Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5166861 - 23/01/2012 18:38 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Nastawiałem się w tym meczu na atakowanie wysokich overów, jednak przez cały dzień kursy na rynku under/over 2,5 gola były raczej niezbyt skore do większych ruchów. Dopiero na 30 min przed meczem nastąpił spadek undera, a ja natychmiast zakupiłem wynik 1-0 po kursie 12,0. Kurs udało się sprzedać tick niżej, podobnie jak wynik 1-1, gdzie również zainwestowałem trochę grosza. Wynik 1-1 to tick zrobiony między 7,8->7,6 a 1-0 to 12,0->11,5.
Niestety zaraz po rozpoczęciu meczu musiałem wyjść, więc nawet nie zrobiłem screen'a z tego rynku, gdzie udało mi się zrobić 40,72 euro.

Nawet dobrze się składa, bo ostatnio pewna osoba zarzuciła mi, że wrzucam screeny, które nie do końca muszą być prawdziwe. Słowem - mogę wrzucać podrasowane screeny, a rzeczywistość wcale nie musi być taka różowa. Specjalnie dla tej osoby wrzucam dziś screen nie bezpośrednio z rynku, a z bilansu zysków i strat z całego dnia piwo


Do góry
Bonus: Unibet
#5171251 - 25/01/2012 18:07 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
35. Libia - Zambia: kupuję CS 0-0 po kursie 8,2 PNA rozkręcił się na dobre. Turniej bardzo specyficzny, chociażby dlatego, że nie grają takie potęgi jak Egipt (obrońca tytułu), Kamerun, RPA, Nigeria, Algieria. Mamy zaś "zaszczyt" obejrzeć Gwineę Równikową, Gabon i Zambię :lol:

Póki co widzimy, że niemal w każdym meczu spuszczane są undery i 0-0 spada bardzo systematycznie. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

Do góry
#5175479 - 27/01/2012 17:46 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Środowy handel przebiegał po naszej myśli. Co prawda najpierw kurs odbił w górę o 1 tick i stanąłem przed dylematem czy ciąć straty lub czekać na spadek kursu. Postanowiłem, że jeśli kurs przebije poziom 8,4 to będę zamykał ze stratą. Tak się na szczęście nie stało i powoli kurs zaczął spadać. Ja byłem z kontrą ustawiony w koszyku 7,6 a moja stawka została przyjęta na 50 min przed początkiem. Zysk z rynku wyniósł 18,52 euro



Weekend robię sobie wolny, trzeba się rozerwać i odpocząć od giełdy. toast

Do góry
#5181835 - 30/01/2012 19:58 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Weekend za nami, więc pora wracać do tradingu. Jutro i w środę gra cała Anglia, więc okazji do handlu nie powinno zabraknąć.

36. Swansea - Chelsea: kupuję dokładny wynik 0-0
Goście ostatnio bardzo niemrawo radzą sobie w ataku. Zaledwie dwie bramki w ostatnich 3 meczach, mówią same za siebie. Dodatkowo Drogba i kilku kolegów wyjechali na PNA, więc skład mocno okrojony. Swansea gra mocno w kratkę i po serii zwycięstw przyszły dwie kolejne porażki. Uwaga na płynność, bo wszystkie mecze o tej samej godzinie!

Do góry
#5184955 - 01/02/2012 16:25 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Tak jak się spodziewałem płynność była raczej na niskim poziomie i jeśli ktoś nie stał na początku kolejki mógł pomarzyć o udanym handlu. Dodatkowo ruchów na over/under było jak na lekarstwo. Dzisiaj niestety zapowiada się podobnie :/ Dzięki temu jednak, że stałem na początku kolejki udało mi się zgromadzić przyzwoitą sumkę: 32,49 euro


Do góry
#5189647 - 04/02/2012 01:47 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
37. Norwich - Bolton: Sprzedaję (LAY) Norwich po kursie 2,12 Goście ostatnimi czasy na fali wznoszącej. Bezbramkowo zremisowali z Arsenalem, a wcześniej zlali Swansea, Liverpool i Maccesfield. U Norwich widać zadzyszkę, o czym świadczy ostatnia klęska z Sunderlandem 0-3. Liczę, że grający będą sugerowali się ostatnimi meczami i wywindują kurs na kanarki:)

Do góry
#5193613 - 05/02/2012 23:45 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Szału niestety nie ma, choć na klika piwek udało się zarobić wino Ważne, że kolejny typ na plus.

