Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#5538789 - 12/09/2012 21:20 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: mln]
Drunken Master Offline
enthusiast

Meldunek: 01/09/2012
Postów: 338
Originally Posted By: mln
no nie było łatwo, dużo szczęścia.
niestety sporo ekip podchodzi do takich spotkań minimalistycznie,
wczoraj mieliśmy na to więcej dowodów, choćby Włosi...


Polacy tak podeszli laugh

Do góry
Bonus: Unibet
#5580462 - 08/10/2012 05:02 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Piątek 12 października

Holandia-Andora handi -4,0 1,67
Anglia -San Marino handi -4,0 1,40
Gamebookers

Nie ma co w tygodniu pograć to już za wczasu wpadł mi do głowy pomysł na zagranie powyższych typów.
Zarówno Holendrzy i Anglicy mocno podreperują w piątek swój bilans bramkowy.
Ktoś powie ,że zagrają na pół gwizdka,ale na stadiony De Kuip w Rotterdamie i Wembley z pewnością przyjdzie dużo ludzi w jednym celu aby popatrzeć na strzeleckie popisy swoich reprezentantów.
O ile Andora jeszcze na początku trochę próbuje szarpać ,to po stracie tak drugiego gola zaczynają chodzić po boisku.Co prawda Rumuni wymęczyli 4-0 w końcówce,ale wcześniej niemiłosiernie pudłowali.
Tutaj do rozstzrelania Andory podejda tacy napastnicy jak Van Persie,Huntelaar,Kuyt więc będzie miał kto postrzelać.

Zespół San Marino myślę ,że nie odda celnego strzału na bramkę Anglików,a w obronie co pokazały wcześniejsze mecze chłopaki się strasznie gubią w prostych sytuacjach.
Przewiduję,że Anglia zaaplikuje więcej niż 5 goli amatorom,ale nie będę się pastwił i zagram - 4,0 dla bezpieczeństwa..

Jedynym malutkim argumentem co do 1% obawy przed wsejściem tych typów jest niedawny mecz Niemców z Wyspami Owczymi (3 : 0)
Wydaje się jednak ,że Wyspy Owcze grające po skandynawsku są trochę silniejsze od Andory i San Marino.

Do góry
#5580469 - 08/10/2012 05:22 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Gustawo Lima Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2012
Postów: 6097
Skąd: Frei Stadt Danzig
Jaki jest sens pchać się w takie gówniane kursy, w meczach, które się muszą odbyć i tyle o nich można powiedzieć?
Coraz bardziej czołowe zespoły zlewają takie mecze, bo im się poprostu nie chce, a ponadto zawodnicy są tak obciążeni,że nie ma sensu się zabijać, aby wbić 5 goli jakiejś zbieraninie piekarzy i kelnerów...
A nawet im te 5 goli wbić to nie jest taka łatwa sztuka, wystarczy popatrzec na wyniki poprzednich meczy, takie potęgi jak Włosi czy Niemcy męczą po 2-0 z ogórkami, bo po co wiecej, chodzi o 3 pkt. Holendrzy to jeszcze mają atak i strzelanie goli we krwi ale Angoli za nic w świecie bym nie dał bo oni mentalnie leję na takie coś, czy wbiją stolarzom 3 czy 10 bram...

Do góry
#5580480 - 08/10/2012 05:54 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
musze jeszcze chwile posiedziec, wiec sie odniose, tak na swiezo

podzielam zdanie GL, anglia-4.5 po @1.4 ... jakze katastrofalny kurs na jakze wysoki handicap

moim zdaniem predzej anglicy rozniosa nas 5-0, niz tych biedaczkow

po 1, zaraz po meczu z san marino graja duzo ciezszy mecz z nami, wiec jestem przekonany, ze beda szafowac silami w pierwszym meczu, -4.5 moze i pokryja, ale na litosc, @1.4?
po 2, sezon zaczal sie na dobre, mecze co 3 dni czyli spore obciazenia
po 3, angole zawsze graja "wyrachowana" pilke, tam gdzie nie trzeba sie nabiegac, zwyczajnie nie biegaja

postaram sie wrzucic jutro swoje przemyslenia/typy ... wink

Do góry
#5580607 - 08/10/2012 16:31 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Handi -4.5 za 1.4 na Anglię to wg mnie marny kurs.
Przydałby się wyraźnie wyższy.

