Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#5504130 - 20/08/2012 11:21 Primera Division 2012/2013
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Zaragoza - Valladolid
Typ: 1
Kurs: 2.18

Real Saragossa dopiero na finiszu ubiegłych rozgrywek dzięki fantastycznej serii spotkań zdołał uniknąć spadku do Segunda Division. Jednakże mecze te pokazały olbrzymi potencjał drzemiący w drużynie. Dlatego też wszyscy spodziewają się, że w obecnym sezonie gospodarze będą walczyć o coś więcej niż tylko uniknięcie degradacji. Jest to tym bardziej prawdopodobne, gdyż w letnim okienku transferowym drużynę z Saragossy zasiliło kilku niezłych zawodników tj. Apono, Romaric, Alvaro Gonzalez, Franco Zulini or Glenn Loovens. Z drugiej strony przed Realem Valladolid, który awansował do La Liga po barażach z Cordoba and Alcorcon stoi niełatwe zadanie zachowania ligowego bytu. Skok jakościowy pomiedzy Segunda a Primera Division zwykle jest dosyć spory, dlatego też beniaminkom zwykle dużo trudniej przychodzi zdobywanie punktów i strzelanie bramek niż to miało miejsce na zapleczu ekstraklasy. Co prawda goście postarali się o kilka ciekawych transferów (Rukavina, Ebert etc.) jednakże nawet ci zawodnicy będą potrzebowali kilku kolejek by przywyknąć do realiów La Liga. Dlatego też zdecydowanie stawiam na zwycięstwo gospodarzy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz umiejętnościom powinni zainkasować łatwe 3 punkty.

Do góry
Bonus: Unibet
#5506543 - 23/08/2012 04:48 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Superpuchar: Barcelona vs Real
TYP Barcelona 1,75 188Bet

Przymierzam się do zagrania na Barcelonę,chociaż nie jest to najważniejsze trofeum w sezonie.Mecz zostanie rozegrany w stolicy Katalonii.Może tak oś na live pogramy?
Transmisja w TVP SPORT.

Oto zapowiedź:

Już w czwartek czeka nas pierwsze Gran Derbi w nowym sezonie. FC Barcelona i Real Madryt rozpoczną rywalizację o pierwsze trofeum. Na Camp Nou rozegrane zostanie pierwsze spotkanie o Superpuchar Hiszpanii.

Wiele wskazuje na to, że obie drużyny ponownie zdominują rywalizację o mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie. Pojedynki o Superpuchar Hiszpanii mogą dać jednemu z zespołów psychologiczną przewagę nad swoim głównym rywalem. Szkoleniowcy obu zespołów, Tito Vilanova i Jose Mourinho, zgodnie zapowiadali przed rozpoczęciem sezonu, że celem ich drużyn jest wygranie wszystkich możliwych trofeum.

Superpuchar Hiszpanii z pewnością nie jest priorytetem zarówno dla Barcelony, jak i Realu. Dla obu zespołów pojedynki przeciwko sobie są jednak bardzo prestiżowe, dlatego też kibice mogą spodziewać się maksymalnego zaangażowania z obu stron.

Barcelona może się pochwalić zdobyciem dziesięciu Superpucharów w historii. Królewscy na swoim koncie mają dwa tytuły mniej. Duma Katalonii stanie także przed szansą ustanowienia rekordu, jakim byłyby cztery triumfu z rzędu. W ostatnich latach Barcelona w konfrontacjach o Superpuchar ogrywała Athletic Bilbao (2009), Sevillę (2010) i Real Madryt (2011).

W czwartkowy wieczór Barcelona będzie chciała zrewanżować się za ostatni pojedynek obu zespołów. W kwietniu Real zwyciężył bowiem 2:1 na Camp Nou, potwierdzając swoją wyższość nad rywalem w poprzednim sezonie. Królewscy przełamali wówczas fatalną passę siedmiu kolejnych meczów z Barceloną bez zwycięstwa.

Rozgrywki ligowe w lepszym stylu rozpoczęła Barcelona, która efektownie 5:1 pokonała pred własną publicznością Real Sociedad. Królewscy sezon rozpoczęli od remisu 1:1 na Santiago Bernabeu z Valencią.

