Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#550961 - 03/04/2006 21:38 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
pawka85 Offline
veteran

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 1520
W kilku słowach Milan - Lyon. uwazam ze Lyon jest bardzo dobra druzyna ale nie przejda dalej po pierwsze nie graja tak skutecznie jak w rozgrywkach grupowych LM po drugie Milan gra u siebie i mysle ze kibice beda nie tylko 12 zawodnikiem Milanu ale nawet 13 Milan u siebie jest szalenie grozny wydaje mi sie ze skonczy sie ten mecz wynikiem 3:1 dla Milanu. Barca - benfica fakt Benfica rewelacja tych rozgrywek ale juz w Lizbonie Ronni i spolka powinni wywiesc przynajmniej jedna bramke coz byli nieskuteczni. Kurs 1.35 niski ale bardzo pewny mecz, krotko mowiac barca wygra LM i tyle pozdro

Do góry
Bonus: Unibet
#550962 - 03/04/2006 21:54 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Ja osobiście we wtorek walę czyste jedyneczki, Villareal to zespół który spokojnie może sprawić niepodzianke i wyautować Inter z LM w czym mu oczywiście kibicuję, Inter to taka droga maszynka, która lubi się zacinać i nie znajdziesz mądrego dlaczego, przecież wszyscy tacy tam profesjonaliści i zawodowcy, mam nadzieje, że ta maszynka rozrypie się na części jak Juve w Londynie, a co do Milanu, to po prostu na dzień dzisiejszy są najmocniejści, Lyon świetnie się broni, ale coś im wpadnie za kołnierz.

Do góry
#550963 - 03/04/2006 23:07 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
LOYD Offline
old hand

Meldunek: 25/08/2005
Postów: 973
Skąd: mocherowe blokowisko
Witam
Ja stawiam na awans LYONU a rozpisywal sie nie bede bo wszystko zostalo napisane np;(wiadomo ze niejaki Pippo grać w piłkę nie potrafi.)
i
(Lyon jest bardzo dobra druzyna)
to mi wystarczy przekonaliscie mnie

Villareal CF - FC Inter
Po pierwszym meczu lepsze wrazenie zrobili na mnie Hiszpancy Argentynczycy i stawiam na nich, bo poprostu lepiej graja w WIN i AWANS

Pozdrawiam

Do góry
#550964 - 04/04/2006 00:20 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
apple Offline
stranger

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 13
14,30 w Pinnacle na wygrana Benfiki?
To sa chyba jakies kpiny.

Na tym poziomie rozgrywek, gdzie Benfika grala slabo u siebie z Liverpoolem zeby potem rozgromic Liverpool (mistrza CL) na wyjezdzie placa az 14,30?

To wychodzi jakies 7% zeby p*k wyszlo 1.00. LOL.

Prawdopodobienstwo jest znacznie wieksze i to widac juz golym okiem. Kurs bardzo drastycznie przeszacowany. Ja to gram i tyle. Zwlaszcza, ze to zespol portugalski a pilka portugalska to bardzo dziwna pilka - zepol z dolu tabeli nie raz wygrywa z liderem na wyjezdzie. Barcelona ostatnio slabo przedzie - i ktos slusznie zauwazyl, ze jakos ostatnio cos im sie celowniki roztroily.

Do góry
#550965 - 04/04/2006 08:44 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
A ja jednbak uwazam, ze Benfica nic nie wywiezie z Hiszpanii. To bylaby kleska gdyby Barca przegrala. W pierwszym meczu obie druzyny mialy kilka okazji.
barca gra bardzo dobrze na wlasnym stadionie. Remis z Realem mnie nie dziwi bo to byly derby Hiszpanii - ciezko jest upokorzyc Real dwa razy w ciagu sezonu. Mieli mnostwo okazji ale Casillas bronil swietnie.
Benfica nie ebdzie drugim Porto.
Ale jezeli juz grac to:
Ronaldinho strzeli /w BaW 1.88/
On w waznych meczach sie podwojnie mobilizuje. Tak bylo np. w meczach z Chelsea (rewanz w tym i przed rokiem). Do tego dochodza liczne wolne wykonywane przez niego i karne oczywiscie. Bedzie sam probowal strzelac z dystansu i przy jego umiejetnosciach bramka jest bardzo mozliwa.

Do góry
#550966 - 04/04/2006 09:07 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
legias Offline
enthusiast

Meldunek: 10/08/2001
Postów: 248
Skąd: Gąsocin
AC Milan jest "pewnioakiem" na dzisiejszy dzien, mysle ze buki zrobily spory prezent dajac taki kurs.

Do góry
#550967 - 04/04/2006 09:11 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Quote:

AC Milan jest "pewnioakiem" na dzisiejszy dzien, mysle ze buki zrobily spory prezent dajac taki kurs.




