Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5570728 - 02/10/2012 22:42 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
FC Nordsjaelland - Chelsea
Chelsea w lidze gra wyśmienicie. Bilans 5-1-0 i zdecydowany lider Premiership.
Ostatnio wygrana z Arsenalem na wyjeździe. Widać wysoką formę.
W LM na razie jeden punkt. Teraz wygrana bardzo potrzebna aby mieć trochę spokoju. Remis czy porażka mógłby trochę skomplikować sytuację.
Duńczycy grają bez rewelacji w lidze. U siebie bilans 3-3-0 ale tam nie ma mocnych ekip.

Na ten mecz rozważam:
czysta 2 po 1.5 na betfair
handi -1.5 do wzięcia na BF nawet po 2.5

Handi wg mnie dość dobra opcja.
Ponadto Chelsea ma dobrą obronę. Powinni zagrać dość uważnie z tyłu więc kolejna opcja: Chelsea wygra do zera do złapania po 2.5 na BF

Wybiorę coś z tego ale mam jeszcze chwilę na rozmyślanie.

Uważałbym na pewno na MU z Cluj. MU gra dość słabo w obronie i daleko im do optymalnej formy.
Barca z Benficą wyjazd też do mnie nie przemawia.
Myślałem nad Bayern 2 ale 1.35 z BATE to za nisko ...

Może jeszcze coś dorzucę tutaj przed meczami...

Do góry
Bonus: Unibet
#5570785 - 02/10/2012 23:39 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
BATE Borisov - Bayern München 2 (EH -1) 1.85 betsson

2. kolejka Champions Legaue.
Zarówno BATE jak i Bayern wygrały swoje spotkania.
Monachijczycy zgodnie z planem wygrali z Valencią 2-1, natomiast Borysów niespodziewanie wywiózł 3 punkty z Bragi (2-0).
Bayern od początku sezonu gra świetnie, żeby nie powiedzieć znakomicie.
Największą siłą FCB jest linia pomocy.
Trener Jupp Heynckes ma tam kłopot bogactwa.
Po zeszłym sezonie, kiedy to Bayern we wszystkich istotnych rozgrywkach był drugi, widać, że w klubie chcą tylko zwycięstw.

11 wg goal.pl:

BATE: Gorbunov - Polyakov, Radkov, Simic, Bordachev - Likhtarovich, Olekhnovich, Pavlov, A. Volodko - Hleb - Rodionov

Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Badstuber - Javi Martinez, Schweinsteiger - T. Müller, Kroos, Ribery - Mandzukić

Bayern wygrał w tym sezonie wszystkie mecze o punkty (6 w lidze i 1 w LM).
Uważam, że dziś sytuacja nie ulegnie zmianie i Bawarczycy bez problemów zwyciężą w Borysowie.

Do góry
#5570854 - 03/10/2012 00:21 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
chciałem zagrać typ wysłany już przez Leytona, jednak over też jest jak najbardziej prawdopodobny, Bayern powinien wygrać wysoko

