Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5515545 - 29/08/2012 04:57 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Przymierzam się na over kartek powyżej 6.0 w Williamie.
Trochę hamuje mnie jednak osoba sędziego Antonio Miguela Mateua Lahoza,który aż tak bardzo nie szasta kartkami jak na Hiszpana.

http://www.football-lineups.com/referee/1167/

Do góry
Bonus: Unibet
#5516105 - 29/08/2012 17:39 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Fenerbahce - Spartak Moskva
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betsson

Mimo, że pierwsze spotkanie w Moskwie zakończyło się zwycięstwem Spartaka (2-1), według mnie faworytem do awansu (a co za tym idzie również do wygranie dzisiejszego spotkania) jest ekipa Fenerbahce Stambuł.
Pierwszym argumentem przemawiającym "za" Fenerbahce jest to, że grają u siebie. Może to zabrzmi jak wyświechtany slogan "grają u siebie są faworytem" ale warto zwrócić uwagę, że pierwszy mecz był rozgrywkach w Moskwie na sztucznej nawierzchni a wiele klubów nie jest to tego przyzwyczajonych. Dziś natomiast grają u siebie na Şükrü Saraco&#287;lu gdzie na pewno będą mogli liczyć na pomoc i doping swoich żywiołowo reagujących kibiców. I w tym przypadku mówiąc o "dwunastym" zawodniku którym są kibice wiele się nie pomylimy.
Drugą ważną sprawą są dość poważne osłabienia w drużynie Unaia Emery. W porównaniu z pierwszym meczem ze składu wypadli Nicolás Pareja i Welliton, szczególnie brak tego pierwszego jest sporym osłabieniem, bo Spartak już wcześniej miał spore problemy z linią obrony. Kontuzjowany jest bowiem od dłuższego czasu Sergey Parshivlyuk a Sergey Bryzgalov i Soslan Gatagov, którzy mogliby ewentualnie zagrać w obronie również są wyłączeni z powodu kontuzji. Dlatego już wcześniej na prawej stronie obrony grał nominalny skrzydłowy Dmitri Kombarov na środku obrony Unai Emery może wystawić co prawda Juana Insaurralde i Marka Suchego ale już w przypadku kontuzji (kolejnej) na ma kim ich zastąpić, dzisiaj w kadrze znalazł się Ilya Kutepov, zawodnik z drużyny rezerw Spartaka! Podobnie ma się sytuacja na lewej obronie gdzie jest Evgeni Makeev ale już zmienników brakuje. Na ten mecz Unai Emery powołał czterech nominalnych obrońców! Oprócz wspominanych wcześniej nieobecnych w drużynie Spartaka wciąż nie może grać również Kim Källström.
W Fenerbahce takich problemów nie ma, owszem w kadrze wciąż brakuje pierwszego bramkarza Volkana Demirela ale jego zmiennik Mert Günok radzi sobie z meczu na mecz coraz lepiej. Możliwe również, że nie zobaczymy Serdara Kesimala (kontuzja) a także Salih Ucana ,Özgüra Ceka, Sezera Öztürka czy Henri Bienvena, którzy jak na razie w każdym ze spotkań byli poza kadrą meczową.
Wydaje mi się więc, że przed rewanżem to jednak ekipa Fenerbahce, mimo porażki w pierwszym meczu jest minimalnym faworytem. Stawiam więc na zwycięstwo gospodarzy jak i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Do góry
#5546586 - 17/09/2012 22:18 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
18.09. 20:45 AC Milan - Anderlecht
18.09. 20:45 Din. Zagreb - FC Porto
18.09. 20:45 Dortmund - Ajax
18.09. 20:45 Malaga - Zenit Petersburg
18.09. 20:45 Montpellier - Arsenal
18.09. 20:45 Olympiakos - Schalke
18.09. 20:45 PSG - Din. Kiev
18.09. 20:45 Real Madrid - Manchester City
19.09. 20:45 Barcelona - Sp. Moscow
19.09. 20:45 Bayern - Valencia
19.09. 20:45 Braga - CFR Cluj
19.09. 20:45 Celtic - Benfica
19.09. 20:45 Chelsea - Juventus
19.09. 20:45 Lille - BATE
19.09. 20:45 Manchester Utd - Galatasaray
19.09. 20:45 Shakhtar - Nordsjaelland

