Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#5488175 - 05/08/2012 04:45 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
hm znalazłem coś takiego w przedmeczowych prognozach:

Wyparło - Gieraga, Borsukow, Cyzio, Żółtowski - K. Kaczmarek, Sasin, Brud, Golański, Stąporski - Więzik.

Wyparło, Gieraga, Sasin ze składu ogranego w Eksraklasie + 2 młodych Łksiaków Stąporski i Golański oraz nowi: Więzik rezerwowy w Polkowicach 20/2 gole, Kaczmarek pomocnik Chrobrego 33/3, Borsukow obronca Olimpii Elbląg 13/1, Brud rezerwowy w Wiśle 13/0, Zółtowski obronca z Pelikana 16/3, Cyzio obronca ze Świtu 15/2.

jednym słowem mieszanka paru doświadczonych i całkiem zdolna młodzież typu 20-letni Cyzio i Kaczmarek, Żółtowski równiez z powodzeniem może grać w I lidze, Brud powinien wnieść jakąś pozytywną jakość. są jeszcze w kadrze obaj doswiadczeni Seweryn i Marek Gancarczyki którzy jak na I ligę bedą w sam raz, słabo wyglądają w linii ataku póki co. Do zespołu mogą dołączyć jeszcze inni zawodnicy, jacyś obcokrajowcy, wiec w sumie jak na I lige to ten ŁKS nie ma takiego złego składu. na papierze to jest wg mnie czołowa 8-ka ligi mimo wszystko. ciekawe jak zagra ta zbieranina w Katowicach, tak czy siak powodzenia w typie gwizdek

Do góry
Bonus: Unibet
#5488271 - 05/08/2012 16:21 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
kakofon Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2012
Postów: 11
przed nami hitowo zapowiadający się mecz: GKs tychy - kolejarz stróże

Goście zeszły sezon nie moga zaliczyć do udanych, zapowiadali awans, a tak niewiele zabrakło. W zasadzie ostatnia kolejka przesądziła o porażce. Nastroje były minorowe, jednak prezes klubu nie daje za wygraną. W tym roku, pomimo początkowych strat w ludziach, skompletował naprawdę silną pakę, z którą awans wydaje się w zasięgu ręki.Prezes zapowiada awans, co więcej chce zrobić z kolejarza ,,polski bayern'' i awansować jako pierwsza drużyna w tym wieku do prestiżowej ligi mistrzów już za dwa lata. Dziś jego piłkarze zrobią pierwszy krok ku temu. Pokonają pastuchów z tych, gdzie połowa składu to piekarze, cukiernicy i magazynierzy, skrzyknięci na hurra tuz przed meczem. Nie widzę w tym meczu tyszan, normalnie bym powiedział że będzie pogrom w tychach, jednak z uwagi na to że to początek sezonu, i zawodnicy są bardzo zmęczeni, bo jak wiadomo przerwa między rozgrywkami była bardzo krótka i nie zdążyli wypocząć, to jeszcze nie do końca są zgrani więc obstawiam skromne Kolejarz -1, stawkowanie 9/10 oraz na spokojnie czysta dwójka na KOlejarza 10/10.

Do góry
#5488346 - 05/08/2012 17:44 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: kakofon]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: kakofon
Katowice to co to prawda mocny europejski średnika, jednak łks to były i niedawny uczestnik prestiżowej T-MOBILE extraklasy.

confused

Originally Posted By: kakofon
jest to pułka zdecydowanie wyższa, niż 1 liga. Poziom ekstraklasy roko rocznie sie podnosi czego nie można powiedzieć o 1 lidze. drużyna która poleciała z ekstraklasy z pokojnie będzie lała pasterzy z katowic, niecieczy czy lednicy


Piszesz poważnie czy robisz sobie jaja?
Co ma do rzeczy drużyna która w ubiegłym sezonie grała w ekstraklasie do tej która dzisiaj wybiegnie na boisko?
Pisałem już, że ze składu w poprzedniego sezonu zostali tylko nieliczni a właściwie tylko bramkarz Wyparło grał w pierwszym składzie i to też na przemian z Czarnogórcem bo już swoje lata ma.

Oczywiście chciałbym by dzisiaj to łodzianie wywieźli z Bukowej 3 punkty ale patrząc okiem bukmacherskim dość ciężko na to liczyć.

Originally Posted By: kakofon
jak dla mnie łks jak w morde strzelił. 10/10


All in mówisz? No to ciekawie.

