Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >
Opcje tematu
#545226 - 21/04/2006 16:58 Re: III Liga
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
A co powiecie o meczu Żary-Odra Opole? Opole na pierwszym miejscu, Żary na ostatnim. Kurs na Opole 1,90, ostatni mecz tych druzyn 0-0, ale to bylo we wrzesniu.

Do góry
Bonus: Unibet
#545227 - 21/04/2006 17:19 Re: III Liga
skoczek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2005
Postów: 3063
Skąd: fut5al.pl / hypebeast.pl
Avia Świdnik - Motor Lulin

Wielkie derby lubelszczyzny pomiędzy odwiecznymi rywalami. Nie można tutaj mówić za bardzo, że dla lublinian to mecz wyjazdowy, bo znają oni to boisko bardzo dobrze czy to z meczów ligowych czy ze sparingów.

Niestety w tym spotkaniu zabraknie kibiców na stadionie (bo za pewne poza stadionem będzie ich liczna rzesza ) i piłkarze nie będą niesieni ich dopingiem.

Dla piłkarzy obu drużyn mecze derbowe to wielkie wydarzenie bez względu czy grają one o awans czy nie. Avia jest obecnie na pozycji lidera, ale niestety nie awansuje do drugiej ligi Motor natomiast poniżej oczekiwań, w tamtym sezonie zawalił sprawę w ostatnim meczu i nie awansował do drugiej ligi, a w tym nie radzi sobie najlepiej i zajmuje obecnie dziewiątą pozycję i nie ma już praktycznie szans na awans do wyższej ligi.

Dlatego obiektywnie patrząc na to spotkanie powinien w nim paść remis (0:0 lub 1:1) i obie drużyny powinny być nim zadowolone.

Do góry
#545228 - 22/04/2006 11:45 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Najpewniejszym meczem w grupi 2 wedlug mnie jest mecz:
Unia Janikowo-Lech II Poznan typ 1 kurs 1,40
Ja sam to zagralem za 70 zl wiec to powinno dla was przekonywujace, bo bardzo rzadko gram za takie stawki!!!!

Do góry
#545229 - 23/04/2006 09:16 Re: III Liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Dużo osób twierdziło że Unia Janikowo wygra gładko niestety im wiecej osob gra tym gorzej z powodzeniem meczu na korzysc grających ...



AKS Busko Zdrój - Stal Stalowa Wola
Opis : Ostatnie dwa mecze Stalowka wygrała w bardzo dobrym stylu pierwsze 30 minut meczu z rezerwami Wisły grała tylko jedna drużyna jakby wykorzystali wszystkie sytuacje mogło być po meczu już w 1 połowie jednak bramka padła w ostatnich minutach co nie zmienia faktu że klub zaczyna znowu dobrze grać . Fatum zawisło nad graczami ( kontuzje / kartki ) , mamy wąską ławke rezerwowych , sporo wykartkowanych i kontuzjowanych graczy m.in. aż dwóch najlepszych obrońców pauzuje za kartki i trzeci jest kontuzjowany co dobrze nie wróży , nie zagra również czarnoskóry pomocnik repreznetant Ghany Lee Quaye . Biorąc pod uwage aspiracje zespołów powinna wygrać Stalowka jednak patrząc na kontuzje to może być ciężko . Patrząc na to z innej perspektywy - w AKS-e kluczową role rozgrywa zawodnik który u nas by siedział na rezerwie także kurs @2.00 trzeba spróbować chocby delikatnie
Typ : 2
Kurs : @2.00
Buk : Betandwin
6/10


Avia Świdnik - Motor Lublin
Opis : beniaminek z Świdnika jest rewelacją rozgrywek obecny lider nie jest przypadkiem grają dobrą piłke , mają niewątpliwie najlepszego trenera , jednak sądzę że Avia jest teraz powoli sprowadzana na ziemie , po za tym mecz bez udziału publiczności . Motor zwany mistrzem rundy wiosennej może w tym meczu wszystkiego dokonać . Wynik byłby tak naprawde strzałem w ciemno bo tutaj wszystko może się zdarzyć
No Bet

Kmita Zabierzów - Hetman Zamość
Oglądałem Kmite i Hetmana w akcjii wg. mnie Kmita jest głownym kandydatem do walki o 2 ligę , jeżeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to dzisiaj powinna być wygrana.

