Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#555455 - 20/04/2006 08:15 Re: II liga
pablobytom Offline
member

Meldunek: 17/04/2004
Postów: 153
Skąd: Bytom
Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór 15:30
mhm, mysle ze po ost wyniikach jakei padaly, matematycznie rzecz biorac ... czysty X , bez analizy bo i po co, jak bedzie 0:0, z gory wiadomo

Zagłębie Sosnowiec - Finishparkiet 16:00
no. mysle ze sosnowiczanie wreszcie pokaza na cos ich stac, Dwrecy bym nei przekreslal, jednak Zaglebie walczy z jakims wew. kryzysem i jezeli ma go przezwyciezyc, to tylko teraz.
Poza tym pilkarsko to druzyna prawie na 1 lige
Typ 1 stawka 8/10

Lechia Gdańsk - Heko Czermno 16:00
Ambitna Lechia jak juz wiele razy psialem, neizwykla oddawac meczy bez walki, tym bardziej ze wciaz wisi nad Nimi widmo barazy. A HEKO to bardzooo dziwny team, kupe meczy na 0:0, ale gdanszczanie po wygranej w Bialym, na flai uneisienia wg mnie wygraja ten mecz. Pilkarsko moze wychodzi remis, ale Gdans to Gdansk, przyjdzie sporo ludzi po ost sukcesie i warto za 1,9 zagrac gospodarzy.
Typ 1 stake 6-7/10

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 16:00
Bardzo trudny mecz to typowania. Piastole odpoczeli, TSP po ciezkim boju z Zaglebiem. Chyba wieksza motywacja po stronei bielszczan, ale Piast jest bardzo ambitny. Pokazali w tym seoznie ze potrafia grac w pilke. Wg zasady - atut wlasnych smieci - typ 1X stake 7/10 (ew. no bet)

Widzew Łódź - Radomiak 18:00
tutaj analizy chyba nie trzeba, po prostu Widzew wygrywa i wlasciwie jest juz prawie jedna noga w "Pomaranczowej krainie" . Inny wynik bedzie neispodzianka na miare ost meczu LKS - Polonia
Typ 1 stawka 9/10

KSZO Ostrowiec - Szczakowianka J. 18:00
podobnie j.w. Widzialem szczakowa, straszne padake graja. Naprawde slaby zespol. A KSZO marzy o Orange, wiec i ten mecz wygra zapewne. Tym bardziej ze Jaworzno gra neiprzekonujaco i niekonsekwentnie.
Typ 1 stawka 9/10

Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 17:00
tym razem sie powstrzymam od analizy, bo wg mnie moze pasc kazdy wynik. Ja osobiscie stawiam 1 na kuponik (wiadomo. na ew. poprawe humoru) ale reszcie Polski nei zainteresowanej bezposrednio wynikiem odradzam granie tego meczu.
NO BEZT

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 17:00
No i chyba najwieksi pewhcowcy wiosny. Ruch siedzial na Widzewie caly mecz a mimo to przegral, pech. Moze szczescie sie usmiechnie w neidziele do Ruchu. No bo jak nie wygraja z nieprzekonujacym swoja gra WKS, to niestety smutna prawda - jeden z najbardziej zalsuzonyc hklubow w hiostorii polskiej pilki bedzie jedna noga w III lidze.
Typ 1 stawka 7/10, typ 1X stawka 9/10

Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 18:0
wg mnie no bet. Prawdopodobny remis na system

Do góry
Bonus: Unibet
#555456 - 20/04/2006 08:57 Re: II liga
Śmigło Offline
addict

Meldunek: 10/08/2004
Postów: 556
Skąd: Bytom
W sumie racje po takim kursie nie ma co ruszać Jagi, zwłaszcza,iż POLONIA pod presją(nawet z brakiem umiejętnośći)gra dobrze,a wszystko w Jej wykonaniu jest możliwe:)--PS A jażycze wszystkim radośći z oglądania pięknej piłki i sukcesu Barcy w LM,POzdrawiam:)

Do góry
#555457 - 20/04/2006 09:03 Re: II liga
MKSB Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 350
W Białymstoku najprawdopodobniej nastąpi zmiana trenera (decyzja dzisiaj). Jeżeli tak się stanie, to trudno przewidzieć wynik meczu z Polonią, bo nikt w Białymstoku nie wie czy Jagiellonia jest tak tragicznie przygotowana do tej rundy czy piłkarze grali przeciwko trenerowi (takie podejrzenia istnieją już od kilku miesięcy).