PS. Nazwy drużyn, miast piszemy z dużej litery.

Dla jednych i drugich dużą niewiadomą jest kadra - GKS ma problemy by poustawiać dzisiaj piłkarzy na odpowiednich pozycjach i jak sami mówią może być z tym problem.
W ŁKS natomiast jest tak, że niektórzy zawodnicy zobaczą się z kolegami z drużyny po raz pierwszy na odprawie przedmeczowej a na boisko wyjdą ze sobą po raz pierwszy na rozgrzewkę.
Paradoksalnie mówiąc jest tak jak na osiedlu na Orliku, też czasem przychodzisz a nie wiesz z kim będziesz grał. No ale do licha to jest pierwsza liga a nie osiedlowy orlik!

Podejrzewam, że w tym meczu nie zobaczymy pięknych, składnych akcji a znów obrazki z osiedlowego orlika czyli prosta zasada - 'kopnij - biegnij' smile

Ja na małą kontrę zagrał DW: 0-0.

Jestem bardzie ciekawy co to dzisiaj będzie.

Do góry
#5489492 - 06/08/2012 03:43 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No i co Marcin? Wygraliśmy.Jak na skład i możliwości to gra nie wyglądała źle.Szczęście też dopisało.
GKS ,któremu też dobrze życzę po tych perypetiach pokazał się także z niezłej strony.Widać po 1 kolejce,że w pierwszej lidze za wielu kozaków nie będzie w sezonie 12/13
Może oba zespoły skazywane na walkę o utrzymanie zajmą miejsce w środku stawki,co w przypadku ŁKS-u akurat w tym sezonie bardzo mnie nie zmartwi.

Do góry
#5489541 - 06/08/2012 04:13 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
kakofon Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2012
Postów: 11
mówiłem że jest ogromna przepaśc między ekstraklasa a pierwsza ligą i nawet drużyny spadające z ekstraklasy są w stanie grać na najwyższym europejskim poziomie nawet w przypadku strat w ludziach. Dla mnie ŁKS to gówny kandydat do awansu obok Kolejorzo Srtróże którego prezes jak wspomniałem we wcześniejszym becie planuje zbudować ,, polski bayern'' i grać w LM za 2 lata.

PS sądzę też ze Polski manchester city z nad brdy jak mawiają w gazecie bydgoskiej może mieć przy tak silnych rywalach problem z awansem do ekstraklasy.

Do góry
#5489546 - 06/08/2012 04:30 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Fajnie,że masz poczucie humoru,ale nie wymagajmy od pierwszej ligi meczów ,które będą zapierać nam dech w piersiach.
Zawisza to główny kandydat do awansu,ale kto drugi?
Trudno powiedzieć.Może jakby w Arkę wpompowano jakąś większą kasę po rundzie jesiennej gdyby byli w czubie tabeli?

Do góry
#5489550 - 06/08/2012 04:45 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Czcigodny Offline
newbie

Meldunek: 02/06/2012
Postów: 41
Skąd: Mars albo kurna Wenus, nie pam...
Nie oglądalem meczu GKS - ŁKS, ale obstawiałm go dosc mocno w trakcie meczu (z marnym skutkiem), słuchajac transmisji radiowej z GKSu.

Wynkało, że spokojnie GKS mógł zmiażdżyć ŁKS (niewykorzystany karny, słupek, poprzeczka i jakieś 87345205834658265345 setek).

Ale goście z ŁKSu wykorzystali z dwóch szans - obydwie i skutecznie broniąc się, osiągnęli piękny wynik, którego chyba nie powtórzą w ciągu następnych 2-3 lat (zwycięstwo na wyjeździe smile

Do góry
#5489552 - 06/08/2012 04:47 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Czcigodny Offline
newbie

Meldunek: 02/06/2012
Postów: 41
Skąd: Mars albo kurna Wenus, nie pam...
(co nie znaczy, że nie gratuluję ŁKSowi smile!
Gratuluję.

Do góry
#5489553 - 06/08/2012 04:49 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
kakofon Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2012
Postów: 11
mówcie ci powyżej że Kolejarz Stróże to główny kandydat a ty sie mnie pytasz jak głupiego... I widze że dałeś się ponieśc fantazji z bydgoskim ,,manchester city''. Zawisza nie wejdzie i niech cie nie zmyli pogrom z pastuchami z nowego sącza gdzie połowa składu dorabia na boku bo nie starcza im z piłkarskiego żołdu do 1.