A skad takie przekonanie?

Do góry
#550968 - 04/04/2006 09:16 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Witam,
moim skromnym zdaniem nie należy przykładać zbytniej uwagi do remisu Barcy z Realem. Jeżeli już to na plus Ronaldinho i spółki.
Wiadomo, że Real koniecznie chciał zmazać "plamę" po 0-3 z jesieni. Byli szczególnie umotywowani, gdyż mógł to być ich jedyny sukces w tym sezonie.
Barca mając 11 pkt przewagi nie musiała tego meczu za wszelką cenę wygrać, ważniejsze było z pewnością żeby nie
przytrafiły sie kolejne konktuzje w kontekście meczu z Benficą.
No własnie, Benfica.
Mam przeczucie, że może być w tym roku "czarnym koniem" a w zasadzie już jest, gdyż wyeliminowanie
Liverpoolu i to boisku The Reds jest osiągnięciem nie lada.

Na papierze i piłkarsko zdecydowanym faworytem jest Barca, ale ja po takim kursie nie zaryzykuję.
W lidze mistrzów działy się już nie takie cuda, tym bardziej że jeden kiks Valdeza może zadecydować o losach
awansu.

Zgadzam się z opinią jednego z przedmówców, że po takim kursie grzech nie postawić "drobnych" na Benficę.

Do góry
#550969 - 04/04/2006 09:20 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Benfica moze strzelić gola, ale twierdzenie, że jest po Barsie jest chore. Barca ma taki potencjał, że jest w stanie strzelić chyba każdemu ze 3 bramki w ciągu kilku minut. Nawet bez Messiego

Do góry
#550970 - 04/04/2006 09:25 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Quote:

AC Milan jest "pewnioakiem" na dzisiejszy dzien, mysle ze buki zrobily spory prezent dajac taki kurs.




Na dzień dzisiejszy nie pewniaków. Tym bardziej na tym etapie LM. Nie trzeba chyba przypominać, gdzie podziały sie pieniądze obstawiających przed tygodniem wygrane Juventusu i Barcy, a wcześniej grających przeciw Arsenalowi i Benfice.
Jeszce wiele ciekawego się wydarzy i lepiej nie otwierać zbyt szeroko portfela.
Równie dobrze może być 2-0 dla Milanu, jak i 0-0 i gol z wolnego Juninho w 90min.

Do góry
#550971 - 04/04/2006 09:40 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

AC Milan jest "pewnioakiem" na dzisiejszy dzien, mysle ze buki zrobily spory prezent dajac taki kurs.




Powiedzmy sobie szczerze: na ty poziomie rozgrywek nie ma już pewniaków. Szczególnie gdy na boisko wybiegną dwie równorzędne ekipy, a po pierwszym meczu sprawa awansu jest absolutnie otwarta. Pamiętajmy, że do Lyonu powraca Brazylijczyk Juninho, który w pierwszym meczu nie grał za kartki, a nie muszę oczywiście nikogo przekonywać o jego wartości. A Milan, no cóż, nic ostatnio nie pokazuje. Nie sugerowałbym się jednak porażką w ostatniej kolejce z Lecce. Niepokojąca jest jednak słaba forma napastników, z których na chwilę obecną najbardziej niebezpiecznym zdaje się być Filippo Inzaghi, który w ważnych meczach zazwyczaj spisuje się bardzo dobrze (strzela ważne bramki bądź wywalcza naciągane rzuty karne).

Podsumowując uważam, że sprawa awansu jest absolutnie otwarta, a pisanie o którejkolwiek drużynie jako o pewniaku, szczególnie gdy o awansie może przesądzić jedna bramka strzelona na wyjeździe, jest brakiem odpowiedzialności. Polecam ominąć ten mecz szerokim łukiem, a wieczorkiem z zimnym browarkiem zasiąść przed telewizorkiem delektując się widowiskiem mając na uwadze tylko czysto sportowe emocje. Dla tych, dla których oglądanie meczu bez wcześniejszego obstawienia czegokolwiek mija się z celem, polecam typ na awans Francuzów. Emocje gwarantowane!

Pozdrawiam

Do góry
#550972 - 04/04/2006 10:05 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
LEWY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 3033
Skąd: Bydgoszcz
Ja mysle , ze warto zagrac za duza stawke na duet MILAN + BARCA = 2,2 Ako 2,2 piechota nie chodzi stawiam ze wejdzie 8/10 , pozdro

Do góry
#550973 - 04/04/2006 10:11 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:


Na dzień dzisiejszy nie pewniaków.



