Strona 16 z 28 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 27 28 >
Opcje tematu
#5377268 - 31/05/2012 21:17 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: mlody1980]
pawel01979 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 4225
Skąd: JG
Originally Posted By: mlody1980
Originally Posted By: ELDORADO
dolupilem Zenka , wsparcie na 0,38-0.39 ma się ciągle bardzo dobrze smile
edek swoje dolce na razie sprzedałem , teraz marsz w dół sie szykuje , ale powolny , radze na tą chwile pozbywac sie zieonego
akcje znowu astra i jsw


i znow nietrafiles ,ale wiem kwestia cierpliwosci , zapewne odpiszesz , iz zapakowales sie dwa razy wiecej w dolca niz sprzedales ...


ja Ci odpisze - zenujace jest powielanie nie swoich wpisow i tekstow na innych forach...

Do góry
Bonus: Unibet
#5377277 - 31/05/2012 21:22 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: mlody1980]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Ktos tu ostatnio pisal ze dolar sie bedzie oslabial grin wink

Mysle ze poziomy ponizej 3zl to mozna wlozyc do dzialu fantastyki i zejscie do okolic 3,2 na dzisiaj to bedzie okazja

Sentyment jest bardzo ale to bardzo kiepski i kazda wieksza proba odbicia konczy sie fiaskiem co nie zmienia faktu ze jestesmy coraz blizej mocniejszego biegu na polnoc

Do góry
#5377289 - 31/05/2012 21:28 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: pawel01979]
mlody1980 Offline
member

Meldunek: 29/12/2010
Postów: 148
Originally Posted By: pawel01979
Originally Posted By: mlody1980
Originally Posted By: ELDORADO
dolupilem Zenka , wsparcie na 0,38-0.39 ma się ciągle bardzo dobrze smile
edek swoje dolce na razie sprzedałem , teraz marsz w dół sie szykuje , ale powolny , radze na tą chwile pozbywac sie zieonego
akcje znowu astra i jsw


i znow nietrafiles ,ale wiem kwestia cierpliwosci , zapewne odpiszesz , iz zapakowales sie dwa razy wiecej w dolca niz sprzedales ...


ja Ci odpisze - zenujace jest powielanie nie swoich wpisow i tekstow na innych forach...
nastepny fantasta sie znalaz jakie posty ... a jesli nawet to nikt mi nie zabroni przeciez pisac ... poza trolowaniem nic tu z sobą nie prerentujesz , a te forum służy wymianie informacji , a nie paradą wycieczek osobistych


Edited by ELDORADO (31/05/2012 21:44)

Do góry
#5377328 - 31/05/2012 21:42 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Inzaghi78]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Inzaghi78
Ktos tu ostatnio pisal ze dolar sie bedzie oslabial grin wink

Mysle ze poziomy ponizej 3zl to mozna wlozyc do dzialu fantastyki i zejscie do okolic 3,2 na dzisiaj to bedzie okazja

Sentyment jest bardzo ale to bardzo kiepski i kazda wieksza proba odbicia konczy sie fiaskiem co nie zmienia faktu ze jestesmy coraz blizej mocniejszego biegu na polnoc


no właśnie gdzieś w pobliżu jest dno i mozliwość zarobku , szukałem i szukam go nadal ......

Do góry
#5377348 - 31/05/2012 21:53 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Tutaj wszystko może się zdarzyć i choć każdy będzie miał inne zdanie to trzeba o tym pamiętać. Wystarczy, że Obama i Chiny wpompują kasę w MFW oraz inne projekty i będzie taki byk, że giełdy będą biły kolejne rekordy a wśród inwestorów zapanuje euforia. Może też być tak, że Grecy zupełnie stracą rozum i wylecą z hukiem, a jeszcze w tym samym czasie Hiszpania runie.

