Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#5598748 - 23/10/2012 20:54 Europejskie puchary 2012/2013
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Noliko Maaseik - CAI Teruel 1 (-1.5 seta) 1.49 betsson

Ruszamy z Ligą Mistrzów.
Mecz grupy F.
Obok Noliko i Teruel znalazły się w niej też Arkas Izmir i Marek Dupnica.
Turcy utrzymali skład z zeszłego sezonu, gdzie doszli do F4 i to chyba oni powinni być faworytami tej grupy.
O 2., premiowaną awansem lokatę walkę stoczą Noliko i Teruel.
Dziś mecz między nimi, wyżej oceniam Belgów.
Maaseik od lat jest groźną dla wszystkich ekipą, bez wielkich indywidualności, ale ze zgranym i solidnym zespołem, który szczególnie mocny jest u siebie w hali.
Teruel nazwiskami nie prezentuje nic szczególnego, myślę, że nie dadzą rady wyjść z grupy.
W rodzimych ligach zarówno CAI jaki i Noliko są dominatorami.
W Belgii rozegrano 4 kolejki, w Hiszpanii 3.
Noliko i Teruel nie straciły w nich seta.
Gospodarzy uważam za drużynę solidniejszą, mocniejszą, do tego niezwykle ważny dla Maaseik atut własnego parkietu i świadomość, że wygrana za 3 punkty to bardzo ważny krok w kierunku fazy play-off.
Gramy -1.5.

Do góry
Bonus: Unibet
#5598803 - 23/10/2012 21:24 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Analiza usera maxior

Noliko Maaseik - CAI Teruel EH
Typ: poniżej 180.5
kurs 1,85

Rozpoczyna się kolejny sezon siatkarskiej Ligi Mistrzów bardzo wyjątkowy dla Polskiej siatkówki. Po raz pierwszy zobaczymy w rozgrywkach trzy Polskie kluby. Jednak dzisiaj skupię się na innym spotkaniu. w Maseik gospodarze podejmą mistrza Hiszpanii z Teruel. Moim zdaniem zobaczymy tutaj bardzo jednostronny pojedynek, w którym przekonujące zwycięstwo odniosą Belgowie. Zarówno jedni jak i drudzy bezproblemowo rozpoczeli sezon ligowy wygrywając wszystkie mecze po 3:0. Ale nie przywiązywałbym do tego zbyt dużej wagi ponieważ poza Knacke Roeselare obie drużyny nie mają w swoich krajach równych sobie drużyn. Obie drużynyny nie posiadają w swoich szeregach jakiś znanych nazwisk ale mimo wszystko gospodarze są dla mnie faworytami. Po sezonie z drużyny odeszli Van Decraen i Harnskamp natomiast przybyli Gielen, Caldwell ale najważniejsze dla klubu było zatrzymanie mierzącego 2.08 belgijskiego środkowego Simona Van de Voorde. Natomiast u Hiszpanów zmienił się praktycznie cały skład w stosunku do poprzedniego sezonu. Po tak wielkiej przebudowie zespół gości będzie potrzebował o wiele więcej czasu na zgranie i zrozumienie się. Będzie to doskonała szansa dla gospodarzy na szybkie i łatwe zwycięstwo a każdy wygrany set przez CAI można uznać za niespodziankę.

Do góry
#5600408 - 24/10/2012 19:48 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
Leyton Offline
old hand

Meldunek: 30/01/2009
Postów: 810
Hypo Tirol Innsbruck - VfB Friedrichshafen 2 (-1.5 seta) 1.64 betsson

