Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#5728221 - 22/01/2013 19:26 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Wybrzeże Kości Słoniowej - Togo : Liczba bramek
Typ: Powyżej (3.5)
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson

W dotychczasowych rozegranych spotkaniach kursy na powyżej 3.5 gola w meczu oscylowały w granicach 5.00 czy nawet jak dzisiaj w przypadku meczu Algierii z Tunezją powyżej. Wydaje się więc, że spotkanie WKS- Togo według bukmacherów jest najbliżej tego by przynajmniej 4 bramki w meczu obejrzeć.
Oczywiście nie trzeba pisać, że dziś rozpoczyna zmagania główny faworyt do zwycięstwa tych rozgrywek - Wybrzeże Kości Słoniowej. Podopieczni Sabri Lamouchiego w meczu kontrolnym przed tym turniejem wygrali pewnie 4-2 z Egiptem, co pokazuje, że drużyna popularnych "Słoni" jest dobrze przygotowana do turnieju. Oczywiście grając over trzeba zapoznać się z siłą ofensywną obu drużyn, a także sytuacją w obronie. Jeśli więc chodzi o ofensywę WKS to wydaje się, że nie ma powodów do zmartwień. Co prawda nie ma w kadrze Seydou Doumbii (zamiast niego mamy Gervinho) ale są tacy piłkarze jak Didier Drogba, Salomon Kalou, Wilfried Bony, Lacina Traore. Mocna jest również druga linia oraz skrzydła gdzie mogą grać Yaya Toure, Abdul Razak, Didier Ya Konan, Max Gradel czy Cheick Tiote. Solidnie również wygląda defensywa i pozycja bramkarza na której niezmiernie mamy Barry'ego Boubacara. Jest więc to drużyna kompletna jak na poziom reprezentacji Afrykańskich i zdecydowanie się wyróżniająca.
Na koniec jeśli chodzi o omawianie reprezentacji "Słoni" słów kilka o ich szkoleniowcu Sabri Lamouchi, który trenerem tej drużyny jest od czerwca ubiegłego roku. Francuz preferuje ustawienie 4-3-3 czyi gra dość ofensywnie co znajduje swoje potwierdzenie w statystykach, na razie WKS za jego kadencji zdobywa 2,57 bramki na mecz ale również ma średnią 1,00 jeśli chodzi o bramki stracone.
Omawiając reprezentację Togo nie można nie wspomnieć o tym, że dał się namówić do występu na PNA Emmanuel Adebayor czyli niewątpliwie największa gwiazda tej reprezentacji. Wydaje się, że z nim ekipa Didiera Sixa powinna mieć łatwiej jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Ciężko jednak wyróżnić innych zawodników tej reprezentacji. Owszem są defensywny pomocnik Alaixys Romao czy bramkarz Kossi Agassa ale w większości są to raczej anonimowi zawodnicy w porównaniu do piłkarzy WKS. Ponadto warto również podkreślić, że w sparingu przed PNA Togo dość gładko przegrało 1-3 z Nigrem co może świadczyć o nienajlepszej grze obronnej tej ekipy. Jeżeli miałoby się to potwierdzić, że over 3.5 może nawet sam zespół WKS-u.
Myślę, że w porównaniu do większości spotkań na tym turnieju to będzie stało na wysokim poziomie (szczególnie ze względu na reprezentację WWKS-u) i zobaczymy w nim sporo bramek. Ja obstawiam, że będzie ich przynajmniej cztery.

