Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#5504204 - 20/08/2012 17:57 Barclays Premiership 2012/13
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Spotkanie: Everton - Manchester United: Liczba bramek
Typ: Powyżej 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: Sportingbet

Na zakończenie pierwszej kolejki angielskiej Premier League na Goodison Park Everton podejmie Manchester United z Robin van Persie w składzie. Po tym jak sprowadzono van Persiego, "Czerwone diabły" mogą śmiało konkurować z rywalem za miedzy Manchesterem City jeśli chodzi o siłę ognia swojej drużyny. Bo przypomnę, że MU nie tylko sprowadziło van Persiego ale również do ekipy Alexa Fergusona dołączył Shinji Kagawa z Borussii Dortmund oraz ofensywny pomocnik Nick Powell z Crewe, który w poprzednim sezonie robił furorę na boiskach League Two, ale to raczej jest melodia przyszłości, bo akurat ten transfer robiony był raczej z myślą o przyszłości. Pamiętajmy jednak, że w składzie MU są również dwaj reprezentacji Anglii jeśli chodzi o atak czyli Wayne Rooney i Danny Welbeck czy też reprezntant Meksyku Chicharito i Bułgar Dimitar Berbatov. Według zapowiedzi MU ma dzisiaj zagrać w ataku z Kagawą i Welbeckiem po bokach, Rooneyem jako cofniętym napastnikiem oraz z van Persim jako tym najbardziej wysuniętym zawodnikiem. Robi więc to wrażenie, jednak warto zwrócić uwagę, że w MU zapomniano chyba wzmocnić formację obroną tym bardziej, że już na początku sezonu z kadry wypadli Phil Jones, Jonathan Evans, Chris Smalling i ostatnio Rio Ferdinand. Wszystko więc wskazuje, że dziś partnerem na środku obrony Nemanji Vidica będzie Michael Carrick.
Podsumowując więc MU widać, że po letnich transferach niesamowicie duży potencjał w ofensywie, natomiast słabo wygląda linia obrony, szczególnie przed tym meczem gdy z kadry wypadło, aż czterech zawodników i na środku obrony dziś zmuszony będzie grać nominalny środkowy pomocnik.
Teraz słów kilka a Evertonie. Z drużyny odszedł przede wszystkim Jack Rodwell do Manchesteru City ale również Joseph Yobo do Fenerbahce czy Tim Cahill do NY Red Bulls. Latem postanowiono wzmocnić atak i tak do drużyny dołączyli Kevin Mirallas z Olympiakos Pireus oraz Steven Naismith z Glasgow Rangers, doszedł również doświadczony Steven Pienaar z Tottenhamu. Teraz po tych wzmocnieniach Everton również (oczywiście jak na swoje możliwości) prezentuje się ciekawie jeśli chodzi o drugą linię i atak.
Postanowiłem więc zagrać w tym meczu powyżej 3.5 goli. Everton będzie grał u siebie więc można spodziewać się, że będzie starał się i próbował zagrażać bramce MU. Goście natomiast mając taki potencjał w ataku raczej również będą starali się głównie grać do przodu. Myślę, że możemy spodziewać się bardzo dobrego spotkania w którym padnie sporo bramek. Przypomnę tylko, że w poprzednim sezonie na Old Trafford 4-4, a w ostatnich latach na Goodison Park zawsze było ciekawie z ostatnich czterech potyczek na tym obiekcie tylko raz MU wygrało (poprzedni sezon 1-0), a tak raz wygrał Everton (3-1) i dwa razy mieliśmy remisy (3-3 i 1-1). Myślę więc, że i dziś można spodziewać się bramek w starciu Evertonu i MU ja osobiście liczę na over 3.5 goli.

Do góry
Bonus: Unibet
#5505812 - 22/08/2012 19:10 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Chelsea - Reading (handicap trzydrogowy 0:1) 1 1.69 Betsson

Chelsea już dziś rozegra swój drugi ligowy mecz w tym sezonie. Tym razem jej rywalem będzie Reading. Londyńczycy w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe z Wigan 2:0, co zwiastuje, że już na początu sezonu są w dobrej formie. Na pewno chcą wyciągnąć wnioski z poprzedniego sezonu i jak najdłużej trzymać się stawki walczącej o mistrzostwo Anglii.