BATE - Bayern over 2,5 1.62

Druga kolejka fazy grupowej ligi mistrzów, zostanie dziś rozegrane osiem spotkań, z których najłatwiejsze do wytypowania wydają się te z grupy F, a zagrają w nich BATE z Bayernem i Valencia z Lille. To pierwsze spotkanie jest moim najważniejszym typem na dziś jednak najpierw kilka słów o tym drugim spotkaniu, otóż Lille prezentuje się bardzo słabo, w lidze ledwie siedem punktów w siedmiu meczach i do tego porażka 1:3 u siebie z BATE. Natomiast Valencia może i też rewelacyjnie sezonu nie zaczęła jednak u siebie są mocni, co zresztą pokazują już kolejny sezon, nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy (1.57) być może nawet i dwubramkowe (2.55). Wracając już jednak do mojego głównego typu BATE w lidze mistrzów nie gra tak naprawdę u siebie a w Mińsku, oczywiście wielkie gratulacje za zdobycie trzech punktów w pierwszej kolejce, jednak nie na co przesadzać, to nie jest jakaś wielka, klasowa ekipa, udało im się wykorzystać słabość rywali. Prowadzą w lidze, jednak to nie jest żaden potentat, mają kilka punktów przewagi i zakończą zapewne z mistrzostwem tak jak w zeszłym sezonie z około pięcio punktową przewagą nad kolejnym zespołem. W meczu z Bayernem, wielkim potentatem europejskim nie mają najmniejszych szans, zespół ten jest w formie, wygrał wszystkie sześć spotkań ligowych, bilans bramkowy 19:2, wszystkie spotkania wygrane minimum dwiema bramkami, dziś zabraknie Robbena jednak ławka jest tak silna że wcale nie musi to być osłabienie. Bayern nie da sobie tak jak Lille wcisnąć głupich bramek, powinni kontrolować ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty, będą grali piłką i powinni dzisiaj pokazać swoją wyższość tak jak we wszystkich dotychczasowych spotkaniach tego sezonu. Jeśli zaś chodzi o inne spotkania to pomimo wspaniałcyh statystyk Juventusu uważam, że to będzie dla nich bardzo ciężkie spotkanie, Szachtar jest w wielkiej formie, ogromne pieniądze od lat inwestowane w ten zespół i pokazują już od długiego czasu że grać potrafią, natomiast Barcelona powinna poradzić sobie z Benficą, a kurs 1.60 jest atrakcyjny, również Chelsea 1.49 powinna zdobyć trzy punkty, choć może to być tylko jednobramkowe zwycięstwo.

Bayern(-1,5) 1.96
Valencia 1.57
Barcelona 1.60
Chelsea 1.49

Do góry
#5570990 - 03/10/2012 01:20 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Co prawda 25 minut przed spotkaniem, ale może ktoś jeszcze skorzysta, a typ okaże się trafny wink

(02.10.2012 20:45) CFR Cluj (+0.5) - Manchester United (1)
Kurs: @2.450
Stawka: 1.5j.
Buk: Pinnacle

Manchester ma bardzo korzystny bilans z zespołami z Rumunii. Cztery spotkania i cztery zwycięstwa. Dzisiaj jednak aż tak łatwo być nie powinno. Po ostatnim przegranym spotkaniu z Tottenham Sir Alex Ferguson na mecz do Cluj nie zabrał - Michael Carrick, Paul Scholes i Ryan Giggs. Kontuzjowani są: Nemanju Vidic, Phila Jones, Chrisa Smalling, Antonio Valencia i Ashleya Young.

Patrząc na ostatnie wyniki Cluj, to trzeba powiedzieć iż napawają one sporym optymizmem. Wygrana z Bragą, wcześniej dwa zwycięstwa z szwajcarskim Basel. Ponieważ Manchesterowi nigdy jakoś nie było po drodze z ciężkimi terenami myślę, że Cluj stać dzisiaj co najmniej na jeden punkt. Już z Galatasaray było trochę mizernie, jakby Ferguson chciał się prześlizgnąć przez fazę grupową jak najmniejszym nakładem sił.

Do góry
#5571823 - 03/10/2012 07:26 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
manchester city @1.909 10/10

zeby bylo jasne, 10/10 oznacza maksymalna stawke, na jaka moge sobie pozwolic/chce grac dany zaklad, a nie zadne all-iny i inne wymysly - ewentualna kleska nie spowoduje, ze jutro bede musial leciec do lombardu, mysli samobojcze tez raczej nie zaczna mnie nachodzic