Zysk wyniósł tylko 2,73 euro, bo kurs zachowywał się mało przewidywalnie. Zmniejszyłem stawkę i opierałem się tylko o scapling.

Do góry
#5197109 - 08/02/2012 17:33 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Dziś wbrew pozorom sporo spotkań, więc postaram się zagrać większą liczbę rynków.

38. Zambia - Ghana: kupuję 0-0 po kursie 8,0. Przed nami półfinał PNA, a obie ekipy wygrały swoje ćwierćfinały bardzo pewnie po 3-0. Dodatkowo kilka największych buków z którymi bardzo się liczę (Pinnacle, sbobet, 5dimes) obniża kurs na gospodarzy. Liczę, że przełoży się sto na spadek 0-0, jednak zalecam rozwagę, bo do tej pory wynik 0-0 nie padał w PNA zbyt często i trend może się kiedyś odwrócić.

39. Middlesbrough - Sunderland: kupuję wynik 1-0 Póki co tylko się czaję, ale mam zamiar zainwestować w ten rynek, gdy płynność wzrośnie. Nie rozumiem dlaczego kurs na gospodarzy jest tak zawyżony, bo w pierwszym wyjazdowym meczu zremisowali z kotami 1-1. Liczę zatem na spadek kursu na gospodarzy i lekki zjazd na underze, co pozwoli zarobić.

40. Barcelona - Valencia: kupuję wynik 0-1. Barca w kryzysie i widać, że Pep rotuje składem. Jeśli znowu da szanse rezerwowym to znowu nastąpi odbicie na overze i wzrost kursu na Barcelone. Na to właśnie liczę smile

Do góry
#5202329 - 11/02/2012 00:44 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Na pierwszym z rynków udało się złapać jeden tick i oddać stawkę po kursie 7,8, co zaowocowało greenem 6,43 e. . Na Sunderlandzie również szybko zamknięty handel i 1 tick zysku na wyniku 1-0. Green na 9,01 e. Nagorzej handlowało mi się na Barcelonie, gdzie musiałem wychodzić z reda na 0-0. Później złapałem 2 ticki na wyniku 2-0 co pozwoliło nieco odrobić i zyskać 5,19e

Prezentuję screen zbiorczy z całego dnia, bo nie ma sensu wklejać 3 różnych screenów. Do podsumowania wezmę oczywiście tylko 3 wspomniane wyżej rynki.



nauka

Do góry
#5206642 - 12/02/2012 19:41 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Podsumowanie typów 31-40
31. +31,53
32. +45,23
33. +2,32
34. +40,72
35. +18,52
36. +32,49
37. +2,73
38. +6,43
39. +9,01
40. +5,19

Bilans zysków/strat: 194,17 euro

Bilans tematu:
Typy trafione/nietrafione: 36/4
Skuteczność: 90%
Bilans zysków/strat: + 578,36 boks

Do góry
#5210162 - 14/02/2012 16:36 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
41. Lyon- APOEL: rynek CS Dzisiejszy typ będzie trochę inny niż wszystkie. Przez noc trzasnąłem sobie reda na 16,94 euro. Jak to się stało? Próbowałem kupic wynik 1-0 po kursie 6,8, a ostatecznie salwowałem się ucieczką po 7,0. Zobaczymy czy w ciągu dnia i przed meczem uda się jakoś zniwelować tę stratę i zanotować zysk. Póki co spada kurs na gospodarzy i over, ale jeszcze godzinę temu było dokładnie odwrotnie.

