Strona 5 z 24 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 >
Opcje tematu
#5609279 - 31/10/2012 01:05 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Ale walki w Belgardzie

Do góry
Bonus: Unibet
#5609281 - 31/10/2012 01:10 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: agr1]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: agr1
Originally Posted By: sieyahh
Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.

Jak mozesz nie pojmowac, ze jesli 1 firma wystawia kursy i nagle pogra to kilkadziesiat osob to szybko kurs spadnie, a inne buki wystawia pozniej kursy po spadkach..
Wystarczy spokojnie poczekac az kursy pokopiuje choc kilka bukow tak trudno skumac?


nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Do góry
#5609282 - 31/10/2012 01:10 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
RaJ2005 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 5445
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek

Do góry
#5609287 - 31/10/2012 01:14 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: RaJ2005]
RaJ2005 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 5445
Originally Posted By: RaJ2005
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek
12:14 frown

Do góry
#5609291 - 31/10/2012 01:15 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: RaJ2005]
RaJ2005 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 5445
Originally Posted By: RaJ2005
Originally Posted By: RaJ2005
Schweriner po 10,
Wygrajcie to, proszę gwizdek
12:14 frown
yeah,
blokiem sie odwdzieczyly w idealnym momencie.
po 14 boks

Do góry
#5609294 - 31/10/2012 01:16 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Zlatan]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Originally Posted By: ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...

Do góry
#5609295 - 31/10/2012 01:17 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
RaJ2005 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2005
Postów: 5445
Ehh lipa 15:17 frown

Do góry
#5609303 - 31/10/2012 01:25 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: agr1]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: agr1
Originally Posted By: ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...


ja w tej sprawie napisalem wczesniej w taki sposob, ze nie kazdy ma siana w chuj, aby zagrac, wiele jest takich osob, co sie zna, ale nie koniecznie maja ma tyle pieniedzy, aby przyladowac za grubiej, dlatego zadowola sie tym, ze zagraja wyzszy kurs za mniej i wygrana tez jest mniejsza, ja wyznaje zasade - kto pierwszy ten lepszy, tylko ze wtedy nie ma co sie chwalic, ze wzielo sie nizszy kurs, bo naraza sie niemile slowa pod swoim adresem...

Do góry
#5609346 - 31/10/2012 01:51 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
TriumfWoli Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2009
Postów: 19625
Zlatan - tłumaczysz sie z komentarza nt typu,na forum bukmacherskim ?
Niech sobie super zawodowcy płacza,a Ty zrobiles to co jest istota forum,no ale przez to jestes "przypadkowym graczem" frown

a co sie przejmujesz,Chłopie.

Do góry
#5609391 - 31/10/2012 02:19 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Zlatan]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: ZlatanCristiano
Originally Posted By: agr1
Originally Posted By: ZlatanCristiano
nie no kurwa, to jest jakas kpina, twoj przelozony Korver nie spi cala noc, czatujac na kursy np. na Marathonbet i gra za grubo, potem kursy spadaja, jak ktos inny tak zrobi to zaraz zabiera glos i sie wkurwia, ze ktos zagra wyzszy kurs, mialem nawet z nim wymiane zdan bodajze na Pucharze Swiata na ten temat...

Skad wniosek, ze utrzymuje kontak z Korverem? A zalozenie, ze to moj przelozony to juz calkiem smieszne.
Korver gra mniej popularne bety i tam trzeba sie spieszyc, ja gram calkiem inaczej - mecze bardziej popularne za to wyzsza stawka.
Ja zawsze czekam na szersza oferte czy zdjecie limitow z pinka.