argumenty:
1) uwazam, ze bardziej adekwatnym kursem byloby tu @1.5-@1.6, w skrajnym wypadku @1.7, tak wiec @1.9 wyglada w moich oczach na prezent
2) manchester u siebie i na wyjezdzie to jednak dwa nieco inne zespoly, po czesci dlatego, ze mancini to wloch i zachowawczosc ma we krwi
3) manchester ma po pierwszej kolejce punktow zero, dortmund 3, wiec wiadomo, komu tu zdecydowanie bardziej "wypada" zgubic punkty
4) dortmund traci mnostwo goli, solidarnie po 3 dostali we frankfurcie i hamburgu od zespolow nie z samego topu ligi, ktora, nie ma co ukrywac, od angielskiej troszke poziomem odbiega
5) dortmund juz w poprzedniej edycji przegral wszystkie 3 wyjazdy, 1-2 z arsenalem, 0-3 z marsylia, 1-3 z olympiakosem(skladem mimo wszystkim podobnym do tego aktualnego)
6) w moim przekonaniu dortmund jest jeszcze zbyt slaba druzyna, by wygrywac z zespolami pokroju city, tym bardziej na ich terenie(manchester jako zespol doswiadczenia w lm nie ma zadnego, ale poszczegolni zawodnicy juz tak i tym bija na leb mlodzikow z dortmundu)
7) niezbyt pewne zwyciestwo z ajaxem na signal iduna park utwierdza mnie w przekonaniu, ze jestem na "dobrym tropie"
8) anglicy posiadaja mocniejsza lawke, co moze miec duze znaczenie w perspektywie zle ukladajacego sie dla nich spotkania
9) wg mnie dortmund na etihad wyjdzie lekko "przestraszony" klasa rywala i od pierwszego gwizdka da sie zepchnac do glebszej/plytszej, ale jednak obrony i nie uwazam, by zwiekszalo to ich szanse na korzystny wynik
10) przeczucie mi mowi, ze anglicy pokryja handi -1.5, nie dajac niemcom wiekszych szans, a jak do tej pory sluchanie glosu "z wewnatrz" czesciej wychodzilo mi na dobre, nizeli szkodzilo

"wtorek z lm" pozwolil zarobic 25 jednostek, miejmy nadzieje, ze i tym razem nos mnie nie zawiedzie

Do góry
#5571917 - 03/10/2012 13:49 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: bitnap]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: bitnap



4) dortmund traci mnostwo goli, solidarnie po 3 dostali we frankfurcie i hamburgu od zespolow nie z samego topu ligi, ktora, nie ma co ukrywac, od angielskiej troszke poziomem odbiega
5) dortmund juz w poprzedniej edycji przegral wszystkie 3 wyjazdy, 1-2 z arsenalem, 0-3 z marsylia, 1-3 z olympiakosem(skladem mimo wszystkim podobnym do tego aktualnego)



dlatego może warto pomyśleć nad MC over 1.5 gola.

Do góry
#5571994 - 03/10/2012 15:44 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Zenit St.Petersburg - AC Milan
Typ: X
Kurs: 3.25
Betsson

Mecz drużyn, które w ostatnim czasie mają swoje problemy. Milan wiadomo w przerwie letniej doszło do wymiany części drużyny i już teraz można stwierdzić, że te roszady kadrowe wychodzą tej drużynie na minus. W Zenicie natomiast po zakontraktowaniu Axela Witsela i Hulka za ogromne pieniądze, część zespołu zespołu wyraziło swoje niezadowolenie z zarobów jakie ta dwójka ma w zespole z St.Petersburg. To wszystko nie wpłynęło najlepiej na drużynę, we wrześniu Zenit wygrał raptem jeden mecz i to pucharowy z Baltikiem (2-1) ponadto zanotował 2 remisy i 2 porażki.
W bezpośrednim spotkaniu Zenitu z Milanem również skłaniam się ku remisowi. Milan być może nie jest tak silny kadrowo jak w poprzednich sezonach, ponadto kilku zawodników jest kontuzjowanych jak Francesco Acerbi, Djamel Mesbah, Dídac Vil&#224;, Rodney Strasser, Sulley Muntari, Bakaye Traoré, Pato i M'Baye Niang to jednak uważam, że zdobycie punktu w Rosji jest w ich zasięgu. Tym bardziej, że oprócz wewnętrznych kłopotów w szatni Zenitu są również kłopoty kadrowe. Kontuzjowani są Danny, Sergei Semak i Igor Denisov ich na boisku dzisiaj na pewno nie zobaczymy, występ Nicolasa Lombaertsa jest natomiast wątpliwy, podobnie jak Criscito (być może zagra w specjalnej masce) a Axel Witsel nie jest zgłoszony do gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
Według mnie ciężko jest więc wskazać w tym spotkaniu faworyta, niby powinni nim być piłkarze gospodarzy ale jak już napisałem w Zenicie są obecnie problemy wewnętrzne, nie ma najlepszej atmosfery a i kilku zawodników zmaga się z urazami. Postanowiłem więc zagrać w tym spotkaniu podział punktów, nie sądzę bowiem by Milan był wstanie wygrać w St. Petersburg ale już remis wydaje mi się w zasięgu tej drużyny.