Do góry
#5214471 - 16/02/2012 19:05 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Stratę udało się zniwelować do kwoty 6,53 euro. Między innymi dzięki jednej operacji na wyniku 2-0, gdzie kupiłem kurs 7,2 i oddałem po 6,8. Rynek był dość płynny i można było równie dobrze wyjść na plus, ale zabrakło odwagi i decyzyjności. Mecz zakończył się wynikiem 1-0, możecie sobie wyobrazić co by było gdybym zostawił całą stratę na tym właśnie wyniku, a nie rozkładał jej na wszystkie? W tym momencie miałbym reda na ponad 100e, a tak udało się wyjść niemal na zero.


Do góry
#5220003 - 19/02/2012 04:07 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
42. Napoli - Chelsea: kupuje (back) na rynku MO (1x2) Napoli Mecz dopiero w we wtorek, ale zwróćcie uwagę, że gospodarze pewnie wygrali ostatni mecz ligowy z Fiorentiną 3-0, zaś Chelsea ledwie zremisowała z drugoligowym Birmingham. Taki dysonans w porównaniu z obecną formą obu ekip, każe sądzić, że kurs na gospodarzy spadnie z poziomi 2,44 i pozwoli coś zarobić.

43. Marsylia- Inter: kupuję Marsylia na rynku MO. Podobna argumentacja jak powyżej. Inter przegrał u siebie z Bolonią 3-0, a dodatkowo ostatnimi czasy prezentuje się po prostu katastrofalnie. Marsylia własnie prowadzi w swoim meczu ligowym i jeśli wygra to kurs znowu spadnie o kilka ticków.

Jaki z tego wniosek? Mecze ligowe zespołów przekładają się na kolejne ich mecze pucharowe - i odwrotnie.

Do góry
#5223000 - 21/02/2012 00:28 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Dziś trochę teorii i spojrzenia na siebie jako tradera. Do której grupy się zaliczasz? smile

1. Systematycznie zarabiający. Wyróżnia ich dojrzała postawa oraz skuteczne zachowania. Gracze ci nie charakteryzują się bynajmniej 100% skutecznością zawieranych transakcji. Co ich wyróżnia to systematyczny wzrost ich krzywej kapitału. Obsunięcia oczywiście też występują ale są kontrolowane (poprzez zarządzanie ryzykiem) i nie prowadzą do bankructwa. Strata nie jest dla nich dotkliwa a raczej jest czymś naturalnym. Dzięki temu panują nad swoimi emocjami oraz dobrze radzą sobie ze stresem. Występują w mniejszości. Myślę że znane powiedzenie, iż na giełdzie zarabia tylko 5% graczy dotyczy właśnie tej grupy.

2. Systematycznie tracący. Są przeciwieństwem wyżej opisanych. Ich krzywa kapitału systematycznie opada. Często kończą z giełdą w wyniku dotkliwych strat finansowych. Nierzadko odbija się to negatywnie na ich poczuciu własnej wartości, wyrażają wtedy opinię (IMHO słuszną), że "Giełda, to nie dla mnie" bądź starają się znależć winnego zaistniałej sytuacji (spisek, grubasy, itp.). Powszechnie nazywani "dawcami kapitału". Myślę że takich graczy jest ok. 20% - 30%.

3. Typ "hop i bęc". To najliczniejsza grupa (60% - 75% wszystkich graczy).Czasem uda im się zrealizować bardzo dobre transakcje. Niestety dużą część tych zysków tracą w kolejnych nieudanych transakcjach. W ich działaniu trudno dopatrywać się systematyczności pomimo faktu, iż wielu z nich uparcie twierdzi że działa zgodnie z ustalonymi z góry zasadami. Nie potrafią zarządzać wielkością pozycji i ryzykiem. W konsekwencji ich krzywa kapitału wygląda jak elektrokardiogram.Popadają w skrajności: od euforii w przypadku przeprowadzenie zyskownej transakcji do depresji spowodowanej serią strat.

