Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#57465 - 16/04/2004 11:05 Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Leon Zawodowiec Offline
newbie

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 45
Skąd: Polska
ARTYKUŁ ZE STRONY SUPER EXPRESU.
CO O TYM SĄDZICIE ?

--------------------------

Jak matematyk ograł TOTOLOTKA
ZDOLNI LUDZIE ZNALEŹLI SPOSÓB NA WYGRANE W ZAKŁADACH SPORTOWYCH
Mówią o nich: "Gang matematyków". Regularnie zgarniają po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy zł. Zdesperowani szefowie Totolotka zdecydowali: ci ludzie nie będą obsługiwani, bo za dużo wygrali.


Krzysztof nie chce pokazać twarzy, bo zamknęłyby się przed nim drzwi wszystkich kolektur

Tak wygląda kupon Toto-Mixa. Zostały tu obstawione (od góry): mecz II ligi hiszpańskiej, V i IV ligi angielskiej, II ligi portugalskiej, II ligi szkockiej oraz że hokeista Bostonu Murray strzeli bramkę. Prawdopodobieństwo trafnych wskazań wynosi wg Toto-Mix 1:1381,16. Gdyby wszystkie typy okazały się prawidłowe, gracz otrzymałby 6215,20 zł wydając 5 z
Weź udział w dyskusji i napisz, co o tym sądzisz

Toto-Mix przyznaje, że w starciu z matematyczną wiedzą i analitycznym umysłami kilku warszawiaków - przegrał. - Nie chcemy z tymi ludźmi zawierać zakładów. To nas za dużo kosztuje - mówi Leszek Mroczyński, przedstawiciel firmy Totolotek Toto-Mix SA.

- To skandal, dyskryminacja! Toto-Mix chciałby grać tylko z naiwnymi amatorami! A jak ktoś zaczyna wygrywać, to blokuje mu się dostęp - odpowiada Krzysztof, bezrobotny matematyk, "zawodowy" gracz w sportowych zakładach bukmacherskich. W wytartych dżinsach, z kuponami upchanymi w kieszeniach marynarki, nie wygląda na bogacza. A jednak na Toto-Miksie wygrał kilkaset tysięcy!

Geniusz od liczb

Jako matematyk nie mógł znaleźć pracy. Dorabiał korepetycjami i akwizycją. Po godzinach ślęczał u bukmacherów. Myślał, że nadejdzie jego dzień, jednak częściej przegrywał.

- Jako matematyka zainteresowało mnie, jak firmy bukmacherskie obliczają tzw. kurs, czyli jak obstawiają wynik meczu i ile płacą np. za zwycięstwo Manchesteru United z Liverpoolem. Albo kto wygra finał Wimbledonu czy mecz żużlowy. W końcu znalazłem kilka błędów - opowiada Krzysztof. - Bukmacherom zdarzają się pomyłki. Szczególnie w ocenach mniej popularnych dyscyplin lub zdarzeń.

Stosunek okazyjny

Jezykiem matematyki określił to tak: stosunek kursu bukmachera do szans zajścia zdarzenia jest okazyjny dla gracza.

Problem w tym, że znalezienie takich "okazyjnych stosunków" wymaga 10 godzin ślęczenia przed komputerem i porównywania kursów polskich bukmacherów do tabel światowych.

- Największa wygrana wyniosła 300 tysięcy, za które kupiłem mieszkanie. Średnio w miesiącu wyciągałem 5 tysięcy netto - opowiada Krzysztof.

Sielanka nie trwała długo. Toto -Mix szybko zorientował się, że kilka osób regularnie inkasuje wysokie wygrane. Na ślad "gangu" trafiła pracownica punktu w centrum Warszawy. Zdziwiło ją, że kilku panów zamiast o kondycji Jerzego Dudka mówi o jakichś współczynnikach, mnożnikach, kursach. "Szczęściarze", w tym Krzysztof, zostali zaproszeni na rozmowy do prezesa Toto-Mixu w Warszawie. "Więcej już u nas nie grajcie. Za dużo wygraliście" - poprosili przedstawiciele totolotka.

To jest wojna!

Pracownicy punktów Toto-Mixu, w których do tej pory grał "gang matematyków", odmawiają przyjęcia kuponów. Matematycy zeszli do podziemia. Kupony wysyłają przez podstawionych ludzi. Ale Toto-Mix ma operatorów w centrali, którzy monitorują, jakie i gdzie zakłady są zawierane. Specyficzne zagrania matematyków można rozpoznać. Przy kolejnej wygranej Krzysztofa (w końcu marca) - 49 tys. zł, ajent Toto-Mixu z Żoliborza dostał wypowiedzenie i zablokowano mu terminal. Bo przyjął zakłady od matematyków.

- Wszystko jest zgodnie z regulaminem - Mroczyński z Toto-Mix SA cytuje paragrafy. - Mamy prawo odmówić przyjęcia zakładu bez podania przyczyn. Siła wiedzy tych ludzi jest zbyt duża - tłumaczy.

Matematycy dalej będą robić dużą kasę... tylko w Czechach i na Słowacji.

Do góry
Bonus: Unibet
#57466 - 16/04/2004 11:12 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
qwasek Offline
enthusiast

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 357
Skąd: sieradz
Tylko super expres może pirdzielnąć taką bzdetę gang matematyków ja nie wiem, to teraz cyferki grają na boisku.Szok,matematycy dajcie typy póścimy ich z torbami.

Do góry
#57467 - 16/04/2004 11:29 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
Wiem że są ldzie ktrzy żyją z tego i jest w artykule racja że zdarzają sie "bonusy" od bukmacherów w postaci zawyżonego kursy na jakieś spotkanie , ale to przeważnie jest w mniej znanych ligach...

Co do wygranej 300 tyś zł troche niechce mi sie wierzyć... Ciekawe za ile postawil... Chyba póścił 100 kuponów...

Szczerze powiedziawszy niewierze w ten "gang"... bo pewnie prezesem tego gangu jest Dj.... nieważne

Do góry
#57468 - 16/04/2004 11:33 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwasek:
[qb]Tylko super expres może pirdzielnąć taką bzdetę gang matematyków ja nie wiem, to teraz cyferki grają na boisku.Szok,matematycy dajcie typy póścimy ich z torbami.[/qb][/QUOTE]moze troche przejaskrawione ale logiczne
w ten sposob da sie wygrac sam tak gram na zawyzone kursy -ale do tego nie trzeba byc wcale matematykiem
a o tym ze ktos im moze zabronic grac to czysta bzdura

Do góry
#57469 - 16/04/2004 12:18 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
hmm o wiele bardziej niesamowite rzeczy dzieja sie na swiecie .Wiec moze i to byc prawda ? A moze po prostu dobra reklama toto mixa ?? Wiecie ludzie ktorzy czytaja SE ( w wiekszosci !! Sa wyjatki ) sa zbyt latwowierni . I teraz np pan Zenon z Przezmierowa pomysli " O w podstawowce mialem 4 z matmy wiec tez jestem dobry" i bach zagra za pol zasilku Moze bardziej bym w to uwierzyl jakby to GW napisala albo jakis opiniotworczy tygodnik : Newswwek , Polityka , Wprost albo PRzekroj .

Do góry
#57470 - 16/04/2004 12:20 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
mk89 Offline
addict

Meldunek: 02/02/2004
Postów: 683
Skąd: Nowy Sącz
Moze sie zarejestruja na forum i beda podawac typy na "Private Picks"?

Do góry
#57471 - 16/04/2004 12:34 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
shiza Offline
enthusiast

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 367
Skąd: Wieluń
bzdety:)

Do góry
#57472 - 16/04/2004 12:45 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
lucAs Offline
veteran

Meldunek: 02/02/2003
Postów: 1483
Skąd: POLSKA nie elegancja Francja
Niech sobie kupi kompa, net i zacznie grac w necie co to dla niego

Do góry
#57473 - 16/04/2004 12:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
[QUOTE] Mówią o nich: "Gang matematyków". [/QUOTE]To określenie zdecydowanie bardziej pasuje do bukmacherów a nie graczy

Z regulaminu Toto-mix
" Wysokość stawki podlega ograniczeniu ze względu na limit wynoszący 25.000 zł (dwadzieścia pięć tysięcy złotych) dla maksymalnej wygranej przypadającej na jeden kupon."