The Blues w praktycznie najmocniejszym składzie (wątpliwy jest jedynie występ Ramiresa) przeciwko drużynie, która jest obecnie beniaminkiem Premier League. Reading na początek sezonu zremisowało przed własną publicznością ze Stoke. Teraz przychodzi jednak czas na poważny sprawdzian z kandydatem do mistrzostwa. Według mnie goście mogą spodziewać się poważnego zderzenie z rzeczywistością. Spodziewam się minimum dwubramkowego zwycięstwa Chelsea.

Do góry
#5554750 - 22/09/2012 17:45 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Swansea vs Everton
Everton gol przed 50:00 minutą @ 1.83

3/10

Swansea dziurawa obrona, prócz długoterminowo kontuzjowanego Taylora, zawieszony dziś Flores, brakuje też Williamsa, poza tym nie obrona a atak gra w duszy Walijczyków. U Moysa spory potencjał ofensywny, co prawda brak dziś Jelawicia, ale mimo wszystko, zapowiada się overowy mecz, myślę że the Toffies ukłują już w pierwszej, ew. na początku drugiej wink

Do góry
#5565014 - 29/09/2012 06:13 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
city-1 @2.42 7/10

fulham bez dempseya i dembele to juz nie to samo fulham, sa slabsi bo wycieto im kregoslup - w calosci, wg mnie goscie biora komplet, maja ledwie 2 wygrane po 5 kolejkach, o jedna mniej niz ich dzisiejsi rywale, wrocil kun - powinna lada moment wrocic dodatkowa moc z przodu, ktorej brak byl dosc zauwazalny w ostatnich meczach


stoke @1.952 5/10

atut wlasnego, dosc specyficznego stadionu, warunki fizyczne oraz walka i agresja kontra technika, finezja i polot ... moze bladze, ale ja tu widze jedynke, stoke nie takich asow juz u siebie przerabialo, do tego nie wygrali do tej pory zadnego meczu, wyobrazam sobie na jakim glodzie wyjda, a u nich glod, w meczu u siebie, to 50% sukcesu


newcastle @2.46 3/10

reading postanowilem dosc mocno layowac, po obejrzeniu spotkan z chelsea i tottenhamem, slaba gra, w obronie wrecz beznadziejna, niektore proste straty przyprawiaja o bol glowy ... sroki w optymalnej formie nie sa, cisse bardzo cieniuje, ale paleczke przejal demba ba, w pomocy blyszczy niezawodny cabaye - wg mnie gospodarzom bedzie bardzo zalezalo na 3 pkt w tym meczu, zalezalo do tego stopnia, ze zwyczajnie znowu sie nie uda - ot wygra zespol lepszy(stawka raczej ostrozna, bo reki sobie za dwojke obciac nie dam, choc reading odstaje od reszty stawki dosc znacznie i wg mnie przed spadkiem nie uchroni ich nic)

Do góry
#5576728 - 06/10/2012 05:12 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
wba-1 @2.63 4/10

poszukam zwolnienia hughesa, wba u siebie to mocna ekipa, odprawili wszystkich 3 rywali, w tym everton i liverpool, zabraknac moze brunta i jonesa, ktorzy walcza z czasem/urazami, ale wraca najwieksze zadlo, odemwingie, ktory wraz z mlodym, bedacym w rewelacyjnej formie longiem, powinnien jutro zalatwic sprawe ... w qpr szpital w defensywie, do tego z meczu na mecz sa coraz slabsi, poki nie zwolnia trenera, nic nie ruszy - tak mi sie wydaje, bodziec w postaci nowej miotly to tylko kwestia czasu