Trener gospodarzy czwartkowego pojedynku Tito Vilanova nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Thiago Alcantary. Pod znakiem zapytania stoi także występ kapitana Dumy Katalonii Carlesa Puyola, który nabawił się drobnego urazu w ostatnim meczu z Realem Sociedad. Do dyspozycji Vilanovy będzie natomiast sprowadzony z Arsenalu Londyn Alex Song.

Królewscy zagrają osłabieni przede wszystkim brakiem Pepe, który w meczu z Valencią nabawił się urazu głowy. Jego miejsce w wyjściowym składzie powinien zająć Raul Albiol. Niewykluczone, że do wyjściowej jedenastki wrócą Marcelo i Sami Khedira.

23.08. godz. 22:30 Barcelona - Reeal

Przewidywane składy:

Barcelona: Valdes - Alves, Puyol (Pique), Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta

Real: Casillas - Arbeloa, Albiol, Ramos, Marcelo - Khedira, Alonso - Di Maria, Özil, Ronaldo - Higuain

sędzia: Carlos Clos Gomez i jego statystyki
[url=jhttp://www.football-lineups.com/referee/71/?fo=764][url=jhttp://www.football-lineups.com/referee/71/?fo=764][url=jhttp://www.football-lineups.com/referee/71/?fo=764]jhttp://www.football-lineups.com/referee/71/?fo=764[/url][/url][/url]


źródło : primeradivision.pl

Do góry
#5507336 - 24/08/2012 01:01 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Dodam jeszcze ,że to pierwsze samodzielne Gran Derbi trenera Barcy Tito Vilanovy.
Jest jeszcze jeden aspekt. Myślę,że Vilanova doskonale pamięta jak Jose Mourinho w czasie jednego ze spotkań wsadził bezczelnie mu palec w oko i zlekceważył go totalnie.
To taki dodatkowy smaczek tego meczu o superpuchar Hiszpanii.

Do góry
#5507710 - 24/08/2012 02:35 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Barcelona - Real (liczba goli) powyżej 2,5 1.55 Betsson

Sezon w Hiszpanii ledwo się rozpoczął, ale już teraz czeka nas pierwsze El Clasico. Połowa starcia o Superpuchar Hiszpanii już dziś rozegra się na Camp Nou. Oglądałem mecze 1. kolejki La Liga i trudno mi jednoznacznie wskazać mojego faworyta, choć postawiony pod ścianą wskazałbym Barcelonę.

To, co przewiduję, to kilka bramek. W każdym z ostatnich starć między Realem a Barceloną padały przynajmniej trzy gole. Na Camp Nou w Superpucharze gospodarze wygrali 3:2, w lidze Real 2:1, a w Pucharze Hiszpanii padł remis 2:2.

Jeżeli można jakoś stopniować trofea, to Superpuchar Hiszpanii ma najmniejszy ciężar gatunkowy spośród rozgrywek, w których mogą spotkać się te dwa wielkie kluby. Dlatego jest szansa puścić wodzę fantazji i oddać piłkarski hołd grze ofensywnej. W pierwszych meczach ligowych oba zespoły pokazały, że mają jeszcze problem z grą defensywną, co powinno pozytywnie wpłynąć na liczbę goli.

Do góry
#5513112 - 28/08/2012 02:29 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Atletico Madryt - Athletic Bilbao (handicap trzydrogowy 0:1) 1 2.5 (Betsson)

W bardzo ciekawym meczu ligi hiszpańskiej Atletico Madryt zagra z Athletic Bilbao. Mamy zatem powtórkę z finału Ligi Europy, gdzie dzisiejsi gospodarze wygrali 3:0. Bilbao od tej pory znacznie się zmieniło, niestety na gorsze. Po raz pierwszy Basków dotknęły aż tak poważne problemy wewnętrzne. Zachwiana została spójność tej drużyny, która była jej niezwykłą siłą. Problemy uwidoczniły się szczególnie w 1. kolejce, gdzie Athletic u siebie przegrał z Betisem 3:5. Atletico ligi też nie zaczęło idealnie, bowiem na wyjeździe z Levante udało się tylko zremisować. Nie zmienia to faktu, że skład Los Rojiblancos wygląda naprawdę ciekawie, dlatego też oczekuję, że w dzisiejszym meczu Atletico wykorzysta szansę i pewnie pokona targanego kłopotami rywala.