Tymczasem w artykule można przeczytać
[QUOTE] - Największa wygrana wyniosła 300 tysięcy, za które kupiłem mieszkanie. Średnio w miesiącu wyciągałem 5 tysięcy netto - opowiada Krzysztof.
[/QUOTE]Wnioskuję z całości artykułu ,że Pan matematyk znajduje dobre różnice kursowe i chwała mu za to.
Ale dlaczego nie gra tych różnic w dublach ,treblach itp. tylko montuje wysokie AKO za wysoką stawkę i jeszcze puszcza to samo AKO kilka/naście razy. Gdzie tu logika ?
Jak to rozumieć? :rolleyes: Który z bukmacherów naziemnych przyjmie kilkakrotnie 25 patoli(a może nawet kilkadziesiąt razy skoro takich matematyków jest paru ) na najprostsze systemy lub single /duble/treble itp..???

[QUOTE] - To skandal, dyskryminacja! Toto-Mix chciałby grać tylko z naiwnymi amatorami! A jak ktoś zaczyna wygrywać, to blokuje mu się dostęp - odpowiada Krzysztof [/QUOTE]A co na to totolotek ?

Z regulaminu Toto-mix
"Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnego uczestnika zakładu i w dowolnym czasie. "

Blokowanie dostępu wygrywającym do kolektur jest teoretycznie możliwe

Czytamy dalej.....

[QUOTE] Matematycy zeszli do podziemia. Kupony wysyłają przez podstawionych ludzi. Ale Toto-Mix ma operatorów w centrali, którzy monitorują, jakie i gdzie zakłady są zawierane. Specyficzne zagrania matematyków można rozpoznać.
[/QUOTE]Ciekawe jacy "operatorzy" siedzą w centrali(czy nie mają nic innego do roboty niż przyglądanie się pojedynczym zakładom :eek: ) skoro operatorami pojedynczych kolektur są niejednokrotnie kobiety mające 2 metry od maszyny do wbijania biletów półki z napojami ,wędzonkami czy Bogu ducha winną garmażerią.
Byćmoże prawa do centrali w Toto-Mixie są przekazywane na takich samych zasadach jak te do lokalu :
własny lokal -procent od obrotu (Sonny iwo: )
własna centrala - procent od obrotu

Wczoraj widziałem na ulicach młodzież reklamującą niższe ceny Super Expressu.Czyżby niższe apanaże miały wpłynąć na morale dziennikarsko-kulturowe darmozjadów ???

Reasumując dotychczasowe rozważania dobrała się para do tańca i do różańca -najbardziej poważany z bukmacherów naziemnych i najbardziej poważany z krajowych dzienników :zobacz:

P.S.Część postu zawiera prawdę ,całą prawdę i tylko prawdę , część została napisana w charakterze ultrażartobliwym.

Pozdrawiam

rafałek

Do góry
#57474 - 16/04/2004 12:56 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]ARTYKUŁ ZE STRONY SUPER EXPRESU.
CO O TYM SĄDZICIE ?

--------------------------

Jak matematyk ograł TOTOLOTKA
ZDOLNI LUDZIE ZNALEŹLI SPOSÓB NA WYGRANE W ZAKŁADACH SPORTOWYCH
Mówią o nich: "Gang matematyków".
ciekawe jak ci owi matematycy nazywaja toto-shita

Toto-Mix przyznaje, że w starciu z matematyczną wiedzą i analitycznym umysłami kilku warszawiaków - przegrał. - Nie chcemy z tymi ludźmi zawierać zakładów. To nas za dużo kosztuje - mówi Leszek Mroczyński, przedstawiciel firmy Totolotek Toto-Mix SA.

trzeba sie inzyniera mroczynskiego zapytac ile zaplacil za artykul skoro autor sie na niego powoluje.


Problem w tym, że znalezienie takich "okazyjnych stosunków" wymaga 10 godzin ślęczenia przed komputerem i porównywania kursów polskich bukmacherów do tabel światowych.

10 godzin dlaczego tylko tyle ,przeciez kursy w tym czasie wszedzie na swiecie zmienia sie z 10 razy i co po analizach ktore robilo sie 9 godzin wczesniej :stop:

- Największa wygrana wyniosła 300 tysięcy, za które kupiłem mieszkanie. Średnio w miesiącu wyciągałem 5 tysięcy netto - opowiada Krzysztof.

dlaczego kopia tej wygranej nie wisi w punktach toto-shita skoro tak mozna wygrac (zawsze latwiej niz trafic numerek czy jakas tam 6-ke w duzego )wowczas moze totolotkowicze przerzuciliby sie do mixa ale skoro nie ma wywieszonej tej astronomicznej wygranej tzn. ,ze jej nie ma

Na ślad "gangu" trafiła pracownica punktu w centrum Warszawy. Zdziwiło ją, że kilku panów zamiast o kondycji Jerzego Dudka mówi o jakichś współczynnikach, mnożnikach, kursach.
w kazdym punkcie zakladow sie o tym mowi wiec co tu dziwnego a moze to ze nie pytali sie o kondycje pracownicy

"Szczęściarze", w tym Krzysztof, zostali zaproszeni na rozmowy do prezesa Toto-Mixu w Warszawie. "Więcej już u nas nie grajcie. Za dużo wygraliście" - poprosili przedstawiciele totolotka.

tylko porosili a nie zakazali iwo:

Pracownicy punktów Toto-Mixu, w których do tej pory grał "gang matematyków", odmawiają przyjęcia kuponów. Matematycy zeszli do podziemia. Kupony wysyłają przez podstawionych ludzi. Ale Toto-Mix ma operatorów w centrali, którzy monitorują, jakie i gdzie zakłady są zawierane. Specyficzne zagrania matematyków można rozpoznać. Przy kolejnej wygranej Krzysztofa (w końcu marca) - 49 tys. zł,

dlaczego ten kupon tez nie wisi w kolekturach w galerii slawnych kuponow ?

ajent Toto-Mixu z Żoliborza dostał wypowiedzenie i zablokowano mu terminal. Bo przyjął zakłady od matematyków.

nie od matematykow a od podstawionych ludzi jesli juz.
on jest tylko ajentem a nie osoba od przeprowadzania lustracji kuponow.
a dlaczego centrala tego natychmiast nie wychwycila ? :zobacz:

Matematycy dalej będą robić dużą kasę... tylko w Czechach i na Słowacji.[/qb][/QUOTE]a czemu nie na malcie,gibraltarze ,wyspach brytyjskich,austrii,rosji czy ukrainie.
skad takie pewne info :zobacz:
no tak wywiad toto-shita nie zna granic.

jednym slowem nie wiem po co inzynier mroczynski zaplacil komus za taki artykul skoro jest antyreklama toto-shita ten kto za duzo bedzie wygrywal nie bedzie mogl wiecej tam grac.
reasumujac przegrywasz-zapraszamy serdecznie do shita.

wygrywasz -wiecej nie grasz przeciez to jest ANTYREKLAMA niech bedzie toto-...mixa.
chyba ,ze dziennikarz cos zwalil w tym artykule na zlecenie

Do góry
#57475 - 16/04/2004 13:22 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
shiza Offline
enthusiast

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 367
Skąd: Wieluń
teraz wszyscy matematycy sie pozwalniaja i beda grac w zaklady bukmacherskie

Do góry
#57476 - 16/04/2004 13:29 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
Po tytule i wstepie bylem nawet sklonny w to uwierzyc.
Ale jak zobaczylem kupon ...

Do góry
#57477 - 16/04/2004 13:49 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
haarer Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/11/2003
Postów: 1842
Skąd: ŁÓDŹ
no, patrzcie - paru matematyków inteligentnych się znalazło
a inni to idioci???
tytuł gazety mówi wszystko

Do góry
#57478 - 16/04/2004 13:54 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Banik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2002
Postów: 2416
Skąd: Katowice/ Malta
Brukowiec Super Expres znalazl sobie zastepczy temat wszak "Fakt" w dziale taniej sensacji zaczyna zdobywac coraz top nowych konsumentow.

Fakt faktem na poczatku dzialanosci totomixa mozna bylo zbic fortune, teraz tez zdarzaja sie bledy ale nie tak kuriozalne jak kiedys, ale jak sadze by uatrakcyjnic artykul SE znacznie zawyzyl sumy wygranych.

Poza tym zupelnym absuredem jest blokowanie graczy, oddzialow totomixa jest w polsce troche, a o posrednikow tez nie trudno.

