Opcje tematu
#5388243 - 07/06/2012 01:27 Prezent na absolutorium
ginciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 3115
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink

Do góry
Bonus: Unibet
#5388255 - 07/06/2012 01:34 Re: Prezent na absolutorium [Re: ginciu]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
To już dożyliśmy takich czasów, że za absolutorium się prezenty daje?

kopara

Do góry
#5388266 - 07/06/2012 01:37 Re: Prezent na absolutorium [Re: ginciu]
ratayski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2010
Postów: 3342
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke

Do góry
#5388336 - 07/06/2012 02:21 Re: Prezent na absolutorium [Re: ratayski]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Originally Posted By: ratayski
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke


Proste laugh

Do góry
#5388453 - 07/06/2012 03:38 Re: Prezent na absolutorium [Re: ginciu]
dewoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/12/2005
Postów: 4446
Skąd: Birmingham
nic nie dawać, zagonić do mgrki i po obronie dać prezent.

Do góry
#5388466 - 07/06/2012 03:45 Re: Prezent na absolutorium [Re: ginciu]
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
ja bym nic nie dał

Do góry
#5388472 - 07/06/2012 03:51 Re: Prezent na absolutorium [Re: ratayski]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: ratayski
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke


pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke
przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem laugh

Do góry
#5388581 - 07/06/2012 06:22 Re: Prezent na absolutorium [Re: ginciu]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink

Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę.
Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna.
Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską.

Do góry
#5388611 - 07/06/2012 07:50 Re: Prezent na absolutorium [Re: AGASSI]
Vira Offline
veteran

Meldunek: 03/05/2003
Postów: 1304
Skąd: Krosno
Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: ratayski
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink


Flaszke


pamiętam jak naście lat temu miałem zajęcia z sędzią Trybunału Konstytucyjnego i na koniec daliśmy Mu nie flaszke a skrzynke
przez godzine zrobił wykład umoralniający a na koniec skrzynka znikła razem z Nim i Jego asystentem laugh

prof. M.G.? wink
na doczepkę czasem nie dołączył do niego prof. R.K. ? wink

Do góry
#5393041 - 09/06/2012 21:28 Re: Prezent na absolutorium [Re: Vira]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Prof. B. W. wink

Do góry
#5393192 - 09/06/2012 22:41 Re: Prezent na absolutorium [Re: ultra1978]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: ginciu
Witam wszystkich bukmacherów moja zona ma za tydzien absolutorium i nie mam kompletnie pomysłu na prezent co polecacie wink

Ja polecam od razu do roboty zagonić a nie prezenty dawać. I nie życzę tego ze złośliwości ani prowokacji tylko w ramach zdrowego rozsądku. Zacznie się od prezentu na skończenie studiów a potem już poleci : imieniny, urodziny, dzień kobiet, walentynki, dzień matki, mikołaj, gwiazdka, zajączek, dzień dziecka, rocznica ślubu, rocznica pierwszej randki, urodziny imieniny teścia i teściowej, rocznica kupna samochodu, rocznica pierwszego zapłodnienia, dzień matki polki, remont, dzień kupna pierwszego futra, międzynarodowy dzień blondynek, dzień skończenia szkoły podstawowej, pierwsze ząbkowanie, rocznica pierwszej miesiączki, rocznica straty dziewictwa, lądowanie Armstronga na Księżycu, koronacja królowej Elżbiety, ślub Williama i Katie, pierwsza wojna światowa aż skończy na hołdzie pruskim. Średni koszt jednego prezentu 100PLN to wydatek rzędu 3-4k PLN rocznie. A gdzie wyżywienie, materiały na odzienie, kosmetyki, nikotyna, abonament za światło i komórkę.
Jak młody byłem to jednej damie kwiatków nazrywałem z klombu i zaniosłem się aż dziewczyna ucieszyła a jak się ożeniłem to po takiej akcji zostałem wyzwany od skąpiradła, debila i kretyna.
Dobrze że na komisariat albo SM nie zadzwoniła że niszczę zieleń miejską.


To święta racja i wybić z głowy ze po studiach to zaraz sie za biurkiem bedzie siedieć.... i zarabiać 3 tys pln.

Ja nie daje prezentów na śmieszne 'rocznice' bo dla mnie to absurd. A kolejny absurd to ze panny potrafią wymyślić najgłupszy pretekst na prezent... A jak sobie dasz to będziesz latał po sklepach po prezenciki....
Dla mnie liczą sie 'urodziny , rocznica ślubu, dzień matki i ojca .. babci i dziadka .. i dzień dziecka. ' SKĄPY JESTEM galy ale jak na razie ludzie mnie szanują a wiec chyba można życ bez prezentów na wszytskie okazje ..
pozdro

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, Sensei, Lukasz111, ElNinho[mmdea], alfa, Akhu, VVega, Józef Małolepszy, igea23, burbon, ANZELMO), 2111 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581194 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49