Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >
Opcje tematu
#5509369 - 25/08/2012 16:19 Serie A - 2012/2013
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
ACF Fiorentina – Udinese Calcio
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson

Meczem we Florencji zainauguruje nowy sezon włoska Serie A. Ja w spotkaniu Fiorentiny przeciwko Udinese typuję zwycięstwo gospodarzy.
Udinese jak wiemy walczy w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów z Sportingiem Braga (pierwszy mecz 1-1) rewanż już we wtorek i chyba nie trzeba nikomu pisać jak ważny jest ten awans dla Udine w kontekście finansów. Spodziewam się więc nie tyle odpuszczenia tego spotkania ale liczę, że goście będą już myślami przy rewanżu niż we Florencji na meczu ligowym.
Warto zauważyć również, że w ostatnich latach mecze pomiędzy Fiorentiną a Udinese kończyły się zwykle zwycięstwami gospodarzy - 12 ostatnich spotkań to 10 zwycięstwo zespołu, który akurat był gospodarzem (5 z rzędu w ostatnim czasie) i tylko 2 razy wygrywała ekipa gości.Na pewno taka statystyka daję do myślenia i warto zastanowić się czy nie zagrać tutaj jednak zwycięstwa gospodarzy.
Jako, że obie ekipy wracają do rozgrywek warto zwrócić uwagę na transfery jakich dokonały te dwa kluby. Z Udinese odeszło trzech kluczowych piłkarzy Samir Handanovic, Kwadwo Asamoah i Mauricio Isla w ich miejsce sprowadzono Zeljko Brkica z Sieny, Williansa z Flamengo, Maicosuel z Botafogo, Cristiana Pasquato z Juventusu, Thomasa Heurtauxa z Cean czy Davide Faraoniego. Czyli zawodników raczej mniej znany ale zapewne są to przyszłościowi gracze, którzy mogą podnieść umiejętności w niedalekiej przyszłości. Warto również dodać, że ekipa Udine pojechała do Florencji z Luisem Murielo, który ostatnio był kontuzjowany a od którego sporo się oczekuje jeśli chodzi o grę w ataku, wątpliwe jest jednak by już dziś mógł zagrać.
Jeśli chodzi o Fiorentinę to tutaj po słabym poprzednim sezonie postanowiono przebudować drużynę. Odeszli zawodnicy, którzy kojarzyli się z grą we Florencji tacy jak Valon Behrami, Alessandro Gamberini, Riccardo Montolivo, Artur Boruc, Amauri czy kilku jeszcze innych zawodników. Do drużyny natomiast dołączyli zawodnicy którzy mają określoną renomę w Europie czyli Mounir El Hamdaoui (Ajax), Matias Fernandez (Sporting Lizbona), Alberto Aquilani (Liverpool), David Pizarro (Roma), Emiliano Viviano czy Mattia Cassani (Palermo), Borja Valero i Gonzalo Rodríguez (Villarreal).
Kadrowo Fiorentina wygląda naprawdę ciekawie i myślę, że grają przed własną publicznością są wstanie zdobyć komplet punktów tym bardziej, że Udine ma już we wtorek arcyważny mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów.


Edited by Akhu (25/08/2012 20:24)

Do góry
Bonus: Unibet
#5510599 - 26/08/2012 17:45 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
Roma - Catania

Zdenek Zeman na ławce trenerskiej Romy i to wystarczy za całą analizę laugh To trener, którego nie obchodzi ile się straci bramek ważne żeby się więcej strzeliło. Można popatrzeć na poprzednie sezony. 2 lata temu prowadził Foggię w trzeciej lidze i wykręcił średnią 3,68 bramek na mecz. Rok temu w Pescarze 3,45 bramek na mecz. Jak na włoskie realia to są kosmiczne statystyki.
W Romie pewnie będzie podobnie, bo taktyka jak zwykle bardzo ofensywna. Oba zespoły zresztą ustawione bardziej na atak niż obronę. W defensywie Romy boki będą latać do przodu pewnie w co drugiej akcji, Balazaretti szczególnie. Podobnie zresztą jest w Catanii bardzo ofensywnie gra Alvarez na prawej obronie. Ktoś kiedyś za kimś nie zdąży wrócić i te tria w ataku mogą zrobić z tego pożytek.
Wydaje mi się, że over 2,5 bez żadnego problemu ustrzelą, może nawet 3,5 z rozpędu grin W bet365 zaczynali od kursu 1.67, a dziś jest 1.47 crazy Na drużyny Zemana kurs 1.4-1.45 na over to standard, więc jak widzę ciąglę utrzymujące się w Tobecie 1.6 nie mogę przejść obok tego obojętnie tongue

Typ: over 2,5

Do góry
#5511070 - 26/08/2012 22:01 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Na początek skróty wczorajszych spotkań:

Juventus Turyn - AC Parma 2-0 (0-0)



ambulans Lucio pauza do końca roku (więzadła krzyżowe), przykra sprawa.