Artykul ten mozna tez odbierac jako reklame totomixa...

juz widze te tengie uniwersyteckie glowy przegladajace oferte totomixa

Do góry
#57479 - 16/04/2004 13:55 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAs:
[qb]Niech sobie kupi kompa, net i zacznie grac w necie co to dla niego[/qb][/QUOTE]widac ze polowa z was czytajacych ten artykuł nie ma pojecia co to jest zawyzony kurs na dane zdarzenie
oczywiscie w sieci tez zdarzaja sie pomylki i kurs u jakiegos buka jest zawyzony ale jest to sporadyczne
prawdziwe miody trafiaja sie tylko u naszych bukmacherow ktorzy nie maja tak duzego doswiadczenia i stazu jak zagranica
a juz wszystkie rekordy bił i bije totmix jeszcze 2 lata temu gdy na swiecie na jakas niespodzianke byly kursy w granicach 3,5 do 4,0 totomix na takie zdarzenire potrafil przed samym rozpoczeciem spotkania wystawic kurs w granicach 10,0 !!
wiele osob gralo w ten sposob przez rok i uwierzcie zarobilo ładnie -od roku sytuacja w totomixie zmienila sie diametralnie -kursy sa ustabilizowane ale pomylki zdarzaja sie dosyc czesto -rowniez w profie i w sts mozna znalezc takie okazje
podam tylko przyklady z tego tygodnia
mirnyi w profie po 1,96-gdy na swiecie kurs oscylowal wokol 1,5
czy wczorajsza norwegia po 1,63 w profie -kurs najwyzszy w sieci to 1,25
a grajac w expekcie na remis po 11,0 i 2 po 12,0 mielismy ponad 15 % surbeta bez ryzyka
artykulu nie czytalem ale podejrzewam ze jest ubarwiony bo grajac sklejke na 1,5 tysiaca ako mimo iz spotkania w tej sklejce sa zawyzone w stosunku do sredniej swiatowej utrafic jest trudno
ale wiem o tym ze grajac single i duble na zawyzone kursy nie mozna byc na dluzsza mete w plecy

Do góry
#57480 - 16/04/2004 14:02 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
SLAW Offline
old hand

Meldunek: 08/10/2001
Postów: 851
Skąd: lodz
[QUOTE]
"Prawdopodobieństwo trafnych wskazań wynosi wg Toto-Mix 1:1381,16. Gdyby wszystkie typy okazały się prawidłowe, gracz otrzymałby 6215,20 zł wydając 5 "
[/QUOTE] :eek:

jak oni policzyli prawdopodoeństwo bez uwzglednienia marży buka ?

i jeszce krzyś im o tym nie powiedział

SLAW

Do góry
#57481 - 16/04/2004 14:03 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
shiza Offline
enthusiast

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 367
Skąd: Wieluń
i na zawyzonych kursach mozna zrobic na jednym kuponie 300000 zeta

Do góry
#57482 - 16/04/2004 14:31 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]
Jezykiem matematyki określił to tak: stosunek kursu bukmachera do szans zajścia zdarzenia jest okazyjny dla gracza.
[/qb][/QUOTE]no, to przełomowe odkrycie, a my głupi o tym w ogóle nie pomyśleliśmy

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]
"Więcej już u nas nie grajcie. Za dużo wygraliście" - poprosili przedstawiciele totolotka.
[/qb][/QUOTE]Rzeczywiście bardzo mądre podejście toto-mixa. Zamiast wyciągnąć z tego konstruktywne wnioski "Zawyżamy za dużo kursów" i popracować w tym kierunku, oni zaczynają polowanie na "matematyków"

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]
Specyficzne zagrania matematyków można rozpoznać. [/qb][/QUOTE] To podoba mi się najbardziej

P.S. Super express podobnie jak inne brukowce lubi przekolorować każdy temat i tak niewątpliwie było i w tym przypadku. Ile jest w tym artykule prawdy? Ja myślę, że tak pomiędzy 20 a 40%

Do góry
#57483 - 16/04/2004 14:39 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
OlenkasLover Offline
old hand

Meldunek: 08/08/2003
Postów: 760
Skąd: Warsaw
A ja mysle ze to gowno prawda

Do góry
#57484 - 16/04/2004 14:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Ja wiem o co tak naprawde chodzi, to slynny Jozef rencista odkryl tajniki po przeczytaniu ksiazki i teraz ciagnie kase jak tylko moze iwo:

Do góry
#57485 - 16/04/2004 14:59 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Maro FM Offline
member

Meldunek: 07/02/2003
Postów: 149
Skąd: Warszawa
hmmmm.....wiedze ze wreszcie ktos poruszył temat "matematyków warszawskich" . Kto nie wierzy w istnienie tej grupy nie musi - ja sam jestem z Warszawy, gram we wszystkich punktach na Ursynowie , Mokotowie i Centrum. Grupa taka rzeczywiscie istnieje ale jest jedno ale - nie wiem czy oni są bezrobotni ( a jest ich 5 )ale jeden z nich jest studentem SGH ponieważ czesto go mijam na korytarzu w szkole. Zasada ich grania jest bardzo prosta Jeeden z nich siedzi w domu przed netem i wyszukuje informacji a inni jezdza po punktach i obstawiaja ( nie tylko w Toto ) czesto sa w profie. Nie raz spisywałem po cichaczu od nich kupony , nie raz widzialem jak odbieraja kupony ( a raczej nie biora kasy tylko jeszcze dokladaja i graja za wiecej) Raz widzialem jak do odebrania mial 1400 to jeszcze dolozyl 600 i zagral . Graja czesto kupony 2z3 , lubia tez handicapy. Rok temu byl puchar Grecji PAOK gral z Olympiakosem Kurs na PAOK 2.65 a oni w czterech pokolei walili "grubo" na Paok (bylo chyba 3-1 dla PAok).Wtedy Prof zablokowal ten mecz - to jechali do nastepnego. Sam od nich spisalem kupon z remisem w Hokeju oni grali to za 500 a ja z niedowierzaniem puscilem za 100. Ale maja tez wtopy i czesto sie to zdarza. Jak jeszcze nie wierzycie to posiedcie pod wieczór w któryms profie napewno beda , wszystki baby ich znaja . Pozdro dla niedowiarków

Do góry
#57486 - 16/04/2004 15:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
nie mówię, że nie wierzę, tylko że SE przekolorował sprawę. Nie widzę w tym żadnej sensacji. Wczoraj chyba w profie był wynik w hokeja za 1.60 podczas gdy cały świat dawał 1.20-1.30. Wyszukując takie perełki można zrobić fortunę. Ale to co jest tu komiczne to reakcja samych bukmacherów i podniecenie samego Super Expresu - przecież to takie proste (równie dobrze mógłby to robić przedszkolak, gdyby takim pozwalali grać), a oni myślą, że to jakiaś matematyka wyższego rzędu i cuda niewidy i zamiast usunąć przyczynę próbują nieudolnie leczyć skutki zakazem gry, który, o czym wszyscy wiemy, jest w praktyce niewykonalny.

P.S. Słowa prezesa "Więcej już u nas nie zagracie. Za dużo wygraliście." To już skrajny debilizm. Lepszej antyreklamy nie mógł swojej firmie zrobić.

Do góry
#57487 - 16/04/2004 15:29 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Super Express, jeszcze tylko niech Fakt o tym napisze i wszystko jasne

Do góry
#57488 - 16/04/2004 17:28 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdanem wybierając zdarzenia gdzie kursy oscylują w granicach od 2,00 do 4,00 przy graniu od 2 do 4 zdarzeń i zangażowaniu od 1000 do 5000 zł można ośiągnąć nawet więcej niż 300000zł przy odpowiednim rozbiciu stawki
W czerwcu na eliminacje ME wytypowanie następujących zdarzeń
Irlandia Płn - Hiszpania X za 4,5
Litwa - Islandia 2 za 3,6
Austria- Białoruś U 21 2 za 4
Norwegia- Rumunia X za 3,2 dało możliwość zarobienia nawet 900000 zł z hakiem za postawione 50000zł bo wynika z tego wysoki współczynik akumulowany 207,36 więc przy sporym ryzyku i puszczeniu 100 kuponów po 50zł w kilkunastu punktach było to jak najbardziej możliwe,poza tym zakłady nie wzbudzały zbytnich podejrzeń, bo raczej prawdopodobieństwo uzyskania takich rezultatów przed tymi meczami było niewielkie.

Do góry
#57489 - 16/04/2004 17:30 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
sorry pomyliłem się miało być 5000zł pln a nie 50000 zl pln

Do góry
#57490 - 16/04/2004 18:34 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał KURTZ:
[qb]Moim zdanem wybierając zdarzenia gdzie kursy oscylują w granicach od 2,00 do 4,00 przy graniu od 2 do 4 zdarzeń i zangażowaniu od 1000 do 5000 zł można ośiągnąć nawet więcej niż 300000zł przy odpowiednim rozbiciu stawki
W czerwcu na eliminacje ME wytypowanie następujących zdarzeń
Irlandia Płn - Hiszpania X za 4,5
Litwa - Islandia 2 za 3,6
Austria- Białoruś U 21 2 za 4
Norwegia- Rumunia X za 3,2 dało możliwość zarobienia nawet 900000 zł z hakiem za postawione 50000zł bo wynika z tego wysoki współczynik akumulowany 207,36 więc przy sporym ryzyku i puszczeniu 100 kuponów po 50zł w kilkunastu punktach było to jak najbardziej możliwe,poza tym zakłady nie wzbudzały zbytnich podejrzeń, bo raczej prawdopodobieństwo uzyskania takich rezultatów przed tymi meczami było niewielkie.[/qb][/QUOTE]eee tam. nie sadze zeby ktokolwiek pstawil 5 kafli na cos takiego teraz to kazdy madry ze moze i to byla szansa na wejscie, ale ciekawe ilu wtedy tak postawilo (i to nie za 5 kafli, a za dajmy na to kilka stowek). tak gdybac to sobie mozna. jutro podam Ci kilka meczy ktore weszly po wysokich kursach i mozna bylo je teortycznie rozgryzc i zagrac za 5000 zl

Do góry
#57491 - 16/04/2004 18:40 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Hej!