Do góry
#555458 - 21/04/2006 15:12 Re: II liga
Amen Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 35
Ruch-Śląsk
Śląsk po udanym początku rundy wiosennej chyba już na dobre odpada z walki o ekstraklasę(1 punkt w 2 ostatnich meczach).Myślę ,że w meczu wyjazdowym z broniącymi się przed spadkiem gospodarzami Śląsk nie jest faworytem, mimo że zajmują 4 miejsce.Ruch u siebie zawsze jest groźny i musi to spotkanie wygrać.Ponadto notowane ostatnio porażki były mocno niesprawiedliwe.
TYP 1 2.45 Megatyp
Polkowice-Świt
Po dwóch wysokich porażkach 0-3 z Piastem i 1-5 Łks-em na początku rundy przyszły lepsze czasy dla Świtu.Wypłaty dla piłkarzy regulowane są na czas i od razu widać efekty na boisku - dwa zwycięstwa wymęczone w ostatnich minutach i dwa remisy spowodowały, że zespół zdobywa cenne puntky i odbija się od strefy spadkowej.Polkowice mają tyle samo punktów co Świt lecz grają bardzo nierówno.Dobre występy przeplatają słabymi.Bardzo trudny mecz do typowania.
TYP X 3.2 Megatyp

Do góry
#555459 - 22/04/2006 08:21 Re: II liga
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Jagiellonia - Polonia Bytom

Piłkarzyki=pajacyki dopieli swego i zwolnili trenera Adama Nawałke.Myślę, że teraz wygrają ten mecz żeby pokazać wszystkim,że była to wina trenera i odniosą pewne zwycięstwo.Chociaż różnie to z gwiazdeczkami=pizdeczkami może być.Wczoraj może zabalowali gdzieś i nie będą dać rady biegać ?! Ale myśle że 1 @1.4 2/10 można gdzieś dożucić. W Sts handi +1.5 na Polonie @1.7 4/10 moim zdaniem.

Do góry
#555460 - 22/04/2006 08:58 Re: II liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Jagiellonia - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs : @1.40
Krótka Analiza : Jagiellonia walczy o 1 ligę , ponadto ich budżet dziesięciokrotnie przerasta Polonie Bytom , po za tym jestem pewny że będa chcieli zamazać ostatnie złe wrażenie , śledze tą drużyne i nie wydaje mi się że dalej będą kontynuuować zła passe , daje im 90 % szans na suckes w dzisiejszym jakże ważnym meczu .
9/10

Wypatruje malutkie szanse Radomiaka chocby na zremisowanie , nie patrzyłem w Tabele ale w moim mniemaniu Heko x2 to też dobry typ .


Nie sugerujcie się moją opinią dzisiaj pierwszy raz od początku sezonu gram 2 lige Polską

zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobre oby

Do góry
#555461 - 22/04/2006 09:40 Re: II liga
Amen Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 35
Sosnowiec-Finishparkiet
Zagłebie już zapomniało o ekstraklasie i teraz musi skupić się na tym by przypadkiem nie wpaść do strefy barażów o 2 ligę.Chyba nikt nie spodziewa się innego rozwiązania jak zwycięstwo gospodarzy nad outsajderem zaplecza orange.Co prawda Finishparkiet grał jak równy z równym z kandydatami do awansu w tej rundzie(widzew,kszo,jaga)ale nie upatrywałbym niespodzianki w Sosnowcu, dlatego jak dla mnie niezły pewniak.
TYP 1 1.55 Megatyp

Kszo-Szczakowianka
Jako że jestem z Ostrowca troszkę szerzej o tym spotkaniu.

