Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >
Opcje tematu
#545206 - 29/03/2006 21:54 III Liga
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Betandwin od pewnego czasu raczy nas kursami na polską trzecią ligę - myślę, że typowanie tej klasy rozgrywkowej może być wyjątkowo zyskowne, szczególnie teraz na początku, kiedy analitycy z baw nie są za bardzo rozeznani jeśli chodzi o rozkład sił. Jako że jestem Dolnego Śląska spróbuję przedstawić pokrótce odbywające się w ten weekend mecze ligowców z mojego regionu.

Gawin Królewska Wola - Polar Wrocław

Drużyna Gawina znacznie wzmocniła się przed tą rundą. Doszli doświadczeni i ograni zawodnicy, tacy jak bramkarze Artur Hołubiec i Krzysztof Osiński, Paweł Lis i Edwin Kuszyk (oboje z Polaru) i w końcu młodzi Artur Koziara (Pogoń Oleśnica) i Damian Wielgus (Śląsk). Do pełnej formy po kontuzji powrócił Ireneusz Adamski, defensor z ligową przeszłością (Śląsk, Polkowice). Drużyna Gawina ma już pierwszy mecz za sobą - W Świebodzinie, po dobrym meczu pokonała 2:0 liderującą w tabeli Pogoń.

Co do Polaru to trudno napisać cokolwiek pozytywnego... Klub ma olbrzymie problemy finansowe wskutek czego większość zawodników pierwszego składu została wyprzedana. Kadrę próbowano połatać, ale w ogromnej większości sprowadzeni zostali zawodnicy z podwrocławskich miejscowości prezentujący poziom klasy okręgowej... Sam trener Polaru (3 miejsce w tabeli) zapowiada walkę o utrzymanie ale też specjalnie się takim deklaracjom nie dziwię, jako że Polar kadrowo posiada zespół, który byłby średniakiem w dolnośląskiej IV lidze...

Typ: Gawin 1,60 8/10

Jutro postaram się przedstawić krótką analizę dolnośląskiego derby Miedź-Chrobry, chociaż rozstrzygnięcie w tamtym meczu nie jest tak oczywiste jak w tym przypadku.

Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się przemyśleniami na temat meczy z waszych okolic,

Łukasz

Do góry
Bonus: Unibet
#545207 - 30/03/2006 09:56 Re: III Liga
makusik Offline
member

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 184
Skąd: Zielona Góra
witam wlasnie przegladalem kursy i chcialem o tym samym meczu napisac ale domi mnie uprzedziles

w sadzadzie potwierdzam to co kolega napisal, mozna smialo grac na gawin ladny kurs

pozdrowka

Do góry
#545208 - 30/03/2006 12:50 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Dobrze ze któs w koncu załozył temat. Mam nadzieje, ze iwecej osob bedzie sie na nim udzielac niz to miało miejsce w rundzie jesiennej

A teraz kilka słow na temat grupy 4:

Stal Stalowa Wola - Górnik Wieliczka

W Stalowej wszyscy licza na awans. Do klubu dołaczyło dwoch dobrych zawodników natomiast z podstawowego składu nikt nieubył. W druzynie pojawił sie doswiadczony pomocnik Sierżega oraz Ghanijczyk Lee Quaye. Boisko na chwile obecna prezentuje sie wzglednie dobrze choc po ostatnich obfitych opadach grac napewno obu ekipom niebedzie. Gornik na pewno zagra podobnie jak ostatnimi laty czyli jak juz wspominałem wczesniej beda sie głownie starali na remisie. Jesli byłby gdzies do zagrania under na to spotkanie to postawiłbym tu niemałe pieniadze, ale ze taki zakład raczej niebedzie przez zadnego buka wystawiony zagram na remis. W meczu tym moze decydowac jedna akcja, ale takowa ze wzgledu na niezbyt łatwe boisko oraz madrze broniacego sie rywala napewno niebedzie latwo stworzyc. Typ: remis 3/10

Wisła II Kraków - Kolejarz Stróże
zmiana terminu w związku z wyjazdem sześciu zawodników Wisły z reprezentacją Małopolski juniorów do Włoch na Turniej im. Jana Pawła II

Motor Lublin - Wierna Małogoszcz

Tutaj zdecydowanym faworytem sa gospodarze. Lublin moim zdaniem najmocnij sie najbardziej przed runda rewanzowa. Druzyna ma walczyc o awans, wiec mecze z przeciwnikami pokroju Wiernej musi poprostu wygrywac. Typ: Motor

Stal Rzeszów - Stal Sanok
Podobna sytuacja jak z Motorem niby powinno byc łatwo i przyjemnie, ale jakos tego klubu nielubie i niewiem co pokaza dlatego narazie sobie chyba to odpuszcze, chyba ze znajde jakis odpowiedni kurs.