A ja mam gdzieś co pisze ten szmatławiec. uke:

Zamiast się tym podniecać pozastanawiam się co zagrać na weekend .

Swoją drogą - super reklama Toto-Mixa :eek:

Pozdrawiam!

Do góry
#57492 - 16/04/2004 18:44 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał zmarcin:
[qb]Hej!

Swoją drogą - super reklama Toto-Mixa :eek:

[/qb][/QUOTE]i pewnie o to chodzilo tylko i wylacznie. na tysiace niezorientowanych ludzi zacheconych wizja latwego zysku i obstawiajacych cala wyplate z nadzieja na poprawe zycia.

Do góry
#57493 - 16/04/2004 18:45 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Seoman Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 15/01/2004
Postów: 1668
Skąd: Bytom
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał KURTZ:
[qb]Moim zdanem wybierając zdarzenia gdzie kursy oscylują w granicach od 2,00 do 4,00 przy graniu od 2 do 4 zdarzeń i zangażowaniu od 1000 do 5000 zł można ośiągnąć nawet więcej niż 300000zł przy odpowiednim rozbiciu stawki
W czerwcu na eliminacje ME wytypowanie następujących zdarzeń
Irlandia Płn - Hiszpania X za 4,5
Litwa - Islandia 2 za 3,6
Austria- Białoruś U 21 2 za 4
Norwegia- Rumunia X za 3,2 dało możliwość zarobienia nawet 900000 zł z hakiem za postawione 50000zł bo wynika z tego wysoki współczynik akumulowany 207,36 więc przy sporym ryzyku i puszczeniu 100 kuponów po 50zł w kilkunastu punktach było to jak najbardziej możliwe,poza tym zakłady nie wzbudzały zbytnich podejrzeń, bo raczej prawdopodobieństwo uzyskania takich rezultatów przed tymi meczami było niewielkie.[/qb][/QUOTE]eee tam. nie sadze zeby ktokolwiek pstawil 5 kafli na cos takiego teraz to kazdy madry ze moze i to byla szansa na wejscie, ale ciekawe ilu wtedy tak postawilo (i to nie za 5 kafli, a za dajmy na to kilka stowek). tak gdybac to sobie mozna. jutro podam Ci kilka meczy ktore weszly po wysokich kursach i mozna bylo je teortycznie rozgryzc i zagrac za 5000 zl[/qb][/QUOTE]dalko nie trzeba szukać i tak :
Liverpool - Charlton
dokładny wynik 12
Aalborg - KIF Kolding x 11
TUSEM Essen - SC Magdeburg x 11
Norway - Great Britain x 11

ako 15972 czyli za 10 zł masz 150000 tyś

albo takie coś
FC Nordsjćlland - Viborg
dokładny wynik 100
Fulham - Blackburn
dokładny wynik 100
ako 10000

no i kto by to zagrła?

Do góry
#57494 - 16/04/2004 18:49 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gimlak:
i pewnie o to chodzilo tylko i wylacznie. na tysiace niezorientowanych ludzi zacheconych wizja latwego zysku i obstawiajacych cala wyplate z nadzieja na poprawe zycia.[/QB][/QUOTE]Niestety. Jest to bardzo przykre, ale widocznie zysk kilku ludzi z Toto-Mixu jest ważniejszy od bankructwa wielu naiwnych...

Ja nie będę już chyba grał u tego buka - na mnie nie zarobią ani grosza.

Ktoś się przyłącza?

Do góry
#57495 - 16/04/2004 19:07 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
verkerk Offline
addict

Meldunek: 09/06/2003
Postów: 485
a ja przeciwnie, od dzisiaj będę skubał ich ile tylko będę mógł.

Do góry
#57496 - 16/04/2004 19:13 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
[QUOTE]Oryginalnie wysłał verkerk:
[qb]a ja przeciwnie, od dzisiaj będę skubał ich ile tylko będę mógł.[/qb][/QUOTE]To też jest sposób, pod warunkiem, że będziesz skuteczny, czego CI życzę.

Do góry
#57497 - 16/04/2004 19:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
Na polsacie w informacjach za raz bedzie lecieć o tym "gangu"....

PS. Moze w sumie są tacy ludzie, wkońcu Polak potrafi

Do góry
#57498 - 16/04/2004 19:50 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Leon Zawodowiec Offline
newbie

Meldunek: 26/03/2004
Postów: 45
Skąd: Polska
W artykule wspominają o STSie. A wiecie co ma STS a nie mają inni ? Typowania na zdarzenia w LOTTO np czy wylosują liczby parzyste albo w której grupie wylosują numerka. Może on analizuje losowania Lotto i z nich coś typuje.

Do góry
#57499 - 16/04/2004 20:00 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
Albo poprostu to jest reklama, aby ludzie sie podniecili i żeby więcej osób zaczało grać...

Wielcy matematycy... Bzdury... Jedyne co to ma wspólnego z matematyką to dobranie odpowiedniej stawki... prawdopodobieństwo jest takie zę albo wejdzie mecz Legi albo zremisuje albo przegra im więcej zdarzeń dodamy to mamy mniejsze prawdopodobieństwo na wygraną...
Jedynie zgodze sie z tym ze mogli patrzyć po kursach w innych krajach na stronach bykmacherów i porównywać kursy.... ale co z tym ma matematyka?

Do góry
#57500 - 16/04/2004 20:04 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Anonymous
Unregistered


to polsatowi tez zapłacili?

ten prezesunio a'la matrix wyglądał jak by bankructwo zaglądało mu w oczy

Do góry
#57501 - 16/04/2004 20:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Brygadzista Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2004
Postów: 362
Qrde,przeciezto nie możlwie
Pewnie chcieli żeby zrobic im reklame bo za duzo osób gra w stsie i profie

Do góry
#57502 - 16/04/2004 20:48 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Brygadzista Offline
enthusiast

Meldunek: 22/02/2004
Postów: 362
Qrde,przeciezto nie możlwie
Pewnie chcieli żeby zrobic im reklame bo za duzo osób gra w stsie i profie

Do góry
#57503 - 16/04/2004 20:49 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Squezer Offline
addict

Meldunek: 30/09/2002
Postów: 456
Skąd: Elblag
Trzeba bedzie zaczekac na roztrzygnięcie kuponu i wtedy okaże się co jest grane. Przy co najmniej 75 % skuteczności należy przyjąć, że matematyka jest królową wszystkich dziedzin i jej macki sięgają wszędzie, a istnienie "gangu" będzie można przyjąć za wysoce prawdopodobne. Poczekamy zobaczymy.

"THE TRUTH IS OUT THERE"

Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50
Rochdale - Leyton typ 2 3.10
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40
Murray strzeli gola 2.60 iwo:

Do góry
#57504 - 16/04/2004 20:56 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
kapitansb Offline
veteran

Meldunek: 26/12/2003
Postów: 1222
Skąd: Nie wiadomo
Bookmacherzy wszystkich krajów łączcie się !
Wkrótce do grupy genialnych matematyków z Polski dołaczą laureaci Nagrody Nobla ze wszystkich nauk ścisłych a na zawieranie zakładów bookmacherskich potrzebny będzie specjalny certyfikat potwierdzajacy brak umiętności mnożenia ,dzielenia,dodawania ,odejmowania o innych skomplikowanych działaniach nie wspominając . Radzę wszystkim postawic jeszcze dzisiaj wszystkie pieniądze na zakłady bo jutro będzie za późno .Niedawno geniusze z Polski zaczęli obstawiac w internecie - strony popularnych bukmacherów w języku polskim dniami i nocami były zablokowane bo z Polski płynęła rzeka pieniędzy a wracał cały ocean kasy . I uwaga pojawia się nowy kamikadze : Sportingbet - fachowcy poczekają może ,aż firma uruchomi konta w Polskim banku a potem drżyjcie akcjonariusze . Uwaga GRACZE GIEŁDOWI nie omińcie fortuny przechodzącej wam koło nosa -zajmujcie pozycje krótkie na akcjach wszystkich firm bookmacherskich i sprzedajcie kontrakty !
Z nowym rokiem akademickim na wszystkich polskich uniwersytetach rusza nowy kierunek ; matematyka bookmacherska .
Wszystkim lubiacym ryzyko zostanie najprawdopodobnie tylko gra w trzy karty .
Od dziś tylko ten jeden piszący ten post bedzie uwazał ,że aby wygrac potrzebna jest analiza , logika , dyscyplina i trochę szczęścia ,ale niestety nie będzie mógł grać ,gdyz logika jest działem matematyki .
A tak poważnie wpojono mi zasadę :
SĄD LAIKA O DZIELE NIC NIE MÓWI O DZIELE O LAIKU WIELE - i w ten własnie sposób rozumiem ten artykuł w tej super-gazecie. Przynajmniej dzisiaj sprzedaz mieli większą niż Fakt . Z pewnoscią kupili już prawa autorskie od geniuszy i w najbliższą przyszłośc patrzą z optymizmem.

