Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#5542359 - 15/09/2012 16:13 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Skiper]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Mecz tygodnia to chyba Eagles - Ravens, naturalnie z wskazaniem na gości po kursiwie 2.27

Phila słabiutko zaczęła sezon, i gdyby nie to że grali z jeszcze gorszymi Browns, którzy mają chyba najsłabszego obok Tannehilla QB w lidze, to mieli by 0-1. Więc czas w tym tygodniu na porażkę smile fatalna linia ofensywna, Vick tradycyjnie zbiera baty a do tego w swoim stylu (coś a la Jay Cutler) gra mnóstwo ryzykownych podań, co zaskutkowało 4-ema INT. Jakby tego było mało, praktycznie wykluczni z meczu są Jeremy Maclin i D. Jackson, nr 1 i nr 2 na liście WRów w Phili.

Ravens na przeciwnym biegunie, wszystko się świeci na glanc. Na otwarcie rozjechali Cinci, i nawet bez T.Suggsa ich pass rush funkcjonował znakomicie (4 sacki), wszyscy zdrowi na czele z nową zabawką Flaczka czy Torreyem Smithem. Wielkim fanem Joe F. co prawda nie jestem, ale wszyscy mówią że się "polepszył" i że więcej no-huddle mu służy. Pożyjemy zobaczymy, ale na Eagles powinno wystarczyć.



Edited by Skiper (15/09/2012 16:14)

Do góry
Bonus: Unibet
#5544098 - 16/09/2012 06:59 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Skiper]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
0-0-1 -3.0j początek nie zbyt udany ale dopiero pierwsza kolejka za nami wink

DOUBLE: Baltimore +8 & Indiana +8 9/10 @ 1.88 bet365 Eagles w pierwszej kolejce niemiłosiernie męczyli się ze słabymi Browns. Vick pewnie nie zagra tak słabo jak tydzień temu ale jest strasznie poobijany i nie jest w najwyższej formie czego nie można napisać o Ravens. Flacco i spółka to po pierwszej rundzie jeden z głównym kandydatów do mistrzostwa i mecz z Eagles powinno być na styku od początku do końca. Drugie spotkanie to mecz dwóch słabeuszy. Vikings mają cienkiego trenera, QB i tylko Peterson ratuje im skórę. Nie widzę ich wyraźnie wygrywających na wyjeździe skoro u siebie męczą się z najsłabszymi tej ligi. Nawet jeśli zagrają z najsłabszą drużyną zeszłego sezonu to Luck pokazał (może nie jak RG3 ale jednak wink ), że ma papiery na granie i z każdym meczem powinno być lepiej. Na własnym boisku z drużynami pokroju Vikings zespół z Indiany powinien walczyć o zwycięstwo jak równy z równym. GL

Do góry
#5544939 - 16/09/2012 21:21 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ja jeszcze tą i następną kolejkę traktuje obserwacyjnie, bo coś mi się wyniki z 1 kolejki nie pokrywają z przemyśleniami wink

Trudno się z Wami jednak nie zgodzić, że Baltimore zostawiło o niebo lepsze wrażenie w poprzednim tygodniu. Przed sezonem wklejałem power ranking z foxsports gdzie Billick wrzucił Eagles na 1 miejscu. Przed drugą kolejką przesunął ich już na 12 miejsce laugh
A tymczasem kurs na Baltimore rośnie. O co chodzi?

Zastanawiam się też czy dobrze jest faworyt ustawiony w meczach Minnesoty i Buffalo. Już nie bardzo mi się chce rozpisywać, ale dla mnie to podejrzane linie.

No i pewnie, jak zwykle dla lepszego oglądania meczu, zagram Pittsburgh -5. Jets jeszcze mnie nie przekonali, póki co zmiażdżyli jakichś leszczy z prawie-Kanady. Pora na sprawdzenie się z prawdziwą drużyną.

Do góry
#5545046 - 16/09/2012 21:53 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Vick ma problemy z solidnymi obronami, a do takich należy obrona Kruków... A kurs nie zawsze spada, bo ludzie ładują kasę. Może to być też podpucha dla tych, którzy sugerują się tym, na kogo masowo leci kasa.

