Opcje tematu
#569468 - 02/05/2006 14:13 II liga Polska- 5-6 maj
Maxero Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 5937
Skąd: Lublin
Ruch-Heko
Lechia-Radomiak
Zagłębie-Piast
Widzew-Polonia
Podbeskidzie-ŁKS
Jagiellonia-Szczakowianka
Zawisza-Świt
KSZO-Górnik

Co sądzicie o tych meczykach?

Do góry
Bonus: Unibet
#569469 - 03/05/2006 11:51 Re: II liga Polska- 5-6 maj
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa

Po pierwsze to na pewno Zawisza.

Mecz, który Zawisza musi wygrać, bo jedna strata punktów może przy złym układzie innych spotkań kosztować odpadnięcie od czołówki. W tej chwili różnice są minimalne, pozwolę sobie zaprezentować czołówkę tabeli.

1. Widzew 47
2. KSZO 43
3. ŁKS 42
4. Zawisza 42
5. Śląsk 42
6. Zagłębie 40
7. Jagiellonia 37

Praktycznie tylko Jaga z tej grupy drużyn zaprzepaściła swe szanse na baraże (choć do końca sezonu jeszcze kilka spotkań i różne cuda się mogą zdarzyć).. Awansują bezpośrednio dwie pierwsze ekipy, baraże rozegra drużyna z trzeciego miejsca. Ścisk jest jak widzimy ogromny, każdy punkt jest na wagę złota i może decydować o kolejności na koniec sezonu.

Zawisza bryluje - na wiosnę jeszcze nie zaznała goryczy porażki a w sumie nie przegrali od dziesięciu kolejek (900 minut!!). 18 pkt w ośmiu wiosennych meczach, 5 wygranych i 3 remisy, 13 strzelonych goli to świetny dorobek. Dobra gra zaprocentowała skokiem na czwarte miejsce w tabeli i trzeba powiedzieć, że skok ten jest jak najbardziej zasłużony. Zawisza stanął przed wielką szansą awansu do Ekstraklasy. Cel jest więc jeden.

Kolejnym przeciwnikiem będzie Świt - zespół plasujący się obecnie na 12 pozycji z dorobkiem 30 punktów. Sytuacja Świtu wydaje się dobra, kataklizm sprawi, że spadną do III ligi, raczej im to nie grozi bo mają kilka punktów przewagi nad strefą spadkową. Aktualnie zajmowane miejsce Switu daje baraże o drugą ligę z jednym z zespołów trzeciej ligi, z którym to się okaże, jednak nie wydaje mi się by zespół trzecioligowy mógłl skutecznie konkurować z nimi w walce o II ligę. To wszystko narazie spekulacje, być może Swit skoczy na miejsce gwarantujące pewny udział w rozgrywkach II ligi, przed sobą mają jeszcze parę spotkań i u siebie coś jeszcze wygrają.

Świt to drużyna własnego boiska (6-4-3) natomiast na wyjeździe kompletnie się gubią (1-3-8), w tym również nalezy upatrywać szansy dla Zawiszy na korzystny rezultat. Gracze z Nowego Dworu Mazowieckiego w konfrontacji z drużynami z czołowki gra bardzo słabo (np. wyjazd do ŁKS 5-1 lub ostatni mecz u siebie z KSZO 0-2). Już po tym można stwierdzić jak ciężko będzie im ugrać chociaż punkt w Bydgoszczy.

Można by jeszcze dużo mówić lecz najważniejsze chyba zostalo już powiedziane.

Typ: Zawisza kurs (1.50) 9/10

Do góry
#569470 - 03/05/2006 13:21 Re: II liga Polska- 5-6 maj
MKSB Offline
enthusiast

Meldunek: 13/07/2005
Postów: 350
Quote:

Praktycznie tylko Jaga z tej grupy drużyn zaprzepaściła swe szanse na baraże (choć do końca sezonu jeszcze kilka spotkań i różne cuda się mogą zdarzyć)..