Do góry
#57505 - 16/04/2004 21:22 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
hairurin Offline
addict

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 607
Przyłączę się do opinii przedmówców i jeszcze raz zaznacze, że cała ta sprawa z matematyką ma niewiele wspólnego. Nie trzeba być studentem SGH żeby znaleźć zawyżony kurs bo rk znane jest wszystkim już od dawna i wiele osób gra w ten sposób...
A jeśli ktoś uważa, że cała ta sprawa to antyreklama dla TM, niech wyobarazi sobie co myśli taki przeciętny polak, który przeczytał SE czy usłyszał o tym w tv:

że w TM nie należy grać, bo kiedy zacznie wygrywać przestaną przyjmować jego zakłady...

czy że grając w TM można całkiem nieźle się wzbogacić... :rolleyes:

Do góry
#57506 - 16/04/2004 22:33 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Kamil007 Offline
newbie

Meldunek: 18/04/2003
Postów: 45
Skąd: Legionowo
Po przeczytaniu wszystkich postów można dojść do wniosku(jak zwykle) Racja jest jak dupa.Każdy ma swoją!!!

Do góry
#57507 - 16/04/2004 22:58 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
Ciekawe po co tym matematykom rozgłos :eek: . Ogólnie chyba artykuł jest bajką.

Do góry
#57508 - 16/04/2004 23:11 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Blacky83 Offline
old hand

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 982
Skąd: Warszawa
o tym rowniez mowiono w polsacie w wiadomosciach.

Nie wiem co do tego wszystkiego ma matematyka. Goscie poprostu porownywali wysokosc kursow totomixa i zachodnich bukow. Jak sie ma ekipe 15-20 osob, to sprawdzenie wszystkich chociazby internetowych bukow nie jest przeszkoda.

Do góry
#57509 - 16/04/2004 23:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kamil007:
[qb]Po przeczytaniu wszystkich postów można dojść do wniosku(jak zwykle) Racja jest jak dupa.Każdy ma swoją!!![/qb][/QUOTE]Mi się wydaje ze jest to ściema i jak widze nietlyko ja tak sądze...

Są ludzie którzy zyją z tego no ale... (wygrana 300 tyś... z tym już przegieli)

PS. Ciekawe czemu w innym państwie żaden matematyk nieograł buków na kilka set tyścięcy...

Do góry
#57510 - 16/04/2004 23:26 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Zbychzbych Offline
member

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 109
Skąd: Katowice
DJ Sachi - muszę Cię przeprosić. Nie jesteś największym mitomanem jakiego znam.
Superekspres z Krzysztofem Cię kasują.

Do góry
#57511 - 17/04/2004 00:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hairurin:
[qb]
A jeśli ktoś uważa, że cała ta sprawa to antyreklama dla TM, niech wyobarazi sobie co myśli taki przeciętny polak, który przeczytał SE czy usłyszał o tym w tv:

że w TM nie należy grać, bo kiedy zacznie wygrywać przestaną przyjmować jego zakłady...

czy że grając w TM można całkiem nieźle się wzbogacić... :rolleyes: [/qb][/QUOTE]przyznaję rację i odwołuję to co wcześniej napisałem. Rzeczywiście 9/10 pójdzie na to drugie...

Do góry
#57512 - 17/04/2004 00:44 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
legia warszawa Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Postów: 157
Skąd: Kęty
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Squezer:
[qb]Trzeba bedzie zaczekac na roztrzygnięcie kuponu i wtedy okaże się co jest grane. Przy co najmniej 75 % skuteczności należy przyjąć, że matematyka jest królową wszystkich dziedzin i jej macki sięgają wszędzie, a istnienie "gangu" będzie można przyjąć za wysoce prawdopodobne. Poczekamy zobaczymy.

"THE TRUTH IS OUT THERE"

Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50
Rochdale - Leyton typ 2 3.10
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40
Murray strzeli gola 2.60 iwo: [/qb][/QUOTE]czyli to są typy tych genialnych matematyków?? powiedzcie bo nie wiem

Do góry
#57513 - 17/04/2004 01:00 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
good_typer Offline
stranger

Meldunek: 25/10/2003
Postów: 12
Skąd: Łomża
A ja uważam, że to całkiem prawdopodobne. Wyszukanie zawyżonych kursów jest bardzo proste. Weźmy na przykład jutrzejszy dzień. Nie musiałem długo przeglądać aby znaleźć jakiś zawyzony kurs. Wystarczy przewinąć na dół oferty expekta na jutro a tam perełka. A.G. przetrzyma powyżej 10,5 rundy kurs 1,5. Nie. Oczywiście nie chodzi o ten kurs. Tu chodzi o ten drugi A.G. nie przetrzyma 10,5 (oryginalnie walka bedzie trwała poniżej 10,5 rundy) kurs 2,25. Mozna powiedzieć, że ten kurs jest nawet całkiem obiektywny. Chodzi tylko o to że zdarzenie nie jest. Oni machneli się o jedno zero. Powinno być tam
ponizej 1.5 completed rounds
2.25. Ale jako, że te jedno zero jednak im poleciało trzeba to wykorzystać. Zreszta nawet gdyby było poniżej 1,5 to też pewnie bym się skusił i to zagrał Wogle to sie dziwie, że nie pojawiły się takie zdarzenia:
Czy A.G. wyjdzie na ring (tak 4, nie 1,25)
Czy A.G. uczyni z przeciwnika impotenta (tak 1,25, nie 4)
Czy A.G. pobije sędziego (tak 1,85, nie 1,85)?
Czy A.G. pobije rekord świata w biegu na dystansie ring->szatnia(czy jak to nazwać) (tak 2,25, nie 1,5)
Gang matematyków na pewno postawił !!! więc i ja na to trochę postawię. ale nie a dużo Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości że zawyżone kursy to nie bajka ale rzeczywistośc. Nie ma co. Ide się pouczyć na egzamin wstępny na matematykę bukmacherska na uniwersytecie.

Do góry
#57514 - 17/04/2004 01:26 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
hairurin Offline
addict

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 607
hehehe czytając tWój post Pawle naszły mnie dziwne myśli... ale Ty chyba już dawno po studiach... ehh nieważne

Nie wierzę żeby ktokolwiek mógł cokolwiek zdziałać w tej kwestji - chyba pamiętasz jeszcze sprawę Lemgo - nawet nie wiem jak dokładnie się skończyła... Też byłem bardzo zbulwersowany tym faktem - nawoływałem nawet na tym forum do bojkotu tego buka, ale szybko dałem sobie spokój...
TM bardo sprytnie zabezpieczył się przed sytuacją, o której mówimy, więc jakiekolwiek protesty są nieuzasadnione...

A co do matematyki to dalej podtrzymuję swoje zdanie. Jedynym momentem, w którym można było użyć trochę wiedzy ze szkoły średniej było imho dobieranie systemu do znanych już zdarzeń.

