Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#530347 - 15/03/2006 20:51 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
S.Peter.-Marseille

Pomimo zwycięstw na wyjeżdzie z Boltonem i CSKA moskwa, uważam że na tym etapie zakończy się przygoda Francuzów z pucharem. Dobra zaliczka jaką osiągnęli Rosjanie nie powinni zmarnować i awansować, a że w zimnej Rosji gra się cieżko to Marsylczycy powinni przegrać.

Mój typ 1 i OVER


Schalke-Palermo

Włosi przyjadą nastawieni bardzo defensywnie i będą tak grać aby nic nie stracić im wystarczy zaliczka z poprzedniego spotkania, a znając skuteczność italiańskiej obrony to mogą cel osiągnąć. Z kolei Niemcy są bardzo chimeryczni, a po za tym muszą wygrać a czasem jak się za bardzo chce to nic nie wychodzi. Co więcej w każdej rundzie musi być chociaż jedna niespodzianka to dlaczego nie tu.

Mój typ X (do połowy) i under


Betis-Steaua B

Ja już wcześniej pisałem, że Betis powinien się skupić na lidze, żeby nie spaść bo to byłby blamaż. Jestem nieomal przekonany, że rumuni tak często dyskryminowani i z góry skazywani na porażki przez różnych typerów są w stanie wywieźć chociaż 1 punkt z Andaluzji a na pewno awansować jeśli się skoncentrują i nie popełnią głupich błędów w tyle.

Mój typ X2 oraz OVER

Do góry
Bonus: Unibet
#530348 - 15/03/2006 23:56 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Swoje przemyślenia na temat dzisiejszych meczów p.UEFA zamieściłem na swojej stronie więc pozwolę sobie wkleić je i tutaj


W najwcześniej zaplanowanym czwartkowym (16.03) meczu który zostanie rozegrany już o godz 17:00 Zenit Petersburg podejmowac będzie Olympique Marsylia. W pierwszym spotkaniu wygranym na Stade Velodrome przez rosjan 1-0, zdecydowanie lepsza stroną był Zenit i moim zdaniem również w rewanżu faworytem jest ekipa z Petersburga. Francuzi bez duetu napastników Pagis - Maoulida, którzy nie mogą występowac w tej edycji pucharu UEFA, są zupełnie bezsilni w ofensywie a w dzisiejszym meczu nie będą mogli dodatkowo desygnowac do gry kolejnych kluczowych graczy - Ribery i Oruma którzy są zawieszeni za kartki. Bez wspomnianej czwórki spodziewam się zobaczyc na stadionie w Petersburgu jeszcze słabszą niż w pierwszym meczu ekipę Olympique. Gospodarzom do awansu wystarczy remis ale w tych okolicznościach, zachęcony wysokim kursem @2.35 nie wykluczam również wygranej Zenitu.

Kolejnym meczem i kolejnym przykładem gdzie jedna z drużyn wystąpi w mocno rezerwowym składzie jest potyczka między Levski Sofia a Udinese. Trener gości we włoskich gazetach mówi wprost że najważniejsze dla niego teraz jest utrzymanie się w Serie A a awans do kolejnej rundy pucharu UEFA to sprawa mniejszej wagi. W związku z tym do Sofii nie pojechało aż 6 zawodników z podstawowego składu - Felipe, Natali, Candela, Muntari, Di Natale i Iaquinta. Tego ostatniego już w pierwszym meczu (0-0) włosi nie wystawili do składu co pokazuje że nie traktują zbyt poważnie potyczki z Levski. Jeśli chodzi o gospodarzy to mogą oni wystąpic w niemalże najsilniejszym składzie (trener Levski oszczędzał kilku kluczowych graczy w meczu ligowym) i są zdecydowanym faworytem w potyczce z rezerwowymi zawodnikami Udine. Kursy u większości bukmacherów już mocno spadły, we włoskim SNAI nawet do poziomu @1.85 dlatego jeśli znajdziecie współczynnik w okolicach @2.30 to na pewno warto pobrac zwycięstwo Levski Sofia.

