Opcje tematu
#565661 - 24/04/2006 22:08 Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
FINAŁ PUCHARU POLSKI



Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Pierwsze spotkanie odbędzie się w 26 kwietnia o godzinie
17.00 w Lubinie. Rewanż 3 maja o godzinie 15.45 w Płocku
sedzia:Tomasz Pacuda



Obie drużyny nigdy nie zdobyły tego trofeum. Przed rokiem w finałowym dwumeczu o PP Zagłębie nie sprostało Groclinowi Dyskobolii Grodzisk Wlkp. (0:2, 1:0), a w 2003 roku Wisła Płock okazała się słabsza od imienniczki z Krakowa (1:0, 0:3).
Najwięcej triumfów w Pucharze Polski ma w dorobku Legia Warszawa - 12.


- Nie będę opowiadał o taktyce, już kiedyś jednemu dziennikarzowi powiedziałem. Chcemy wygrać pierwsze spotkanie, zwłaszcza, że gramy u siebie. Niczego nie zmieniam, zagramy tak samo, jak w lidze - powiedział PAP Smuda.

Zagłębie przed tygodniem pokonało Wisłę 2:0 w meczu ekstraklasy, grając w mocno zmienionym składzie. Mecz na ławce zaczęli podstawowi gracze: Andrzej Szczypkowski,Wojciech Łobodziński i Felipe. Także płocczanie wystąpili osłabieni. Z powodu kartek i kontuzji nie mogło wtedy grać pięciu podstawowych piłkarzy.
Trener Zagłębia chce zdobyć Puchar Polski, ale nie jest to ważniejsze od ligi.

I Puchar jest ważny i liga. Nie dzielę spotkań na ważniejsze i mniej ważne. Wszyscy są zdrowi, po meczu z Legią nikomu nic nie dolega - dodał szkoleniowiec.

Według nieoficjalnych informacji zarząd Zagłębia chce nagrodzić wywalczenie Pucharu specjalną premią. Smuda nie chce tego komentować i odsyła do regulaminu premiowania. Tymczasem rzecznik klubu <B>Robert Sadowski mówi, że jakaś premia jest możliwa.

- Ale wszystko okaże się po pierwszym meczu, jak wynik będzie dobry. Wtedy być może zarząd, lub sponsor główny, wyasygnuje jakąś kwotę -stwierdził Sadowski.

Lubińscy działacze spodziewają się co najmniej sześciu tysięcy kibiców, w tym 200-300 osób z Płocka. Rzecznik obawia się jedynie o pogodę, bo na środę w okolicach Lubina zapowiadane są burze.


Wcześniejsze mecze w PP

1/8
Korona Kielce 0-0 Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2-0 Korona Kielce

Lech Poznań 0-1 Wisła Płock
Wisła Płock 0-0 Lech Poznań


1/4
Polonia Warszawa 0-3 Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0-1 Polonia Warszawa

Zawisza Bydgoszcz (2) 1-1 Wisła Płock
Wisła Płock 1-0 Zawisza Bydgoszcz (2)


1/2
Wisła Kraków 0-1 Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 1-1 Wisła Kraków

Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Wisła Płock
Wisła Płock 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała


Ostatnie mecze w lidze

Legia Warszawa Zaglebie Lubin 1:0
Wisla Krakow Zaglebie Lubin 2:0
Górnik Zabrze Zaglebie Lubin 2:2
Zaglebie Lubin Amica Wronki 2:0
Korona Kielce Zaglebie Lubin 1:1
Zaglebie Lubin Arka Gdynia 4:0
Zaglebie Lubin Plock 2:0
Lech Poznan Zaglebie Lubin 0:1
Zaglebie Lubin Polonia Warszawa 1:0

Górnik Leczna Plock 2:1
Plock Legia Warszawa 0:1
Wisla Krakow Plock 4:0
Plock Górnik Zabrze 1:0
Amica Wronki Plock 2:0
Plock Korona Kielce 1:0
Zaglebie Lubin Plock 2:0
Arka Gdynia Plock 1:1
Lech Poznan Plock 3:2