Nikt z nas nie wie co np. zdecyduje Obama czy rząd Chin, oraz kto wygra w Grecji a nawet jak wygra to jakie decyzje podejmie. Ale szanujmy swoje odrębne zdania, tym bardziej że Eldo odwala tu kawał dobrej roboty dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i prowadząc ten dział. piwo toast

Do góry
#5377394 - 31/05/2012 22:09 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Conrad]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
przewiduje korektę wzrostową na edku i na giełdach , grecja nie wyleci z euro , w tamtejszych wyborach wygrają "swoi" , a pogłoski o Q3 będą coraz bardziej głośniejsze


więc na 30-06-2012


wig20 2300
USDPLN 3.20
EURUSD 1,35

Do góry
#5377456 - 31/05/2012 22:36 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Terry Butcher Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2003
Postów: 868
Skąd: Butte Paillade
Tez mam wrazenie, ze to juz chyba przesilenie. gora

Do góry
#5377739 - 01/06/2012 00:39 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Conrad]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Conrad

Teraz uwaga jest bardziej skupiona na Hiszpanii. Tam jest teraz duży problem. No i pamiętajcie o referendum w Irlandii, jeśli powiedzą "Nie" dla większego nadzoru finansów to w 2013 mogę nie dostać kolejnej transzy pomocy.


http://www.telegraph.co.uk/finance/finan...ps-markets.html

Do góry
#5378197 - 01/06/2012 09:25 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
mlody1980 poczytaj sobie wcześniejsze tematy "w co warto inwestować" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a bez problemu rozszyfrujesz intencje ELDORADO. Na Starka naganiał 100 razy bardziej niż na BBZ, potem nagle zamilkł, a jak ktoś się go zapytał po jakimś czasie, to odpowiedział, że sprzedał ze stratą. O wpadce na Techmexie też ani słowa. Naganiał, a potem nagle cichutko.
Dolara miał sprzedawać po 5 zł, a sprzedał mnóstwo ledwie trochę ponad 3 zł. Astartę miała być po 150 zł, a sprzedawał dużo taniej. Teraz kupił Petrola za dobrze ponad 2 zł i co? Nagle się cichutko zrobiło. Pewnie jak się go ktoś spyta to odpowie, że sprzedał w okolicy 2 zł z minimalną stratą. Poczytaj wcześniejsze tematy i wnioski wyciągnij sam.

BBZ pewnie też sprzeda jak dojdzie do 60-70 groszy i oczywiście się pochwali, że mnóstwo kasy zarobił.

W sumie nie można mieć do niego pretensji- co kupi, to zachwala, by inni też kupili i podbili kurs.

Jeśli chodzi o naszego śmieciuszka BBZ, to trzymam go nadal i dalej się łudzę, że uda mi się go sprzedać chociaż za te 60 groszy.

kłamiesz i o droge pytasz nigdy nie naganiam na akcje , zdarza sie choć bardzo rzadko , (moge Ci dać przykład z 10 społek na ktore były potem wzrosty i to ogromne, i które rekomendowałem na tym forum )ze moje inwestycje nie są trafne , chocby ze starkiem , nikt nie jest nieomylny przecie i ELDO jest tylko czowiekiem a nie jakimś guru , co do bbz naprawde nie obchodzi mnie to czy go sprzedasz za 70 groszy czy za 5 zł , ja sam te akcje trzymam nadal i guzik mnie obchodzi co Ty z nimi zrobisz powtórzę


Edited by ELDORADO (01/06/2012 20:47)

Do góry
#5378329 - 01/06/2012 16:03 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Art300 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/07/2007
Postów: 1665
Na poprawę humorów ciekawostka.

Coś, na co nie zwróciłem uwagi czytając "ustawę hazardową", a na co zwrócił uwagę Robert Gwiazdowski:

"... ustawa z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.
Przewidziała ona, że art. 12 ustawy z dnia 27 maja 2004 roku o funduszach inwestycyjnych, otrzymuje następujące brzmienie:

"do instrumentów pochodnych będących przedmiotem umów zawartych przez fundusz inwestycyjny nie stosuje się przepisów ustawy o grach hazardowych oraz art. 413 Kodeksu cywilnego."