Mecz 1. kolejki Ligi Mistrzów, grupa A.
Rywalizują w niej Zenit Kazań, Innsbruck, Friedrichshafen i Roeselare.
Nie ma co szukać niespodzianki - 1. miejsce zarezerwowane dla Zenitu.
O 2. lokatę walczyć będą więc Fredki i Knack Roeselare.
Innsbruck ze swoim składem powinien uplasować się na końcu stawki w tej grupie.
Niemiecki zespół od lat jest niesamowicie groźny dla najlepszych w Lidze Mistrzów.
Podopieczni Steliana Moculescu raz nawet wygrali te rozgrywki.
Ich siła opiera się na solidności, wypracowanej grze i wielkiej ambicji.
W tym roku też faza play-off to na pewno cel minimum.
Dziś grają w Innsbrucku z tamtejszym Hypo Tirol, którego skład personalny wygląda bardzo przeciętnie, by nie powiedzieć słabo.
Sprawa wygląda tak, że jeśli nie stanie się dziś nic 'dziwnego', to Fredki spokojnie w Austrii wygrają.
Gospodarze po prostu nie mają poza grą u siebie żadnych argumentów.
Warto zagrać na VfB.

Do góry
#5601817 - 25/10/2012 17:29 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Arago de Sete - Asseco Resovia Rzeszów EH(2.5:0)
Typ: Resovia
Kurs 2.70
Nieukrywam, że w tym meczu faworyzuję drużynę gości z kilku powodów. Po pierwsze Rzeszowianie mają o wiele mocniejszy skład. Resovia z Achremem, Bartmanem i jednym z najlepszych libero świata Ignaczakiem z pewnością może więcej zdziałać w całych rozgrywkach niż gospodarze. Oczywiście Sete przeprowadziło przed sezonem kilka wartościowych transerów. Pozyskali słowackiego atakującego Milana Bencza, niemieckiego środkowego Lucasa Bauera i Jean Philippe Sola. Jednak w porównaniu do Mistrzów Polski te nazwiska wrażenia na mnie nie robią. Po drugie Francuzi dostali się do LM niejako kuchennymi drzwiami. Przy problemach finansowych Poitres, które regularnie grało w LM zdecydowano się dać szansę dubiutantowi. Po trzecie w zeszłym sezonie w ćwierćfinałach pucharu CEV Rzeszowianie bez więskzych problemów wygrali na wyjeździe 3:1 i u siebie 3:0. A po czwarte nie ma co ukrywać, że wraz z Rematem Zalau Aragon jest najsłabszym ogniwem tej grupy, bo nie chce mi się wierzyć że są w stanie walczyć na równi z Cuneo i Resovią. A i kolejnym atutem Rzeszowa jest fakt, że mecz zostanie rozegrany w Montpeliera nie w Sete. Gospodarze nie dyspuną halą spełniającą wymogi CEVU, a w hala w Montpellier po części wyrówna szanse. Przewiduję bardzo gładkie zwycięstwo ASSECO.

Do góry
#5609997 - 31/10/2012 20:07 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Fenerbahce - Dinamo Moscow
Typ:2
Kurs: 1.81

Druga kolajka siatkarskiej ligi mistrzów i mamy bardzo ciekawe spotkanie. Po pierwszych meczach obie drużyny znajdują się w bardzo odmiennych nastrojach. Turcy przegrali na wyjeździe 0:3 ze Skrą natomiast Rosjanie pokonali u siebie 3:0 Tomis Constante. Przyznam się, że pierwszego meczu gospodarzy nie oglądałem ale osobiście nie spodziewałem się tak łatwego zwycięstwa Bełchatowian. Liczyłem na bardziej wyrównaną walkę w tym meczu choćby z powodu, że Fenerbahce ma w składzie Milijkovica, Bjelice i Cernica. Mecz pokazał, że tylko Milijkovic pomimo swojego wieku jest w optymalnej formie. Zdobył 15 punktów i został graczem meczu. A 1 punkt zdobyty przez Cernica pokazuje, że gwiazdorskim składem nie zawsze się wygrywa ważne spotkania. Dla porównania w zwycięskim meczu Dynama doskonale spisali się Denis Kruglov i Semen Poltavski a PEter VEres zaliczył 28 % perfekcyjnego przyjęcia. Gra Rosjan opiera się na kilku zawodnikach co mam nadzieję w dniu dzisiejszym da im znaczącą przewagę. Oczywiście na trudnym Tureckim terenie o zwycięstwo nie będzie łatwo, dlatwego kursy są adekwatne do ryzyka