Ale z drugiej strony spojrzałem na listę meczów San Marino
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_meczów_reprezentacji_San_Marino_w_piłce_nożnej

Handi takie dość często jest pokrywane.

Jednak ja odpuszczam bo to momentami loteria. Anglicy też mają pewne problemy w kadrze i podejdą na luzie. Dla nich ważniejszy mecz z Polską.
Ponadto dużo zależy od tego jak się mecz ułoży. Nasza kadra miała już kiedyś słynną męczarnię wyjazd 0-2 i bramki dopiero w ostatnim kwadransie smile

Do góry
#5580619 - 08/10/2012 16:47 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Nawet Anglicy jeśli podejdą minimalistycznie do spotkania z San Marino to nie chce mi się wierzyć ,żeby nie uderzyli 5 goli.
Patrząc na wyniki SM to handi -4,5 za 1,40 jest dla mnie,powtarzam dla mnie,niezłym kursem jako składnik kuponu ako pomiędzy 2,5-3 jakie staram się przygotować na piątek.
Myślę,że San Marino odstaje mimo wszystko od nasłabszych w Europie Malty,Wysp Owczych i chyba Andory też.
Równy rok temu słaba Mołdawia uporała się u siebie z nimi 4-0.

Trzeba przeanalizować inne mecze,ale to na spokojnie jak będzie chwila czasu.

Do góry
#5580722 - 08/10/2012 17:54 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Bułgaria - Dania:

Stawianie na równo kursów Duńczyków z Bułgarią to dla mnie lekkie nieporozumienie. Bułgarzy męczyli się z Armenią ostatecznie wygrywając 1-0, po czym frajerski remis z Włochami. Makarony zagrały słabiutki mecz, a mimo to zdołali wpakować Bułgarom 2 bramki. Ten mecz powinni wygrać gospodarze, ale nie potrafili wykorzystać swojej przewagi. Dlatego ta drużyna nigdy nie będzie wzbudzać we mnie pozytywnych odczuć. Dania na początek remis, też dali ciała jak Bułagrzy z Włochami, bo Czesi nie istnieli, byli jedynie tłem, a skończyło się 0-0. Nie mniej jednak gdy widzę kursy na to spotkanie z taki rywalem jak Bułgaria to cieszy mi się micha, bo goście to dla mnie drużyna o klasę lepsza.

Dania 2.50

Estonia - Węgry:

Estonia beznadziejnie, tragicznie zaprezentowała się w dwóch pierwszych meczach. Rywale całkowicie ich przyćmili, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Dlatego w tym meczu także widzę spore value w kursie na gości.

Węgry 2.35



Szwajcaria - Norwegia:


Helweci na tle takiego rywala jak Norwegia i tego pokroju drużyn to ekipa bardzo solidna. Wikingowie słabiutki występ na Islandii i porażka 0-2, szczęśliwa wygrana z Słowenia 2-1 - zwycięski gol padł doliczonym czasie gry. Tak to Norwegowie nie pokazali nic specjalnego, a Słoweńcy też póki co nie rozpieszczają swoich fanów, więc takie "męki" z Słowenią u siebie nie wróżą pozytywnie. Szwajcaria lider grupy, dwie wygrane, wg mnie, podtrzymają dobrą passę

Szwajcaria 1.80



Grecja- BiH:


Ładnie rozstrzelała się Bośnia, oczywiście rywale nie byli wymagający - Liechtenstein oraz Łotwa, ale 12 bramek w dwóch meczach robi wrażenie. BiH ma kim postraszyć w przodzie, może Grecja to nie jest jakiś łatwy teren do zdobycia, ale nie wierzę, że będąca w takiej dyspozycji ofensywa Bośni nie zdobędzie bramki. Gospodarze też powinni od siebie coś dołożyć.