Co to znaczy w ludzkim narzeczu? Skoro się nie stosuje jakiegoś przepisu do jakieś stanu faktycznego na mocy ustawy, to znaczy, że na mocy zdrowego rozsądku powinno się go stosować i trzeba dokonać ustawowego wyłączenia, żeby jakiś prokurator nie wpadł na pomysł subsumcji tego, co się dzieje na GPW, do dyspozycji niektórych przepisów "ustawy hazardowej". "

smile

Do góry
#5379166 - 01/06/2012 20:29 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
mlody1980 Offline
member

Meldunek: 29/12/2010
Postów: 148
saturas25 masz racje ,ale przeciez to jest forum wymiany informacji tylko ze co niektorzy do informacji dorzucaja rady ... moze jestem bezproduktywny na forum ale nie zyje marzeniami i tak jak ktos wczesniej wole "zyc w swiecie realu a nie fantastyki" ...bbi dzisiaj znow daje swiadectwo sily

Do góry
#5379180 - 01/06/2012 20:45 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: mlody1980]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: mlody1980
... moze jestem bezproduktywny na forum ale...


I dlatego nie masz prawa się odzywać w jakikolwiek negatywny sposób. cool

Masz inne przemyślenia to pisz i wtedy możesz komuś wytknąć, że to Ty miałeś rację. Inaczej wylecisz z tego tematu jeśli kiedykolwiek na kogoś naskoczysz ze swoim narzekaniem...

Do góry
#5379181 - 01/06/2012 20:46 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/621982,zaloz_sie_ze_grecja_upadnie_i_wygraj_pieniadze.html

Do góry
#5379184 - 01/06/2012 20:49 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Sylwiaa]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Sylwiaa
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/621982,zaloz_sie_ze_grecja_upadnie_i_wygraj_pieniadze.html



dalej trzymam się tezy ,że Grecja przynajmniej na razie , nie upadnie i teraz to znakomity czas na zakup akcji smile

Do góry
#5379261 - 01/06/2012 21:34 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: Sylwiaa
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/621982,zaloz_sie_ze_grecja_upadnie_i_wygraj_pieniadze.html



dalej trzymam się tezy ,że Grecja przynajmniej na razie , nie upadnie i teraz to znakomity czas na zakup akcji smile


Grecja juz upadla - nie mylmy pojec - Grecja juz zbankrutowala a ze Euromatoly to nazywaja inaczej to juz ich sprawa ...
Żul na miescie tez nie mowi daj tylko pozycz 5zl

Czy to dobry czas na zakup akcji smirk
To zalezy o jakim mowisz horyzoncie czasowym - uscislij wtedy sie ustosunkuje

Do góry
#5379264 - 01/06/2012 21:36 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: saturas25]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: saturas25
mlody1980 poczytaj sobie wcześniejsze tematy "w co warto inwestować" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a bez problemu rozszyfrujesz intencje ELDORADO. Na Starka naganiał 100 razy bardziej niż na BBZ, potem nagle zamilkł, a jak ktoś się go zapytał po jakimś czasie, to odpowiedział, że sprzedał ze stratą. O wpadce na Techmexie też ani słowa. Naganiał, a potem nagle cichutko.
Dolara miał sprzedawać po 5 zł, a sprzedał mnóstwo ledwie trochę ponad 3 zł. Astartę miała być po 150 zł, a sprzedawał dużo taniej. Teraz kupił Petrola za dobrze ponad 2 zł i co? Nagle się cichutko zrobiło. Pewnie jak się go ktoś spyta to odpowie, że sprzedał w okolicy 2 zł z minimalną stratą. Poczytaj wcześniejsze tematy i wnioski wyciągnij sam.

BBZ pewnie też sprzeda jak dojdzie do 60-70 groszy i oczywiście się pochwali, że mnóstwo kasy zarobił.

W sumie nie można mieć do niego pretensji- co kupi, to zachwala, by inni też kupili i podbili kurs.