Po pierwsze: nie wiem dlaczego piszesz o barażach, skoro pomiędzy drugim a trzecim miejscem jest punkt różnicy.
Po drugie: wystarczy wygrać trzy mecze z rzędu i można wywindować się bardzo wysoko w górę tabeli, więc wielkich cudów nie trzeba.

Coś o meczu Jagiellonia - Szczakowianka:

Po raz pierwszy na ławce trenerskiej Jagiellonii zasiądzie Jurij Szatałow, w Łodzi oglądał mecz z trybun. Już po ledwie 3 dniach jego pracy z zespołem można było zobaczyć efekty - przez ten okres zespół głównie pracował nad defensywą i nie stracił w Łodzi bramki. W tym tygodniu trener ma postawić głównie nacisk na tworzenie sytuacji pod bramką rywali.
Ze Szczakowianką nie zagrają kontuzjowani Ariel Jakubowski i Paweł Sobolewski (tu znak zapytania). Do kadry może wrócić Dariusz Łatka. Za Sobolewskiego zagra Madrin Piegzik, były lider Szczakowianki.
Jagiellonia nie wygrała już od 5 spotkań w lidze. Pora na przełamanie, tym bardziej że gra wygląda coraz lepiej a gramy u siebie z drużyną nie najwyższych lotów. Jagiellonia sprzed pół roku rozstrzygnęłaby taki mecz już do przerwy, teraz nie będzie łatwo ale zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne. W klubie nic się nie zmieniło, celem jest walka o awans, a trzy następne mecze to: Szczakowianka (d), Świt (w) i Polkowice (d), więc jeżeli nie teraz, to kiedy ?

8/10

Do góry
#569471 - 04/05/2006 10:49 Re: II liga Polska- 5-6 maj
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Quote:

Quote:

Praktycznie tylko Jaga z tej grupy drużyn zaprzepaściła swe szanse na baraże (choć do końca sezonu jeszcze kilka spotkań i różne cuda się mogą zdarzyć)..



Po pierwsze: nie wiem dlaczego piszesz o barażach, skoro pomiędzy drugim a trzecim miejscem jest punkt różnicy.
Po drugie: wystarczy wygrać trzy mecze z rzędu i można wywindować się bardzo wysoko w górę tabeli, więc wielkich cudów nie trzeba.





MKSB - celowo umieściłem Jagę w tamtej mini-tabelce żeby zaznaczyć, że jednak jeszcze jakieś szanse istnieją (niewielkie ale jednak). Piszę o zaprzepaszczonych barażach dlatego, ponieważ uważam, że dwie pierwsze lokaty padną łupem zespołów na tę chwilę zdecydowanie lepszych od Jagiellonii (Widzew, KSZO, ŁKS, Zawisza) a trzecie premiowane barażami miejsce przypadnie jednej z drużyn z tej grupy. Dlatego nie widzę Jagi w ścisłej czołówce tabeli na koniec sezonu. Nie oszukujmy się - strata jest duża i ciężko będzie im się przebić. Mówisz, że "wystarczy wygrać trzy mecze z rzędu" - nie wiem czy widziałeś terminarz spotkań, mogę Ci powiedzieć jakie mecze czekają teraz Jagę. Kolejno - Szczakowianka, Polkowice, KSZO (wyjazd), Zawisza, Ruch, Podbeskidzie (wyjazd), Widzew, Zagłębie (wyjazd).. Przykro mi ale jakoś ciężko mi jest sobie wyobrazić, gdzie Jaga miałaby te 3 zwycięstwa z rzędu odnieść. Teraz nadarza im się dobra sytuacja, mogą ograć i Szczakę i Polkowice ale już z wyjazdu do Ostrowca wywieźć 3 punkty będzie im niezwykle trudno. Później znów mieliby szanse lecz musieliby ograć Ruch, Podbeskidzie i którąś drużynę z dwójki Zawisza - Widzew. Sam powiedz. Wierzysz, że im się uda?? Ja bardzo w to powątpiewam. Do końca sezonu jeszcze jest trochę czasu, może się coś zmieni, jednak na obecną chwilę szanse na baraże lub awans Jagi wydają się iluzoryczne..