Do góry
#5577174 - 06/10/2012 20:11 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
swansea-reading o3.5 @3 4/10

czuje w kosciach sporo bramek, reading wiadomo - w obronie ser szwajcarski i ogrom strat w okolicach swojego pola karnego co swansea z pewnoscia powinna wykorzystac, labedzie ... laudrup kontynuuje prace rodgersa, czyli projektu walijskiej malej barcelony ciag dalszy, szybka i mila dla oka pilka, duzo klepki, obrona niestety jest formacja duza slabsza i tu licze na instynkt strzelecki pogrebnyaka - 3-1, 4-2, ewentualnie 2-2

Do góry
#5578367 - 07/10/2012 05:03 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
southampton/o2.5 @3.75 3/10

soton gra calkiem fajnie lecz ich pech polega na tym, ze mieli podly terminarz(wyjazdy na city, arsenal i everton, united u siebie), 3 pkt po 6 kolejkach - malo, ale teraz podejmuja rywala, ktory na wyjazdach nie blyszczy i jest absolutnie w zasiegu ... do tego laczymy to z o2.5 - fulham prawdopodobnie bez berby i petrica, ale jedna powinni wturlac, bo beniaminek zwyczajnie nie potrafi bronic, 2-1 albo 3-1

Do góry
#5593874 - 20/10/2012 00:55 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
WBA - MC

Dwa sezony temu, gdy WBA było beniaminkiem PL, dość dzielnie radzili sobie z czołówką ligi. Remisy z Kogutami oraz Kanonierami, wygrana z The Reds. Z Chelsea, MU oraz MC przegrywali, ale w przypadku dwóch pierwszych rywali nie pozostawali dłużni i strzelali honorowe bramki. Sezon później mała zmiana warty. Drużyny, które gubiły punkty z ówczesnym świeżakiem odegrały się i tak Liverpool, Arsenal oraz Tottenham wygrały na The Hawthorns, ale gospodarze zawsze coś od siebie dorzucali. Czerwone Diabły podtrzymały passę i ponownie wygrały z WBA, ale ponownie nie zachowali czystego konta. Z kolei Chelsea oraz The Citizens pogubiły punkty.

W obecnym sezonie WBA świetnie radzi sobie przed własną publicznością. Cztery mecze i cztery wygrane. Na dzień dobry rozgromili Liverpool 3-0. Może i The Reds mieli optyczną przewagę, ale mieli wyjątkowo rozregulowane celowniki. Z kolei ofensywa Albions radziła sobie bardzo dobrze. Drugi z przedstawicieli Liverpoolu, Everton, też miał lekką przewagę, ale ponownie skutecznością błysnęli jedynie gracze gospodarzy. Do trzech razy sztuka? NA The Hawthorns przyjeżdża beniaminek Reading i nie ma zbyt wiele do powiedzenia, skromna wygrana 1-0 WBA. I na koniec wygrana 3-2 z QPR. Szybko objęli prowadzenie, po niedługim czasie już było 2-0 i wydawało się, że będący w słabej dyspozycji goście zostaną zniszczeni. Jednak udało im się zdobyć kontatkowego gola, mecz na wyrównanym poziomie, w końcówce gospodarze podwyższyli na 3-1 i wydawało się, że takim wynikiem zakończy się to spotkanie, ale QPR pokazało, że walczy się do ostatniego gwizdka i w doliczonym czasie gry zmniejszyli rozmiary porażki.

To, że MC będzie prowadziło grę chyba nikt nie ma wątpliwości. To, że jesteśmy świeżo po zgrupowaniach kadr będzie działało raczej na korzyść gospodarzy, bo większą liczbę "emigrantów" stanowili piłkarze MC. Nie decyduję się na stawianie 1x2, pójdę w bramki. MC regularnie traci bramki, WBA potrafi zawalczyć z czołówką, nie zawsze z happy endem, ale tanio skóry nie sprzedają. Na dodatek wspomniany bilans i forma ofensywy skłania mnie, by przypuszczać, by przy tak rozchwianej defensywie MC powinni coś ustrzelić i tym samym przelamać "passę" The Citizens, bo w dwóch ostatnich sezonach udało im się zachować czyste konto na The Hawthorns. O ofensywie gości wspominać chyba nie trzeba...