Do góry
#5572053 - 03/10/2012 16:47 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
@bitnap, jestem z Tobą smile

(03.10.2012 20:45) Manchester City - Borussia Dortmund (1)
Typ: @2.060
Stawka: 2j.
Buk: Pinnacle

Zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań dzisiejszego wydania Ligi Mistrzów.

W ostatnich latach oba zespoły wróciły do panowania w swoich rodzimych ligach. Borussia dwa razy z rzędu zdobyła mistrzostwo Bundesligi, Manchester City założył koronę Premiership w poprzednim sezonie.

Rok temu w Lidze Mistrzów zespoły spisały się średnio. Dortmund w dość łatwej grupie zajął czwarte miejsce i nie zakwalifikował się nawet do Ligi Europy. City co prawda zajęło trzecie miejsce, ale nie sądzę aby było można uznać to za sukces.

Dość istotną sprawą jest pytanie kto przez ten czas bardziej dojrzał?
Wiem, że pewnie wielu się nie zgodzi, ale jestem zdanie, że to jest zdecydowanie drużyna z Anglii. BVB w tym sezonie moim zdaniem złapię pierwszy poważny kryzys. City podrażnione głupią porażką z Realu powinno dzisiaj udowodnić zdecydowaną wyższość Premiership nad Bundesligą.

Do góry
#5572345 - 03/10/2012 20:22 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Manchester City - Borussia Dortmund

Dziś przed nami kolejne osiem spotkań drugiej kolejki ligi mistrzów. Zdecydowanie nie rozumiem kursów na Manchester City, który według mnie jest dużo wyraźniejszym faworytem niż wskazują na to kursy. Jest to w końcu mistrz Anglii, w klub ten władowane są ogromne pieniądze i przychodzą sukcesy. Bardzo mocna kadra, świetni ofensywni zawodnicy, naprawdę kursy dla mnie zupełnie nie zrozumiałe. U siebie są zdecydowanymi faworytami, grają na własnym boisku świetnie, w zeszłym sezonie w lidze angielskiej 18 zwycięstw i jeden remis, bilans bramkowy 55:12, natomiast w lidze mistrzów wygrane z Bayernem i Villarealem oraz remis z Napoli, w tym sezonie w rodzimej lidze na koncie mają dwa zwycięstwa i remis w meczach u siebie. Natomiast Borussia to mistrz Bundesligi, który jednak na wyjazdach nie spisuje się dobrze, wystarczy przytoczyć kilka faktów - w zeszłym sezonie w lidze mistrzów na wyjazdach nie ugrali nawet punktu, przegrywając wyraźnie wszystkie spotkania (0:3 z Marsylią, 1:3 z Olympiakosem i 1:2 z Arsenalem), do tego w tym sezonie Bundesligi również są bez wyjazdowej wygranej. Gospodarze zagrają dziś bez Maicona, Richardsa i Rodwella, zaś goście w pełnym zestawieniu, jednak pomimo tych braków nadal zdecydowanie mocniejszym zespołem są gospodarze, do tego pokazałem wyżej jak oba zespoły radzą sobie odpowiednio Manchester City u siebie i Borussia Dortmund na wyjazdach, dlatego też nie rozumiem tych kursów, uważam, że gospodarze będą dziś lepsi, warto zagrać na nich.

