Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#545 - 06/04/2001 07:43 Tabela Typerów - propozycja
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
Ostatni raz piszę w tej sprawie, jeśli teraz się nie uda to trudno.
Proponuję aby brać typy tylko z STS.
Plusy:
- osoba sprawdzająca zaoszczędzoi baaaardzo dużo czasu sprawdzając wyniki, (szukanie wyników ze strony Profesjonała to koszar!!!!!!!
- nie będzie szukania po wszystkich stronach najlepszych kursów zawsze można zaznaczyć że u innego buka kurs jest wyższy
- ujednolicenie TT, każdy ma równe szanse, są osoby które nie mają czasu aby sprawdzać kursy u wszystkich bukmacherów przez co mają niższe AKO

Minusy:
- brak obstawiania innych meczy jakie oferuje STS Zawsze można poza TT podać interesujący typ u danego bukmachera
- innych minusów nie stwierdzono

Oferta STS pokrywa się z ofertą Profesjonału więc żadnej straty by nie było, jedyny problem to oferta Toto-mixu, ale z tego co czytałem to wysokie kursy są tylko z samego rana, a potem są niższe lub mecze są blokowane. Zawsze można poza TT dawać typy z Toto-mixu. Jeśli pomysł nie przejdzie to trudno.

Do góry
Bonus: Unibet
#546 - 06/04/2001 10:52 Re: Tabela Typerów - propozycja
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Popieram SebaSa.

Do góry
#547 - 06/04/2001 12:03 Re: Tabela Typerów - propozycja
Maximus Offline
enthusiast

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 258
Skąd: Wrocław
Nie widze sensu brania kursów tylko z STS-u.

1) Jezeli sprawdzanie wynikow na stronach innych bukow jest az takim koszmarem to proponuje aby kazdy sprawdzil sobie wyniki i dopisal do kuponu, lub ewentualnie podal odpowiednik z STSu - choc nie zawsze jest to mozliwe. (Osobiscie nigdy nie mialem problemow ze sprawdzeniem wynikow z Profa. Po obecnych zmianach na stronie jest to bardzo proste.)

2) Uwazam ze TT jest jakims odzwierciedleniem operatywnosci grajacych ktora polega rowniez na wyszukiwaniu najlepszych ktore w STS sa srednio nizsze niz np. w Profie i to bardzo czesto na wszystkie typy (1, X i 2) . Jak patrze na ich niektore kursy to widze ze postawienie na dowolna obcje to TOTALNA PORAZKA - szczegolnie pilka nozna.

3) TOTOMIX daje 3X wieksze szanse zarobku niz inne polskie buki z uwagi na rozbieznosci kursowe (jest to najlepsza szansa wykorzystania wiedzy i umiejentnosci okreslania prawdopodobienstwa wygranej PATRZ LIDER TT). Ponadto TOTOMIX czasami daje szane na pewna wygrana przy obstawianiu wszystkich mozliwosci - pare razy przekonalem sie o tym na wlasnej kasie.

4) Kursy z TOTOMIXA sa kilka razy aktualizowane w ciagu dnia i bardzo rzadko blokowane - wiem bo gram tam pare miesiecy). Na powniaki sa najwyzsze rano a potem spadaja - zgadzam sie (ALE JAK CHCESZ ZAROBIC TO WSTAWAJ WCZESNIE, WYKORZYSTUJ SZANSE I CIESZ SIE ZE ONE WOGOLE SIE POJAWIAJA - przynajmniej rano na pewniakach mozna zarobic.)

Podsumowujac uwazam STS za najgorszego buka w Polsce. Ich oferte mozna jednak wykorzystac obstawiajac sporty amerykanskie - kursy OK- , Copa Libert. lige meksyk., argent., gdzie popelniaja bledy.

[This message has been edited by Maximus (edited 06-04-2001).]

Do góry
#548 - 06/04/2001 12:08 Re: Tabela Typerów - propozycja
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Moim zdaniem największym minusem tej propozycji jest to co SebaS uważa za plus.
Przecież właśnie o to w obstawianiu chodzi aby znaleźć odpowiedni kurs. Ja obstawiając jakiś mecz nie myślę w ten sposób, że np. gospodarze muszą wygrać. Jestem w stanie postawić na każde rozstrzygnięcie, byleby tylko był odpowiedni kurs.
Jeżeli ktoś nie ma czasu aby sprawdzić jak wyglądają kursy u innych bukmacherów, to nie powinien w ogóle obstawiać, bo na dłuższą metę na pewno przegra. To jak inni bukmacherzy oceniają dany mecz jest istotniejszą informacją niż kontuzje, kartki, itd.
Sporym minusem jest też oferta STS-u. STS ma największy z naszych buków margines zysku dla większości lig 16%), co sprawia, że bardzo ciężko jest tam znaleźć opłacalny zakład. Poza egzotycznymi ligami, w których STS robi sporo błędów i czasami ligą angielską w zasadzie nie ma co tam obstawiać.