BTS 1.70 Unibet

mam jeszcze jedną propozycję na oku

Sunderland - Newcastle over 2.5 2.10 Unibet

co do MU to powinna być formalność, nie spodziewam się, by Stoke coś tu zdziałało.

Do góry
#5594164 - 20/10/2012 04:52 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
chelsea czyste konto - NIE/fulham czyste konto - NIE/west ham czyste konto - NIE @2.47 5/10

chelsea 6-1-0 po 7 kolejkach, do tego przed ciezkim wyjazdem do doniecka ... wg mnie polegna na whl, a jesli polegna to musza stracic, luiz nie jest zbyt pewny, do tego cole, ktory bedzie sie musial mierzyc na przemian z lennonem i walijskim braveheartem ... smile

av sie powoli rozpedza, powiem szczerze, zauwazam spory progres w grze tej druzyny(widzialem 3 mecze do tej pory), fajnie sie prezentowali na whl, do momentu straty pierwszej bramki, po tym ciosie uszlo z nich powietrze, po drugim golu generalnie wywiesili biala flage, ale tottenham mial sporo szczescia, bo okazji na 1-0 goscie mieli sporo i to takich klarownych(w sumie to nie przeraza mnie fakt, ze av sobie sytuacji nie stwarza, bardziej ilosc wykorzystanych sytuacji, benteke zepchnal benta na lawe i marnuje seryjnie swietne okazje)

fulham ... zupelnie mnie ten zespol nie przekonuje, graja slabo, na swietych przespali okragle 45 minut i gdyby nie indolencja gospodarzy, na ht przegrywaliby 0-2 albo 0-3 i byloby raczej po meczu, wciaz mocno odczuwalna jest sprzedaz dempsa i dembele, wraca berbatov, wiec moj optymizm jesli chodzi o granie dwojki albo x2 troche zmalal i sobie daruje

jednak jakbym mial typowac to dalej utrzymuje, ze the villans nie przegraja a byc moze wygraja ...

jesli chodzi o drugi mecz, mloty bez vaz te(zdecydowanie wyrozniajacy sie zawodnik w ostatnich meczach - rzeklbym, ze motor napedowy calej ofensywy) a takze obroncy demela(to zdecydowanie na plus jesli chodzi o bramki dla gosci)

u swietych wraca clyne, niestety jeszcze za wczesnie na powrot ramireza, ktory z pewnoscia wkrotce wyrosnie na zdecydowany nr1 w zespole - beniaminek bronic nie potrafi, ale w ofensywie radzi sobie calkiem dobrze, niezawodny lambert powinien byc mocno podrazniony po meczu z fulham, w ktorym nie dosc, ze zespol nie wygral, to jeszcze on sam "zawiodl" bo nic nie strzelil(adkins pewnie przerwe na repry wykorzystal na dalsza prace nad schematami defensywnymi, lecz wierze, ze tak jak sam twierdzil "mniej traconych goli ale bez oslabiania ofensywy")

w tym meczu tez mi pachnie, jesli nie dwojka, to przynajmniej x2

Do góry
#5594167 - 20/10/2012 04:58 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: bitnap]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Originally Posted By: bitnap
(w sumie to nie przeraza mnie fakt, ze av sobie sytuacji nie stworzy, bardziej boje sie o skutecznosc, benteke zepchnal benta na lawe i marnuje seryjnie swietne okazje)


w sumie gdyby nie fatalna skutecznosc, w tej chwili mieliby o dobre 5 oczek wiecej