Szczakowianka zajmuje obecnie w tabeli czternaste miejsce z 24 punktami na koncie (6 zwycięstw, 6 remisów, 10 porażek, bilans bramkowy 23-39). Na wyjazdach zawodnicy z Jaworzna wygrali tylko raz, trzy mecze zremisowali i siedem przegrali. W ostatniej (środowej) kolejce Szczakowianka miała rozegrać spotkanie z Piastem Gliwice, ale zostało ono przełożone na 26 kwietnia. W pięciu rozegranych kolejkach rundy wiosennej Szczakowianka zdobyła tylko dwa punkty (remisy z Ruchem Chorzów i Górnikiem Polkowice), przegrywając trzy spotkania (z ŁKS-em, Świtem i Polonią). Mimo nienajlepszych wyników (i tylko jednej strzelonej na wiosnę bramki), zespół z Jaworzna na pewno nie przyjedzie do Ostrowca stracić jak najmniej bramek, tylko walczyć o punkty. Wprawdzie odeszli najlepsi zawodnicy Szczakowianki Adrian Sikora i Madrin Piegzik, ale klub z Jaworzna ma w swoich szeregach dwóch doświadczonych zawodników &#8211; Ryszarda Czerwca i Roberta Chudego, którzy nadają ton grze.
Często Szczakowianka gra tylko jednym zawodnikiem atakującym &#8211; wspomnianym wcześniej Chudym, który w obecnym sezonie zdobył już sześć bramek. Dużym osłabieniem będzie brak w defensywie dwumetrowego Jakuba Dziółki, który bierze ślub. Dodajmy, że piłkarz ten strzelił jesienią drużynie KSZO dwie bramki w przegranym aż 1-4 spotkaniu w Jaworznie.
Sytuacja kadrowa KSZO jest dobra. Z powodu czterech żółtych kartek pauzować będzie jedynie Grzegorz Skwara, za to mogą wystąpić już Arkadiusz Sojka i Marcin Woźniak, którzy leczyli kontuzje. Jutrzejszy mecz będzie szczególny dla Tomasza Copika, który występował ostatnio w Szczakowiance. Wskutek zaległości finansowych i nieporozumień z działaczami, &#8222;Copa&#8221; został przesunięty do rezerw i tam grał przez pewien czas. Piłkarz ten na pewno będzie chciał wiele udowodnić działaczom Szczakowianki.
KSZO Ostrowiec w opini wielu znawców uważany był za &#8220;czarnego konia&#8221; wiosennych drugoligowych rozgrywek. Właściciel klubu, doskonale znany w polskim środowisku piłkarskim Mirosław Stasiak, długo i starannie rozglądał się tej zimy za zawodnikami mogącymi wzmocnić kadrę zespołu, który nie tak dawno przecież przez 3 sezony występował w Ekstraklasie. W końcu na Świętokrzyską zawitali: bramkarz Olszewski z Jagielloni,obrońcy Copik i Smoliński (Polkowice) oraz kolejny dobrze nam znany zawodnik, napastnik &#8211; Abel Salami (poprzednio Radomiak). Początkowo seria udanych występów, w których podopieczni Jerzego Wyrobka zaprezentowali zarówno skuteczny atak pozycyjny z ligowymi slabeuszami (tj. Polonia, Finishparkiet, radomiak) jak również efektywną grę destrukcyjną (wyjazdowa potyczka z ŁKS) zdawały się powyższe posunięcia charyzmatycznego włodarza KSZO potwierdzać. I nie umniejsza tych dokonań pechowa poniekąd porażka z Piastem o której zadecywał indywidualny błąd bramkarza Olszewskiego, a w którym to meczu Ostrowczanie przeważali.

Dopiero środowy wyjazd do Czermna zakończony bezbramkowym remisem sprowadził nieco na ziemię piłkarzy KSZO. &#8220;Komedią pomyłek&#8221; określił postawę obu drużyn Jacek Berensztajn &#8211; mózg zespołu którego Stasiakowi pozazdrościł by niejeden prezes pierwszoligowy. Dlatego w meczu ze Szczakowianką gospodarze zrobią wszystko aby zwyciężyć. &#8221;Jeśli wygramy, będziemy się mogli nadal liczyć w walce o awans do Orange Ekstraklasy&#8221; - dodał Smoliński.
TYP 1 1.7 Megatyp

Do góry
#555462 - 22/04/2006 09:48 Re: II liga
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Quote:

Jagiellonia - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs : @1.40
Krótka Analiza : Jagiellonia walczy o 1 ligę , ponadto ich budżet dziesięciokrotnie przerasta Polonie Bytom , po za tym jestem pewny że będa chcieli zamazać ostatnie złe wrażenie , śledze tą drużyne i nie wydaje mi się że dalej będą kontynuuować zła passe , daje im 90 % szans na suckes w dzisiejszym jakże ważnym meczu .
9/10

Wypatruje malutkie szanse Radomiaka chocby na zremisowanie , nie patrzyłem w Tabele ale w moim mniemaniu Heko x2 to też dobry typ .


Nie sugerujcie się moją opinią dzisiaj pierwszy raz od początku sezonu gram 2 lige Polską

zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobre oby




mecz no bet ! Z takim kursem na Jage nie warto stawiać może i wygrają ( oby ) ale tutaj wątpliwa jest to sprawa! Można ryzykować x2 bo jest kurs kolo 2,5 albo handi na Polonie bo wiecej niż jedna bramką Jagiellonia nie wygra na 100 % musiał by sie stać cud!