Do góry
#5545481 - 17/09/2012 00:18 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Atletico Madryt - Rayo Vallecano

Spotkanie czwartej kolejki Primera Division pomiędzy Atletico Madyrt a Rayo Vallecano. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy obecnie są w znakomitej formie, o czym świadczą ich wyniki - wygrana w Monaco 4:1 z Chelsea w meczu o Superpuchar Europy oraz ligowe zwycięstwo 4:0 u siebie z Athleticiem Bilbao, mają na koncie również remis z Levante ale tam trener Simeone nieco kombinował ze składem. Od kiedy właśnie ten były piłkarz Rojiblancos został trenerem Atletico zaczęło grać w końcu tak jak życzyli by sobie tego liczni kibice, udało im się wygrać Ligę Europejską a w lidze awansowali na piąte miejsce. Jeśli zaś chodzi o Rayo Vallecano to zaczęli sezon niespodziewanie dla mnie bardzo dobrze, mają na koncie dwa zwycięstwa (u siebie z Granadą 1:0 oraz 2:1 na wyjeździe z Betisem) oraz bezbramkowy remis z Sevillą u siebie. Wyniki zaskakujące patrząc na to jak zmieniła się kadra tego zespołu, wydaje mi się że w porównaniu z zeszłym sezonem (w którym to przecież walczyli o utrzymanie) są słabsi, odeszli Michu, Diego czy też choćby obaj Raulowie (Bravo i Tamudo). Myślę że dziś z tak renomowanym rywalem na ich terenie będą mieli ogromne problemy, pomimo tak dobrego początku nie daję im szans na jakąkolwiek zdobycz punktową. Atletico powinno powtórzyć przynajmniej wynik z zeszłego sezonu kiedy to wygrali z Rayo na Vicente Calderon 3:1.

1 -> 1.33
(-1) -> 1 1.83
(-2) -> 1 3.20

Do góry
#5558860 - 24/09/2012 23:05 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Rayo Vallecano - Real Madrid 2 (EH -1) 1.65 betsson

Pierwotnie ten mecz miał odbyć się wczoraj, jednak brak oświetlenia w Vallecano to uniemożliwił.
Real dziś wreszcie powinien wygrać przekonująco.
Siła podopiecznych Jose Mourinho jak jest to wiadomo, dlatego te wyniki z pierwszych 4 kolejek to jakieś nieporozumienie.
Kibice powoli zaczynają się niecierpliwić.
Nie ma się temu co dziwić, bo w 4 meczach PD Królewscy zdobyli zaledwie 4 punkty, podczas gdy wielki rywal Barca spokojnie sobie ogrywa rywali i jest na czele tabeli z kompletem punktów.
Real z jednym meczem mniej niż reszta drużyn jest w tym momencie na 16. miejscu, trzeba piąć się w górę tabeli, wyjścia nie ma.

Wg primeradivision.pl zespoły dziś wyjdą w składach:

Rayo: Martinez; Casado, Amat, Tito; Adrian, Fuego, Trashorras, Piti; Dominguez, Delibasić, Leo

Real: Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo; Khedira, Alonso, Di Maria, Oezil, Ronaldo; Benzema

Patrząc na nazwiska to Real jest o wiele lepszy i liczę na to, że Ronaldo z kolegami udowodnią to na murawie i spokojnie zgarną 3 punkty.

