Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#576555 - 20/05/2006 09:29 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Tutaj najpewniejsze wydaje się, że Niemcy wygrają grupę. Mają bardzo słabych przeciwników i nikt im raczej nie zagrozi.Z drugiego miejsca chciałbym Polaków

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago

Bardzo silna grupa. W moim odczuciu grupę zwyciężą ... Szwedzi. Zagrałem to już za małą stawkę (kurs 3.00 w unibecie). Drugie miejsce raczej Anglia, ale nie wiadomo co z Rooneyem. Ktoś ma jakieś dokładniejsze info kiedy będzie mógł grać?


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Walka o 1. miejsce rozegra się między Holandią i Argentyną, ze wskazaniem na tych drugich. Ja trzymam kciuki za Holendrów. WKS może być czarnym koniem tej grupy, zabiorą kilka punktów faworytom, ale nie sądzę, że wyjdą z grupy. Mieli pecha przy losowaniu

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola

Tutaj sprawa oczywista. Awans Portugalia i Meksyk, nie daję żadnych szans dwóm pozostałym drużynom.

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Na pewno awans Czechów. Mają dobrą i zgraną ekipę. Druga drużyna to pewnie Włochy, chociaż nie przekonuje mnie ich gra.

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Brazylia bezproblemowo powinna wygrać grupę. Walka o 2. miejsce rozegra się między Australią i Chorwacją.

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo

AWANS: Francja i Szwajcaria, ale nie wiem w jakiej kolejności. Korea dobra tylko siebie, na wyjazdach słabo, co pokazała podczas eliminacji.


Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Hiszpania wygra grupę. 2. miejsce raczej dla ekipy Shevchenki, chociaż Tunezja może im zagrozić. Jak dla mnie jest to jednyna drużyna z Afryki, mogąca powalczyć o awans.


Tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#576556 - 20/05/2006 09:45 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Zwycięzca: Niemcy
2 miejsce: Polska

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago

Zwycięzca: Anglia
2 miejsce: Szwecja


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Zwycięzca: Argentyna
2 miejsce: Wybrzeże Kości Słoniowej

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola

Zwycięzca : Portugalia
2 miejsce : Iran

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Zwycięzca: Włochy
2 miejsce: Czechy

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Zwycięzca: Brazylia
2 miejsce: Chorwacja

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo

Zwycięzca: Francja
2 miejsce: Szwajcaria


Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Zwycięzca: Hiszpania
2 miejsce: Ukraina


tak to widze

Do góry
#576557 - 20/05/2006 10:29 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
Witam, na początek Mistrzostw można spróbować zagrać coś takiego:

Grupa A Niemcy awans z pierwszego miejsca 1.40
Grupa C Argentyna awans 1.25
Grupa D Portugalia awans 1.15
Grupa D Meksyk awans 1.25
Grupa F Brazylia awans z pierwszego miejsca 1.20
Grupa G Francja awans 1.05
Grupa H Hiszpania awans z pierwszego miejsca 1.60

AKO 5.07

zagram to w STSie za 250 wychodzi 1140 z groszami

jak macie jakies uwagi to piszcie
pozdro

Do góry
#576558 - 20/05/2006 11:45 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
tyszanin Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 915
Skąd: sarajevo
Na papierze wygląda ok. Jednak będzie napewno jakaś niespodzianka i można wtopić kase, ale życze powodzenia

Do góry
#576559 - 20/05/2006 13:29 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Pio_FCI Offline
old hand

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 871
Skąd: Jaworzno/ GieKSa
Wg mnie Ukraina moze wyjsc z I miejsca a Hiszpania z drugiego...Ale to sa tylko takie moje odczucia...Choc wiadomo, ze Hiszpanie na MS zawsze zawodza...

Do góry
#576560 - 21/05/2006 08:22 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
grzegorz18 Offline
stranger

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 16
Witam wszystkich!
pettersen, moim zdaniem na mundialu jak zawsze niespodzianek niezabraknie a faworyci maja za niskie kursy.
Moj typ TUNEZJA-ARABIA 1 i SZWAJCArIA-FrancjA 1 tu jest duzo lepszy kurs a szanse mysle ze jednakowe

Do góry
#576561 - 22/05/2006 08:36 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
No to pospekulujmy
kto wyjdzie i z którego miejsca

w swoich spekulacjach opierałem się na głównym założeniu.
drużyny kalkulują , które miejsce opłaca im się zająć ,zeby nie trafić na bardzo dla nich niewygodnego rywala w następnej rundzie

i na trzech pośrednich, które można stosować przez całe mistrzostwa

1.Nikt nie chce się spotkać we wcześniejszym etapie z gospodarzem Niemcami ,
2.Droga Niemców przez to ,że mają piłkarska przeciętną ekipę jest tak ustawiona ,żeby mogli zajść jak najdalej
3.Nikt nie chce się spotkać we wczesnym etapie z Brazylią , bo to w większości opinii ta drużyna jest poza zasięgiem pozostałych ekip

i jak Wam się podobają moje założenia ?

no a teraz do rzeczy

Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Zwycięzca: Niemcy, Niemcy i ich opiekunowie liczą na to ,że w drugiej rundzie trafią na Szwecję, która piłkarsko jest dla nich łatwiejsza niż Anglia , patrz choćby na H2H , Szwedzi nigdy nie wygrali w wielkim turnieju z Niemcami.
drugie miejsce raczej Polska ,ale na to nie postawię swoich pieniędzy


Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago

Zwycięzca: Anglia
2 miejsce: Szwecja

Angole wygrywając grupę w drugiej rundzie spotykają się z drugą drużyną grupe B czyli nie z Niemcami , duża kasa na to pójdzie z mojej kieszeni


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Zwycięzca: ?
2 miejsce: ?
Grupa śmierci

Ja to grupę sobie na razie odpuszczam , będę mądrzejszy po pierwszych spotkaniach

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola

Zwycięzca : Portugalia
2 miejsce : Meksyk

kazda z druzyn , która wejdzie dalej, spotka się z którąś drużyn z grup śmierci .Zadecydują tutaj względy raczej czysto piłkarskie.Potrugalia wydaje się być obecnie nieco silniejsza od Azteków .Iran i Angola , nie widzę tu możliwości jakiejś sensacji