Do góry
#5628751 - 13/11/2012 17:12 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Arkas Spor - Noliko Maaseik : Mecz łączna liczba punktów
Typ: AH powyżej 185.5 punkta
Kurs: 2.04

Moim zdaniem będzie najbardziej zacięty pojedynek ze wszystkich wtorkowych meczy facetów. Drużyny z dwóch pierwszych miejsc zmierzą się w walce o fotel lidera i tak naprawdę mimo faworyzowania gospodarzy nie zapowiada się tu łatwy pojedynek. Trzeba wziąć pod uwagę, że Turcy to uczestnik Final Four poprzedniej edycji LM. Wtedy w Łodzi nie zdziałali za wiele no ale zeszły sezon i tak zakońzcyli sukcesem. Na własnym parkiecie już nie raz pokazali, że bardzo ciężko ich pokonać. Ale z drugiej strony choćby przegrany u siebie set z najsłabszą drużyną w grupie świadczy o tym, że drużyna potrafi wyjść na boisko niezbyt skoncentrowana i zlekceważyć niżej klasyfikowanego rywala. Dziesiejszym rywalem będą Belgowie, którzy od wielu lat mierzą w awans do finałowego turnieju. Pamiętamy przecież mecz ćwierćfinałowy z sezonu 2010/2011 z Jastrzębskim kiedy podopieczni Lorenzo Bernardiego jakimś cudem wygrali z Noliko złotego seta. Uważam, że przynajmniej cztery wyrównane sety a możliwe, że tie break są najbardziej możliwymi rezultatami. I jedni i drudzy wiedzą o co grają a stawka jaką jest pierwsze miejsce w grupie nie pozwala na łatwe zwycięstwo którejść z drużyn.

Do góry
#5629731 - 14/11/2012 19:35 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Trientino-ZAKSA Kędzierzyn Koźle (ile będzie setów w meczu)
typ:AH poniżej 3.5
kurs: 2.21

W tym meczu przewiduję bardzo łatwe zwycięstwo gospodarzy. Ze składu ZAKSY w ostatniej chwili wypadł Piotr Gacek, którego zastąpi młody niedoświadczony Łukasz Koziura oraz Łukasz Wiśniewski. Są to bardzo znaczące osłabienie wśród Kędzierzynian, a młody libero z całą pewnością będzie bombardowany zagrywkami Kazijskiego i Juantoreny. Włosi po nieudanym Final Four zeszłorocznej LM (3 miejsce) wrócili na piedestał zdobywając tytuł Klubowego Mistrza Swiata. Mając na uwadze obecność Stokra i rozegranie Raphaella Trientino nie powinno zostawić najmniejszysz złudzeń drużynie bez najlepszego libero. Z takimi brakami raczej niemożliwe jest powtórzenie wyczynu z zeszłego roku kiedy ZAKSA dość nieoczekiwanie pokonała Triento 3:2. Brązowi Medaliści ostatniego sezonu to drużyna odmieniona. Z nowym sztabem szkoleniowym rozumie się bardzo dobrze a trener Castellani znakomicie zna środowisko siatkówki w Polsce. Jednak takich problemów personalnych moim zdaniem nie uda się przeskoczyć i dzisiejsze zwycięstwo gospodarzy w III setach będzie nie uniknione.

Do góry
#5636488 - 20/11/2012 17:46 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Cuneo - Asseco Resovia Rzeszów : Całkowita liczba punktów z handicapem AH (0:13.5)
Typ: 1
Kurs: 1.84

