Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#576535 - 14/05/2006 20:30 MŚ 2006 kto wyjdzie?
pyton83 Offline
enthusiast

Meldunek: 14/05/2006
Postów: 313
Skąd: Opole
Witam wszystkich jak wiadomo już za 26 dni rozpoczynają się MŚ dziś zapraszam do dyskusji na temat wyjścia poszczególnych drużyn z każdej grupy oraz ich kolejności

Niżej przedstawiam moje typy czekam na wasze komentarze pozdrawiam




Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola


Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo

Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Do góry
Bonus: Unibet
#576536 - 14/05/2006 20:41 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Kilka miesięcy temu proponowałem zakład "Ile drużyn z kontynentu Afrykańskiego wyjdzie z fazy grupowej?" (Unibet)

Nadal podtrzymuje typ - 0 drużyn.

Na samym początku był kurs 4.75, później 4.25, teraz jest 3.50.

Do góry
#576537 - 14/05/2006 21:29 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Igor Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2004
Postów: 5678
Z grupy A wyjdą Niemcy i Ekwador

Do góry
#576538 - 14/05/2006 21:38 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

Kilka miesięcy temu proponowałem zakład "Ile drużyn z kontynentu Afrykańskiego wyjdzie z fazy grupowej?" (Unibet)

Nadal podtrzymuje typ - 0 drużyn.

Na samym początku był kurs 4.75, później 4.25, teraz jest 3.50.




Nieco ryzykowny typ. Co prawda zespoły z Afryki nie są chyba na tyle zdyscyplinowane taktycznie aby rywalizować o medale ale jest parę zespołów z "Czarnego Lądu" zdolnych wyjść z grupy. O ile szanse Angoli czy Togo są znikome o tyle WKS mimo obecności w tzw. "grupie śmierci" ma szanse na sukces co dowiodło chociażby w meczu sparingowym z Włochami, moim skromnym zdaniem WKS ma mocniejszy skład niż Senegal, który potrafił mocno namieszać na mundialu. Szanse ma także Ghana z bardzo silną środkową linią (dowodzoną przez Essiena), USA są jak najbardziej w jej zasięgu, remis z Włochami lub Czechami też jest możliwy. Wreszcie Tunezja, Tunezja, która potrafiła zdobyć Puchar Narodów Afryki dwie edycje temu, Tunezja, w barwach której gra wielu zawodników, którzy z powodzeniem występują w silnych europejskich ligach (jak chociażby Franceuildo Santos). Hiszpania na mundialach prezentuje się zwykle słabo, Ukraina debiutuje a Arabia Saudyjska jest zespołem, śmiem twierdzić, słabszym niż Tunezja.

Życzę powodzenia Jiro Jiro ale moim zdaniem awans do następnej rundy uzyska conajmniej jedna z Afryki

Pozdrawiam!

Do góry
#576539 - 15/05/2006 07:28 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A mi sie wydaje, ze Afrykanie maja male szanse wyjsc, Hiszpanie maja bardzo mocny sklad i kiedys sie musza przelamac, wiec moze to bedzie teraz, poza tym co z tego ze WKŚ ma mocny sklad jak po pierwsze:
1) graja w najgorszej gupie
2) po drugie to nie Afryka i tu bledy bramkarza te druzyny bezlitosnie wykorzystaja, a bramkarz to jest najslabsze ogniwo Afrykanow

Poza tym ostatni PNA stal na beznadziejnie niskim poziomie, a druzyny Togo i Angola to juz w ogole pomylka na tym mundialu.

Do góry
#576540 - 15/05/2006 20:29 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Dziś wieczorem Janas ogłosił kadrę na mundial. Jestem w lekkim szoku, mam nadzieję, że ten pan wie, co robi.
Teraz to już nie wiem, czy wyjdziemy z grupy. Zbyt wielu tu młodych (stażem w reprezentacji) i nieogranych w meczach o wysoką stawkę.
Chciałem postawić trochę grubiej na awans Polaków z grupy, ale musze to jeszcze bardzo gruntownie przemyśleć.

Do góry
#576541 - 15/05/2006 20:34 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
a ja to zagram, tylko czekam az teraz patrioci pograja na Ekwador i Kostaryke . Dla mnie znakomity ruch, za to tego czlowieka cenie od zawsze. Janas ogromne piwko!!

Z reszta poczekajmy na 2 towarzyskie mecze.

Do góry
#576542 - 15/05/2006 20:40 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Osobiście postawię Ci piwko, byleby było jak mówisz.