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Zwycięzca: Włochy
2 miejsce: USA,

Duża kasa na to ,ze Włosi zdobędą 1 miejsce , dla mnie czarny koń tych mistrzostw, obecna afera korupcyjna, myśle ze nie wpłynie na az tak negatywnie na ich gre jak sadzą tu niektórzy , a nawet moze ich jeszcze bardziej zmobilizuje, ale koronnym dla mnie argumentem jest to ,że zajmując 1 miejsce w grupie unikną w kolejnej rundzie w 90% Brazylii .
Czechy to już nie ta drużyna co kiedyś , wiek robi swoje u wielu zawodników pepików, stawiam na solidną piłkę USA , niespodzianka z Ghany tez nie wykluczona

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Zwycięzca: Brazylia
2 miejsce: Australia

Brazylia w tej grupie nie ma godnych siebie konkurentów no i wygrywając w grupie nie spotyka sie prawdopodobnie w kolejnej rundzie z Włochami.Stawiam na geniusz Hiddinga i 2 miejsce Australii

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo
Zwycięzca: Francja
2 miejsce Szawjcaria

Francja bez problemu powinna awansować z 1 miejsca i dzięki temu prawdopodobnie uniknie w kolejnej rundzie konfrontacji z Hiszpanią .2 miejsce dla Szwajcarii raczej , ale koreanska niespodzianka niewykluczona


Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Zwycięzca: Hiszpania
2 miejsce: Ukraina

Raczej Hiszpania ,Ukraina jest w stanie zrobić niespodzianki na tym Mundialu , akcje Tunezji i Arabi Saudyjskiej oceniam nisko

REASUMUJĄC do AKA marzeń 1 miejsca: Niemiec, Anglii ,Włoch, Brazylii

POZDRAWIAM
ELDORADO

Do góry
#576562 - 22/05/2006 16:15 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
_Prospar_ Offline
stranger

Meldunek: 10/04/2006
Postów: 17
Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Murowanym kandydatem tej grupy wydają się gospodarze. Ale chłodno patrzeć na skład i ich ostatnio formę to nienapawa to optymizmem. Duże kłopoty w środku oborny + niepewność formy Jensa po finale CL. Skrzydła pomocy bez Deislera tez nie wyglądają za ciekawie chociaż Frings i Bastian powinni sprostać zadaniu i z grupy Germania powinna wyjść po męczarniach. Co to Polaczków. Pierwsze mecz z Ekwadorem będzie miał kluczowe znaczenie. Jeżeli będzie win to będzie proste wyjście z grupy. Kostaryka nie odegra większej roli na munidalu 1pkt będzie ich sukcesem. Co do Ekwadoru to zespół zawsze nie obliczalny ale na własnych śmieciach. Jeżel ugrają coś z nami to mogą zawalczyć.

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago

Na pierwszy rzut oka awans Angli i Szwecji easy. Ale.. Paragwaj zawsze groźny. Ciekawy jestem meczu Paragwaj-Anglia. Bardzo dobrzy i szybcy Paragwajczycy moge być nie lada problemem dla Anglików. Dobra gra w obronie z kapitanem Gammarą na czele i płynne szybkie kontry z Edgarem Baretto i Santa Cruzem mogą być kluczem do zwycięstwa. Szwecja powinna sprostać tej grupie. Z Anglią im się zawsze dobrze grało. Trynidad jak w naszej grupie Kostaryka jedzie tylko na wycieczke. W moim odczucie Paragwaj i Szwecja wyjdą z grupy.

Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Grupa niezwyle ciekawe. Zapowiadają się emocjonujące i overowe mecze . Dla mnie Argentyna zwycięży tę grupę. Młodzi głodni gry i sukcesu przejdą jak burza przez faze grupową. Do drugiego miejsca to .... nie mam pojęcia . Holendrzy nie wydają się silni jak zazwyczaj. Nie wierze że coś ugrają. Serbia znakomita obrona, skuteczny atak z Kezmanem na czele. WKS dużo osób stawia ich jako czarnego konia munidalu. Oni o tym wiedzą i myśle że nie sprostają tym oczekiwaniom. Europejczycy sprowadzą ich na ziemie. Pierwsze miejsce Argenitna, drugie Holland/Serbia

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola

W tej grupie krótka Mexico i Portugal easy. Angola to nie ta liga. Iran zespół zawsze groźny, każdy ich szanuje ale jak dochodzi to meczu to nie mają dużo do powiedzenia. Na pierwszym miejscu stawiam Mexico. Druga Portugalia

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Grupa niezmiernia ciekawa i szykuje sie duzo remisów i underów. Italia która rozgrywa się z meczu na mecz. Zapieszanie we Włoskim futbolu napewno nie poprawi ich morali. Zwłaszcza że fani i media domagają się głowy Lippiego. Czechy zepół doświadczony. Duzo zawodników co grało w Euro. Ale w moim odczuciu za dużo zawodników po 30tce. Mało świerzej, młodej i nieoblcizalnej krwi. Nie wróze im sukcesów w Niemczech. Ghana i USA zespołu o podobnym potencjale. Będą walczyć jak równy z równy z silniejszymi rywalami. Nie odwarze sie wytypować tych któźi awansują. Ale ja wierze w WŁOCHÓW zawsze im kibicuje


Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Awans Brazylia - tu chyba nikt nie ma wątpliwości. Co do drugiego miejsca to walka rozegra się między Craotią a Japonią. Australia... hmmm jakoś ich nie wiedze. Rywale wyrąźnie silniejśi. Ja stawiam na Chorwatów solidna i doświadzczona ekipa z wieloma młodymi wilkami. Awans Brazil&Croatia

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo

Francja numer one. Drugie miejsce to Szwajcarzy. Korea i Togo ich mecz zapowiada się interesująco


Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Moim faworytem tej grupy to zdecydowanie Spain. Mają najsilniejszą kadre w ostatnich kilkunastu latach. Dużo młodych co grają w wielkich klubach (Reyes, Cesc, Torres, Villa,Luis Garcia) + doświadczeni na takich imrezach (Casillias, Raul,Puyol). Dla mnie to jeden z kandydatów to wygrania MUNDIALU. Drugie miejsce to walka między Tunazją i Ukrainą. Z lekkim wskazaniem na nasztch sąsiadów.