Bezpośrednie spotkania

Zaglebie Lubin Plock 2:0
Plock Zaglebie Lubin 3:2

Moje typki

1 x 2 Faworytem tego spotkania jest Zagłębie.Wisła zdecydowanie w dołku .Kibice sie pocieszaja jedynie tym ze kazda zla passa sie konczy .Zagłebie zaś u siebie nadal bardzo mocne .W 7 ostatnich meczach zdobywajac komplet pkt.

over/under Tu chyba raczej decydował bym się na underek.Jest to pierwszy mecz z dwumeczu i Wisła raczej ustawi się defensywnie by jak najmniejszą strate do odrobienia w Płocku.

strzeli/niestrzeli I chyba z tego typu skorzystam . A mianowicie że Wisła niestrzeli kurs bedzie zapewne około 2 więc godny uwagi.W ostatnich Czterech spotkaniach nafciarze stracili dziewięć goli i strzelili tylko jednego.Zaś Zagłebie swoje ostatnie cztery mecze u siebie wygrywało do zera.

Do góry
Bonus: Unibet
#565662 - 25/04/2006 08:18 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
co do strzeli niestrzeli trzeba jeszcze poczekac i sie zastanowic. DO dzis jeszcze nie wiadomo czy Irek Jelen zagra w Wisle Plock, poniewaz jeszcze odczuwa skutki kontuzji, w rewanzu powinien wystapic ale co do pierwszego meczu finalowego to jeszcze jest wielki znak zapytania. Jesli bedzie wiadomo ze Jelen w Lubinie nie zagra to mozna zagrac ze Wisla nie strzeli bramki, ale jesli Jelen bedzie gral to dla mnie No bet, za duze ryzyko.

Do góry
#565663 - 25/04/2006 08:29 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Zgadzam sie z Tobą ale mam informacje że na dzień dzisiejszy Jeleń niezagra.Szukałem po oficjalnych i neioficjalnych stronach Wisły Płock i niema nic o tym czy zagra Jeleń na forum Wisły padło pytanie czy zagra ale brak odpowiedzi.

Liczyłem równiez ze ktoś z Płocka sie wypowie na temat jego kontuzji

Do góry
#565664 - 25/04/2006 10:50 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
Gregorian Offline
old hand

Meldunek: 04/09/2005
Postów: 717
to co podoba mi sie w klubie Wisly z Plocka jest to, ze na stronie oficjalnej na forum moga rozmawiac oni ze swoim prezesem Krzysztofem DMoszynskim, to naprawde cos niezwyklego ze kibice pytaja a prezes na biezaco odpowiada i tak np

jeden z kibicow wisly plock zadaje pytanie prezesowi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

co pan prezes by powiedział na takie słowa wypowiedziane przez jednego z naszych piłkarzy po porażce w Łęcznej : ch** z ligą , liczy się tylko puchar" i czy to jest profesjonalne podejście do wykonywanego przez siebie zawodu?? bo ja mam co do tego spore wątpliwości

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



na co odpowiedz klubu z Plocka jest nastepujaca

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Panie!
Wypowiedź jednego z piłkarzy (którego?) po meczu w Łęcznej, którą Pan cytuje jest skandalem, który w moich oczach jest przepraszam za określenie gówniarzem, a nie profesjonalistą
Krzysztof Dmoszyński

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


inny przykład, kibi pisze nastepujacy tekst

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiadomo nie od dzis ze Wisła nie jest klubem zamoznym ale do najbiedniejszych nie nalezy z tych pieniedzy ktore dostajemy od Orlenu spokojnie powinno sie zmontowac ( z głowa ) druzyne ktora cieszylaby oko kibica. Niestety smiem twierdzic ze transfery poczynione przez klub sa w sporej mierze nietrafione i przeprowadzone zbyt pochopnie. Jezeli klub juz zatrudnia pilkarzy z wlasna karta w reku to czy nie moze zatrudniac tych ktorzy wniosa cos do druzyny ktorzy by udowodnili przydatnosc, widac lepiej isc na latwizne i zatrudnic 36-letniego zawodnika rodem z Czech niz poszukac w nizszych ligach talentow na miare Irka Jelenia a napewno takich nie brakuje. Nie odniosl sie Pan w swojej wypowiedzi do trenerow gdyz Ci zapewne maja duzy wplyw na to jak gra nasza druzyna. Zapewniam takze iz w Płocku jest duze zapotrzebowanie na pilke w dobrym wydaniu chcemy ogladac akcje podbramkowe, celne podania, kombinacyjna gre, walke do konca i o kazdy cm boiska jezeli to bedzie to wszyscy beda szczesliwi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