Zastanawiałem się długo, który typ w tym meczu będzie korzystniejszy. Czy to, że mecz zakończy się w trzech setach (kurs 1.80)czy właśnie hc punktowy. Wybrałem drugą opcję, dlatego że nawet przy przypadkowym wygraniu jedneo seta przez Rzeszowian typ cały czas ma szansę na wygraną. Co do samego meczu. Resovia stawiła się we Włoszech mocno osłabiona. Zbraknie Achrema i Nowakowskiego a nie wiadomo co z Bartmanem. Nawet z niezłym rozegraniem jakie prezentują Tichacek i Dobrowolski będzie bardzo ciężko przedrzeć się przez szczelny Włoski blok. Po ty co widziałem w Rzeszowie podpieczni Roberto Piazzy są dla zdecydowanym faworytem tego spotkania. Cała czwórka tj. Cwetan Sokołow, Wout Wijsmans, Luigi Mastrangelo i Earvin N'Gapeth siatkarzy gospodarzy prezentują taką formę, że przy gorszym przyjęciu Rzeszowian (choćby takim jak tydzień temu)jednym słowy nie będzie co zbierać. Obie drużyny zaliczyły zwycięstwa w swoich ligach, ale dla mnie o wiele cenniejsze jest zwycięstwo Cuneo z Veroną na wyjeździe niż Resovii z Kielcami u siebie. Niewiadomo czy Rzeszowianie skorzystają z usług Grzegorza Kosoka, który po perypetiach z kolanem miał przerwę w grze. Patrząc na to wszystko dla mnie faworyt spotkania jest tylko jeden i to gospodarze powinni podtrzymać status drużyny, która nie przegrała w LM dotyczas nawet seta.

Do góry
#5637838 - 21/11/2012 20:01 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Itas Diatec Trentino
typ: AH mniej niż 3.5 seta
kurs: 2.40

Powtórka typu sprzed tygodnia i myślę, że rezultat będzie taki sam. Gospodarze standardowo bez Gacka za którego zagra pradopobnie Kapelus albo Koziura a także nie będzie Łukasza Wiśniewskiego. Mając po drugiej stronie siatki takie gwiazdy jak Stokr, Juantorena czy Kazijski wręcz nie możliwe jest zagrożenie faworytom. Na dodatek po ostatniej porażce z Delectą atmosfera w drużynie trochę się pogorszyła. Widać, że brak podstawowych siatkarzy źle wpłynął na formę Kędzierzynian. Ponadto trzeba podkreślić, że Triento po zwycięstwie w KMŚ radzi sobie coraz lepiej. W lidze Włoskiej seria 5W no i w LM zwycięstwa bez straty seta. Obie drużyny miały okazję grać ze sobą w zeszłym roku i wtedy Trientino bezproblemowo pokonało Kędzierzyn 3:0.

Do góry
#5639485 - 22/11/2012 20:32 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
mb3 Offline
member

Meldunek: 12/03/2009
Postów: 120
Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzyń)
Mecz: Rabita Baku K - Trefl Sopot K
Typ: Powyżej 180.5 punktów
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Data: 22.11.12 r. godz: 15:00
Analiza:

Myślę ,że jak najbardziej stać nasze siatkarki na niespodziankę w tym meczu i bukmacherzy chyba poszaleli z tym kursem ,aż 12 na nasze siatkarki. Stawką 1/10 gram dziś na Trefl , a zaciekawił mnie jeden typ , który zaoferował co ciekawe bukmacher Betsson, a to over punktowy 180.5. Trochę wysoka linia jak na ten mecz ,ale myślę ,że naprawdę nasze pokażą dobrą siatkówkę. W ostatnim meczu uległy wprawdzie 0-3 ,ale powalczyły szczególnie w drugim i trzecim secie i myślę ,że dziś ten przynajmniej jeden set jest w zasięgu , wiem ,że to trudny teren ,ale w lidze ostatnio pokazują niezłą dyspozycję , fakt ,że Rabita Baku to zespół zdecydowanie lepszy umiejętnościowo ,ale przecież to kobiety ,a tutaj może wszystko sie zdarzyć. Nie celuję tutaj kursem , tylko jestem przekonany ,że Sopocianki ugrają tego seta ,a co za tym idzie wpadnie over punktowy , jeśli sety będą wyrównane po 46 punktów na set to over padnie przy czterech setach. Jeszcze w ubiegłym sezonie ugrywały z tym zespołem seta i to dwukrotnie , w pierwszym meczu nawet wygrały 3-1 , w rewanżu jednak uległy 3-1 i po decydującym secie przegrały ostatecznie 15-6 . W lidze polskiej Trefl znajduje się na 5tym miejscu dopiero ,ale ostatnie zwycięstwa pokazały ,że stać je i będą walczyć o czołowe lokaty , ostatnia seria 3 zwycięstw została podtrzymana i wygrały z Bydgoszczą 0-3 , obecnie w lidze mają 15 punktów i w sumie posiadają tyle samo punktów co druga , trzecia oraz czwarta drużyna tej ligi. Rabita Baku w lidze Azerskiej jest na drugim miejscu z kompletem trzech zwycięstw. Mógłbym zagrać +2,5 na nasze po kursie 2,40 , jednak zdecydowałem się na nieco ryzykowniejszy typ ,ale mimo wszystko twierdzę ,że padnie ten over , wkońcu liczę tutaj na przynajmniej 4 sety ,a być może konieczny będzie tb, Trefl jest w formie , Baku też i czekać nas będzie naprawdę ciekawe widowisko. Zachęcam do obejrzenia i polecam typ.