Hetman Zamość - Avia Świdnik
Avia moim zdaniem juz sie wyszumiala i o awans walczyc niebedzie. Tu jak cos grac to na gospodarzy. Typ: Zamosc + remis

AKS Busko Zdrój - Tłoki Gorzyce
W Gorzycach sytuacja podobna jak w Polarze tzn. klub sie posypał. Niepewnym nawet było to czy klub przystapi do rozgrywek. W zespole grac beda głownie juniorzy. W sparingach zespol z Gorzyc prezentował sie wybitnie słabo. Typ: AKS Busko

Kmita Zabierzów - Hutnik Kraków
W Kmicie doszło do kilku naprawde interesujacyhc transferow. W druzynie gra wielu zawodnikow z pierwszoligowa "kartoteka" :P W Kmicie sa pieniadze, sa ludzie którzy chca awansowac i naprawde niczego im niebrakuje a juz niejeden raz historia pokazala ze klub z małej wioski jesli ma pieniadze i chce zawlaczyc o awans to nic niestoi na przeszkodzie. Dodatkowa w tym sezonie klub obchodzi jakas tam rocznice powstania klubu i chce to uczcic awansem. Moim zdaniem maja na to duze szanse, dlatego tez pomimo tego ze Hutnik wcale niejest słabym zespołem zagram na gospodarzy. Typ: Kmita

Do góry
#545209 - 30/03/2006 19:35 Re: III Liga
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Ze względu na stan boisk Świętokrzyski ZPN przełożył w czwartek część planowanych na weekend spotkań 18. kolejki w III lidze.

Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz AKS Busko - Tłoki Gorzyce nie odbędzie z powodu złego stanu boiska. Z tego samego powodu odwołany został mecz Wiernej Małogoszcz w Lublinie z Motorem. Przypomnijmy, dwie poprzednie kolejki III ligi zostały przeniesione na 12 i 19 kwietnia.

za 90minut.pl

Do góry
#545210 - 30/03/2006 22:49 Re: III Liga
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Można napisać tyle, że oba zespoły nie wzmocniły się istotnie: Miedź praktycznie osłabiona (Robak do Korony, wzmocnień poza juniorami zero), Chrobry poza Soboniem (Górnik Polkowice), który w sobotę jeszcze nie zagra też bez znaczących wzmocnień, dodatkowo bez podstawowego na jesień obrońcy Pacana (Dozamet Nowa Sól). W Głogowie mecz między tymi drużynami był bardzo wyrównany i rozstrzygnął się dopiero w doliczonym czasie gry. Generalnie spodziewam się bardzo zaciętego meczu dlatego też nie sugerujcie się kursem! Granie na miedziankę po kursie 1,60 moim zdaniem mija się z celem. Dla mnie ten mecz to typowy no bet...

O innych drużynach nie mam na tyle informacji, by móc się wypowiadać. Jeśli ktoś z was ma jakieś ciekawe informacje którymi mógłby się podzielić to serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam,
Łukasz

Do góry
#545211 - 31/03/2006 16:51 Re: III Liga
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !


Gawin Królewska Wola - Polar Wrocław [1] --> 1.60 Betandwin

Analiza:

* Wszystkim polecam ten Typ ! Polar kompletnie się rozleciał.Praktycznie wszyscy zawodnicy odeszli! W Polarze nie jest zaciekawa atmosfera...Brak pieniędzy , zadłużenie! Gawin bardzo się wzmocił w tej rundzie pozyskał Edwina Kuszyka (Polar) oraz wiele innych wartościowych graczy.Gawin posiada wiele graczy z samego Polaru (Lis , Kuszyk, Piątkowski Kruszelnicki) i właśnie oni będą chcieli zniszczyć ten klub...--> (za te nie wypłacone pieniądze) !!