na co odpowiedz prezesa Wisly Plock

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Panie,
Niestety nie mogę się zgodzić w pełni z Pana opiniami:
- po pierwsze prawdą jest, że Wisła nie jest klubem zamożnym. Jesteśmy klubem, który w ramach jednej spółki akcyjnej posiada dwie sekcje, co przy posiadanych środkach finansowych jest bardzo ciężkie, aby wszystko zbilansować, w podobnej sytuacji jest tylko Cracovia.
- transfery nie były zbyt pochopne, ale realizacja ich była uzależniona od posiadanych środków finansowych. Za zawodnika III lub IV ligi kluby żądają kwoty nawet 500.000 zł (jak nam zaproponował jeden z klubów III ligowych za napastnika). Są to kwoty nierealne.
W wypadku tzw. zawodników z wolną kartą, w większości sprawa rozbija się o wysokość kontraktu, tak jak to miało miejsce w przypadku zawodnika Chmiesta, którego chcieliśmy pozyskać w przerwie zimowej. Zawodnik przychodzący z tzw. wolną kartą, za którego klub nie musi płacić za transfer, przeważnie dyktuje sumy kontraktowe z powietrza, a na to nie możemy się godzić. Klub posiada ośmiu tzw. szperaczy, którzy wyszukują młodych utalentowanych zawodników, ale często przebijają nas cenowo bardziej zamożni. Trenerzy nie boją się inwestować w młodych zawodników, tylko czy oni utrzymają zespół w Ekstraklasie.
Przyjście do zespołu jak to Pan określa 36-letniego zawodnika z Czech, po odmowie Chmiesta było jedynym rozwiązaniem. Nie jest on typem zawodnika jak Ireneusz Jeleń, jednak jego wielkie doświadczenie może być wykorzystane przez młodych. Brak Jelenia i Obajdina w Łęcznej pokazał naszą siłę uderzeniową.
Na koniec zgadzam się z Panem, że w Płocku jest duże zapotrzebowanie na dobrą piłkę, ale gdzie jego nie ma.

Z poważaniem
Krzysztof Dmoszyński

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Naprawde wielkie slowa uznania dla WIsly Plock, dla Prezesa za szczrosc i otwartosc . Podziwiam, kazdy klub powinien w tym wypadku brac przyklad z prezesa Wisly Plock i odpowiadac na biezaco na pytania kibicow.


  • Edit: poprawiam, bo stronka się "rozjechała"


  • Edited by Rivaldinho (26/04/2006 06:28)

    Do góry
    #565665 - 25/04/2006 10:52 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    Gregorian Offline
    old hand

    Meldunek: 04/09/2005
    Postów: 717
    mam nadzieje ze te wszytskie odpowiedzi prezesa pomoga nam ustalic faworyta spotkania w finale pucharu polski

    oto odpowiedz prezesa Wisly Plock Krzysztofa Dmoszynskiego na pytania kibicow co sie dzieje z druzyna z plocka po 4 porazkach w lidze z rzedu

