Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#568073 - 16/05/2006 19:35 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
ok, dziękujemy za rady

ja przychylam się do opinii amkwisha i El Camino. Widzi mi się over, a tym bardziej po takim kursie. Barcelona przycisnie od początku co stworzy szansę na szybką kontrę dla Henry`go

Widzi mi się tutaj wynik 3:1 lub 2:1 dla Barcy of course

Do góry
Bonus: Unibet
#568074 - 16/05/2006 20:45 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
Ja mysle ze barca wygra i kursik 1,9 mi odpowiada. Arsenal bedzie sie bronił ale nieda rady, chociaż mysle ze bramki zaczna padac dopiero w drugiej polowie

Do góry
#568075 - 16/05/2006 21:35 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
oiram Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/03/2006
Postów: 3326
Skąd: Bydgoszcz/Barcelona
Quote:

a ja wam panowie powiem ze wygra ARSENAL i tyle
i stawiam na nich 100 a bez kozery powiem 500
I to bedzie wielka niespodzianka.
Mowie wam warto kursik kusi




Pokaż jutro że postawiłes te towje 500 juz wiem z jakiej kasy mi buk wypłaci za Barce.Która zmiecie swoja gra Arsenal.Pisałem juz dawno że hiszpanska piłka pod kazdym calem wygrywa z angielska.Tak jak pisałem finał uefa Seviila pokazała 4:0 Midel tak arsenal tez nic nie zdziała.
Barca WIN 10/10
Barca 1 10/10
Barca over 2,5 8/10

Do góry
#568076 - 16/05/2006 22:52 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
harris73 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2005
Postów: 2028
Juz nie takie jaja widzielismy,dla wytrawnego typera nie ma tutaj pewniaka.Barca?A ja bylo rok temu?Milan fighter a Liverpool win...niespodzianka?co z tego ze Barca calym sezonem zasluzyla ale tu chodzi tylko o jeden mecz i roznie moze sie on ulozyc kwestia psychiki -naprwade.Taka stawka to juz nie tylko umiejetnosci spotrtowe.chcialbym aby to byla Barca ale...glupie wydaje mi sie typowanie 10/10 Barcy.Pewnie jak to o taka stawke chodzi bedzie malo bramek ale/// przeciez Barca a Liverpool dal rade 3 strzelic wiec jedna jedyna niewiadoma...najlepiej dac X do przerwy!

Do góry
#568077 - 16/05/2006 23:32 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Ja tam tego nie typuje,ale wolę zeby wygrał Arsenal,bo jak wygra Barca to znowu zastepy jej niedzielnych fanów bedą się tydzień onanizować na forum tym sukcesem...

Do góry
#568078 - 16/05/2006 23:47 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Witam

"Obie drużyny strzelą" - NIE 1.8 expekt

Jestem przekonany ze Wenger ustawi swój zespól ultradefensywnie.
Dlatego niestety obejrzymy meczyk bardzo podobny do tego jaki rozegrali Anglicy w rewanżu z Villarealem. Ten scenariusz może tylko zburzyć szybko stracona bramka w co jednak nie wierzę
Eto dostanie plastra Roniego tez postarają sie ograniczyć przynajmniej na tyle na ile jest to możliwe i ... Barcelony nie ma .
Wszystkich którzy z takim optymizmem podchodzą do wygranej Barcy ostrzegam - dzisiejsza Barcelona gra może 60-70% tego co grali jeszcze kilka miesięcy temu chociażby z Czelsą.
Katalonczycy mają spore luki w obronie i Rijkard bardzo dobrze o tym wie dlatego boczni obroncy nie będą tak ochoczo podlanczac się do akcji ofensywnych bo moga szybko zostac skarceni.
To jest jedem mecz i ewentualny blad moze wiele kosztowac tak jednych jak i drugich dlatego defensywa defensywa i jescze raz defensywa...

Widze tu bankowy under gora jedna bramke po meczu który wszystkich rozczaruje.