Do góry
#5225427 - 22/02/2012 16:14 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Można już podsumować moje typy, choć oczywiście Inter swój mecz gra dopiero dzisiaj wieczorem. Mój tok myślenia był dobry, ale wczoraj zabrakło wolnego czasu i determinacji, aby zamknąć zakład Napoli z zyskiem.

Kupowałem kurs 2,42 parę dni temu, jednak po kilku godzinach na Backu zaczęły pojawiać się potężne kwoty zwiastujące wybicie kursu na gospodarzy. Na domiar złego musiałem wyjść z domu i nie chciałem zostawiać zakładu bez nadzoru, więc postanowiłem sprzedać go ze stratą 3,28 euro

Na Interze wszystko poszło już zgodnie z planem. Kurs spada od kilku dni z poziomu 2,36 do 2,04 obecnie. Ja zakupiłem po 2,32 oddałem po 2,12 czyli zarobiłem 10 ticków. Zysk wyniósł 19,16 euro


Do góry
#5231901 - 25/02/2012 17:01 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
44. Arsenal - Tottenham: kupuję dokładny wynik 3-2 i 1-3. Historia pokazuje, że starcia obu ekip kończyły się zazwyczaj dużą ilością goli:
02/10/2011 Tottenham 2-1 Arsenal
20/04/2011 Tottenham 3-3 Arsenal
20/11/2010 Arsenal 2-3 Tottenham
liczę zatem, że ten trend się utrzyma i over będzie stał na takim poziomie jak obecnie. Ostatnimi czasy Arsenal jest w dołku, zaś Tottenham kaitapitalną grę przeplata słabymi spotkaniami. Jutrzejszy mecz jest o godz. 13:30 co powinno zapewnić doskonałą płynność.

Do góry
#5235577 - 27/02/2012 21:39 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Pierwszy raz w temacie zmuszony byłem zrobić scratch trade. Przypominam tylko, że jest to: "A scratch trade is when you feel the trade is not going your way and you want to get out at or near your entry position" Miałem 2 różne wejścia w rynek, jednak żadne nie okazało się na tyle dobre, aby przynieść jakiekolwiek profity. Pierwsze to atak na wynik 3-1, jednak widząc odwracający się trend uciekłem z rynku. Drugi to handel na 1-1 i niemożność odsprzedaży zakładu przed gwizdkiem. Czyli zarobiłem/straciłem 0,00 euro.

Generalnie są dwie szkoły odnoszące się do pojęcia "scratch trade". Pierwsza mówi, że jeśli już otwiera się pozycję na rynku to zapewne zrobiło się to w oparciu o racjonalne przesłanki i nonsensem jest zamykanie rynku na zero. Możliwa jest tylko strata albo zysk. Wychodzenie "na zero" nie wyrabia w nas żadnych nawyków, nie kształtuje pozytywnych wzorców zachowań. Słowem - jest bezużyteczne.

Druga teoria dopuszcza "scratch trade" widząc w nim narzędzie, dzięki któremu można lepiej zarządzać swoim budżetem. Po co zaliczać reda i kusić los, skoro można wyjść z transakcji bez szwanku i zainwestować środki w inny mecz?

Do góry
#5235966 - 28/02/2012 02:10 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
No świetny blog po prostu rewelka, napisał czerwony do czerwonego i bynajmniej nie mam tu na mysli opcji politycznej, przeciez pogadaliscie sobie jak mod z modem, czyz nie ?

A szczerze mowiac to jednak nie bardzo. Z jednej strony mam wrazenie, ze piszecie (bo przeciez jest was dwóch) to wszystko po to zeby poprawiac płynnosc na rynkach, a z drugiej strony to wyglada troche tak jakbyscie szukali jeleni, ktorych mozna łatwo i bezproblemowo wystrzelac.

