Opcje tematu
#5356755 - 18/05/2012 04:40 Liga Światowa 2012
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Stany Zjednoczone - Francja 1 1.50 betsson

Startujemy z LŚ.
Stany - Francja, pojedynek w grupie C, pierwszy turniej gramy we Włoszech.
W tym spotkaniu typuję wygraną Jankesów.
Podopieczni Alana Knipe'a niedawno zapewnili sobie awans na igrzyska, gdzie będą bronić tytułu, więc mają już spokój i mogą na ten moment skupić się na grze w World League.
Skład wygląda dość dobrze, pierwsza 6 powinna wyglądać tak:
Suxho, Stanley, Priddy, Anderson, Lee, Holmes i libero Lambourne.
Francuzi na dzień dzisiejszy mają trochę inny cel, mianowicie wywalczenie kwalifikacji na igrzyska.
Turniej kwalifikacyjny grają w pierwszej połowie czerwca w Bułgarii i myślę, że trener Blain pierwsze mecze LŚ potraktuje na sprawdzanie różnych wariantów.
Ogólnie Francuzi w mojej opinii są zespołem słabszym od USA, a od srebra na ME 2009 bez żadnego dobrego wyniku.
Po 1.5 można grać na Stany.

Do góry
Bonus: Unibet
#5361039 - 21/05/2012 06:41 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Leyton]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Kanada - Polska

Nasi siatkarze po niespodziewanym zwycięstwie historycznym nad bardzo mocna reprezentacja Brazylii 3-2 na gorącym terenie w kraju kawy. Za bardzo upili się szczęściem, z powodu wielkiego sukcesu trzeba przyznać. Powiem tak - wpadli w samozachwyt i zachowali sie jak dzieciaki i taka jest prawda. Spowodowało to kompletne rozprężenie i zanik dyscypliny. Co przyniosło za sobą srogi rezultat juz w następnym spotkaniu przeciwko reprezentacji Finlandii przegranym przez nasza ekipe 3-2. Podejrzewam chłopaki szybko sie pozbierali jak należy, i dzis zaprezentują swoje najmocniejsze strony i udowodnia sobie samym ze zwycięstwo nad ekipa Brazylii nie było zwykłym przypadkiem. Wyjdą w bojowych nastrojach z pełna koncentracja i zaciekle beda walczyć o każdy skrawek boiska jak i piłkę. Bilans z dzisiejszymi przeciwnikami mamy korzystny, i wypadało by go utrzymać nie ma to tamto. Kanada jednak w lidze światowej gra nadto bardzo dobrze, ale jakoś mnie nie przekonują te ich zwycięstwa jednak. Jak sie nie mylę spotkanie dzis jest rozgrywane na boisku do siatkówki a nie na lodowisku smile niech im to wbije treneiro kadry do wiadomości. Wiec dla mnie faworyt jest jeden i sa to bez wątpienia nasze orły.

Polska (-2,5) 4.25

Do góry
#5442964 - 04/07/2012 23:14 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Leyton]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Bułgaria - Niemcy
Typ: Niemcy -1.5 seta
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsson

W Sofii dziś rozpoczyna się Final Six Ligi Światowej. Dość niespodziewanie reprezentacja Niemiec jest jedną z ekip, którą należy uznawać za faworyta imprezy. Niemcy bowiem w pierwszej fazie Ligi Światowej zdobyli 30 punktów - najwięcej spośród wszystkich drużyn. Zanotowali tylko dwie porażki i co ciekawe obie z reprezentacją Bułgarii czyli dzisiejszego rywala Niemców oraz gospodarza turnieju. Obie porażki miały miejsce w dwóch pierwszych turniejach w dwóch następnych Niemcy wygrywali 3-1 i 3-2 w ostatni weekend.
Dlaczego dziś stawiam znów na zwycięstwo Niemców? Po pierwsze dlatego, że w miniony weekend Niemcy wygrali 3-2 z Bułgarami w tej samej hali co zagrają dziś z tym małym wyjątkiem, że wtedy grali rezerwami to dziś spodziewam się, że grając najsilniejszym zestawieniem nie dadzą większych szans Bułgarom.
Po drugie Niemcy jak już wspomniałem prezentują się bardzo dobrze, na plus wyszła im zmiana szkoleniowca na Vitala Heynena. Ekipa naszych zachodnich sąsiadów ma w swoich szeregach naprawdę bardzo mocne punkty jak chociażby były zawodnik Asseco Resovii Rzeszów Gyorgy Grozer ale ogólnie cała drużyna prezentuje się dobrze co było widać w meczach pierwszej fazy Ligi Światowej gdzie jak już wspomniałem tylko 2 razy przegrali i zdobyli najwięcej punktów z pośród wszystkich ekip startujących w World League.
Po trzecie Bułgaria to obecnie drużyna w rozsypce, wszystko przez nieudane eliminacji do Igrzysk Olimpijskich, gdy nie udało się zakwalifikować do Londynu zaczęły się konflikty i wzajemne wytykanie swoich błędów. To wszystko sprawiło, że nie ma już w tej drużynie Radostina Stojczewa a także największej gwiazdy reprezentacji Mateja Kazijskiego. Zabraknie również Andrija Zhekova, co sprawia, że na rozegraniu grać będzie Georgi Bratoev, który niczym wielkim do tej pory się nie popisywał i raczej był najsłabszym ogniwem swej reprezentacji. Drużyna więc jest w rozsypce, nie ma do tego atmosfery i według mnie nawet atut własnej hali na niewiele się zda. Myślę, że dzisiaj będziemy tego świadkami i zobaczymy pewne zwycięstwo Niemców.

