Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >
Opcje tematu
#5248547 - 06/03/2012 18:34 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Bunyodkor - Adelaide United FC
typ:2
kurs: 5,50

Nie jest to mecz towarzyski,ale niestety nie byłem w stanie znaleźć odpowiedniego działu wink Obie te druzyny spotykają się dziś w ramach azjatyckiej ligi mistrzów. Gospodarzem jest zespół z Uzbekistanu, jakby kto nie wiedział (a pewnie większośc nie wie wink )Trenerem gospodarzy jest mysle znany szerszej publiczności Brazylijczyk Luiz Felipe Scolari. Drużyna przyjezdna jest ekipa z Australii, która w tym sezonie radzi sobie raczej przeciętnie. Mimo wszystko skłonny jestem zagrac na wygraną gości po bardzo atrakcyjnym kursie-potencjał ligi australijskiej jest na pewno o wiele większy niz ligi uzbeckiej. Zespoły te spotkały się juz dwa razy w roku 2008 i wtedy to Uzbecy na własnym terenie wygrali skromnie 1-0 , natomiast gdy to Australiczycy grali u sibie padł wynik 3-0. Kangury do boju boks

Do góry
Bonus: Unibet
#5248616 - 06/03/2012 20:49 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
Przepraszam, że się wtrącę ale co to za analiza. Nie napisałeś dlaczego tak typujesz a sam potencjał lig to trochę za mało. Moim zdaniem analiza powinna być bardziej szczegółowe a nie takie ble ble ble. Piszę po mecz, akurat tutaj wynik trafiłeś ale analiza moim zdaniem mizerna.

Do góry
#5248669 - 06/03/2012 22:01 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Widzę ktoś tu chce wykosić konkurencję...Po pierwsze maxior z całym szacunkiem, ale Ty nie jesteś tu od tego aby wyrokować czy analiza danego użytkownika jest mizerna czy tłusta-zostaw to osobom odpowiedzialnym za ten konkurs. Na tym właśnie polega analiza-na przywołaniu statystyk i nakreśleniu sytuacji boiskowej.Moja argumentacja nie musi trafiać akurat w Twój tok myslowy-każdy dobiera mecze do pogrania na podstawie indywidualnych, wypracowanych przez siebie metod. Moje metody są takie i masz prawo mieć inne i się z nimi nie zgadzać. Dobrze napisał ostatnio rafal08 "10 osob gra w konkursie i wiecznie jakies problemy" wink

Do góry
#5248752 - 06/03/2012 23:39 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
maxior Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2006
Postów: 341
no okej już nic nie pisze. Tylko wyraziłem swoją opinię

Do góry
#5315560 - 17/04/2012 22:21 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
KP Legia Warsaw - Sevilla

Spotkanie mozna śmiało stwierdzić dla obu ekip w ogole nie potrzebne, nie teraz, nie w tym terminie. Przydatne i fajne dla L spotkanie bylo by z ekipa Sevilli, ale w ramach przygotowań do sezonu lub cos w tym stylu. A nie gdzie rywal i tak nie zagra w optymalnym zestawieniu, wczoraj przecież rozegrali spotkanie u siebie w lidze z Getafe gdzie ostatecznie przegrali 5-1 grubo. Negredo,Trochovski,Navas grali pelne spotkanie i dzis maja grac kolejne to chyba tylko wyjda zeby spacerek zrobic. Legia tez nie najmocniejszym zestawieniu, za 4 dni mecz z Lechem a po nim Finał Pucharu Polski, ale plus jest taki zeby mlodzi sie ograli z renomowana marka to trzeba przyznac. Mecz raczej w przyjaznej atmosferze i remis zadowoli obie ekipy. Beda robic za tło, bowiem to tak naprawdę bedzie test stadionu Narodowego, funkcjonowania sztabu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i tak dalej. jak dla mnie albo gospodarze wygraja, albo bliższą mi jest druga opcja spotkanie zakonczy sie remisem. I wszyscy rozejdą sie w dobrej atmosferze. Typowo konkursowo zagram na remis.