Pozdrawiam
Sergiusz

Do góry
#569472 - 04/05/2006 10:53 Re: II liga Polska- 5-6 maj
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Witam!

Dla mnie ta kolejka przedstawia się następująco:

Podbeskidzie - ŁKS Łódź

Tylko jedna porażka w przeciągu całego sezonu Podbeskidzia u siebie!Mimo niezłych ostatnio wyników zespołu doszło do zmiany trenera, która moim zdaniem wyjdzie na dobre piłkarzom z Bielska - Białej.Krzysztof Tochel to świetny specjalista, który jest w stanie utrzymać Podbeskidzie w 2 lidze.Z drugiej strony też zmiana na ławce trenerskiej Wiesława Wojno zastąpił stary/nowy szkoleniowiec Marek Chojnacki.5 - ta liczba na pewno prześladuje piłkarzy gości(tyle remisów z rzędu zanotowali w ostatnich kolejkach).Nie chce wypowiadać tego słowa, ale remis jest w tym pojedynku bardzo prawdopodobny, szczególnie na ciężkim terenie w Bielsku-Białej.

TYP:X........kurs:3.1.....buk:bah......stawka:3/10.....

Ruch Chorzów - HEKO Czermno

A buki swoje....Jak można tak niedoceniać zespołu, który zanotował tylko 2 porażki na wyjazdach?! Ruch na pewno podbudowany zwycięstwem nad Polkowicami, ale jest to zespół bardzo niestabilny, który może wygrać i przegrać z każdym.HEKO zaledwie 2 punkty w ostatnich 4 meczach i baraże stają się coraz bardziej prawdopodobne.W tym meczu zagrają pewnie swoją wyjazdową taktyką, więc remis jest bardzo prawdopodobny.

TYP:X.......kurs:3.15.......buk:prof......stawka:3/10...

Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice

Zagłębie na gazie, 4 zwycięstwa z rzędu i powoli włączają sie do walki o pierwszą ligę.U siebie przegrywają rzadko, ale są niestabilini i łatwo ulegają presji co może być decydującym czynnikiem w końcówce sezonu.Piast robi swoje, z mocniejszych drużyn przegrali tylko z Zawiszą, a na rozkładówce mają takie teamy jak KSZO czy Widzew.Świetna praca wykonywana przez trenera Zielińskiego owocuje i gdyby nie -10 punktów kary to kto wie czy Piastunki nie walczyłyby o awans.X2 całkiem prawdopodobne...

TYP:X2........kurs:1.65........buk:bah.....stawka:4/10

Jagiellonia - Szczakowianka Jaworzno

Przecieram oczy ze zdumienia i widze 7.Jagiellonia, czy aby na pewno? Klikam odśwież, ale nic się niezmienia.A więc to prawda, zespół, który był moim głównym kandydatem do awansu zajmuje dopiero miejsce w środku stawki.Co więcej gra słabo, żeby nie powiedzieć fatalnie.0:1 z Polonią Bytom, 0:0 z Drwęcą...takie wyniki nie przystały drużynie, która powinna wysoko te spotkania wygrać.Nowy trener = nowa motywacja.0:0 z ŁKS-em jest już zalążkiem czegoś lepszego, ale Jaga musi w końcu pokonać jakiegoś słabeusza a takim na pewno jest Szczakowianka.Miałem niestety nieprzyjemność oglądać Szczaxę w tej rundzie w meczu z KSZO.Tym meczem wyczerpała ona chyba limit szczęścia w tej rundzie, więc decyduje się grać na Jagę...

TYP:1..........kurs:1.63........buk:toto........stawka:9/10

Lechia Gdańsk - Radomiak Radom

Kibice w Gdańsku już nie jeden mecz wygrali Lechii w ostatnich latach.Atmosfera na trybunach często przekłada się na wydarzenia boiskowe.Lechia nie jest jednak tak mocnym teamem, aby kurs na nich w meczu z Radomiakiem wynosił 1.65.Goście mają nóż na szyi i ewentualna porażka znacznie ograniczy szansę Radomian na pozostanie w lidze.Miejmy nadzieje, że 2:2 z Widzewem w 24 kolejce było dobrym znakiem przed meczem z Lechią...