Jeśli chodzi o naszego śmieciuszka BBZ, to trzymam go nadal i dalej się łudzę, że uda mi się go sprzedać chociaż za te 60 groszy.

kłamiesz i o droge pytasz nigdy nie naganiam na akcje , zdarza sie choć bardzo rzadko , (moge Ci dać przykład z 10 społek na ktore były potem wzrosty i to ogromne, i które rekomendowałem na tym forum )ze moje inwestycje nie są trafne , chocby ze starkiem , nikt nie jest nieomylny przecie i ELDO jest tylko czowiekiem a nie jakimś guru , co do bbz naprawde nie obchodzi mnie to czy go sprzedasz za 70 groszy czy za 5 zł , ja sam te akcje trzymam nadal i guzik mnie obchodzi co Ty z nimi zrobisz powtórzę


Alez naganiasz Eldorado i to nie raz vide stark,gant,bbz czy tez dolar slynne 3,4 kupowac promocja gdzie pozniej zjazd na 3,06 i dopiero teraz kolejne wybicie.Pisanie w stylu promocja brac i kupowac za chwile wystrzal to wg mnie jest naganianie.Ciekawe ile osob na tym starku umoczylo i ciekawe czy nie kupowali po przeczytaniu twoich postow akcji ktore ty wlasnie wystawiles na sprzedaz:)Te 10 społek ktore tak mega wybily to ja bym sie chetnie dowiedzial poza astarta jakie to.
Masz poprostu cwaniacki sposob bycia i pisania a to niezjednuje sympatii.
Zdanie "dobieram dolara po 3,40 bo czuje ze wybije" a zdanie ktore ty piszesz "brać promocja 3,40 nizej niebedzie" robi roznice a juz pozniej jak poleci napisac "ja srednio mam po 2,8 czy tam 2,9 tych ktorzy po 3,4 brali doprowadza do bialej goraczki:)
Piszesz ze i Ty niejestes nieomylny itd spoko i to mysle kazdy rozumie,prosta sprawa ale wlasnie to naganianie,cwaniakowanie robi ta roznice ze kazdy na to wszystko inaczej patrzy...

Do góry
#5379276 - 01/06/2012 21:38 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Inzaghi78]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: Sylwiaa
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/621982,zaloz_sie_ze_grecja_upadnie_i_wygraj_pieniadze.html



dalej trzymam się tezy ,że Grecja przynajmniej na razie , nie upadnie i teraz to znakomity czas na zakup akcji smile


Grecja juz upadla - nie mylmy pojec - Grecja juz zbankrutowala a ze Euromatoly to nazywaja inaczej to juz ich sprawa ...
Żul na miescie tez nie mowi daj tylko pozycz 5zl

Czy to dobry czas na zakup akcji smirk
To zalezy o jakim mowisz horyzoncie czasowym - uscislij wtedy sie ustosunkuje


nie wyjdzie ze strefy euro to znaczy ,że nie upadnie , a niemiaszki pozwolą drukować do woli EBC , wiem że to tylko moja spekulacja ,ale czasami warto iść pod prąd

Do góry
#5379309 - 01/06/2012 21:53 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Radmanovic]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Originally Posted By: Radmanovic
Originally Posted By: saturas25
mlody1980 poczytaj sobie wcześniejsze tematy "w co warto inwestować" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, a bez problemu rozszyfrujesz intencje ELDORADO. Na Starka naganiał 100 razy bardziej niż na BBZ, potem nagle zamilkł, a jak ktoś się go zapytał po jakimś czasie, to odpowiedział, że sprzedał ze stratą. O wpadce na Techmexie też ani słowa. Naganiał, a potem nagle cichutko.
Dolara miał sprzedawać po 5 zł, a sprzedał mnóstwo ledwie trochę ponad 3 zł. Astartę miała być po 150 zł, a sprzedawał dużo taniej. Teraz kupił Petrola za dobrze ponad 2 zł i co? Nagle się cichutko zrobiło. Pewnie jak się go ktoś spyta to odpowie, że sprzedał w okolicy 2 zł z minimalną stratą. Poczytaj wcześniejsze tematy i wnioski wyciągnij sam.

BBZ pewnie też sprzeda jak dojdzie do 60-70 groszy i oczywiście się pochwali, że mnóstwo kasy zarobił.