Do góry
#5639506 - 22/11/2012 21:16 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: mb3]
jencz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2010
Postów: 5406
Originally Posted By: mb3
Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzyń)
Mecz: Rabita Baku K - Trefl Sopot K
Typ: Powyżej 180.5 punktów
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Data: 22.11.12 r. godz: 15:00
Analiza:

Myślę ,że jak najbardziej stać nasze siatkarki na niespodziankę w tym meczu i bukmacherzy chyba poszaleli z tym kursem ,aż 12 na nasze siatkarki. Stawką 1/10 gram dziś na Trefl , a zaciekawił mnie jeden typ , który zaoferował co ciekawe bukmacher Betsson, a to over punktowy 180.5. Trochę wysoka linia jak na ten mecz ,ale myślę ,że naprawdę nasze pokażą dobrą siatkówkę. W ostatnim meczu uległy wprawdzie 0-3 ,ale powalczyły szczególnie w drugim i trzecim secie i myślę ,że dziś ten przynajmniej jeden set jest w zasięgu , wiem ,że to trudny teren ,ale w lidze ostatnio pokazują niezłą dyspozycję , fakt ,że Rabita Baku to zespół zdecydowanie lepszy umiejętnościowo ,ale przecież to kobiety ,a tutaj może wszystko sie zdarzyć. Nie celuję tutaj kursem , tylko jestem przekonany ,że Sopocianki ugrają tego seta ,a co za tym idzie wpadnie over punktowy , jeśli sety będą wyrównane po 46 punktów na set to over padnie przy czterech setach. Jeszcze w ubiegłym sezonie ugrywały z tym zespołem seta i to dwukrotnie , w pierwszym meczu nawet wygrały 3-1 , w rewanżu jednak uległy 3-1 i po decydującym secie przegrały ostatecznie 15-6 . W lidze polskiej Trefl znajduje się na 5tym miejscu dopiero ,ale ostatnie zwycięstwa pokazały ,że stać je i będą walczyć o czołowe lokaty , ostatnia seria 3 zwycięstw została podtrzymana i wygrały z Bydgoszczą 0-3 , obecnie w lidze mają 15 punktów i w sumie posiadają tyle samo punktów co druga , trzecia oraz czwarta drużyna tej ligi. Rabita Baku w lidze Azerskiej jest na drugim miejscu z kompletem trzech zwycięstw. Mógłbym zagrać +2,5 na nasze po kursie 2,40 , jednak zdecydowałem się na nieco ryzykowniejszy typ ,ale mimo wszystko twierdzę ,że padnie ten over , wkońcu liczę tutaj na przynajmniej 4 sety ,a być może konieczny będzie tb, Trefl jest w formie , Baku też i czekać nas będzie naprawdę ciekawe widowisko. Zachęcam do obejrzenia i polecam typ.