Ogólnie zdecydowanie najtrudniejsza liga do grania z wszystkich trzecich lig

powodzenia

Do góry
#545230 - 23/04/2006 11:31 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Quote:


AKS Busko Zdrój - Stal Stalowa Wola
Opis : Ostatnie dwa mecze Stalowka wygrała w bardzo dobrym stylu pierwsze 30 minut meczu z rezerwami Wisły grała tylko jedna drużyna jakby wykorzystali wszystkie sytuacje mogło być po meczu już w 1 połowie.....





Zgadzam sie z Toba co do typów, ale moim zdaniem troszeczke przejaskrawiasz niektóre sprawy. Równiez jestem kibicem Stalowki wiec wypowiem sie w kwestii tego spotkania. Czy mecz z Wisła był naprawde tagi dobry??? Moim zdaniem zagrali przecietnie i remis wcale niekrzywdziłby zadnej z druzyn. Piszesz, ze Stal mogła wygrac spokojnie, wysoko prowadzac po pierwszej połowie, ale tak gwoli ścisłosci to Wisła w pierwszejj połowie miała aksje "sam na sam" a Stal? Stal owszem atakowała, ale wiekszosc sytuacji jakie miała wynikały z kiksów i niedoswiadczenia młodych obronców i bramkarza Wisły. W drugie połowie moim zdaniem przewazała Wisła a w Stali cóz jakby brakowało motywacji i zapału. Pisanie o Lee jako reprezetnatcie Ghany równiez jest lekkim nieporozumieniem. Zagrał on kilka meczyków w barwach Ghany, ale w tej chwili blizej mu gry spowrotem w IV lidze niz w reprezentacji. Co do "Oliego" myslałem, ze bedzie on znaczacym wzmocnieniem, ale po tym co sie dowiedziałem na jego temat ( bezposrednio od zawodników) wielkie kariery w Stali mu nie wróze.
Faktem jest jednak to, ze Stal napewno powalczy dzis o zwyciestwo, ale stawka 6/10 jest moim zdaniem troszke zbyt duza. Co do naszej czwatrej grupy tez sie niezgodze z Toba, ze jest trudna do typowania. Wystarczy wiedziec o co walczy dany zespól walczy, do tego jesli mozna obejrzec kilka spotkac i stwierdzis w jakiej dyspozcji sa zawodnicy to liga ta staje sie bardzo przyjemna do typowania.

Do góry
#545231 - 23/04/2006 14:59 Re: III Liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

Quote:


Co do naszej czwatrej grupy tez sie niezgodze z Toba, ze jest trudna do typowania. Wystarczy wiedziec o co walczy dany zespól walczy, do tego jesli mozna obejrzec kilka spotkac i stwierdzis w jakiej dyspozcji sa zawodnicy to liga ta staje sie bardzo przyjemna do typowania.





Mecz jak na 3 lige stał na dobrym poziomie , może przesadziłem też że jest trudna do typowania ale napewno nie jest przyjemna patrz " Stal Rzeszów , Motor Lublin " gubią punkty z przeciwnikami których przynajmniej na papierze powinni zjeść i to nie raz z druzynami czołgającymi się w dole tabelii


pozdro

Do góry
#545232 - 23/04/2006 16:37 Re: III Liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Stalowka 0:0 skład zdziesiątkowany kartkami i kontuzjamu dał sie we znaki i te mecze co 3 dni

Do góry
#545233 - 23/04/2006 17:23 Re: III Liga
maniak9 Offline
journeyman

Meldunek: 07/07/2005
Postów: 88
Skąd: Radom
panowie znacie wynik spotkania Zabierzów-Zamosć lub macie jakąś strone z 3 liga? bede wdzieczny

Do góry
#545234 - 23/04/2006 18:14 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
No ok kilka niespodzianek było, ale z tymi zespołami jest akurat tak ze one co sezon walcza o awans, co roku jest duzo szumu wokól tych druyzn a te ciagle zawodza. W tych meczach o których mowisz były bardzo mizerne kursy i na szczescie kilka osob sie powstrzymało z ich graniem. Ja prawde mowiac w naszej lidze stram sie nie tykac meczów z kursem ponizej 1.50 choc w innych ligach i dyscyplinach czesto takie kursy grywam.

