Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#5559776 - 25/09/2012 16:27 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
Dawno nie widzialem takiego walka. To bylo dla mnie az nadto oczywiste, ze nie bedzie TD mimo, ze na poczatku tak pokazali. Tym bardziej, ze sprawdzali jeszcze powtorke. Dramat. Smrod po tym meczu bedzie sie ciagnal jeszcze dlugo... Pomijam juz fakt, ze mialem pograne GB, ale w tym sezonie co nie postawie to odwrotnie wiec zdazylem sie przyzwyczaic smile Widocznie Vegas tak chcialo dobrze



Packers po tej decyzji zeszli z boiska nie czekajac na extra point, dopiero po jakims czasie wrocili aplauz

Do góry
Bonus: Unibet
#5559797 - 25/09/2012 16:42 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
Wszyscy teraz sie skupiaja na tej ostatniej akcji, ale w czasie meczu w koncowce bylo jeszcze kilka kwiatkow. Najpierw przechwyt GB odkrecony przez flage i roughing the passer ktorego nie bylo, a pozniej defensive PI mimo, ze faulowal WR Seattle crazy Walek grubego formatu. Ale chociaz bedzie co czytac smile

Do góry
#5559859 - 25/09/2012 17:31 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Cala winę ponosi liga, ktora jak widać ma to kompletnie w dupie, bo sytuacja z sędziami z odzysku pojawia sie co kolejkę.

Do góry
#5559933 - 25/09/2012 18:12 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Ja bym powiedział, że z kolejki na kolejkę jest coraz gorzej. Coachom już puszczają nerwy: Fox, Del Rio, Belichick, młody Shanahan. Ciekawe co będzie dalej?

Do góry
#5560129 - 25/09/2012 20:02 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Bedą kary pienięzne dla trenerów, zawodników za wpisy na twiterze, marudzenie dziennikarzy i nic więcej wink
Gdyby chcieli to by się dogadali, tymczasem liga oświadczyła, że sędziowie będa coraz lepiej sędziowac, zdobywać doswiadczenie itp.


Edited by lupus (25/09/2012 20:02)

Do góry
#5560344 - 25/09/2012 22:39 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_2012_NFL_replacement_officials

73 Craig Ochoa &#8211; Has experience in the Lingerie Football League

crazy

Do góry
#5560427 - 25/09/2012 23:33 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin

Do góry
#5560453 - 25/09/2012 23:59 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Najlepsze w tym wszystkim, że mają te sytuacje elegancko odtwarzane a i tak nie potrafią podjąć właściwej decyzji. smirk

Przy okazji mały off top, choć dotyczy sprzętu rejestrującego jakim dysponują sedziowie w NFL tongue.
Ojciec kumpla chwili się przy znajomych nowym dvd:
- to ma taki system, taki system, taki system ... no synek podpowiedz co to jeszcze ma
- system DRL tato
- a no właśnie DRL, i jeszcze to i to i tamto ... eee a tak właściwie synek co to jest ten DRL
- no jak to ojciec nie wiesz; system Dobrego Robienia Loda laugh

Do góry
#5560574 - 26/09/2012 01:01 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/842293...d-150-250m-bets

^ to wiele wyjasnia smile

NFL nie zamierza zmieniac wyniku meczu. Z tego co czytalem niektore buki amerykanskie porobily zwroty... szkoda, ze bet365 tak nie szanuje graczy mad Czekam z niecierpliwoscia na nastepne mecze, bedzie mega presja na tych nieudacznikach kto wie co jeszcze sie wydarzy grin

Do góry
#5562354 - 27/09/2012 10:59 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Dogadali się.
I juz pierwszy mecz w tym tygodniu beda sedziowac prawdziwi wink

Do góry
#5563191 - 28/09/2012 01:00 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Przed nami week 4 i dla mnie najlepiej na pierwszy rzut oka wygląda wspomniana wcześniej Phila. Nie bardzo rozumiem czemu tak dużo spejalistów sądzi, iż Giants wygrają ten mecz. Grali narazie z dwoma słabeuszami, z których jeden mecz niemal przegrali i z Dallas, z którymi przegrali wyraźnie. Phila wymęczone win z Brownsami, potem ciekawy mecz i zwycięstwo z Ravens, wreszcie wyraźna porażka z Arizoną, która narazie jest chyba największym zaskoczeniem sezonu (i to jakich mieli przeciwników!). Ta ostatnia porażka Eagles w sumie głównie przez straty, których Vick zanotował w tym sezonie już 9 (niezła średnia na mecz...). Jardów mieli więcej, obrona gra naprawdę dobrze. Moim zdaniem po 1,9 zdecydowanie value. Do tego oczywiście New England po 1,5.