Do góry
#5548190 - 18/09/2012 22:58 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
No więc Cutler po swojemu, ale mniej punktów w meczu niż mogłoby się wydawać. Atlanta dała radę, ale nie bardzo podobało mi się to co zobaczyłem w ich grze ofensywnej. Turner to już nie ten zawodnik co w ostatnich sezonach, praktycznie muszą skupić się na passing game, Jones wczoraj parę "pewniaków" upuścił, w sumie defensywa o dziwo załatwiła im mecz w jedną kwartę. Teraz mecz w San Diego i linia którą widzę w pinnie lekko zastnawiająca - Atlanta +3 i powoli zmierza do 3,5. Mimo wszystko warto chyba zagrać, San Diego narazie grało z bardzo słabo grającym Oakland, które praktycznie samo sobie przegrało mecz, no i teraz pewna wygrana u siebie z Titans. Gdybym miał stawiać, to chyba nawet ML Atlanta (pomimo tego, że postawa ich ofensywy trochę mnie zasmuciła). Następna dziwna linia - Denver/Houston i Broncos jako delikatny faworyt?? Wydaje mi się że pod koniec tygodnia tu będzie -1,5 na Denver. No i na czwartek Giants -1 na "Newtonach".

Do góry
#5548318 - 19/09/2012 00:09 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Sorry, miało być oczywiście -1,5 Texans. W sumie ich pierwszy prawdziwy test w tym sezonie, wielu widzi w nich kandydatów na co najmniej finał konferencji, ja jakoś nie jestem przekonany.
Co do Arizona/Phila - totalna niewiadoma, nie wiem co o tym myśleć. Podobnie Ravens/Patriots, tutaj trochę "na nos" skłaniałbym się ku +3 NE. Nie wiem Panowie czy śledzicie też NCAA, ale jeżeli tak, to niech ktoś poda argument dlaczego Alabama nie wygra BCS smile Po prostu nie widzę na nich mocnych, no chyba że standardowo LSU. Aż żałuję że na betfair jest na tym rynku mały ruch i nie bardzo można coś sensownego kupić.

Do góry
#5548429 - 19/09/2012 01:13 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ja to na razie się zastanawiam skąd się wzięły takie wysokie handicapy na Saints, Bears i Cowboys. Przecież wszystkie te drużyny przegrały mecze w słabym stylu.

Houston to dopóki się nie rozsypie przez kontuzje to będzie wymiatać. Ale gdzie Ty widzisz Broncos jako faworyta? W pinnku jest przecież -1 Houston.

A co do Giants, to szacun za wyciągnięcie meczu z Tampą. Sprawdziło się to co pisałem o młodym Manningu i jego fantastycznej dyspozycji w sytuacjach kryzysowych 4 kwarty. Ale ich obrona mnie przeraża. Jak szybko tego nie poprawią to kurs na Carolinkę będzie promocją stulecia wink Bliżej meczu będzie więcej wiadomo.

Do góry
#5548467 - 19/09/2012 01:26 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
No linia jest na -1, ale jak pisałem posta to ML było 1,94 denver i 1,96 houston , teraz już się zmieniło, no chyba że wcześniej źle widziałem, jeżeli tak to przepraszam. Cowboys faktycznie przesada,Bears również bez Forte, natomiast Saints moim zdaniem pojadą Kansas i to zdrowo.

Do góry
#5548723 - 19/09/2012 02:25 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Szmajchel]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Originally Posted By: Szmajchel
Nie wiem Panowie czy śledzicie też NCAA, ale jeżeli tak, to niech ktoś poda argument dlaczego Alabama nie wygra BCS smile Po prostu nie widzę na nich mocnych, no chyba że standardowo LSU. Aż żałuję że na betfair jest na tym rynku mały ruch i nie bardzo można coś sensownego kupić.