Manaik9 Kmita wygrała 4-1 a wszytkie wyniki mozesz sprawdzic na stronie np. 90minut.pl badz tez google wpiszesz nazwe druzyny i na stroach klubowych.
Ciekawe czy ktos skorzystał z mojej sugestii grania na rezerwy Wisły. Powiem nieskromnie, ze wygrali 5-0 a kursik powyzej 2.70. I jak tu mowic ze liga jest trudna do typowania

Do góry
#545235 - 24/04/2006 10:01 Re: III Liga
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Co do Motoru to niestety z tego nic dobrego nie bedzie, przynajmniej w tym sezonie, prawda jest taka, ze oni mimo, ze nie zarabiaja kokosow maja i tak za dobre warunki finansowe jak na III lige i poziom, ktory reprezentuja, Motor podobno wiekszosc meczu z Avia przewazal, stracil bramke w 92. minucie, notabene wypracowali ja ci, ktorzy w Motorze byli niechciani, nie chce mi sie za duzo gadac, bo szkoda mojego czasu, ale w klubie na dzis panuja jakies chore uklady, ciagle sa ci sami ludzie, tylko zmieniaja stanowiska, to przypomina po trochu Wisle Krakow,z tym, ze Wisla przegrywa mistrzostwo w tym sezonie, natomiast Motor bedzie kisil sie kolejny sezon w III lidze. Szkoda, bo jest duze zapotrzebowanie na niezla pilke, mysle, ze na II lige by chodzilo ok. 10 tysiecy, ale musi sie duzo pozmieniac, zeby cos z tego wyszlo.

Jesli chodzi o gre Motoru, to zawodnikom na moj gust brakuje przede wszytskim ambicji, w dalszej kolejnosci skutecznosci, ale to nasz new coach sprowadzil Koczona, ktory nam juz nie wygralw koncowce w Sanoku majac dobra sytuacje i nie wygral z Wieliczka u siebie marnujac kilka bardzo dobrych okazji. Co do coacha to chyba tez byl blad, gdyby on byl taki dobry, to by go Stal nie wyrzucila chyba, ale mowi sie trudno.

Jesli chodzi o Rzeszow to nie wiem jakie tam sa realia, ale moge sie domyslac, ze jest podobnie jak u nas, w klubie panuja ukladziki i nic z tego nie ma.

Co do Avii to ona raczej nie bedzie walczyc o awans, nie wierze w to, zaczna przegrywac i tak tez bede obstawial, nie stac ich obecnie na II lige, wiec odpuszcza koncowke.

Awans wywalczy pewnie Kmita, bo jest chyba najlepiej finansowo zabezpieczona, troche szkoda, ze wskakuje kolejna wiec na ogolnopolska mape pilkarska, ale co zrobic, takie czasy.

Z tymi druzynkami i tak w ciagu kilku lat zrobie sie to co z Amica, wiec trzeba tylko cierpliwie czekac.

Do góry
#545236 - 29/04/2006 12:16 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Dzis grajcie mecz tur- unia janikowo 2 kurs 2,5
W Turku zrezygnowal trener po niepowodzeniach druzyny natomiast janikowo musi sie zrehabilitowac z remis u siebie z rezerwami lecha!!!!!!!!

Do góry
#545237 - 03/05/2006 10:54 Re: III Liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Kmita - Stal Rzeszow

X - @3.20
2 - @4.20


Do góry
#545238 - 03/05/2006 11:35 Re: III Liga
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Typ: 1
Stawka: 7/10

Chrobry wyżej bo na 4 pozycji. Raków na 10tej ale różnica między oboma zespołami niewielka bo 5pkt. Sytuacja w III lize gr.3 jest taka, że różnice niewielkie i nikt nie może być w 100 procentach pewien ile zespołów spadnie. Wpływ na to może mieć wiele czynników m.in. połączenie Lecha z Amica .

