Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Opcje tematu
#565599 - 26/04/2006 15:08 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
Quote:

jak dla mnie dzisiejszy mecz to totalny no bet !!

Na luzie sobie zasiąde przed telewizorkiem w oczekiwaniu na piękny futbol. I tak po cichu licze na awans Milanu Nie lubie "makaronu", ale chciałbym zobaczyć jak tej zbyt pewnej siebie Barcelonie ktoś uciera w końcu nosa. DLa katalończyków wynik 1:0 przywieziony z Mediolanu może okazać się przekleństwem, bo podświadomie czują, ze awans jest już tuż tuż i to ich moze zgubić. Przy 1-1 w pierwszym meczu ,dzisiaj Barca byłaby wg mnie dużo groźniejsza i bardziej skoncentrowana niż faktycznie będzie posiadając taki handicap.

Ci którzy cokolwiek stawiają życzę trafnych typów, a tym którzy podobnie jak ja podchodzą do tego meczu rekreacyjnie życzę, abyśmy zobaczyli kawał dobrej, finezyjnej gry na najwyższym poziomie




ja wczorajszy mecz odpuscilem a dzis musiaolem zagrac i wlasnie to samo mysle co TY ze MOJ KOCHANY MLAN WYSTAPI Z KANONIERAMI WIELKIM FINALE jezzcze nieznam skladow bo wrocilem przed momentem z pracy ale jeslizamiast STAMA zagra CAFU ktoremu w pierwszym meczu grajac przez kilka minut wiecej zagrozil w akcjach ofensywnych bramce katalonczykow niz statyczny w ofens STAM i oczywiscie zagra w ataku SZEWA I PIPO to moze byc ciekawie wlasnie podtym wzgledem awansu do finalu

ps narazie przegrywam zakladzik malutki ale mam nadzieje ze ja bede sie radowal a koles plakal

OBY DZIS BYLO -KATALONIA OCIERA LZY Z NIEDOWIERZANIA A MEDIOLAN SIE RADUJE OBYY

Do góry
Bonus: Unibet
#565600 - 26/04/2006 18:04 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
napisalem dlugiego posta, niestety mi go skasowalo, wiec teraz krotko:
widze 2 scenariusze dzisiejszego spotkania:
1) mecz podobny do tego z zeszlego sezonu, Milan pierwszy strzela bramke, Barca sie otwiera, mamy piekny mecz, Barca strzela kilka bramek i wchodzi dalej, bo bardzo dobrym meczu
2) mecz podobny do meczu z Chelsea, Milan przyjezdza odrobic zaliczke, jednak jest bezradny, nic nie konstruuje, w drugiej polowie padnie bramka dla Barcy, i pod koniec moze Milan jakos wyrowna, ew. 0:0.

W obu scenariuszach jest awans Barcy, ale tego nie gram, bo zalosny kurs, gram natomiast na over, bo licze na piekny mecz, moze niekoniecznie na tyle, ze Milan strzeli pierwszy, ale ze obie druzyny zagraja choc troche bardziej otwarta pilke. Nie widze tu szans dla Milanu, ktory moim zdaniem jest o wiele slabszy od Chelsea, ktora sobie w ogole w Barcelonie nie pograla.
Na koniec jestem przekonany, ze ten kto dzis awansuje zdobedzie LM, Villa by byl grozniejszym rywalem dla tej 2-ki w finale, Arsenal z tygodnia na tydzien gra coraz slabiej i to bedzie sie utrzymywac.

Do góry
#565601 - 26/04/2006 20:37 Re: Liga Mistrzów 1/2 finału 25\26 kwietnia
witryniarz Offline
enthusiast

Meldunek: 14/01/2004
Postów: 255
Skąd: WARSZAWA
Quote:

Na Twoim miejscu nie byłbym taki pewien z tą promocją, ja coś czuję w trzewiach hiszpański finał, choć niby nic na to nie wskazuje (to jest jedyni emoje subieltywne odczucie). Ale, że jako nie bazuję już na przeczuciu tak jak kiedyś...zdrowy rozsądek podpowiada mi zacięte mecze walki o awans do finału przy jednoczesnym pilnym baczeniu na to by nie stracić bramki - tak ja to widzę, statystyki są za mną, dzisiejsza piłka na takim szczeblu wydaje mi się TYPOWO UNDEROWA W związku z tym bez większych rozkminek kto tu jak kogo rozpracuje taktycznie, czyj geniusz błyśnie, a czyj przybladnie gram takiego oto dubla :

BARCA- MILAN UNDER 2.5
VILLA-ARSENAL UNDER 2.5


KURS TROCHĘ PONAD 2.5 ...i jak niewierny kibic, wciąż głodny oglądania efektownych bramek, nie chciałbym ich ujrzeć w tych meczach więcej niż 2.5 ...i na tym zakończę

Zapraszam do dyskusji




Dwa razy po 0:0

P.S. Nie mogłem się powstrzymać

Do góry
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, VVega, alfa, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi), 3615 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49