Remis 3.20

Do góry
#5361626 - 22/05/2012 01:56 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Polska - Łotwa
22.05.2012 godz.20.45
Klagenfurt ( Austria)
Zastanawiam się jak sie przymierzyć do tego spotkania.
Kursy na Polske słabe,nasi po cięzkich treningach,Smuda zapowiada rezerwowy skład.O Łotyszach to już w ogóle nic nie wiadomo.

Kusi mnie x2 za 2,45 Betsson.Nie wiem .Cały czas sie zastanawiam.
Może popatrzeć pierwsze 15 -20 minut i puknąc coś na live?

W meczu z Łotwą biało-czerwoni zagrają w rezerwowym składzie. - Młodzi piłkarze przyjechali do Lienz, aby dostać szansę i dostaną ją we wtorek. Najprawdopodobniej cały mecz zagra jeden z bramkarzy, a po połowie Paweł Brożek i Artur Sobiech - przyznał szkoleniowiec.

"27 maja Smuda będzie musiał zrezygnować z trójki zawodników. - Teraz nawet nie chcę o tym myśleć, ponieważ będzie mi bardzo szkoda tych piłkarzy, którzy się z nami pożegnają. Zdaję sobie sprawę, że przy selekcji można się pomylić. Dlatego to będzie dla mnie spory ból "... - przyznał Smuda.

...Przypuszczalny skład reprezentacji Polski na mecz z Łotwą: Przemysław Tytoń - Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Wasilewski, Tomasz Jodłowiec, Jakub Wawrzyniak - Kamil Grosicki, Eugen Polanski, Rafał Murawski, Rafał Wolski, Adrian Mierzejewski - Paweł Brożek.

Dla mnie z graczy polskiej ekstraklasy można byłoby utworzyć równorzędną lub nawet lepszą jedenastkę.
źródło:www.sportowefakty.pl

Do góry
#5362458 - 22/05/2012 20:32 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
Polska vs Łotwa
typ: 1
kurs: 1,43

Kurs marny, ale...

Składy przypuszalne zamieścił wyżej Iwdakuno. Ma to być lekko rezerwowy skład, np. bez tridente z Polonii Dortmund.
Trzeba sobie powiedzieć, że i dobrze - bo ci którzy zagrają, powinni ostro tyrać, bo w niedzielę Franek odrzuci kilku i pozostawi 23. A głupio odpadać z gry w turnieju będąc tak blisko.
Uważam zatem, że i w jednej połowie i w drugiej będzie mocny offensive, który zakończy się wysoką wygraną naszych Orłów, co przyczyni się bo bólu głowy Smudy, bowiem nie będzie wiedział z kogo zrezygnować.

Szczególnie liczę na dobry występ Brożka,
polecam też typ na jego bramkę.

Do góry
#5362701 - 23/05/2012 01:36 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Ciekawi mnie występ Seby? Jak sie zaprezentuje kondycyjnie i czy ma czucie gry po takim rozbracie z gra.
Jodłowiec czyżby dzisiaj sam sobie wręczył bilet do oglądania Euro przed TV szkoda ze mlody Kamiński nie gra, moze dostanie szanse w next game. Grosik,Wolski,Mierzej, powinno byc dobrze. A i Muras ciekawa jaka forma bo Matuszczyk jakby co powinien dostac szanse pokazania sie nie gral dużo w klubie ale podejrzewam moze byc w nie najgorszej formie.

Granie naszych po takich marnych kursach nie wyglada za ciekawie. Ale oby nasi.

Do góry
#5363040 - 23/05/2012 04:08 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Dzisiaj najbardziej przekonał mnie Grosicki.
Rozczarował niepewny Jodłowiec,który mam nadzieję ,że zostanie skreślony przez Smudę przy ogłaszaniu ostatecznego składu.