Kurs na Schalke04 nie jest zbyt zachęcający (1.65) i trudno mi będzie przemóc się i pobrac wygraną gospodarzy choc uwazam że Niemcy są w stanie odrobic stratę z pierwszego meczu (0-1) i awansowac do kolejnej rundy. Dlatego też, swoją uwagę kieruje raczej na kurs na awans Schalke który oscyluje wokoł @2.25. Palermo podobnie jak pozostałe włoskie drużyny niezbyt poważnie traktuje puchar UEFA grając w nim głównie zawodnikami którzy na codzień nie mieszczą się w wyjściowej jedenastce w meczach w Serie A. Gospodarze przed własną publicznością zagrają tylko bez kontuzjowanego Lincolna ale reszta zawodników tej czołowej niemieckiej ekipy jest w stanie moim zdaniem odnieśc dzisiaj pewne zwycięstwo a co za tym idzie powalczy jeszcze o awans.

Jeśli zaś chodzi o pozstałe dwa mecze z czwartkowej oferty rewanżowej pucharu UEFA to ani w meczu Real Betis - Steaua Bukarest ani Strasbourg - Basel nie podejmuje się wskazania faworyta. Zarówno Betis jak i Strasbourg zapewne bardziej zainteresowane są walką o ligowy byt w rodzimych rozgrywkach i trudno będzie im się skoncentrować na mecze z umotywowanymi przeciwnikami z Rumunii i Szwajcarii. Betis po remisie w pierwszym meczu (0-0) ma jeszcze szansę na awans, natomiast Strasbourg po porażce tydzień temu (0-2) raczej nie powinien liczyć na podobny sukces.

Dobranoc
djsosna

Do góry
#530349 - 16/03/2006 00:10 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
moim zdaniem w meczu marsylii świetną opcją jest under ,brak napastników,mózgu drużyny jakim niewątpliwie jest ribery to poważne osłabienia,myślę,że jeśli marsylia coś strzeli to max jedną bramke,a zenit będzie kontrolował grę,myśle,że skończy się na 1:0,0:0 bądź 1:1.

wyprzedziłeś mnie sosna,chciałem napisać o levskim:) nie mam pojęcia czemu tak faworyzujesz schalke,myślę,że włosi przejdą,ale ostatecznie chyba odpuszczam ten mecz;]

co do betisu-steaua ,jak gra betis wszyscy wiemy,steaua ma słaby atak,ale obrone wręcz wyśmienitą,myślę,że to jest szansa dla nich,skoro betis nie mógł poradzić sobie z ostatnią drużyną primiera division,to dzisiaj ze steaua będzie podobnie:) moim zdaniem typ na awans i na x2,jak najbardziej na miejscu,unerek 5/10,correct score 1:1 i BANKIER betis-steaua(+1.5) 2

francuzów nie ruszam,choć chodzi mi po głowie jedynka

Do góry
#530350 - 16/03/2006 00:33 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
"Honor niemieckiej piłki leży w rękach (a raczej nogach) Schalke04" - śmiało można zaryzykować takie stwierdzenie przed dzisiejszym meczem z Palermo bo gospodarze to ostatnia grająca w europejskich pucharach ekipa z ligi naszych zachodnich sąsiadów. Osobiście pójde nawet dalej i powiem o mega sensacji jeśli drużyna która w Bundeslidze wygrała ostatnich 5 meczów ligowych z rzędu i wciąż ma realne szanse na mistrzostwo nie wygra z Palermo które p.UEFA traktuje jako sprawdzenie szerokiej kadry zespołu. Schalke w rundzie wiosennej prezentuje się naprawdę wyśmienicie, widać że trener Slomka dobrze przygotwał drużynę - widzimy pewnych siebie i oddających dużą liczbę strzałów na bramkę przeciwnika piłkarzy. Palermo bedzie broniło wyniku i nie zdziwię się jeśli zobaczymy ustawienei gości 5-4-1 ale jeśli Schalke przełamie tą defensywę raz to z wyniku 1-0 do kolejnych bramek będzie już tylko kawałek a to oznacza dużą szanse na kurs na awans @2.25

Do góry
#530351 - 16/03/2006 07:27 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja wezmę sobie Zenit i Levski
Zwycięstwa tych drużyn wydają się wielce prawdopodobne
Odpuszczę sobie Schalke ze względu na kurs w pierwszej kolejności
Na uwadze mam także to, że Schalke przegrało pierwszy mecz, nie strzelając nawet bramki.
Choc w lidze prezentuje sie dobrze, to w pucharach jest coś nie tak, bo wynik 1 meczu mnie zaskoczył.
Biorę takze pod uwagę to, że Niemcom nie wiedzie się w pucharach, a dwie drużyny zostały wyeliminowane przez Włochów
Wezmę jeszcze Betis - Steaua 2
Kurs jest miodzio
Jestem prawie pewien, że Rumuni awansują dalej
Wystarczy im każdy bramkowy remis
Ja jednak zagram na 2, bo moim zdaniem warto zaryzykować

Do góry
#530352 - 16/03/2006 07:42 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
Ja na dzis widze tak Lewski win i awans a to dlatego jak juz ktos wyzej napisac ze ich priorytetem jest utrzymanie w lidze i brak 6 zawodnikow z pierwszej jedenastki

Schalke - Palermo 1

Tutaj nie wierze zeby niemieckie swinie nie wygraly meczu u siebie sa mocni a palermo to na wyjazdach przecietniak wydaje mi sie ze bedzie tu wynik 2:1 dla Schalke.