Do góry
#549 - 06/04/2001 12:47 Re: Tabela Typerów - propozycja
Abort Offline
journeyman

Meldunek: 03/04/2001
Postów: 99
Skąd: Częstochowa
Co oznacza,ze kolo kursow dajecie TT-250 ?
TT - Tabela typerów,a 250?

Do góry
#550 - 06/04/2001 13:33 Re: Tabela Typerów - propozycja
Maaarcin Offline
member

Meldunek: 24/02/2001
Postów: 142
Skąd: Żary
Popieram SebaSa. Nawet nie z tego powodu że byłoby mi łatwiej sprawdzać, a nie ukrywam byłoby. Wtedy wszyscy mieliby równe szanse.
Jednymy minusem tak jak już wspomniał SebaS jest brak możliwości obstawiania meczy których STS nie ma w swojej w ofercie, a np. Profesjonal ma. Ale tych meczy nie ma dużo, a czasami więcej jest w STSie.
Jeszcze raz jestem za.

[This message has been edited by Maaarcin (edited 06-04-2001).]

Do góry
#551 - 06/04/2001 15:26 Re: Tabela Typerów - propozycja
Piotrek Offline


Meldunek: 17/01/2001
Postów: 807
Skąd: Zagłębie
Ponowie swoją propozycję aby dalej korzystać z 4 naszych buków ale wpisując obok numeru spotkania, w nawiasie odpowiedni numer z STSu. Zajmie nam to tylko chwilkę więcej ale bardzo usprawni sprawdzanie typów i nie trzeba będzie rezygnować z okazji jakie się zdarzają u innych bukmacherów.

Do góry
#552 - 06/04/2001 20:07 Re: Tabela Typerów - propozycja
Funky07 Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 211
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abort:
Co oznacza,ze kolo kursow dajecie TT-250 ?
TT - Tabela typerów,a 250?
[/QUOTE]


To jest stawka za jaka grasz. Masz jeszcze do wyboru:

TT-50
TT-100
TT-150
TT-200
TT-250

W zaleznosci od pewnosci danego typu obstawiasz jedna z tych stawek. Dokladne informacje znajdziesz o ile pamietam w temacie TabelaTyperow/regulamin.

Pzdr

-------------------------------------------
Co do propozycji SebaS'a uwazam ze jest dobra. Jezeli ktos chce zaznaczyc, ze jest gdzies super okazja tak jak np. uQs, to moze to zrobic poza TT. Obstawiajac w/g kursow STS i tak wszyscy mamy rowne szanse.
Z tego co widze to typujacych wciaz przybywa i na pewno sprawdzanie i podliczanie typow sprawia coraz wieksza trudnosc. A Profesional i Totomix ma moim skromnym zdaniem beznadziejnie rozwiazane podawanie wynikow.

Do góry
#553 - 06/04/2001 22:57 Re: Tabela Typerów - propozycja
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
Nie za bardzo rozumiem argument o "równych szansach". Przecież każdy ma taką samą możliwość wybieranie spośród oferty wszystkich czterech bukmacherów.
Na tej samej zasadzie, możnaby ograniczyć mecze do 5 podstawowych lig piłki nożnej, bo przecież nie każdy ma czas aby analizować golfa albo II ligę hiszpańską, więc też nie ma równych szans ...

Natomiast problem wyników (jeżeli taki istnieje) można łatwo rozwiązać poprzez wprowadzenie obowiązku aby sami zainteresowani podawali wyniki spotkań na jakie postawili.

Do góry
#554 - 06/04/2001 23:12 Re: Tabela Typerów - propozycja
Funky07 Offline
enthusiast

Meldunek: 19/03/2001
Postów: 211
Do uQs

No tak, tylko ktos jeszcze musialby sprawdzic
te wyniki, czy sa zgodne z rzeczywistoscia. Przeciez kazdy moze sie pomylic przy podawaniu wynikow.

Mi osobiscie na tym nie zalezy, ja wynikow nie sprawdzam. Najlepiej jak zadecyduja osoby dotychczas za to odpowiedzialne.

A co do rownych szans, ... chodzi mi o to, ze majac jednego buka wszyscy obstawiaja po tych samych kursach, a jak ktos ma ochote postawic po lepszym kursie, moze sobie postawic w rzeczywistosci u innego bukmachera.

Wiem, ze czesto podajesz ekstra okazje i bardzo czesto wchodza, ale mozna by utworzyc oddzielny temat i tam je zamieszczac. Cos jak SUPER TYPY, np. SUPER OKAZJE czy cos takiego. Czasem buki popelniaja bledy i mozna by tam takie spotkania zamieszczac.