Do góry
#5364429 - 24/05/2012 04:27 Re: Mecze towarzyskie [Re: Iwdakuno]
niemiec16 Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2012
Postów: 1
Originally Posted By: Iwdakuno
Dzisiaj najbardziej przekonał mnie Grosicki.
Rozczarował niepewny Jodłowiec,który mam nadzieję ,że zostanie skreślony przez Smudę przy ogłaszaniu ostatecznego składu.


100% popieram

Do góry
#5364766 - 24/05/2012 16:50 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
martas Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2012
Postów: 3
Mnie znowu nie przekonał Brożek, a Grosicki faktycznie widać że jest w gazie

Do góry
#5367492 - 26/05/2012 14:04 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Danielsan Offline
tkliwy nihilista

Meldunek: 18/06/2006
Postów: 19492
Skąd: Bednary / Poznań
RFN vs Szwajcaria
typ: Niemcy -1,5 @ 3.25

Nasi zachodni sąsiedzi to w moich oczach główny faworyt do zbliżającego się turnieju EURO 2012. Mecze ze Szwajcarią to pierwszy poważniejszy sprawdzian formy przed turniejem i na pewno zostanie potraktowany poważnie. Szwajcarzy na Euro nie zagrają także na pewno mecz ten potraktowany z ich strony będzie bardziej przygotowawczo, może czas spróbować jakiś nowych twarzy, na pewno nie będą się zabijać, bo i nie ma o co.
Niemcy przegrali ostatni mecz towarzyski z Francuzami, co było dla nich policzkiem (na własnym terenie!). Stąd myślę, że tamtejsza opinia publiczna nie dopuszcza innego rozwiązania jak zwycięstwo, najlepiej okazałe, które wprawi w dobry nastrój i natchnie optymizmem przed turniejem. Składy nie zostały jeszcze ogłoszone, ale nie zmienia to faktu, że na każdej pozycji Niemcy mają piłkarza lepszego. To wszystko, a nadto h2h ze Szwajcarami w ostatnich latach: towarzysko 4:0 w 2008, 3:1 w 2007, 2:0 w 2004.
Liczę na podtrzymanie passy przynajmniej dwubramkowych zwycięstw.

Do góry
#5367525 - 26/05/2012 15:10 Re: Mecze towarzyskie [Re: Danielsan]
Zlatan Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 1238
Originally Posted By: Danielsan
RFN vs Szwajcaria
typ: Niemcy -1,5 @ 3.25

Nasi zachodni sąsiedzi to w moich oczach główny faworyt do zbliżającego się turnieju EURO 2012. Mecze ze Szwajcarią to pierwszy poważniejszy sprawdzian formy przed turniejem i na pewno zostanie potraktowany poważnie. Szwajcarzy na Euro nie zagrają także na pewno mecz ten potraktowany z ich strony będzie bardziej przygotowawczo, może czas spróbować jakiś nowych twarzy, na pewno nie będą się zabijać, bo i nie ma o co.
Niemcy przegrali ostatni mecz towarzyski z Francuzami, co było dla nich policzkiem (na własnym terenie!). Stąd myślę, że tamtejsza opinia publiczna nie dopuszcza innego rozwiązania jak zwycięstwo, najlepiej okazałe, które wprawi w dobry nastrój i natchnie optymizmem przed turniejem. Składy nie zostały jeszcze ogłoszone, ale nie zmienia to faktu, że na każdej pozycji Niemcy mają piłkarza lepszego. To wszystko, a nadto h2h ze Szwajcarami w ostatnich latach: towarzysko 4:0 w 2008, 3:1 w 2007, 2:0 w 2004.
Liczę na podtrzymanie passy przynajmniej dwubramkowych zwycięstw.


to z forum bettingadvice.com:

Germany

Squad
- Wiese (Bremen, 30; 6), Zieler (Hannover, 23; 1), ter Stegen (Gladbach, 20; 0);
- Mertesacker (Arsenal, 27; 79/1), Hummels (Dortmund, 23; 13/0), Höwedes (Schalke, 24; 7/0), Schmelzer (Dortmund, 24; 5/0);
- L.Bender (Leverkusen, 23; 4/0), S.Bender (Dortmund, 23; 1/0), Khedira (Real, 25; 25/1), Gündogan (Dortmund, 21; 1/0), Özil (Real, 23; 31/8), Podolski (Köln, 26; 95/43), Draxler (Schalke, 18; 0), Götze (Dortmund, 19; 12/2), Reus (Gladbach, 22; 4/0);
- Klose (Lazio, 33; 114/63), Cacau (Stuttgart, 31; 22/6);

Probable Lineup (4231)
Wiese (2nd half: Zieler/ter Stegen) - Höwedes, Mertesacker, Hummels, Schmelzer - Khedira (Bender), Gündogan (Bender) - Götze (Draxler?), Özil (Reus), Podolski (Schürrle/Draxler) - Klose (Cacau/Reus).

- all Bayern players are not available yet: Neuer (gk), Badstuber (cdf), Boateng (cdf/rdf), capt Lahm (wdf), Schweinsteiger (cmf), Kroos (cmf), Müller (omf), Gomez (fw);

- Klose (fw) is fit enough to play, but most likely not for 90';
- Özil (omf), Khedira (dmf) won't play 90' as well;
- Draxler (omf) will get his debut, ter Stegen (gk) perhaps too;
- at least six days of nt-training before the match;
- coach Löw did not reduce the training intensity;

Switzerland

Squad
- Benaglio (Wolfsburg, 28; 42), Wölfli (Bern, 29; 11), Sommer (Basel, 23; 0);
- Senderos (Fulham, 27; 45/5), vBergen (Cesena, 28; 25/0), Affolter (Bremen, 21; 5/0), Djourou (Arsenal, 25; 30/1), Lichtsteiner (Juve, 28; 46/1), Morganella (Novara, 23; 0), Ziegler (Fenerbahce, 26; 28/1);
- Barnetta (Leverkusen, 27; 59/8), Fernandes (Udinese, 25; 37/2), Inler (Napoli, 27; 55/4), Shaqiri (Basel, 20; 18/5), Stocker (Basel, 23; 10/3), Winter (Luzern, 25; 0), Wiss (Luzern, 21; 0), G.Xhaka (Basel, 19; 7/1);
- Derdiyok (Leverkuasen, 23; 38/4), Emeghara (Lorient, 22; 6/0), Mehmedi (Kiev, 21; 8/0);

Probable Lineup (4231 or perhaps 442)
Benaglio (Wölfli/Sommer) - Lichtsteiner (Morganella), Senderos (Affolter), vBergen (Djourou), Ziegler - Inler (Xhaka), Fernandes (Wiss) - Shaqiri (Winter/Emeghara), Xhaka (Mehmedi), Barnetta (Stocker) - Derdiyok (Emeghara);

- missing: F.Frei (omf), Behrami (rmf/cmf), Rodriguez (ldf), Dzemaili (cmf);
- G.Xhaka (cmf), Shaqiri (rmf) are not 100% fit and may get rested or only play some minutes;
- Sommer (gk), Morganella (rdf), Wiss (dmf), Winter (omf) could get their debuts;
- partly only two days of nt-training before the match;
- coach Hitzfeld announced that he plans more offensive-minded tactics compared to competitive matches;

Do góry
#5367939 - 26/05/2012 21:38 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Polska - Słowacja