Typ Oceniam: 10/10 !!

Początek Spotkania --> Sobota --> 14:00

Do góry
#545212 - 31/03/2006 18:04 Re: III Liga
makusik Offline
member

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 184
Skąd: Zielona Góra
no kurs 1,6 to byl dwa dni temu ale 1,5 tez dobry

Do góry
#545213 - 31/03/2006 19:20 Re: III Liga
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
Quote:

no kurs 1,6 to byl dwa dni temu ale 1,5 tez dobry




Nie wiem jakim cudem ale rano złapałem za 1.6 w Betandwin

Do góry
#545214 - 31/03/2006 20:16 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
A ja sie znam na grupie II
I tak pewniakiem kolejki wydaja sie dla mnie 2 mecze:
Chemik Bydgoszcz- Kaszubia Kościarzyna typ 2 kurs 2,00
Chemik zajmuje po rundzie jesiennej ostatnie miejsce w tabeli i i nic nie wskazuje na to aby to sie zmienilo. Natomist kaszubia jest liderem i bardzo dobrze poukladanym zespolem i mysle ze powinni wywiezc z bydgoszczy 3 pkt. pierwszy mecz tych druzyn zakonczyl sie wynikiem 2-1 dla kaszubii

Obra Kościan - Unia Janikowo typ 2 kurs 1,9
Druzyna z koscian walczy o utrzymanie a po za tym w meczu nie wystapi 3 zawodnikow z pierwszego skladu pauzujacych za kartki. Sytuacja finansowa w tym klubie tez nie wyglada za ciekawie. Co do unii to jest to najbogatszy klub w polsce w 3 lidze. Juz 3 sezon z rzedu wchodza do 2 ligi dwa razy w baraz odpadli. Wzmocnili sie kilkoma naprawde solidnymi zawodnikami. Mysle ze mozna smialo grac na zwyciestwo gosci.

Trzeci mecz godny uwagi to pojedynek Kani Gostyn ze zderoejm Ciechocinek

Kania jako beniaminek spisuje sie znakomicie zajmujac 3 miejsce majac 2 mecze zalegle. W przerwie dokonali kilku naprawde solidnych wzmocnien. W srode ograli w poznaniu rezerwy lecha 2-0 . Natomiast zdroj tydzien temu pokonal rowniez 2-0 u siebie kp police. Ale ze zdroju odeszlo 2 najlpeszych zawodnikow Kretkowski i Nowak. W pierwszym meczu bylo 4-0 dla zdroju i mysle ze w rewanzu kania za wszelka cene bedzie chciala udowodnic swoja wyzszoac!!

Do góry
#545215 - 31/03/2006 20:19 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Oczywiscie prponuje grac kanie po kursie w granicach 1,7

Do góry
#545216 - 02/04/2006 07:56 Re: III Liga
makusik Offline
member

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 184
Skąd: Zielona Góra
i gawin nie wlazl dzis ostatni mecz kolejki grupy slaskiej,

lechia zg - pogos swiebodzin, 2,1 3,25 2,85
pogon bedzie chciala pokazac sie kibicom z dobrej strony, po przegranej gawinem, lecha tanio skory nie sprzeda na swoim boiskiem, kazdy wynik mozliwy, dla mnie NO BET

serce tylko przy LECHII

Do góry
#545217 - 07/04/2006 10:54 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Na sobote dla mnie 2 pewne mecze w 2 grupie!!!!!
Unia Janikowo- Kotwica Kolobrzeg 1 1,40
Obra Koscian - Chemik Bydgoszcz 1 1,80

Krotkie opsiy postaram sie podac jutro!!!!

Do góry
#545218 - 07/04/2006 11:16 Re: III Liga
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
lacino muszę cię zmartwić ale jakoś nie wierzę, żeby Kaszubia wygrała. Po pierwsze ostanie 2 mecze były w plecy również ze słabszymi drużynami. Poza tym kaszubii nie zależy na awansie, po tym co ostanio widziałem. Może będzie remis przy sprzyjających wiatrach. Oczywiście mogę się mylić, za co bym się nie pogniewał

Do góry
#545219 - 07/04/2006 11:17 Re: III Liga
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
sorrry za posta wyżej nie zauważyłem daty

Do góry
#545220 - 07/04/2006 15:36 Re: III Liga
lacinio Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 965
Wlasnie tak czytam mysle chyba cos ci sie poj...
Ale miales racje ten emcz i tak nie siadl!!!!!!!!!!!!