To tyle. Ja widze to tak. Jak będzie to sie przekonamy. Już nie mogę się doczekać początku MUNIDALU

POLSKA

Do góry
#576563 - 22/05/2006 18:44 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Nie będę się rozpisywał na temat faworytów, bo po pierwsze w większości wyjdą ze swoich grup, a po drugie na te zdarzenia są marniutkie kursy.

Chciałbym natomiast skupić się na grupie H gdzie kluczowym będzie pierwszy mecz między Hiszpanią i Ukrainą. Teoretycznie wszystko jest jasne: Hiszpania faworytem, remis będzie niespodzianką, a porażka wręcz sensacją. Dla laika może tak ale jeżeli ktoś śledził eliminacje, to zwycięstwo Hiszpanii wcale nie jest takie oczywiste. Ukraińcy praktycznie od początku kontrolowali sytuację w grupie, remisując i wygrywając z bezpośrednimi rywalami do awansu - Turcją, Grecją i Danią. Dzięki temu zapewnili sobie jako pierwsi w Europie awans na MŚ. Oleg Błochin zbudował naprawdę ciekawy i młody zespół wsparty kilkoma doświadczonymi zawodnikami (Szewa, przeżywający drugą młodość Rebrow, Szowkowski, Woronin) Reprezentacja oparta jest na zawodnikach z trzech klubów: Dynama, Szachtara i Dnipra. Dzięki temu nie ma problemu z powołaniami, piłkarze grają ze sobą praktycznie w niezmienionym składzie od dwóch lat. Zgranie, dyscyplina taktyczna i niebezpieczna gra z kontry to atuty zespołu ukraińskiego.

Z drugiej strony mamy Hiszpanię. W eliminacyjnych meczach z Bośnią i Serbią nie odnieśli oni ani jednego zwycięstwa ! Dodatkowo zdażyła im się wpadka z Litwą (remis) W meczach wyjazdowych wygrali tylko z Belgią i San Marino. Myślę, że ten fakt może mieć znaczenie, bo w pewnym sensie mecze w Niemczech będą rozgrywane na wyjeździe. Hiszpanie awansowali na mundial dzieki zwycięstwu w barażach z Norwegią.

Już tradycyjnie są uważani za jednych z faworytów. Mają bardzo dobry skład, który obliguje do walki o wyższe cele niż awans z grupy. Oczekiwania w kraju są naprawdę duże. I właśnie ta presja, to oczekiwanie na wygrane może związać piłkarzom nogi. Pierwszy mecz, wszystkie spojrzenia skierowane na graczy hiszańskich. Nie będzie się dało tego nie odczuć.

I właśnie tutaj widzę szansę zespołu ukraińskiego, który przystąpi do meczu bez presji i będzie się starał zaprezentować jak najlepiej. Błochin przygotował odpowiednią taktykę na rywali w eliminacjach i podobną przygotuje na Hiszpanów.

Mój typ: Ukraina wygra grupę 3.35

Do góry
#576564 - 23/05/2006 20:51 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
tak widze, ze dosc ochoczo stawiacie na wyjscie z grupy Szwajcarow..
ja osobiscie sklanialbym sie postawic na ich nie wyjscie z grupy, ale nie wiem czy to dobry typ, bo kieruje sie tu troche antypatia do serojadow
no a z ta Hiszpania to rzeczywiscie nie wiadomo co wywojuje - moze i z grupy nie wyjsc i dojsc np do finalu..

Do góry
#576565 - 23/05/2006 21:21 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
tak sobie przegladam teraz oferte Gamebookers..
co myslicie Panowie o Polaczkach? wyjdziemy z grupy, czy nie?
bo jak tak, to proponuje postawic:

World Cup 2006 Ecuador Total Goals
Under 3.5 po kursie 1.80
--------------------------------------
a odnosnie postu powyzej,to:
World Cup 2006 Switzerland Total Goals
Under 4.5 po kursie jak wyzej
--------------------------------------
ciekawie dla mnie wyglada tez:
World Cup 2006 Sweden finishing position
Losing quarter finalist @4,25
mysle,ze Szwedzi wyjda z tej nie najlatwieszej grupy,a potem gladko ograja slabeuszy z grupy A
--------------------------------------
dla podbicia kursu:
Iran Eliminated at group stage @1,15
to samo Angola za @1,20
--------------------------------------

Do góry
#576566 - 24/05/2006 00:52 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Grupa A

awans:Niemcy i Kostaryka

Moim zdaniem Niemcy pewnikiem wyjdą z pierwszego miejsca,bo rywale bardzo słabi.Tutaj zapewne też komplet punktów.Drugie miejsce trudne do obsadzenia,bo nie wiadomo jak zagrają majacy się wypromowac dla menagarerów pupilki trenera idioty J.,ale Kostaryka ma spore szanse wyjść z tej grupy bo mają bardzo ciekawy i mocny skład,z kilkoma dobrymi graczami(taki Wanchope jest lepszy od całego naszego ataku),także tutaj się pokusiłem o niespodzianke i dałem Kostaryke 1-2 oraz że bedą lepsi od Ekwadoru,gdyż moim zdaniem górale z Andów niewiele zdziałają na germańskich równinach.Nie skreślałbym naszych,też mają szanse na awans spore,ale ja widze tutaj ekipe w Ameryki Łacińskiej,nie leży nam jej styl gry.

Grupa B
awans:Anglia i Paragwaj

Angole to dla mnie mocna pozycja do wygrania grupy.Po pierwsze napewno nie beda chcieli zagrać ze szkopami w 1/8 ,a po drugie mają naprawde dobrą ekipe z Rooneyem,Beckhamem,Gerrardem,Owenem,Cambelem,Terrym,Lampardem i widze ich wysoko w całym mundialu.
Drugie miejsce rozegra się w walce pomiędzy Karolusami Gustawusami a Paragwajem.Z tym,ze trzon Szwdów to juz dziadki a Paragwajczycy dysponują młodym,ambitnym skąłdem,szkoda,ze nie ma już Chillaverta ale i tak są mocni,wielu z nich gra w Europie i w Niemczech,zresztą oni ostatnio regularnie wychodzą z grupy mundialowej i trafiają na gopsodarzy albo Niemców
Zagrałem Paragwaj lepszy od Tobago i 1-2 na nich.