Mecz tuz wiec pare groszy na temat spotkania. Przedostatni sprawdzian przed Euro i klasówka dzisiaj będzie cięższa przynajmniej na papierze. Zestawienie naszych Orłów bedzie w dzisiejszym spotkaniu optymalne, prawie bowiem sa jeszcze niewiadome w zestawieniu obronnym. I tu jest konkretny dylemat niestety, Piszczek na prawej flance wiadomo, Wasyl to samo, który bylo widać i słychać w spotkaniu z Łotwą ze stara sie byc głównym inżynierem formacji obronnej i jest takim duchem napędowym reprezentacji. Dzisiaj poznamy na ile Seba i Damien sa zdolni do gry, Seba wytrzymał z Łotwą do 72min. to ze ma umiejętności do gry na lewej obronie nikt nie podważa, ale pytanie jest czy on sprosta kondycyjnie wymaganiom jakie niesie gra na Euro, tam przyjdzie rozegrać trzy spotkania w krótkim czasie, a nie w jednym pojedynku gdzie slaba kondycja jest wystarczającą, ale jak przyjdzie co do czego na Euro moze jej zabraknąć w kluczowych fragmentach spotkania. Natomiast Perquis podobno kondycyjnie przygotowany jest, tylko brakuje ogrania ale broni go jedno ze jest doświadczonym zawodnikiem które zebrał z dobrej ligi francuskiej. Ale nie bede sie rozpisywał postaram sie po spotkaniu swoje trzy grosze napisać o naszych orłach. A wracając do spotkania. Słowacy jednak dzisiaj nie beda w optymalnym zestawieniu, szykują ekipe na eliminacje do MS, wiec pare eksperymentów i nowych zagrywek moga chcieć sobie poćwiczyć, co nie zmienia faktu ze nie maja kim dzisiaj postraszyć naszych zawodników. Jednak jak wszystko zbierzemy w całosc, to nasza ekipa wydaje sie faworytem, i nie sadze zeby dzisiaj nasze Orły nie zgarnęły zwycięstwa, zwycięstwa podnoszą morale w ekipie a te przed Euro bardzo sie przyda.

Polska: Szczęsny - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Murawski, Polanski - Błaszczykowski, Obraniak, Rybus - Lewandowski.
Słowacja: D. Pernisz - Pekarík, L. Michalik, Huboczan, Szvento - Kucka, M. Czech - Szestak, Hamszik, Jendriszek - Holoszko.

Polska (-1) 3.70

Do góry
#5368750 - 27/05/2012 12:51 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
martas Offline
stranger

Meldunek: 24/05/2012
Postów: 3
Ogólnie 1 połowa bardzo na plus a druga średnio

Do góry
#5373253 - 29/05/2012 19:44 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
ronaldinhoo Offline
stranger

Meldunek: 08/05/2012
Postów: 3
Skąd: Warszawa
Witam, zamieszczam tutaj bo w temacie euro 2012 nie moge nie wiem czemu.....sprzedam/zamienie:

NED vs DEN &#8226; Metalist Stadium Kharkiv &#8226; Saturday, 9 June 2012 (18:00) - CAT.3 /4bilety
FRA vs ENG &#8226; Donbass Arena Donetsk &#8226; Monday, 11 June 2012 (18:00) - CAT.1 /4bilety
SWE vs ENG &#8226; Olympic Stadium Kyiv &#8226; Friday, 15 June 2012 (20:45) - CAT.2 /4bilety
SF - W25 vs W27 &#8226; Donbass Arena Donetsk &#8226; Wednesday, 27 June 2012 (20:45) - CAT.1 /4bilety

Cena bliska nominalnej, kontakt: gg 3059785, lub kom 664728188

Do góry
#5374484 - 30/05/2012 04:03 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Iwdakuno Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/01/2010
Postów: 2988
Skąd: Łódź
Hiszpania-Korea Płd.

W środę na stadionie w Bernie mistrzowie świata zagrają towarzysko z ekipą południowokoreańską i ponieważ mam zamiar obejrzeć ten mecz( Orange Sport 20.00) zastanawiam się nad zagraniem na Hiszpanię w handi - 1,5.
Kursy oscylują około 1,9 więc nie jest najgorzej.

Nad typem zastanawiam sie gdyż ciekaw jestem jaki skład wystawi trener Vicente del Bosque.Będę czekał jutro na jakieś konkretne informacje.
Zespół Korei Południowej- podejrzewam bedzie pełnił rolę przeszkadzacza w konstruowaniu akcji przez Hiszpanów.
Uważam ,że jeśli La Furia Roja zdobędzie bramkę tak do 30 minuty to Koreańczycy spróbują zaatakować jednocześnie otwierając się.