Do góry
#555463 - 22/04/2006 09:53 Re: II liga
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Quote:

Jagiellonia - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs : @1.40
Krótka Analiza : Jagiellonia walczy o 1 ligę , ponadto ich budżet dziesięciokrotnie przerasta Polonie Bytom , po za tym jestem pewny że będa chcieli zamazać ostatnie złe wrażenie , śledze tą drużyne i nie wydaje mi się że dalej będą kontynuuować zła passe , daje im 90 % szans na suckes w dzisiejszym jakże ważnym meczu .
9/10



Nie sugerowalbym sie za bardzo tym ze Jaga walczy o 1 lige... dzisiejszy mecz to dla mnie kompletny NO BET, w tym meczu nie zdziwi mnie zaden wynik. Bardziej za wygrana gospodarzy bedzie przemawiac ogromna presja kibicow. Jesli ten mecz nie zakonczy sie zdobyciem 3pkt pilkarze beda miali "gorace" chwile z kibicami. Co do zlej passy to jest ona juz taka juz od konca poprzedniej rundy. Teraz nie wiadomo tylko czy byla ona spowodowana checia usuniecia trenera przez "gwizadeczki" czy tez zlym przygotowaniem na zgrupowaniach m.in. w Turcji. Ze stawka bym tu nie przesadzal i na dodatek kurs w swietle ostatnich wynikow raczej mizerny. Polonia pokazala z LKSem ze jest zespolem walczacym, a taki (vide Lechia Gdansk) ma duze szanse na wywiezienie korzystnego rezultatu z Bialegostoku. Takze dla mnie zarowno typowanie 1x2 jak i handi w tym meczu to wrozenie z fusow i wiele wskazuje ze o wyniku zadecyduje humor pilkarzy z Bialegostoku. Pozdrawiam

Do góry
#555464 - 22/04/2006 17:21 Re: II liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Quote:

Jagiellonia - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs : @1.40
Krótka Analiza : Jagiellonia walczy o 1 ligę , ponadto ich budżet dziesięciokrotnie przerasta Polonie Bytom , po za tym jestem pewny że będa chcieli zamazać ostatnie złe wrażenie , śledze tą drużyne i nie wydaje mi się że dalej będą kontynuuować zła passe , daje im 90 % szans na suckes w dzisiejszym jakże ważnym meczu .
9/10

Wypatruje malutkie szanse Radomiaka chocby na zremisowanie , nie patrzyłem w Tabele ale w moim mniemaniu Heko x2 to też dobry typ .


Nie sugerujcie się moją opinią dzisiaj pierwszy raz od początku sezonu gram 2 lige Polską

zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobre oby





Heko izi , Radomiak też Izi , Jaga poniżej oczekiwań

Do góry
#555465 - 22/04/2006 17:24 Re: II liga
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Kurwa ale bym sie nadział , jak oni mogli to przegrać przecież w rundzie jesiennej tak niszczyli że aż miło , gdyby to na single rozłożyć to przyzwoity plus by był a tak to kapa . Nigdy już nie gram żadnych trebli zasranych .

Do góry
#555466 - 22/04/2006 17:57 Re: II liga
greender Offline
addict

Meldunek: 10/03/2005
Postów: 406
Skąd: Lublin
sory za off top, ale jaki był wynik tego meczu Widzew - Radomiak bo nie moge nigdzie znaleźć ; p mam rozumieć, że Widzew zebrał baty ?? o_O

Do góry
#555467 - 22/04/2006 18:19 Re: II liga
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
2-2 i karny niestrzelony

Śląsk dzis zagrał bardzo dobre spotkanie stwarzając sobie wiele sytuacji , forma rośnie . Odebrany 1 pkt może jeszcze bardziej zmobilizować piłkarzy.

Pozostałe drużyny z czołówki straciły punkty. Mecz Zawisza - ŁKS podobno był nie do oglądania

Do góry
#555468 - 22/04/2006 18:20 Re: II liga
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
2-2 kolego..

Do góry
#555469 - 29/04/2006 16:05 Re: II liga
Amen Offline
newbie

Meldunek: 27/11/2005
Postów: 35
Piękną nam Piast sprawił niespodziankę!
Piast-Widzew 1-0

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, Sony, pacyfista, alfa, igea23, Kretol, Sensei, Ojro, ElNinho[mmdea]), 3562 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581722 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49