Do góry
#530353 - 16/03/2006 08:17 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo
a ja sobie tak śledzę przewidywania typerów, obserwuję jak na bułgarów spadają kursy u bukmacherów ( u wszystkich!) i po prostu stwierdzam ze grzecznie sobie omine ten meczyk:) jak najbardziej przypominają mi się występy Parmy w UEFA jakiś czas temu, kiedy też miała ''już'' odpaść bo utzymanie w lidze było ważniejsze

makarony to nie jacyś tam ułomkowie, i nawet ich rezerwowi gracze to bądź co bądź zwodnicy serie a , a i przydatność do szerokiej kadry będą chcieli udowodnić... brzydale może i stoją nieźle w lidze ale to jest liga bułgarska wlochów spokojnie stać na 1:1 i awans a wiadomo jak to się kończy, jak Włosi będą chcieli 1:1 to tyle będzie

sądzę, że lepiej nie nadszarpywać nerwów, życzę wygranych ale należy pamiętać że dziś pół Europy gra Levskiego

pozdrawiam

Do góry
#530354 - 16/03/2006 08:25 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
acmilan1 Offline
addict

Meldunek: 17/02/2006
Postów: 463
oglądałem mecz Basel -Strasburg drużyna ze Szwajcari zdobyła 2 bramki po stałych fragmentach gry, nie mieli jakiejs wielkiej przewagi na boisku, Francuzi pokazali ze potrafią powalczyc w dzisiejszym meczu stawiam 1 kurs ok. 2

Do góry
#530355 - 16/03/2006 09:04 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Quote:

a ja sobie tak śledzę przewidywania typerów, obserwuję jak na bułgarów spadają kursy u bukmacherów ( u wszystkich!) i po prostu stwierdzam ze grzecznie sobie omine ten meczyk:) jak najbardziej przypominają mi się występy Parmy w UEFA jakiś czas temu, kiedy też miała ''już'' odpaść bo utzymanie w lidze było ważniejsze

makarony to nie jacyś tam ułomkowie, i nawet ich rezerwowi gracze to bądź co bądź zwodnicy serie a , a i przydatność do szerokiej kadry będą chcieli udowodnić... brzydale może i stoją nieźle w lidze ale to jest liga bułgarska wlochów spokojnie stać na 1:1 i awans a wiadomo jak to się kończy, jak Włosi będą chcieli 1:1 to tyle będzie

sądzę, że lepiej nie nadszarpywać nerwów, życzę wygranych ale należy pamiętać że dziś pół Europy gra Levskiego

pozdrawiam





Dokładnie zgadzam się z przedmówcą Levski chociaż jest typowany na faworyta wcale nie musi wygrać. Rezerwa u Włochów może unieść się ambicją i wywieżć przynajmniej 1 punkt. W tym meczu może zdarzyć się wszystko dlatego trudno o typ może być 1 albo X2. Ja raczej skusze się na postawienie UNDER-u

Do góry
#530356 - 16/03/2006 09:19 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Wczoraj pół Europy grało 1 na Rome, a ja się obawiałem po ostatnich ich wynikach, więc to ile osób gra na jakąś opcję, to żadne argument, tym bardziej, że prawo statystyki, co jak co, ale w typowaniu to podstawa, ale zgadzam się, że tutaj under jak najbardziej prawdopodobny, Bługarom będą się trześć nóżki, bo stają przed ogromną szansą awansu i będą mocno uważać na tyły, aby nie stracić jakieś głupiej bramki, z kolei Włosi będą właśnie no to liczyć, a jak wpadnie, to już murowanie brami i zapewne uda się im osiągnąć co najmniej 1-1, jednak nie byłbym sobą gdybym nie postawił na Bługarów, liczę, że przeważy czynnik psychologiczny i determinacja Bługarów przeważy wrafinowanie taktyczne Włochów.