Do góry
Bonus: Unibet
#5729032 - 23/01/2013 04:54 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Rywalizacja w gr D zapowiada się na ostro WKS wygrał 2:1 w końcówce po wolny sprokurowanym przez Togo gdyby nie ten fakt to Wybrzeże by nie wygrało. Tunezja też miała sporo szczęscia w tym meczu spokojnie do połowy mogli 2-0 przegrywać bramka cudowna M Sahniego przesądziła o wygranej Tunezji.
Togo wcale nie jest takie słabe jak myśleliśmy bramkarz pomimo błędu całe spotkanie świetnie bronił z pewnoscią mają mecz z najgroźniejszym rywalem za sobą z Algieria pwalczyć mogą o 3 pkt z Tunezją równiez nic jeszcze nie jest przesądzone.
Algieria ma też młody zespół może bez większego doświadczenia, bedą groźni dla Togo w następnej kolejce WKS raczej rady nie dają grają żywiołowo i na ambicji,myślę, że ich szanse na awans są najmniejsze przyjechali raczej po naukę, doświadczony zespół by do połowy załatwił sprawę jakby miał tak korzystne sytuacje.
1 kolejka za nami 8 spotkan za nami i generalnie mam taki wniosek, że żaden z faworytów nie wyróżnił się właściwą gra postawą taktyką Ghana,Nigeria, Zambia czy WKS rozczarowały.
Dobrze zaprezentowała się reprezentacja Angolii Mali i zespół
DR Kongo podobała mi się ich gra.
Z drużyn słabszych grożną reptezentacją jest Etiopia grająca na luzie bez presji trochę na żywioł mogą jeszcze jakieś punkty zrobić grali 65 min w 10 a mimo to nie było widać zbytnio utraty zawodnika i obecnemu mistrzowi Zambii strzeliła bramkę.
Największe rozczarowanie to RPA i Nigeria to co oni zagrali to poprostu piłka bardziej niż poziom przecietny.
Ogólnie to 5 remisów i 3 spotkania rozstrzygnięte dwa spotkania bardzo dobrze się oglądało Ghana - DR Kongo no i ten dzisiejszy Tunezji reszta poziom średni lub wręcz słaby.

Do góry
#5729795 - 23/01/2013 20:06 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś druga kolejka w gr A RPA - Angola mój typ X2 RPA w pierwszym spotkaniu zagrało bardzo słabo mieli problemy we wszystkich elementach gry a najbardziej nie szło im konstruowanie akcji i wykańczanie. RPA ponadto mało bramek strzela nawet z tych akcji które uda się im stworzyć, a Angola ma dobrego bramkarza i widać w ich grze pomysł na grę ewentualnie ktoś indywidualną akcją może zmieńić obraz gry. W RPA nie ma piłkarza ktory by decydował o obliczu zespołu, brak indywidualności można jeszcze przeboleć tylko, że RPA jakiegoś soldnego zespołu do kolektywnej gry też nie ma.
Jedynym atutem dla RPA jest własne boisko i publiczność, chociaż w obliczu tego co grali w pierwszym spotkaniu to nawet ten atut wydaje sie niepewny.
Angola z Maroko prezentowała dobry futbol wlaściwe przygotowanie taktyczne i motoryczne parę ładnych akcji zagrali jesli nie nastąpi jakaś nieoczekiwana metamorfoza to Angola powinna wygrać zagranie meczu z podpórką wskazane bo nawet jak padł by remis to będzie on cenny dla Angoli bo w ostatniej kolejce zagrają z kadrą Cape Verde.
Maroko - Wyspy Zielonego Przylądka typ 1 1.85 Maroko jeśli ma się liczyć w walce o awans powinno to spotkanie wygrać, zagrali słabo z Angolą mimo to udało się im zremisowac. Republika Zielonego Przyladka punkt zdobyła, zagrali bardzo dobry mecz tylko w kontekście słabego występu gospodarzy tak to wyglądalo.
Generalnie drużyna Zielonego Przylądka jest sredniej klasy zespołem jak na Afrykę zobzczymy jak zagrają z Marokiem typ ryzykowny, bo Maroko też nic specjalnego nie gra liczę iż zaprezentuja się lepiej niż w pierwszym meczu.
Generalnie Maroko posiada bardziej doświadczonych piłkarzy i ogranych w klubach francuskich, belgijskich czy innych europejskich posiada też piłkarzy którzy przynajmniej juz mecze na takim turnieju mają już za sobą to też może mieć znaczenie zresztą kurs jest wyższy na wygraną Maroka niż na remis i 2 na Republikę Zielonego Przylądka nie zawsze ma to zastosowanie, że drużyna o wyższym kurkie wygrywa.