'Bama i LSU głównie opierają się na defesnywie i special teams. U ekipy Sabana dochodzi jeszcze running game - Richardson czy obecnie. Patrzę w kalendarz to tylko 2 ekipy z rankingu do końca sezonu w tym moemncie
Ofensywa zdobywa jardy , ale jakoś jak patrzę na zdobycze jardowe zawodników czy na QB obu ekip to nie robią na mnie wrażenia.
Michigan powiedzmy sobie szczerze czy inne ekipy z północy w konfrontacji z mocniejszymi ekipami z SEC leżą.
Robinson normalnie szaleje biegowo i podaniowo , a tutaj bieda była potężna.
W Arkansas winny trener , a dwa co pokazało Arkansas tydzień wcześniej to też "miszczostwo".

SPOILER ALERT

I tak wszytsko rozstrzygną dwa spotkania 3 Listopada Bama-LSU i Oregon-USC , dla USC to chyba jedyna szansa aby sie dostać do meczu BCS po przygodzie ze Stanfordem w ostatni weekend.
Wystarczy , że O-line osłabiony i Barkley sackowany był dośc sporo razy. Mniejszy czas na reakcję = 2 INT i no TD.
WR Lee , QB Barkley i RB Taylor to moim zdaniem pewne picki numer 1 w drafcie tym najbliższym czy za dwa lata.

Do góry
#5551011 - 20/09/2012 04:59 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ludwiczek]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Ja tu żadnej promocji na Giants nie widzę, tylko odzwierciedlenie obecnej sytuacji. Jest to po prostu jedynie bardzo dobra w sezonie zasadnicznym drużyna, która może złapać ogień (jak np. rok temu) i grać nawet w SuperBowl. Ale może też nie wygrać swojej dywizji.
U Giants jutro braki - potwierdzony OUT jest Nicks (ciekawe czy to oznacza podwajanie Cruza i dużo gry przez MArtellusa Bennetta ?), Ahmad Bradshaw, OT Diehl i WR Hixon (który by pewnie grał za Nicksa). Z jednej strony WR to pozycja która najłatwiej w NFL zastąpić i która produkuje najwięcej "gwiazd z niczego" (kto rok temu wiedział kto to jest Victor Cruz?), a z drugiej Nicks to Nicks i o ile ktoś go zastąpi (same no-name'y jak patrzyłem) to nie będzie to to samo połączenie wzrostu, siły i szybkości.

Do góry
#5551036 - 20/09/2012 06:16 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
Cytat:
"They're like fans, kind of though," McCoy said. "I'll be honest, they're like fans. One of the refs was talking about his fantasy team, like 'McCoy, come on, I need you for my fantasy.' Ahhh, what?!"

grin

Do góry
#5552043 - 21/09/2012 00:57 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
a tu jeszcze taka ciekawostka - TOP 10 najdziwniejszych facemaskow NFL grin nie znalazlem odpowiedniejszego tematu wiec zasmiece tutaj (mozna polaczyc oba posty)

http://sportsequipnews.com/?p=217

Do góry
#5553039 - 21/09/2012 15:38 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Giants to potrafią wynajdować zawodników znikąd. Ramses Barden, Andre Brown - mecze życia.
NYG wyeliminowali wszystkie swoje problemy z pierwszych dwóch meczów. Nie dali pobiegać Camowi, Eli miał bardzo dobrą ochronę, zaczęli grać więcej dołem, obrona wywierała ciągłą presję.
I to wszystko w skróconym tygodniu przygotowań.
Coughlin piwo


Ale nie można było tak zagrać w meczu z Dallas gamonie?

Do góry
#5554818 - 22/09/2012 18:43 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Pierwszy typ juz dziś bo kursy powoli zaczynają spadać jutro może jeszcze coś wpadnie wink
1-0-1 +4.92j w drugim tygodniu typy wszedły jak w masło i oby tak było do końca sezonu grin