Dokładnie to samo chciałem napisać. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Wszystkie są bardzo mocne i są w bardzo dobrej formie. Tak na prawdę wszystko może się zdarzyć. O tym kto awansuje dalej, a kto odpadnie zadecydują małe błędy i szczęście lub jego brak.
Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy są pewni że wygra drużyna A lub B. Na tym etapie nie można być niczego pewny. Wystarczy przypomnieć finałowy mecz Liverpoolu z Milanem. Kto po pierwszej połowie wątpił w zwycięstwo The Reds?
Zapewne połowa ludzi na Ziemi i ja też, a jak to się skończyło wszyscy pamiętamy.
Podobnie może być w dzisiejszych i jutrzejszych meczach.
Mam takie dziwne przeczucie że mecz Barcelony z Benfiką zakończy się bramkowym remisem. Może to będzie 1:1, a może 2:2. Piłkarze Barcelony są bardzo dobrzy, ale trzeba pamiętać że gra się tak jak na to pozwala przeciwnik, a jak znam piłkarzy Benfici to oni potrafią nie pozwalać rozwinąć skrzydeł przeciwnikom z dobrych drużyn (Manchester United, Liverpool). Było to widać też w pierwszym meczu z Barceloną. Dziwny jest bramkarz Banfici. Potrafi bronić strzały, które są prawie nie do obrony, a jednocześnie popełnia tak idiotyczne błędy przez które jego drużyna może przegrać. Ale bramkarz Barcelony wcale nie jest lepszy .
Bardzo trudno jest przewidzieć jak to wszystko się potoczy. Jednak ja posłucham tego dziwnego głosu, który mi czasem dobrze podpowiada i postawię albo na awans Benfici albo na remis.
Pozostałych spotkań nie ruszam bo mój głos milczy, a wszystko może się zdarzyć. W meczu Barcelony również różnie może być.

Do góry
#550974 - 04/04/2006 10:27 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Mam takie dziwne przeczucie że mecz Barcelony z Benfiką zakończy się bramkowym remisem. Może to będzie 1:1, a może 2:2.




Przyznam, że nie do końca rozumiem tok Twojego rozumowania. Jak bezbramkowy mecz może zakończyc się wynikiem 1:1 lub 2:2?!? Może ma po prostu za małą wyobrażnię...

Quote:

Piłkarze Barcelony są bardzo dobrzy, ale trzeba pamiętać że gra się tak jak na to pozwala przeciwnik, a jak znam piłkarzy Benfici to oni potrafią nie pozwalać rozwinąć skrzydeł przeciwnikom z dobrych drużyn (Manchester United, Liverpool). Było to widać też w pierwszym meczu z Barceloną.




Ansolutnie nie mogę się z Tobą zgodzić z osatnim zdaniem. Barcelona w Lizbonie stworzyła masę sytuacji i tylko na nieskuteczność swoich piłkarzy i genialne interwencje bramkarza gospodarzy (przeplatane co prawda kikasami) może zwalać winę za to, że nie udało im się strzelić bramki. Moim skromnym zdaniem w rewanżu zawodnicy z Katalonii od poczatku przycisną Benficę do ściany, co pręczej czy później musi zakończyć się barmką. Oczywiście nie jest wcale powiedziane, że goście nic nie strzelą. Sam Siamo Sabrosa może sprawić defensywie Barcy sporo problemów, co nie zmienia faktu, że Barcelona jest w tym meczu zdecydowanym faworytem.

Mój typ: Barcelona lub Over 2,5

Pozdrawiam

Do góry
#550975 - 04/04/2006 10:32 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Dawno sie tu nie udzialem wiec postanowilem dzis to uczynic:)
Barcelona - Benfica
Kto tu jest faworytem nie trzeba nawet pisac, Barca i ich mecz z Realem nie moze byc tu odniesieniem, jak napisal Jarkow Real stawal na rzesach zeby nie przegrac bo w tym sezonie remis z Barca braliby w ciemno juz przed meczem, ten remis mozna im dopisac do konta jako jedyny "sukces" wsrod rozlicznych porazek tego sezonu
Kurs na Barce w granicach 1,25-1,35 to smiech i nawet kijem tego nie rusze
Nie rusze nie dlatego ze uwazam ze Barca nie wygra ale wole za mniejsza stawke zagrac na np na remis lub awans Portuglaczykow, zeby osiagnac dobry wynik finansowy trzeba by polozyc grubsza stawke, a ja nie lubie niespodzianek bo sie okaze ze bedzie remis 0-0 i Barca dopiero w dogrywce strzeli bramke albo Benfica strzeli bramke w 90 minut i Barca zacznie sie denerwowac, a to nie sprzyja dobrej i skutecznej grze bo w moim mniemaniu Portugalczycy umieja sie bronic i nie sugerowalbym sie gra obronna w pierwszym meczu, jesli jutro strzela na 0-1 to ich obrona bedzie wygladala zupelnie inaczej tego jestem pewien.