Do góry
#5566387 - 30/09/2012 00:36 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Sevilla - Barcelona

Szósta kolejka Hiszpańskiej Primera Division, na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzą się zajmująca czwarte miejsce FC Sevilla i liderująca FC Barcelona. Gospodarze na koncie mają 11 punktów, na co złożyły się trzy zwycięstwa i dwa remisy, są chwaleni za ten początek sezonu choć te dwa remisy były dość niespodziewane, nie były to wielkie siły Primera Division, ale były to mecze wyjazdowe i mieli trochę pecha, np. w meczu z Rayo mieli sporo sytuacji by zgarnąć pełną pulę, szwankowała jednak skuteczność, jednak ograli Real co pokazuje że są mocni. Barcelony przedstawiać specjalnie nikomu nie trzeba, wiadomo że to najlepszy zespół tejże ligi, lider i zarazem obrońca tytułu, na razie pięć spotkań i komplet punktów na koncie. Uważam że dzisiaj jednak nie będzie łatwo, ostatnie mecze z Sevillą pokazały, że jeśli gdzieś mogą stracić punkty to właśnie dziś, w tym meczu. Wydaje mi się że dziś może na tym etapie sezonu wygrać piękno futbolu, liczę na dużą ilość bramek. Gospodarze zapowiadają że zagrają do przodu, nie chcą zamurować bramki, a to na rękę oczywiście będzie dla Barcelony, która w takim meczu będzie mogła pokazać pełnię tego co potrafi. W dobrej formie są napastnicy gospodarzy Negredo i Navas jednak ilość zdobytych goli przez Sevillę nie powala, początek sezonu mają mocno underowy (cztery mecze z rzędu), dziś można liczyć na przerwanie tej passy. Dziś napastnicy ci powinni mieć szansę się wykazać, Barcelona przyjedzie bez swoich filarów środka obrony, czyli Puyola i i Pique, zastąpią ich prawdopodobnie Mascherano i Song, czyli powinno być łatwiej dla Sevilli, oprócz nich nie zagra dziś też Iniesta, choć o grę ofensywną nie trzeba się martwić, jest w kim wybierać, natomiast w szeregach gospodarzy zabraknie dziś Lopeza i Reyesa. Szykuję się bardzo ciekawe widowisko, wynik ciężko przewidzieć jednak bramek nie powinno zabraknąć.

over 2,5 gola 1.65
over 3,5 gola 2.75
over 4,5 gola 5.00
WilliamHill

Do góry
#5568329 - 01/10/2012 00:51 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Piłka nożna, Primera Division
30.09.12 21:30
Espanyol - Atletico
Typ: ponad 3,5 gola w meczu
Kurs: 3,10

Kolejne spotkanie szóstej kolejki Hiszpańskiej Primera Division, na Cornella-El Prat zmierzą się przedostatni w tabeli Espanyol z zajmującym przed tą kolejką drugie miejsce Atletico. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być zespół gości, który w tym sezonie prezentuje się znakomicie, a pisałem już o tym nie raz, trener gości Diego Simeone posiada szeroką wyrównaną kadrę i bardzo umiejętnie operuje poszczególnymi piłkarzami, Atletico ma bardzo ciężki ten początek sezonu, grają co trzy dni jednak ciągle spisują się świetnie co chwila zgarniając komplet punktów. Oczywiście najważniejszym ogniwem jest znakomity Falcao, który zdobywa bramkę za bramką, niby może dzisiaj nie zagrać ale jakoś nie chce mi się wierzyć, wydaje się że był to tylko lekki uraz w ostatnim spotkaniu i wybiegnie od pierwszej minuty, tak przynajmniej przedstawia się ta sytuacja po zaczerpnięciu przeze mnie na ten temat informacji. Na przeciwko staje Espanyol, który na koncie ma tylko punkcik który, jednak nie gra aż tak źle, brakuje tym młodym piłkarzom jeszcze doświadczenia, ponieważ grają do pewnego momentu dobrze, prowadzą by w decydujących momentach wszystko to zaprzepaścić. Poprzednie mecze tego sezonu, tych drużyn pokazują że można dziś liczyć na ciekawe widowisko z dużą ilością bramek, jak na razie obie te ekipy mają bilans over/under na poziomie 4:1, a do tego w poprzednich latach w ich bezpośrednich spotkaniach w Barcelonie również bramek nie brakowało i over był na początku dziennym. Liczę po raz kolejny na ciekawe widowisko z udziałem Atletico, Simeone pokazuje że świetnie sobie radzi z rotacją piłkarzy, Atletico gra skutecznie, nie inaczej powinno być i dzisiaj, może padnie podobny wynik do tego z ich ostatniego spotkania wyjazdowego w Sewilli z Betisem (2:4), duża ilość bramek i wygrana Atletico to według mnie najbardziej możliwy scenariusz.