Do góry
#5595634 - 21/10/2012 04:49 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Chciałem się odnieść do jutrzejszego typu na over 2.5. Stadium of Light nie należy do łatwej ziemi dla czołówki. Nawet jeżeli uda się stąd wywieźć punkty to trzeba się przyłożyć i o zgarnięciu "łupów" przy niedużym nakładzie sił jest mało realne. Sunderland przegrał tylko jeden mecz w tym sezonie, wyjazd z MC, co nie może dziwić. Tylko w dwóch spotkaniach Czarnym Kotom nie udało się trafić do siatki rywala, oba wyjazdowe, oba z czołówką tj wspomniani The Citizens -3:0 oraz Arsenal - 0:0. Teraz przyjeżdżają Sroki, których wyniki na początku nie prezentują się już tak okazale jak w poprzednim, bardzo udanym sezonie. Mimo to, wciąż mają kim straszyć w przodzie na czele z jednym z liderów strzeleckiej tabeli Demba Ba. Nawet we wspomnianym udadnym sezonie defensywa Srok nie była ich najmocniejszą stronę, teraz jest podobnie. Koty z pewnością pokażą pazura u siebie, Newcastle do tej pory też regularnie trafiał, po za meczami z dwoma ekipami z Big Four. Z tej banalnej matematyki wychodzi, że obie drużyny powinny zdobyć minimum po jednej bramce. Dla Kotów to trzeci występ przed własną publicznością. tak jak wspomniałem przegrali zaledwie 1 mecz tak też wygrali tylko 1 spotkanie. Zatem będą chcieli za wszelką cenę wykorzystać atut własnego boiska co powinno się przełożyć zwiększony nakład sił w ofensywie co będzie wodą na młyn dla gości. Kurs zacny, więc próbuję.

Sunderland - Newcastle over 2.5 2.10

Do góry
#5608345 - 30/10/2012 00:13 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36563
f1 I podsumowanie:

futbol (krz1910) Everton - Manchester United over 3,5 3.35 1-0 dol
futbol (Radek_89) Chelsea - Reading (handicap trzydrogowy 0:1) 1 1.69 4-2 gora
futbol (Danielsan) Swansea - Everton Everton gol przed 50:00 minutą 1.83 22minuta gora
futbol (bitnap) Stoke - Swansea 1 1.952 2-0 gora
futbol (bitnap) Reading - Newcastle 2 2.46 2-2 dol
futbol (bitnap) Aston Villa - WBA 1:0 2 2.63 1-1 dol
futbol (bitnap) Swansea - Reading over 3,5 3.0 2-2 gora
futbol (bitnap) Southampton - Fulham Southampton over 2,5 3.75 2-2 dol
futbol (Hakan) WBA - MC BTS 1.7 1-2 gora
futbol (Hakan) Sunderland - Newcastle over 2,5 2.76 1-1 dol
futbol (bitnap) Tottenham - Chelsea Chelsea straci gola 2-4gora
futbol (bitnap) Fulham - Aston Villa Fulham straci gola 1-0 dol
futbol (bitnap) West ham - Southampton West Ham straci gola 4-1 gora

Razem: 7/13 - 53,85%

Do góry
#5611155 - 01/11/2012 15:41 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Pod kątem kursów

Przy tak słabo spisującej się defensywie Czerwonych Diabłów nigdy nie tknę ich po takim kursie w starciu z takim rywalem jak Arsenal. 1.6 - 5.00 przy takim potencjale jakim dysponują Kanonierzy to stanowczo za dużo.

Manchester City Arsenal 1:1 1.75 3.73 4.55
Liverpool Arsenal 0:2 1.89 3.47 4.09

dość często zdarza się, że oddsmakerzy zaniżają - zbyt mocno moim zdaniem - kursy na gospodarzy tego typu konfrontacji. Dla przykładu przed rokiem na Arsenal w starciu z Chelsea był kurs ponad @5 - Chelsea Arsenal 3:5,a Kanonierzy byli wtedy na fali wznoszącej -, w tym, gdy The Blues są na fali na Arsenal tylko lekko ponad @2.

Arsenal Chelsea 1:2 2.17 3.31 3.36

Czy atut własnego boiska ma aż takie kolosalne znaczenie? wg mnie aż tak bardzo nie przy tego typu klasie drużyn, więc dość często dostrzegam value w kursach na gości.

W ostatnich latach na Old Trafford Arsenalowi nie wiedzie się specjalnie, ale po za pogromem z zeszłego sezonu były to porażki, ale tylko jednobramkowe.

