Opcje tematu
#534720 - 17/03/2006 13:52 Arg. Clausura - 10 kolejka (17.III-19.III)
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Witam. Dobra miałem chwile czasu to nastukałem coś takiego.

Banfield vs. Estudiantes LP
Sobota 18 Mar 02:10

Banfield
Banfield nie zachwyca grą w ostatnich 3 spotkaniach same porażki
Do Banfield powraca oborńca Julio Barraza rozegrał 6 spotkań w tym 4 pełne (pauzował za kartki), zargra również Marcos Galarza obrońca 9 pełnych spotkań zastąpi kontuzjowanego (prawa noga) Jesusa Datolo, zagra również prawdopodobnie Barijo po kontuzji lewej nogi.
Trener Estudiantes La Plata Jorge Burruchaga z meczu na mecz zmienia skład jak rękawiczki w dzisiejszym drużyna wystąpi z kilkoma ważnymi zmianami w składzie, ponieważ drużyne już we wtorek czeka ważny mecz na wyjeździe z kolumbijskim Independiente Santa Fe w pucharze CopaLibertadores

Ostatnie spotkania Banfield:
Colón 4-2 Banfield
Banfield 0-1 Arsenal
Vélez 1-0 Banfield

Estudiantes LP
Do składu zostali dodani Pablo Alvarez pomocnik 3 spoktkania, Ezequiel Britez 2 pełne spotkania, Jorge Nuńez 6 całych spotkań, Paz German to będzie być może pierwszy występ tego zawodnika, Marcos Gelabert pomocnik 6 spotkań 2 pełne, Marcelo Carrusca poomcnik 7 spotkań 5 od początku meczu, Diego Galván napastnik 6 spotkań 2 gole i Pablo Luguercio 4 spotkania 2 gole.
W LaPlata zostali Marcos Angeleri obrońca, Agustin Alayes obrońca zagrał prawie całe 7 spotkań, Jose Maria Basanta oborńca zagrał 3 całe spotkania, Jose Sosa poomcnik zagrał 8 spotkań w tym 3 całe, Horacio Cardozo pomocnik zagrał 7 spotkań w tym 6 w pierwszym składzie, Juan Cominges zagrał w 9 meczach w tym 4 jako podstawowy gracz, Mariano Pavone znakomity napastnik wkrótce może być o nim głośno w Europie. Tego gracza pamiętam jeszcze z poprzedniego sezonu kiedy strzelił 3 bramki RiverPlate. W tym sezonie 2 gole w 7 sportkaniach i Jose Luis Calderón napastnik 7 spotnakń i 2 gole.

Ostatnie spotkania Estudiantes LP:
Estudiantes LP 0-3 Tiro Federal
River 3-1 Estudiantes LP
Estudiantes LP 2-1 Newell's

Historia : 76 spotkań
Banfield : 26
Remis : 19
Estudiantes LP : 27

Typ : 1
Stawka : 5,5/10


Tiro Federal vs. Boca Juniors
Niedziela 19 Mar 21:10

Tiro Federal
Jak podaje oficjana storna Tiro. Drużyna przystąpi do spotkania bez żadnych osłabień i wykluczeń za kartki.

Ostatnie spotkania Tiro Federal:
Estudiantes LP 0-3 Tiro Federal
Tiro Federal 0-2 Independiente
Olimpo (BB) 3-0 Tiro Federal

Boca Juniors
Basile trener Boca Juniors na konferencji prasowej zapowiedział że zagra przeciwko Trio w najsilniejszym składzie niezależnie od tego że Pablo Ladesma, Hugo Ibarra oraz Daniel Diaz mają po 4 żólte kartki i w przypadku złapania kolejnej nie zagrają w bardzo ważnym meczu przeiwko River
Roberto Abbondanzieri; Ibarra, Matias Silvestre, Diaz, Juan Krupoviesa; Ledesema, Fernando Gago, Daniel Bilos; Federico Insua; Rodrigo Palacio i Martín Palermo
Boca to taki Real M. w Europie dużo gwiazd, które nie zawsze wygrywają. Nie lubie grać tak niskich kusów jeszcze na 2, ale nazwiska w napadzie nawet dla średnio zainteresowanych piłką argentyńską mówią samo za siebie.

Ostatnie spotkania Boca Juniors:
Boca 3-0 Gimnasia LP
Racing 0-3 Boca
Boca 3-1 Quilmes

Typ : 2
Stawka : 6/10


Pozostałe spotkania bez głębszej analizy:

Argentinos Jrs - San Lorenzo 2/10 @ 1
Colon Santa Fe - Velez Sarsfield 2/10 @ X
Newell's Old Boys - Independiente 3/10 @ 1
Racing Club - Lanus 3/10 @ x2
Arsenal - Gimnasia Jujuy 4/10 @ 1
Quilmes - Rosario Central 4/10 @ 1
Gimnasia La Plata - Instituto Cordoba No Bet
River Plate - Olimpo Bahia Blanca No Bet (mały kurs)


ps.Uwaga ja mam takie szczęście, że jak coś więcej napisze to ciężko ze skutecznością. No ale zobaczymy w niedziele wieczorem. Pozdrawiam.

Do góry
Bonus: Unibet
#534721 - 19/03/2006 15:03 Re: Arg. Clausura - 10 kolejka (17.III-19.III)
True02 Offline
veteran

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 1545
Dobra robota El Darro.
Ja dodatkowo miałem ochotę zagrać na Arsenal, który wystapi praktycznie w najmocniejszym składzie.W drużynie gości brak Ramon'a(obrońca). To,co powsztrzymuje mnie od zagrania jedynki, to statsy gości:5-0-4. Goście są jedyną ekipą,która jeszcze nie zremisowała w tej rundzie. Więc może właśnie dziś? Spróbuję trochę dla zabawy za 1 jednostkę zagrać na X.Kurs 3,20.

Do góry
#534722 - 19/03/2006 21:45 Re: Arg. Clausura - 10 kolejka (17.III-19.III)
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Quote:

Dobra robota El Darro.



Dobra by była gdyby było 100%, ale widziałem już skróty z meczu Tiro - Boca i Boca nie grała najlepiej, ale końcówka to kilka fajnych okazji i na końcu poprzeczka chyba Rodrrrrigo Palacio. Jak będzie czas to naskrobie coś na następną kolejkę. Pozdrawiam.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2797 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49