Do góry
#568079 - 17/05/2006 00:12 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
ANTEK Offline
member

Meldunek: 08/05/2005
Postów: 143
Skąd: LESZNO
Quote:

Witam

"Obie drużyny strzelą" - NIE 1.8 expekt

Jestem przekonany ze Wenger ustawi swój zespól ultradefensywnie.
Dlatego niestety obejrzymy meczyk bardzo podobny do tego jaki rozegrali Anglicy w rewanżu z Villarealem. Ten scenariusz może tylko zburzyć szybko stracona bramka w co jednak nie wierzę
Eto dostanie plastra Roniego tez postarają sie ograniczyć przynajmniej na tyle na ile jest to możliwe i ... Barcelony nie ma .
Wszystkich którzy z takim optymizmem podchodzą do wygranej Barcy ostrzegam - dzisiejsza Barcelona gra może 60-70% tego co grali jeszcze kilka miesięcy temu chociażby z Czelsą.
Katalonczycy mają spore luki w obronie i Rijkard bardzo dobrze o tym wie dlatego boczni obroncy nie będą tak ochoczo podlanczac się do akcji ofensywnych bo moga szybko zostac skarceni.

To jest jedem mecz i ewentualny blad moze wiele kosztowac tak jednych jak i drugich dlatego defensywa defensywa i jescze raz defensywa...

Widze tu bankowy under gora jedna bramke po meczu który wszystkich rozczaruje.




i co jeszczee nam powiesz?

moze ze ta ewentualna jedna bramke strzeli VALDEZ z rzutu roznego?!!!

nie przesadzajny

w meczu tym mozemy rownie dobrze zobaczyc zero bramek jak i grad goli

wrozenie z fusow jest dobre dla hazardzistow

niech wygra lepszy!! czyli BARCA!!!

Do góry
#568080 - 17/05/2006 06:10 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Quote:

Quote:

Witam

"Obie drużyny strzelą" - NIE 1.8 expekt

Jestem przekonany ze Wenger ustawi swój zespól ultradefensywnie.
Dlatego niestety obejrzymy meczyk bardzo podobny do tego jaki rozegrali Anglicy w rewanżu z Villarealem. Ten scenariusz może tylko zburzyć szybko stracona bramka w co jednak nie wierzę
Eto dostanie plastra Roniego tez postarają sie ograniczyć przynajmniej na tyle na ile jest to możliwe i ... Barcelony nie ma .
Wszystkich którzy z takim optymizmem podchodzą do wygranej Barcy ostrzegam - dzisiejsza Barcelona gra może 60-70% tego co grali jeszcze kilka miesięcy temu chociażby z Czelsą.
Katalonczycy mają spore luki w obronie i Rijkard bardzo dobrze o tym wie dlatego boczni obroncy nie będą tak ochoczo podlanczac się do akcji ofensywnych bo moga szybko zostac skarceni.

To jest jedem mecz i ewentualny blad moze wiele kosztowac tak jednych jak i drugich dlatego defensywa defensywa i jescze raz defensywa...

Widze tu bankowy under gora jedna bramke po meczu który wszystkich rozczaruje.




i co jeszczee nam powiesz?

moze ze ta ewentualna jedna bramke strzeli VALDEZ z rzutu roznego?!!!

nie przesadzajny

w meczu tym mozemy rownie dobrze zobaczyc zero bramek jak i grad goli

wrozenie z fusow jest dobre dla hazardzistow

niech wygra lepszy!! czyli BARCA!!!




I po co się przypierdzielasz do czyjegoś typu ? napisał co jemu się widzi w tym meczu i tyle a Ty musiałeś dołozyć swoje ? Jakoś Twojej analizy meczu nigdzie nie widać

Pozdrawiam

Co do samego meczu ja osobiscie gram Barcelone awans kursik w granicach 1.45-1.50 + jakiś meczyk i zagram troche grubiej ... uważam,że Barceliona jest pod każdym względem lepsza od Londyńczyków i chodz ostatnio za nią nie przepadam to nie widze innej możliwosci jak dzisiaj o godzinie 23 uniesienie pucharu przez Puyola w geście zwycięstwa.Barcelona ma moim zdaniem więcej indywidualnosci którzy mągą sami wygrać mecz.Nie gram czystej 'jedynki' ponieważ też troszke obawiam się.,że od pierwszych minut Arsenal będzie się bronił a wiemY jak ostatni czasy z obroną Arsenalu jest Osobiscie nie jestem przekonany do oVera w tym meczu.Gram awans Barcelony czyli Zwycięstwo w LM
Tyle ode mnie.