Do góry
#5577124 - 06/10/2012 19:41 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Rayo Vallecano vs Deportivo La Coruna BTS 5/10

Obie drużyny ostatnio po ciężkim wpierdolu, będą szukać dziś szansy do rehabilitacji. O ile porażka Superdepor na Bernabeu 5:1 dziwić nie może, o tyle zaskakująco dużo bramek straciło Vallecano w meczu z Valladolid, bowiem aż 6 (sic!). Tym bardziej dziwi, iż parę dni wcześniej rozegrali wyśmienite zawody przeciwko Realowi, gdzie dosyć mądrze się bronili i robili dużo szumu w ataku.
Niemniej jednak obrona jest kulawa w Rayo i trzeba się nastawić na atak, a biorąc pod uwagę, że defensywa w La Corunii monolitem nie jest przynajmniej jedną (a pewnie więcej) gospodarze strzelą.
Gracze z Galicji na wyjazdach strzelili odpowiednio 3 bramki Valencii, brameczkę Granadzie i Realowi. Myślę, że i tutaj coś ukują, tym bardziej iż w meczu z Sevillą atak kulał...

Do góry
#5577456 - 06/10/2012 22:02 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
39 minuty obydwie ekipy potrzebywały, aby zrobić BTSa smile

Saragossa vs Getafe BTS ~1.83 2,5/10

Kolejny mecz w którym upatruję szansy na bramki obydwu ekip. Buki sugerują nam, że będzie to mecz underowy, za over 2,5 dają na starcie 2,15, ja wolę poszukać BTSa. Nie ukrywam, iż wezmę go po kursie 2.00, jeśli po 10 minutach nie padnie bramka.
Wydaje mi się, że z racji słabości Getafe takie a nie inne kursy na bramki. Ale czy rzeczywiście goście są, aż tak słabi? Przełamali się z Mallorką u siebie tydzień temu, ale wygrali skromnie 1:0, grając z przewagą jednego zawodnika przez bardzo długi okres meczu. Jest koncepcja, że to przełamanie pozwoli ruszyć trochę grę zespołu i jeszcze spróbować powalczyć o utrzymanie, wszak dopiero początek sezonu.
O sile ofensywnej zespołu decyduje trójka Diego Castro, wspierany przez Barradę i Pedro Leona. Castro ostatnio się przełamał, dziś wierzę, że może pójść za ciosem.
Saragossa z kolei gra bardzo fajną piłkę, mają dużo z gry, robią sporo okazji podbramkowych, oddają wiele strzałów. Z Pampeluną to wyglądało świetnie, z Valencią nie wykorzystali swoich szans. Jestem przekonany, że gospodarze przynajmniej bramkę strzelą, jeżeli zaś goście chcą walczyć o utrzymanie muszą zacząć grać dobrze, a co za tym idzie strzelać. BTS w granicach 2.00 wart próbowania.

Do góry
#5577880 - 07/10/2012 00:32 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Trafiłem brameczkę Diego Castro wink
Gdyby nie głupota Romaricia i czerwona kartka to BTSik byłby na miękko...Ale druga czerwona musiała pogrzebać gospodarzy.