Do góry
#5547515 - 18/09/2012 13:26 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
milan/borussia/psg @3.46, u mnie full stake, 10/10

milan w lm to zawsze zupelnie inna historia, nie wyobrazam sobie, zeby wasyl i spolka wywiezli z san siro jakies punkty, pogromu raczej nie bedzie ale wg mnie BEZDYSKUSYJNA jedynka

borussia bo ajaxowi w dortmundzie nie daje wiekszych szans, sa mocni w swojej lidze, ale wiadomo jaki to poziom, wg mnie niemcy strzela conajmniej 2-3 bramki, straca jedna

psg bo obiecalem sobie twardo layowac kiepskich ukraincow i bede sie tego trzymal, zabki pokryja -1.5 - spodziewam sie dosc jednostronnego widowiska i pokazu sily paryzan

zenit @3.19, stawka solidna, 8/10

zenit to obok valencii moj czarny kon tegorocznej lm - mysle, ze malagi z saviola na szpicy sie nie przestrasza i zjedza hiszpanow doswiadczeniem i umiejetnosciami - zenit kadrowo bije hiszpanow na leb i mysle, ze dzis to potwierdzi zgarniajac komplet punktow

arsenal @2.17, stawka srednia, 5/10

gra anglikow mnie nie powala, ale francuzi sa w naprawde kiepskiej formie, arsenal raczej nie bedzie sie wyglupial, zepchnie gospodarzy na wlasna polowe i bedzie spokojnie szukal sposobu na rozmontowanie ich obrony, 0-2 0-3 i nie pomoze miejscowym nawet obecnosc mannone w bramce kanonierow

---

co do pozostalych spotkan

porto ... strata hulka to spory ubytek mocy i cos mi mowi, ze mecz w zagrzebiu skonczy sie jakims "niespodziewanym" remisem, ja do dwojki nie jestem w ogole przekonany

real ... prawdopodobnie modric w wyjsciowym, dobra wiadomosc dla kibicow realu, bo jest on w stanie "zorganizowac" i poukladac gre krolewskich ... city ciagle mi sie kojarzy z kiepskimi wyjazdami, z liverpoolu i stoke przywiezli 2 pkt a dzis na moje oko nie przywioza z madrytu zadnego, a lekiem na kiepska gre realu bedzie nie kto inny jak luka modric

oly-schalke ... greckie kluby z roku na rok coraz slabsze, schalke ma spore szanse zgarnac cala pule ale remisem raczej tez nie pogardza, tym bardziej, ze na wyjazdach nie idzie im juz tak dobrze jak u siebie - jakbym mial cos tutaj typowac, to kreciloby sie to kolo iksa, ze wskazaniem na niemcow

Do góry
#5547878 - 18/09/2012 18:07 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Nie zgodzę się z Twoją krzywdzącą opinią co do Malagii. Owszem jest to cięzki mecz, ale opisałeś go tak, jakby Zenit przyjechał do Śląska...

Wierz mi, nie łatwo jest zając 4 miejsce w najlepszej lidze świata, do tego ze swierzo zmontowanym składem. Druga kwestia, to może i Zenit wydaje majątek na transfery i ma kasy jak lodu, ale ruska liga jest dużo słabsza od hiszpańskiej a zespoły z tego kraju w LM już nie raz mialy coś zwojować a z reguły kończą zabawę w grupach! O ile u siebie sa nieobliczalne to na wyjazdach tracą sporo. Umiejętności są porównywalne jak nie większe u Malagi, nie wiem też jakim doświadczeniem mają ich zjeść zawodnicy z Peterburka, jak taki Demichelis, Saviola,Baptista, Tulalan czy kilku innych jest ogranych w LM czy reprezentacjach do bólu. Panate przeszli bez problemu, może nie jest to wielki wyczyn ale swiadczy,ze żadnej tremy nie ma...
Ponadto jest Pellegrini, wybitny fachowiec, wiec nie widze tutaj żadnej przewagi Zenita w doświadczeniu czy umiejętnosciach...