Raków przed rundą wiosenną zagrał kilka sparingów z wyżej notowanymi rywalami i nie miał problemów ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych i ze strzelaniem goli. Przyszedł czas na ligę i się zaczęło. Wszyscy przeklinają rezultat 0:0 bo na ogół tak się kończyły mecze Rakowa u siebie mimo, że grali chłopaki dobrze. Na szczęście przyszedł mecz z Gawinem na wyjeździe. Chłopaki wygrali go 2:0. Widać było że coś ruszyło i kilka dni później na wlasnych śmieciach Raków wygrał ponownie pewnie z drużyną Pogoni Świebodzin 3:0. Potem wyjazd do Wrocka na mecz z Polarem, gdzie o ile można było spodziewać się, że Raków stawi silny opór i może być "suprise" to wynik 4:0 dla Częstochowian to prawdziwe K.O. dla Polaru.

Głowowianie nie prezentują się źle. Jak przegrywają to przeważnie w stosunku 1:0 po walce. Ostatnie ich mecze wskazują że nie są w złej formie. Remis w Zielonej Górze 1:1, wygrana z Polarem u siebie 2:1 i wygrana ze Świebodzinem na wyjeździe 3:2

Na jesieni padł wynik 1:0 dla Głogowa. Raków był świeżo po awansie i drużyna na pewno musiała odnaleźdź się w nowych realiach (III liga). Poza tym IMO mimo, że jak widać Chrobry nie jest w złej formie to Raków złapał wiatr w żagle i raczej aktualna forma Głogowa nie stanowi dla nich przeszkody.

Szanse: 55-25-20

Pozdro.

Do góry
#545239 - 03/05/2006 12:02 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Dzis mecz obra koscian - tur turek 2 1,8 jest to wedlug mnie mecz warty zagrania. Druzyna z kosciana juz sie pogodzila ze spdakiem i watpie zeby cos zdzialala. W tej rundzie w spotkaniach u siebie zdobyla tylko jeden punkt w meczu z amica II. A reszte meczy przegrala m. in. z chemikiem 0-3 toruniem 1-5 , mysle ze dzis bedzie podobnie. Ostatni meco obra przegrala z rezerwami lecha 0-3 mimo tego iz lech konczyl mecz w 9!! Natomoast druzyna tura po zmianie trenera jakby odzyla zrmisowali u siebie z pretendujacom do awansu unia janikowo 1-1 bedac druzyna lepsza. Mysle ze tur nie bedzie mial problemow i pokona obre! Mozna do tego dolozyc mecz unia- kp police po kursie 1,25 i wychodzi ako ponad 2. Ja tak zagralem grubo, polecam grac!!

Do góry
#545240 - 09/05/2006 11:25 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Temat 3 ligi jakos zamarł wiec napisze conieco co sadze o nastepnej kolejce w IV grupie. Moze wywoła to jakas dyskusje.

Avia Świdnik 1.35 X 4.20 Wierna Małogoszcz 6.55
Ten mecz wyglada w moich oczach najlepiej w tej kolejce. Ktos powie gra przeciez zespól ze scisłej czołowki z outsaiderem. Sytuacja jednak wyglada tak ze Avia niechce awansowac a Wierna chce sie utrzymac i w tej rundzie kilka punkcików wywalczyli. Dokładajac do tego to ze Pogon Lezansk grajac młodizeza podobnie jak Tłoki Gorzyce na iwele punktów w tej rundzie liczyc niemoga tak wiec przed Wierna rysuje sie realna szansa utrzymania. Dlatego tez po takich kursach i w zaistniałej sytuacji za drobne mozna spróbowac X2

Pogoń Leżajsk 2.76 X 3.15 Stal Sanok 2.20
Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Stal Rzeszów 2.76
Hutnik Kraków 2.00 X 3.30 Górnik Wieliczka 3.05