Do góry
#5730590 - 24/01/2013 04:30 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Druga kolejka w gr A za nami gospodarze pokonali Angolę 2-0 która nie ugrała nawet punktu mimo, że swoje sytuacje miała brak skuteczności i dobra postawa obrony wraz z bramkarzem i nie udało się im zremisować a mi trafić wyniku.
Maroko zagrało śłabo z drużyną Zielonego Przyladka 2 pkt dla debiutanta brawa za zaangażowanie i waleczność.
Dla mnie w końcu słaby dzień na turnieju nie wytypowałem wyniku żadnego spotkania nawet z podpórką.
Sytuacja się jeszcze bardziej skomplikowała w najlepszej sytuacji RPA wystarcza im remis w drugim spotkaniu Angola i Zielony Przylądek mają własciwie takie same szanse na awans kto wygra ten w fazie pucharowej.
Maroko dzisiejszym remisem raczej przypieczętowało powrót do domu po fazie grupowej, bo gospodarzom z pewnościa nie stanie się krzywda w tej grupie przynajmniej jak gospodarze awansują dalej to zainteresowanie turniejem nie zmaleje poza tym poprawi się frekwencja na trybunach bo czesto kiedy nie grają gospodarze to stadiony świecą pustkami.
Właściwie to nawet jakby ktoś wybrał się do RPA to myślę, że mógłby spokojnie nabyć bilet na spotkania gdzie nie grają gospodarze, bo nie wierzę, że bilety wykupione tylko ludzi na stadionie nie ma.

Do góry
#5730754 - 24/01/2013 07:30 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Piotruś Pan]
Jasiu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2009
Postów: 1925
Originally Posted By: Piotruś Pan
Druga kolejka w gr A za nami gospodarze pokonali Angolę 2-0 która nie ugrała nawet punktu mimo, że swoje sytuacje miała brak skuteczności i dobra postawa obrony wraz z bramkarzem i nie udało się im zremisować a mi trafić wyniku.
Maroko zagrało śłabo z drużyną Zielonego Przyladka 2 pkt dla debiutanta brawa za zaangażowanie i waleczność.
Dla mnie w końcu słaby dzień na turnieju nie wytypowałem wyniku żadnego spotkania nawet z podpórką.
Sytuacja się jeszcze bardziej skomplikowała w najlepszej sytuacji RPA wystarcza im remis w drugim spotkaniu Angola i Zielony Przylądek mają własciwie takie same szanse na awans kto wygra ten w fazie pucharowej.
Maroko dzisiejszym remisem raczej przypieczętowało powrót do domu po fazie grupowej, bo gospodarzom z pewnościa nie stanie się krzywda w tej grupie przynajmniej jak gospodarze awansują dalej to zainteresowanie turniejem nie zmaleje poza tym poprawi się frekwencja na trybunach bo czesto kiedy nie grają gospodarze to stadiony świecą pustkami.
Właściwie to nawet jakby ktoś wybrał się do RPA to myślę, że mógłby spokojnie nabyć bilet na spotkania gdzie nie grają gospodarze, bo nie wierzę, że bilety wykupione tylko ludzi na stadionie nie ma.


Właściwie nie byłbym przesadnie zdziwiony, gdyby wstęp na te mecze był darmowy. Coś mi się kojarzy podobna sytuacja z jednym z poprzednich PNA.

Komentując dzisiejszy mecz, trener Białas wspomniał, że kilku znanych piłkarzy z Maroko trener nie powołał na tegoroczny Puchar, stawiając w większości na piłkarzy młodych, niedoświadczonych. Bodajże następny turniej będzie rozgrywany właśnie w Maroko i kto wie, czy tegoroczne rozgrywki nie były potraktowane trochę jako jeden z ważniejszych etapów przygotowań do najbliższego czempionatu.
Liczę, że w następnej kolejce RPA upora się z Marokiem i wtedy bardzo ciekawie zapowiada się mecz Angoli z Republiką Zielonego Przylądka, gdzie gospodarze sprzed 3 lat będą musieli wygrać, żeby awansować. Nie wiem, czy jest można zagrać gdzieś awans z grupy RZP, ale jeśli kurs by nie był za niski (może koło 2?) to można by takie zdarzenie moim zdaniem zagrać. Jutro (właściwie to dziś) warto chyba pograć Demokratyczną Republikę Konga - pokazali naprawdę klasę, doprowadzając do remisu z Ghaną, mimo przegrywania 0-2 i to jeszcze w II połowie. Niger długo utrzymywał korzystny wynik z Mali, jednak skończyło się planowym zwycięstwem ekipy z ogarniętego wojną kraju. Z kolei właśnie Mali rozegra mecz z Ghaną i w przypadku wygranej Mali sytuacja jednego z głównych faworytów PNA bardzo mocno się skomplikuje. Ciężki mecz do typowania; osobiście kibicuję Mali i temu, by z grupy wyszła ekipa ta i DRK, ale gdybym miał inwestować pieniądze, to skierowałbym środki jednak w stronę Ghany (ale tylko DNB).