Do góry
#5547907 - 18/09/2012 18:25 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
Baptista i Toulalan kontuzje



kursy na zenit rosną , jak dla mnie ekipa z rosji da sobie radę, co by nie mówić kadrowo sa mocniejsi
hulk odpali coś w lm ,po fatalnym debiucie w lidze rosyjskiej

Do góry
#5547955 - 18/09/2012 19:10 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Montpellier - Arsenal 2 2.25 betsson

Arsenal po dwóch remisach na początek ligi zdecydowanie idzie w górę, co zdają się potwierdzać wygrane z Liverpoolem (wyjazd) 2:0 i Southamptonem (dom) aż 6:1 w ostatni weekend.
Montpellier po zdobyciu mistrzostwa musiało pogodzić się z utratą najlepszego strzelca nie tylko swojego zespołu ale i Ligue 1 Giroud, który przeszedł do...Arsenalu. Ten sezon już dla gospodarzy dzisiejszego spotkania prawdopodobnie nie będzie tak kolorowy, co pokazują wyniki pierwszych kolejek we Francji. Na 5 spotkań M'pellier raz wygrał, raz zremisował i trzy razy przegrał.
Obydwa zespoły z pewnością liczą na dobry strat LM, ale w moim przekonaniu większe szanse na sukces ma klub z Anglii, który mimo tego iż gra na wyjeździe, to ma mocniejszy skład i doświadczenie w tych rozgrywkach.

wg goal.pl zobaczymy na murwaie następujące "11":

Montpellier: Jourden - Bocaly, Yanga-Mbiwa, Hilton, Bedimo, Utaka, Cabella, Belhanda, Estrada, Ait-Fana, Herrera

Arsenal: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Diaby, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Giroud, Podolski

Do góry
#5548042 - 18/09/2012 20:39 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Dinamo Zagrzeb - FC Porto 2 koło 1,95 ogólnodostepne

Dla mnie jest to perełka dziesiejszej kolejki, mecz dwóch zupełenie innych drużyn. Porto to bardzo mocna ekipa europejska, od lat z powodzeniem grywająca w Europie, zdaje się rok temu zdobyli LE. Odszedł Hulk ale nadal mają kim straszyć, drużyna, która od lat nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dinamo odwrotnie, średniaczek europejski, któremu czasem się uda wejść na salony gdy drabinka łatwa i dostać 6 lekcji futbolu jak rok temu. Dla mnie to jednak z najsłabszych ekip cyklu i patrząc na inne ekipy tej grupy, to Porto tu najłatwiej może wygrać wyjazd. Różnica klasy dla mnie i nawet gorąca chorwacka publiczność, mimo całej mojej sympatii dla nich niewiele pomoże, bo personalnie i pod każdym innym względem sa słabsi.Przeiwduję jakieś 0-1, lub 0-2, ewnetulanie 1-2.

Do góry
#5548122 - 18/09/2012 22:07 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Gustawo Lima]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: Gustawo Lima
Nie zgodzę się z Twoją krzywdzącą opinią co do Malagii. Owszem jest to cięzki mecz, ale opisałeś go tak, jakby Zenit przyjechał do Śląska...

Wierz mi, nie łatwo jest zając 4 miejsce w najlepszej lidze świata, do tego ze swierzo zmontowanym składem. Druga kwestia, to może i Zenit wydaje majątek na transfery i ma kasy jak lodu, ale ruska liga jest dużo słabsza od hiszpańskiej a zespoły z tego kraju w LM już nie raz mialy coś zwojować a z reguły kończą zabawę w grupach! O ile u siebie sa nieobliczalne to na wyjazdach tracą sporo. Umiejętności są porównywalne jak nie większe u Malagi, nie wiem też jakim doświadczeniem mają ich zjeść zawodnicy z Peterburka, jak taki Demichelis, Saviola,Baptista, Tulalan czy kilku innych jest ogranych w LM czy reprezentacjach do bólu. Panate przeszli bez problemu, może nie jest to wielki wyczyn ale swiadczy,ze żadnej tremy nie ma...
Ponadto jest Pellegrini, wybitny fachowiec, wiec nie widze tutaj żadnej przewagi Zenita w doświadczeniu czy umiejętnosciach...


