Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#5524960 - 04/09/2012 02:54 Eliminacje MŚ 2014 - Europy
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No to czas zacząć walkę o udział w najważniejszej imprezie piłkarskiej na świecie.
Pierwsza kolejka już w najbliższy piątek 07.września

W tygodniu nie czego grać więc mamy więcej czasu aby przemyśleć nasze typy i przeczucia.
Na początek skandal w Polsce,bo może nie zobaczymy meczów kadry w tv.Przeczytajmy,chociaż większość już raczej wie:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tvp_n...nej_241329.html

P.S.
Niech ktoś zapoda grafikę na 1 kolejke eliminacji.

Do góry
Bonus: Unibet
#5525208 - 04/09/2012 04:30 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Czarnogóra-Polska 1
Typ 1 2,35
Expekt

Nie będę tego analizował zbytnio szeroko.
Powiem szczerze mam przeczucie ,że polegniemy na gorącym terenie w Podgoricy,przy akompaniamencie szowinistycznej publiczności.

Czarnogórcy mają na prawdę kilku fajnych grajków.W składzie bałkańskiego kraju zagrają: Stevan Jovetić (Fiorentina), Mirko Vucinić (Juventus), Simonem Vukcević (Blackburn),Stefan Savić (Manchester City)Andrija Delibasić (Rayo Vallecano).
Najsłabsza chyba jest pozycja bramkarza.
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.
Nasi jak to nasi zapowiadają walkę,ale nie mają za bardzo mocnych argumentów.Żaden polski piłkarz oprócz Kuby nie wyróżniał się w pierwszych spotkaniach poszczególnych lig,a więc forma jeszcze chyba nie za rewelacyjna.
Jestem ciekawy co przygotuje na to spotkanie trener Fornalik.

Kurs na Montenegro jest bardzo wysoki.Myślę,że do piątku poleci na pysk.

Do góry
#5525224 - 04/09/2012 04:58 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Niemcy-Wyspy Owcze
Typ 1( handi -4,5) 1,65
Expekt
Jeśli rzeczywiście nie będzie transmisji z Podgoricy to w piątkowy wieczór włączam ZDF i kibicuję Niemcom a raczej ich wysokiemu zwycięstwu.
Tutaj nie ma co się także zbytnio rozpisywać.
To,że Niemcy bardzo poważnie podejdą do meczu i rozjadą amatorów nie mam żadnej wątpliwości.Dlaczego?

Ano dlatego,iż doskonale pamiętam jak 16 października 2002 roku w Hannoverze nasi zachodni sąsiedzi grali w eliminacjach do Euro właśnie z owczarzami i męczyli sie niemiłosiernie.
Wygrali 2:1,ale do przerwy był remis 1:1 po samobójczej bramce Fridricha do szatni w 45 minucie.
Pamiętam,że goście stworzyli wtedy bodajże 3 sytuacje 100 procentowe.Oliver Kahn, myślałem,że pozabija wtedy wzrokiem swoich obrońców.Mecz zjadł mi wtedy ładny kupon,gdyż miałem zagrane handi na -3,5.
Jestem pewny,że w Niemczech będą pamiętali o tym meczu sprzed dekady i nie pozwolą aby ponownie się skompromitować tym bardziej,że konfrontacja ponownie odbędzie się na Hannover Arena,podejrzewam zresztą ,że celowo.
Tutaj nie spodziewam się trafienia gości a Niemcy powinni już do przerwy wrzucić z 3,4 bramki.

Do góry
#5525237 - 04/09/2012 05:28 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Mołdawia-Anglia
Typ 2 1,30
Expekt

Tutaj jeszcze krócej.Mecz na podbicie kursu ako.
Co prawda Anglia zagra na stadionie Zimbru w Kiszyniowie bez Wayne Rooneya, Johna Terrego i Ashleya Younga,ale nie sadzę,żeby miało to jakikolwiek wpływ na pewne 3 punkty na starcie eliminacji MŚ.
Mołdawia w przeciwieństwie chociażby do takich ekip jak Armenia,Islandia,Estonia czy Gruzja nie poczyniła w ostatnich latach żadnych postępów.Pamiętacie jak Polacy w krajowym składzie ograli 1:0 w Turcji( po bramce Soboty) ich pierwszą drużynę przygotowująca się do jakiegoś meczu eliminacyjnego.
Jeśli do reprezentacji dostaje powołanie Alexandru Suvorov z Cracovii,to kim Mołdawianie będą straszyć Anglików?
Przy wyborze tego meczu będe rozważał też handi.