TYP:X2.........kurs:1.99........buk:bah.........stawka:4/10

KSZO Ostrowiec - Górnik Polkowice

Ciężko być obiektywnym gdy pisze się o własnym klubie, ale spróbuje.KSZO to zespół, który nie ma zawodników na pierwszą ligę.Sam jeden Berensztajn nam ligi nie wygra, a cóż by się stało gdyby drugi raz zagrał tak słabo jak ze Szczakowianką(porażka 0:1).U siebie jesteśmy mocni i to musi być jasne.Jednak znacznie lepiej wychodzą nam spotkania z drużynami, które nie murują dostępu do swojej bramki a prowadzą otwartą grę.Górnik do takich zespołów raczej nie należy.Zastanawia też wysoka pozycja Polkowiczan, którzy w końcu stracili swój rewelacyjny duet Moskal - Wróbel.Jednak jeśli dobrze przyjrzymy się terminarzowi to wychodzi na to, że Górnik nie miał ciężkich meczów a jedynym wysoko sklasyfikowanym zespołem był ŁKS.Dla KSZO to bardzo ważny mecz, zarząd obniżył ceny biletów do 5 zł, aby jak najwięcej kibiców zawitało na Świętokrzyską.Zwycięstwa nie jestem pewien, jednak bardzo prawdopodobny jest under(kurs podam gdy Unibet wystawi ofertę).
TYP: under 2.5.....kurs:?........buk:UB.........4/10

Widzew - Polonia Bytom

Moim zdaniem Widzew nie jest tak mocny jak wskazuje na to tabela.Szczęśliwe zwycięstwa nad HEKO oraz Drwęcą, remis z Radomiakiem i w końcu porażka z Piastem potwierdzają niedoskonałość tej drużyny.U siebie są mocni i to trzeba im przyznać.Z kolei Polonia od porażki z KSZO gra całkiem przyzwoicie - remisy z ŁKS-em oraz Zawiszą, zwycięstwo nad Szczakowianką.Jeśli zamurują oni dostęp do własnej bramki to Widzewowi może być ciężko w tym pojedynku.Typowy NO Bet...

Zawisza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Zawisza bardzo podpaliła się na pierwszą ligę, ale moim zdaniem tak jak KSZO nie ma na nią szans...Jest to kolejny nierówny zespół, który potrafi pokonać Śląsk czy Piasta by później zremisować z Polonią Bytom.Po za tym zawodnicy z Bydgoszczy mają ciężką końcówkę sezonu - mecze z KSZO, Jagą, Widzewem, Zagłębiem i w ostatniej kolejce wyjazd do Gdańska.Mecz ze Świtem są w stanie wygrać, jednak trzymam się od niego z daleka, nawet najlepsza passa musi się przecież kiedyś skończyć...

Tak więc podsumowując:

Typ kolejki - Jagiellonia(@1.63)
Najlepszy value bet - Radomiak(@4.5)

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych, mario.

Do góry
#569473 - 04/05/2006 11:04 Re: II liga Polska- 5-6 maj
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Jerzy Kasalik nowym trenerem ŁKS

Dla Jerzego Kasalika jest to powrót do Łódzkiego Klubu Sportowego po 31 latach. Szkoleniowiec ten był piłkarzem ŁKS od 1971 do 1975 roku. Rozpoczynał piłkarską karierę w Hutniku. Odbywając służbę wojskową reprezentował barwy Śląska Wrocław i Legii Warszawa. W 1971 roku przeniósł się do ŁKS, by potem jeszcze grać w Lechii Gdańsk i Lechu Poznań. Ostatnim epizodem jego zawodniczej kariery była gra w szwedzkim Nykram. Jako trener pracę rozpoczął w 1982 roku w Lechu, będąc asystenetem Wojciecha Łazarka. W poznańskim klubie pracował do 1993 r. z przerwami na wyjazdy do Szwecji, gdzie trenował Nykram (1985-86) i Soedertaelje (90-92). W 1993 r. był asystentem Henryka Apostela w Górniku Zabrze, zaś przez cały rok 1994 prowadził szczecińska Pogoń. Potem jeszcze praca w poznańskich klubach Warcie i Olimpii, a od lipca 1995 roku objął funkcje trenera Hutnika. Potem pracował jeszcze w Hutniku Kraków, Śląsku Wrocław, Petrochemii Płock i Aluminium Konin. Ostatni klub jaki trenował to Widzew Łódź do 22 marca 2004. Dziś umowę podpisano do 30 czerwca 2006 roku, z możliwością przedłużenia na kolejny sezon.