Do góry
#568081 - 17/05/2006 08:16 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
kicek74 Offline
stranger

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 5
.


Edited by Rivaldinho (17/05/2006 10:15)

Do góry
#568082 - 17/05/2006 08:46 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Witam...to jeden,jedyny,specyficzny mecz dla każdej z drużyn i w takich meczach trzeba zapomnieć o tym czy ktoś wczesniej wygrywał po 3-0,czy przegrywał 3-0......
Lekkim faworytem wydaje sie być Barcelona,jak dla mnie za nadto preferowana przez buki...kursy powinny być bardziej wyrównane.Nie zdziwie sie wcale jak mecz skończy sie 0-0,lub 1-1 dogrywką i karnymi,ewentualnie zwycięstwem 1-0 dla jednej z drużyn..
Osobiscie nie widze tu overa i powtorki z ostatniego pamiętnego finału...Arsenal to przezde wszystkim uważna gra z tyłu,nie sądze by mimo takich gwiazd jakie posiada Barca udało im sie nastukać więcej jak 2 bramki,ew.razem z dogrywką....ale to jest sport....
Mam prośbe jesli ktoś wie czy w pełni sprawni są Ronaldinio,Henry,Etoo,Giuly,Deco...to bardzo prosze o potwierdzenie....ewnt.informacje o ubytkach w obydwu ekipach....pozdrawiam...

Do góry
#568083 - 17/05/2006 08:51 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Trebuh Offline
journeyman

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 68
Skąd: Tralee
UEFA Champions League, Injuries, May 17 - 16.05.2006
Barcelona MESSI Lionel AM/FRLC ** BACK from injury

Arsenal 12 LAUREN DR ** INJURED
Arsenal 2 DIABY Vassiriki MC * INJURED
Arsenal 18 CYGAN Pascal DC * INJURED
Arsenal 25 ADEBAYOR Emmanuel SC * OUT
Arsenal 16 FLAMINI Mathieu MC * BACK from injury
Arsenal 20 SENDEROS Philippe DC ** BACK from injury

Do góry
#568084 - 17/05/2006 09:06 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Trebuh Offline
journeyman

Meldunek: 17/01/2006
Postów: 68
Skąd: Tralee
To najwazniejszy mecz dla obu druzyn w tym sezonie i napewno wszyscy dadzą z siebie wszystko.Na przeciw siebie staną jedna z najlepszych obron i jeden z najlepszych ataków. Serce jestem za Barcelona i tak tez bede grał tylko problem polega na tym czy grać na zwycięstwo w 90 minutach 1.9 prof czy na zwycięstwo w lidze tu gorzej 1.38 prof .Jak wyzej pisąłem messi powraca ale czy bedzie grał a jak zagra to co zaprezentuje to jest wielki znak zapytania. W każdym bądz razie do wieczora jeszce troche czasu pomysle nad tym. Na koniec kto by nie wygrał to życze wam zajebistego meczu godnego finału ligi mistrzów.

Do góry
#568085 - 17/05/2006 09:13 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ja bym uwazal z tym underem. Kurs w okolicach 1.55 malo oplacalny
Przypomne ze rok temu w finale tez grono ludzi typowalo under, bo dwie defensywy, final, jeden mecz itp i jaki wynik byl? kady pamieta
Po takim kursie jaki buk daje kompletnie nie warto grac undera, bardziej oplacalny czysto matematycznie over i po kursach oferowanych przez buki lekko pogram
Pozdrawiam