Do góry
#530357 - 16/03/2006 09:20 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Bardzo ciekawe porównanie Udinese do rewelacji ost.pucharu UEFA - AC Parmy. Jeśli chodzi o skład Udine to ma on dzisiaj wyglądac tak: (za Gazzaetta dello Sport)

Udinese (3-5-2)

De Sanctis
Bertotto Zapata Juarez
Tissone Vidigal Morosini Obodo Pieri
Rossini Lazzari

Do góry
#530358 - 16/03/2006 10:14 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo


a ja znów wtrącę swoje 3 grosze

typowanie undera w tym meczu wydaje się rozsądne, z tym że ja akurat nie lubie tego sposobu typownia, jest zbyt dużo czynników pierwszych, ktore decydują o wyniku spotkania, najważniejszy jest jednak końcowy wynik... sam dobrze o tym wiem, bo grałem w piłkę i nie przekonają mnie żadne statystyczne dane co do ilości bramek w meczu, bo zawsze może przyjść ten mecz ''przełamania'' i typ się sprawdzi, ale zamiast 1:1 będzie np. 2:2. no ale to taka moja mała dygresja --> ja wolę chłodną analizę decydujących elementów

do Tom Krus : jeśli uważasz ze liczba wniesionych zakładów na daną pozycję nie ma wpływu na wynik to moim zdaniem masz małe doświadczenie w bukmacherce... być może zbyt daleko wyciągam wnioski, ale p.UEFA też jest taką komórką gdzie łatwo i niejednokrotnie na wynik meczu wpływały czynniki pozasportowe

nie twierdze ze brzydale nie wygrają ---> po zimowej przerwie osiągnęli 2 zwycięstwa (oba u siebie) w lidze, zachowując czyste konto, dla nich ten mecz będzie czyms w rodzaju ''meczem rundy'' ... a włosi.. hm.. cięzko powiedzieć czy zupełnie odpuszczą, a to że grają w takim składzie a nie innym nie oznacza że są na straconej pozycji.. moze zrobią na złość typującym?

do DJ SOSNA : z dystansem podchodze do przedmeczowych zapowiedzi, zwłaszcza lansowanych przez największe dzienniki, a za taki chyba uchodzi La Gazetta... niemniej możliwe że tak własnie będzie wyglądałwyjściowy skład Udine... nie ma co dyskutować ,znacząco rózni sie od podstawowej 11... ale młodzi Włosi całkiem nieźle poczyniają sobie na międzynarodowych turniejach w młodszych kategoriach wiekowych, także gdzieś ta siła drzemie... junior włoskiego klubu serie a wcale nie musi ustępować Bułgarom...

koniec tych dywagacji, można się spierać, a wiadomo że punkt widzenia zależy od siedzenia

generalnie życze trafnych typów a ja ten mecz nadzwyczajnie odpuszczam.

Do góry
#530359 - 16/03/2006 10:24 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Alexinhio Offline
veteran

Meldunek: 06/12/2005
Postów: 1498
Skąd: Gdańsk
Patrze tak sobie na mecze Levskiego u siebie to grali juz Auxerre(we Francji bylo 2-1 dla Auxerre) i nie stracili bramki u siebie eliminujac francuzow w kwalifikacjach(1-0) . Pokonali Masryslie tez 1-0 u siebie i Dinamo Bukareszt tak samo 1-0. W obliczu takiego skladu Udine nie widze innej opcji jak wygrana Levskiego no wygrana pewnie Underwoa :P

Do góry
#530360 - 16/03/2006 11:06 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Koko, jeżeli sugerujesz, że wszędzie tam gdzie pada dużo typów na jakąś opcje może dość do szwidla i do tego w pucharch europejskich, to już wolę być zielony. Przy tym sposobie myslenia łatwo dość do wniosku, że całą NBA rządzi mafia, bo tam codziennie są niespodzianki i na pewno czarni kolesie z wielomilionowymi kontraktami układają się po cichu z jakimś Sporano

Do góry
#530361 - 16/03/2006 11:34 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
mnie zaczyna powoli odstraszać w tym muecz(levski-udine) ,bo zbyt wiele osób to gra,a wiemy jak kończą się takie masowe typy,myśląc logicznie był taki dzień,żeby cały świat wygrał ? wątpię. wolę nie ryzykować ,a kurs w granicach 2.10 na takim meczu powoli mnie nie rusza.nie wierzę w te propable line-up gdzie niby udinese będzie grało 3 obrońcami.będą się bronić,na bank nie trzema.