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Szanowni Panowie,
    Tak jak i Panowie, Zarząd Klubu nie jest usatysfakcjonowany postawą I drużyny piłki nożnej, jak i wynikami ostatnich czterech spotkań, szczególnie z Górnikiem Łęczna. Nie chciałbym jednak ich usprawiedliwiać, że mozna było wkalkulować porażki z zespołami Wisły Kraków czy też Legii Warszawa, ale proszę nie zapominać, że w ostatnich czterech meczach drużyna nie wystąpiła w optymalnym składzie, co było wynikiem kontuzji oraz kartek.
    Wielu z Państwa domaga się wręcz kar finansowych dla zawodników za słabą postawę czy też brak zaangażowania (nie biorę pod uwagę sytuacji tzw. "balowania", na co nie mam dowodów). Chciałbym w tym temacie poinformować Państwa, że Zarząd Klubu przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2005/2006 zawiesił wypłatę premii za mecze i uzależnił ich wypłatę od konkretnego celu (zajęcie określonego miejsca na koniec rozgrywek sezonu 2005/2006). Części zawodnikom zostały obniżone raty kontraktowe oraz dwóch zostało dodatkowo ukaranych karami finansowymi.
    Klub działa jako spółka akcyjna w oparciu o kodeks handlowy ze szczególnym naciskiem na zachowanie płynności finansowej i nie doprowadzanie do strat. Wielokrotnie podkreślaliśmy w rozmowach z właścicielem tj. PKN ORLEN SA, że jest to specyficzna spółka i nie można jej traktować jak ORLEN Asfalt, czy ORLEN Gaz.
    Posiadamy zawodników, na których nas stać, a nie takich, których chcielibyśmy mieć. W okresie zimowym udało się przeprowadzić tylko dwa transfery płatne tj. Pawła Magdonia i Łukasza Jasińskiego, pozostali zawodnicy przyszli z wolnymi kartami.
    Sądząc na podstawie Panów wypowiedzi jesteście ludźmi ambitnymi, ja również do takich należę i nie mogę się z wieloma rzeczami pogodzić, a przede wszystkim z brakiem ambicji, gdzie w wielu wypadkach tylko ambicją i zaangażowaniem można wyeliminować inne braki.
    Na koniec chciałoby się powiedzieć "cieszmy się z tego co mamy", ponieważ inne większe aglomeracje miejskie od wielu lat dobijają się do Ekstraklasy i im się nie udaje z różnych względów, a my mamy jedną sekcję na mistrzowskim poziomie i drugą trzeba sobie uczciwie powiedzieć ligowego "średniaka", który pomimo trudności doszedł do Finału Pucharu Polski.
    Zapewniam Państwa, że staram się wszystkie, a przede wszystkim krytyczne uwagi kierowane do Klubu czy to drogą mailową czy bezpośrednich rozmów głęboko analizować.
    Trudno jest za pośrednictwem poczty internetowej odnieść się do wszystkich problemów. Zapewniam Państwa, że po Pucharze Polski zorganizujemy spotkanie, na którym będzie można w sposób szczery, bez owijania czegokolwiek w bawełnę i tzw. "ściemniania" porozmawiać.

    Z poważaniem
    Krzysztof Dmoszyński

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  • Edit: poprawiam, bo stronka się "rozjechała"


  • Edited by Rivaldinho (26/04/2006 06:30)

    Do góry
    #565666 - 25/04/2006 17:08 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    darekdarecki Offline
    old hand

    Meldunek: 25/04/2005
    Postów: 968
    NA UKŁADY NIEMA RADY

    Jednak odpuszcze ten mecz , za duzo się nasłuchałem że Zagłebie daje puchar Wiśle a oni nam dali lige :/

    Pozatym ten sędzia kidys dał Zagłębiu 2 czerwone w meczu który spowodował że Zagłebie spadło do 2 ligi.