No, ale przypadkowym graczom ciezko cos podpowiedziec.
Pozniej sami bedziecie narzekac, jak na 2 dzien chcielibyscie cos dograc a tu juz kurs dwukrotnie w dol.
Ale znajac zycie im nizszy kurs tym lepiej bo 'bardziej pewny'...


ja w tej sprawie napisalem wczesniej w taki sposob, ze nie kazdy ma siana w chuj, aby zagrac, wiele jest takich osob, co sie zna, ale nie koniecznie maja ma tyle pieniedzy, aby przyladowac za grubiej, dlatego zadowola sie tym, ze zagraja wyzszy kurs za mniej i wygrana tez jest mniejsza, ja wyznaje zasade - kto pierwszy ten lepszy, tylko ze wtedy nie ma co sie chwalic, ze wzielo sie nizszy kurs, bo naraza sie niemile slowa pod swoim adresem...


ahaaa, zapomnialem dopisac, ze sprzeczka z Korverem miala miejsce podczas PŚ wiec nie tylko chodzi o mniej popularne bety ale o wszystko, po drugie co z tego, ze gra mniej popularne bety, mowilismy o sytuacji, ze jeden buk wystawia oferte i wg. Ciebie nie powinno sie grac tylko poczekac na innych, ze wystawia podobne kursy, dlaczego Korver tak nie robi? nie ma znaczenia, ze gra mniej popularne ligi, tylko robi to, o co ma pretensje do innych...

Do góry
#5609418 - 31/10/2012 02:29 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
agr1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 10495
Mnie pytasz o czyjs sposob gry i jego wypowiedzi?
Z nim rozmawiaj.

Ja pisalem, ze takie praktyki szkoda kazdemu, nawet zwyklym przypadkowym graczom (to nie bylo bezposrednio do nikogo). Poprostu im wiecej osob szybko cos pogra gdy jest oferta ledwo w 1 buku to inni sie z kursami dostosuja.

Ale juz koncze temat, tylko sie pozniej nie dziwcie, ze nikt sie tu nie wypowiada, nikt nie zapoda typami, cos z livie, linkiem gdy ktos prosi czy streamem, livescorem, jakimis info odnosnie brakow w skladzie czy cokolowiek itd.

Za taka pomoc otrzymujemy wielkie gowno, ewen. 1 na 10 podziekuje (a jak cos nie wejdzie mimo ostrej walki i wysokiego kursu np. to juz spierdol), ale jak sie wspomnie zeby poczekac na szeroka oferte z podawaniem typu czy jakiegos info (nikt nie broni sobie pograc) to juz wielka afera i besztanie.

Do góry
#5609446 - 31/10/2012 02:43 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Kellthorn]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.


ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł


Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "

Do góry
#5609456 - 31/10/2012 02:47 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
Oczywiście miało być 10 osób po 10.000.

Do góry
#5609502 - 31/10/2012 03:13 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Chlopak ma racje, a Ty go wyzywasz - jaki to ma sens?

Nie od dzis wiadomo, ze limity sa wieksze duzo wieksza chwile przed meczem niz pare dni przed
Co z tego, ze pograles w marathonie "swira" za paredziesiat Euro i zbiles lekko rynek?
Pograsz raptem pare betow i limit dostaniesz i tak zakonczysz kariere.

Pelna zgoda z powyzszymi wpisami.

Do góry
#5609606 - 31/10/2012 04:00 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
Naprawdę myślisz, że zbiłem rynek gdybym nawet zagrał za 1000 euro? no kurwa mać.


Poza tym rozmowa nie jest o tym co kto zagrał tylko czy ktoś śledzi wpisy na forum bukmacherskim.

Do góry
#5609610 - 31/10/2012 04:02 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: sieyahh]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Originally Posted By: sieyahh
Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.


ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł


Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "


Oj chłopczyk się zbulwersował. Nic o mnie nie wiesz, a silisz się na złotouste porady. Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt, że zanim znowu przysporzysz bukmacherom kreciej roboty zastanów się w czyim interesie działasz. Jeżeli nie leży Ci na sercu poszerzanie portfela bukmacherowi, zastanów się czy więcej osób nie zyskała by gdybyś zaczekał ze swoją trafną predykcją aż poza bukiem-sondą ktoś inny wyszedłby z kursami. Może i miałeś słuszne intencje, ale wykazałeś się całkowitą bezmyślnością ujawniając błąd buka, u których limit kompetycji na siatkówkę jest bardziej niż żałosny. Co z tego, że pograłeś Ty czy 2-3 innych użytkowników tego forum, jak kwota waszych zakładów nie przekroczyła nawet 1/10 tego co można była zagrać godzinę później w unibetcie.