Przewidywane składy:

Manchester City: Hart - Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy - Garcia, Barry - Silva, Yaya Toure, Aguero - Tevez

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Kehl, Gundogan - Błaszczykowski, Gotze, Reus - Lewandowski

1 -> 2.22 betfair
Manchester City wygra a w meczu padnie powyżej 2,5 gola -> 3.00 Bwin
AH(0:1,5) -> 4.35 unibet

Do góry
#5572361 - 03/10/2012 20:32 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
+ oczywisty typ ze względu na te powyższe:

Manchester City powyżej 1,5 gola 1.82 betsson

Do góry
#5580460 - 08/10/2012 05:00 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
adammac Offline
old hand

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 1090
Podsumowanie po weekendzie, nie wliczając do statystyk Barca - Real.

Wyjazd:

Real Madrid; Barcelona - Real Madrid 2:2
Anderlecht; St. Liege - Anderlecht 2-1
Malaga; Atletico M. - Malaga 2:1
Din. Kiev: Dnipro - Din. Kiev 2:1
Din. Zagreb; Belupo - Din Zagrzeb 1:4
PSG; Marseille - PSG 2:2
Dortmund; Hannover - Dortmund 1:1
Arsenal; West Ham - Arsenal 1:3
Zenit Petersburg; Krasnodar - Zenit Petersburg 0:2
BATE; Belshina - Bate 0:1
CFR Cluj; Steaua B. - CFR Cluj 1:0
Manchester Utd; Newcastle - Manchester Utd 0:3
Juventus; Siena - Juventus 1:2
Shakhtar; Metallist K. - Shakhtar 0:2
Nordsjaelland; Odense - Nordsjaelland 3:0
Valencia; Levante - Valencia 1:0

15 spotkań: 7 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek. Bramki 23-17, 23 punkty (45 możliwych).




Dom:

Barcelona; Barcelona - Real Madrid 2:2
Ajax; Ajax - Utrecht 1:1
Lille - Ajaccio 2:0
FC Porto; Porto - Sporting 2:0
Manchester City; Manchester City - Sunderland 3:0
Schalke; Schalke - Wolfsburg 3:0
Montpellier; Montpellier - Evian 2:3
AC Milan; Milan - Inter 0:1

Bayern; Bayern - Hoffenheim 2:0
Celtic; Celtic - Hearts 1:0
Sp. Moscow; Sp. Moscow - CSKA 0:2
Benfica; Benfica - Beira Mar 2:1
Chelsea; Chelsea - Norwich 4:1
Braga: Braga - Olhanense 4:4
Galatasaray; Galatasaray - Eskisehirspor 1:1
Olympiakos; Olympiakos - Asteras 1:0

15 spotkań: 9 zwycięstw, 3 remisów, 3 porażki. Bramki 28-14, 30 punktów (45 możliwych).


Do góry
#5595686 - 21/10/2012 09:17 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Borussia Dortmund - Real Madryt 2 2.25 betsson

Klopp w meczu z Schalke nie mógł skorzystać aż z czterech swoich podstawowych zawodników: Mario Götze, Jakuba Błaszczykowskiego, Marcela Schmelzera i Ilkaya Gündogana, ławka jest krótka, młodzieżowcy są na niej raczej po to by stan ilościowy się zgadzał, do środy wiele zapewne się nie zmieni kadrowo, pytanie czy Klopp znów zagra trójką obrońców, czy wróci do normalnego ustawienia w czterech z tyłu. W meczu z Schalke oddali zaledwie 8 strzałów. Teraz czeka ich bardzo ciężki mecz z Realem, zespołem świetnie zorganizowanym, potrafiącym znakomicie skontrować, a Borussia traci w ten sposób obecnie najwięcej bramek od dawna, myślę że im bliżej meczu tym kurs na gości będzie coraz bardziej spadał, dlatego warto już teraz postawić na Real.