Ale znowu próbujemy:

Betis vs Sociedad BTS 5/10
REMIS 2/10

Czemu tak? Betis po niezłym początku spuszcza z tonu, po batach z Malagą i aż 4 bramkach u siebie z Madrytem, powinni być wyczuleni na defensywę, ale personalnie to wygląda tam tak dziurawo, że bankowo coś dostaną wink Sociedad się rozpędza, u siebie komplet zwycięstw, na wyjazdach 3x w plecy. Mimo to warto spojrzeć, że tanio skóry nie sprzedawali: strzelili Barsie na inaugurację, z Levante grali dobrze, prowadzili, ale zawalili końcówkę, porażkę 1:0 na Balearach można zrozumieć - Mallorka gra poki co rewelacyjnie. Myślę, że gracze z Baskonii zabiorą dziś jakieś punkty, pytanie ile? +0,5, + 0,25 jak najbardziej do gry. Ja ryzykowniej biorę remis, żadna z drużyn nie dzieliła się punktami jeszcze, może to dziś?

Do góry
#5577950 - 07/10/2012 00:53 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Valladolid vs Espanyol 3,75/10 @ 1.952

Po dłuższym zastanowieniu biorę home win, po przyzwoitym kursie 1.952. Mówisz Espanyol, myślisz bankrut. I to najlepiej definiuje obecnie osiągane wyniki przez ten zasłużony klub. 1 remis, reszta porażki. Dzisiaj ciężki wyjazd do będącego w gazie beniaminka - 6:1 (przegrywali 1:0) z Rayo tydzień temu, wymiana ciosów i świetna gra z rewelacyjnym A. Madryt. Świetna gra, świetna forma, wszystko przemawia za gospodarzami.

Do góry
#5578045 - 07/10/2012 01:32 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
a ja uderze intuicyjnie w o3 w sevilli, @2.76 3/10

na moje bedzie albo strzelanie, albo megabieda i jakies marne 1-0, wieksze szanse daje jednak strzelaninie, probujemy - o 2 goliki betisu jestem w miare spokojny, jedna goscie wturlac powinni, co dalej - zobaczymy ...

Do góry
#5578501 - 07/10/2012 08:00 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Atletico Madryt - Malaga over 2,5 @1,833 w Pinnacle

Nie wiem dlaczego jest tak wysoki kurs na tego overka. Atletico w lidze gra bardzo overowo, szczególnie u siebie: 2:1 z Valladolid, 4:3 z Vallecano, 4:0 z Bilbao. Malaga też złapała świetną formę- pokonali Betis 4:0, dwa zwycięstwa w LM po 3:0. Powinni trochę postrzelać w tym meczu.

Ciekawi mnie co będzie w meczu Bilbao, które zawodzi na całej linii. Coś czuję, że Osasuna nie przegra tego meczu.

Do góry
#5594182 - 20/10/2012 06:12 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
valencia-1/arsenal @3.28 5/10

los che kiepska, a wrecz dramatyczna sytuacja w lidze, (glownie dzieki beznadziejnej dyspozycji na wyjazdach), musza i wg mnie wygraja sobotnie spotkanie ...

o sytuacji w bilbao juz wspominalem, pora na najswiezsze wiesci:

"Jeśli ktoś myślał ze Marcelo Bielsa uwziął się tylko na Llorente i odesłanie go swego czasu do szatni na skutek niewłaściwego przykładania się do treningów było spowodowane konfliktem to się grubo pomylił. W piątek wieczorem kolejny zawodnik powędrował do szatni przed końcem treningu. Tym razem był to Ander Iturraspe. Trener kilkukrotnie przerywał trening korygując sposób ćwiczeń poszczególnych zawodników, w tym szczególnie Andera Iturraspe, który jego zdaniem niezbyt przykładał się do zajęć. Skutek w końcu był taki ze po jednej takiej przerwie podziękował zawodnikowi za aktualny wysiłek w tym dniu i nakazał zejście pod prysznic. W tym czasie reszta piłkarzy dokończyła zajęcia. Czy to oznacza ze Iturraspe popadł w niełaskę trenera? Zobaczymy zapewne w kolejnym meczu.