Do góry
#568086 - 17/05/2006 09:28 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Witam
Co do undera juz pisalem, kurs zupelnie nie wart gry i moj szanowny poprzednik ma tutaj calkowita racje.
Ogolnie granie na ktoras z druzyn mija sie tu z celem, to jest final i mimo ze Barca jest faworytem to jakos nie jestem przekonany.
Ale mamy ta okazje ze skoro jest to final to buki wystawily cala mase roznych zakladow pobocznych i warto poszperac

znalazlem ciekawa opcje:
Zmiana w pierwszej polowie po kursie 4.00

Wg mnie warto sprobowac bo bedzie ostro od poczatku, jesli zagra Messi to wroci po kontuzji i ta moze mu sie odnowic, oczywiscie nie zycze mu tego ale wyspiarski styl gry nie przewiduje odstawiania nogi.
Oczywiscie nie musi to byc Messi, kazdy inny minie zadowoli, a skoro jest to final to i napiecie towarzyszace temu meczowi calkiem spore, wystarczy jedna kartka dla obroncy i juz ktorys z trenerow bedzie musial rozwazac zmiane zeby nie oslabiac druzyny...
tak wiec kursik 4.00 za 3/10

Do góry
#568087 - 17/05/2006 09:44 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
rockeman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2005
Postów: 3612
Ktoś bardzo trafnie napisał w temacie o dot.finału Pucharu UEFA, że: "Finały są do oglądania, a nie do obstawiania". Święta prawda Lepiej w spokoju zasiąść sobie przed telewizorkiem z wielką torbą cipsów i zgrzewką piwka, i emocjonawać się strikte sportowym wymiarem tego spotkania - to w końcu finał !!!
Ja co prawda skusiłem się postawić rekreacjnie "dwa grosze" Ale tylko tyle, ze w ogóle nie zesmutnieje, jeślie nie trafie. Po prostu typek wydaje mi sie najodpowiedniejszy. Stawiam na Barce HT/FT X/1 po kursie 4,5. Za drobne warto zagrać. Pierwsza połowa wg mnie to będzie przede wszystkim uważna gra, zeby nie stracić i wielce prawdopodbne, ze ta częśc gry zakończy się remisem. Barca będzie sie bała od razu rzucić do ataku (czyt.odkryć), a w to ,ze Arsenal rzuci sie do huraganowych ataków smiem wątpić Natamiast sądzę , ze za diabła Barca nie będzie chciała dogrywki a już tym bardziej rzutów karnych!! Dlatego przewiduje, ze będą się starali zrobić wszystko, aby to spotkanie rozstrzygnąć w regulaminowym czasie. Jeśli chodzi o karne to już masakryczną psychologiczną przewage wg mnie by miał Arsenal. Gwiazdy Barcy myśle, ze się spalą i nie wytrzymają presji oczekiwań kibiców i tego, ze naprzeciw nich staje Lehmann (którego niecierpie, ale jestem przekonany ze w razie karnych będzie się tak bujał i tryskał taką pewnąścią siebie, która "przestraszy" strzelców Blaugrany. Zresztą jeśli dojdzie do karniaków, to w ciemno uderzam za niemało na live BAW na Arsenal, nawet po kursie 1,7!!!
Jeśli barcelona nie wygra w "normalnym meczu", to do karnych nie ma co podchodzić.

Zycze wszystkim wspaniałych emocjii dzisiejszego wieczorka

Do góry
#568088 - 17/05/2006 09:49 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
niedzwiedz1981 Offline
addict

Meldunek: 20/03/2006
Postów: 446
Skąd: GKS Tychy
moim zdaniem Arsenal pokonan dzis Barce, od samego początku rozgrywek Barca jest jak by nie było niekwestionowanym pretendentem do zdobycia trofeum a wiec cały czas grają z pewnym obciązeniem psychicznym a Arsenal i tak juz osiągnął wiele wiec nie ma nic do stracenia i to jest główny czynnik aby grac na Arsenal. Bramka Henrego padnie na 100% ten koleś gra jakby był zawodnikem na playstation.

pozdro for all

Do góry
#568089 - 17/05/2006 10:51 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Unibet daje overa na 1.5 bramki po 1.45 i ja to biorę
Kurs całkiem przyzwoity i nie wierzę w jakieś tam O:O, 1:0 czy na odwrót

Do góry
#568090 - 17/05/2006 10:51 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Quote:

moim zdaniem Arsenal pokonan dzis Barce, od samego początku rozgrywek Barca jest jak by nie było niekwestionowanym pretendentem do zdobycia trofeum a wiec cały czas grają z pewnym obciązeniem psychicznym a Arsenal i tak juz osiągnął wiele wiec nie ma nic do stracenia i to jest główny czynnik aby grac na Arsenal. Bramka Henrego padnie na 100% ten koleś gra jakby był zawodnikem na playstation.

pozdro for all




Stary jakbym ja byl tak pewny tego jak TY to obstawilbym od razu. Rozumiem, ze na to stawiasz i na bramke Henrego, po co pozniej zalowac?