sprostuje

doswiadczenie w sensie doswiadczenia poszczegolnych zawodnikow a przede wszystkim calego zespolu a nie trenera - zdaje sie, ze malaga w europejskich pucharach dopiero raczkuje, czego nie mozna powiedziec o zenicie

wystep baptisty wykluczony, toulalan walczy z kontuzja - to tak na marginesie

liga hiszpanska silniejsza od rosyjskiej, jasne ... ale z pewnoscia malaga bez rondona i przede wszystkim cazorli jest duzo slabsza od zenita

a co do przejscia w eliminacjach greckiego pao ... mysle, ze tej sztuki dokonac moglby nawet nasz slask przy dobrej dyspozycji dnia, grecki zespol od paru lat sprzedaje co okienko wszystko co ma najlepszego, zastepujac to tanimi zamiennikami, od 2 sezonow bolesnie za plecami rywala z pireusu bez szans na jakakolwiek walke

reki sobie nie dam obciac, ze dzis zenit malage ogra albo ogra wysoko, ale jestem tak dobrej mysli, ze postanowilem zagrac grubiej chlopakow z gazpromu

Do góry
#5549262 - 19/09/2012 05:10 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Chelsea-Juve mecz pokaże na żywo TVP1

Do góry
#5549315 - 19/09/2012 13:54 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
wczoraj za sprawa milanu katastrofa

dzisiaj

spartak strzeli @2.5 4/10, over 5 @3.55 2/10 ...w moskwie chyba wiedza, ze ze swoja beznadziejna obrona, postawienie autobusu przed polem karnym to bedzie samobojstwo, zatem spodziewam sie ofensywnej gry(wiem, brzmi dziwacznie w kontekscie meczu na CN) i proby oddalania gry od wlasnego pola karnego, bo atutem spartaka na te chwile z pewnoscia nie jest defensywa, emery w spartaku powiela schemat z valencii, czyli zupelnie otwarta gra, wiec mozna sie spodziewac gradu goli ... ja po cichu licze na wynik w okolicach 5-1 ... zobaczymy czy barcelonie bedzie sie chcialo

reszta pozniej, bo mam cos jeszcze pod lupa

Do góry
#5549804 - 19/09/2012 20:19 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
No dzis chyba nie ma co kombinować, Lille, MU i Barca powinny wygrać swoje mecze, choć na Katalończyków to chyba jedynie jakieś overy czy hc. Ja osobiście niespodzianki posuzkam w Monachium, gdzie Valnecia wcale nie jest tak skazana na straty jak wskazują kursy. Ches to bdb ekipa, która już w tym sezonie zremisowała na Santiago Bernabeu czy minimalnie uległa na Camp Nou po bardzo dobrej grze. Bayern to Bayern, kupa kasy i gwiazd ale nie zawsze to idzie w parze z wynikami, nie na darmo się ich nazywa FC holywood:)
Oczywiście Bawarczycy są faworytami ale lekko im nie będzie, dlatego zagram sobie hc (1,5) na Valencie. Zagram też,że strzelą bo grają ofensywnie a obrona Bayernu do monolitu nie należy...

Do góry
#5549957 - 19/09/2012 21:54 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Dziś faktycznie nie ma co kombinować;-)
ale żeby nie było za łatwo to ja po swojemu,
pocisnę overy,
Szachtar - poukładany, systematycznie i sensownie budowany zespół, z całkiem sporym potencjałem, powinni dziś pocisnąc ze 3 bramki jak nic, tak więc 0ver wydaje sie oczywisty, tylko słabło płatny,
wobec tego over 1,5 w 1 połowie kursy też nie powalają ale ja zagram @2,30.

Chelsea - Juventus
goście przegrali wieki temu (nie licząc Coppa Italia), nie bedą dziś szaleć,ale nie odpuszczą możliwości ukąszenia,
najprawdopodniej wynik bedzie się kręcił koło remisu, dla mnie ze wskazaniem na Juve,
z drugiej strony, zderzenie włoskiej piłki z angielską, często kończyło sie kiepsko dla Włochów.
ale gdybym miał stawiać cr byłoby 1-2
ale na przekór, wezmę over 2,5, rano były jeszcze lepsze kursy, teraz wziąłem @2,15 i jestem w miare zadowolony.

Bayern - Valecia
dawno bo dawno, ale ich wspólna historia to 3 spotkania i wszystkie po 1-1, i dziś pewnie będzie podobnie, choć ja bym sie ucieszył gdyby było jakiekolwiek x2 i powiem szczerze, że nie rozumiem do końca tych kursów które opisuja to zdarzenie, @3,10 w Unibecie biorę, można znaleźć więcej.
Valecia postawiła sie Realowi i Barcy, a w moim odczuciu, Bayern nie jest niczym wypasionym w kontekście wyzej wymienionych.