Do góry
#5595860 - 21/10/2012 17:25 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Też bym grał Real.
Oglądałem Borussię wczoraj i prezentowali się dość słabo.

Przede wszystkim słabo w ofensywie. Lewandowski niemal bez podań. Widać brak Kuby. Piszczek przesuwany na boisku nie mógł się odnaleźć. Do tej pory Borussia słynęła z dużej liczby sytuacji podbramkowych. Jednak Schalke zagrało dość dobrze z tyłu, zagęścili środek boiska i Borussia była bezradna.
Real potrafi zagrać podobnie czyli dość uważnie z tyłu i skontrować. Druga bramka dla Schalke była po szybciej kontrze.

Osłabienia są duże. Poza tym Borussia straciła pewność siebie. I będzie naprawdę ciężko ją odbudować. Nawet Lewy mówi, że nie wiedzieli co grać.
Real nie ma jakichś większych osłabień - no, Mercelo ostatnio większa kontuzja.
Ale przy ich możliwościach chyba warto zagrać Real 2 za ok. 2.20.
Borussia u siebie ograła Ajax ale tam nie pokazali wielkiej piłki. Mecz Man City był bardzo dobry. Jednak teraz Borussia wygląda zdecydowanie gorzej ...

Jak się pojawi więcej kursów to pomyślę też nad handi na Real i Real over 1.5 goals.
Tak bezradnej Borussi nie oglądałem już dawno.

Do góry
#5597227 - 22/10/2012 04:15 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Mnie zastanawia kurs na Arsenal ok. 2,00. Fakt, że w lidze im nie idzie, ale w LM dobrze to wygląda- 2:1 na wyjeździe z Monpellier, 3:1 u siebie z Olympiakosem. U siebie Arsenal jest na tyle mocny, że według mnie kurs na nich powinien być trochę niższy niższy.
Barcelona pewnie wysoko rozpyka Celtic, MU też nie powinno mieć problemów, no ale tutaj kursy słabiutkie.

Do góry
#5597508 - 22/10/2012 17:14 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wtorek

Nie bardzo rozumiem czemu to Shaktar jest faworytem tego meczu i to "dość znacznym" - jak dla mnie różnica 0.45 w przypadku takiej konfrontacji to znacząca różnica. Wg mnie, kursy powinno być bardziej wyrównane, z lekkim wskazaniem na Chelsea około 2.45-2.50. a np. Pinnacle proponuje nam 2.91. Taka rozbieżność kursów i podbicie ich w stronę The Blues zachęca do zagrania na podwójną szansę w stronę gości.

Sytuacja w grupie bardzo wyrównana. Juve traci 2 oczka do Chelsea i Shaktaru, ale trzeba się liczyć z tym, że wielce prawdopodobne jest to, że po wizycie w Danii dopiszemy do ich konta 3 oczka i już będą mieli ich 5. Ewentualna porażka w Doniecku wprowadzi niepotrzebną zawiłą sytuację w grupie. Trzeba iść za ciosem i wykorzystać dobrą formę

forma + kurs = value

Chelsea 1.52 x2 Unibet

bardzo przyjemny kurs na singla:
Chelsea DNB 2.02


Bate wyrasta nam na nowy Apoel, Nietoperze bardzo nierówno, w lidze na wyjazdach notują marne wyniki, skłanialbym się ku 1x 1.70

Dla Lille po raz kolejny Liga Mistrzów stanowi za wysokie progi, Bayern podrażniony po wpadce na Białorusi nie powinien dopuścić drugi raz z rzędu do straty punktów. Tyle, że wycena na Bayern mało atrakcyjna, nawet nie ma tego 1.65-1.60, tylko poniżej 1.50, więc nie wiem czy jest to opłacalne. Raczej popatrzę z boku, a będę wolał zaatakować kiedy to Lille przyjedzie do Monachium i zagrać na handi Bawarczyków, kurs myślę będzie zbliżony, a prawdopodobieństwo większe wink