Jak już pisałem defensywa mocno rozchwiana, więc nie mogę przejść obojętnie wobec takich kursów

dlatego po głowie chodzi mi Arsenal x2 2.20
_______________________________________________________________
Przed rokiem Liberty Stadium okazał się bardzo trudnym terenem dla czołówki. Komplet punktów wywiózł stąd tylko Man Utd. City, Arsenal, Liverpool przegrały swoje mecze a Chelsea oraz Koguty zremisowały. Dodatkowo The Blues w tygodniu czeka bardzo ważny mecz w LM z Shaktarem. Tym razem @1.70 to za mało

Swansea 1x 2.10

Do góry
#5614509 - 03/11/2012 06:30 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
saturas25 Offline


Meldunek: 03/08/2010
Postów: 2631
Manchester United - Arsenal
Typy:
1. over 3,5
2. Arsenal over 1,5
3. Manchester United strzeli w obu połowach
4. Arsenal strzeli w obu połowach

No cóż, zapowiada się na mecz z ogromną ilością goli. Kibice MU z całą pewnością nie mogą się nudzić na meczach swojej drużyny. Piękny, otwarty futbol to jest to co ta ekipa obecnie prezentuje.

Do góry
#5623870 - 10/11/2012 07:15 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
s'oton-swansea o3 @2.15 3/10

swansea bez vorma, southampton dalej tragiczny w defensywie, za to juz z ramirezem w skladzie, ja tu widze strzelansko, ostre strzelansko, 2-2, 3-1, 3-2

reading-norwich o2.5 @1.826 3/10

dwie mocno patologiczne defensywy = over 2.5, reading po 9 spotkaniach wciaz bez wygranej, powinni sie rzucic na kanarki juz od pierwszej minuty(a w tym upatruje szansy na zabojcze kontry w wykonaniu duetu hoolahan/holt)

na koniec:

stoke @1.99 3/10

stoke meczow nie przegrywa ale i nie wygrywa, na szczescie na britannia przyjezdzaja najwieksze kaleki w lidze, jak to ktos ladnie ujal "zespol, ktory wyglada jakby 11 gosci pojechalo w wakacje na plaze grac w beach soccera"(od siebie dodalbym "gosci w ogole sie nie znajacych"), qpr przegrywa mecze minimalnie, ale stylowo wyglada to zenuaco, nie ma za grosz chemii w tym zespole, hughes w koncu skapituluje albo zostanie wyrzucony, bo ten zespol to zywy trup, nie widac zadnych postepow w grze ... zywiolowy doping na kameralnym stadionie powinien dac kopa zawodnikom stoke, a do pokonania queensow aktualnie niewiele trzeba - ja widze w tym meczu wygrana stoke do zera, strzelam dokladnie - 1-0, opcjonalnie 2-0

Do góry
#5623969 - 10/11/2012 16:56 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Znowu niski kurs z urzędu na City, a ci od 5 spotkań nie pokazują nic co skłaniałoby, żeby na nich postawić. Zaczęło się od pogoni w meczu z Wba kiedy na 10 min przed końcem spotkania przegrywali 0-1, ale pokazali, że gra się do końca i w doliczonym czasie gry udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść - 2:1. W Amsterdamie mieli łatwo poradzić sobie z tamtejszym Ajaxem spotkanie stało na wyrównanym poziomie, ale to gospodarze skutecznie rozmontowali obronę MC i wbili Heartowi 3 bramki. Następnie na ETIHAD STADIUM przyjeżdża Swansea i The Citizens wygrywają skromnie 1-0, nie pokazując w tym meczu nic specjalnego. Wyjazd na Upton Park i potyczka z West Ham i przytłaczająca przewaga The Citiznes, a mimo to stłamszone Młoty dopisują po tym meczu 1 punkt na swoim koncie. Rewanż na Ajaxie się nie powiódł. To City musiało gonić wynik, ostatecznie skończyło się 2-2. Ostatnio, za równo MC, jak i Etihad Stadium nie takie straszne jak go malują, dlatego przy takich kursach na Koguty, które są w stanie podnieść poprzeczkę znacznie wyżej niż West Ham, Swansea Wba czy Ajax.