Do góry
#5563210 - 28/09/2012 01:19 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Podobno poprzedni tydzień był rekordowy pod względem ilości meczów wygranych przez dogi. Ciekawe jak będzie tym razem.

@Szmajchel
Widzę mocno ciśniesz na Philę. Ale nie niepokoi Cię trochę właśnie ta ilość strat Vicka? W końcu obrona Giants to nie takie ogórki.
Ja tam raczej będę się od tego meczu trzymał z daleka.

Do góry
#5563304 - 28/09/2012 02:26 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
@Ghost
Dla sprostowania - ja zajmuję się handlem pre-play w NFL/NCAA więc nie obstawiam, piszę o swoich odczuciach i o tym jak to widzę. Oglądam, czytam i handluję od kilku lat, wyrobiłem sobie przez ten czas pewne rozeznanie w "psychologii tłumu" , podejściu graczy, zachowań rynków i na podstawie tego stwierdzam, że Eagles po tym kursie to łakomy kąsek. Dość mocno interesuję się rynkiem na Super Bowl Winner - rozpisuję dość dokładnie schedule pretendentów do play-off i co tydzień sprawdzam jak wyniki wpływają na ten rynek. Co mogę powiedzieć, to że jest to w miarę przewidywalne i w sumie co kolejkę mamy takie "overreaction" na niektóre wyniki - patrz w tym tygodniu Pats i Packers. W poniedziałek można było kupować NE po 10, a we wtorek Green Bay po 11. Ludzie się otrząsnęli i już poszło w dół, szczególnie że i ci i ci powinni sobie spokojnie ze swoimi przeciwnikami w tej kolejce poradzić. Na początku moim faworytem była Atlanta o której pisałem, i tutaj żałuję że sprzedałem po drugiej kolejce, bo trochę obawiałem się że mogą nie dać rady z Chargers, więc plan był sprzedaż a po ewentualnej porażce znowu kupić - okazuje się że Falcons w tym sezonie "are for real" smile
Aktualnie Eagles stoją po 34, Giants po 21 i to jest dla mnie nieporozumienie, choćby ze względu na schedule o którym pisałem.
Widziałem Phile z Baltimore i wyglądała naprawdę dobrze. Widziałem Giants z Cowboys i wyglądali naprawdę źle. Może dlatego że nie oglądałem Eagles z Arizoną i Giants z Caroliną widzę to tak jednostronnie, niemniej ja w Vicka wierzę.
Więc powtarzając, żeby nie było nieporozumień - typy które opisuję nie są przeze mnie grane (jedynie preplay), a piszę bo może to komuś pomoże. Pozdrawiam serdecznie.

Do góry
#5565976 - 29/09/2012 22:02 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
taktoonZS Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/02/2009
Postów: 2460
jakieś przeciw odnośnie Patriots jutro?

Do góry
#5566129 - 29/09/2012 22:56 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: taktoonZS]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: taktoonZS
jakieś przeciw odnośnie Patriots jutro?


Niby powinno być izi.
Ale w zeszłym roku z nimi przegrali. Buffalo też tak dobrze wtedy grało w ataku. Dopiero później się rozsypali.
W ogóle to dlaczego jest tylko -3,5 na Pats? hmm

Do góry
#5566906 - 30/09/2012 04:38 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Originally Posted By: Ghost
W ogóle to dlaczego jest tylko -3,5 na Pats? hmm


Może dlatego, że to wciąż spotkanie w jednej dywizji i Bills posiadają Super Mario? wink