Grupa C

Zdecydowana grupa nie do typowania,dałbym argentyne ze wyjdzie,ale cztery lata temu uwaliłem gruby kesz na nich i tym razem sobie daruje,bo znów mają kosmos w grupie,choć WKS i Serbie powinni puknać,ale to jest strasznie ciężka grupa i trudno coś wytypować.Jakbym miał na siłe , to bym dał awans bianco-celestes z sentymentu i Holandie za potencjał,ale nie zdziwi mnie awans Serbów,WKS raczej z tą obrona i bramkarzem nie ma czego szukać z tak mocnymi ekipami,lae mam gdzieś zagrany ich awans,bo mogą atakiem nadrobic...

Grupa D

awans:Meksyk i Portugalia

Tutaj chyba najłatwiejsza grupa do wytypowania,Angola to nie wiem jak się dostała na ten mundial,ale jak stzreli gola,beda mogli byc z siebie dumni...

Moim zdaniem grupe wygra Meksyk,któremu kibicuje i który ma bardzo silny skłąd, z graczami mocnej ligi meksykańskiej,oraz gwiazdorami europejskich boisk;Marquezem,Borgettim,Franco.
Portugalia też awansuje,bo jak by mogła nie,Iran stać niespodziankę z którymś z faworytów,ale na awans raczej nie,zagrałem że beda lepsi od Angoli i to dosć grubo.

Grupa E

awans:Włochy , USA

Tutaj druga jak dla mnie grupa śmierci,Włochy raczej poza zasięgiem rywali,ale pozostałe trzy ekipy mają podobne sznase na awans,ja nie typowałem w realu ale przypuszcxam USA bo pakują spora kase w piłe i robia systematyczne postępy w jak to mówi pan gmoch "soccer" , a jak amerykanie w coś inwestują,to z reguły im sie to zwraca,więc może znowu w ataku zamieszją Rod Stewart i Lewis ten od katan i jeansów

Grupa F

awans:Brazylia,Australia

Brazylia pewniak do awansu i zapewne do pierwszego miejsca, o drugie znów widze wyrównaną walke,i znów brak faworyta,jednak Japonia w Europie razcej nie poszaleje jak u siebie nie potrafiła,ja tam wiezre w Huddinga i jego geniusz trenerski-tacy jak on wychodza z grupy...

Grupa G

awans:Francja,Szwajcaria

Tu chyba Europa górą,Togo poza Adebayorem nie ma nic godnego do zaprezentowania,a Korea swój limit na najblizsze ćwiercwieku juz wyczerpała i teraz sprawiedliwosć wyrówna rachunki,zreszta po za swoją krainą traca sporo na wartości(dosłownie i w przenośni $$$$$)
Zidane zapewne godnie jak na takiego mistzra zakończy mundial wysoko,choć sukcesu im nie wróze i grosza nie dam na ich wygrana w grupie,Szwajcarzy solidni do bólu,ale na togo i Kore powinno starczyć...

Grupa H

awans:Hiszpania,Tunezja

Hiszpanie dają ciała,ale to troche stereotyp,bo ostatnio grają całkiem przyzwoicie na mistrzostwach(co drugich),Euro spierdzielili, teraz z takiej grupy nie mogą nie awansować.
Arabi nie licze bo oni sie nie nadają na mundial ,a Ukraina myśle ,ze sie spali,zreszta sam szewa to za mało.
Licze na awans Tunezji(dałem tylko lepszych od Arabów),lecz po cichu licze na ich sukces,dobrzy piłkarze,świetny trener,spora kasa na piłke,jedyna afrykańska ekipa grajaca poukładany futbol,mają spore szasne w tej słabej w sumie grupie , dlatego warto zaryzykować.

Do góry
#576567 - 24/05/2006 14:46 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
zxraq Offline
addict

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 626
od "suchych" typów jest dział Private Picks. Tutak byśmy prosili o jakieś uzasadnienie dlaczego tak, a nie inaczej


Edited by Bzyku (24/05/2006 14:59)

Do góry
#576568 - 24/05/2006 15:15 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
norbi_071 Offline
old hand

Meldunek: 02/06/2002
Postów: 1031
Skąd: Wrocław
czy któryś buk netowy daje połączyć awanse z grup?

Do góry
#576569 - 24/05/2006 15:20 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

czy któryś buk netowy daje połączyć awanse z grup?




betway., bet24 tak nie wiem jak reszta bo narazie skupilem sie na tych firmach

Do góry
#576570 - 24/05/2006 15:22 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Awanse z grupy daje połączyć na przykład Unibet. Ja grałem ostatnio u nich chyba 5 połączonych rzecz (wyjście z grupy, kto zajmie pierwsze miejsce) i nie ma problemu:D

Do góry
#576571 - 24/05/2006 15:34 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Grupa A
Niemcy AWANS
Polska
Kostaryka
Ekwador

Niemcy wydają się pewniakiem do wyjścia z grupy. Nie tylko mają najsilniejszą reprezentację, grają u siebie, rywale nie najmocniejsi... Co do obsady drugiego miejsca to nie będę typował, lecz kibicował.


*******************************

Grupa B
Anglia
Szwecja AWANS
Paragwaj
Trynidad i Tobago DO DOMU


Tu można spokojnie stawiać powrót piłkarzy z Trynidadu po 3 meczach, tyle, że kurs lichy. Tutaj Paragwaj może namieszać - nie ma już co prawda charyzmatycznego Chilaverta, ale rośnie im generacja młodych gwiazdeczek (tych z bundesligi).
O Szwecję jestem jakoś dziwnie spokojny - oni z grupy wyjdą, zaś o Anglię nieco mniej. Pierwszy mecz Anglii z Paragwajem będzie kluczowy dla tej grupy. Jeśli Anglia wygra to już nie powinno być większych niespodzianek w grupie - a jeśli nie, to sprawa będzie otwarta.