    Do góry
    #565667 - 25/04/2006 20:40 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    live99 Offline
    addict

    Meldunek: 07/06/2005
    Postów: 526
    Skąd: Płock
    No to i ja cos napisze co do tego meczu...
    Przewaznie czekam do ostatniej chwili z informacjami, analiza ale coz jutro nie bedzie mnie caly dzien w Plocku wiec do rzeczy :
    Jak wiadomo ostatnio nastroje w Plocku nie sa zbyt dobre. Mozna wiec powiedziec ze zawrzalo dawno juz nie bylo takich nastrojow mimo iz Nafciarzom w przeszlosci wiodlo sie roznie to teraz kazdy jest wsciekly na brak zaangazowania i nastawienie do ligi przez pilkarzy :/. Nawet trenerzy przyznaja ze nie moga wybic im pucharu z glowy. Jednym slowem wszyscy sa wsciekli za totalna olewke ligi... Do tego rozbijanie sie niektorych zawodnikow dzien przed meczem po klubach (Gewrogyan) jeszcze chwila i kibice niektorym "powiedza" co nieco...
    Ten puchar to ostatnia deska ratunku dla zawodnikow bo oszczedzac sie przez kilka spotkan na PP i dac w nim dupy...

    Co do formy to ciezko cos o niej powiedziec choc wydaje mi sie ze to co teraz gra zespol to gdzies 50% potencjalu. Moze sie okazac ze teraz zagraja wspanialy mecz w Lubinie, szczegolnie iz wlasnie sami napalaja sie na to spotkanie i napewno dadza z siebie 100%. Napewno wiec spodziewam sie duzo lepszej gry.
    Wbrew ostatnim wynikom takze gra zespolu nie jest najgorsza chodzi mi glownie o defensywe- mimo iz tracimy sporo bramek to padaja one pozno (okolo 70minuty) i najczesciej po stalych fragmentach gry (Lubin z wolnego, Leczna z wolnego i karnego). Prawda jest taka iz naprawde ciezko przebic sie pod nasza bramke gdyz w defensywe zaangazowany jest caly zespol. A zawodnicy maja naprawde spory defensywny potencjal.
    Co do ofensywy to opiera sie ona glownie na trojkacie:
    Geworgyan Peszko
    Jelen
    kiedy ci zawodnicy maja swoj dzien nie ma mocnych na Wisle P. wspomaga ich jeszcze cofniety czasem schodzacy na skrzydlo Sedlacek. Peszko jak i Gewrogyan potrafia znakomicie minac rywala i lacza swietna szybkosc ze wspanialym startem do pilki(choc ostatnio pojawil sie problem Gewrogyan jakby bez formy po kontuzji choc wydaje mi sie ze to przejsciowe bo to troche leniwy i dlugo rozkrecajacy sie zawodnik -ok70min, Peszko zas gra w kratke wydaje mi sie iz tym razem ranga tego spotkania pomoze im sie wzbic na wyzyny umiejetnosci). Czesto dlatego naszse akcje okolo 40m zchodza do boku na ktroas z flanek lub zagrywana jest pilka za obroncow. Teraz zapewne bedzie podobnie (jesli ktos widzial mecz w Poznaniu to bedzie bardzo zblizone spotkanie). Wisla moim zdaniem bedzie cofac sie pod wlasna bramke i zageszczac pole gry aby uniemozliwic rajdy Iwanskiemu i spolce... To jest wlasciwie nasz ulubiony styl(i najbardziej efektywny styl mozna powiedziec ze Wisla gdy chce zdobyc gola wraca pod wlasna bramke i szuka kazdej okazji do kontry ) . Nie nalezy sie spodziewac iz nie bedziemy opuszac wlasnej polowy- regularnie bedziemy probowac wyprowadzac kontry z udzialem wyzej wymienionego trio najlepiej na pelnej szybkosci.
    To sa wlasciwie nasze najwieksze atuty mocna defensywa- czyste konto z tylu i szybki atak- choc jedna bramka
    Do tego dochodzi adrenalina wiec nie wierze ze zawodnicy nie pokusza sie o zaatakowanie rywala choc super treneiro zapewne nakaze co innego.
    Spodziwam sie wiec czegos w okolicy under 2,5 remis do 1 polowy. Choc moze jednak najlepiej odpuscic ten meczNO BET
    Acha i jesze najwazniejsze Jelen praktycznie napewno zagra w tym spotkaniu choc nie jest w 100% sprawny)
    Obecnie Wisla to taka polska Chelsea choc brak jej takiej klasy i regularnosci to taktyke ma dosyc podobna.
    Podsumowujac spodziewam sie iz w Lubienie zobaczymy zupelnia inna Wisle niz ostatnio