Do góry
#5731187 - 24/01/2013 19:32 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
DR Kongo - Niger
1 -> 1.77 betFair
EH(0:1) 1 3.30 paddypower


Faza grupowa, spotkanie drugiej kolejki w grupie Pucharu Narodów Afryki pomiędzy DR Kongo a Nigrem. Zdecydowanym faworytem według mnie są zawodnicy DR Kongo, jest to po prostu ekipa zdecydowanie lepsza piłkarsko, większe indywidualności, lepsi jako zespół. Już przed turniejem mówiło się że DR Kongo może sprawić niespodziankę i wyjść z mocnej grupy B, gdzie mamy jeszcze Ghanę i Mali, oraz właśnie słaby Niger. Potwierdziło się to w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej, gdzie DR Kongo zremisowali 2:2 z faworyzowaną Ghaną, która tak dobrze prezentowała się w sparingach przed PNA. Zremisowali choć przegrywali już 0:2, pokazali się z bardzo dobrej strony, a jeśli mają wyjść z grupy dziś potrzebny komplet punktów. Niger co prawda przegrał tylko 0:1 z Mali, ale nie widzę w tym zespole potencjału na zdziałanie czegokolwiek w tym turnieju. DR Kongo świetnie zaprezentowali się w eliminacjach, w czterech spotkaniach 12 strzelonych bramek przy tylko dwóch straconych. Natomiast Niger to ekipa własnego boiska, u siebie dobre wyniki, na wyjazdach tragedia, a faktycznie to poza domem tak naprawdę nie potrafią grać, porażka za porażką. Zawodnicy grający w reprezentacji Nigru są zupełnie anonimowi, ciężko coś na ich temat napisać, drużyna według tego co zapowiada trener do spotkania znów podejdzie z nastawieniem by nie stracić bramki, jednak dziś zagrają z bardzo mocnym w ofensywie zespołem DR Kongo, wystarczy wymienić takich zawodników jak Mbokani, czyli ostoja ataku Anderlechtu, oprócz niego są również Mongongu grający w Evian, oraz Mulumbu z WBA czy też grający na co dzień w Niemczech Makiadi i Kumbela. Jeśli zdobędą pierwszą bramkę w miarę szybko to przeciwnicy będą musieli się bardziej otworzyć co może dać wygraną w okolicach w okolicach 2:0/3:0, a wygrana jest niezbędna w wywalczeniu awansu.

Do góry
#5732068 - 25/01/2013 05:02 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś Ghana wygrała skromnie 1:0 z Mali nie zawiodła po dobrym kursie w przeciwieństwie do DR Kongo, które rozczarowało swoją postawą kibiców, trenera i wszystkich obserwatorów po pierwszym dobrym spotkaniu w drugim zagrali bardzo słabo, czym skomplikowali sobie sprawę awansu tylko zwycięstwo nad Mali pozwoli wyjść z grupy.
Niger zdobył swój historyczny punkt w imprezie mistrzowskiej i to pewnie jedyne osiągnięcie bo o kolejny z Ghaną będzie ciężko.
Dziś sobie nic nie obstawiłem remisu DR Kongo trudno się było spodziewać mimo, iz Niger prezentował sie z Mali całkiem dobrze, pomimo porażki.
Kurs na remis dobry 3,30 plus wygrana Ghany za 2,10 taka kombinacja dawala 6:1 Zobaczymy co jutrzejsze spotkania przyniosą.
W meczu Nigeria - Zambia trudno wskazać faworyta obie ekipy zagrały poniżej swoich możliwosci remis w bezposrednim pojedynku nie będzie złym wynikiem, wszystko rozstrzygnie sie w ostatniej kolejce. Jeśli miałbym typować zwycięstwo którejś z drużyn, myślę że Zambii dalbym minimalnie większe szanse.
W drugim spotkaniu waleczna Etiopia może zwyciężyć Burkinę Faso, która nie stanowi jakiegoś zgranego kolektywu.