Niestety piątkowe zajęcia nie były zbyt szczęśliwe dla Fernando Llorente oraz Andera Herrery. Obaj nie dokończyli porannych ćwiczeń i nie wyszli już na wieczorne. Llorente podczas jednego ze sprintów nagle zatrzymał się i usiadł na murawie trzymając się za lewe kolano. Po konsultacji z trenerem i lekarzami zszedł do szatni z wielkim workiem lodu którym obłożony był staw kolanowy. Llorente już miał problemy z tym samym stawem niemal rok temu gdy przez ponad miesiąc pauzował z powodu urazu. Kontuzja ta jak widać daje znać o sobie i kto wie może będzie potrzebna nawet interwencja chirurgiczna gdyż problemy z tym kolanem powtarzają się niemal cyklicznie co mniej więcej 2 tygodnie stad nie trudno się domyślić ze jest to jeden z powodów dla którego Llorente po prostu nie gra. Tylko w ostatnich dwóch tygodniach schodził z murawy około 3 razy z lodem wokół nogi. Natomiast wcześniejsze zejście z murawy Andera Herrery na szczęście nie było skutkiem urazu z zwykłą ostrożnością. Wychowanek Saragossy wrócił w iście ekspresowym tempie do składu ale sztab szkoleniowy woli dmuchać na zimne i stale monitoruje operowane miejsce i stan zdrowia zawodnika."

calosc: http://athleticbilbao.pl/?id=941

jak widac syf i powolna agonia baskijsiego klubu trwa ...



co do arsenalu, w lidze nienajlepsza sytuacja, wiec trzeba sie wspinac, chelsea jedzie na whl, wiec jest okazja odrobic strate do lidera, norwich ... kiepsko, bardzo kiepsko, poki co po stronie zyskow 2 remisy u siebie z qpr i whu oraz remis na whl(gol na 1-1 w doliczonym czasie), gdyby nie kumulacja spotkan, rzeklbym, ze to bedzie spacer w stylu 0-3 i zagral -1.5, podmucham troche na zimne i wezme -1, bo nie wykluczam, ze wygraja tylko jedna ...

Do góry
#5595683 - 21/10/2012 07:33 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
cos pokrecilem przy wpisywaniu, dubel wygladal tak: arsenal-1/valencia, ale mniejsza o to ... i tak nie weszlo wink


granada @2.04 5/10

gospodarze przed sezonem sciagneli bardzo ciekawe nazwiska - wg mnie takie, ktore zapewnia im spokojny byt w lidze, nie wszyscy sa zdrowi i nie wszyscy zagraja, ale wciaz wyjsciowa jedenastka bedzie miala "moc", mysle, ze wystarczajaca, by zaragoze odprawic z kwitkiem


ponadto zagram bts w spotkaniu sociedad-atletico, ulomni na wyjazdach baskowie z sociedadu u siebie prezentuja sie duzo lepiej, bramke powinni strzelic bez wiekszych problemow, ale ze swoja dosc kiepskawa obrona powinni tez stracic(i to zapewne dwie albo wiecej), falcao jest w zabojczej formie ...

Do góry
#5605009 - 27/10/2012 18:46 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Espanyol - Malaga
Typ: 1
Kurs: 2.85
Betsson

Typ na pierwszy rzut oka może wydać się dość niedorzeczny. Malaga przecież oprócz tego, że znakomicie spisuje się w Lidze Mistrzów to jeszcze nieźle radzi sobie w La Liga (3.miejsce). W tym sezonie podopieczni Manuela Pellegriniego przegrali raptem jeden mecz i to z wiceliderem Atletico Madryt. A ja proponuje zwycięstwo Espanyolu, drużyny, która zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli i które dopiero przed tygodniem wygrało swój pierwszy mecz ligowy z Vallecano (3-2).
Dlaczego więc Espanyol? Pierwsza sprawa to duże natężenie spotkań Malagi w ostatnim czasie, drużyna gra co trzy dni. Gra dobrze ale według mnie może nastąpić taki moment w którym przyjedzie słabszy mecz i zmęczenie poprzednimi, wszak Malaga obecnie nie ma tak szerokiej kadry jak jeszcze w poprzednim sezonie i to może mieć wpływ na ich grę. Do tego dochodzą urazy, wiadomo, że dziś nie zagrają Nacho Monreal (7/0), Sergio Sánchez (3/0), Jeremy Toulalan (3/0) i Júlio Baptista, poza kadrą meczową znalazł się natomiast Fabrice Olinga (2/1).
Espanyol natomiast w porównaniu z poprzednimi tygodniami wygląda lepiej pod względem kadrowym, otóż do drużyny wrócili Sergio Tejera, Juan Albín i Víctor Álvarez i będą mogli pomóc popularnym Papużkom w tym spotkaniu. Nie ma w kadrze Mauricio Pochettino na ten mecz Diego Colotto (2/0) Javi Lopez (8/1) i Simão (3/0).
Pragnę również zwrócić uwagę na dość ciekawy szczegół statystyczny, otóż patrząc na h2h spotkań między tymi drużynami można zauważyć, że gospodarz spotkania Espanyol - Malaga zwykle wygrywał. Na ostatnie 13 spotkań między tymi drużynami, aż 11-krotni wygrywali gospodarze i dwa razy gości (po razie Malaga i Espanyol). W poprzednim sezonie Malaga wygrała po raz pierwszy na wyjeździe od 2003 roku przerywając tym samym serię 5 kolejnych zwycięstw Espanyolu na własnym obiekcie. Liczę, ze dzisiaj wszystko powróci do normy i na stadionie Cornella-El Prat to Los Percos wygrają to spotkanie.