Porównując Anglię i Szwecję to wydaje mi się, że jako drużyna lepsi są ci drudzy. Jeśli przystawić jako miernik umiejętności naszą reprezentację, to też większego łupnia zwykle dostajemy od Szwedów. Anglia ma więcej znanych nazwisk, Szwecja lepszy zespół. Zgrany kolektyw z Paragwajem sobie poradzi, a Anglia... zbyt wiele czynników o tym zadecyduje - musi być w formie Lampard, musi być w formie Gerrard... a atak Anglików bez Rooneya wygląda słabiutko.

Szwecja do wyjścia, Trynidad do domu, pozostałe no bet.

****************************************

Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra DO DOMU
WKS


Grupa "śmierci". Tu bym jedynie postawił na powrót do domu Serbów. Jest to solidna drużyna, ale brakuje im nieobliczalności i takiej gwiazdy, która była by w stanie pociągnąć zespół w konfrontacji z lepszymi od siebie.

WKS-u bym nie skreślał, bo to zespół potrafiący taktycznymi zagrywkami, siłą i determinacją obrzydzić każdy mecz i życie każdemu rywalowi. Oni będą bardzo twardo walczyć i kto wie, czy czegoś nie wywalczą...

Generalnie w tej grupie z przyjemnością pooglądam mecze, a jak będzie to nie wiem - Serbia jednak wg mnie ma najmniejsze szanse na awans.

********************************

Grupa D
Portugalia AWANS
Meksyk DO DOMU ?
Iran AWANS ?
Angola DO DOMU


Portugalia trafiła chyba na najłatwiejszą grupę jaką mogliby sobie wymarzyć. I sensacja by się stała, gdyby nie wyszli z niej. Angoli nie daję większych szans. Ciekawa sprawa będzie w walce o 2 miejsce, ja bym nie lekceważył Iranu - a nawet bym był skłonny zaryzykować na ich awans.

Najlepsi piłkarze tej reprezentacji grają/grali właśnie w Niemczech i to może mieć znaczenie. Poza tym kim ten biedny Meksyk ma straszyć rywali? Tylko Borgettim chyba, bo reszta to niemal wszyscy gracze ligowi. No jest też Marquez - jednak ta reprezentacja wydaje mi się słabsza od tej sprzed kilku lat.

*******************************

Grupa E
Włochy AWANS
Czechy AWANS
USA DO DOMU
Ghana DO DOMU


Tu raczej nie powinno być niespodzianek. Włosi będą "męczyć" swoje mecze, ale i tak wymęczą. Czesi natomiast mają duży potencjał i pewnie z ich strony znów nie zabraknie szybkiej, ładnej dla oka piłki.

*********************************

Grupa F
Brazylia AWANS
Chorwacja DO DOMU ?
Australia AWANS ?
Japonia DO DOMU


Wyjście z grupy Brazylii powinno być raczej poza dyskusją. Natomiast do domu moim zdaniem zdecydowanie pojedzie Japonia. Grają ciężką, toporną piłkę i to się na nich powinno zemścić.

Natomiast jako drużynę, która jako druga wyjdzie z grupy upatrywał bym Australię. Mają ciekawy zespół, który z bardzo dobrej strony pokazał się na Pucharze Konfederacji, znakomitego trenera - specjalistę od osiągania wyników na maksimum możliwości drużyny. Hiddink odwalił kawał dobrej roboty i to zaprocentuje.

A Chorwacja po zmianie pokoleniowej to już nie ta sama Chorwacja, którą pamiętamy z 1998 roku.

***************************
Grupa G
Francja AWANS
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo


Francja nie powinna mieć tu problemów, chociaż osoba Domenecha i styl gry Francji pod jego wodzą zupełnie mnie nie przekonuje. Co do drugiego miejsca to nie wiem...

Szwajcarzy nie są na tyle solidną drużyną by móc na nich stawiać. Koreańczycy teoretycznie groźni tylko u siebie, ale kto wie - jeśli się odpowiednio zaaklimatyzują? Holenderski trener o to zadba.

A Togo - jeśli gdzieś miałaby być powtórka z Korei czyli sensacyjny Senegal - to może tu? Większość reprezentantów Togo podobnie jak Senegalu wówczas gra we Francji. I rywale nie są aż tak trudni.

**************************

Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska DO DOMU


Arabia Saudyjska to zdecydowanie najsłabsza drużyna w tej grupie. Nawet w Arabii niespecjalnie wierzą w awans, nastawiając się głównie na prestiżowy mecz z Tunezją.

Na Hiszpanię nie stawiam - tyle razy ta drużyna na turniejach zawodziła, że dam sobie z nimi spokój. A nie widzę w tej drużynie nic takiego wyjątkowego, co kazało by sądzić, że w tym mundialu Hiszpania zagra wreszcie na miarę oczekiwań.

Do góry
#576572 - 24/05/2006 16:59 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Grupa A

awans: Niemcy i...

Niemcy poza tym że mają najsilniejszy skład to powszechnie uważani sa za drużyne turniejową więc chociażby z tych dwóch względów bedą faworytami do wyjścia z grupy.mYSLE że Miro Klose juz po fazie grupowej bedzie kandydatem do tytułu króla strzelców.Kto oprócz gospodarzy ? Serce podpowiada że Polska ale jak patrze na naszą defensywe i naszych "pseudonapastników" z Rasiakiem na czele to skłaniałbym sie do którejś ekipy z Ameryki Pd.Na którą ? Szczerze powiem że nie bardzo wiem gdyż nie orientuję sie w realich piłki kopanej w tak egzotycznych krajach jak Ekwador i Kostaryka.