W tych spotkaniach wrecz niemozliwym jest chyba to zeby niedoszło do jakiegos remisu. Ja osobiscie zagrałem tu remisy po 3/10 razem (9/10) i jakos jestem dziwnie spokojny ze na tym niestrace a przy odrobinie szczescia moge sporo zyskac.
Po tym jak zaprezentowała sie obrona Sanoka i po obejrzeniu 2 spotkan Lezanska jestem dosc mocno przekonany ze Pogon nieporadzi sobie ze sforsowaniem obrony Stali ( jedynie moze jakiskarny albo wolny, rozny cos tam namieszac). Dla Lezanska nawet 1 punkt bedzie cenny w obecnej sytuacji wiec najprawdopodobniej zakonczy sie 0-0.
Rzeszów niby chce awansowac niby walczy, ale z Buskiem u siebie sobie nieporadził. Mecz moze miec rozny przebieg i roznie sie zakonczyc, ale mi to jakos najbardzij na remis wyglada.
Hutnik - Górnik małe derby. Zepoły z podobnymi umiejetniosciami. Górnik czesto remisuje mecze wyjazdowe a w ostatnim okresie jakby tych remisów troszke mniej niz zwykle... .

Sandecja Nowy Sącz 2.30 X 3.10 Stal Stalowa Wola 2.65

Niewiem, naprawde niewiem co mam mysles o mojej Stalówce. Niby cos tam graja niby nawet stwarzaja sobie kilka dobrych sytuaci w meczu, ale to wszytko takie "niby". W druzynie brak jakby motywacji, bodzca zeba czy czegos takiego. Ostatnio Dosc pechowo przegrali z Sanokiem i mysle ze nastepna porazka pod rzad w gre niewchodzi ale gołej dwojki jakos boje sie zagrac :/

Co do meczu Motoru to tez niewiem co sie tam wydarzy na chwile obecna wyglada mi to na remis, ale tego niegram.

Jezeli ktos lubi grac na remisy to moim zdaniem w tej kolejce grajac takie rozszczygniecia moze na tym kolejce wyjsc na mały plus. Sam zdecydowałem sie zagrac wariata na same remisy w tej kolejce stawiajac 0.1j na zakład w systemie 3/7 za 3.5 jednostki do wygrania jest ponad 130j ( przyjemna perspektywa ) !

Do góry
#545241 - 19/05/2006 08:56 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Quote:


Avia Świdnik 1.35 X 4.20 Wierna Małogoszcz 6.55
Zgodnie z oczekowaniami skonczyło sie remisowo!!!

Pogoń Leżajsk 2.76 X 3.15 Stal Sanok 2.20
Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Stal Rzeszów 2.76
Hutnik Kraków 2.00 X 3.30 Górnik Wieliczka 3.05

Tutaj lekkie rozczarowanie bo remisów było malutko w tej kolejce.

Sandecja Nowy Sącz 2.30 X 3.10 Stal Stalowa Wola 2.65
W koncu jakas wygrana i powrót do kieszeni kilku grosików





W temacie dalej jakis marazm panuje....

Wisła II Kraków 1.60 X 3.60 AKS Busko Zdrój 4.35

Oba zespoły walcza o utrzymanie. W Wisle moze pojawi sie kilku zawodnikow z pierwszej jedenastki, bo jest juz po sezonie a z wypowiedzi Pietrzaka wynika, ze dla Wisły dosc waznym jest utrzymanie sie w III lidze a ze młodzi rady niedaja... . Ogólnie jest to chyba najlepszy typ do grania na ta kolejke 5/10

Stal Stalowa Wola 1.20 X 5.00 Pogoń Leżajsk 10.00

Stalówka ostatnio zawodzi stracznie zawodni. Po przegranej w lidze ze Stala Sanok odpadli z PP. Zespół gra dosc interesujaco tzn potrafi zagrozic bramce rywala (i to nietylko po stałych fragmentach jak to było ostatnimi laty), ale gra bardzo nieskutecznie a napastnicy pomimo tego ze wypracowuja sobie bardzo dogodne pozycje to fatalnie pudłuja. Pogon to w tej rundzie młodzi chłopcy bez zbyt wielkiego doswiadczenia i o srednich umiejetnosciach. Przyjada pewnie do Stalowej z mysla wywiezienia jedego punkcika i pewnie beda starali sie murowac bramke. Ich gra obronna jest jednak delikatnie mowiac srednia wiec chyba Stal zdobedzie 3 oczka 5/10.