Fiorentina - Udinese 2-1 (0-1)



futbol Bardzo dobry mecz Violki, mogą być mocni w tym sezonie. Tylko niech nie pozbywają się Jovetica bo gość robi różnicę.

Coś na dzisiaj!

Pescara - Inter 2 @2.09 3/10 Pinnacle

Powrót po 20 latach Pescary do Serie A i od razu na ich drodze staje Inter...ciężka sprawa.
Inter w ostatnim czasie się wzmocnił, praktycznie w 3 dni sprowadzenie Cassano, Pereiry i Gargano robi spore wrażenie.
Oglądałem Inter z Vaslui i to mi wystarczy aby stwierdzić, że poradzą sobie z Pescarą.

Pescara bez szału w okienku, sprowadzili 22 letniego Weissa z City i to chyba ich popisowy transfer.

Transfery Interu są większości znane, więc wkleję transfery Pescary:

gora Pozyskani zawodnicy:

Caprari (Pomocnik, Roma)
Abbruscato (Napastnik, Vicenza)
Cosic (Obrońca, CSKA)
Colucci (Pomocnik, Cesena)
Bjarnason (Pomocnik, Standard Liege)
Quintero (Pomocnik, Atl. Nacional)
Celik (Napastnik, GAIS)
Perin (Bramkarz, Genoa)
Ragusa (Napastnik, Genoa)
Weiss (Pomocnik, Manchester City)
Chiaretti (Pomocnik, Taranto)
Crescenzi (Obrońca, Roma)
Blasi (Pomocnik, Lecce)
Terlizzi (Obrońca, Varese)
Jonathas (Napastnik, Brescia)
Brugman (Napastnik, Empoli),

dol Sprzedani zawodnicy:

Ariatti (Pomocnik)
Kone (Pomocnik, Atalanta)
Insigne (Napastnik, Napoli)
Immobile (Napastnik, Genoa)
Sansovini (Napastnik, Spezia)
Gessa (Pomocnik, Cesena)
Verratti (Pomocnik, PSG)

Pogrubiłem największe straty, które odniosła Pescara. Za Verrattiego PSG zapłaciło 11 MLN euro. Bardzo ciekawy transfer.
Gdyby ktoś miał ochotę, to wklejam profil gracza - [KLIK]
Zdążył już zadebiutować w Francji smile

futbol No to jeszcze składy:



futbol AS Roma - Catania over 3 @1.826 2/10

Tutaj już Akhu napisał wszystko, będzie ciekawy mecz, chętnie bym obejrzał, ale nakłada się z spotkaniem Interu. Dwa ostatnie mecze na stadionie Romy z Catanią 4-2, 2-2 także za Zemana powinno być jeszcze ciekawiej.

Do góry
#5511138 - 26/08/2012 22:21 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
futbol AC Milan - Sampdoria (+0,5) 2 @2.58 1/10 Pinnacle

Nie dość, że Milan połamał sobie kręgosłup w trakcie mercato, to w dodatku cały czas boryka się z problemami kadrowymi. Abate, Ambrosini, Pato ta trójka jest kontuzjowana w obronie zagrają czwórką - De Sciglio, Yepes, Bonera, Antonini, szczerze to wygląda to słabo.
Na szpicy Shaarawy, a on moim skromnym zdanie spotkań dla Milanu wygrywał nie będzie ponieważ jeszcze brakuje mu trochę ogrania, ale gra bo Pato znów kontuzjowany.

Oficjalne składy:

AC MILAN: Abbiati; De Sciglio, Yepes, Bonera, Antonini; Montolivo, Flamini, Nocerino; Boateng; El Shaarawy, Robinho.