Do góry
#5526657 - 05/09/2012 23:22 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura

Do góry
#5526925 - 06/09/2012 01:39 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: TriumfWoli]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Originally Posted By: TriumfWoli
Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura


Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. Czarnogóra też uznała Kosowo dużo później,ale są tam proserbskie odłamy,które do dziś z tym się nie zgadzają.Zresztą to już jest polityka i nie ma co dalej wchodzić w to gówno.

Co o meczu to jeszcze biorę pod uwagę under 2,5 ze względu na fatalny stan murawy w Podgoricy.
Pamiętam jakie kartoflisko było w Zenicy gdzie Bośnia i Hercegowina grała baraż z Portugalią o Euro.Nawet sam Ronaldo irytował się jak nie mógł dokładnie zagrać piłki.
Mecz wtedy skończył się 0-0.
Może więc próbować szukać właśnie opcji underowej w Podgoricy.

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12429802,Reprezentacja__Czarnogorcy__Murawa_w_nienajlepszym.html

Do góry
#5527206 - 06/09/2012 03:40 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
FanJagi Offline
veteran

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 1262
Skąd: Białystok
Akurat polscy kibole wyrażali głośny sprzeciw przeciwko uznaniu niepodległości Kosowa, o czym doskonale wiedzą i Serbowie (Crvena Zvezda w ramach wdzięczności zaprosiła kilka polskich ekip na swój turniej) i pewnie też Czarnogórcy. Napisałeś Iwdakuno totalną bzdurę, więc nie brnij w to.

Do góry
#5527262 - 06/09/2012 04:01 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
No to w takim razie jestem ciekawy jak powitają polskich kibiców?
Jak przyjechał Śląsk to nie było widać łagodnie mówiąc sympatii.

Do góry
#5527311 - 06/09/2012 04:25 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Co za różnica czy wyrażał ktoś za czy przeciw, to gra reprezentacja należy domniemywać, że zawodnicy chcą awansować na MŚ i tyle, 90% i tak zależy od postawy obydwu drużyn a kibice, mogą sobie pośpiewać, pokrzyczeć, mogą nawet się zesrać a jak drużyna gra słabo to i tak przegra, rozpatrujmy sportowe aspekty, reszta ma naprawdę minimalne znaczenie. Jeśli chodzi o sportowe aspekty to należy wziąć pod uwagę kiepski stan murawy, waleczność Czarnogórców itp. Nasi musieli by naprawdę wspiąć się na wyżyny żeby wygrać ten mecz a takowych rzeczy dokonywali chyba ostatni raz jak grali z Portugalią na stadionie Śląskim czyli kilka lat temu tongue

Do góry
#5527345 - 06/09/2012 04:43 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Dzisiaj Polsat rozpoczął na swojej stronie sprzedaż dostępu do meczu w usłudze PPV.
Łudziłem się ,że jednak do tego nie dojdzie.
Jak przez te 2 dni zrobią dobrą reklamę w swoich kanałach to i tak ludziska wykupią dostep do transmisji.Cena 20 zł.To nie jest oszałamiająca kwota w porównaniu do tego co wpłacamy do buków.

http://www.cyfrowypolsat.pl/

Do góry
#5527844 - 06/09/2012 13:33 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
helene4 Offline
member

Meldunek: 22/06/2009
Postów: 119
[/quote]

Totalna bzdura [/quote]

Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. [/quote]

Ale pierdolisz. Tak się akurat składa, ze L. Kaczyński jako jedyny miał zastrzeżenia co do tej sprawy. To Płemieł, po kilkunastu godzinach deklarował, że jak najbardziej, trzeba robić do co inne kraje Unii i inne pierdoły, solidarność, trzeba mówić jednym głosem.

http://www.rp.pl/artykul/304989.html

Żeby nie było off-topa to dzisiaj Belgia (1,8), mocną ekipę mają.

Do góry
#5527994 - 06/09/2012 17:37 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Originally Posted By: Iwdakuno
Originally Posted By: TriumfWoli
Originally Posted By: Iwdakuno
Czarnogóra-Polska 1
Proserbscy czarnogórscy kibice,którzy nie lubią Polaków za uznanie niepodległości Kosowa będą dwunastym zawodnikiem gospodarzy.


Totalna bzdura


Jaka bzdura jak L.Kaczyński i spółka jako jedni z pierwszych w Europie zaakceptowali niepodległość Kosowa. Czarnogóra też uznała Kosowo dużo później,ale są tam proserbskie odłamy,które do dziś z tym się nie zgadzają.Zresztą to już jest polityka i nie ma co dalej wchodzić w to gówno.