Nasze miszczynie mają taką szansę na o180,5 pkt jak ja na znokautowanie Kliczki w II rundzie smile

Do góry
#5639509 - 22/11/2012 21:27 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
jencz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2010
Postów: 5406
To ja się wachałem czy nie dać undera 160,5 pkt wink
pierwszy set do 11 laugh

Do góry
#5639525 - 22/11/2012 21:54 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: jencz]
*Mili* Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2009
Postów: 3737
Skąd: Konin
Originally Posted By: jencz
To ja się wachałem czy nie dać undera 160,5 pkt wink
pierwszy set do 11 laugh


Teraz to ię ku*wa ciesz grin

Do góry
#5639529 - 22/11/2012 22:03 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
Aronek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 9438
Skąd: (L)
Skra po 3:0 boks

Do góry
#5639553 - 22/11/2012 22:50 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: jencz]
lysy1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/06/2006
Postów: 1959
Skąd: Kraków
Originally Posted By: jencz
Originally Posted By: mb3
Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzyń)
Mecz: Rabita Baku K - Trefl Sopot K
Typ: Powyżej 180.5 punktów
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Data: 22.11.12 r. godz: 15:00
Analiza:

Myślę ,że jak najbardziej stać nasze siatkarki na niespodziankę w tym meczu i bukmacherzy chyba poszaleli z tym kursem ,aż 12 na nasze siatkarki. Stawką 1/10 gram dziś na Trefl , a zaciekawił mnie jeden typ , który zaoferował co ciekawe bukmacher Betsson, a to over punktowy 180.5. Trochę wysoka linia jak na ten mecz ,ale myślę ,że naprawdę nasze pokażą dobrą siatkówkę. W ostatnim meczu uległy wprawdzie 0-3 ,ale powalczyły szczególnie w drugim i trzecim secie i myślę ,że dziś ten przynajmniej jeden set jest w zasięgu , wiem ,że to trudny teren ,ale w lidze ostatnio pokazują niezłą dyspozycję , fakt ,że Rabita Baku to zespół zdecydowanie lepszy umiejętnościowo ,ale przecież to kobiety ,a tutaj może wszystko sie zdarzyć. Nie celuję tutaj kursem , tylko jestem przekonany ,że Sopocianki ugrają tego seta ,a co za tym idzie wpadnie over punktowy , jeśli sety będą wyrównane po 46 punktów na set to over padnie przy czterech setach. Jeszcze w ubiegłym sezonie ugrywały z tym zespołem seta i to dwukrotnie , w pierwszym meczu nawet wygrały 3-1 , w rewanżu jednak uległy 3-1 i po decydującym secie przegrały ostatecznie 15-6 . W lidze polskiej Trefl znajduje się na 5tym miejscu dopiero ,ale ostatnie zwycięstwa pokazały ,że stać je i będą walczyć o czołowe lokaty , ostatnia seria 3 zwycięstw została podtrzymana i wygrały z Bydgoszczą 0-3 , obecnie w lidze mają 15 punktów i w sumie posiadają tyle samo punktów co druga , trzecia oraz czwarta drużyna tej ligi. Rabita Baku w lidze Azerskiej jest na drugim miejscu z kompletem trzech zwycięstw. Mógłbym zagrać +2,5 na nasze po kursie 2,40 , jednak zdecydowałem się na nieco ryzykowniejszy typ ,ale mimo wszystko twierdzę ,że padnie ten over , wkońcu liczę tutaj na przynajmniej 4 sety ,a być może konieczny będzie tb, Trefl jest w formie , Baku też i czekać nas będzie naprawdę ciekawe widowisko. Zachęcam do obejrzenia i polecam typ.

Nasze miszczynie mają taką szansę na o180,5 pkt jak ja na znokautowanie Kliczki w II rundzie smile


kiedy walka ?? tongue

Do góry
#5639624 - 22/11/2012 23:36 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: *Mili*]
jencz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/02/2010
Postów: 5406
Originally Posted By: *Mili*
Originally Posted By: jencz
To ja się wachałem czy nie dać undera 160,5 pkt wink
pierwszy set do 11 laugh