Do góry
#5733860 - 26/01/2013 05:10 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Spotkania 2 kolejki gr C zgodnie z oczekiwaniami remis Zambii z Nigerią i wygrana Burkina Faso z Etiopią aż 4;0 po kursie 1.90 gładko wszedł.
Dziś fortuna łaskawa była dla mnie kurs na remis 3,10 do tego zagrałem podwójną opcję bo nie wiedzialem co w końcu zagrać w drugim meczu i postawiłem X2 na Etiopię później remis z wygraną Burkina Faso i w ten sposób przynajmniej jeden kupon jutro do realizacji drugi co prawda do kosza ale dzięki temu manewrowi zwróciła się stawka plus 70 zł
Na razie drugiej kolejce słabo z pojedyńczych typów gr A nie trafłem nic C zakład tak kombinowany,żeby przynajmniej jedną grupe trafić, jakby nie padł remis w pierwszym meczu to byłbym na minusie.
Oby jutro był równiez dobry dzień to jesli bym traił to drugą kolejkę zakończę na plusie chociaz jutro za pieniadze z Totolotka w bonusie zagram.

Do góry
#5736640 - 27/01/2013 20:11 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dziś decydujaca kolejka w gr A RPA juz prawie w cwierfinale po zwycistwie nad Angola wystercza gospodarzom remis z Marokiem.
RPA z pewnością zagra p zwycięstwo dla swoich kibiców by dobra atmosiera mistrzostw trwała dakej.
Maroko zagrało dwa spotkania dwa remisy po zachowawczej grze muszą walczyć o komplet punktów jesli marzą o dalszej grze, zadanie bardzo trudne nie zapewnili sobie odpowieniej iloścl punktów i raczej kosztem gospodarzy nie awansują, zresztą po roku nic za wiele się nie zmieniło w tej kadrze zmiana trenera nie wpłyneła na zmianę stylu gry drużyny z północnej Afryki.
W drugim spotkniu Angola może zwyciężyć debiutanta Republikę Zielonego Przyladka był pierwszy remis pierwszy gol może teraz pierwsze zwycięstwo turniejowe.
WZP mogą sprawić kolejną niespodziankę wyeliminować dobrą ekipę Angoli nawet remisująć mają 3 pkt i drugie miejsce w grupie pod warunkiem, że RPA wygra z Maroko lub będzie remis niższy niż w meczu Angolii.
Faworytem drugiego spotkania wydaje się Angola, która w obydwu poprzednich meczach zagrała dobrze jednak nie udokumentowała tej gry strzeleniem bramek. Angolii tylko wygrana daje awans zatem dziś muszą w końcu strzelić bramki drużynie z wysp.
Przed turniejem typowałem, że Angola i RPA bedą ćwierćfinalistami z tej grupy i nadal uważam swoją prognozę za zasadną, tyle tylko, że Angolę czeka trudny bój o awans, bo Zielony Przylądek gra dobrze jak na zawodników jakich mają w składzie i poziom jaki prezentują jako drużyna.
Proponuje dziś dwa różne rozwiazaniA RPA 1 i Angola 2 kurs 5,75 oraz RPA 1 i Angola X. kurs 7,20
Możliwy też wariant trzeci w obu spotkaniach remisy kurs 9,00
Dziś niestety nie obstawiam niedziela to mój dzień wolny i do tego by spedzić go z rodziną poza tym wychodzę z założenia, że inni też mogli by spędzić niedzielę inaczej niż w pracy szczególnie, że pracują tam większości panie.
To wszystko zależy od graczy zreszta totalizator w niedzielę jest otwarty nie ze wzgledu na jakieś spore obroty w tym dniu z zakladów tylko dlatego, ze nałogowi bazardzisci muszą grać na maszynach bo nie potrafią inaczej spędzać czasu co więcej panie tam pracujace nie maja z tego tytułu nawet 100 zł premii na miesiąc bo nie sa wlasnością Totolotka tylko powierzchnię im udostepniają absurd.

Do góry
#5737692 - 28/01/2013 04:26 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzisiaj było niezwykle wmocjonuhaci dobre spotkania się odbyły w drugiej płowie to co 5 min zmieniała się kolejność w grupie i w ostatniej minucie straciłem ostatnią kombinację z dwoma remisami z kursem 9;1 szkoda byłem nardzo blisko wytypowania prawidłowych typów porażka w ostatniej minucie meczu by mnie bolała mocno no sensacja stała się faktem debiutant w ćwierćfinale kosztem Angoli która sama zrobiła Zielonemu Przyladkowi prezent.
Bardzo ciekawa grupa z tak wyrównanymi zespołami,dobrze że gospodarze grają dalej i maja szanse nawet na półfinał i walkę o miejsca medalowe.