BTS 1.92

ciekawie wygląda kurs na BTS w meczu Rosja - Portugalia - 2.00

Do góry
#5580956 - 08/10/2012 21:23 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
macedonia+0.5 @2.11 5/10
macedonia-0.5 @5.08 1/10


nie jestem w stanie zrozumiec tego faworyzowania chorwatow - miesiac temu oba zespoly zagraly ze soba, tyle, ze w chorwacji, hrvacka wymeczyla wygrana po golu jelavica w 69 minucie - wygladalo to tak:

Croatia FYROM
1 Goals scored 0
2 Attempts on target 3
5 Attempts off target 4
5 Corners 7
10 Fouls committed 11
3 Yellow cards 2
0 Red Cards 0

tutaj dwa inne, nieco rozniace sie raporty:
http://espnfc.com/uk/en/report/334587/report.html?soccernet=true&cc=5739
http://www.guardian.co.uk/football/match/2012/sep/07/croatia-v-macedonia

meczu nie ogladalem, ale z kazdego wynika, ze macedonia byla absolutnie rownorzednym rywalem dla chorwatow - rozumiem, ze goscie posiadaja nieco bardziej znane nazwiska, ale macedonia to solidny zespol, charakteryzuje ich dobrze zorganizowana defensywa i zelazna taktyka

chorwatow widzialem natomiast w meczu z belgami - strzelili z zaskoczenia szybkiego gola i cofneli sie gleboko, grajac na czas i czekajac na gwizdek koncowy, co o maly wlos nie skonczylo sie porazka - stimac w przeciwienstwie do bilica jest bardzo niepopularny wsrod chorwackich kibicow(zajmuje sie wszystkim czyli niczym - celebryta, polityk, komentator, biznesmen), brakuje mu doswiadczenia itd itd)


Do góry
#5580989 - 08/10/2012 22:33 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
szwajcaria/ukraina @2.33 6/10

szwajcaria ze swoim zdolnym mlodym pokoleniem to aktualnie jedna z tych ekip, ktore nie musza sie bac nikogo - mieszanka mlodych, przebojowych i dobrze rokujacych wilczkow + doswiadczenie i rutyna(piatka wrzucona niemcom w towarzyskim potwierdza, ze ten zespol ma spory potencjal)

norwegowie przegrali ostatnio w islandii, w szwajcarii przyjdzie im zagrac z zespolem o klase lepszym, wiec trudno spodziewac sie, by cos tu zdzialali

ukraina ... po remisie na wembley, totalna glupota byloby stracic punkty w moldawii - handicapow nie tykam, ukraincy 4 dni pozniej maja na rozkladzie czarnogorcow i sprawa oczywista jest, ze z moldawii trzeba wyjechac z zapasem sil, ot przyjada, zrobia swoje i wraca do siebie, oczekujac na jovetica i spolke

Do góry
#5583246 - 11/10/2012 16:35 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
17:00 Rosja - Portugalia
17:30 Finlandia - Gruzja
18:00 Czechy - Malta
18:00 Kazachstan - Austria
18:00 Wyspy Owcze - Szwecja
19:00 Albania - Islandia
19:00 Armenia - Włochy
19:30 Liechtenstein - Litwa
19:30 Turcja - Rumunia
20:00 Białoruś - Hiszpania
20:00 Bułgaria - Dania
20:00 Mołdawia - Ukraina
20:15 Słowacja - Łotwa
20:30 Estonia - Węgry
20:30 Holandia - Andora
20:30 Macedonia - Chorwacja
20:30 Serbia - Belgia
20:30 Szwajcaria - Norwegia
20:45 Grecja - Bośnia Hercegowina
20:45 Irlandia - Niemcy
20:45 Słowenia - Cypr
20:45 Walia - Szkocja
21:00 Anglia - San Marino
21:00 Luksemburg - Izrael