Kurs na remis 0-0 jest 11 , mysle ze w ramach ogolnego odpuszczenia tego meczu mozna mala staweczke zaryzykowac.

Ciut wiecej jestem sklonny postawic na to ze
Benfica strzeli bramke w 1 polowie kursik 4.00 jest duzo bardziej realny,
Jesli mysla o korzystnym wyniku lub chociaz o podjeciu rekawicy na Camp Nou to to powinno byc priorytetem i Koeman zdaje sobie z tego sprawe, Holender tez ma swiadomosc ze o ile obrona Barcelony stanowi dosc zgrana formacje to firana ktora wisi w ich bramce to smiech przy tej klasie druzyny.
Te kursy nie powinny sie specjalnie zmieniac wiec decyzje podejme sobie jutro ale czystej 1 w zyciu tu nie zagram

Do góry
#550976 - 04/04/2006 11:31 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5673
Quote:

Quote:

Mam takie dziwne przeczucie że mecz Barcelony z Benfiką zakończy się bramkowym remisem. Może to będzie 1:1, a może 2:2.




Przyznam, że nie do końca rozumiem tok Twojego rozumowania. Jak bezbramkowy mecz może zakończyc się wynikiem 1:1 lub 2:2?!? Może ma po prostu za małą wyobrażnię...




Przyjacielu, czasem człowiek tak ma że widzi coś co chce zobaczyć pomimo że tego czegoś nie ma . Pewnie w dużej mierze wynika to z pewnych szablonów wg których funkcjonujemy.
Przyjrzyj się jeszcze raz temu co napisałem to zauważysz że o "bezbramkowym" remisie nie wspomniałem ani słowa.

Pozdrawiam.

Do góry
#550977 - 04/04/2006 11:44 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Filemon2 Offline
old hand

Meldunek: 05/03/2006
Postów: 753
Poszło 54E na +0,5gola na Lyon @2.3
Wg mnie gdyby odpadli to naprawdę byłoby to niesprawiedliwe..w każdym meczu grali z polotem i finezją. Są jedną z niewielu drużyn która ładnie gra piłkę umieją wymienić ze sobą sporo podań, które kończą się sytuacjami strzeleckimi. Do tego wraca Juninho.. A Milan? Też mocny, zwłaszcza u siebie ale o wiele częściej zdarzają mu się słabsze mecze, a Szewa też ostatnio skutecznością nie grzeszy..
Jedyne czego się boję to końcówki meczu, makaroniarzy i uległości sędziego (czyt: wyimaginowana jedenastka) a tak to jestem w miarę spokojny o ten typ.

Do góry
#550978 - 04/04/2006 11:47 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Giorgio Offline
journeyman

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 77
Quote:

Przyjacielu, czasem człowiek tak ma że widzi coś co chce zobaczyć pomimo że tego czegoś nie ma . Pewnie w dużej mierze wynika to z pewnych szablonów wg których funkcjonujemy.
Przyjrzyj się jeszcze raz temu co napisałem to zauważysz że o "bezbramkowym" remisie nie wspomniałem ani słowa.

Pozdrawiam.




W takiej sytuacji mogę powiedzieć tylko jedno: PRZEPRASZAM (wielkie nieporozumienie - chyba za dużo czasu spędzam przed komputerem i wzrok juz nie ten co kiedyś...)

Resztę Twojej wypowiedzi przeczytałem jednak uważnie i swoje zdanie podtrzymuję.

Jeszcze raz przepraszam i pozdrwaiam. Powodzenia!

Do góry
#550979 - 04/04/2006 11:53 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
FC Darko 66 Offline
stranger

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 9
Skąd: walbrzych
Moim skromnym zdaniem biorac pod uwage typy na dzis nie mieszajcie rozgrywek ligowych z liga mistrzow.To sa dwie odrebne sprawy i tu dopiero wychodzi wartosc druzyny.W lidze druzyny graja przewaznie trzydziesci kilka kolejek i zawsze jakies potkniecie jest czas naprawic.Tu nie ma na to czasu.Dzis awans Milanu i remis w meczu Villarealu.Pozdro.

Do góry
#550980 - 04/04/2006 12:11 Re: Liga Mistrzów 1/4: 4/5.04
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Meandry rozumowania kibciów są niezgłębione, dla jednych gra Juninho na San Siro, to powód do widzenia awansu Lyonu, dla drugich, gra na Camp Nou Ronaldinho, to żaden powód, aby skreślać Benfice, jedni liczą na skutecznośc jednego, a drudzy na nieskuteczność drugiego, zobaczymy kto miał racje

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, pacyfista, Sony, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, Ojro, Sensei), 3618 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49