www.lkslodz.pl

Jak teraz nie będzie wygranej to kiedy ? w derbach pff pewnie znów remis jak zawsze od pewnego czasu.W ŁKS wszyscy zdrowi nie bedzie problemu z wystawieniem składu powinno byc dobrze.Martwi mnie tylko zmiana trenera na prawde bardzo ceniłem sobie Wiesława Wojno raczej nie polecam obstawiania tego meczu.

05.05 16:00 Podbeskidzie Bielsko - ŁKS Łódź

Do góry
#569474 - 04/05/2006 11:18 Re: II liga Polska- 5-6 maj
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Quote:


Zawisza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Zawisza bardzo podpaliła się na pierwszą ligę, ale moim zdaniem tak jak KSZO nie ma na nią szans...Jest to kolejny nierówny zespół, który potrafi pokonać Śląsk czy Piasta by później zremisować z Polonią Bytom.Po za tym zawodnicy z Bydgoszczy mają ciężką końcówkę sezonu - mecze z KSZO, Jagą, Widzewem, Zagłębiem i w ostatniej kolejce wyjazd do Gdańska.Mecz ze Świtem są w stanie wygrać, jednak trzymam się od niego z daleka, nawet najlepsza passa musi się przecież kiedyś skończyć...





Nie chcę się kłócić ale uważam, że zaraz po ŁKS (6 remisów z rzędu!!) to własnie Zawisza jest najrówniej grającym zespołem drugiej ligi w rundzie wiosennej (5 wygranych,3 remisy). Nie ma się co podkręcać tym, że potrafili wygrać z Piastem i Sląskiem a następnie zremisowali z Polonią Bytom. Własnie mecz z Polonią może świadczyć o sile Zawiszy, było to spotkanie wyjazdowe, do broniącego się jak może przed spadkiem śląskiego klubu, gdzie zawsze publiczność jest 12 zawodnikiem a piłkarze grają twardo i nieustępliwie. Dodatkowo około pół godziny Zawisza grała w osłabieniu jednego zawodnika bowiem z tego co pamiętam czerwień otrzymał Miklosik. Ta sama Polonia bodajże tydzień później ograła Jagę na wyjezdzie więc czy tamten remis można rozpatrywać w sferze "nierówności"? No nie wiem.

A co do meczu ze Świtem to dodam tylko, że w Zawiszy nie zagra środkowy Łukasz Tupalski, który wyleciał ze składu przez czerwoną kartkę..

Dalej podtrzymuję swój typ na Zawiszę, można powiedzieć, że najbliższy mecz będzie z gatunku tych "być albo nie być".. Jeśli Zawisza tego meczu nie wygra, będzie im bardzo ciężko później przebić się ku premiowanym lokatom. To wiedzą wszyscy, ja, Wy, działacze, trenerzy i piłkarze - mecz ze Świtem może być bramą do raju. Remis będzie uznany za porażkę. Spotkanie z cieniutkim na wyjezdzie Switem Zawisza wygrać po prostu musi..

Do góry
#569475 - 04/05/2006 11:33 Re: II liga Polska- 5-6 maj
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Drogi sergiuszu!

Ja również nie mam zamiaru się kłócić.Uważam Cię za jedną z nielicznych osób podnoszących poziom tego forum, ale pamiętaj, że jest to forum i każdy wyraża swoją opinię.Ja opierając się głównie na własnych informacjach i intuicji twierdzę po prostu, że Zawisza może się spalić w tym meczu co byłoby jednocześnie początkiem końca rewelacyjnej passy.Pozdrawiam.