SAMPDORIA: Romero; De Silvestri, Gastaldello, Rossini, Costa; Tissone, Obiang, Poli; Krsticic, Eder, Estigarribia

Fani Milanu gdy zobaczyli linie obrony, to napisali, że trzeba strzelić co najmniej trzy gole bo inaczej to nawet remisu nie będzie grin
Coś w tym jest smile

Do góry
#5512164 - 27/08/2012 05:20 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
f1I kolejka by mecz.pl:

futbol (krz1910) ACF Fiorentina - Udinese Calcio 1 @1.95 Betsson 2-1 gora
futbol (Akhu) Roma - Catania over 2.5 @1.60 Tobet 2-2 gora
futbol (Jose) Pescara - Inter 2 @2.09 Pinnacle 0-3 gora
futbol (Jose) AS Roma - Catania over 3 @1.826 Pinnacle 2-2 gora
futbol (Jose) AC Milan - Sampdoria (+0,5) 2 @2.58 Pinnacle 0-1 gora

5/5 - wielkie brawa panowie piwo
Oby tak dalej smile

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dołączy.

Do góry
#5512334 - 27/08/2012 16:30 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Perełka wczorajszego wieczoru z Serie A, bramka Osvaldo na 1-1 aplauz


Do góry
#5514017 - 28/08/2012 20:13 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
W I kolejce udało mi się obejrzeć dwa spotkania, poniżej krótkie opisy.



Jeśli mam być szczery to spotkanie mało ciekawe. Najbardziej zabrakło mi ostrego natarcia Milanu po stracie bramki, ale tak jak pisałem już w analizie przedmeczowej Rossoneri połamali sobie kręgosłup w trakcie mercato i chyba nie ma żadnych szans aby uzupełnili skład na tyle by walczyć o mistrzostwo w tym sezonie.

Atak jest trochę bezproduktywny, mało składnych akcji. Kiedyś był Ibra, 70% siły ofensywnej, a teraz...kiwki Robinho, El Shaarawy to jeszcze nie jest gracz, który mógłby decydować o losach spotkania.
Sam Eder w ataku zrobił więcej zamieszania niż cały tercet Milanu. Był szybki, ambitny, kilka razy pokazał plecy Bonerze, krótko mówiąc wypadł świetnie w tym spotkaniu.

Mecz w pierwszej połowie był niemrawy. w zasadzie tylko strzał Yepesa głową i indywidualna akcja Edera była warta odnotowania.

Druga połowa już lepsza, Milan mimo, że grał znów bez pomysłu z przodu to jednak działo się jakby więcej. Gol Costy głową, wprowadzenie Emanuelsona czy debiut Paziniego to chyba najważniejsze akty drugie połówki. Oj, oj oczywiście jeszcze strzał Yepesa głową i sporo szczęścia Romero, zapomniałbym, a to była najlepsza okazja Milanu.

Podsumowując:

- gospodarze chaotycznie w ataku, bez pomysłu, bez polotu, bez skrzydeł, obecna obrona...no tragedia, po prostu tragedia. Tak jak pisałem w analizie, gdy jeden z kibiców Milanu zobaczył tą formację napisał, że trzeba będzie pomyśleć o trzech golach bo inaczej nawet remisu nie będzie grin

- goście ciekawie ustawieni, gra w obronie na poziomie dobrym, zespół nastawiony na kontratak, bardzo dobra trójka: Obiang, Tissone, Poli - odpowiedzialni za destrukcję spisali się na ocenę bardzo dobrą minus wink

futbol Ocena piłkarzy według gazzetta.it:

Milan 5: Abbiati 6; De Sciglio 6, Bonera 5, Yepes 6,5, Antonini 6; Flamini 5, Montolivo 5, Nocerino 5 (Constant 5); Boateng 5; Robinho 6 (Emanuelson 5,5), El Shaarawy 5 (Pazzini 5,5)

Trener: Allegri 5

Sampdoria 6,5: Romero 6,5; Berardi 6, Gastaldello 6,5, Rossini 6, Costa 6,5; Estigarribia 5,5 (Maxi López 6), Tissone 6, Obiang 6,5, Poli 6 (Munari b.o.), Krstičić 5,5; Éder 5,5 (Soriano 6)

Trener: Ferrara 6

futbol Statystyki spotkania:



futbol Skrót:


Do góry
#5514136 - 28/08/2012 22:23 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277


Tutaj już zdecydowanie krócej. Mecz trochę bez historii, Pescara miała swoje momenty, zagrała dobrze mi to, że wynik na to nie wskazuje. Widać, że ambicja, waleczność jest brakuje trochę graczy którzy mogliby zrobić wynik.