Co o meczu to jeszcze biorę pod uwagę under 2,5 ze względu na fatalny stan murawy w Podgoricy.
Pamiętam jakie kartoflisko było w Zenicy gdzie Bośnia i Hercegowina grała baraż z Portugalią o Euro.Nawet sam Ronaldo irytował się jak nie mógł dokładnie zagrać piłki.
Mecz wtedy skończył się 0-0.
Może więc próbować szukać właśnie opcji underowej w Podgoricy.

http://www.sport.pl/pilka/1,65037,12429802,Reprezentacja__Czarnogorcy__Murawa_w_nienajlepszym.html


Taga bzdura ignorancie ze regularnie bywam w Serbii.
Kazdy jeden Serb interesujacy sie,wie, ze w Polsce maja wielkie wsparcie w sprawie Kosowa.To w Polsce odbywaja sie najwieksze marsze solidarnosci na rzecz serbskiego Kosowa,a do Polski przyjezdzaja prawicowe składy na marsze narodowców(Rzeszów,Warszawa).
W Polsce jako w Polskim narodzie,a nie w ledwo trzymajacym sie klamrami adminsitracji państwie przygłupów z PO czy PiSu.

Na turniejach i koncertach organizowanych przez fundacje i organizacje polityczne "pro Serbian Kosowo" ,najwiecej ekip jest zapraszanych z Polski !

Wyraz temu wszystkiemu na potwierdzenie dają relacje jakie były na lini Serbowie - Polacy podczas meczu naszych drużyn narodowych w Kufstein,gdzie zjawiło się 5 tys Serbów,a nas ok 100.Totalny piknik,sielanka i wspólne gaworzenie.

Wracajac do meczu - oby wiecej takich kursów jak na Polska X2.

Do góry
#5533608 - 10/09/2012 00:18 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Polska - Mołdawia (+1,5) 1
1,80 Expekt

Portugalia-Azerbejdżan (+2,5) 1
1,70 Expekt

Ako 3,06

Gram ten dubel póki kursy gorące ,bo polecą wg mnie mocno w dół.
Krótko.
Zarówno Polska jak i Portugalia zagrają z zespołami,które wciąż drepczą w miejscu jeśli chodzi o postępy.Mołdawia o ile w obronie ma zawodników z 1 i 2 drugiej ligi rosyjskiej(nic to nie pomogło w meczu z Anglią) to w ataku nie ma kim straszyć.Uważam,że nie zdobędzie po raz drugi gola w tych eliminacjach.
Nasi 2 bramki powinni minimum strzelić. I tyle o tym meczu.

Oglądałem trochę RTP i dało się zauważyć ,że w Portugalii są mocno wkurwieni występem w kraju Beneluxu.Wszyscy się z tego tłumaczyli,bo mało nie doszło do kompromitacji.
Trzeba się na kimś wyżyć i nadarza się świetna okazja.
Przyjeżdża Azerbejdżan,zespół ,który nie dostaje już takich batów jak kilka lat temu,ale poza Baku traci 50% swojej wartości.
Jeśli Ronaldo i spółka szybko napoczną gości,to spotkanie może skończyć się nawet jakimś 5:0.

Do góry
#5534745 - 10/09/2012 06:29 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Panowie to teraz proszę o wyjasnienie: jak to miało niby być, że Czarnogórcy przywitają Nas grzecznie i ładnie i jak na gospodarzy przystało ?? Tak to Triumf Woli pisałeś ?? Dobrze zrozumiałem ?? Czy ta cała rozmowa nie dotyczyła wogóle Czarnogóry czy jak ??

Kilku userów naskoczyło na Iwdakuno jak napisał że nie będzie miłej atmosfery na stadionie Czarnogóry, no i .... nie było. A tak poza tym troszkę zawsze się zastanawiałem skąd się bierze u niektorych uwielbienie do bałkańskiej dziczy ?? hmm

Do góry
#5534999 - 10/09/2012 20:44 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Nie,nie tak - czytanie ze zrozumieniem sie kłania.
W Serbii absolutnie nie ma antypolskich nastrojów przez wzglad na podpisanie secesji Kosowa(Przez kulawe panstwo, a nie społeczenstwo).

Serbscy nacjonalisci szanują Polski naród,zadnego szowinizmu sie u nich nie dopatrzysz.