Teraz to ię ku*wa ciesz grin



hura

Do góry
#5654419 - 04/12/2012 20:39 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Remat Zalau - Asseco Resovia Rzeszów AH (2,5:0)
typ: 2
kurs: 1,70
Co tu dużo pisać. Moim zdaniem Rzeszowianie są zdecydowanymi faworytami tego spotkania i muszą potwierdzić swoją wyższość nad gospodarzami. U siebie Asseco bezproblemowo pokonała Remat 3:0 i uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Po dwóch porażkach z Cuneo Mistrzowie Polski po prostu muszą pokonać Remat na wyjeździe i Sete u siebie. Jest to obowiązkiem by awansować do TOP 12. Awans do czołowej dwunastki uzyska bowiem pięć najlepszych zespołów z drugich miejsc w grupach, czyli nie wszystkie drużyny z drugich miejsc uzyskają awans. Może się liczyć bilans setów a wygrywanie z najsłabszą drużyną w grupie jest jednym z meczów, który pomoże im spełnić ten cel. Siatkarze Rematu Zalau w dotychczasowych czterech pojedynkach LM nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, ale w ostatnim meczu u siebie z Arago de Sete wywalczyli jeden punkt przegrywając dopiero po tie-breaku (18-25, 25-23, 22-25, 25-16, 10-15). Od spotkania z Asseco Resovią w Rzeszowie zespół rumuński wygrał trzy mecze ligowe (na cztery rozegrane) i jedno w krajowym pucharze.Nie mają u siebie jakiś wielkich gwiazd, ale Mariusz Sordyl(trener Ramatu) liczy przynajmniej na ambitną postawę swoich podopiecznych.

Do góry
#5666318 - 12/12/2012 22:29 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
Olympiakos - Białystok 2 3.75 bet365

Wiadomo jakie problemy ma Polski zespół, niespodziewanie z zespołu odeszły dwie ważne zawodniczki, Jack i Thompson, czyli podstawowa środkowa i druga zawodniczka przesunięta na tą pozycję, jest to oczywiście spore osłabienie ale jest kim grać pomimo tego że do Grecji udały się w okrojonym 9-osobowym składzie, swoją szansę otrzyma ostatnio rezerwowa Rzenno oraz pomagać jej będzie z konieczności Tomsia, czyli będzie to powrót do wariantu gry na środku ze sparingowych spotkań przedsezonowych. Oczywiście swój parkiet jest też atutem gospodyń oraz powrót do składu skrzydłowej Tenewej, jednak uważam że kursy w okolicach 3.75 to już jest gruba przesada i warto spróbować zagrać Polski zespół. Pamiętajmy że w pierwszym meczu na własnym parkiecie AZS Białystok wygrał bez straty seta (21,15,21) i do tego poziom gry Greczynek był bardzo mizerny. Na pewno teraz dużo więcej przemawia za nimi, ale nawet ten okrojony skład widać nie boi się rywalek, zawodniczki i trener zgodnie zapowiadają walkę o zwycięstwo i jest to jak najbardziej realne, przecież to tylko Olympiakos ze słabiutkiej greckiej ligi.

Do góry
#5696454 - 05/01/2013 15:04 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
andrusek Offline
member

Meldunek: 03/12/2006
Postów: 118
Skąd: Resovia Rzeszów
Lokomotiv 1-3 kurs 1.80 Unibet

Spodobał mnie się kurs na zdarzenie Lokomotiv novosibirsk miejsca 1-3 kurs jest wg mnie fenomenalny. Przypomnę Lokomotiv jest w tym sezonie gospodarzem turnieju i ma zapewnione miejsce w pierwszej czwórce czyli tak na dobrą sprawę kurs 1.80 jest wystawiony na to, że albo Loko wygra półfinał albo mecz o 3 miejsce, czyli że gospodarz nie zakończy turnieju finałowego bez porażki. Mam wrażenie, o ile kurs na zwycięstwo w lidze mistrzów 6.00 został obniżony odpowiednio, to przy kursie na miejsca 1-3 bukmacherzy lekko zapominają że Lokomotiv nie uczestniczy w eliminacjach do FF tylko ma tam miejsce z urzędu czyli odpadają im 2 dwumecze! I dajmy na to kurs na to samo zdarzenie dla Zenitu Kazan (wiadomo drużyna dużo mocniejsza) ale na drodze do samego finału mają Trentino. Ogólnie nie lubie grać takich przedziałów na miejsca 1-3 bo kursy są sporo zaniżane, ale tutaj wydaje się okazyjny.