Do góry
#5584302 - 12/10/2012 04:40 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moje przemyślenia tak na szybko co do tej kolejki eliminacji

Serbia - Belgia typ X grupa wyrównana Serbia z Walią się rozstrzelala obie ekipy ofensywnie grają Belgia prezentuje sie w ostatnich spotkaniach bardzo przyzwoicie i stac ich przynajmniej na remis z Serbią chociaz faworytem Serbowie w tym spotkaniu i obok Chorwatów zespoły, które powinny wlączyć się do walki jeśli nie o awans bezpośredni to o miejsce barażowe.

Słowacja - Łotwa 1 Słowacja na własnym terenie powina wywalczyć komplet punktów, Łotwa beznadziejnie wystartowała w eliminacjach porażki we wrzesniowych spotkaniach z Bośnią i Grecja jeśli sie nie mylę tym razem też na przełamanie się mie zanosi
Mołdawia - Ukraina typ 2 po udanym występie przeciwko Anglii i cennym remisie Ukraina powinna odnieść zwycięstwo nad Mołdawią, dołączając tym samym do zespołów mających po 4 pkt no chyba, że Mołdawianie zrobią niespodziankę na własnym terenie bo tak do zera w dwóch pierwszych występach przegrali, wydaje się to mało prawdopodobne po tym co prezentowali we wrześniu.
Turcja - Rumunia typ 1 Turcja potrzebuje zwycięstwa w tym spotkaniu po tym jak ulegla Holandii będzie im ciężko Rumunia dobrze rozpoczeła eliminacje ugrała 6 pkt jednak tym razem rywal bezpośrednio zainteresowany awansem możliwy też remis na koniec
Bułgaria - Dania propozycja czysta 2 dla ryzyka lub 02 Bługaria na swoim terenie jest groźna wykorzystała słaba postawę Włoch powinna ten mecz wygrac a zremisowałs bo Włosi mieli szczęście z Armenia wcale łatwo sie nie gra. Trudno wywnioskować jak bedzie Danię czeka wymagajace zadanie jeśli chcą wygrać nie wiem czy to poprzednie eliminacje były jak Bułgaria ugrała remisy ze Szwajcarią i Czarnogóra na własnym terenie z Anglikami chyba przegrali te kursy po równo wcale nie są przesadzone, niby Dania wyżej w rankingu jednak na wyjeździe nie jest łatwo wygrywać z Czechami mecz był przykladem Dania spokojnie mogła wygrac a tego przez nieskutecznosć nie zrobiła

Do góry
#5584321 - 12/10/2012 08:35 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Originally Posted By: Iwdakuno
Nawet Anglicy jeśli podejdą minimalistycznie do spotkania z San Marino to nie chce mi się wierzyć ,żeby nie uderzyli 5 goli.


Popieram ten typ. San Marino u siebie coś tam jeszcze potrafi powalczyć, ale na wyjazdach to już katastrofa. Anglicy to nie jest reprezentacja typu Niemcy, że władują im kilkanaście goli, ale te 5 spokojnie strzelą nawet jak kompletnie zlekceważą ten mecz.

Do góry
#5584960 - 12/10/2012 22:52 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Irlandia - Niemcy ( 1. - 0 ) // handicap 3-drogowy
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Betsson