Grupa B

awans: Anglia i Szwecja

W tej grupie nie przewiduje niespodzianek ale nie zdziwie sie jak Paragwaj pokusi sie o wyjście z grupy kosztem Szwecji.Angole raczej poza konkurencją.Wielu bardzo dobrych grajków z drużyn które liczą sie w europie.Znakomita defensywa z Terrym Campbelem i Colem na czele + ciekawa druga linia: Gerrard Lampard Cole Jenas ( Beck'sa nie licze )Mniej zaufania wzbudza linia ataku - jeśli okaze sie ze Rooney nie wykuruje sie na czas to moze nie być wesoło.Tak czy owak Wyspiarze zajdą napewno dalej niż ćwierćfinał.
Szwecja zawsze charakteryzowała sie solidnością oraz dyscypliną taktyczną a na tym mozna daleko zajechać.Skład Wikingów to mieszanka doświadczenia i młodosći co na takich imprezach jak MŚ jest bardzo pożądane.W każdej dobrej drużynie musza być ludzie tacy jak Król Henka Lucic Alback czy Ljungberg oraz Ci którzy beda odpowiedzialni za tzw czarną robote.Poza tym jest kilku grajków na ktróch warto będzie zwrócic uwagę:Bramkarz Isaksson Kaellstroem Elmander i oczywiscie Zlatan.

Grupa C

awans: Argentyna i...

Juz od samego początku grupa uważana za tzw "grupe śmierci"
Argentyne typuje nie tylko dlatego że ma znakomity team ale również dlatego że wiąze z nią duzo więkse nadzieje niz tylko wyjscie z grupy.Podobnie jak JRR ekipę bianco-celestes daże ogronmą sympatią, imponują mi Ci zawodnicy i pomimo że ostatnio w MŚ zawodzą to tym razem po cichu licze że wygrają ta impreze.Mnóstwo znakomitych piłkarzy którzy występują w najsilniejszych druzynach nie tylko europy ale i świata.Jesli nie na tych mistrzostwach to kiedy ??? Jeśli nie Ci zawodnicy to którzy ?? L.Franco Coloccini Milito Burdisso - Cambiasso Mascherano Riquelme Aimar "Maxi" no i wreszcie według chyba najbardziej wartościowa ofensywa w całej imprezie: Saviola Crespo Tevez Cruz Pallacio i Messi !!!! Ta ekipa MUSI zajść do finału a tam to juz moze być wszystko.
Kto oprócz Argentyny ? Trudno powiedzieć.WKS ma w składzie ludzi którzy mogą powalczyć o awans.Serbia i Czarnogóra również.
Mam jakies dziwne przeczucie że Holandia nie awansuje dalej.Jakos nie mogę sobie wyobrazić "Pomaranczowych" bez Seedorfa i Davidsa.Byc może przyszła czas na młodzież ale takich ludzi bierze sie nawet na ławe.

Grupa D

awans: Portugalia i Meksyk

Jeśli jedna z tych ekip nie awansuje to będzie mega sensacja.Terminarz ułożył sie o tyle ciekawie bo juz w pierwszym meczu te zespoły spotkają sie ze sobą.Porazka którejś z drużyn moze skomplikowac sytuacje w tej grupie o ile w drugiej konfrontacji ( Iran - Angola ) ktoś zdobędzie komplet punktów.Może Mahdavikia Karimi i Hashemian sprawią niespodzianke...kto wie


Grupa E

awans: Włochy i USA

Włosi - wiadomo.Zawsze wysoko w takich imprezach wiec tym razem nie będzie inaczej.Usa - tak jak napisał JRR jeśli amerykanie w coś mocno inwestują to liczą na profity.Takim napewno bedzie awans do ćwierćfinału.Solidni Yankesi mają kilku grajków krórzy mogą dawać nadzieje na ten awans: Reyna Beasley Donovan McBride... kto wie moze sie uda.Czesi mają Cecha Nedveda Rosickiego Barosa Jasia Kolera i jescze kilku innych ale jakoś nie widze ich w 1/8 ... zobaczymy...

Grupa F

awans: Brazylia i Chorwacja

Brazylie pozostawie bez komentarza.
Jeśli chodzi o awans to duże znaczenie będzie miał pierwszy mecz Chorwacji z Australią.Jeśli Chorwacja wygra bedzie jedną nogą w 1/8 bo napewno ma większe szanse na osiągnięcie korzystnego rezultatu w meczu z Japonią oraz Brazylią niż Australia.Kangury mają znakomitego trenera ale trener nie gra a wyżej piłarsko cenie Chorwatów.

Grupa G

awans: Francja i Szwajcaria

Francja wygra tą grupe bez żadnego ale.Znakomici zawodnicy w drużynie "trójkolorowych" zarówno doświadczeni jak i mlodzi.Obok nich do awansy typuje Szwajcarów.To ciekawa druzyna która potrafiła pokonac Turasów wiec napewno mają potencjał żeby odprawić również Koreńców oraz Togo.Togo oczywiście zapłaci frycowe bo jakby inaczej - 3 mecze i do domu.Korea w eliminacjach miała ogronme problemy a zatem na ziemi Niemickiej gdzie nie pomogą im sędziowie nie ma czego szukać

Grupa H

awans: Hiszpania i Tunezja

Hiszpanie obok Argentyny to moja nadzieja na finał w Niemczech.Czas już zadac kłam powiedzeniu które zawsze gości na ustach wszystkich kibiców gdy Hiszpania gra w dużej imprezie

"Gramy jak nigdy - przegrywamy jak zawsze"

Jesli nie Ci zawodnicy mają zdobywac świat to którzy ??
Bramkarz: Casillas - rewelacja.Obrońców wysokiej klasy nie brakuje:Puyol Antonio Lopez Del Horno itd
Druga linia bejczna Joaqiun Xavi Iniesta Fabregas Reyes ...
W napadzie tez im nic nie brakuje: jest "Elninio", Raul oraz w znakomitej ostatnio formie Villa.Jeśli trener Aragones poukłada odpowiednio te klocki to powstanie "twierdza nie do zdobycia" z
W 1/8 widziałbym z tej grupy grajków z czarnego lądu - Tunezje.Rewelacyjny Dos Santos, Trabelsi, Jaziri Jaidi oraz znakomity bramkarz Boumnijel moga namieszać nie tylko w grupie ale równiez w drugie fazie rozgrywek

Do góry
#576573 - 24/05/2006 17:50 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Zgadzam się z przedmówcą. Tym razem Mundial będzie czasem Hiszpanów.