Na Barcę "szkoda" palców

To co wyprawia Cluj w pucharze na wyjazdach może poniekąd imponować. Wiadomo, Liberec, Basel czy Braga to nie tuzy, ale w każdym z tych pojedynków Rumunii byli skazywani na pożarcie. Galata wcale nie wybija się ponad te ekipy, dlatego to 1.6 na Turków mało atrakcyjne. @3.74, @5.61, @7.51, jak widać nieziemsko można było się obłowić grając na wygrane Cluj. Tym razem znowu wysoko stoją nie giełdzie, nie zaszkodzi spróbować

Cluj 5.00


MU to także powinna być formalność.

Do góry
#5597562 - 22/10/2012 18:09 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
środa:

Rozumie, że Malaga "wymiata" w LM - dwie wygrane po 3-0 i że Milan gra w kratkę. Rozbieżności w kursach w meczu Doniecka z Londynem to pikuś przy tym co buki zaserwowały nam w tym spotkaniu. Ja widzę value po stronie gości, bo składem wcale nie ustępują

Milan x2 1.76

Nie przekonuje mnie także rozbieżność w meczu Montepelier z Olympiakosem. Liczę na doświadczenie Greków, którzy regularnie grają w L. Francuzi już nie tacy groźni tak przed rokiem, sądzę, że Pierus jest w stanie coś ugrać, sklaniałbym się ku x2 1.80

Borussia rozegrała bardzo słabe zawody przeciwko Schalke. Był to dla nich kluczowy mecz, w który musieli włożyć mnóstwo sił, a i tak nie wiele to dało. Real zawiesi poprzeczkę jeszcze wyżej

Real DNB 1.50

Nie podzielam huraoptymizmu w stronę MC. Przy ich niepewnej obronie ofensywa musi nastrzelać z 3 bramki minimum, żeby można było czuć się spokojnym wink . Znowu zaczynają grać z nożem na gardle, a to niekoniecznie sprzyja. Do tego owczy pęd i 1.70 nie rozpieszcza.


PSG jedzie do Zagrzebia czyli etatowego dostarczyciela punktów i tradycji powinno stać się zadość. Tyle, że jeszcze muszę pomyśleć czy warto inwestować po takim kursie - 1.50

Do góry
#5597896 - 22/10/2012 23:34 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
juventus/bayern @2 8/10

dunow widzialem w meczu z chelsea, starali sie, walczyli, ale to wszystko bylo za malo - roznica 2 klas, chelsea zbytnio sie nie wysilajac wygrala 4-0, juve po 2 remisach, rzeklbym, ze musi wygrac "dwumecz" z dunczykami, inaczej sytuacja w grupie moze sie dla nich zrobic nieciekawa

bayern ... po porazce w borysowie czas chyba wrocic na odpowiednie tory, bate ma 6 pkt po dwoch kolejkach, do tego jutro valencie podejmuje u siebie, niemcy w perspektywnie wyjazdu na mestalla(w 6 kolejce), powinni jednak sie sprezyc i wyjechac z francji z kompletem - stac ich na to, zeby z lille wygrac nie jedna, a paroma ...

czysto sportowo, dubel nie ma prawa nie wejsc, jak bedzie - zobaczymy ...


bate-valencia bts @1.8 7/10

wg mnie wejdzie na luzie, valencia nie ma chocby jednego obroncy w formie, kazdy pokolei daje ciala, mathieu na bialorus w ogole nie pojechal, wiec zagra cissokho, ogolnie jestem sceptyczny jesli chodzi o dwojke, bo z baskami valencia grala kolejne slabe zawody, uratowala ich czerwona kartka andera oraz wejscie wracajacego po dlugiej przerwie banegi, ktory rozkrecil ofensywe na tyle, ze udalo sie wcisnac 2 gole i wygrac ... o bate juz pisalem na quasi dlugo przed wygrana z bayernem - to jest nieprzypadkowy zespol w nieprzypadkowym miejscu, jest ciekawy sklad, jest chemia(bo nie ma zaciagu argentynczykow, brazylijczykow czy innych "obcych"), sa i wyniki ... o ich gola jestem w miare spokojny, valencia mimo wszystko ma dosc mocy z przodu(+banege na lawce), zeby strzelic jedna, a moze wiecej