Do góry
#57515 - 17/04/2004 01:58 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Bzdura i tyle, wydaje mi sie ze kazdy kto ma konkretne pojecie o obstawianiu wie ze to bzdura. Usmialem sie i tyle. Moze stawiali po prostu duzo kasy na dane zdarzenia i sie bik w****i/l. Ale gadka o systemach ze oni JUZ wiedza jak grac by ciagle regularnie wygrywac to smiech......i to zajebist/y

Do góry
#57516 - 17/04/2004 01:59 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Maverick7000 Offline
veteran

Meldunek: 27/02/2004
Postów: 1599
Skąd: Warszawa
Napisalem Bik heh sorki Buk sie zdenerwowal:) iwo: pozdro dla trzezwo myslacych

Do góry
#57517 - 17/04/2004 02:55 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
speedway7 Offline
addict

Meldunek: 04/03/2003
Postów: 478
Skąd: Ruda Ślaska
Bzdura na kółkach w dodatku z inteligentną pracownicą punktu która " zdziwiła się że kilku panów zamiast o kondycji Jarzego Dudka mówi o jakichs wspóczynnikach mnożnikach i kursach" A o czym mają rozmawiać? To napewno jakiś spóźniony żart prima aprilisowy Nie używam takich stwierdzeń często ale teraz muszę Można sie pożygać ze śmiechu

Do góry
#57518 - 17/04/2004 03:07 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
barabasz Offline
old hand

Meldunek: 17/04/2001
Postów: 820
Skąd: Warszawa
super expres = skandale

Do góry
#57519 - 17/04/2004 03:20 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
pyk Offline
old hand

Meldunek: 02/01/2004
Postów: 1153
Panowie a widzieliście w informacjach polsatu wywiad z tym całym prezesem Totomixa wszystko potwierdził, ze ic oskubali no i ze dzikuje juz im za gre. Niezłe jaja swoja drogą słyszałem, ze kumpel miał problem z wypłatą od nich 200 zł.

Do góry
#57520 - 17/04/2004 03:25 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
pixies Offline


Meldunek: 16/05/2003
Postów: 3062
A ja mam pytanie do tychże matematyków genialnych :

Któreż to zdarzenie na przedstawionym kuponie ma przeszacowany kurs w stosunku do buków z innych państw ?? ( i proszę pamiętać o podatku, który de facto zaniża kurs o 10%)

A jutro zapewne zapełnią się punkty totoSYFA i wszyscy będą grali na Xerez i pozostałe, hyhy

pozdrawiam

Do góry
#57521 - 17/04/2004 05:35 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Anonymous
Unregistered


cenzura na maksa. napisalem zeby nie uczyl jak grac (hpc). Nie pasuje widocznie i skasowany post... Szkoda

Do góry
#57522 - 17/04/2004 10:23 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Anonymous
Unregistered


BZDURYYYYYYYY

Do góry
#57523 - 17/04/2004 13:19 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
megaswir.
nie cenzura, tylko skasowałem swoje także, wobec tego Twój nie miałby sensu.
stwierdziłem że faktycznie przywracanie nauk sprzed 3-4 lat z tego forum nie ma sensu.
mecz.pl opanowali ......... nie chce mi sie dalej gadać.
pozdrawiam

Do góry
#57524 - 17/04/2004 14:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maro FM:
[qb] Grupa taka rzeczywiscie istnieje ale jest jedno ale - nie wiem czy oni są bezrobotni ( a jest ich 5 )ale jeden z nich jest studentem SGH ponieważ czesto go mijam na korytarzu w szkole. [/qb][/QUOTE]Maro , a jak wygląda ten student SGH co z nimi gra?
scottie

Do góry
#57525 - 17/04/2004 14:33 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
ygryy Offline
member

Meldunek: 08/01/2004
Postów: 183
Skąd: Pomorze Środkowe / Warszawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Leon Zawodowiec:
[qb]W artykule wspominają o STSie. A wiecie co ma STS a nie mają inni ? Typowania na zdarzenia w LOTTO np czy wylosują liczby parzyste albo w której grupie wylosują numerka. Może on analizuje losowania Lotto i z nich coś typuje.[/qb][/QUOTE] :eek: moze jestem slepy, ale na stronce sts nic nie widze... :eek:

Mozesz podac jakis szczegoly?

Do góry
#57526 - 17/04/2004 15:40 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wracając do tej utalentowanej grupy matematyków to wcale tacy inteligentni to nie byli,skoro odmówiono im przyjecia zakładów u naziemnych bukmacherów,po prostu chcieli szybko zarobić kupę kasy i to ich zgubiło bo poza niezwykłymi zdolnościami rachunkowymi zabrakło odpowiedniej taktyki gry ,roztropności i zimnej krwi.
Jeżeli byli tacy dobrzy to dlaczego nie przyjeli taktyki że zarabiamy miesięcznie od 5000 do 10000 zł i myślę, że nikt nie odmowiłby im zawarcia zakladu, tylko dlatego bo ich umiejętności matematyczne, analityczne czy poziom ryzyka przewyższa jakiekolwiek zdolności pracowników Totalizatora Sportowego.

Do góry
#57527 - 17/04/2004 17:01 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
_BUNIO_ Offline
newbie

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 36
Skąd: Tychy
Witam
Ja artykuł o "Gangu matematyków" przeczytałem z ciekowością. Właściwie w procedurze wybierania spoktań przez tych panów nie widzę matematyki oprócz prostego porównania liczb, no pewnie też przy dobieraniu ich w kupony. Jednak jeżeli to wszystko prawda to życzę tym ludziom mnóstwa wygranych i gratuluję metody. Sam kiedyś próbowałem podejść do obstawiania matematyką, napisałem nawet pewien bardzo prymitywny programik w Pascalu opierający się na statystykach, efekty tego grania były takie że byłem na plusie w STS-ie ale to były paronastozłotowe sprawy a pozatym wiadomo ze na boisku nie grają tabele tylko ludzie. Mozna jednak zauważyć że typy oparte na statystykach (mam na myśli statystyki bardziej złożone niz te które mamy w świeżej gazetce) mają jednak pewien procent trafności który można wykorzystać dla swoich zarobków.
No to tyle mojego wywodziku.
Przyznam się że od 2 miesięcy pracuję nad pewnym programem do typowania pewnie jeszcze z miesiąc albo dwa mi zejdzie, tak długo bo przy okazji uczę się programować w Pythonie, ale jeśli to wyjdzie to pewnie pochwalę się czasami jakimiś typami na forum
Pozdrawiam
_BUNIO_

Do góry
#57528 - 17/04/2004 18:15 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Padre Offline
old hand

Meldunek: 01/11/2001
Postów: 831
Skąd: wawa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Maro FM:
[qb] Grupa taka rzeczywiscie istnieje ale jest jedno ale - nie wiem czy oni są bezrobotni ( a jest ich 5 )ale jeden z nich jest studentem SGH ponieważ czesto go mijam na korytarzu w szkole. [/qb][/QUOTE]Maro , a jak wygląda ten student SGH co z nimi gra?
scottie[/qb][/QUOTE]

PS. Ręce opadają jak się czyta posty w tym topicu.

Pozdrawiam
Padre

Do góry
#57529 - 17/04/2004 18:28 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
DJ SACHI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/02/2004
Postów: 10880
Skąd: DĄBROWA GÓRNICZA
Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo:

Do góry
#57530 - 17/04/2004 18:40 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
_BUNIO_ Offline
newbie

Meldunek: 30/10/2003
Postów: 36
Skąd: Tychy
Dodam jescze jedno spostrzeżenie .
Przy punktach profiego czy sts-u czesto są w pobliżu bary piwne gdzie na co drugim stoliku leż gazetka z ofertą i tabelami. Znajdzie się zawsze paru bywalców danego baru którzy z wyglądu raczej przypominają ludzi przy kasie czy też wykształconych matematyków a kiedy ich widze to zawsze maja na piwo i granie . Oni prawie cały czas coś wygrywają dzieki czemu maja na piwko i dalsze granie, to istne gangi np. piwoszy
Pozdrawiam
_Bunio_

Do góry
#57531 - 17/04/2004 19:42 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
[QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo: [/qb][/QUOTE]Sachi, a może się do nich zapiszesz to się czegos nauczysz?

Do góry
#57532 - 17/04/2004 19:47 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Mregal Offline
veteran

Meldunek: 06/03/2003
Postów: 1433
Skąd: Pruszków
[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał DJ SACHI:
[qb]Grupa która tak obrabia zakłady bukmacherskie zaczyna sie przeności do czech i na słowacje. Według mnie są najlepsi i nikt z nimi nie da sobie rady iwo: [/qb][/QUOTE]Sachi, a może się do nich zapiszesz to się czegos nauczysz? [/qb][/QUOTE]Ablo oni do Dj

Do góry
#57533 - 17/04/2004 20:18 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Aslan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2004
Postów: 1865
Skąd: standardowo Warszawa / czasem ...
Słuchajcie.
Też uważam, że to bzdura, ale postanowiłem spróbować.
Posiedziałem wczoraj godzinę na necie, poanalizowałem kursy TM i buków z Wielkiej Brytanii i powynajdowałem sobie ciekawostki, które u nas były wyżej wycenione (np. kiedy na Zachodzie był kurs 1,8 u nas było 2,1 i podobnie). Co prawda przewiozłem się już na jednym spotkaniu, ale zagrałem 8 spotkań, za dwa złote, kurs wyszedł 350 i na razie rozegranych jest już 6, z czego 5 m weszło. A nie wszedł taki drobniak (u nas było 1,6, w Anglii 1,45). Oczywiście to nie są spotkania z czołowych lig i czołowych drużyn, ale np. trzecia liga niemiecka, trzecia liga szkocka, liga rosyjska). To był mój pierwszy kupon ipowchodziły całkiem ładne kursy, takie których nigdy bym nie obstawił normalnie. Co prawda dalej w to nie wierzę, ale może będę robił na weekend po jednym kuponie taką taktyką.
Pozdrawiam serdecznie.