Barcelona ze Spartakiem powinni wspólnie urgać dość gruby over, ale nie wiem czy jest jakiś szał, żeby to grać.
Zagram, że Spartak strzeli ale najlepiej w trakcie meczu, najlepiej jak będzie prowadzenie Barcelony, wtedy powinny być najlepsze kursy.

Jeszcze się głowie nad Manchesterem,a el najwyżej dopiszę przed meczem:)

Do góry
#5550194 - 20/09/2012 00:14 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Bayern München - Valencia : Azjatycki handicap ( 0 : 1.5 )
Typ: 1
Kurs: 1.98
Betsson

W poprzednim sezonie Bayern Monachium kroczył do zwycięstwa do zwycięstwa jeśli chodzi o meczu u siebie w Lidze Mistrzów strzelając przy tym 19 goli! A wygrywał przecież z nie byle kim, bo miał na rozkładzie m.in. Manchester City i Real Madryt. Dziś też jest faworytem i pomimo braku kontuzjowanych Diego Contento, Davida Alaby i Mario Gomeza a Arjen Robben rozpocznie ten mecz najprawdopodobniej na ławce rezerwowych to jednak Bayern jest w tym spotkaniu faworytem i ja nawet typuję tutaj zwycięstwo Bawarczyków z handicapem azjatyckim (-1.5).
Bayern bowiem od początku sezonu imponuje skutecznością (pomimo braku Gomeza), w dotychczasowych 3 meczach ligowych strzelił, aż 12 goli tracą 2! "Nietoperze" natomiast dopiero w czwartej kolejce zanotowały swoje pierwsze ligowe zwycięstwo przeciwko Celta Vigo (2-1) wcześniej remisowali z Realem Madryt i La Corunią oraz przegrali minimalnie z Barceloną.
Dziś jednak Mauricio Pellegrino musi sobie radzić bez szóstki zawodników kontuzjowanych: Canales, Banega, Piatti, Albelda, Gago, Mathieu. Myślę, że może mieć to wpływ na rozstrzygnięcia w tym meczu. Bayern jak wiemy przed tym sezonem solidnie się wzmocnił takimi piłkarzami jak Mario Mandzukic, Claudio Pizarro, Xherdan Shaqiri, Javi Martínez czy Dante i w Bundeslidze przynosi to efekty. Myślę, że również w Lidze Mistrzów będzie to przynosiło efekty a pierwszy z nich będziemy mogli zobaczyć już dziś wieczorem w spotkaniu przeciwko Le Che.

Do góry
#5550261 - 20/09/2012 00:47 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Chelsea Londyn - Juventus Turyn 1 2.540 5j. Pinnacle

Już od dawna ten typ chodził mi po głowie. Kiedyś o Milanie mówiłem, że są nie wiele warci, dokładnie wtedy gdy klepali wszystkich w Serie A i zdobyli mistrzostwo. Dzisiaj jestem podobnego zdania co do zespołu z Turynu.

W lidze wszystko ładnie pięknie, ale przyszedł czas na zderzenie się z Europą. Opisywanie takie spotkania nie ma sensu. Jedni w lidze ograli wszystkich. Drudzy ostatnio zaliczyli dwie wpadki, ale w tym meczu liczy się tylko dyspozycja tego dnia, szkoda czasu na porównania.

Do góry
#5550337 - 20/09/2012 01:15 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Manchesteru jednak nie ruszam, chociaż wydaje mi się że Galata wysoko postawi poprzeczkę i bramek będzie sporo.

Tymczasem dograłem sobie jeszcze że Spartak strzeli pierwszą bramkę @7
wiem, wiem, Barcelona itd...
nie neguję, tylko sobie właśnie zobaczyłem, że w 5 ostatnich meczach strzeli pierwsi bramkę...
stawka wiadomo jaka przy takim zdarzeniu.