Do góry
#530362 - 16/03/2006 11:45 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
w BET24 Levski wycofany

Do góry
#530363 - 16/03/2006 11:57 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Fafik Offline
old hand

Meldunek: 15/07/2005
Postów: 928
Skąd: Białystok
S.PETER.-MARSEILLE 1 2.33 prof

Zenit Sankt Petersburg - Olympique Marsylia - czwartek, 17:00
Pierwszy mecz: 1:0

Prawdziwa rewelacja tegorocznego Pucharu UEFA, jedyny rosyjski zespół, który awansował do czołowej "16", drużyna Zenitu Sankt Petersburg jest o krok od wyeliminowania słynnej francuskiej Marsylii. Przed tygodniem na Stade Velodrome podopieczni Jean Fernandeza ulegli 0:1, a bramkę Fabienowi Barthezowi strzelił po 50. minutach gry Andrei Arshavin. W rewanżu w zimnym Petersburgu Rosjanom dopingowanym przez własnych fanów grać się będzie jeszcze łatwiej. Niewiele wskazuje więc na to, że Mamadou Nyang i spółka zdołają odrobić straty. W składzie 5. zespołu Ligue 1 zabraknie pauzujących za kartki czołowych zawodników: Francka Ribery'ego, Mickaela Pagisa (strzelec 2 goli w ostatniej ligowej potyczce OM) oraz snajpera Wilsona Oruma. Nie wystąpi także narzekający na uraz łydki wspomniany Barthez. W teamie Zenitu zagrają niemal wszyscy czołowi gracze z golkeeperem Vyacheslavem Mamalafeyevem oraz napastnikiem Olegiem Trifonovem włącznie. Możemy spodziewać się ciekawego pojedynku w Petersburgu, choć każdy inny rezultat niż końcowy awans Zenitu będzie, biorąc pod uwagę osiągnięcia Rosjan, sporą niespodzianką.

zródło: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=4&k2_id=6&dzial_id=22&news_id=112263

kurs wydaje sie byc bardzo atrakcyjny , Marsylia ma w niedziele wazny mecz na wyjezdzie z Lille , a zeby byc w walce o minium 3 miejscie w Ligue 1 , musza wygrac ewentualnie zremisowac.Majac powyzsze na uwadze czyli: wazny mecz w weekend , osłabienia kadrowemozna se zadac pytanie czy dzis będą wypruwac se żyły w zimenj Rosji ( dzis ma byc 3 stopnie w Marsylii 12).Sądze że jeżeli Zenit wygra to 1 bramką , i raczej under.
Pozdrawiam

Do góry
#530364 - 16/03/2006 11:58 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
SensatioN Offline
addict

Meldunek: 15/12/2004
Postów: 677
Skąd: sz-n
Co do meczu Levskiego to moze byc podobnie wlasnie jak z meczem PSG - Marsylia gdzie buki wycofywaly ten mecz ,goscie wtedy grali w rezerwowym skladzie ale ugrali remis

Do góry
#530365 - 16/03/2006 12:16 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
Poetik Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 571
Quote:

Co do meczu Levskiego to moze byc podobnie wlasnie jak z meczem PSG - Marsylia gdzie buki wycofywaly ten mecz ,goscie wtedy grali w rezerwowym skladzie ale ugrali remis




zgadzam sie

Do góry
#530366 - 16/03/2006 12:24 Re: PUCHAR UEFA rewanże (15/16.03)
koko Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 789
Skąd: Wrocław/Oslo
Quote:

Koko, jeżeli sugerujesz, że wszędzie tam gdzie pada dużo typów na jakąś opcje może dość do szwidla i do tego w pucharch europejskich, to już wolę być zielony. Przy tym sposobie myslenia łatwo dość do wniosku, że całą NBA rządzi mafia, bo tam codziennie są niespodzianki i na pewno czarni kolesie z wielomilionowymi kontraktami układają się po cichu z jakimś Sporano







hehe, naprawde juz dawno sie tak nie ubawilem

a wiec witam mojego nowego sympatycznego zielonego kolege i juz odpowiadam.