Do góry
#545221 - 08/04/2006 11:46 Re: III Liga
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
Zna się przecież drużynę ze swojego miasta. Chociaż jeszce mam nadzieję, że wejdą do drugiej ligi. Szkoda, że jest to tylko nadzieja. Kaszubia rulez ;]

Do góry
#545222 - 15/04/2006 08:08 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Motor Lublin 1.30 X 4.20 Pogoń Leżajsk 8.00
Sytauacja Motoru identyczna jak w Stali SW i RZ. BArdzo wazny mecz dla gospodazy który moim zdaniem zakonczy sie wygrana gospodarzy. W Lezańsku graja młodziutkim niedoswiadczonym składem i jak na skład personalny prezentuja sie dosc dobrze, ale moim zdaniem na zmotywowany Motor sa jeszcze zasłabi. Typ: 1 5/10

Stal Rzeszów 1.90 X 3.30 Avia Świdnik 3.25
Stal Rzeszów słabiutko wystartowaa a apetyty wielkie... Jesli zawodnicy z Rzeszowa powaznie mysla o awansie to ten mecz po prostu musza wygrac, ale czy dadza rade niewiem. Avia pomimo, ze przed sezoniem niewzmocniła sie prezentuje sie dobrze i zapowiada sie dzis wyrównane spotkanie. Moim zdaniem zakonczy sie jednobramkowym zwyciestwem gospodarzy. Zagrałem to 1/10 w rozpisiku wariacie.

Stal Stalowa Wola 1.30 X 4.20 Kolejarz Stróże 8.00
Stałowka zawodzi i to strasznie. Ich dorobek to raptem 1 punkt w trzech meczach. Najgorsze jest jednak to, ze zawodnicy graja poprostu kaszane. Najbardziej posypała sie obrona, Mociorowski niezagra pauzujac za czerowona kartke a podstwowy stoper Wieprzęc... no cóz niepoznaje tego zawodnika jak na razie. W środku dalej niema rozgywajacego. Jedynym który cos na tej pozycji potrafi jakos rozegrac piłke jest Mietek Ożóg ( zawodnik ma juz 40 na karku ale bez niego poprostu srodek pomocy w Stalowej nieistnieje... smutne, ale prawdziwe). Tak wieec w Stalowej ani humorów, ani formy zawodników do dobrych niemozna zaliczyc :/. W dzisiejszym meczu niewyobrazam sobie jednak kolejnej porazki. Tak wiec jesli ktos chce zagrac ten mecz to 1X ok, ale cos wiecej do gry, cóz ja nic takiego niewidze. Dzis oczywiscie znow bede kibicował mojej druzynie, ale zwazywszy na to co pokazali w pierwszych spotkaniach dzis niezaryzykuje gry na Stal po kursie 1.3 remis moze i bedzie, ale zeby mi sie lepiej meczyk ogladało dlatego typowanie odpuszczam.

AKS Busko Zdrój 3.55 X 3.40 Kmita Zabierzów 1.80
Ten mecz wyglada moim zdaniem najbardziej interesujaco. Prawde mowiac zagrałem go juz w srode z kursem 2.0. Kmita jak narazie jest jedynym pretendentem do awansu który niezawodzi. Graja futbol przyjemny dla oka i bardzo efektowny. Busko beniaminek gra przecietnie. Moim zdaniem kurs 1.8 to w dalszym ciagu VB do gry za 6/10 - 8/10

Hetman Zamość 2.20 X 3.15 Hutnik Kraków 2.76
Niemam pojecia Co sadzis o tym meczu jak dla mnie no bet a jesli grac to remisik za mała stawke.