TRIPLE: 49ers ML + New England +9.5 + Cincinatti +10 7/10 @ 2.21 bet365 Kto jest lepszy w tej lidze od San Fran? ( na dziś wink ) NO-BO-DY! Najlepsza obrona, zrównoważony atak. Smith gra jak przystało na pierwszy pick w drafcie, Gore robi to co do niego należy. Nowi WR też daja radę. Do tego obrona, która zatrzymała już dwie drużyny z najlpeszymi ofensywami zeszłego sezonu. Skoro zatrzymali Green Bay i Detroit to czemu by nie mieli Minnesoty skoro tam jest tylko Peterson? Tak jak pisałem tydzień temu słaby trener, QB, cała drużyna wink Nawet jeśli Peterson jakimś cudem miałby ich trzymać blisko z 49ers to przypomnę tylko, że od zeszłego sezonu ich obrona pozwoliła tylko na 3 rushing touchdown smile Pewne zwycięstwo gości. O New England pisałem przed pierwszym tygodniem i jak na złość to oczym wspominałem sprawdziło sie nie w Tennesse tylko tydzień później w spotkaniu z Arizoną. Grali bez RG, przegrali i zdobyli tylko 18 punktów tracąc Hernandeza. Mimo tego wszystkiego gram na nich bo wierze, że Belichick zrobi to co przed Titans czyli tak pozmienia skład i ustawi plan taktyczny, że Pats będzie zupełnie inną drużyną w porównaniu z preseasonem. Co jest jeszcze ważne w trakcie tygodnia podpisali TE Winslowa i WR Brancha. Wiem, że Baltimore zagra na swoim wysokim poziomie ale tak duży handicap w spotkaniach dwóch tak wyrównanych drużyn to "must take" grin. Na koniec Bengals. Wszyscy się ekscytują Griffinem ale on sam przecież nie poda, nie pobiegnie, nie odbierze, nie zdobędzie i nie obroni punktów. W dwa tygodnie, grając z New Orleans (bez trenera grają jak pierdoły) i St Louis (z nowym trenerem już pierdołami nie są), stracili 800 yardów. Żeby tego było mało po spotkaniu z Rams do końca sezonu wypadł najlepszy obrońca Redskins Orakpo i mniej lub bardziej podstawowy pass rusher Carriker. Cincinatti po dwóch tygodniach ma bilans 1-1 ale oba spotkania były w jednej dywizji więc daleko idących wniosków wyciągać nie można. Na pewno nie będzie to dla nich łatwy mecz ale z racji problemów w obronie Washingtonu i rookie QB (który musi mieć słabszy mecz) powinni trzymać wynik do samego końca smile GL


Edited by Platini (22/09/2012 19:11)

Do góry
#5557357 - 23/09/2012 23:19 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
SF49 -6,5 @1,909 - widziałem Vikingów w meczu z Colts i trudno znaleźć cokolwiek co rokowałoby dobrze w meczach przeciwko silnym drużynom.

Saints ml + Steelers ml @1,93 - mimo, że faktycznie Święci grają jak "pierdoły" to na Kansas taka gra wystarczy z zapasem, a przy solidności Stalowców Oakland żadnymi fajerwerkami nie zaskoczy. Wynik Pitt z Denver na dobrą sprawę mógł być dokładnie odwrotny, Manningowi weszło kilka ryzykownych zagrywek, a Pittsburgh jak ciężki walec specjalnie na to nie reagowali i przegrali.

Do góry
#5558193 - 24/09/2012 06:42 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: Ghost
Giants to potrafią wynajdować zawodników znikąd. Ramses Barden, Andre Brown - mecze życia.
NYG wyeliminowali wszystkie swoje problemy z pierwszych dwóch meczów. Nie dali pobiegać Camowi, Eli miał bardzo dobrą ochronę, zaczęli grać więcej dołem, obrona wywierała ciągłą presję.
I to wszystko w skróconym tygodniu przygotowań.
Coughlin piwo


Ale nie można było tak zagrać w meczu z Dallas gamonie?


Ghost co myslisz, teraz gdy Philla uwalila teoretycznie bedzie mozna sprzedac Giants z malym zyskiem czy czekac na nast. kolejke na wygrana Giants z Philla? wtedy powinno spasc do 16-18 na wygranie SB?

Do góry
#5558520 - 24/09/2012 18:06 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ja tam trzymam. Nie będzie łatwo wygrać z Philą, ale wierzę w nich.