Do góry
#5535119 - 10/09/2012 22:15 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
belgia @2 na jutro juz pograna ... grubiej, bo wierze w ta ekipe ... chorwacja, zdaje sie(nie ogladalem), z macedonia zagrala kiepsko, podobno to wplyw nowego, niedoswiadczonego i niezbyt lubianego trenera, belgowie od paru lat niesamowity potencjal, marnowany jeszcze niesamowiciej, ale chyba pora zaczac grac na miare swoich mozliwosci(a te sa duze, bardzo duze)

rosja na pejsach tez mi sie podoba, wg mnie wygraja z meliksonami, bo izrael to ekipa przecietna i nic wiecej, rosja ma kim straszyc, troszke szwankuje skutecznosc, ale przy tej ilosci okazji jakie sobie stwarzaja, spokojnie powinno wystarczyc na izrael

rumuni -3.5 powinni pokryc, mysle, ze i -4 do zrobienia, co tu duzo pisac, skoro wampiry podejmuja absolutny "top" pilkarski czyli andore ...

bosnia-1.5 ... 3-0, cos kolo tego powinno sie skonczyc, lotwa to slabeusz, wg mnie wynik nie podlega w tym meczu dyskusji

kebab-1.5 ...estonia po ograniu potegi spod znaku pzpn, polegla 0-2 z rumunia, nie oddajac nawet celnego strzalu(cale 4 niecelne) ... w turcji raczej ustawia autobus i beda odliczac minuty ... turcja fajnie i odwaznie zagrala z holandia, dla tulipanow byli rywalem absolutnie rownorzednym, jutro powinni sobie powetowac porazke w tamtym meczu ...

niemcy-1.5/over 3 ... chodzi mi po glowie wynik 1-3 ale chyba moze byc wiecej, szwabki luzno podeszly do meczu z wyspami owczymi, nie zdziwie sie jak austriakom na wyjezdzie zapakuja wiecej niz wyspom owczym u siebie ... w kazdym badz razie goli w tym meczu brakowac raczej nie bedzie, austriacy cos strzela, moze nawet dwie, ale straca nie mniej niz 3

serbia/serbia-1.5 ... reprezentacja o zgrabnej nazwie "gareth bale i przyjaciele" nie powinna stanowic zadnej przeszkody dla serbow, szczegolnie u siebie, kursy marne wiec raczej pas, ale nie widze tu wiekszych szans na niespodzianke, mimo braku, chocby przyzwoitego, napasciora w szeregach gospodarzy

szwajcaria yhm zbyt marny kurs, o handi sie boje bo cos mi mowi, ze po mekach wygraja 1-0 ... polowa zawodnikow szwajcarii to albanczycy z pochodzenia, 10tys z 17 tys ludzi na stadionie to maja byc ... albanczycy, nie widzi mi sie tutaj spacer w stylu 4-0, raczej minimalna wygrana "gospodarzy"

holandia bierze 3 pkt, poza dzsudzsakiem, madziary nie maja kim straszyc, gera czy szalai to chyba temat dobry na andore, na holandie juz niekoniecznie

nasi-2, jak nie pokryjemy u siebie -1.5 z takimi lebiegami, to nie ma co myslec o ukrainie i anglii, wymagac trzeba 3-0, 4-1, nic mniej ... kibice sa juz tak wqr tym calym balaganem, ze pilkarze chyba nie maja wyjscia / mowiac szczerze mam przeczuczie, ze wreszcie nadchodzi mecz, w ktorym wyjdzie nam wszystko, no prawie wszystko

podsumowujac:

belgia, rosja, rumunia-3.5, bosnia-1.5, kebab-1.5, holandia/holandia-1, polska-2

Do góry
#5536549 - 11/09/2012 16:06 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
19:30Rumunia - Andora ( 0 - 3. ) // handicap 3-drogowy w przypadku remisu porażka
Typ: Rumunia
Kurs: 1.94
Betsson