    Nie wypowiadam sie na temat Zaglebia bo kolega wyzej jest lepiej poinformowany . Prosze tylko nie piszcie nic o ustwakach bo podany wyzej uklad jest dla Zaglebia po prostu bez sensu Staralem sie wam jakos pomoc w doborze typu jednak wybaczcie styl i jezyk jestem cholernie zmeczony i do tego zerkam co chwila na mecz. pozdro

    Do góry
    #565668 - 25/04/2006 21:05 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    live99 Offline
    addict

    Meldunek: 07/06/2005
    Postów: 526
    Skąd: Płock
    Czytalem dzis tez iz zawodnicy zamierzaja sobie szczerze porozmawiac i nawazajem na siebie pokrzyczec ale wydaje mi sie iz tak naprawde nikt nie bedzie musial nikogo mobilizowac...

    Do góry
    #565669 - 25/04/2006 21:20 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    kamasss Offline
    Carpal Tunnel

    Meldunek: 31/08/2004
    Postów: 9866
    Skąd: Poznań
    co jest z tym tematem...

    ktos go zepół, nie da się czytać...

    bez sensu przewijać w bok!

    post do skasowania!




  • Edit: naprawione


  • Edited by Rivaldinho (26/04/2006 06:33)

    Do góry
    #565670 - 25/04/2006 21:23 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    darekdarecki Offline
    old hand

    Meldunek: 25/04/2005
    Postów: 968
    Gregorian go popsuł wklejając cytaty:/

    Do góry
    #565671 - 25/04/2006 21:39 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    darekdarecki Offline
    old hand

    Meldunek: 25/04/2005
    Postów: 968
    To że wisła chce wygrać to troche mało , bo nic na to niewskazuje by wygrała.
    Ciąży na nich zaduża presja jeśli przegraja to pewnie bedą
    mieli rozmowe nie juz z prezesem tylko z kibicami.

    Piszesz że macie mocna obrone ... szczerze to śmiać mi się chce

    ost. 4 mecze gole stracone
    Wisła na wyjazdach 9
    Zagłębie u siebie 0

    ost. 4 mecze gole strzelone
    Wisła na wyjazdach 1
    Zagłębie u siebie 9


    Liczby mówią same za siebie.

    Dotego widziałem w tym sezonie wszystkie mecze Zagłebia i kilka Wisły i obiektywnie
    stwierdzam że zdecydowanym faworytem jest druzyna Lubinska

    Piszecie wszyscy o Jeleniu jak byłby jakims bogiem a w meczach które widziałem to niewiem czemu
    Janas na niego uwage zwrócił . Niema go i niema Wisły ,( bo poprostu wszystkie podania kierowane są
    właśnie do niego) która się jutro na 99% ustawi na maxa
    defensywnie wiec jak się skonczy
    niskim wynikiem to niepiszcie że Wisła ma dobra obrone
    tylko raczej że ma tylko obrone

    Do góry
    #565672 - 25/04/2006 23:40 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    esiwu Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 26/12/2005
    Postów: 1697
    ale jak wam dali lige??
    czy Zagłębie ma pewne 3 miejsce,bo ja widze że jest na 5 miejscu,a Amica czy Korona raczej walki o 3 miejsce nie odpuszczą i nie podarują jak Płock

    dużo bardziej do mnie przemawia ten post który napisałeś później,mówiący kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania

    ja gram na zwycięstwo gospodarzy...