De facto typ jest na wygranie spotkania przez reprezentację Niemiec dokładnie jedną bramką, czyli jak to miało miejsce we wrześniowym meczu z Austrią (2-1). Typ być może jest dość ryzykowny ale pamiętajmy, że reprezentacja Niemiec ostatnio raczej nie zachwycała. 3-0 z Wyspami Owczymi przyjęto za zachodnią granicą dość chłodną, krytykując tym samym postawę podopiecznych Joachima Loewa, później natomiast było wspomniane 2-1 z Austrią. Wcześniej tuż po Euro2012 Niemca przegrali 1-3 z Argentyną a i same Mistrzostw Europy nie były tak udane dla naszych zachodnich sąsiadów jak się spodziewano. Dodam tu również to, że w fazie grupowej Niemcy wygrywali dokładnie jedną bramką i z Portugalią (1-0) i Holandią (2-1) jak i z Danią (2-1) jedynie w ćwierćfinale z Grekami wygrali dwiema bramkami (4-2).
Irlandia natomiast mimo, że na Euro2012 niczym specjalnie nas nie zachwyciła to jednak jest to reprezentacja mocna, dobrze grająca w defensywie i w eliminacjach do Euro potwierdziła to tracą dość mało bramek. O korzystny rezultat z Niemcami może być ciężko, bo z kadry wypadli Sean St. Ledger z Leicester City, Glenn Whelan z Stoke City i Kevin Doyle z Wolverhampton Wanderers jednak myślę, że nie należy się spodziewać w tym spotkaniu wysokiego zwycięstwa Niemców. Niemcy jak już wspomniałem mają ostatnio gorszy okres, ta gra nie wygląda tak jak sobie tego za naszą zachodnią granicą oczekuje, ponadto po ostatniej kolejce Bundesligi z kadry wypadli Lars Bender z Bayer Leverkusen i Mats Hummels z Borussia Dortmund. Mój typ więc na to spotkanie to zwycięstwo Niemiec, ale zwycięstwo minimalne, jednobramkowe.

Do góry
#5585818 - 13/10/2012 04:18 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiejsze spotkania eliminacji zakończyły się sporymi niespodziankami Dania wwiozła tylko remis Węgry wygrały zgodnie z oczekiwaniami zwycięstwa Rumunnii i Belgii remisy Szwajcarii i Grecji Ukrainy nie typowaliśmy w tym kierunku tym razem 3 kolejka słabo wypadła ciekawe mecze z dobrymi kursami niestety na korzyść bukmacherów rozstrzygnięcia, może we wtorek pójdzie nam lepiej.

Do góry
#5588894 - 16/10/2012 05:54 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
nie mam weny po ostatniej kolejce, wiec "ide na latwizne"

bosnia-1.5/chorwacja o1.5 gola/belgia-1 @3.57 4/10

bosniacy u siebie z litwa, w ktorej zabraknie cesnauskisa(edgaras - zaladowal 2 bramki liechtensteinowi) a takze mikoliunasa(255 minut w 3 meczach eliminacyjnych), splywaja coraz to nowsze wiesci o kolejnych kontuzjach/urazach u gosci, wiec rodzi sie pytanie jak wysoko wygraja bosniacy?

chorwaci mnie zawiedli i jednak ograli macedonie na wyjezdzie, tym razem zagraja u siebie z reprezentacja o nazwie "gareth bale i przyjaciele", ramsey pauzuje za kartki - zdziwie sie bardzo, jesli takie nazwiska jak modric, perisic, mandzukic czy jelavic beda mialy problem ze strzeleniem 2-4 bramek absolutnie beznadziejnej walii

belgia, o nich zdaje sie, juz pisalem ... wciaz marnuja swoj potencjal, wygrana 3-0 w serbii, podobno, mocno zaklamuje obraz gry, no ale tym razem przybywaja, zawsze beznadziejni, szkoci - przegrali w walii, tym bardziej polegna w belgii

wszystko w triplu, bo pewniaczki takie, ze az strach ... wink

Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Bośnia i Herzegowina -1.5 Bośnia i Herzegowina v Lithuania
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/10/2012 Brak 1.625 Odbędzie się
2 Chorwacja powyżej 1.5 Chorwacja v Walia
(Suma goli drużyny) 16/10/2012 Brak 1.44 Odbędzie się
3 Belgia -1.0 Belgia v Szkocja
(Dodatkowy handicap azjatycki) 16/10/2012 Brak 1.525 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

niech sie dzieje ...