Do góry
#5568497 - 01/10/2012 02:01 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
WTOREK 2.10
18:00 Sp. Moscow - Celtic
20:45 BATE - Bayern
20:45 Benfica - Barcelona
20:45 CFR Cluj - Manchester Utd
20:45 Galatasaray - Braga
20:45 Juventus - Shakhtar
20:45 Nordsjaelland - Chelsea
20:45 Valencia - Lille


ŚRODA 3.10
18:00 Zenit Petersburg - AC Milan
20:45 Ajax - Real Madrid
20:45 Anderlecht - Malaga
20:45 Arsenal - Olympiakos
20:45 Din. Kiev - Din. Zagreb
20:45 FC Porto - PSG
20:45 Manchester City - Dortmund
20:45 Schalke - Montpellier

Do góry
#5570116 - 02/10/2012 08:01 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
chelsea strzeli over 2 gola @1.87 9/10

po remisie z juventusem u siebie chyba pora na komplet pkt. - ja w dunow nie wierze, mistrz mistrzem, ale raz - w lidze zaczeli srednio, dwa, od 2 tygodni graja co 3 dni a do wybiegania i kondycji anglikow raczej im bardzo daleko - 0-3 albo 1-3 w wariancie pesymistycznym

valencia-1 @2.18 6/10

oba zespoly rozczarowuja w swoich ligach, choc wg mnie lille duzo bardziej, od dawna trabie, ze sprzedaz hazarda bedzie sie za nimi ciagnac CALY sezon, osobiscie bede zdziwiony, jesli moj tegoroczny czarny kon nie wygra pewnie u siebie z francuzami smile 2-0, 3-1 - lille nie ma prawa z mestalla wyzwiezc chocby punktu



BTS w moskwie, minsku, stambule, united o1.5 gola i wygrana juventusu w ako @18.13, na deser wink

Do góry
#5570118 - 02/10/2012 08:21 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
po glebszym namysle, w oczekiwaniu na mlb, dogralem jeszcze dubla, ktory od poczatku nie dawal mi spokoju:

chelsea o1.5g/united o1.5g @2.59 6/10

o chelsea juz wspomnialem przy okazji zakladu na over 2g(tutaj dwa gwarantuja wygrana a nie zwrot), jesli chodzi o diably - braga 2tyg. temu oddala prawie 40 strzalow w strone bramki rumunow, a o takich zawodnikach jak persil, roo, kagawa czy welbeck to moga pomarzyc, druga sprawa - manchester zagra bez scholesa i giggsa, co zwieksza szanse na dobry wynik anglikow do maksimum, obrona wciaz wybrakowana i grajaco beznadziejnie, wiec idziemy w gole

Do góry
#5570671 - 02/10/2012 20:36 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Co do Diabłów to aj bym był ostrożny, nie wiem ale czuję w moczu jakiś remis w tym meczu. Ogólnie jakoś widziałem przypadkiem ich ostatnie mecze i ich gra pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie obrona jest tragiczna a wygryne mecze wcale nie były zawsze zasłużone. Ron jest po kontuzji, a ten Cluj jest bardzo niewygodny, może nie grali z jakimiś tuzami ale w tej edycji CL mają bilans 5-0-0 wiec coś tam graja, do tego w tej Rumunii zawsze cięzko się grało.

Ja na dziś widze pewne wygrane Bayernu i Chelsea, tutaj przewaga przyjednych jest ogromna i nawet wygrane jedna bramka beda dla mnie niespodzianka. Ten duński mistrz z dupy to taki nasz Śląsk, ofiara przypadku i kryzysu rywali. Chelsea potrzebuje 3pkt i je weźmie. BATE zaskoczyło w Lille ale Francuzi przechodzą wielki kryzys a goscie mieli farta z kontry. Baya to Baya i tu bedzie z 3,4 -1. Trzeci mecz jaki dziś gram to Valencie, dla mnie to bardzo dobra pozycja, Ches na Mestaija to mocna ekipa, są w formie i bedące w dole Lille powinni spokojnie odprawić z 2-0. Mysle nad Juve bo graja świetnie, Szachtior to solidna ekipa ale nic wiecej, wiec chyba dam na Stara Dame lekko. Niespodzianek bym poszukał w Cluj i Benfice, obydwie ekipy sa w stanie postawić się faworyzowanym gosciom , szczególnie,że Ci formą nie powalają, Barca ostatnio męczy sie okkrutnie, 3 ostatnie mecze wygrwane w dramatycznych koncówkach. MU opisałem wyżej. Mecze Galaty i Spartaka przerastają moje zdolnosci analityczne, choć na ten drugi bym poszukał jakiegos undera i hc na gości ale Ruskie zespoły sa powalone wiec raczej odpuszcze.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Irek), 3227 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49