Zastanawialem sie na overem dzis, jednak nie bede ryzykowal ze wzgledu na to ze przed finalem pucharu uefa snilo mnie sie ze w jednym finale bedzie over 2,5 a w drugim under, over juz byl

Moze pozniej bede mial wene i na cos sie zdecyduje W kazdym razie ten mecz trzeba ogladac z w grze

Do góry
#568091 - 17/05/2006 11:00 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327
0:0 Barcelona - Milan Villarreal - Arsenal 0:0
0:1 Milan - Barcelona Arsenal - Villarreal 1:0
2:0 Barcelona - Benfica Juventus - Arsenal 0:0
0:0 Benfica - Barcelona Arsenal - Juventus 2:0
1:1 Barcelona - Chelsea Arsenal - Real Madryt 0:0
1:2 Chelsea - Barcelona Real Madryt - Arsenal 0:1
0:2 Udinese - Barcelona Arsenal - Ajax 0:0
3:1 Barcelona - Werder Thun - Arsenal 0:1
5:0 Barcelona - PAO Arsenal - Sparta Praga 3:0
0:0 PAO - Barcelona Sparta Praga - Arsenal 0:2
4:1 Barcelona - Udinese Ajax - Arsenal 1:2
0:2 Werder - Barcelona Arsenal - Thun 2:1

Ktoś tam powiedział, że obrona Barcelony nie należy do czołówki. Arsenal stracił 2 bramki, Barca 4 ... ale kiedy wygrywa się 4-1 czy 3-1 to nawet w tak prestiżowych rozgrywkach jak CL przestaje sie juz myslec o tylach:) Warto tez przypomniec ze 1-1 z Chelsea na Camp Nou to tylko zasluga sedziego ktory podyktowal nieslusznie karnego.
Z kim gral Arsenal? Thun, Ajax, Sprata Praga, Real Madryt, Juve i Villareal. Z całym szacunkiem dla tych drużyn ale nie należą one do najlepszych niestety. Real w tym sezonie gra niesamowity piach, zero ładu i składu - ale tylko olbrzymia impotencja strzelecka w Londynie uratowala Arsenal. Z Juve stalo sie cos dziwnego jak grali z Arsenalem, to juz nie byla tak perfekcyjna druzyna jak zawsze. Villareal - wiadomo, zabraklo szczescia.
Wiec nie przesadzalbym, ze Arsenal ma najlepszą obronę świata bo tak poprostu nie jest - to że stracili tak malo bramek to niesamowity fart.
Eboue, Flamini, Toure, Campbell czy Oleguer, Marquez, Puyol, Gio? Wg wielu obiektywnych zrodel Marquez to obecnie jeden z lepszych jesli nie najlepszy obronca swiata. Jesli ktoras z defensyw ma sie spalic to wg mnie predzej bedzie to obrona Arsenalu. Jesli wystartuje trojka Etoo Messi i Ronaldinho to jest duze prawdopodobienstwo ze strzela dwa gole bo zawsze w takiej konfiguracji padaly minimum 2 bramki dla Barcy. To juz nie jest guraganowy atak do jakiego nas przezwyczaila duma katalonii

Do góry
#568092 - 17/05/2006 11:03 Re: Barcelona-Arsenal Finał ligi mistrzów
stryker Offline
enthusiast

Meldunek: 12/02/2005
Postów: 327
btw. jestem kibicem Barcelony ale wcale nie tryskam pewnoscia siebie. Poprostu niektorzy tkwia w stereotypie ze Barca ma zbyt slaby potencjal w defensywie.
Najlepszy typ to...zainwestowac 10/10 w zupe chmielową. Finał zdarza się raz do roku, więc lepiej go ogladac nie zaprzatajac sobie glowy innymi sprawami

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, VVega, Sony, rafal08, latajaca_holenderka), 3514 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582073 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49