W sumie nie można mieć do niego pretensji- co kupi, to zachwala, by inni też kupili i podbili kurs.

Jeśli chodzi o naszego śmieciuszka BBZ, to trzymam go nadal i dalej się łudzę, że uda mi się go sprzedać chociaż za te 60 groszy.

kłamiesz i o droge pytasz nigdy nie naganiam na akcje , zdarza sie choć bardzo rzadko , (moge Ci dać przykład z 10 społek na ktore były potem wzrosty i to ogromne, i które rekomendowałem na tym forum )ze moje inwestycje nie są trafne , chocby ze starkiem , nikt nie jest nieomylny przecie i ELDO jest tylko czowiekiem a nie jakimś guru , co do bbz naprawde nie obchodzi mnie to czy go sprzedasz za 70 groszy czy za 5 zł , ja sam te akcje trzymam nadal i guzik mnie obchodzi co Ty z nimi zrobisz powtórzę


Alez naganiasz Eldorado i to nie raz vide stark,gant,bbz czy tez dolar slynne 3,4 kupowac promocja gdzie pozniej zjazd na 3,06 i dopiero teraz kolejne wybicie.Pisanie w stylu promocja brac i kupowac za chwile wystrzal to wg mnie jest naganianie.Ciekawe ile osob na tym starku umoczylo i ciekawe czy nie kupowali po przeczytaniu twoich postow akcji ktore ty wlasnie wystawiles na sprzedaz:)Te 10 społek ktore tak mega wybily to ja bym sie chetnie dowiedzial poza astarta jakie to.
Masz poprostu cwaniacki sposob bycia i pisania a to niezjednuje sympatii.
Zdanie "dobieram dolara po 3,40 bo czuje ze wybije" a zdanie ktore ty piszesz "brać promocja 3,40 nizej niebedzie" robi roznice a juz pozniej jak poleci napisac "ja srednio mam po 2,8 czy tam 2,9 tych ktorzy po 3,4 brali doprowadza do bialej goraczki:)
Piszesz ze i Ty niejestes nieomylny itd spoko i to mysle kazdy rozumie,prosta sprawa ale wlasnie to naganianie,cwaniakowanie robi ta roznice ze kazdy na to wszystko inaczej patrzy...


no to podaj cwaniaczku swoje prognozy walutowe i giełdowe zupełnie za darmo , tak jak ja tutaj to robię , ja jakoś dotąd nie zauważyłem takich Twoich wpisów papa, potrafisz tylko żerować jak młody i saturas na prognozach innych , pasożytujesz Twoja sprawa , ale skoro krytykujesz innych którzy coś robią od siebie zupełnie bezinteresownie to musisz wiedzieć ,że jesteś tylko cwaniaczkiem i pasożytem w temacie laugh
poza astra było sporo duda ,ingbsk , lotos . kgh, bre, pko , petrol mógłbym wiele wymieniać , nie wspominając o walutach

Do góry
#5379321 - 01/06/2012 21:58 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: ELDORADO]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeśli zobaczę w tym roku choćby jeszcze jeden post powyższych ujadaczy, który będzie dotyczył naskakiwania na Eldo czy innych userów zamiast czystej prezentacji własnych prognoz i przemyśleń, nick będzie od razu zbanowany. Żadnych, kolejnych ostrzeżeń nie będzie. stop

Do góry
#5379346 - 01/06/2012 22:10 Re: W co warto inwestować? [11] [Re: Conrad]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
@Conrad

A jesli juz usprawniamy ten dzial to mozemy jeszcze wprowadzic:

1) zakaz pisania ze cos jest za darmo, w promocji itp...
tylko jesli ktos ma ochote oczywiscie to nazwa spolki i poziom cenowy jaki wydaje sie byc atrakcyjny

2) zakaz chwalenia sie i podniecania zyskami ktorych nikt nie widzial i ktorych moim zdaniem nie ma - dotyczy wszystkich userow oczywiscie wink

Do góry
Strona 16 z 28 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 27 28 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49