Stal Sanok 2.50 X 3.00 Avia Świdnik 2.50

Tych kursów nierozumie. Moim zdaniem kurs na x2 strasznie przesacowany. Stal Sanok gra u siebie i na tym ich przewaga sie konczy wszytkie inne argumenty przemawiaja za Avia. Niezagram jednak na Avie gdyz niespieszy im sie z awansem ale X2 jak najbardziej 4/10.

Motor Lublin 1.35 X 4.00 Hetman Zamość 7.00

Tu kolejne kursy których troszke nierozumie. Motor to co wyprawia w tym sezonie i kurs 1.35 hmmm napewno nie do grania. Kurs na remis 4.0 bardzo kuszacy.

Po za tym dzis Kmita niepowinna przegrac a co do meczu Kolejaza Stróze ( no bet) i Stali Rzeszów sie niewypowiem gdyz "nieczuje" po prostu tych spotkan.

Do góry
#545242 - 20/05/2006 05:05 Re: III Liga
rybek84 Offline
newbie

Meldunek: 25/04/2004
Postów: 25
Skąd: Kraków
Jesli chodzi o dzisiejszy mecz Wisły II z Buskiem Zd. to w u gospodarzy ma wystąpić "7" graczy pierwszej drużyny, dokładniej chodzi o Pawełka, Nikolę M., Kokoszkę, Boguckiego, a także Piotrka Brożka, Gołosia oraz Paulistę.
Źródło Dziennik Polski

Do góry
#545243 - 21/05/2006 07:47 Re: III Liga
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa @2.50 (Betandwin)

Pelikan obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli I Grupy 3 ligi, ale depczące im po piętach Mazowsze Grójec po wczorajszym zwycięstwie ma już do nich tylko 2 pkt. styraty. Pelikan za wszelką cenę musi bronić swej pozycji, gdyż 2-gie miejsce w tabeli to prawo do gry w barażach o 2 ligę, a to jest właśnie główny cel ekipy z Łowicza w tym momencie - 1 miejsce jest już nieosiągalne, 2 miejsce nie daje kompletnie nic.
Legia zajmuje spokojne miejsce w środku stawki, jest raczej pewna utrzymania i nie ma szans na awans (przepisy PZPN).
Pelikan na własnym boisku legitymuje się bardzo dobrym bilansem 7-4-0, podczas gdy Legia na wyjeździe ma bilans 3-1-7.
Drużyna z Warszawy na wiosnę grała do tej pory naprawdę dobrze i wygyrwała sporo spotkań, ale w dużej mierze brało sie to z faktu dość znaczącego wzmacniania rezerw zawodnikami z pierwszego zespołu. Teraz Mistrzowie Polski mają urlopy, rozjechali się po całym świecie i Legioniści nie mogą liczyć na posiłki. Już w zeszłym tygodniu w skłądzie bardzo podobnym do tego, który wybiegnie dzisiaj (czy. bez zasileń z pierwszej drużyny) Legia poniosła u siebie porażkę 1:3 z Ruchem Wysokie Mazowieckie.
Dzisiaj przewiduję kolejną przegraną tej drużyny, tym bardziej że przeciwnikiem jest zespół, który ma o co walczyć, który jest czołowym zespołem I Grupy 3 ligi, który gra na własnym boisku i który ma na tym boisku bardzo dobry bilans.
Polecam

Początek spotkania dzisiaj o 11:15.

Do góry
#545244 - 21/05/2006 11:18 Re: III Liga
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Pelikan Łowicz 3-0 Legia II

Brawo Tomo za poranny typ. Szkoda, że BW zdołał obniżyć kurs do 2.4.
Kto jeszcze daje 3 ligę polską oprócz klonów, b-a-h no i polskich uliczników (wybrane spotkania tylko)?

pozdro

Do góry
#545245 - 24/05/2006 13:06 Re: III Liga
JMnemonic Offline
journeyman

Meldunek: 01/05/2006
Postów: 88
z tego co sie orientuje, to tylko betandwin daje zakłady na wszystkie mecze III ligi. i to w singlach ;-)

Do góry
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Szuman), 3524 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49