Odeszło kilki czołowych zawodników, zmiana trenera, przyszedł Weiss, jest on czołową postacią w zespole ale to za mało. Osobiście poczekałbym jak zaprezentują się na tle słabszego zespołu niż Inter. Bo były momenty, były okazje ale tego czegoś niestety zabrakło.

W Interze jak zwykle tak sobie w obronie, nawet taka Pescara napsuła im trochę krwi pod bramką. Gubi się Silvestre, Andrea nie jest zbyt pewnym ogniwem, Cambiasso zbyt przeciętnie. Wes ambitnie (jak zawsze ostatnio), Cassano pierwsze spotkanie zagrał tak sobie. Tak jak w przypadku Pescary pisałem, że chciałbym ich zobaczyć z słabszym rywalem tak w sytuacji Interu chętnie zobaczyłbym ich z takim Napoli, Juve czy choćby Romą z którą zagrają w najbliższej kolejce. Wtedy będzie nam łatwiej ocenić takiego Milito czy choćby kreatywność i przydatność Cassano, Gargano czy choćby Palacio.

Warto zauważyć, że w Interze zagrali Duncan i Livaja. Fakt, że krótko ale wielkie brawa dla Stramy za to, że decyduje się aby tacy piłkarzy mogli nawet tą chwilę spędzić na murawie smile
Warto też dodać, że Castellazzi jeśli utrzyma formę to będzie naprawdę wartościowym zmiennikiem Handanovica. Z Vaslui bronił rewelacyjni z Pescarą również, pewnie też stąd GdS nagrodziło go wysoką notą 7.

futbol Noty zawodników według mediaset.it

Pescara (4-3-3): Perin 6; Zanon 5, Cascione 6,5, Capuano 5, Romagnoli 5,5; Balzano 5,5, Weiss 6,5, Colucci 5,5; Nielsen 5 (16' st Quintero 5,5), Jonathas 5 (30' st Abbruscato 5,5), Caprari 6,5 (20' st Celik 6)

Inter (4-3-2-1): Castellazzi 7; Zanetti 6, Silvestre 6, Ranocchia 6,5, Nagatomo 6; Gargano 6 (41' st Duncan sv), Cambiasso 6, Guarin 6,5; Sneijder 7, Cassano 6,5 (22' st Coutinho 6,5); Milito 7,5 (39' st Livaja sv)

futbol Statystki spotkania:



Rożne 10-2 dla Pescary, nie źle wink

futbol Skrót spotkania:


Do góry
#5514207 - 28/08/2012 22:48 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
futbol II kolejka Serie A, zestaw par:



Zapraszam do dyskusji piwo

Do góry
#5516288 - 29/08/2012 22:11 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
staraja sie inni, to i ja sie postaram bardziej smile

juve @1.88
juve-1.5 @3.35 (pograne juz wczoraj)

nie podoba mi sie udinese, w obu meczach z mocno przecietna braga byli druzyna gorsza, brkic to bramkarz beznadziejny, z fiora pare tragicznych interwencji, wczoraj z braga zawalil gola na 1-1(obronil strzal, po czym zaczal robic za widza, zamiast wracac do bramki), po asamoahu i przede wszystkim isli jest wielka dziura w srodku pola, di natale zupelnie nie przypomina pilkarza, ktory niedawno konczyl sezon z 23 trafieniami - ogolnie o ile defensywa(nie liczac bramkarza) wyglada jako tako, tak ofensywa jest w bardzo oplakanym stanie

guidolin nie ukrywal, ze dla niego to najwazniejszy mecz w karierze, w udine chyba wszyscy sadzili, ze awans czy wyszarpany czy pewny, ale jednak bedzie ... porazka w karnych pewnie bardziej lub mniej ale odbije sie na psychice zawodnikow

bezdyskusyjne 0-2 0-3 dla starej damy smile

---
przemyslenia:

napoli-fiorentina ... widzi mi sie bardzo przyjemny dla oka mecz, ze spora iloscia sytuacji bramkowych, over 2.5 po sympatycznym kursie, o3 tez wart grzechu / meczy mnie typ napoli/over 2.5 @2.75 ... 3-1 3-2


kurs na milan przesadzony, zapewne zagra juz bojan, bologna bez ramireza, ktory twardo odmawia gry i prawdopodobnie na dniach wymusi transfer do swietych, beniaminka premiership, wg mnie trzeba probowac gosci


sampa-siena 1 ... przeczucie - siena to dla mnie kandydat nr. 1-2 do spadku, kadrowe ubostwo, 3 pkt. powinny zostac w genoi