z pomyslem na anglie-1 jeszcze sie przespie, ale do jutra raczej nic sie nie zmieni - bardzo sceptycznie podchodze do tego meczu, na moje skonczy sie wynikiem w okolicach 0-2, 1-3, jak zagram to "dam znac"

Do góry
#5588898 - 16/10/2012 08:00 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Over w meczu Niemcy-Szwecja wygląda fajnie, ale kurs zniechęca no chyba, żeby zagrać over 3,5. Obie drużyny powinny sobie postrzelać, tutaj raczej nie ma mowy o jakimś murowaniu się.

Co do meczu Polski z Anglią, to rozum mówi Anglia, ale z drugiej strony Polacy potrafią się sprężyć na mecze z tak wielkimi rywalami, warto przypomnieć sobie mecze z Portugalią. Mimo wszystko over 1,5 Anglików kusi.

Do góry
#5589232 - 16/10/2012 20:00 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska - Anglia

Saturas potrafią sie sprężyc ale i tez rozprężyć i sparaliżować jak na Euro. Miejmy nadzieje ze dzis bedzie wszystko dobrze.

Co do zestawienia naszej ekipy którą przepuszczają media. Moim zdaniem w bramce jednak Kuszczak powinien zagrac. Jednak Tyton nie jest pewny w interwencjach w 100%, przerwa w grze sie troche odbiła na jego formie. Ale jest jeden duzy plus po jego stronie, zeby go dzis jednak wystawić to regularne występy w kadrze, wiec wiemy co po nim mozna sie spodziewać.

Za T. Kuszczakiem regularna gra w klubie. I b.dobre solidne recenzje. Gra na wyspach od dłuższego czasu, z niektórymi zawodnikami z wysp zna sie osobiście i zna ich mocne i slabe strony. Co moze miec kolosalne znaczenie w trakcie spotkania i mozna to wykorzystać. A swoja droga bardzo by mu zalezalo na dobrym wystepie i utarciu nosa co nie ktorym do jego osoby.

Na lewej obronie zaryzykował bym i wstawił Komorowskiego. Obok Glik-Wasyl-Piszczek. Komorowski powinien lepiej sie spisac przeciwko Anglii niz Wawrzyniak. Moze nie jest Boltem ale tez żółwiem nie, warunki fizyczne jednak lepsze od Kuby i w przepychankach itd. lepiej powinien sie spisać.

A co do Obraniaka podejrzewam dzis zagra jeden z najlepszych spotkan w kadrze, a moze i najlepsze spotkanie. Z tego względu ze Blaszczykowskiego nie ma. Cos pomiędzy nimi nie funkcjonowało jednak ostatnimi czasy na boisku i chyba poza tez. Wiec to idealne spotkanie dla Ludo na przełamanie sie, kiedy jak nie teraz.


Rywal słynie z dobrych warunków fizycznych. A zniwelować mozna je szybkością i ruchliwością na boisku. Anglicy zapowiadają ze podejda bardzo poważnie, ale jednak moga troche nas zlekceważyć. Zawsze przeważnie nas ogrywali wiec moga podejsc na luzie ze i dzis na luzie wygrają. Po zwycięstwie nad San Marino 5:0 moze wdac sie rozluźnienie w ich szeregach. Licze dzis na dobra gre naszych orłów i pelna walke od pierwszej do ostatniej minuty i odniesieniu heroicznego zwyciestwa w najgorszym wypadku podzialem pkt.

Polska DNB 2.95 kurs z Betsson.

Do góry
#5589304 - 16/10/2012 20:48 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Oli2424 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2005
Postów: 3504
Fajnie, że wieje optymizmem i ludzie liczą na zwycięstwo Polaków ale...