Do góry
#576574 - 24/05/2006 19:14 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
rowniez pokusze sie o wytypowanie skladu 1/8 finalow
tak nawiasem mowiac to coraz bardziej zastanawiam sie nad nieobstawianiem tych mistrzostw (a przynajmniej nie w takiej skali na jaka planuje), ms 1998, me 2000, ms 2002 to byly turnieje ktore ogladalem, przezywalem, kibicowalem bo bylem kibicem, me 2004 to byl turniej ktory rowniez ogladalem, przezywalem, kibicowalem ale juz ze wzgledu na to co postawilem, mistrzostwa stracily swoj urok, nie chcialbym aby z tymi bylo podobnie, dlatego narazie bez zadnych konkretnych typow, tylko kto wyjdzie

GRUPA A

Niemcy, slaby sklad, bramkarz 37 letni, nie wytrzymal presji w meczu z barcelona a tu bedzie mial taki mecz co pare dni, obrona z Huthem, jedynie atak jako taki. Wg mnie jeden z najgorszych teamow niemiec na mistrzostwa swiata od wielu lat.
Polska, no comment, ciezko cos powiedziec, z jednej strony odmlodzenie skladu a z drugiej brak doswiadczenia, mysle ze wyjscie z grupy polakow bedzie w durzej mierze zalezec od postawy pozostalych rywali
Ekwador, jakby niemcy byly na 6000 m n.p.m. to moze cos by zdzialali, a tak bez wiekszych szans
Kostaryka, bym ich raczej skreslal (chociaz ten wanchope)

Awans: mimo wszystko Polska i Niemcy ale Polska max 1/8 a niemcy 1/4, jesli bede stawial to chyba postawie ze polska wygra grupe


GRUPA B

Zgadzam sie z przedmowcami ze anglia ma wreszcie zespol na miare mistrzostw, (hahaha nie ma seamana ), pomoc: lampard, gerrard, Hargreaves, atak: rooney (jak sie wykuruje) i owen to mowi samo za siebie
Szwecja, gdyby nie larsson (juz mial konczyc kariere ze wzgledu na kontuzje) to szwedzi nie mieliby ataku, w tym roku jako ze jestem kibicem juve, mialem wiele razy nieprzyjemna okazje ogladac ibrahimovica, on nie potrafi grac jedyne co robi to zeruje na pilke i zgrywa gdzies w bok albo przewraca sie, no zreszta warto zobaczyc filmik 10 minutowy!! z meczu Juve-milan ze wszystkimi "zagraniami" szwedzkiej gwiazdy
Paragwaj, troche licze na nich ze pogonia szwedow, ale to nie ta sama druzyna ktora stawila opor przyszlym mistrzom francuzom w 98 (dopiero w dogrywce odpadli)
TRynidad&Tobago, heh nasuwa mi sie tylko jedno nazwisko zwiazane z tym krajem, i patrze ze jest w kadrze : Dwight Yorke 35 lat, nie wiem jak on jeszce gra, przeciez bez cola to on nic nie potrafi a na mistrzostwach dawnego gracza manu nie bedzie

Awans: Szwecja (mimo wszystko) no i Anglia (w grupach zazwyczaj jeszce nie zawodza)


GRUPA C

Argentyna, wg mnie minimum polfinal, zajebisty sklad, podpory druzyny: Juan Pablo Sorin (obrona), riquelme (pomoc)- oboje z villareal polfinalisty lm, messi (atak)- Barcelona, bede na nich stawial od samego poczatku
Holandia, marco wie co robi i co wg mnie najwazniejsze pierwszy raz od 8 lat nie bedzie takiego cisnienia na nich, trzy razy go nie wytrzymywali (przegrane polfinaly: ms 1998, me 2000, me 2004) a skladu wcale gorszego nie maja
WKS, zeby nie ta grupa to moze by cos zdzialali, moze za 4 lata
Serbia, troche szkoda, sledzilem ich poczynania w eliminacjach, dwa remisy z hiszpania, ostry defense, jednak na mistrzostwa remisy nie wystarcza, i do tego sklad, jest nawet savo milosevic, ljuboja cos strzeli i jakis remis zlapia tylko z kim?

Awans: wg mnie ta czworka nie zasluguje na miano "grupy smierci", latwy i szybki awans Argentyny, troche trudniejszy Holandii


GRUPA D

Portugalia, Lusie Figo co ty tam do ch*ja waclawa robisz, tyle artkulow czytalem przed me 2004 ze to ostatnia szansa zlotej generacji a tymczasem z tego co widze to replay, mam tylko nadzieje ze couchu jednak postawi na mlodszych bo jest na co stawiac: Deco, Tiago, Pauleta no i oczywiscie C. Ronaldo (chociaz on ma jeszce wszystko przed soba)
Meksyk, tu szczerze powiem nie mam pojecia, meksyk mi staje przed oczami jako druzyna "grupowa" ms 98 remis m.in z Holandia w grupie o dwa zwyciestwa, natomiast pozniej przegrana w 1/8 ze slabymi niemcami; 2002 rozjebala w grupie wszystkich (remis z wlochami + dwa zwyciestwa) a pozniej w 1/8 z usa latwo odpadli, kiedys zaskocza, ale czy juz teraz
Iran, jesli ktos ma zaszkodzic meksykowi czy Portugalii to wlasnie oni, nie wiem jak sie znalezli na ms, ale jak patrze na ta ich droge do mundialu to dobrych przeciwnikow nie mieli (korea pln, Japonia, bahrajn)
Angola, chyba tylko na wycieczke, ciekawe czy gola strzela

Awans: Portugalia, Meksyk (moze ze wygra grupe?)