Do góry
#5520991 - 01/09/2012 12:38 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
@bitnap, idziesz w Juventus jak dzik w żołędzie. Dużo ludzi to gra, osobiście odpuszczam. Brak przekonania do Juventusu i póki co nie skreśliłem jeszcze Udine w szczególności na własnych śmieciach.

futbol Bologna - AC Milan under 2.5 1.72 Pinnacle

Tutaj bez stawki ponieważ nie jestem jeszcze zdecydowany.

Milan bez siły w ofensywie, w meczu z Sampdorią tylko Robinio robił różnice, a on równie wypadł im z składu na kilka tygodni.

Wiadomo, że Bologna pewnie i tak będzie zważała przede wszystkim na defensywę ponieważ nawet z takim Milanem punkt ich zadowoli. W szczególności po słabej inauguracji z Chievo (porażka 0-2).

futbol AC Torino - Pescara 1 1.893 2.5/10 Pinnacle

Tutaj już jestem bardziej zdecydowany smile

Mimo tego, że to Pescara zajęła pierwsze miejsce w poprzednim sezonie, to ja wyżej cenię Torino. W dodatku widziałem Pescare z Interem. Moim zdaniem lecą tam gdzie ich miejsce w przyszłym roku. Być może za wcześnie na taką diagnozę no ale...

Torino u siebie będzie groźnie dla każdego, rok temu w Serie B bilans ich spotkań na własnym terenie 16-4-1 robi różnicę. Wygrali między innymi z Pescarą u siebie 4-2, sezon wcześniej 3-1.

Pescara pokonała ich u siebie 2-0. Bramki strzelali Isnigne, Immobile. Żadnego z nich nie ma już w zespole, nie ma też trenera, który doprowadził ich do Serie A. Trochę się ten zespół rozleciał tak szczerze powiedziawszy wink

Także krótko bo jest po nocce. Torino 1.893 pefffka dnia grin
Nad underem w Bologni jeszcze pomyślimy...

Do góry
#5521337 - 01/09/2012 19:42 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
futbol Torino - Pescara under 2.5;3 1.525 3/10 bet365

Spotkanie drużyn wydawałoby się skrajnie różnych, bo w poprzednim sezonie Torino to najlepsza defensywa w lidze, a Pescara to najlepszy atak. Tylko, że tak było w Serie B i co ważniejsze o czym już Jose pisał Pescara straciła wszystkich ofensywnych zawodników, którzy tak zamiatali rywalami. A poza tym strata Zemana, który potrafił ich tak poustawiać, żeby ta ultraofensywna taktyka mogła tak działać jak działała.
Teraz Pescara, to przede wszystkim wypady skrzydłem Weissa i to w zasadzie wszystko. Nie wiem co tam Stroppa wymyśli na to wyjazdowe spotkanie, czy będą próbowali przyatakować, czy poczekać na kontry, jest jeszcze 3 opcja nie zagrają nic przy dobrze poukładanym Torino. Do tej ostatniej sie skłaniam.
A co do ich utrzymania, to powiem tak, spadną z hukiem, ale u siebie czasem niespodziankę sprawią grin

No to teraz ze 2 słowa o Toro. Zespół świetnie ustawiony taktycznie przez Venturę. Tzn. przynajmniej na Serie B, to wystarczało, bo grali niezwykle efektywnie. Obroną dyryguje utalentowany i już chyba jeden z najlepszych obrońców we Włoszech Angelo Ogbonna, dzięki któremu Glik też wygląda dość solidnie. W pomocy dwóch defensywnych i dwóch skrzydłowych. A w ataku dwaj doświadczeni napastnicy Sgrigna i Bianchi. Na tego ostatniego można próbować, że strzeli jak ktoś lubi większe emocje tongue

Do gry dość bezpieczny under 2.5;3, bo Torino raczej się nie rzuci na rywala, a spokojnie go wypunktuje. Pescara natomiast nawet jakby się chciała rzucić to nie ma kim i dobra gra w obronie Toro powinna wystarczyć na utrzymanie czystego konta przez Gilleta.
O tak sobie to wydumałem 1-0 po bramce z głowy Bianchiego. Wykonać! laugh

A co do typu Jose na win Torino, to we Włoszech chyba co drugi to gra smile Taka włoska masówka.