Wówczas będzie to woda na młyn dla zespołu hiszpańskiego,a przy ich sile w ofensywie możliwe jest błyskawiczne rozegranie piłki na wolnej przestrzeni i tym samym wypracowanie sobie kilku stuprocentowych sytuacji.

Wiem,że moje argumenty sa bardzo ogólne,wręcz prostackie,ale w przypadku meczu towarzyskiego i to tuż przed Euro trudno o bardziej rzeczową analizę.

Ja ten mecz tak po prostu czuję.Być może popatrze kilka minut i zdecyduję się na jakiś zakład na live.

Do góry
#5375773 - 30/05/2012 23:12 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
szymontom Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2011
Postów: 1830
Spotkanie.Szwajcaria - Rumunia
Typ.1
Kurs.1.54
Bukmacher.betsson
Data.30.05.2012 g.20.15

Analiza.


Dzisiaj zostana rozegrane kolejne spotkania towarzyskie ,a ja wzialem pod lupe mecz pomiedzy reprezentacjami Szwajcaria - Rumunia.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem sa tu pilkarze Szwajcarii za ktorymi przemawia fakt,ze graja u siebie co jest sporym atutem i to ,ze na pewno beda podbudowani tym ,ze w ostatnich dniach pokonali finaliste zblizajacych sie Mistrzostw Europy ekipe Niemiec,az 5-3...Szwajcaria w tym spotkaniu caly czas kontrolowala gre a gwiazda meczu byl zdobywca hat-tricka Eren Derdiyok.Ekipa Szwajcari ma takze w swoim skladzie innych wybijajacych sie pilkarzy takich jak Barnetta, Inler, Benaglio, Lichtsteiner czy Senderos co przy wiekowych pilkarzach Rumunii(Mutu czy Niculae) robi wielka roznice na korzysc gospodarzy.Skoro pokonali oni ostatnio Niemcow to z pewnoscia sa w stanie pokonac i Rumunow.Typuje wynik 3-1 dla Szwajcarii.

Do góry
#5376095 - 31/05/2012 01:20 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
Akhu Offline


Meldunek: 12/10/2003
Postów: 36530
Holandia - Słowacja

Holandia po małej kompromitacji powinna się ogarnąć i trochę postrzelać. Nie wiem w jakim składzie wyjdą, ale do mistrzostw już bliziutko to myślę, że przynajmniej w pierwszej połowie zagrają podstawowi gracze. A jeśli zagrają, to ciężko sobie wyobrazić, żeby nie strzelili bramki słabej Słowacji. Nasi południowi sąsiedzi już pewnie myślą o wakacjach, a nie o poważnym graniu w piłkę. Zresztą oni nawet jakby chcieli, to specjalnie nie mają kim zagrozić Holandii.
W meczu z Polską za dużo nie pokazali, żeby nie powiedzieć, że nie pokazali nic, a jednak Polska, to nie Holandia, która atakować potrafi duuuużo lepiej.

Typ: Holandia strzeli w I połowie

Do góry
#5376518 - 31/05/2012 16:31 Re: Mecze towarzyskie [Re: kasparov]
grzegorz_k Offline
member

Meldunek: 03/04/2010
Postów: 110
juliabek Gazeta.pl

Ustaw status i opis
Menu stanu
andrzej-kolter
info
jalauraa
klusia_92
kootek207
laurkaa1
Natalia Kosznik
Postownia.pl - Darmowy Katalog stron Internetowych
staram_sie
Zespół Gazeta.pl







Środa, 30 maja 2012
Piłka nożna - najnowsze informacje
Euro 2012. Rosja bezbramkowo zremisowała z Litwą


Piłkarze Rosji, którzy będą rywalami grupowymi Polaków w mistrzostwach Europy, zremisowali z Litwą 0:0 w towarzyskim meczu rozegranym w szwajcarskiej miejscowości Nyon.

Do góry
Strona 13 z 16 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, igea23), 3325 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580274 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49