Do góry
#5740013 - 30/01/2013 03:34 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
seneka1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/06/2002
Postów: 2240
Skąd: szczecin

Do góry
#5740160 - 30/01/2013 04:49 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dobry dzień dla mnie na Pucharze Afryki dla Zambii już znacznie gorszy dla gospodarzy też nie najlepszy.
Decydujący mecz o awansie z gr C rozegrano na boisku przypominającym pastwisko lub piaskownicę stan murawy od początku faworyzował Burkinę Faso na tak nierównym terenie, gdzie trudno panować nad piłką nie mówiąc o wykonaniu celnego strzału które graniczyło z cudem.
Zambia odpadła zasłużenie bo jako jedyna ekipa nie potrafiła pokonać Etiopii, i w tym meczu przegrała awans niekoniecznie dziś czy z Nigerią.
Nigeria awansowała tez szczęśliwie i dzięki dwóm prezentom w postaci karnych, bo oni by nic nie strzelili z taką grą i formą.
W fazie pucharowej zagrają z Wybrzeżem i jeśli nie będa w lepszej dyspozycji dnia to zakończą grę na ćwierćfinale chociaż ten mecz zapowiada się bardzo interesująco.
Nieporozumieniem jest fakt, że na boisku w Newspruit odbędzie się jeszcze ćwiercfinał i półfinał nie ma szans na inne wyniki jak remisy, to dziwne, że nikt nie protestuje iż mają tam grać czy działacze CAF nie mogą inerweniować u gospodarzy w sprawie murawy, chłopaki kontuzji,się nabawią chyba że mecz jest tylko dodatkiem do ich spotkań i biesiad.

Do góry
#5740427 - 30/01/2013 16:31 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Na jakim boisku Panowie bedzie mecz WKS - Nigeria?
Jak nie na tym co wczoraj Zambia grala to juz bym wzial dosc mocno WKS

Do góry
#5740678 - 30/01/2013 19:39 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Na boisku wczorajszej rywalizacji z pewnością ten mecz się nie odbędzie bo tu ćwierćfinał zagra Burkina Faso z drugim zespołem gr D zatem można zagrać ewentualnie na Wybrzeże.
Generalnie nie wiem na którym to bedzie boisku pozostały trzy inne w Durbanie Rustenburgu i Port Elizabeth jest jeszcze stadion w Johanesburgu jednak tam odbędzie się finał.
Co do dziejszych spotkań to WKS zagrs z Algierią raczej zawodnikami, którzy nie grali zajeli pierwsze miejsce nikt ich nie wyprzedzi, czy na komplecie punktów będzie im zależało nie sądzę.
Remis to dobry wynik dla WKS i dla Algierczyków też niezłt najlepiej bramkowy bo narazie ani punktu ani bramki.
W drugim spotkaniu Togo wystarczy remis Tunezja musi wygrać by awansowac.
Moim zdaniem Togo prezentowało się lepiej od Tunezji dobrze grali przeciwko WKS, mądrze taktycznie przeciwko Algierii mają fajną drużynę z Adevayorem, Kone, i Serge Gakpe z ligi belgijskiej, jak najbardziej mogą wywalczyć awans.
Tunezja z Algierią wygrała w końcowce chociaz tylko przez nieskuteczność przeciwnika nie przegrywała 2:0 do przerwy z WKS grali na remis, co zemściło się trzema bramkami, nie patrzyłem na kursy jednak w tym turnieju północna Afryka pozostanie bez reprezentanta.
Padnie znów remis po walce lub nieoczekiwanie Togo strzeli z kontry i będzie ćwierćfinal derbowy pomiędzy Burkina Faso - Togo przynajmniej ja to tak widzę bez oglądania kursów pewnie większe szanse daje się Tunezjii, jednak tak może się stać, że kolejny faworyt podzieli los Zambii czy Maroko i DR Kongo które miały 3 pkt i odpadły. Z mojej strony to tyle co do fazy grupowej może część pucharową sobie bedę tylko oglądał.