Do góry
#5608202 - 29/10/2012 22:35 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36553
f1 I podsumowanie:

futbol (Valverde)Zaragoza - Valladolid 1 2.18 0-1 dol
futbol (Iwdakuno) Barcelona - Real 1 1.75 3-2 gora
futbol (Radek_89) Barcelona - Real over 2,5 1.55 3-2 gora
futbol (Radek_89) Atletico Madryt - Athletic Bilbao (hc 0:1) 1 2.5 4-0 gora
futbol (mln) Atletico Madryt - Rayo Vallecano 1 1.33 4-3 gora
futbol (mln) Atletico Madryt - Rayo Vallecano HC -1 1 1.83 4-3 dol
futbol (mln) Atletico Madryt - Rayo Vallecano HC -2 1 3.2 4-3 dol
futbol (Leyton) Rayo Vallecano - Real Madrid 2 (EH -1) 2 1.65 0-2 gora
futbol (mln) Sevilla - Barcelona over 2,5 1.65 2-3 gora
futbol (mln) Sevilla - Barcelona over 3,5 2.75 2-3 gora
futbol (mln) Sevilla - Barcelona over 4,5 5.0 2-3 gora
futbol (mln) Espanyol - Atletico over 3,5 3.1 0-1 dol
futbol (Danielsan) Rayo Vallecano vs Deportivo La Coruna BTS 2-1 gora
futbol (Danielsan) Saragossa vs Getafe BTS 1.83 0-1 dol
futbol (Danielsan) Betis vs Sociedad BTS 2-0 dol
futbol (Danielsan) Betis vs Sociedad X 2-0 dol
futbol (Danielsan) Valladolid vs Espanyol 1 1.952 1-1 dol
futbol (bitnap) Betis - Sociedad over 3 2-0 dol
futbol (saturas25) Atletico Madryt - Malaga over 2,5 1.833 2-1 gora
futbol (bitnap) Granada - Zaragoza 1 2.04 1-2 dol
futbol (bitnap) Sociedad - Atletico BTS 0-1 dol
futbol (krz1910) Espanyol - Malaga 1 2.85 0-0 dol

Razem: 10/22 - 45,45%

Do góry
#5621970 - 08/11/2012 22:16 Re: Primera Division 2012/2013 [Re: Valverde]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
granada @5.01 2/10

betis zyje aktualnie mocno ponad stan, 4 miejsce w tabeli to, zdaje sie, "chwila ulotna jak ulotka", goscie potrzebuja punktow zdecydowanie bardziej i choc graja wciaz slabo, ja w nich wierze, w koncu odpala - @5 wyglada na tyle sympatycznie, ze sie skusilem

gol granady @1.5 to pozycja obowiazkowa w planie na grubszy polow, lecz poki co szukam chetnego na dubel z tym zdarzeniem smile

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (igea23, burbon, wHiTe_StAr), 3542 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581246 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49