Opcje tematu
#5523888 - 03/09/2012 05:40 Portugalia 2012/2013 - Liga Zon Sagres, Liga Vitalis, Puchar Portugalii
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Maritimo-Sporting
Typ 2 2,30
Betclic

Ponad 800 kilometrów samolotem będzie musiała przebyć ekipa Sportingu Lizbona aby w poniedziałek o 21.15 polskiego czasu zmierzyć się na Estádio dos Barreiros ma Maderze z zespołem Maritimo Funchal.
Sporting dołuje w lidze.Jeden punkcik w 2 spotkaniach to żenująca zdobycz.Nastrój zespołu nieco uległ poprawie po wysokim zwycięstwie w miniony czwartek z duńskim Horsens 5:0 i awansie do fazy grupowej Ligi Europy.
Do Sportingu przed sezonem przyszli na zasadzie wolnego tranferu Khalid Boulahrouz i Danijel Pranjic,a więc piłkarze,którzy grać potrafią.Za 4 miliony euro sprowadzono z Racingu Buenos Aires napastnika Valentina Violę.To najważniejsze transfery klubu z Lizbony tego lata.

Zagram na Sporting po prostu na przełamanie,choć będzie o to na pewno trudno,bo Maritimo u siebie jest zespołem groźnym.U siebie zdobywa też większość punktów w lidze.

Oglądałem mecze Sportingu w tym sezonie i uważam,że zespół nie gra jakoś tragicznie.W meczach z Victorią i Rio Ave ekipa z Alvalade grała przyzwoicie,ale brakowało skuteczności i wykończenia akcji,sytuacji szczególnie z R.Ave stwarzali sobie sporo.
W meczu tym jest jeszcze jeden aspekt.Uważam,że w przypadku porażki pozycja trenera Ricardo Sa Pinto może stać się powoli zagrożona.Z tego co wyczytałem na stronie Lwów piłkarze nie są przeciwko trenerowi,który w ubiegłym sezonie po zwolnieniu Domingosa Paciency wyciągnął zespół z dołka i dotarł do półfinału Ligi Europy eliminując City.

Typuję skromna zwycięstwo Sportingu.W meczu nie powinno też paść zbyt dużo bramek.

Do góry
Bonus: Unibet
#5524851 - 04/09/2012 02:18 Re: Portugalia 2012/2013 - Liga Zon Sagres, Liga Vitalis, Puchar Portugalii [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Popieszyłem się trochę.Ostatni mecz 3 kolejki Liga Zon Sagres został przełożony dopiero na 16.09.
Było wiadomo już wcześniej.Sorry.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 2670 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45042 Tematów
5579823 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49