Do góry
#57534 - 17/04/2004 20:29 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
trzeba było je tu zapodać zebysmy zobaczyli ........A tak na sucho mówisz Woele osob ci nie uwierzy al:

Do góry
#57535 - 17/04/2004 20:31 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Layonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 11482
Propozycja zapodaj cośna wieczór lub/ i na jutro Chcetnie się przyjżę i zycze ci powodzenia al:

Do góry
#57536 - 17/04/2004 22:14 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
philosophos Offline
stranger

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 7
Skąd: ***********
Moje zdanie na ten temat jest takie, że dziś bukmacherka to wielki biznes. Nowe buki wyrastają jak grzyby po deszczu. Oferty są coraz bogatsze, niedługo zapewne będzie można obstawić: „czy babcia Gienia dostanie zatwardzenia” i na forum wybuchnie dyskusja co babka jadła przez ostatni tydzień i jakie ma statystyki życiowe. Dziś w profie ledwo się dopchnąłem do okienka, co jeszcze rok temu było nie do pomyślenia. Ba kilka dni temu spotykam kumpla przed profem, gadam z nim i co się okazuje(?)... pomimo tego, że o sporcie nigdy nie miał pojęcia i zna tylko kilka zespołów idzie do buka obstawić. Na dodatek z „analizą” w ręku. Porobił sobie na podstawie TG kto wyżej, kto niżej w tabeli i jest pewien swoich typów. O jego niewiedzy niech tylko świadczy fakt jak miał napisane nazwy zespołów na kartce: męczester, fejenort, broogia. Jak to zobaczyłem to po prostu zamurowało mnie, ale że to kumpel to nic mu nie mówiłem. Takich jak on jest wielu i mnożą się z każdą minutą. Do tego jeszcze jak któryś dorwał wczoraj SE albo obejrzał Info na Polsacie siedzi teraz pewnie przed TG i „analizuje”. Może i ktoś wygrał dużą kasę w TM ale na pewno nie na podstawie wzorów matematycznych. A prezes TM postanowił zrobić wspólnie z SE akcję promocyjną zakładów sportowych. Zapewne też będzie się śmiał z co poniektórych opini w tym temacie bo nie wierzę, że nie zajrzy tu, żeby zobaczyć jaki jest odzew. Jest na tym forum, albo raczej było kiedyś dużo dobrych typerów, którzy teraz się wycofali bo niestety jesteśmy tu jak w reality show monitorowani 24h na dobę.

Co do kursów u innych buków to ja np. zawsze jak gram lige angielską przeglądam kursy wg angielskich firm. W końcu są na miejscu i są w stanie bardziej oszacować szanse drużyn.

I pamiętajcie: ”śmiałym szczęście sprzyja” - Wergiliusz

Do góry
#57537 - 17/04/2004 22:19 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Tremo Offline
member

Meldunek: 27/09/2002
Postów: 123
Skąd: Polska
Skoro częśc naszego społeczeństwa (ta buraczana) wierzy w niejakiego Andrew L., to dlaczego nie mieliby uwierzyć w gang matemetyków ,
pozdrawiam iwo:

Do góry
#57538 - 17/04/2004 23:01 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
legia warszawa Offline
member

Meldunek: 11/11/2003
Postów: 157
Skąd: Kęty
Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50 :eek:
Rochdale - Leyton typ 2 3.10 :eek:
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40 :eek:
Murray strzeli gola 2.60
zajebiste typy mają Ci matematycy nie powiem

Do góry
#57539 - 17/04/2004 23:02 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
karpio Offline
enthusiast

Meldunek: 02/10/2003
Postów: 248
Skąd: Jasło
spoko dyskusja sie zrobila...
smieszniej niz w temacie Sachiego

Do góry
#57540 - 18/04/2004 03:23 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
goike Offline
member

Meldunek: 30/05/2001
Postów: 137
Skąd: Gdańsk
Widać że w Polsce uczciwie pieniędzy zarobić nie można od razu jest się gangsterem , na miejscu matematyków to bym do sądu pozwał superekspress za takie okreslenie.
Swoją droga jeżeli są tacy dobrzy to totomix powinien razcej próbować nawiązać z nimi współpracę niż ich zwalczać. Zatrudniając ich miałby podwójną korzyść, świetnych fachowców i nie musiałby wypąłcać regularnych wygranych, dziwne, że na to pan prezes nie wpadał

Do góry
#57541 - 18/04/2004 03:52 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał legia warszawa:
[qb]Getafe - Xerez typ 2 4.50
Shrewsbury - Stavenage typ 0 3.50 :eek:
Rochdale - Leyton typ 2 3.10 :eek:
SP Covilna - Marco typ 0 3.20
Brechin - Falkirk typ 1 3.40 :eek:
Murray strzeli gola 2.60
zajebiste typy mają Ci matematycy nie powiem [/qb][/QUOTE]Musieli w swoich kochanych wzorach coś pomieszać Jakieś pierwiastki albo coś

Do góry
#57542 - 18/04/2004 04:44 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Pan preszez nie wpadl naomysl wspolpracy z "gangiem matematykow" tylko z jednego powodu.Bo cala sprawa jest ustwiona i gdyby byla incjatywa wspolpracy z owymi matematykami to by trzba bylo by skrecic taki ludzi ,a skad tu wziasc takich geniuszy gangsterow matematykow .wychodzac z taka incajtywa totomix sie demaskuje odrazu,bo mim zdaniem sprawa jest ustawiona przez firme wcelu reklamowym i tyle.Bo watpie gdyby taki fakt mial miejsc czy robili by wokol tego tyle zamieszania.gdym to ja ich rozgryzl i wygrywal tygodniowo po 10tys to napewno by ta spraw zalatwili po cichu zemna bez zadnego rozglosu.Bo ujawniajac taki fakt ze ja ich robie na 10tys tygodniow traca wiarygodnosc.Przeciez moglem np sprzedac informacje wjaki sposob ich rozgryzlem do konkurencji-co sie wiaze z upadkiem totomixa na polskim rynku.Albo podzielic sie ta informacja z innymi grajacymi.Tak czy owak sprawa mi sie wydaje mocno ustawiona w celach reklamowych,dobrze zaplacili SuperExpresowi za artykul i juz.
P.S. wydaje mi sie jesli by faktycznie ktos rozgryzl totomixa to chyba by firma przestala dzialac na kilka dni w celu jakiego kolwiek zabezpieczenia sie,aby nie ponosic dalszych strat.A tu totomix dzial sobie w najlepsze bez zadnego strsu

Do góry
#57543 - 18/04/2004 05:38 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Elgato Offline
old hand

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 982
Skąd: Poznan
Jednym slowem: LOL

Dzis bylem w totoshicie, puscic meczyk (i tak zablokowany) i przez kilka minut stania w kolejce przysluchalem sie rozmowie na ten temat, a konkretnie na program w tv czy w gazecie. Nie wiedzialem o co chodzi, ale po kilku chwilach myslalem ze pekne ze smiechu.
Tak dobrej reklamy totomix nie mial chyba nigdy. Teraz kazdy kto zdawal mature z matematyki ruszy do bukmachera i znajdzie sposob na buka.

Jako ze statystyka sie interesuje, i bukmacherstwem jeszcze bardziej, taki artykul zostawie sobie do archiwum zebym sie mogl czasami posmiac.

Ciekawe ile juz takich kuponikow poszlo co dali w gazecie. A jak zastanawiasz sie jeszcze czy moze go wylac, to ja tylko od siebie dodam:

Getafe 1.