Edited by Akhu (01/09/2012 19:44)

Do góry
#5522449 - 02/09/2012 11:58 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Torino wczoraj nie źle zmiażdżyło Pescarę...
Pescara tylko jeden strzał... niecelny shocked

Do góry
#5523024 - 02/09/2012 21:46 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Propozycje na dzisiaj:

futbol Udinese Calcio (+0,5) - Juventus Turyn 1 @2.180 1/10 Pinnacle

Napisałem wczoraj, że wierzę w Udinese więc trzeba spróbować na nich zagrać. Kurs dobry na takie rozwiązanie. Osobiście wierzę, że gospodarze 'nie skończyli' się po odpadnięciu z LM.

Typ raczej taki typowy na czuja, ciężko o argumenty za Udine, ale próbujemy smile

Udinese (probable): Brkic; Heurtaux, Danilo, Coda; Basta, Faraoni, Willians, Pereyra, Pasquale; Maicosuel; Di Natale

Juventus (probable): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Matri, Vucinic

futbol Sampdoria Genoa - Siena 1 1.840 2.5/10 Pinnacle

Tak jak wcześniej pisał bitnap, Siena kadrowo nie jest przygotowana na Serie A. Sampdoria zagrała znakomicie z AC Milanem. Jeśli dzisiaj zagrają na podobnym poziomie to spokojnie zrobią od 2-0 w górę.

Według LdS Siena była najgorsza w całym letnim okienku transferowym co wcale mnie nie dziwi wink

Dwa typy na teraz. W kręgu zainteresowań jest jeszcze Inter (2.050) i BTS w Napoli.
Poczekamy jednak jeszcze trochę, przed 19:00 zadecyduję smile

Do góry
#5523339 - 03/09/2012 00:28 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Jose]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277


futbol Inter Mediolan - AS Roma 1 2.050 3/10 Pinnacle

Wydaje mi się, że Interowi przypadnie do gustu ofensywny styl Rzymian. Roma gra mega ofensywnie, ale co z tego kiedy ten atak i tak nie jest jakoś bardzo skuteczny.
Gdy widziałem obszerne skróty spotkania z Catanią to nasunął mi się jeden wniosek - co z tego, że atakują praktycznie całą drużyną jak nie ma na ten atak pomysłu...

W obronie będzie ich łatwo wypunktować, duet Palacio - Wes myślę, że przy takiej ofensywnej grze Romy zrobi różnicę. Będą mieli sporo miejsca i powinni to wykorzystać smile

Inter (probable): Castellazzi; Zanetti, Silvestre, Ranocchia, Nagatomo; Guarin, Gargano, Cambiasso; Palacio, Sneijder, Milito

Roma (probable): Stekelenburg; Piris, Burdisso, Castan, Balzaretti; De Rossi, Pjanic, Marquinho; Lamela, Destro, Totti

Do góry
#5523384 - 03/09/2012 01:05 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
futbol Parma - Chievo AHC 0:0.5 2 1.8 bet365 2/10

Mam wrażenie, że buki nie doceniają Chievo i przeceniają Parmę.
To już nie jest Parma w której Giovinco decydował o ich wygranych. Atak mają totalnie odmieniony. Belfodil i Pabon hmm Ten drugi to jakaś nowa gwiazdka z Ameryki Płd może akurat się sprawdzi, ale ten pierwszy to chyba jakaś pomyłka tongue Ściągnęli sobie Amauriego, ale jego dziś nie zobaczymy.