Tottenham DNB 4.30

Do góry
#5623973 - 10/11/2012 17:04 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
pod lupą QPR @4.25 , ale to obserwacja pod kątem giełdy. Obecnie QPR gra kupę, a mimo to buki spuszczają na nich kursy, przed rokiem też leciało i wygrali 3-2 @4,49, jeśli tendencja spadkowa będzie się utrzymywała i rozprzestrzeniała to być może skuszę się na jakąś opcję w stronę gości.

Do góry
#5626029 - 11/11/2012 19:01 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
city-tottenham bts/newcastle-west ham o2.5 @3 4/10

nie wierze zbytnio w ogranie city, ale gol jest w zasiegu, tym bardziej, ze ekipa manciniego smierdzi/gra slabo

sroczki bez tiote i colocciniego, spory ubytek mocy jesli chodzi o defensywe, west ham gra niezle, nolan jest w zabojczej formie, licze na minimum 2-1 a ja osobicie stawiam na 3-1

Do góry
#5639574 - 22/11/2012 23:07 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: Akhu]
Akhu Online   tired


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36563
f1 II podsumowanie:

futbol (bitnap) s'oton-swansea over 3 2.15 1-1 dol
futbol (bitnap) reading-norwich over 2,5 1.826 0-0 dol
futbol (bitnap) Stoke - qpr 1 1.99 1-0 gora
futbol (bitnap) City - Tottenham BTS 2-1 gora
futbol (bitnap) newcastle-west ham over 2,5 0-1 dol
futbol (Hakan) Manchester Utd - Arsenal X2 2.2 2-1 dol
futbol (Hakan) City - Tottenham DNB 2 4.3 2-1 dol
futbol (Hakan) Swansea - Chelsea 1X 2.1 0-0 gora
futbol (saturas25) Manchester United - Arsenal over 3,5 2-1 dol
futbol (saturas25) Manchester United - Arsenal Arsenal over 1,5 2-1 dol
futbol (saturas25) Manchester United - Arsenal Ars strzeli w obu połowach 2-1 dol
futbol (saturas25) Manchester United - Arsenal MU strzeli w obu połowach 2-1 gora

Kolejka: 4/12 - 33,33%
Razem: 11/25 - 44%

Do góry
#5642055 - 24/11/2012 16:56 Re: Barclays Premiership 2012/13 [Re: krz1910]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Na koncie Sunderlandu zaledwie dwie wygrane. Jeśli jednak dokładnie spojrzymy na terminarz to taki obrót nie musi aż tak bardzo dziwić. Jedyną poważną wtopą, w moim odczuciu, jest porażka u siebie z AV. Po za tym remis z Arsenalem na wyjeździe na plus, podział punktów na stadionie Swansea, gdzie w zeszłym sezonie punkty gubił m.in. mistrz kraju, Chelsea, Arsenal, Pool oraz Koguty. Remisy: na trudnym terenie Stoke, u siebie z Srokami czy West Ham to nie niespodzianki sporego kalibru. Z wiecznie kulejącym Wigan wygrali, w ostatniej kolejce udało się wygrać na niełatwym terenie w Londynie z Fulham. Sunderland dzisiaj w najmocniejszym składzie, Stadium of Light to także ciężki orzech do zgryzienia, co prawda WBA ostatnio się rozhulało, bo na ich koncie 3 wygrane z rzędu, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, by zespół pokroju WBA miał mieć na koncie super serię. Sunderland bardzo mało traci, ale też mało strzela, po za Fletcherem nikt strzelecko nie może mu dorównać. Dzisiaj jednak otwiera się furtka przed ofensywą Czarnych Kotów. W bramce gości zabraknie podstawowego gk Bena Fostera, a jego miejsce nieograny Myhill- 2 występy. Do tego obrona WBA nie należy do super solidnych. Liczę, że wyjazdowa wygrana z Fulham 3-1 będzie punktem zwrotnym i Czarne Koty pokażą ponownie pazura

Sunderland 2.30

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, ElNinho[mmdea], ANZELMO, rafal08, alfa, Ojro, Sensei, pacyfista, akagi, Kretol, kemp), 3594 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49