Na jakiej podstawie? W środku pola zagrają prawdopodobnie krychowiak z Borysiukiem czyli dwóch młokosów w tym jeden z 2 ligi niemieckiej. Parę stoperów moge stworzyć Wasilewski z Perquisem czyli obecnie dwóch rezerwowych w swoich klubach... Na bokach pomocy mają grać Grosicki z Wszołkiem. Wszystko łądnie pięknie cenię ich za szybkośc, technikę ale to chyba jeszcze nie ten poziom. Z przodu ma grac Lewandowski, a za nnim pewnie Obraniak...

My nie gramy dzisiaj z RPA i inna Mołdawią tylko z ANGLIĄ! Wszyscy pisza, ze Anglicy najsłabszy skład od lat itp. A My jaki mamy?! Ten sam skład ( z 2-3 wyjatkami) zajął OSTATNIE miejsce w najsłabszej grupie Euro 2012!

Dzisiaj gram na Anglie po kursie @1,90. I proszę nie pisać, że nie jestem patriotą itp. bo w bukmacherce nie można miec sentymentów. Poprostu nie widzę żadnych argumentów za graniem w strone Polski.

Do góry
#5589330 - 16/10/2012 21:03 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
simka_airMen Offline
old hand

Meldunek: 16/08/2003
Postów: 970
Skąd: Hmm
Oli2424 nic dodac nic ujac.. Ten optymizm polakow zawsze wygasa w meczach... Ale trzeba w cos wierzyc..

Do góry
#5589720 - 17/10/2012 01:06 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Przyznam się, że też zagrałem Anglię.
2.14 w Betfair wydaje się dobrym kursem.

Kadra gra bez wyrazu. Euro2012 totalnie położone.
A nadzieje wielkie.

Już tyle spotkać mieliśmy bardzo ważnych i jakoś ciężko nam wygrać z mocną reprezentacją o punkty.
Lewandowski i Piszczek to największe gwiazdy naszego zespołu. Tylko, że oni od dawna nie zagrali dobrego spotkania w kadrze.
Nawet obecnie w bramce mamy gorzej niż Anglicy (jakiś czas temu rzecz niewyobrażalna!). Tytoń jest porządnych bramkarzem ale daleko mu do Harta. Poza tym w PSV grzeje ławkę ... chyba nieprzypadkowo ...
Obrona mnie nie przekonuje bo znowu jakieś zmiany a dobrych obronców na środku od dawna nie mamy. W pomocy wystąpi Wszołek - fajnie! Ale chłopak ma 20lat i jedynie ograł się w Ekstraklasie. A tu zagrają gwiazdy Premiership.

Tak naprawdę możemy wygrać jedynie walecznością. A sami widzimy ile tej walki jest w grze kadry w tym roku. Bo umiejętności dość średnie ...

Anglia to też nie potęga. Mają świetnych piłkarzy ale bez wielkich sukcesów. Jednak na każdej pozycji mają przewagę i jeśli zagrają dobrze to my nie mamy czego szukać niestety ...

Typ zagrany za małą stawkę.
W sumie jak przegram to się ucieszę jako kibic. Bo chciałbym w końcu dobrego meczu naszej kadry. Po cichu liczę. Ale jak mam coś zarobić to stawiam tam gdzie niezły kurs. Zobaczymy jak na tym wyjdę ...

Do tego Bośnia-Litwa - Bośnia wygra do zera. Nie widzę potencjału ofensywnego u Litwinów. Bośnia powinna to wygrać a kurs 1.8-1.85 mi pasuje bo 1-0, 2-0 tutaj może paść.

Podobnie gram Belgię ze Szkocją. Tutaj za wygraną Belgii do zera płacą 2.12.
Niewielkie stawki ale spróbuję. Gospodarze są faworytami, grali nieźle a goście to typowe zespoły z dolnej półki, które na wyjazdach niewiele strzelają i się murują.

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Józef Małolepszy, ANZELMO, ElNinho[mmdea], alfa, rafal08, wHiTe_StAr, burbon), 3687 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580260 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49