Opcje tematu
#5361590 - 22/05/2012 00:54 Irlandia 2014/2015
Spiderroo Offline
member

Meldunek: 17/11/2011
Postów: 175
Shelbourne - Bohemians 1 @ 2.10 Betsson

13. kolejka irlandzkiej Premier League, w której jednym z ciekawszych spotkań będzie pojedynek Shelbourne z drużyną Bohemians. Gospodarze to aktualnie szósta ekipa w tabeli, ale ze stratą zaledwie 4 oczek do drugiego St. Patricks. Bohemians zdobyli jak dotąd 7 oczek mniej od swoich dzisiejszych rywali i okupują 9. lokatę. To co przemawia za Shelbourne to przede wszystkim atut własnego boiska. Jak dotąd miejscowi gracze mają korzystny bilans 3-2-1 po jedynej przegranej z Cork City. Natomiast gra Bohemians na wyjazdach nie powala - bilans meczów 2-0-4 po wygranych z Dundalk i UC Dublin, które stoją na dwóch przedostatnich miejscach w tabeli.

9 marca na boisku Bohemians górą byli przyjezdni z Shelbourne, którzy wygrali 0:2. Rok temu w kwietniu w pucharze ligi także lepsi byli gospodarze dzisiejszego spotkania. Zwyciężyli 4:2, tym razem u siebie.

Według mnie warto zagrać na "jedynkę" w tym meczu, bo nic nie przemawia za gośćmi. Aktualna forma na plus dla Shelbourne, historia spotkań również, no i atut własnego boiska. Myślę, że jest to niezły kurs w porównaniu do innych faworytów dzisiejszych gier w irlandzkiej Premier League.Stawiam 2:1.

Do góry
Bonus: Unibet
#6318970 - 04/09/2014 19:43 Re: Irlandia 2014/2015 [Re: Spiderroo]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110898
Skąd: Las Vegas
27. KOLEJKA: Cork City – Shamrock Rovers

Piątek, 4. września, godz. 20:45, Turner's Cross, Cork (Irlandia)

Podczas gdy większość europejskich lig dopiero rozpoczyna swoje rozgrywki, tak irlandzka Premier League powoli zbliża się do ostatecznych rozstrzygnięć. O udział w kwalifikacjach Ligi Mistrzów walczy zespół Cork City, mający obecnie 6 punktów straty do prowadzącego Dundalk. Celem Shamrock Rovers są z kolei kwalifikacje Ligi Europy, do których brakuje im tylko jednego oczka.

Cork City

Jedna z najlepszych drużyn irlandzkich w okresie wakacyjnym przeszła wyraźny kryzys formy, który zepchnął ją z pierwszej pozycji w Premier League. Brak zwycięstwa od 15. sierpnia nie zwiastuje owocnej końcówki sezonu, a coraz bliżej piłkarzy z drugiego co do wielkości miasta Irlandii znajdują się dobrze znani polskim kibicom zawodnicy St. Patrick’s.

Początki obecnego kryzysu miały miejsce już na przełomie czerwca i lipca. Wtedy też podopieczni Caulfielda zakończyli znakomitą serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Zbyt silni dla Cork okazali się być piłkarze Sligo Rovers (0-0), a morale zawodników obniżyły się dodatkowo po towarzyskiej porażce z Birmingham City (0-3).

Shamrock Rovers

W przeciwieństwie do swoich najbliższych rywali, ekipa Shamrock Rovers przeżywa zdecydowaną zwyżkę formy. Po serii bardzo wysokich, lipcowych porażek, jedenastka odrodziła się, wygrywając 4 z ostatnich 5 starć bez straty gola.

Końcówka sezonu może wobec tego okazać się kluczem do sukcesu, jakim bez wątpienia okazałby się awans do kwalifikacji LE. Dwupunktowa strata do aktualnego mistrza kraju z jednym meczem zaległym gwarantuje kibicom wielkie emocje. Czy drużynie uda się wskoczyć na podium już po piątkowym meczu ze znajdującym się w kryzysie rywalem?

Podsumowanie

Historyczna rywalizacja dwóch renomowanych klubów irlandzkich była dość zacięta, choć nieco więcej zwycięstw odnieśli piłkarze Cork (25-17). W ostatnich latach zmagania kończyły się bardzo nieprzewidywalnie. Obie jedenastki cieszyły się z niemalże identycznej ilości tryumfów. Często zadowolić musiały się także podziałem punktów. Która z drużyn pokusi się o niezwykle cenny tryumf w piątkowym starciu?

za Oddsring

Do góry
#6502511 - 31/07/2015 14:40 Re: Irlandia 2014/2015 [Re: Spiderroo]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830

Piłka Nożna - Wszystkie inne ligi - Irlandzka Airtricity Premiera Division
31.07.2015 g.20:45
Bray Wanderers - Dundalk FC
typ.x
kurs.5,40
buk.betsson

Analiza.

Irlandzka Airtricity i spotkanie pomiedzy zespolami Bray Wanderers - Dundalk FC gdzie bukmacherzy nie daja zadnych szans ekipie gospodarzy.Zespol Bray Wanderers to 7 miejsce w tabeli z 23 punktami na koncie.natomiast przyjezdni to lider majacy w dorobku 51 oczek.Ntomiast jesli spojrzymy na forme obu zespolow w ostatnich meczach to przewagi wcale tutaj nie widac bo...gospodarze maja ostatnio 4 wygrane i 2 porazki z czego 4 zwyciestwa w ostatnich 4 spotkaniach!Natomiast Dundalk FC to seria 4-1-1 i remis w ostatnim meczu z Cork 1-1.Ostatni mecz na tym stadionie pomiedzy tymi ekipami to remis 1-1 i stawiam,ze w takiej formie gospodarze sa dzisiaj w stanie ten wyczyn powtorzyc.Typuje remis 1-1.

Do góry
#6517509 - 01/09/2015 17:54 Re: Irlandia 2014/2015 [Re: Spiderroo]
baku193 Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2015
Postów: 225
Dyscyplina Piłka nożna Irlandia
Godz: 21:00 01/09/2015
Spotkanie Dundalk-Shamrock
typ: 1
Kurs 1.80
Buk Betsson
Anliza: Na dziś postanowiłem wybrac spotkanie z Irlandzkiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Dundalk na swoim stadionie podejmowaała będzie drużynę shamrock, dla mnie zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce będzie ekipa gospodarzy , która obecnie jest liderem rozgrywek, goście są na pozycji 3 i mają w chwili obecnej aż 12 punktów mniej od ekipy Dundalk, która na swoim stadionie ma bardzo dobry bilans ponieważ w 12 rozegranych spotkaniach 9 razy wygrywała dwukrotnie remisowała i raz doznała porażki bramki to: 32:7 na ich korzyśc, goście strzelają dużo mnie i myślę ze w tym spotkaniu łatwo mieć nie będą ponieważ jadą do zespołu , który może się w tym momencie pochwalić jedną z najlepszych defensyw w całej lidze oraz zdecydowanie najlepszą formacją ofensywną, stawiam w tym spotkaniu na pewną wygraną zespołu Dundalk, myślę że goście nie zdobęda w tym spotkaniu nawet jednego gola.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (akagi, igea23, burbon, rafal08, Kretol, wHiTe_StAr, Lukasz111), 3234 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581587 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49