Do góry
#569476 - 04/05/2006 12:24 Re: II liga Polska- 5-6 maj
Sergiusz Offline
veteran

Meldunek: 31/03/2005
Postów: 1397
Skąd: Włocławek/Warszawa
Do Mario 88

Dziękuję za słowa uznania

Oczywiście szanuję Twoje zdanie, tak samo jak każdego innego użytkownika forum. W swoim poprzednim poście chciałem zwrócić tylko uwagę na trochę problematyczne stwierdzenie iż "Zawisza gra nierówno". Było to małe "zakłamanie" bowiem Zawisza gra po prostu równo a przytaczany przez Ciebie remis z Polonią w Bytomiu nie był wcale złym meczem w wykonaniu Hydrotworu, tak jak słabo rozeznany w II lidze użytkownik forum mógł go odebrać.

A już do Twojej opinii na temat meczu Zawisza - Świt, przerwaniu passy i "spaleniu się" drużyny bydgoskiej nie mam żadnych zastrzeżeń. Tu może być różnie. Racja może być po Twojej stronie.

Tylko chciałem zwrócić uwagę na tę "nierówność w grze" Zawiszy. Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiałeś.

Pozdrawiam Cię (i pisz więcej bo miło się to czyta )

Do góry
#569477 - 04/05/2006 16:14 Re: II liga Polska- 5-6 maj
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Witam oto pare wiadomości o Jagielloni:

Niestety, białostockiego zespołu nie omijają kłopoty. Przeciwko Szczakowiance nie zagra kilku podstawowych zawodników. Kontuzjowani są: Paweł Sobolewski, Remigiusz Sobociński i Adrian Napierała. Temu ostatniemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego. Na boisku nie zobaczymy także Ariela Jakubowskiego i Dariusza Łatki. Jakubowski również narzeka na problemy ze zdrowiem. Poza tym pauzuje za siódmą żółtą kartkę. Łatka nie doszedł jeszcze do siebie po groźnym urazie kolana. Dodajmy, że od dłuższego czasu listę kontuzjowanych uzupełnia Adam Piekutowski.
Trener Jurij Szatałow ma więc o czym myśleć. Tym bardziej, że sam nie może być pewien, czy w sobotę znajdzie się dla niego miejsce na ławce rezerwowych. Zgodnie z obietnicą ukraińskiego szkoleniowca rozwiązany został jego kontrakt z poprzednim klubem Kanią Gostyń (nowym szkoleniowcem został tam Krzysztof Pawlak). Jednak pojawił się nowy problem. Szatałow musi „uaktywnić” swoją licencję, bez której nie może oficjalnie prowadzić drugoligowych zespołów. Nie wiadomo czy w ciągu dwóch dni uda się załatwić wszelkie formalności wymagane przez PZPN.

Podsumowując uważam że w tym meczu, pomimo dużych kłopotów Jaga wreszcie wygra na swoim boisku...jeśli chodzi o inne mecze to swoje zdanie przedstawię może dopiero w sobotę...POZDRO

Do góry
#569478 - 04/05/2006 16:32 Re: II liga Polska- 5-6 maj
piteer87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/03/2006
Postów: 1727
Skąd: Białystok
Kolejny z serii meczy Jagi no bet! niestety przykro mi to stwierdzić. Powinni wygrac jestem całym sercem za nimi! Ale .. i tu się zaczyna ...
Typowy mecz no bet!

Do góry
#569479 - 07/05/2006 07:27 Re: II liga Polska- 5-6 maj
mario 88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 1771
Skąd: Ostrowiec Św.
Podbeskidzie - ŁKS Łódź 1:0
Ruch Chorzów - HEKO Czermno 4:2
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 0:2
Jagiellonia - Szczakowianka Jaworzno 1:0
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom 0:0
KSZO Ostrowiec - Górnik Polkowice 0:1
Widzew - Polonia Bytom 0:1
Zawisza - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0


Trafione 4 na 6(+no bet w Łodzi) więc nie tak źle, zysk coś koło 10 jednostek.Pozdrawiam.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, ANZELMO, latajaca_holenderka, alfa), 3440 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581754 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49