Do góry
#5489556 - 06/08/2012 04:55 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: kakofon]
Czcigodny Offline
newbie

Meldunek: 02/06/2012
Postów: 41
Skąd: Mars albo kurna Wenus, nie pam...
Originally Posted By: kakofon
mówcie ci powyżej że Kolejarz Stróże to główny kandydat


wejda nie te druzyny, ktore sa najsilniejsze (oprocz Manchesteru City z Bydgoszczy) => Dolcan i Flota, ale te, ktore dostana licencje i CHCA wejść.

Do góry
#5489558 - 06/08/2012 05:04 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: kakofon]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No to wynika z tego co mówisz,że oprócz drużyny z Beskidu Sądeckiego nie ma kandydatów do awansu.
Sadzisz,że o kolejności na koniec sezonu(2 miejsce)zadecyduje przypadek lub jakiś układ?
Ja akurat Kolejarza nie typuję,bo nie traktuję poważnie senatora Stanisława Koguta,którego wypowiedzi i zachowanie są często śmieszne(ale i sympatyczne )jak jego nazwisko.

Originally Posted By: kakofon
mówcie ci powyżej że Kolejarz Stróże to główny kandydat a ty sie mnie pytasz jak głupiego... I widze że dałeś się ponieśc fantazji z bydgoskim ,,manchester city''. Zawisza nie wejdzie i niech cie nie zmyli pogrom z pastuchami z nowego sącza gdzie połowa składu dorabia na boku bo nie starcza im z piłkarskiego żołdu do 1.

Do góry
#5489559 - 06/08/2012 05:06 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Czcigodny]
kakofon Offline
stranger

Meldunek: 04/08/2012
Postów: 11
Originally Posted By: Czcigodny
Originally Posted By: kakofon
mówcie ci powyżej że Kolejarz Stróże to główny kandydat


wejda nie te druzyny, ktore sa najsilniejsze (oprocz Manchesteru City z Bydgoszczy) => Dolcan i Flota, ale te, ktore dostana licencje i CHCA wejść.


To przeczytaj sobie wypowiedź w lokalnej gazecie w Stróżach jak prezes mówi ze zeszły sezon fatalny, bo niewiele zabrakło i że w tym awans to obowiązek i ze chce zrobić ,,polski bayern'' i że awansuje do LM za 2 lata

Do góry
#5489562 - 06/08/2012 05:25 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No to będziemy mieli przypadek jak w niemieckiej bundeslidze z zespołem Hoffencheim gdzie na mecze przychodzi 20 razy więcej ludzi niż liczy cała gmina.

Do góry
#5491016 - 07/08/2012 04:29 Re: I liga - sezon 2011/2012 [Re: Platini]
bolo73 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/01/2010
Postów: 290
Skąd: Dąbrowa Górnicza
kakofon przestań pieprzyć bo normalnie żal Cię czytać.Kolejarz Stróże i ekstraklasa to zakrawa na żart ale Kolejarz i mistrzostwo Polski to już nie wiem jak to nazwać a Ty piszesz jeszcze o LM.Nie znam CIĘ i nie wiem ile masz lat ale zejdźczłowieku na ziemię.Ten Kolejarz nie potrafił pokonać słabego Łowicza w PP.A poza tym przepraszam bardzo ale czy Kogut zamierza z własnej kieszeni łożyć na klub aby próbować zrealizować swoje nieosiągalne marzenia?Bo nie przypuszczam żeby jakiś poważny inwestor chciał łożyć w klub z tak małej mieścinki, na dodatek bez zaplecza poważnych kibiców.Dodatkowo brfak odpowiedniej infrastruktury i wiele innych czynników powoduje,że czytając Twoje głupoty pojawia sięczłowiekowi banan na ustach.Poza tym na dzień dzisiejszy nie widzę jakiejś większej różnicy pomiędzy ekstraklasą a 1 ligą.Nie ma drużyn, które by totalnie wymiatały, zarówno w ekstraklasie jak i w 1 lidze.Obydwie te klasy sąbardzo spłaszczone i każdy z każdym wygrywał i tak też będzie teraz.Drużyny słabsze technicznie nadrabiają ambicją i walką.Będzie ciekawie ale Stróże nie awansują i barfdzo dobrze bo nie o takie kluby nam chodzi w ekstraklasie.Były już Pniewy,Grodziski,Wronki i czas pokazał,że nie ma miejsca na takie wynalazki.Bez jaj ale i bez urazy...

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, baracuda, igea23, 11kera11), 3518 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582035 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49