Patriots 1-2
Saints 0-3
Steelers 1-2
Jeszcze brakuje tu do towarzystwa Green Bay. Co się dzieje się laugh

Do góry
#5559047 - 25/09/2012 01:28 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
@Experto - teraz radziłbym kupić Phile po 30/32. W następnej kolejce według mnie poradzą sobie z NY i to w miarę spokojnie, bez nerwów do końca. Baaaaardzo bym się zdziwił gdyby Phila poległa. Ja bym Giants sprzedawał - praktycznie oprócz Browns u siebie dużo ciężkich meczy, nawet odliczając w sumie nieobliczalny Washongton to mają na wyjazdach SF, Cinci, Atlante, Baltimore i Dallas, do tego GB i Steelers u siebie. Porównując z tym schedule Eagles i takie mecze jak Detroit, Cinci i Carolina u siebie do tego TB wyjazd, z bardzo ciężkich meczy praktycznie tylko wyjazd na Steelets i Atlanta u siebie, jest zdecydowanie łatwiej. Wg moich wyliczeń Phila bilans 12-4/11-5 NY w najlepszym wypadku 10-6.

Do góry
#5559321 - 25/09/2012 03:47 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Szmajchel]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
1-0-2 -2.08j armagedon jest blisko co zrobiło San Francisco? laugh zepsuli taki fajny kupon ale mam nadzieje, że to co zabrali, za tydzień oddadzą z nawiazką wink Mimo, że dziś jeszcze ostatnie spotkanie trzeciego tygodnia ja już zagram/łem ich na następny tydzień.

New York Jets - San Francisco 49ers SF -3 9/10 @ 1.76 bet365 Gdyby nie &#8220;popisy&#8221; 9ers z Vikings grałbym to za 10j. Przez całe spotkanie mieli parę strat a i tak gdyby nie FG zblokowany w ostatnich sekundach pierwszej połowy trzymaliby mecz w jednym posiadaniu piłki. Gram na nich już dziś bo okazało się, że Revis zerwał więzadła w kolanie i nie zagra do końca roku. Kim jest Revis dla obrony Jets wszyscy dobrze wiedzą. Ogromna strata dla drużyny z Nowego Jorku, która mimo tego, że jest 2-1 po trzecim tygodniu nie wygląda za dobrze. Wczoraj dopóki w Dolphins grał Bush (też nie pogra przez najbliże tygodnie) Jets nie istnieli. Zszedł podstawowy rb Miami, skończyła się dobra gra i ostatecznie przegrali. Jeśli mieli tak duże problemy z jedna z najsłabszych drużyn w lidze to nie widzę ich z podrażnionymi 9ers. &#8222;Statement game&#8221; dla San Francisco i drugiego z rzędu tak słabego spotkania z ich strony po prostu sobie nie wyobrażam. Dodatkowo można napisać, że Ponder zaskoczył ich swoimi rushami (pierwszy rushing TD w sezonie przeciwko obronie 49ers) a jakby nie biegał Sanchez na pewno tak szybki nie jest. (Tebow nie biorę pod uwagę bo on gdy wchodzi na boisko to jego głównym zadaniem jest bieg wink ). W drużynie gości skręcenia kostki doznał Willis ale nie jest to nic poważnego i będzie gotowy do gry w niedziele. Nic innego jak zwycięstwo "czerwono-złotych" w tym spotkaniu będzie dużą niespodzianką.GL

Ciekawie również po kontuzji Reggiego Busha wygląda Arizona, która w dwunastu ostatnich spotkaniach ma bilans 10-2 i na rozkładzie takie drużyny jak Patriots, Eagles, 49ers czy Dallas kopara

Do góry
#5559634 - 25/09/2012 14:59 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: unkn0wn]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
No i Green Bay dołącza do towarzystwa. Rodgers bez TD.
Podobno oszukani przez sędziów. Widziałem gifa z tego ostatniego zagrania i w sumie nie ma wątpliwości, że powinien być przechwyt a nie TD. Ale w sumie gdyby GB znaleźli wcześniej sposób na obronę Seattle, to nie byłoby takiego problemu.

Grubo. Ten sezon będzie ciekawy jak nigdy!


A tu najlepszy komentarz do pracy sędziów w NFL. Ilość błędów jakie robią, tych śmiesznych i tych opłakanych w skutkach, zaczyna się robić tragiczna.

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Sensei, Akhu, alfa), 3833 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582861 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07