Kursy z BAW

Do góry
#545223 - 18/04/2006 14:02 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Stal Stalowa Wola - Wisła II Kraków
Krótko i zwięźle. Stalówka rozegrała ostatnio dobre spotkanie, choc dalej troszke szwankuje obrona. Wisła dopiero inauguruje rozgrywki gdyz 6 zawodników trenera Pietrzaka brało udział w turnieju papieskim. Na kozysc Stali w tym meczu przemawia wieksze doswiadczenie, zgranie oraz to, ze juz w tej rundzie rozegrali kilka ligowych potyczek. Po tym co zobczyłem w osattnim spotkaniu jesli znajde gdzies kurs w granicach 1.50 to za srednia stawke zagram na gospodarzy. Typ 1 5/10

Motor Lublin - Górnik Wieliczka
Motor potrzebuje punktów jak ryba wody. Wieliczka na awans nieliczy a spadek jej niegrozi. Górnik ograł w rundzie wiosenne Stal 3-0, ale prewde mowiac zagrał bardzo nieskutecznie ( notorycznie marnowali kontraataki w których mieli liczebna przwage nawet 3 na 0 ) W pozostałych spotkaniach juz bez niespodzianek. W lublinie w ostatnim meczu wkoncu jakby zaskoczyło i uporali sie besproblemowo pojechali z Lezanskiem 4-0. Jutro moze byc bardzo podobnie, spodziewam sie kursu w granicach 1.50. Typ: 1 7/10

Stal Rzeszów - Kolejarz Stróże
Sytayalja identyczna jak w w/w spotkaniu. Moim zdaniem moze to byc jednak bardziej zaciete spotkanie. Rzeszów dalej gra mało przekonujaca piłke, ale jest to mecz z gatunku tych które "tzreba wygrac". Tu spodziewam sie kursu 1.60. Typ: 1 3/10

Sandecja Nowy Sącz - Wierna Małogoszcz
Miałem okazje w tym sezonie ogladac jedno spotkanie Sandacji w Nowym Saczu i prawde mówiac nic, ale to nic ciekawego niezobaczyłem. Tu swoj typ opieram na motywacji obydwu druzyn. Sandacja juz mozna powiedziec, ze ma wakacje natomiast Wierna chce powalczyc o utzrymanie. Najbardziej prawdopodobne rozwiazanie to 0-0 lub 0-1, Kurs na gosci zapewne w granicach 3.3 - 3.5 Typ 2 1/10 ewentualnie X2 4/10.

Hetman Zamość - Stal Sanok
Tu niby powinni wygrac gospodarze, ale jakos tego meczu nieczuje NB

AKS Busko Zdrój - Pogoń Leżajsk
W tym meczu wynik jest dla mnie sprawa otwarta. Kazdy wynik jest mozliwy mecz nie do grania.

Kmita Zabierzów - Avia Świdnik
Jeden z kwiatków tej kolejki. Z Avii moim zdaniem powli ucieka powietrze natomiast Kmita na fali. Zaspól z kolejki na kolejke gra coraz lepiej grac a w Zabierzowie coraz głosnie mówi sie o połaczeniu obchodów 80-lecia klubu z awansem do II ligi. Kurs jakiego sie spodziewam na gospodarzy to 1.7-1.8 Typ 1 8/10

Hutnik Kraków - Tłoki Gorzyce
Jak juz chyba kiedys wspominałem Gorzyce sie posypały. Ciezko bedzie tej druzynie sie utzrymac i zdobywac punkty w rundzie wiosennej. Moim zdaniem Hutnik zdobedzie 3 punkty bez wiekszych poblemów, kurs w granicach 1.2 bedzie chyba uczciwy. Typ 1 8/10


Jak do tej pory niewidziałem zeby jakikolwiek buk wystawił kursy na jutrzejsza zaległa kolejke wiec niewiem czy bedzie mozna to gdziekolwiek zagrac, kursy jakie wystawiłem to tylko moja propozycja a jak to sie bedzie miało do tego co zostanie zaproponowane przez buki to inna sprawa... .