W Chievo natomiast właśnie to atak jest najlepszą formacją. Dwójka Di Michele - Pellissier i za nimi Thereau będzie bardzo mocno dawała się we znaki wszystkim defensywom w lidze i liczę, że dziś też pokażą na co ich stać przeciwko obronie Parmy.
Co prawda ta obrona nie jest taka zła. Z Juve pierwszą połowę grali bardzo dobrze, ale jak tak patrzę, że grają 3 w obronie i na bokach Gobbi z Babbianym, to jakoś ten drugi mnie przeraża. Gdzie on się nadaje do gry w tyłach.
Parma będzie próbowała konstruować akcje, a Chievo kontrować. I właśnie w tym upatruje szansy przyjezdnych. Bardziej zgrany atak Chievo może tu zadecydować.

futbol Inter - Roma [Time of 1st goal] 00:00-27:59 1.63 Tobet 2/10

Nie można powiedzieć o Interze, że gra defensywną piłkę. Może nie grają ultraofensywy jak Roma, ale próbują grać do przodu.
Rzymianie to jak już wcześniej było pisane szalona taktyka Zdenka Zemana. Tu nie ma prawa być undera (ale kurs 1.48, to zbyt mało, żeby to grać).
Ja próbuje opcję pierwszego gola do 28 minuty, bo nie wydaje mi się, żeby Roma się tak długo mogła obronić laugh

futbol Napoli - Fiorentina BTS 1.8 bet365 2/10

Oglądałem Fiorentinę przed tygodniem z Udinese i na prawdę zaimponowali mi. Tak dobrze grającej Violki to ja nie pamiętam już ho ho. Nie wiem czy na wyjeździe z tak ciężkim rywalem jak Napoli są w stanie ugrać jakieś punkty, ale jestem przekonany, że są w stanie strzelić bramkę. U Joveticia nie widać już cienia po kontuzji można powiedzieć, że gra jak za dawnych lat grin Borja Valero świetnie wygląda w środku pola, włącza się do ataku, odbiera piłki w pressingu, normalnie zamiata. Jak choć trochę zagrają jak z Udinese, to powinni coś uszturać w ataku. A to, że stracą to już inna inszość. Wydaje mi się, że to jest pewne. Napoli u siebie na inauguracje sezonu na zero w przodach nie zagra.

Do góry
#5534984 - 10/09/2012 20:26 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36528
f1 II kolejka by mecz.pl:

futbol (bitnap) Udinese - Juventus 2 @1.88 1-4 gora
futbol (bitnap) Udinese - Juventus 1:0 (2) @3.35 1-4 gora
futbol (bitnap) Napoli - Fiorentina over 2,5 2-1 gora
futbol (bitnap) Sampdoria - Siena 1 2-1 gora
futbol (Jose) Bologna - Milan under 2,5 @1.72 Pinnacle 1-3 dol
futbol (Jose) Torino - Pescara 1 @1.893 Pinnacle 3-0 gora
futbol (Akhu) Torino - Pescara under 2.5;3 @1.525 bet365 3-0 dol
futbol (Jose) Udinese Calcio (+0,5) - Juventus Turyn 1 @2.180 Pinnacle 1-4 dol
futbol (Jose) Sampdoria Genoa - Siena 1 @1.840 Pinnacle 2-1 gora
futbol (Jose) Inter Mediolan - AS Roma 1 @2.050 Pinnacle 1-3 dol
futbol (Akhu) Parma - Chievo AHC 0:0.5 2 @1.8 bet365 2-0 dol
futbol (Akhu) Inter - Roma [Time of 1st goal] 00:00-27:59 @1.63 Tobet 15min gora
futbol (Akhu) Napoli - Fiorentina BTS @1.8 bet365 2-1 gora

Kolejka: 8/13 - 61.5%
Razem: 13/18 - 72.2%


Chyba nie jest źle nauka

Do góry
#5536540 - 11/09/2012 15:53 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: Akhu]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
futbol Zestaw par III kolejki:



Zapraszamy do dyskusji toast
bitnap, znów liczymy na typy.

Do góry
#5540796 - 14/09/2012 14:45 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28277
Ten Milan to ma jednak pecha.

Cytat:
Giampaolo Pazzini to kolejny piłkarz, który znalazł się na liście kontuzjowanych w AC Milan. Zawodnik nabawił się urazu podczas czwartkowego treningu drużyny.

Reprezentant Włoch nie ukończył ostatniej sesji treningowej zespołu ze względu na ból w prawej nodze. Sztab szkoleniowy Rossonerich, po konsultacji z lekarzem, podjął decyzję, by zawodnik przedwcześnie zakończył zajęcia i w ten sposób nie naraził się na pogłębienie problemów zdrowotnych. W piątek gracz przejdzie badania, które pozwolą ocenić, jak poważna jest to kontuzja.