A ja gram jeszcze jeden dubelek na jutrzejszy dzień smile

DOUBLE: Packers ML & Bengals +3.5 8/10 @ 1.86 bet365 Packers na własnym boisku zagrają z cienkimi w tym sezonie Saints. Ciency to i tak delikatne słowo, bo jak można przegrać u siebie z Chiefs? Rodgers i spółka powinni być 2-1 i tak ich traktuję. Drużyna , która w pierwszej połowie spotkania z Seattle daje 8 sacków swojemu QB a i tak wygrywa (czy powinna wygrać wink ) mecz na wyjeździe na pewno do słabych nie należy. Mają trenera, który po tak słabym występie swojego OL będzie wiedział jak temu zaradzić. Grają u siebie, na otwartym stadionie. Jest to ogromna przewaga w starciu z Saints, bo jak pokazują statystyki na takich boiskach, przyzwyczajony do gry w hali, Brees grać nie potrafi. Saints Graja bez trenera. W przeciwieństwie do innych drużyn. Wszędzie indziej prowadzący drużynę potrafią coś zmienić przed meczem czy w trakcie przerwy a Saints od początku do końca to równia pochyła. Przykład? Ostatnie spotkanie, w którym od początku czwartej kwarty do końca spotkania ani razu nie zdobyli First Down, skończyło się na 3 puntach i safety. Nie wierze, że drużyna tak zarządzana i grająca tak słabo będzie potrafiła coś ugrać na wyjeździe z jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa. Bengals na dokładkę bo ostatni tydzień pokazał, że drużyny na poziomie Jaguars ( i tym na nieco wyższym też) powinni odprawiać z kwitkiem bez problemu. Oprócz własnego boiska za gospodarzami nie przemawia nic. W trzech pierwszych spotkaniach ich obrona, grając z nienajlepszymi drużynami, zdobyła dwa sacki! Jest jedną z najsłabszych w lidze. Grając tak jak do tej pory nie będą w stanie powstrzymać duetu Dalton &#8211; Green i bardzo zrównoważonej ofensywy Bengals. W ofensywie posiadają dobrych graczy ale nie posiadają najważniejszego elementu całej układanki, czyli dobrego QB. Do tej pory zdobyli tylko 52 punkty czyli najmniej w całej konferecji. Reasumując kurs jaki jest na zwycięstwo Bengals wygląda naprawdę ciekawie i jest wart gry. GL

Do góry
#5567533 - 30/09/2012 18:24 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: unkn0wn]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Wszyscy śpią to coś jeszcze z mojej strony wink Z braku edycji post pod postem


New England &#8211; Buffalo Bills over 3.5 sacks 3/10 @ 2.03 pinnacle Moje drugie podejście do tego rodzaju zakładu ale po tym jak pojawiła się informacja, że nie zagra Mankins, przy takim kursie, to jest must bet. Logan jest najlepszym OL w Pats i jednym z najlepszych w całej lidze. Bez niego to już nie jest to samo, bo raz, że nie da się go zastąpić a dwa inni OL starając się uzupełnić jego rolę graja strasznie słabo. Zagrają dziś spotkanie w jednej dywizji z drużyną, która ma na swoim koncie 9 sacków i kilku pass rusherów bardziej niż dobrych Dareus, Anderson czy jeden z najlepszych w lidze "Super Mario" Williams. Tak jak przy spotkaniu z Tennesse wierzę, że obrona Patriots dołoży swoje i linia zostanie przekroczona. Poprzednim razem były 3 sacki, dziś powinno być więcej smile GL

Do góry
#5567706 - 30/09/2012 20:18 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: unkn0wn]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Dziwne trochę te handicapy na dziś.
Patriots tylko -4 z Bills, których nikt nie docenia łącznie ze mną.
49ers też tylko -4 z Jets, z których się każdy śmieje i którzy właśnie stracili swojego najlepszego zawodnika.
Arizona, która ograła NE i Philę, ma u siebie w domu tylko -4,5 z drużyną która nic ciekawego nie pokazała.
Cincinnati, po solidnym wyjazdowym zwycięstwie, tylko -1 z najsłabszym teamem w lidze.

4 mecze pułapki ooo

Wydawało mi się, że w tej kolejce będę już wiedział co grać. Jednak nie mam pojęcia.