GRUPA E

wedlug mnie najbardziej zagmatwana grupa, w ktorej moze sie praktycznie wszystko zdarzyc
Wlochy, logicznie rzecz biorac to wlosi nie powinni miec problemu z przejsciem, ale... niestety jest ale, troche sobie przesrali ta afera, nawet sedziego zmienili (nie ma santosa), wogole buffonowi grozili niepojechaniem, a to bylaby tragedia zarowno dla wloch jak i dla mnie fana juve, sklad zajebisty, atakiem moznaby rodzielic dwie reprezentacje (Toni, del piero, gilardino, inzaghi...- czy to nie kojarzy sie z masa goli ) , bramkarzami podobnie (peruzzi z druga mlodoscia) no i trener Lippi facet ktory tyle zrobil dla Juve (i jak tu go nie lubic). A teraz powaznie wg mnie dla squadra-azzura bedzie w tym roku o wiele ciezej sie przebic dalej ( o ile wogole)
Czechy, pewnie jeszce po nocach sni im sie 115 minuta dogrywki w polfinale me, i powinna, sklad niemal ten sam (jest nawet nedved), czesi mieli juz swoja szanse, nie wykorzystali jej, no i nie ma kto strzelac bramek, baros2004 to nie to samo co baros2006
Usa, jankesi, nie lubie ich, przejebalem straszna ksae na meczach najpierw Usa-Polska w chicago, a pozniej na Polska-Usa w niemcech, trudno, zdarza sie, chociaz i tak amerykance ucza sie, jescze pare lat temu w ich skladzie bylo tylko paru graczy grajacych w europie a wiekszosc to MLS, teraz jest odwrotnie, moga wygrac grupe ale zarowno zajac ostatnie miejsce
Ghana, Appiah, Essien, Kuffour, drugi senegal?, czemu nie, dobry sklad, podobne jak wtedy przed senegalem wymagania (czyli brak wymagan, czyli brak presji) wg mnie niedoceniani czarnoskorzy przejda dalej

Awans: mimo wszystko Wlochy (oni potrafia sie sprezac na turnieje) i Ghana

GRUPA F

Brazylia, chyba faworyt, ale narazie tylko do wyjscia z grupy, to bedzie widac juz po pierwszym meczu czy sa mocni (teoretycznie powinni byc, ale jak to bywa teoria rozmija sie z praktyka) czy sa zlepkiem gwiazd, taki zlepek nie wyszedl na dobre realowi, cztery lata temu mieli wielkiego fuksa (gdyby nie blad seamana), tu moze nie byc tak rozowo, moze nie byc takich latwych rywali, ronaldo moze nie miec swojego miesiaca (czwarty z rzedu final MS dla ronaldo? IMO no way), ale jak mowie Brazylia jest wielkim faworytem a to sa tylko gdybania
Hrvatska, fajnie ze sa, mam do nich ogromny sentyment, MS 98, ten trener co zawsze rezerwowal miejsce na lawce dla swojej czapki, i ta radosc, suker krolem strzelcow, piekne mistrzostwa. Sczerze powiem ze widze ich awans, wierze w to, sklad jest niewazny, wazna jest wola walki i mam nadzieje ze chorwacja po raz kolejny udowodni ze impossible is nothing
Japonia, jakis przedstawiciel dalekigo wschodu przeciez musi byc, ale na tym reprezontowaniu azji wschodniej sie skonczy
Australia, Guus Hiddink, i powinno wystarczyc, ale dla mnie nie wystarcza, "z gowna bata nie ukrecisz", zlepek najczesciej drugoplnowych graczy z europejskich lig (jest pare rodzynkow ale czy to wystarczy?) tu juz nie bedzie fanatycznej publicznosci, przychylnych sedziow (mecz korea-wlochy powinien sluzyc za przyklad jak dac wygrac gospodarzom)

Awans: Brazil, Chorwacja (trzymam za nich kciuki)


GRUPA G

Francja, po 4 latach tlustych, 4 lata chude, czas to przelamac, moze Henry w koncu na ms sie przelamie, fajny sklad, moytywacja na pewno jest, nic tylko wygrywac, no i zadza gry zidana (zmarnmowali go w realu) jakby co z brazylia dopiero w polfinale, a tam wszystko jest mozliwe (final na stade de france Francja-Brazylia 3:0, thats what im talking about)
Korea pld, nic dwa razy sie nie zdzarza, kolejny reprezentant azji dalekiej, nie postawilbym na ich awans zlamanego grosza
Togo, nic nie wiem o tej druzynie, adebayor - zajebisty gracz w cm-ie
Szwajcaria, ladnie graja, ogladalem baraze, oczywiscie chodzi mi o wydarzenia sportowe, a nie o kopanie przeciwnikow, jak wyjda a jest to prawdopodobne to kto wie, cos jak Polska, tez nie jest druzyna z czolowki a wcale nie potrzebuja cudow aby awansowac, wystarcza dwa spotkania na swoim poziomie

Awans: Francja, Szwajcaria


GRUPA H

Hiszpania, znowu zajebisty sklad, mozna powiedziec ze najlepszy od kilkunastu lat, powiem tylko tyle: raul najprawdopodobniej nie zmiesci sie w "11" lol, zeby ktos 4 lata temu powiedzial ze raul nei bedie gral w podstawowej 11 to by go wysmiali. Ale tu pojawia sie inny problem, hiszpania i postawa na mistrzostawch: "graja jak nigdy a przegrywaja jak zwykle", cos czuje tu smrod, w postaci braku awansu, zobaczymy
Ukraina, sheva bedzie krolem strzelcow, zobaczycie, drugiej okazji juz moze nie miec, a on ich nie marnuje, team oparty na graczach z ligi ale czy to zle, szachtar i dinamo licza sie na arenie, dochodzi do tego element zgrania plus sheva i niespodzianka gwarantowana
Tunezja, moze za kasperczaka zartuje, najsilniejszy team afryki (moze poza Kamerunem, ktorego nie ma), najlepiej poukladany, ale czy da rade, jak na poczatku rozwala dosc okazale arabie to wszystko mozliwe
Arabia, chlopcy do bicia, dobrze ze trafili na takich ktorzy ne lubia wygrywac po 4-5:0 to moze nie przekrocza dwucyfrowki po stronie straconych goli

Awans: o wszystkim zadecyduje pierwszy mecz, jak spain "...przegra jak zwykle" a tunezja rozwali arabie to wtedy warto stawaic na tunezje, wg mnie na pewno ukraina, i jednak hiszpania



To co tu napisalem to tylko moje spostrzezenia co do tych mistrzostw, jednak radzilbym sie nimi nie sugerowac przy obstawainiu bo najczesciej sugerowalem sie jakimis sypatiami do danego kraju

Do góry
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, wHiTe_StAr, burbon, VVega, forty, alfa, Sensei, ANZELMO, Zaixi), 3242 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583229 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07