Pazziniego prawdopodobnie zabraknie w sobotnim meczu ligowym przeciwko Atalancie Bergamo. Pod znakiem zapytania stoi też jego występ we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Anderlechtowi Bruksela.

Do góry
#5542184 - 15/09/2012 06:34 Re: Serie A - 2012/2013 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
a wiec tak ...

kurs na milan marny, nie mam pomyslu jak ugryzc ten mecz, pazzini ma jednak zagrac, ale ten news u mnie niewiele zmienia smile

wg mnie wygraja, ale kurs marny i chyba wole sie poki co temu zespolowi jeszcze przyjrzec

moze przejde do tego co mi sie podoba, mam w planach, ale jeszcze nie zagralem



po 1, o2.5 @1.95 we florencjii ... o ile rzecz jasna postawia na nogi jovetica, bo jego absencja sprawia, ze nie wyglada to az tak slodko, choc dalej kusi smile viola bez nastasica bedzie z tylu z pewnoscia duzo slabsza, tydzien temu korcil mnie zaklad napoli/o2.5, tym razem viola/o2.5 ... wiadomo, ze kazdy kolejny dzien/tydzien dziala na korzysc mocno przed tym sezonem przebudowanej, fiorentiny, w tej chwili juz to wyglada swietnie(szczegolnie ofensywa), zaczynam sie zastanawiac co bedzie, jak ci zawodnicy sie "dotra"

mysle, ze europejskie salony stoja otworem smile

wracajac do meczu, nie widze wiekszych szans na czyste konto fioletowych, catania lubi punktowac a defensywa violi z pewnoscia monolitem nie jest ... mysle, ze skonczy sie(o ile zagra jovetic) wynikiem 3-1, 3-2

roma ... osvaldo zawieszony, wielka szkoda, ale kursy na over i tak juz sa tragiczne, zdaje sie, wszyscy juz wiedza kto to zdenek zeman i jakie ma metody crazy mnie sie tu podoba o3.5 po @2.2 a jeszcze bardziej BTS po @1.61, diamanti i gilardino raczej wiedza, ze w niedziele az tak ciezko miec nie beda ... 3-1, nie inaczej smile

napoli ... nowiuska trawa na san paolo, ale gra daleka od idealu, wydaje mi sie, ze tylko fatalny stan murawy uchronil miejscowych przed strata pkt z fiorentina ... z parma powinno byc latwiej, coraz mniej odczuwalna jest strata lavezziego, bo insigne ma papiery na gre i robi prawdziwa furrore, jedynka, ale bez handi smile

---

siena-udine ... wole przemilczec, prawdopodobnie najslabszy zespol ligi podejmuje mocno zranionego i oslabionego zwierza ... ja tu czuje "nudny" remis, ale grac nic nie zamierzam

chievo-lazio ... najwiekszym atutem gosci jest z pewnoscia sklad, ktory praktycznie w ogole sie nie zmienil w porownaniu z zeszlym sezonem ... no bet, popatrze z boku, choc zdecydowanie blizej mi do dwojki, niz 1x

torino-inter ... heh zastanawiam sie jak to miejscowe 4-2-4 wypadnie w pojedynku z mocno przecietnym i bardzo slabo grajacym w obronie, interem ... trzeba obejrzec i sie przekonac, ale zdecydowanie mi blizej do 1x a nawet jedynki niz dwojki ...

palermo-cagliari ... nie mam pojecia, za wczesnie ... choc 3 porazka rozowych trykotow mnie w ogole nie zdziwi, graja strasznie ale na punkt ich stac grin ...

pescara-sampdoria ... nie mam pomyslu, remis nie bylby chyba az tak tragiczny dla nikogo, ale dla mnie no bet, za duzo niewiadomych

genoa-juve ... podobno juventus ma w planach wystawienie "lekkich rezerw" ... kursy na dwojke marne, ale nawet drugim garniturem mogliby miazdzyc ... mnie sie jednak wydaje, ze genoa moze cos tu ugrac ... poczekamy, zobaczymy


wroce z typami, jak sie wyjasni pare znakow zapytania papa

Do góry
Strona 1 z 10 1 2 3 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, latajaca_holenderka), 2261 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579823 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49