Federer zgłasza kto wygrał, jak ma wolny los w pierwszej rundzie jakiegoś turnieju.

300 lat temu ktoś sobie zażartował, że stoczył ciężki pojedynek z *bye* i wygrał. Reszta podchwyciła i było śmiesznie. Przez jedną edycję. Później, w kolejnych playoffach, ludzie najwidoczniej pomyśleli, że tak trzeba. I tak się wpisują do tej pory...

Do mnie się ktoś właśnie kiedyś o to przyczepił. Ale nic tym nie ugrał, bo nie mógł. Ale przynajmniej był ubaw grin

Do góry
#5787974 - 06/03/2013 06:12 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Witam.Jestem nowy w tym konkursie.Gdzie sie dowiem z kim gram w 2 rundzie..?W 1 mialem te nieszczesne "bye"... grin

Do góry
#5788051 - 06/03/2013 12:39 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: szymontom]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: szymontom
Witam.Jestem nowy w tym konkursie.Gdzie sie dowiem z kim gram w 2 rundzie..?W 1 mialem te nieszczesne "bye"... grin


Trzeba sobie samemu sprawdzać. Jest tabelka przecież.
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5776431#Post5776431

Do góry
#5788528 - 07/03/2013 01:00 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
silweck Offline
enthusiast

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 317
Zapomnialem podac numeru typu, ktory trafilem, wczorajszy mecz Dortmund - Donieck. Punkt 9. Regulaminu mowi m.in.:

Każdy typ musi zawierać wszystkie informacje podane powyżej i musi być wysłany we właściwym temacie. W przeciwnym wypadku typ trafiony NIE będzie się liczył i zostanie potraktowany jako niewysłany (można będzie w jego miejsce wysłać później inny). Nie trafiony typ zaś będzie się liczył jako WAŻNY i będzie traktowany jako typ przegrany czyli -100zł. Jeśli zapomnisz podać część danych to możesz je dodać w osobnej wiadomości, aż do rozpoczęcia spotkania.

Ten trafiony typ i tak nie zostanie mi zaliczony, wiec moge w jego miejsce podac inny typ tak?

Do góry
#5795142 - 11/03/2013 05:03 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: Conrad]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Sam mam liczyc z kim bede gral patrzac na tabelke czy w ktoryms temacie jest uaktualniany link do drabinki, ale ja tego (jeszcze?) nie zauwazylem?

Do góry
#5796445 - 12/03/2013 12:12 Re: Uwagi - zapytania, wnioski, rozmowy dot. konkursu Playoff [Re: fechu]
luki3232 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2011
Postów: 9830
Originally Posted By: fechnerinho
Originally Posted By: luki3232
witam panowie możecie mi powiedzieć z kim rywalizuje dalej pisze z tel i nie mam poglądu do tabeli jestem w pierwszej cwiartce dzięki


Z *bye* bo Kidd 21 nie podał typów wink
dzieki na ładna mine mnie posadziłes Kidd miał Bye i nie musiał podawac typów frown

Do góry
Strona 14 z 25 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 24 25 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Zaixi, Irek), 3103 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580267 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49