    Do góry
    #565673 - 26/04/2006 07:32 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    rene Offline
    Pooh-Bah

    Meldunek: 25/01/2006
    Postów: 1711
    Skąd: Gdansk
    Gdyby piłka była sprawiedliwa to typowałbym bez wahania 1
    Zagłebie dużo wniosło do polskiej piłki, czego o Nafciarzach za nic powiedzieć się nie da

    Zagłębie do każdego meczu podchodzi poważnie, choć zdarzają im się wpadki. Porażka z Pogonią czy ostatnio z Wisła w Krakowie. W meczu z Legią, choć Zagłębie przegrało, to toczyło wyrównany pojedynek

    Smuda nie kalkuluje, tylko wychodzi z założenia, że trzeba grać w każdym meczu, bo tylko w ten sposób można stworzyć drużynę. I to jest dobre podejście.
    Warto jednak zauważyć, że Zagłębie rozegrało najwięcej spotkań na wiosnę. Oprócz ligi mieli puchary i zaległy mecz z Pogonią ( przełożony z jesieni )
    Czy zawodnicy mogą być zmęczeni.
    Ja ufam trenerowi Smudzie, że wie co robi
    Zresztą zmęczenie w polskiej lidze, gdzie gra się naprawdę mało nie powinno być wymieniane

    Faktem jest, że Wisła może być bardziej wypoczęta, a to dlatego, że wyraźnie odpuściła sobie ligę, a niektórzy gracze są oszczędzani
    Widać, że szykują się na puchary

    Ja jednak nie sądzę, by taka "niedzielna" szkoła mogła zatriumfować. Jak się na codzień dostaje baty, to trudno przypuszczać, by jeden mecz wyszedł

    Co do składów. Moim zdaniem nieistotne jest to, czy zagra Jeleń. Jeśli on nie grał i boryka się z kontuzję, to trudno się spodziewać, że zagra wielki mecz. Nie jest to klasowy napastnik, który strzela na zawołanie.

    Pomimo wszystko zagram na 1
    Wydaje mi się, że warto, bo faworytem jest Zagłębie
    Choć trochę niepokoją dwie porażki tego zespołu w lidze

    Do góry
    #565674 - 26/04/2006 09:19 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    darekdarecki Offline
    old hand

    Meldunek: 25/04/2005
    Postów: 968
    Byłem w warszawie na meczu a nastepnie ogladałem powtorke w TV i Zagłebie zagrało naprawde dobry mecz.
    Stworzyli wiele sytuacji szkoda że skuteczność zawiodła.Dziś mecz co do składu Zagłebia
    to wystapia w najmocniejszym składzie.Kolejnym plusem może być to że obecnym prezesem Zagłebia jest
    M.Jabłoński który zna druzyne Wisły b.dobrze

    Do góry
    #565675 - 26/04/2006 10:48 Re: Finał Pucharu Polski - sroda 26.04.06
    Gregorian Offline
    old hand

    Meldunek: 04/09/2005
    Postów: 717
    smiesza mnie wasze wypowiedzi typu

    Quote:

    Faktem jest, że Wisła może być bardziej wypoczęta, a to dlatego, że wyraźnie odpuściła sobie ligę, a niektórzy gracze są oszczędzani
    Widać, że szykują się na puchary




    z tego co ja sie orientuje, Wisla Plock jest jedynym klubem, ktory wszytskie swoje mecze rozgrywa co trzy dni, (sroda-sobota)

    gracze sa oszczedzani ? tak jak pisalem wczesniej przeciez Jelen borykal sie z kontuzja podobnie jak Geworgian, a to ze w jednym spotkaniu nie zagralo jeszcze trzech innych zawodnikow ( Peszko, Sedlacek, Rachwal ) to wcale nie efekt oszczedzania ale kartki i przymusowe pauzowanie.

    Ja nie jestem kibicem ani zaglebia lubin ani wisly plock, patrze jednak obiektywnie na obydwa zespoly. Faworytem jest zaglebie, Wisla Plock jest w kryzysie, a zadnego wiekszego oszczedzania w zespole z Plocka nie bylo, jesli juz to Zaglebie oszedzalo 5 zawodnikow w meczu z Wisla Plock, bo przeciez oni w przeciwienstwie do zawodnikow z Plocka mogli wyjsc w podstawowym skladzie a jednak nie wyszli.

    Do góry

    Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



    Kto jest online
    1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
    Key: Admin, Global Mod, Mod
    Statystyki forum
    24772 Użytkowników
    97 For i subfor
    45045 Tematów
    5581749 Postów

    Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49