Co innego jak trudnisz się tego rodzaju outsourcingiem. Wówczas Twoja informacja uchroniła wielu bukmacherów przed dużymi stratami. Powinieneś więc czym prędzej udać się do wyżej wskazanego buka po jakiś bonus, bo za prawdę narobiłeś im więcej dobrego niż mogłeś.

Btw. Gratuluję trafnej predykcji.

Do góry
#5609611 - 31/10/2012 04:02 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
Poza tym co z tego, że limity są dużo wyższe przed meczem jak kurs spierdala do 1.2?

Myślisz, że cały świat czeka na mecz.plowców aż wystawią buki i dopiero gramy?

Z resztą ta rozmowa jest zbędna już.

Do góry
#5609615 - 31/10/2012 04:06 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Kellthorn]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: sieyahh
Originally Posted By: Kellthorn
Originally Posted By: sieyahh
Ceske Budejovice zgodnie z planem 3-0. wink


Pozdrawiam tych wszystkich spiskowców według, których zdanie pana sieyahha z mecz.pl ma znaczenia na kursy u buków.


ma, każdego ma ale nie pojmiesz tego wink

gratulacje wygranych 50zł


Wróć, ze swoimi zaczepkami do gimnazjum albo na facebooka ze znajomymi. Jesteś jeleniem jeśli myślisz, że goście korygują kursy po wpisach na mecz.pl albo, że firmy bukamcherskie kierują się kursami wystawionymi w Maratonbet. I uwierz mi, że wiem na ten temat dużo więcej od Ciebie. Ruchy na rynku to nie jest przyjebanie 100 osób z Polski po 10.000 ale widocznie u Ciebie w STS przy stoliku o takich rzeczach nie gadają.

"Zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach a teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych. "


Oj chłopczyk się zbulwersował. Nic o mnie nie wiesz, a silisz się na złotouste porady. Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na fakt, że zanim znowu przysporzysz bukmacherom kreciej roboty zastanów się w czyim interesie działasz. Jeżeli nie leży Ci na sercu poszerzanie portfela bukmacherowi, zastanów się czy więcej osób nie zyskała by gdybyś zaczekał ze swoją trafną predykcją aż poza bukiem-sondą ktoś inny wyszedłby z kursami. Może i miałeś słuszne intencje, ale wykazałeś się całkowitą bezmyślnością ujawniając błąd buka, u których limit kompetycji na siatkówkę jest bardziej niż żałosny. Co z tego, że pograłeś Ty czy 2-3 innych użytkowników tego forum, jak kwota waszych zakładów nie przekroczyła nawet 1/10 tego co można była zagrać godzinę później w unibetcie.

Co innego jak trudnisz się tego rodzaju outsourcingiem. Wówczas Twoja informacja uchroniła wielu bukmacherów przed dużymi stratami. Powinieneś więc czym prędzej udać się do wyżej wskazanego buka po jakiś bonus, bo za prawdę narobiłeś im więcej dobrego niż mogłeś.

Btw. Gratuluję trafnej predykcji.


To teraz zadam Ci pytanie. Myślisz, że Unibet wystawia kursy w oparciu o Marathonbet?

W dodatku mówisz o użytkownikach tego forum. Przypominam Ci, że rynek bukmacherski nie opiera się na Polsce a mecz.pl nie jest wyznacznikiem.

Btw. Używasz takich trudnych słów a nie wiesz, że zyskałaby pisze się łącznie ?

Do góry
#5609616 - 31/10/2012 04:07 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: sieyahh]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Originally Posted By: sieyahh


Poza tym rozmowa nie jest o tym co kto zagrał tylko czy ktoś śledzi wpisy na forum bukmacherskim.


O matko. Pycha nad wygranym zakładem tak Cię oszołomiła, że nawet nie rozumiesz co do Ciebie mówią Ja, Darwin czy inni... Na prawdę uważasz, że jakiś compiler śledzi tutaj Twoje posty ?

Do góry
#5609622 - 31/10/2012 04:10 Re: QC Siatkówka /899/ [Re: Platini]
sieyahh Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/08/2009
Postów: 2719
Skąd: Warmia i Mazury
To było uogólnienie.

Masz racje, pysznie się trafiony kursem 1.5.

Do góry
Strona 5 z 24 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, kemp, igea23, rafal08, pacyfista, VVega, akagi), 3706 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581737 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49