Do góry
#5743143 - 01/02/2013 05:24 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wczorajsze mecze Pucharu Afryki były bardzo emocjonujące Togo dokonało historycznego awansu do ćwierćfinału i w parze z Burkiną Faso mogą powalczyć o półfinał. Drugi mecz też remis 2:2 chociaż kiedy w 72 min było 2:0 dla Algierii, straciłem nadzieje, że padnie remis, ale Wybrzeże Kości Słoniowej strzeliło też dwie bramki i na koniec trafiłem dwa remisy za 3,40 i 3,10 najlepszy wytypowany kurs na tym turnieju 10,54.
Turniej bardzo wyrównany na 24 spotkania 13 remisów poziom sportowy raczej przeciętny, myslę, że faza pucharowa przyniesie lepsze spotkania, chociaż dla mnie mecze gr D były bardzo dramatyczne szczególnie po 90 min gdzie słaby sedzia z RPA jeszcze o 6 minut wydłużył szanse Tunezji.
Faza grupowa za nami z 3 kolejek grupowych zarobiłem ok 350 zł z czego w trzy ostatnie dni aż 185 zł grając za drobne od 15- 30 zł bawet na tyle nie liczyłem, chociaż 150 zeta skasował Totolotek za nie trafione typy.
Wygraną wrzucę sobie na konto oszczędnosciowe, by nie oddać jej z powrotem Totolotkowi, natomist na fazę pucharową jutro sobię muszę wypracować gotóweczkę.

Do góry
#5743462 - 01/02/2013 18:53 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Sylwo Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2012
Postów: 1281
Na jutro mysle ze Ghana ogra rewelacje WZP pewnie wyrownany mecz bedzie i raczej skonczy sie wygrana minimalna Ghany bo poki co rewelki z ich strony nie ma chociaz sportowo sa lepsi od swoich jutrzejszych przeciwnikow kurs 1.65 jak najbardziej mi odpowiada mysle ze padnie malo goli obstawiam cos w stylu 1-0, 2-1

Do góry
#5744587 - 02/02/2013 04:50 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam jutro dwa pierwsze ćwierćfinały w turnieju Ghana jest zdecydowanym faworytem w meczu z Republiką Zielonego Przylądka, które osiągneło znakomity wynik, jednak najprawdopodopodoniej zakonczy się piękna przygoda tej druzyny.
Ghana to silny zespół i w fazie pucharowej nie pozwoli sobie na przypadkową porażkę z debiutantem tym bardziej że drużyna Czarnych Gwiazd ma przeciwnika najsłabszego z możliwych przynajmniej w teorii, powinna spokojnie ograc przeciwnika.
Kurs na Ghanę już 1,55 będzie raczej spadać w miarę przyjmowania zakładów zastanawiam się czy Zielony Przylądek będzie w stanie remis do przerwy ugrac lub do 90 min 3,50 wydaje mi się, że będzie to bardzo trudne.
Reasumując Ghana powinna rostrzygnąć mecz w 90 min.

Do góry
#5747801 - 04/02/2013 00:43 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nigeria q półfinale i porażka Wybrzeża Kości Słoniowej przegrała ćwietćfinał po wyrównanym spotkaniu do Nigerii uśimechneło się szczęście na 12 min przed końcem zagrałem sobie remis w tym meczu oraz w drugim meczu remis i zwycięstwo Togo.
Obecnie ostatni mecz ćwierćfinałowy nie ma już dla mnie znaczenia bo WKS przegrał po raz kolejny w ćwierćfinale i piłkarze pokolenia Drogby nie wzniosą tego Pucharu już nigdy, może rzeczywiście prawdą jest sentencja iż nie moża mieć w życiu wszystkiego dziś jestem zawiedziony ale taki jest futbol brutalny.

Do góry
#5748967 - 04/02/2013 23:19 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
ms84 Offline
addict

Meldunek: 29/09/2011
Postów: 442

Do góry
#5751320 - 06/02/2013 19:31 Re: Puchar Narodów Afryki RPA- 2013 [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nigeryjskie córy Koryntu widzę, wykorzystały Puchar Afryki do promocji swoich usług,bo pewnie interes się niezbyt kręci w ogólnej euforii po awansie i licznych imprezach masowych na ulicach nie ma kiedy się do nich wybrać, bo trzeba przeznaczac pieniądze na inne rozrywki na obstawianie meczów swojej ukochanej drużyny, na alkohol i konsumpcje w rodzinach nie starcza pieniędzy dla tych pań.
Zresztą wszelkie sukcesy zazwyczaj uruchamiają naturalne procesy prokreacyjne toteż bez względu na to czy Nigeria wygra ten puchar to po sukcesie nad Wybrzeżem Kości przyrost tego kraju i tak pewnie się powiększy o jakieś 2 3 mim nowych obywateli w kolejnym roku jak wygrają to pewnie 2 razy tyle .

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, alfa, 11kera11, ElNinho[mmdea], igea23), 3531 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49