Handel na rynku Valencii 1-0, nie wiem czemu ten rynek pojecia nie mam, no ale kazdy ma prawo do własnych wyborow, ale skoro podajesz ten rynek to rozlicz sie tylko z niego, a nie w bilansie mamy co innego. Sorry chlopaki jak wtopiliscie, ale ja sobie to odrobiłem na innych wynikach na rynku. Tak wiem kazdy ma wlasny rozum, ok, to po co podajesz propozycje, moze jednak chodzi o sezon na kaczki ? Zakupiłem to i owo, raz piszesz po ile innym razem nie, po ile sie wchodzi w rynek to akurat zasadnicza kwestia, nie mowiac juz o tym, ze jezeli wejdziesz to zazwyczaj masz plan po ile wyjsc, czyz nie ? Równie dobrze mozna podac, gramy Napoli, a pozniej napisac jak rynek pojdzie nie tak. Mam greena, na Napoli red, ale wiecie pozniej sie zorientowałem i zagralem lay albo wszedłem backiem na Inter i zaliczam rynek na plus (sytuacja hipotetyczna, bo akurat Napoli było ok).

Ja wiem ze bardzo byscie chcieli zeby jeden z drugim wpisali magiczne słowo trader w goglach, ale jezeli cos sie robi to albo powaznie albo wcale, a Ty Homik jestes raczej powaznym gosciem wiec nie do konca rozumiem twoje motywy.

Do góry
#5237943 - 29/02/2012 18:54 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: gizmo]
HoMiK155 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 2462
Skąd: UK
Originally Posted By: gizmo
No świetny blog po prostu rewelka, napisał czerwony do czerwonego i bynajmniej nie mam tu na mysli opcji politycznej, przeciez pogadaliscie sobie jak mod z modem, czyz nie ?

Nie mam rozdwojenia jaźni póki co, a jeśli naprawdę chcesz być dociekliwy to napisz do Conrada i niech sprawdzi IP, z którego się logowałem. Ciekawe czy potem będziesz umiał powiedzieć głupie "przepraszam"
Originally Posted By: gizmo

A szczerze mowiac to jednak nie bardzo. Z jednej strony mam wrazenie, ze piszecie (bo przeciez jest was dwóch) to wszystko po to zeby poprawiac płynnosc na rynkach, a z drugiej strony to wyglada troche tak jakbyscie szukali jeleni, ktorych mozna łatwo i bezproblemowo wystrzelac.

Płynność na rynkach jest ważna, ale jeśli ty od razu stawiasz się w roli jelenia to współczuję i jednocześnie gratuluję samooceny. Nie zapominaj, że na BF dziennie rejestrują się setki ludzi, a ja swoim tematem udowadniam, że można w długim okresie wyjść na plus.
Originally Posted By: gizmo

Handel na rynku Valencii 1-0, nie wiem czemu ten rynek pojecia nie mam, no ale kazdy ma prawo do własnych wyborow, ale skoro podajesz ten rynek to rozlicz sie tylko z niego, a nie w bilansie mamy co innego. Sorry chlopaki jak wtopiliscie, ale ja sobie to odrobiłem na innych wynikach na rynku.


Przecież jest rozliczony, poniżej typu - z kwotą 5,19 blush To dlaczego zagrałem wynik 0-1 pisałem, ale zapomniałeś chyba, że giełda jest środowiskiem dynamicznym i sytuacja zmienia się bardzo szybko. Zadaniem tradera jest reagować na zmiany, a nie obstawić beta i modlić się aby spadło/weszło. Mylisz bukmacherkę z tradingiem.

Originally Posted By: gizmo

Ja wiem ze bardzo byscie chcieli zeby jeden z drugim wpisali magiczne słowo trader w goglach, ale jezeli cos sie robi to albo powaznie albo wcale, a Ty Homik jestes raczej powaznym gosciem wiec nie do konca rozumiem twoje motywy.