Pisałem że musieli by przegrać 2 mecze w FF. Spójrzmy z kim mogą się tam zmierzyć. Trentino/Zenit wiadomo przedwczesny finał tutaj nie zdziwie się jakby Lokomotiv przegrał.
Cuneo/Macerata/Resovia - tutaj w meczu w finale z lokomotivem kursy wydaje mi sie że byłyby wyrównane, oprócz Maceraty pewnie faworytem był by Lokomotiv grający u siebie.
Zaksa/Skra - tutaj jestem przekonany że faworytem potyczki finałowej byłby Lokomotiv.

Jest jeszcze jeden ważny czynnik. Cev jest organizacją która nie bawi się specjalnie w losowania,albo losuje tak jak ma być. Nie chcą finału drużyn z jednego kraju. Więc w przypadku awansu Trentino i Maceraty napewno spotkają sie w półfinale i wtedy juz po półfinale jest duże prawdopodobienstwo że Loko ogra Skre/Zakse i kupon wygrany.
Lokomotiv to mocna druzyna,aktualny lider ligi rosyjskiej.

Kurs wg mnie okazyjny napewno spadnie, gdyż mamy 2 szanse wystarczy 1 mecz wygrać a kursy na 2 z nich będą równe bądź niższe od tych 1.80. Pozdrawiam i czekam na opinie.

Do góry
#5703384 - 08/01/2013 22:03 Re: Europejskie puchary 2012/2013 [Re: Leyton]
macik Offline
veteran

Meldunek: 31/12/2008
Postów: 1389
Vakifbank LM kobiet zwycięzca @4.00 Unibet

- Zespół ze Stambułu jest moim wielkim faworytem do końcowego triumfu w rozgrywkach LM kobiet. Skład baardzo silny z ogromną siłą rażenia na skrzydłach w osobach Glinki, Brakocević, Saori, Polen, które uzupełnia Gozde.

- W 1/12 finału zagrają z Atomem i tutaj nie powinno być problemu. Najważniejsze mecze czekają Vakifbank w 1/6, gdzie zapewne spotkają się z Eczacibasi Stambuł i ten zespół, który wygra te spotkania, będzie, moim zdaniem, zwycięzcą całych rozgrywek. Te dwa zespoły dominują w rozgrywkach ligi tureckiej, mimo obecności chociażby bardzo silnych zespołów Galatasaray czy Fenerbahce, które jednak w tym sezonie spisują sie grubo poniżej oczekiwań. Vakifbank spotkał się już z Eczacibasi i wygrał te spotkanie "na wyjeździe" 1:3 (17:25, 21:25, 25:22, 19:25).

-Dodać należy, że turniej Final 4 odbędzie się w Stambule, ale gospodarzem jest drużyna Galatasaray, który mimo silnego składu, nie prezentuje poziomu pozwalającego zawalczyć o najwyzsze miejsca. Gioli i Lo Bianco nie grają na tak wysokim poziomie jak kiedyś, Molnar również. Cała gra opiera sie na Kubance - Rosir Calderon.

- Zespoły jakich spodziewam sie w final4 obok dwoch ekip ze Stambułu to Azerrail z dołu drabinki oraz Rabita Baku lub Kazań z góry drabinki. Wszystkie zespoły spokojnie w zasięgu. Azerrail nie wygląda na potęgę porównując tę drużynę do Vakifbanku, a Kazań to bez wątpienia dobre zespoły, ale moim zdaniem, nieco słabsze od Vakifbanku. Problem to Eczacibasi w 1/6, ale drużyna ta w najważniejszych momentach gra po prostu słabo, co pokazują wyniki z ostatnich lat.

Typ oczywiście grany niską stawką, bo kurs mimo wszystko zaniżony, ale osobiście uważam, że tak mocnej drużyny, jaką ma w tym roku Vakifbank, nie ma żaden inny zespół grający w LM.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, pacyfista, alfa, igea23, Sensei, Akhu, burbon, Sony, VVega, wHiTe_StAr, Kretol), 3326 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581552 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49