nie napisałem że każy mecz masowo grany kończy się szwindlem... ale czasem tak bywa... w dzisiejszym meczu bardzo wiele bedzie zalezlo od nastawienia Udine... owszem, można powiedzieć, PAnowie w weekend mecz z Milanem, musimy walczyć o utrzymanie, puchary nam tylko przeszkadzaja, szkoda czasu energii i pieniedzy na wyjazdy, jak dzis przegracie nic sie nie stanie... ale czy na pewno .. bardzo wiele zalezy od determinacji.. a jesli takowa bedzie po stronie wlochow to spokojnie wywioza stamtad zadowalajacy rezultat, technika, taktyka --> tymi atutami bija lewskiego na głowe... wyobrazmy sobie ze prawie wsszyscy graja na bulgarow, co szkodzi jakos dodatkowo zmotywowac gosci? wszyscy ich przekreslaja.. hm moze sprawia psikusa? moze ktos bedzie maczał w tym palcami a moze po prostu sportową złoscia udowodnia ze nawet 2 składem mozna wyeliminowac takiego przeciw3nika, a na pewno stac ich na to! czy tak bedzie zobaczymy, w kazdym razie polska liga pokazuje nam jak wiele mozna zyskac sama determinacja.. era wisły (tylko na krajowym podwórku) minęła, teraz kazdy wygrywa z kazdym w zaleznosci kto bardziej musi i komu bardziej sie chce... troszke gralem w pilke, troszke znam i troszke slyszalem o pilkarzach w roznych ligach w roznych czesciach kraju... to co sie wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie.. ''piłkarski poker'' to byla prawda, tylko że prawda w pigułce, rzezywistość zatacza dalsze kregi.. mało kto wie, że niektore mecze dzis sa nawet odpuszczane za pewne ''przyslugi'' dokonane kilka lat wcześniej, no ale ten temat to inna bajka...


''.. i do tego w pucharach europejskich..'' no tak, to dopiero dobre, rzeczywiscie to absurd! przecież to UEFA, jakże mogłoby to być prawdziwe. o zgrozo! przeciez sędziowie na mecze wybierani są sprawiedliwie, zamykamy (lub nie ) stadiony sprawiedliwie, wszystkich traktujemy równo i nie zamykamy biedniejszym drogi do glorii i sławy (np. slavia)
hehe... przykłądów można by mnożyc, bo afer w każdym kraju jest tyle mnóstwo

kolejna rzecz... skoro ''dziwne mecze'' zdarzaja sie nawet na najwyzszym poziomie w poszczególnych ligach, gdzie często klubom bardziej zależy na zdobyciu krajowego prymatu niż na triumfie w europejskim pucharze.

ale co tam, pewnie sie myle i wszystkie losowania i glosowania (włacznie z tym o wyborze olimpiady) to po prostu szczęśliwe (lub nie) zbiegi okoliczności, w końcu ostatnio to nie Wayne Gretzky obstawiał u buków, i to tylko plota że reprezentant Niemiec w piłkę pobawił sie w handlowanie meczami.


Twoje nawiązanie do sytuacji w Ameryce było piorunujące. apogeum śmiechu. czy Ty kiedyś ogladałeś jakikolwiek mecz NBA? czasem walcza tam jak o życie... niektóre mecze są odpuszczane nie z powodu nacisków z góry, ale są wynikiem przemyślanej taktyki (mnóstwo meczy, latanie samolotem dzień po dniu, róznie ułożony terminarz pod wgledem wymagalności rywala itp. )
nie rozumiem jakimi niespodziankami sie sugerujesz??? ja od jakiegos czasu obstawiam regularnie NBA i wychodzę na tym interesie sowicie...
i uwierz mi mafia ma w Ameryce dużo więcej mozliwosci i nie musi bawić się w namaiwnie ''czarnych kolesi'' do podpuchy.
media jako Iv siła nie pozoliłyby na to, gdyby NBA było ustawiane. swoja drooga macki proboje wypuścić rosyjska mafia, no ale to raczej NHL niz NBA , o sprawach choćby z Fedorovem czy Burke'm słyszałes?


póki co to by bylo na tyle, w końcu to dział PUCHAR UEFA więc tego się trzymajmy:)

jeśli chcesz jeszcze mnie pouczać, umoralniać albo jak chcesz sięczegoś dowiedzieć to poprosze na priv.

na zasmiecam już tematu.. niemniej na koniec powiem że w afekcie tego zamieszania postawie na przekór correct score 1:1 ---> taki mecz w typowo włoskim stylu.

faworytem pozostaja jednak gospodarze, mam tylko nadzieje że po meczu nie podniesie sie larum mądralińskich.

mój wniosek: faworyt ------> lewski
mój typ: 1:1 :P

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, alfa, Ojro, ElNinho[mmdea], rafal08, Kretol, VVega, igea23), 3599 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581709 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49