Tyle, wiecej juz nic nie napisze

Do góry
#555 - 06/04/2001 23:28 Re: Tabela Typerów - propozycja
Paragon Offline
member

Meldunek: 26/01/2001
Postów: 121
Skąd: Wrocław
zgadzam sie z uQ$, ze najlepiej gdyby sami typujacy podawali, czy ich kupon wszedl czy nie... a jezeli ktos bedzie, za przeproszeniem, podpieprzal to i tak predzej czy pozniej ktos to zauwazy i takiego delikwenta wyrzuci sie z TT...

aha i wracajac do meritum sprawy nie popieram ograniczenia typow do TT tylko do STSu... Maximus i uQ$ juz wszystkie argumenty podali i nie mam tu nic do dodania...

pozdr.
Paragon

Do góry
#556 - 06/04/2001 23:57 Re: Tabela Typerów - propozycja
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
Też myślę, że osoby które trafiły powinny o tym informować. Można by utworzyć do tego specjalny temat i sprawdzający zamiast mozolnie sprawdzać wszystkie zakłady (a jest tego sporo) weryfikowali by tylko czy to prawda.

Do góry
#557 - 07/04/2001 00:05 Re: Tabela Typerów - propozycja
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
ps. no tak ale zapomniałem o wtopach, co zrobić z tym fantem ?

Do góry
#558 - 07/04/2001 02:07 Re: Tabela Typerów - propozycja
Salival Offline
addict

Meldunek: 11/01/2001
Postów: 628
a ja POPIERAM PROPOZYCJĘ SEBASA !!!

Do góry
#559 - 07/04/2001 02:41 Re: Tabela Typerów - propozycja
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Uważam iż uQ$ stara się cały czas przedstawić Nam/Wam następującą prawdę - w dłuższym okresie czasu u jednego bukmachera będziemy przegrywać, dlatego iż zawsze ma nad nami przewagę. Odnoszę wrażenie iż część typujących na Forum nie ogląda wyników typowania. To nie SebaS (bez urazy Seba), czy ja mamy pozycję lidera, lecz wlasnie uQ$. Uczmy się od lepszych, naśladujmy ich. Pomysł z ograniczeniem buka jest wygodny dla tego, który podlicza, ale o co tu o chodzi .... o wygodę czy o zarabianie pieniędzy. Parę tygodni wcześniej byłem za ograniczeniem ilości kuponów i widzę teraz, iż był to błąd. Argumenty Piotrka i uQ$ przemawiają do mnie. Jestem przeciw.
Pozdrawiam.

Do góry
#560 - 07/04/2001 06:07 Re: Tabela Typerów - propozycja
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Set Fisher:
Uważam iż uQ$ stara się cały czas przedstawić Nam/Wam następującą prawdę - w dłuższym okresie czasu u jednego bukmachera będziemy przegrywać, dlatego iż zawsze ma nad nami przewagę.[/QUOTE]

Dlaczego myślisz że grając u jednego bukmachera nigdy nie wygramy na dłuższą metę ?

Do góry
#561 - 07/04/2001 13:10 Re: Tabela Typerów - propozycja
Anonymous
Unregistered


Argumenty które przytoczył SebaS przekonały mnie. Jestem za.

Do góry
#562 - 07/04/2001 13:11 Re: Tabela Typerów - propozycja
Anonymous
Unregistered


Jestem tego samego zdania co SebaS.

Do góry
#563 - 07/04/2001 13:43 Re: Tabela Typerów - propozycja
uQ$ Offline


Meldunek: 23/01/2001
Postów: 3177
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SebaS:
Dlaczego myślisz że grając u jednego bukmachera nigdy nie wygramy na dłuższą metę ?

[/QUOTE]

Nigdy to może zbyt dużo powiedziane, ale szanse są na to naprawdę minimalne. Aby wygrać u bukmachera musisz potrafić oceniać
szanse zdarzeń na które stawiasz lepiej o niego. Ale to nie wystarczy, bukmacher ma margines zysku (suma prawdopodobieństw obliczona na podstawie kursów nie sumuje się do jedynki), w przypadku STS jest on wyjątkowo wysoki bo wynosi dla większości lig 16%. Aby wygrywać z bukmacherem musisz więc nie tylko typować lepiej od niego, ale lepiej o ponad 16% (a przecież jest jeszcze podatek ...). Nie sądze aby ktoś był w stanie na dłuższą metę być o kilkanaście procent lepszy w ocenie szans od bukmachera.
Korzystając z kilku bukmacherów i mogąc wybierać najlepsze kursy można zminimalizować przewagę bukmacherów z kilkunastu do kilku procent (a czasami nawet do zera).

Do góry
#564 - 07/04/2001 15:52 Re: Tabela Typerów - propozycja
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
SebaS - sam STS w TT to będzie porażka. Korzystajmy z wszystkich polskich buków, jak to już było wcześniej ustalone.
Zacznę od tego, że teraz sprawdzanie wyników w Profie jest bardzo łatwe - wystarczy wybrać dzień i wszystko tam jest. Jeśli chodzi ci o ilość poprawnych typów, to przecierz jest ona podana w TT.
Odnośnie TOTOMIX-a to jest to najlepszy buk do grania niespodzianek, nawet po korekcie, kursy są przeważnie wyższe niż gdzie indziej. A o to przecież chodzi.

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Lukasz111, Sensei, alfa, ANZELMO, pacyfista, VVega, akagi, Kretol, kemp), 3614 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581242 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49