Do góry
#5598412 - 23/10/2012 15:10 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Uve87 Offline
Typer Dnia

Meldunek: 28/05/2011
Postów: 26749
Bayern -1,5 .... gospodarze slabi .. Baya na fali ostatnio wpadka dzis nie moze sie to przytrafic forma wyborna sila off jedna z lepszych w europie obrona bardzo stabilna

Juve win widzi mi sie tu skromne 1-0 gospodarze ten mecz maja o wszystko juz teren dosc ciezki do gry najwiekszy problem Juve to brak klasowego napastnika

Manu u siebie takie mecze to musza wygrywac kurs nie powala ale i przeciwnik raczej bedzie skupiony na tym by utrzymac 0-0 i kontrowac

Spartak gra o wszystko u siebie ... Benfa bez Witsela gra duzo gorzej widac brak srodka pola ... pogoda w Rosji daje duze handi dla gospodarzy

Galata wkoncu sie powinni przelamac w lidze pare slabszych meczy w LM po dobrym meczu w United zagrali kiche w kolejnym dzis powinni wkoncu zaskoczyc

Do góry
#5598454 - 23/10/2012 16:51 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W ramach uzupełnień:

Malaga Milan bts 1.78
Galata Cluj btS 1.80
Ajax MC bts 1.72

Do góry
#5598660 - 23/10/2012 19:57 Re: Liga Mistrzów 2012/13 [Re: Platini]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Manchester United - Sporting Braga : Obie drużyny strzelą bramkę
Typ: TAK
Kurs: 1.91
Betsson

Na Old Trafford w Manchesterze "Czerwone Diabły" podejmą dzisiaj Sporting Braga i nie ma co ukrywać, że są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa tym bardziej, że pomni tego co wydarzyło się w poprzednim sezonie MU raczej nie lekceważy swoich rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów i jak na razie ma na koncie dwa zwycięstwa. Na dzisiejszy mecz z Bragą postanowiłem zagrać, że obie drużyny zdobędą bramki w tym spotkaniu. O ile w przypadku MU wydaje się to dość logiczne. Podopieczni sir Alexa Fergusona mają najwięcej goli w zdobytych w Premiership -21, w linii ofensywnej mają takie gwiazdy jak Robin van Persie, Wayne Rooney, Javier Hernandez, Shinji Kagawa, Nani czy Danny Welbeck. Ponadto postanowiłem pogrzebać trochę w statystykach i okazuje się, że ostatni raz (licząc wszystkie rozgrywki) Manchester United grając na Old Trafford nie potrafił strzelić bramki to mecz z Glasgow Rangers 14 września 2010 roku czyli minęło już ponad 2 lata od tamtego momentu.
Dlaczego jednak postanowiłem zagrać, że obie ekipy zdobędą przynajmniej po jednej bramce? Szkocki manager "Czerwonych Diabłów" w ramach "oszczędzania" sił przed arcyważnym spotkaniem ligowym w niedzielę z Chelsea Londyn postanowił dać odpocząć dwóm kluczowym obrońcom Rio Ferdinandowi i Patrice'owi Evrze. Ponadto pamiętajmy, że w MU wciąż z powodów urazów nie mogą grać Chris Smalling, Nemanja Vidić oraz Phil Jones, wszyscy to oczywiście zawodnicy defensywni! Dzisiaj więc linia defensywna Manchesteru powinna wyglądać następująco: Rafael, Wootton, Evans, Buttner. Jak dla mnie jest to szansa do Bragi na zdobycie przynajmniej jednej bramki stąd też mój typ na to, że obie drużyną zdobędą gole w tym meczu.

Do góry
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, akagi, rafal08, ElNinho[mmdea], igea23, Lukasz111), 3399 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581616 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49