Wyobraź sobie, że ja też kiedyś byłem jeleniem, który tracił kasę u tradycyjnego bukmachera, ale ktoś z tego forum otworzył mi wtedy oczy. Dzisiaj ja staram się je otwierać. A powiedz mi jakie są twoje motywy? Nazywasz mnie łowcą jeleni, bo nie możesz znieść myśli, że można coś robić bezinteresownie. Zobacz ile mam odwiedzin w temacie w stosunku do liczby postów. Ludzie piszą mi na priv, że są wdzięczni za pomoc i zainteresowanie ich tą tematyką.

"psy szczekają karawana jedzie dalej" piwo

45. Anglia - Holandia: kupuję CS 0-0 po kursie 10,5. To chyba jedyny dzisiejszy mecz, gdzie można się spodziewać większej ilości środków na rynkach. Mecze międzpaństwowe charakteryzują się dużą skłonnością do spadków underów. Dlaczego? Ano dlatego, że reperzentacje grają stosunkowo rzadko ze sobą i ciężko ocenić formę strzelecką w odniesieniu do tego czy innego przeciwnika. Liczę, że dziś będzie podobnie.

Do góry
#5238030 - 29/02/2012 20:07 Re: Trading na Betfair vol. 2.0 [Re: HoMiK155]
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
Zabolało, bo trafiłem. Tłumaczsz sie jak mozesz i rzniesz głupa jakbys nie wiedzial o czym mowie. Szkoda, ze nie odniosłes sie do kilku wazniejszych kwestii, ale na tym forum mozesz to przemilczec nikt nie zauwazy. Po ile wchodzisz wychodzisz, wolna amerykanka. Piszesz, nie piszesz, to sa kwestie elemantarne. Zeby daleko nie szukac. Pierwsza strona chyba drugi typ, chłopaki wchodze po 11, a pozniej rozliczenie, sorry wszedłem po 11.5 po 11 oddałem, a kto kupił, no wy potencjalne jelenie. Kazdy trader wie jak wazny jest kazdy tick, jak wazne jest po ile sie wchodzi, no ale coz. O co mi chodzi z 1-0 Valencii, a no o to zebys do bilansu wpisał tylko wynik z tego rynku ,a nie ze wszystkich CS 0-0, 2-0 itd. Co do sprawdzania IP itd, za co mam przepraszac ? Dobrze wiesz ze "piłem" do tego ze jestes modem na innym forum. Ot taka moja aluzja i tyle, ze takiej osobie takie podejscie do tematu nie przystoi. Kolejna sprawa, gdybys jeszcze nie zauważył, ja nie stawiam sie w roli jelenia, po tym co pisze chyba widac ze mam wystarczajaca wiedze na ten temat, zeby sie nie sugerowac tym co tu podajesz. Sam sobie potrafie dobrac rynki (swoich wyników nie bede wklejał, bo albo napiszesz, ze sie lansuje na Twojej osobie albo ze szpanuje, a Ty i tak masz lepsze) I ostatnie najlepsze, nie moge zniesc mysli ze ktos cos robi bezinteresownie. Widac to chyba jak na dłoni, po tym co napisałem ? Ty widzisz, a inni ktorzy "cudownie zacheceni" do tradingu ogarna ten temat tez zobacza jak "czysty i krystaliczny" jest ten temat. Ciekawy jestem skoro nie moge zniesc bezinteresowności, jaki ja mam w tym interes, zeby pokazywac jak omijasz pewne rzeczy. Odpowiem Ci, bo sam tego nie przyznasz, nie lubie jak z kogos robi sie jelenia. Ot taka archaiczna postawa w która Ty i tak nie uwierzysz.

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, akagi, VVega, Sensei, igea23, rafal08, Ojro, Józef Małolepszy), 3227 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25