49ers zagram + Chiefs, bo mnie bardziej przekonują. Dalej się zobaczy smile

Do góry
#5568147 - 30/09/2012 23:35 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Pats wygladają nalepiej, przynajmniej dla mnie. Bills też nie doceniam, tak samo jak niedoceniam Mario Williamsa uważam że jest przepłacony do najmniej o kilkadziesiąt milionów, kto śledzi ten wie że w ostatnich latach Texans grali lepiej w meczach kiedy on NIE grał (a jest to podany na kontuzje zawodnik). Pats po raz pierwszy od kilku lat mają ujemny bilans, póki co powrót Josha McDanielsa na stanowisko koordynatora ofensywy wygląda po prostu słabo, być może nalezy zadać sobie pytanie czy on w ogóle kiedykolwiek był dobry?
Nie wiem Ghost czy pamiętasz ubiegłoroczne spotkanie Pats w Buffalo, Brady tam bodajże z 3 picki posłał, myśle że kto jak kto ale i on i Belichick pamiętają o tym doskonale (cecha charakteryzująca wielkie postacie sportu - oni zawsze pamiętają, jak T-Mac rzucił słynne 13p w 35 sekund Spursom, to Popovich był na Houston przez kolejne kilka lat niezwykle cięty, nic im nie odpuszczając).

San Fran już tylko 3.5p handicapu, dziwne, nie wiem co by tu miało za J-E-T-S przemawiać, bo na pewno nie kobieciarz "Sanchise" wink

Z meczy o 22, to same podejrzane spotkania na czele z Green Bay - Saints. Saints na 0-4?

Chiefs nie kupuje. SD ma całkiem niezłą obronę biegową, i Jamaaaaaaal 280y jardów z skrimidżu raczej nie powtórzy. Z drugiej strony na człowieka zagadkę Phillipa Riversa to nawet nie trzeba naciskać żeby INTy rozdawał na lewo i prawo. Kto widział jego żenadę tydzień temu z Falcons wie o czym mówię. Choć ochrona (linia ofensywna) jest do kitu, to też trzeba przyznać, ktoś tam po kontuzji dziś wraca (juz nie pamiętam). Naprawdę dużo pomyłek Riversa w podejmowaniu decyzji (typu: wiadomo że Gates to super zawodnik, ale jak jest potrajany, to jak ma łapać? Tydzień temu jak Patriots podwajali Fitza przez całe spotkanie a ten skończył mecz z 4 jardami total), nikt chyba nie wie dlaczego Turner tam jeszcze na pozycji trenera pracuje. Ciężko żeby mieli wyniki jak tam nawet ciśnienia na wygrywanie meczy nie ma.

Do góry
#5568155 - 30/09/2012 23:40 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: unkn0wn]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: unkn0wn
Wszyscy śpią to coś jeszcze z mojej strony wink Z braku edycji post pod postem


New England &#8211; Buffalo Bills over 3.5 sacks 3/10 @ 2.03 pinnacle Moje drugie podejście do tego rodzaju zakładu ale po tym jak pojawiła się informacja, że nie zagra Mankins, przy takim kursie, to jest must bet. Logan jest najlepszym OL w Pats i jednym z najlepszych w całej lidze. Bez niego to już nie jest to samo, bo raz, że nie da się go zastąpić a dwa inni OL starając się uzupełnić jego rolę graja strasznie słabo. Zagrają dziś spotkanie w jednej dywizji z drużyną, która ma na swoim koncie 9 sacków i kilku pass rusherów bardziej niż dobrych Dareus, Anderson czy jeden z najlepszych w lidze "Super Mario" Williams. Tak jak przy spotkaniu z Tennesse wierzę, że obrona Patriots dołoży swoje i linia zostanie przekroczona. Poprzednim razem były 3 sacki, dziś powinno być więcej smile GL


Typ faktycznie wyglada ciekawie. Co prawda mam inne zdanie o zawodnikach reprezentujących ciśnienie na rozgrywacza (pass rush) w Buffalo, ale linia ofensywna Pats się sypie i nie jest to żadna tajemnica. Jak ktoś ogląda mecze Patiots to wie o czym mówię. Do tego Tom ma tendencję do przyjmowania sacków zamiast np. desperackiego wyrzucania gały na out - nie dlatego że tego nie potrafi, tylko pozwala to w dużym stopniu zminimalizować ryzyko urazu zawodnika, a Tom to przecież już nie młodzieniaszek (35 ma?) mimo że młodo wygląda.


Edited by Skiper (30/09/2012 23:41)

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Akhu), 3713 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07