To spotkanie ma swojego zdecydowanego faworyta i jest nim oczywiście reprezentacja Rumunii. Podopieczni Victora Piturca bardzo dobrze rozpoczęli eliminacje od 2-0 z Estonią na wyjeździe, czyli reprezentacją, która nie tak dawno bo w sierpniu pokonała ekipę prowadzoną przez Waldemara Fornalika 1-0. Dziś rywal zdecydowanie łatwiejszy i myślę, że Rumunia powinna w tym spotkaniu wygrać pewnie i zdecydowanie stąd mój typ na handicap -3.0 w stronę ekipy Rumunii.
Ekipa Andory to wciąż bowiem piłkarze-amatorzy, ich grę mogliśmy nie tak dawno sami ocenić w meczu z Polską, gdy podopieczni Franciszka Smudy przygotowywali się do Euro2012. Widać było wtedy różnicę kilku klas, my te spotkanie wygraliśmy 4-0. Węgrzy z którymi piłkarze Andory grali na początek eliminacji pokonali ich 5-0 i myślę, że dzisiaj Rumunia grają na swoim zwykłym poziomie też powinna wygrać cztery, pięć zero.
Rumunia już raz miała okazję grać z Andorą w eliminacjach MŚ 2006 wtedy na wyjeździe wygrali 5-1, natomiast u siebie tylko 2-0. Myślę, że dziś drużyna, która na pewno jest podbudowana dobrym startem w eliminacjach będzie chciała za wszelką cenę potwierdzić swoje aspiracje do awansu na Mundial w Brazylii i wygrają wysoko a outsiderem grupy Andorą.
W obecnej ekipie Rumunii nie ma już takich gwiazd jak Mutu czy Chivu, w kadrze 23-osobowej jest raptem 8 zawodników powołanych z lig zagranicznych. Na pewno ważnymi zawodnikami tej reprezentacji są Ciprian Andrei Marica (FC Schalke 04), Gabriel Andrei Torje (Granada CF) czy Răzvan Raț-Dincă (FC Shakhtar Donetsk). Na pewno jednak warto również zwrócić uwagę na zawodników grających w lidze rumuńskiej jak Cristian Tănase (FC Steaua București), Gheorghe Teodor Grozav (FC Petrolul Ploiești) czy Iulian Chiricheș (FC Steaua București). Mimo więc braku tych największych nazwisk w reprezentacji Rumunii ta wygląda i tak naprawdę nieźle i jak już napisałem nie spodziewam się by dziś miała jakiekolwiek problemy z pokonaniem ekipy Andory. Według mnie 4-0 (mając handicap -3.0) to absolutne minimum jakie mogą w tym meczu zrobić piłkarze Rumunii i wydaje mi się, że jest to bardzo dobry typ na ten mecz.

Do góry
#5536672 - 11/09/2012 18:38 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń

Rumunia (-3,5 gola) - Andora 1 1.99 pinnaclesports

Spotkanie drugiej kolejki grupy D w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata Brazylia 2014. O godzinie 19:00 w Bukareszcie na murawę wybiegną zespoły Rumunii i Andory. Gospodarze zaczęli eliminacje bardzo dobrze wygrywając 2:0 na wyjeździe z Estonią, która od pewnego czasu prezentuje się jak na swoje możliwości bardzo dobrze, udało im się awansować do baraży Euro 2012, a w niedawnym sparingu pokonali Polskę 1:0. Natomiast Andora to prawdziwy kopciuszek, drużyna ta nie ma najmniejszych szans w rywalizacji z takim przeciwnikiem, pytanie jest takie, jak będzie funkcjonować ich defensywa, w ostatnich eliminacjach do Euro 2012 przegrali wszystkie spotkania ale stracili tylko 25 bramek, powiedzmy sobie jednak szczerze, że grali w jednej z łatwiejszych grup, te eliminacje rozpoczęli od przegranej u siebie 0:5 z Węgrami i na podobny wynik liczę w ich dzisiejszym meczu wyjazdowym. Andora to naprawdę słaby zespół, nawet jeśli na mecz reprezentacji przyjedzie kilku zawodników z niskich lig w Hiszpanii to nadal jest to jeden z najgorszych zespołów w Europie, o czym świadczy też fakt z tegorocznych rozgrywek klubowych, gdzie mistrz Andory przegrał z mistrzem Malty w dwumeczu 0:9, choć oczywiście pewnie było by jeszcze wyżej gdyby nie fakt że sprawa awansu rozstrzygnęła się już w pierwszym meczu, który przegrali 0:8, a tak naprawdę w pierwszych 25 minutach, po których przegrywali 0:5. Dziś Rumuni zgarną łatwe trzy punkty, myślę że skończy się wysokim pogromem nad półamatorskim rywalem.

Do góry
#5537728 - 12/09/2012 02:40 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Rumunia-Andora 4:0
Drżałeś pewno tak jak ja o typ?
Rumuni 2 gole w doliczonym czasie gry.
Ja miałem over 2,5 i to był pierwszy mecz na kuponie
To jest właśnie piękno zakładów

Do góry
#5538752 - 12/09/2012 20:23 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
no nie było łatwo, dużo szczęścia.
niestety sporo ekip podchodzi do takich spotkań minimalistycznie,
wczoraj mieliśmy na to więcej dowodów, choćby Włosi...

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, alfa, ElNinho[mmdea], Irek, Szuman, Ojro, VVega, 11kera11), 3565 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49