Do góry
#5446801 - 06/07/2012 20:14 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Leyton]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Spotkanie - Usa - Bułgaria
Typ Usa
Kurs 1.55
Bukmacher Unibet

Skromne nie rzucające się w oczy spotkanie, w moje ocenie bezcenne. Z jednej strony słabiutka druzyna gospodarzy, ktora juz sobie zapewnila awans, z drugiej strony zespol USA, dla ktorego warunkiem awansu do półfinalu jest wygranie tego meczu. Dodatkowo jak sadze trener Bulgarow zapewne bedzie chcial zachowac sily druzyny na jutro i da pograć rezerwom rezerw. Gorąco namawiam na zainwestowanie w kowbojow, spodziewam się bezproblemowego zwyciestwa USA.

Zyczę powodzenia

zegarek

Do góry
#5447220 - 06/07/2012 21:42 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Leyton]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Hm a nie jest przypadkiem tak, że przy 3-0 USA to Bułgaria odpada, wydaję mi się, że Bułgarzy 1 seta muszą ugrać, żeby awansować, oczywiście przy założeniu, że 4-5 w setach jest lepsze niż 3-4 Bułgarów przy ich wtopie 0-3 dziś tongue

Do góry
#5447224 - 06/07/2012 21:43 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Kenny]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Kenny
Hm a nie jest przypadkiem tak, że przy 3-0 USA to Bułgaria odpada, wydaję mi się, że Bułgarzy 1 seta muszą ugrać, żeby awansować, oczywiście przy założeniu, że 4-5 w setach jest lepsze niż 3-4 Bułgarów przy ich wtopie 0-3 dziś tongue


Hm a nie jest przypadkiem tak, że przy 3-0 USA to Bułgaria odpada, wydaję mi się, że Bułgarzy 1 seta muszą ugrać, żeby awansować, oczywiście przy założeniu, że 4-5 w setach NIEMCÓW jest lepsze, niż 3-4 Bułgarów, przy ich wtopie 0-3 dziś smile

Powyżej brakło słowa Niemcy i się nie kleiło

Do góry
#5448223 - 07/07/2012 12:40 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Leyton]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Zacznę od tego ze prawie nigdy nie grywam meczow polskich zespołow ... wyjątkiem jest reprezentacja polskich kopaczy - ze zrozumialych względów.
Kazda regula ma wszakże wyjątki, a więc

Polska - Bulgaria typ 1 kurs 1.3 betway

Analiza najkrotsza z mozliwych - kon jaki jest kazdy widzi....

Mecz ten bedzie w ofercie wielu buków, betway wychylil sie pierwzy. Kazdy kurs począwszy od 1.3 w górę na Polskę biorę z pocałowaniem ręki.

Zycze powodzenia

zegarek

Do góry
#5448647 - 07/07/2012 20:02 Re: Liga Światowa 2012 [Re: Kenny]
Kenny Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 4122
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: Kenny
Originally Posted By: Kenny
Hm a nie jest przypadkiem tak, że przy 3-0 USA to Bułgaria odpada, wydaję mi się, że Bułgarzy 1 seta muszą ugrać, żeby awansować, oczywiście przy założeniu, że 4-5 w setach jest lepsze niż 3-4 Bułgarów przy ich wtopie 0-3 dziś tongue


Hm a nie jest przypadkiem tak, że przy 3-0 USA to Bułgaria odpada, wydaję mi się, że Bułgarzy 1 seta muszą ugrać, żeby awansować, oczywiście przy założeniu, że 4-5 w setach NIEMCÓW jest lepsze, niż 3-4 Bułgarów, przy ich wtopie 0-3 dziś smile

Powyżej brakło słowa Niemcy i się nie kleiło


Nie spojrzałem na punkty Niemców i Bułgarów przed meczem laugh tylko od razu zająłem się analizą setów laugh mój błąd smile

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23), 3389 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581630 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49