Do góry
#545224 - 20/04/2006 20:15 Re: III Liga
pycio26 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/10/2005
Postów: 2563
Skąd: Bournemouth
Rakow Cz.-P.Swieb. 02(2) 1.78 (4zl)

Ja mysle ze warto grac na Pogon po tak wysokich kursach w koncu musza sie przebudzic i cos wygrac fakt pogon nie ma doswiadczonych zawodnikow i cala ta otoczka z wejsciem do drugiej ligi napewno im nie pomogla! warto dodac ze pogon w rundzie jesiennej takze dopiero po meczu z rakowem u siebie (2-0) zaczela dobrze grac. Mam nadzieje ze tak tez sie stanie. Z tego co wiem (a wiem o pogoni duzo ) Pogon jutro jedzie do Czestochowy i nocuje w hotelu, wiec nie ma mowy o zmeczeniu podroza (raczej tez nie popija bo juz wszyscy w swiebodzinie "chodza jak na szpilkach") W pogoni az tak tragicznie sie nie dzieje zarzad (duza zasluga zarzadu! sa niezadowoleni ale nie naciskaja bardziej na zawodnikow) nie zamierza po wpadkach wiosennych zrezygnowac z trenera Arteniuka mysle ze to jest wazne! bo zawodnicy czuja respekt do trenera i beda grali o to by zarzad nie mial wiecej podstaw do zwolnienia trenera (bo wiadomo ze ciagle zespol nie moze przegrywac i wkoncu z niego zrezygnuja (jak tak bedzie dalej)!).

Do góry
#545225 - 21/04/2006 15:47 Re: III Liga
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Hutnik Kraków 1.35 X 4.00 Sandecja Nowy Sącz 7.00
Przed Hutnikeiem kolejnyyy łarwy mecz. Mecz bez specjalnej stawki, ale jednak moim zdaniem nie do grania ze wzgedu na zbyt niski kurs na gospodarzy

Kmita Zabierzów 1.50 X 3.70 Hetman Zamość 5.10 Kmita ostatnio tylko zremisowała. Kurs 1.50 jest na granicy opłacalnosci, ale ja sie na niego skusze i zagram 8/10

AKS Busko Zdrój 3.05 X 3.30 Stal Stalowa Wola 2.00 Hmmmm faworytem Stal, ale czy napewno? Zawodnicy nieprezentuja sie w tej rundzie zbytnio dobrze datego zagram to za niewielka stawke 2/10. Typ X2 wyglada natomiast bardzo pewne i oceniam go na 9/10

Avia Świdnik 1.80 X 3.65 Motor Lublin 3.30
Mecz o 6 punktów. Ze wzgledu na kurs i motywacje w obu druzynach gram na gosci 3/10


Stal Sanok 2.50 X 3.00 Górnik Wieliczka 2.50
Ciezki mecz do wytypowania. Wieliczka gra o pieruche. W ataku sa derewniaki, ale w obronie to co innego a Sanok w ataku tez niema specjalnie uzdolnionych grajków, dlatego remis 4/10

Wierna Małogoszcz 2.00 X 3.30 Kolejarz Stróże 3.05 Wierna walczy ciagle o utrzymanie. Jesli chce jeszcze zachowac jakies szanse to musza ten mecz wygrac. Typ 1 2/10.

Pogoń Leżajsk 2.20 X 3.15 Wisła II Kraków 2.76
Chyba najciekawszy mecz do typowania w tej kolejce. Kurs na rezerwy Wisły w tym momencie to duzy VB!!!
Niewidziałem w tym sezonie zadnego spotkania Pogoni, ale kolega kibic opowiadął mi co nieco o tym co sie dzieje w klubie i o ich grze. Jak sam stwierdził bardo mozliwe, ze zakonczy sie to wszytko spadkiem do IV ligi. Wisłe widziałem w srodowej potyczce ze Stala SW. W rezerwach zagrali sami młodzi zawodnicy i pomimo tego, ze grali troszke "podwórkowa" pilke wygladało to w niektórych momentach dosyc interesujaco. W obronie nilka krotnie popełniali juniorskie błedy, ale w ataku wracili sobie całkiem całkie. Czytałem wywiad z trenerem Pietrzakiem w którym zaznaczył, ze dwa najwazniejsze cele to ogrywanie młodziezy oraz unikniecie degradacji. Dodatkowym argumentem w tym meczu jest to, ze wisła juz dzis gra swoj mecz ligowy i w niedziele moze zagrac kilku zawodnikow z pierwszej druzyny. typem wiodacym na ta kolejke jest da mnie Wisła II Kraków 9.5/10 po kursie 2.76

Do góry
Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, akagi, pacyfista, rafal08, VVega, Zaixi, kemp), 3442 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581819 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49