Do góry
#57544 - 18/04/2004 06:04 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
tyler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2002
Postów: 3428
Skąd: -
[QUOTE]Oryginalnie wysłał philosophos:
[qb] niedługo zapewne będzie można obstawić: „czy babcia Gienia dostanie zatwardzenia” i na forum wybuchnie dyskusja co babka jadła przez ostatni tydzień i jakie ma statystyki życiowe.[/qb][/QUOTE] iwo:

Do góry
#57545 - 18/04/2004 16:05 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tyler:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał philosophos:
[qb] niedługo zapewne będzie można obstawić: „czy babcia Gienia dostanie zatwardzenia” i na forum wybuchnie dyskusja co babka jadła przez ostatni tydzień i jakie ma statystyki życiowe.[/qb][/QUOTE] iwo: [/qb][/QUOTE]A Super expres napisze ze że toto nie chce przyjmować zakładów od "gangu lekarzy" zreszto wysoko wykfalifikowanych bezrobotnych którzy znalezli sposób na tego typu dolegliwosci i zarabiają z tego kase $$$$$.

p.s. Lekarze do gry iwo:

Do góry
#57546 - 18/04/2004 17:43 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
ECIU Offline
journeyman

Meldunek: 14/03/2004
Postów: 61
Skąd: Gorzów Wlkp.
ja coś czuje za za pare dni bedzie wielka afera związana z tymi "matematykami" bo pojawi sie na rynku "generator najlepszych typów" i ktoś ludzi powysadza na jedym z portali gdzie sie handluje ( nie podam nazwy bardzo popularnego - Alle....ro.pl

Do góry
#57547 - 18/04/2004 23:56 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Budapren Offline
stranger

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 20
Skąd: Legnica
Gangowi analiza zajmuje 10 godzin szukaja, szukaja ... Cos cienko szukają, przecież starczy właczyć stronke
http://www.betbase.info/
i cała analiza jednej osobie, a nie calemu gangowi zajmie niecałą godzinkę ...
P.S. Jakis kolo podal ze siedza w kafejce internetowej, zenada. Jak zarabiaja taka fure siana to mieliby szybki necik w domu i siedzieli przed kompem z brofcem w domciu zamiast placic za 10 godzin sleczenia w kilka osob po 5 zl za godzine, czyli 5zł*10h*4 osoby (gang to chyba kilka osob) = 200 zł dniówka * 7 dni w tygodniu 1400 zł ?! 1400zł*4 tygodnie = 5600zł Czy to sie oplaca ?!

Do góry
#57548 - 19/04/2004 01:03 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
revange Offline
member

Meldunek: 25/03/2004
Postów: 198
Skąd: S-c
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Budapren:
[QB]"Gangowi" analiza zajmuje 10 godzin szukaja, szukaja ... Cos cienko szukają, przecież starczy właczyć stronke
http://www.betbase.info/
[QB][/QUOTE]You don't have permission to access / on this server.

Do góry
#57549 - 19/04/2004 13:16 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
rafałek Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2003
Postów: 909
Skąd: Warszawa
Nawet zakładając ,że Panowie matematycy są najlepsi w Polsce i mają regularnie te 30 % miesięcznie od obrotu to......

[QUOTE]Oryginalnie wysłał KURTZ:
[qb]Moim zdanem wybierając zdarzenia gdzie kursy oscylują w granicach od 2,00 do 4,00 przy graniu od 2 do 4 zdarzeń i zangażowaniu od 1000 do 5000 zł można ośiągnąć nawet więcej niż 300000zł przy odpowiednim rozbiciu stawki
W czerwcu na eliminacje ME wytypowanie następujących zdarzeń
Irlandia Płn - Hiszpania X za 4,5
Litwa - Islandia 2 za 3,6
Austria- Białoruś U 21 2 za 4
Norwegia- Rumunia X za 3,2 dało możliwość zarobienia nawet 900000 zł z hakiem za postawione 50000zł bo wynika z tego wysoki współczynik akumulowany 207,36 więc przy sporym ryzyku i puszczeniu 100 kuponów po 50zł w kilkunastu punktach było to jak najbardziej możliwe,poza tym zakłady nie wzbudzały zbytnich podejrzeń, bo raczej prawdopodobieństwo uzyskania takich rezultatów przed tymi meczami było niewielkie.[/qb][/QUOTE]Kurs 207 z groszami nie jest trafić tak łatwo nawet jeśli po zbilansowaniu rk wychodzi ,że w sieci kurs byłby w przedziale 120-140 czy w tych granicach to trzeba przyjąć spodziewaną liczbę porażek kilkaset z rzędu jeśli nie więcej.
Zakładam ,że cały czas grają podobnie -za wysokie stawki na wysokie AKO bo tak wynika z treści artykułu.
Hmmmm ..... kilkaset z rzędu razy 5 patoli =......

I wszystko rozbija się o kapitał do grania,bo czy z takimi funduszami opłaca się zabawa w bukmacherkę??? :zobacz:

Do góry
#57550 - 20/04/2004 22:42 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Soviet Offline
stranger

Meldunek: 03/01/2003
Postów: 17
Skąd: Gdynia
W robocie gram z dwójką starszych panów na współę u buków, po przeczytaniu SE jeden z nich przyniósł mi wczoraj książki z rachunku prawdopodobieństwa oraz logiki i zaproponował, bym w pracy poświęcił więcej czasu pożytecznym rzeczom, bo dopiero z tego mogą być prawdziwe pieniądze...
Z kolei drugi z tych panów regularnie puszcza kupony po 16-20 zdarzeń... co ciekawsze trafia on przeważnie taki kupon przed jakimiś świętami. Przed Wielkanocą trafił kupon z AKO 140

Do góry
#57551 - 21/04/2004 00:42 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Waldson Offline
newbie

Meldunek: 03/04/2004
Postów: 43
Tak na koniec, kto jest z wawy i kreci sie po bukach na centralnym widzial ich pewnie tysiace razy Ja osobiscie im zazdroszcze tej kasy (ale nie zycia rodzinnego - makabra) ale sam nie gram, przygladam sie z boku i pewnie tak zostanie.

//////////////////////////////////////////////
Czasami bywam w profku na centralnym, ale nie zauważyłem jeszcze takowej grupy. Często tam widuję panów po 50-ce siedzących i analizujących oferty przy stolikach.

Jest wiele gangów (nie koniecznie matematyków) w tym biznesie - ale największy gang to bukmacherzy
pozdr... al:

Do góry
#57552 - 21/04/2004 06:39 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
Przeczytałem cały temat prawie jest po 2:30 teraz kilka głebszych oddechów by nie wyzywac ludzi piszących tu a znajacych temat tylko z słów polshitu i sóper ekspresó.

Ludzie lekko w czoło patelnią sie pier..... potem głebsze oddechy i wracac do łózka bo rano znow do przedszkola trzeba iść

Pozdrawiam ale tylko nielicznych

Do góry
#7270891 - 09/01/2019 23:17 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE [Re: Leon Zawodowiec]
majestica Offline
stranger

Meldunek: 08/01/2019
Postów: 8
to nie był zaden gang matematyków tylko w TOtomixie mozna było łaczyc wszystko
na Mistrzostwach Swiata w piłce w 2002 roku mozna było łaczyc wszystko w jednym meczu ( liczba bramek dokladny wynik remis , ze ktos nie strzeli bramki itp - takze za remis bezbramkowy wychodził kurs 60 czy cos koło tego ) problemem było to ze przez całe mistrzostwa te 0 do zera nie wchodziło ( moze ze dwa remisy 0 0 weszły ) duzo ludzi grało w dublu dwa mecze ze skoncza sie remisem bezbramkowym czyli kurs 100 x 100
i w koncu w pólfinałach w jednym dniu padły dwa remisy , ludzie mieli wygrane po 7 tysiecy za 2 zł zainwestowane tylko za to ze dwa mecze skonczyły sie remisem bezbramkowym , jeden gosc w bytomiu odbierał przez miesiac pieniadze za te kupony

potem dalej mozna było łaczyc duzo kursów z jednego spotkania w totomixie i ludzie to wykorzystywali chyba do 2003 roku

Do góry
#7270958 - 10/01/2019 16:25 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE [Re: majestica]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38573
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: majestica


potem dalej mozna było łaczyc duzo kursów z jednego spotkania w totomixie i ludzie to wykorzystywali chyba do 2003 roku


A gdzie tam jeszcze 2 lata temu na f1 łączyłem pary h2h na kwale np za/przeciwko jakiemuś zawodnikowi na jednym kuponie i kilka stówek wpadało za każdym razem http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6974912#Post6974912

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=6998558#Post6998558
.
Kapnęli się dopiero pod koniec sezonu , że nie można łaczyć wink

Do góry
#7271003 - 10/01/2019 20:07 Re: Jak matematyk ograł TOTOLOTKA - SE [Re: Leon Zawodowiec]
majestica Offline
stranger

Meldunek: 08/01/2019
Postów: 8
a nie wiesz kolego co z RAFTEREM ??
bo po postach widze ze w 2012 jeszcze sie tu udzielał
jestem ciekaw jego historii ....

Do góry
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Józef Małolepszy, alfa, VVega), 3324 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49