Do góry
#576543 - 15/05/2006 20:51 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
jak dla mnie brozek nie porozumienie--gwiazdka ktora niestety przez wyjazd jeszcze bardziej bedzie bujal w chmurach swojego "gwiazdorstwa"

dudka.. kazde podanie do niego kazde pilka przy jego nodze wywyoluje u niego spiecie i niestety jest posra..y

choc franka nie lubie... to za uraqtowanie tylka janasa jedno miejsce powinno byc dla niego... w koncu to on janasa wysyla do niemiec...

klosik- -mysle ze najlepszy obronca polski pelny profesjonalista...pare wpadek ale wiele wiecej dobrych odbiorow zagran... szok...

rasiak jak to dobrze powiedzial dzisiaj tomaszewski, zrobili mu benefis z wyspami owczymi i wpuscili go na podmeczonych amatorow.. a jaki jest na codzien kazdy widzi..

giza ???? za co nie wiem.... moze za dobra lokate cracovi w lidze.. za dobra postawe tego zespolu w ostatnij rundzie..nie wiem...

mila dobry płaczek jak dla mnie a tak po zatym to musi kupic bilety dla mamusi bo bez niej czuje sie nie swojo/

reszta oki....tyle odemnie

Do góry
#576544 - 15/05/2006 20:54 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
ja moge w ciemno stawiac ze polska nie strzeli ano jednej bramki... na ms...a janas bedzie trenerem do wakacji..

ja mysle ze ten sklad to pewnie jakis ukladzik z menadzerami pilkarzykow zeby ich wypromowac... wyjazdem na ta zielona szkole do niemiec.. janas mial ciezka noc , chyba mu mila i drewno dobrze zrobili..

Do góry
#576545 - 16/05/2006 09:03 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
moż ktoś wie w których bukach jest zakład na brak awansu do 2 rundy bo mam pewniaka. Oczywiście to będzie P O L S K A .

Do góry
#576546 - 16/05/2006 09:18 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
solo24 Offline
veteran

Meldunek: 02/01/2006
Postów: 1522
moim zdanie bardzo dobrze ze nie jedzie franek,dudek i kłos!dudek ine grał cały rok a mamy bramkarzy grających w dobrych ligach ,franek kompletnie bez formy dramat nie zawodnik oststnio-za zasługi nie rozśmieszajcie mnie...jakyb trener miał brac wszystkich za zasługo i bez ofrmy to wtedy byście sie może ocknęli jakbyście zobaczyli ich gre!a kłos?najlepszy obronca??!!hahahha bardzo śmieszne...właśnie dlatego wisła nie zdobyła mistrzostwa!!dziwi mnie tylko powołanie rasiaka,gizy i dudki!reszta gra i mysle,ze brożek może bedzie taka niespodzianka na mistrzostwach i strzeli pare bramek!!pozdro

Do góry
#576547 - 17/05/2006 05:39 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Wszystkie NIE wyjścia z grup możecie grać w Bet-at-home

Do góry
#576548 - 18/05/2006 12:52 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
w gb jest
Polska nie wyjdzie z grupy - 2.55
Polska przegra w 1/8 - 2.00

Jak wyjdziemy wiadomo Szwecja albo Anglia (bądz mocny Paragwaj) nie dosc ze druzyny silniejsze to jeszcze nigdy z nimi nam sie dobrze nie grało itp.

a jak sie uda awansowac do 1/4 to chyba nikt nie bedzie narzekał ze przegrał pieniadze

Do góry
#576549 - 19/05/2006 09:38 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Tak sobie dzisiaj przegladalem oferte bukow zwiazana z Mundialem (glownie chodzilo mi o typy na awans i na wygranie grupy). Kursy co prawda smieszne ale wydaje sie, ze bedzie dosc latwo to przewidziec i nawet po takich badziewiarskich kursach mozna cos grubiej puscic. Trzeba sie tylko na to dosc szybko decydowac wiec postanowilem rozpoczac dyskusje na ten temat zebysmy mnie albo odwiedli od glupiego pomyslu albo poparli zebym sie nie wahal puscic grubiej Jedziemy

Grupa A: Tutaj nie ma sie co wyglupiac i naszej druzyny narodowej oczywiscie nie tykam Sensowne wydaje sie zwyciestwo grupy przez Niemiaszkow po kursie 1.4. O Polakow sie obawiam o awans a co dopiero tu mowic o zwyciezaniu grupy. Ekwador i Kostaryka raczej bez szans na wygranie grupy.
Niemcy wygraja grupe A - 1.4

Grupa B: Anglicy jak to maja w zwyczaju moga znowu odwalic jakas lipke wiec chyba tylko pykniemy ich awans po 1.15. Szwedzi moga nawet powalczyc z Angolami ale moge tez pojechac do domu dajac miejsce Paragwajowi - nie ruszam.
Anglia awans - 1.15

Grupa C: Serbie nawet lubie bo w eliminacjach ladnie dla mnie grala WKS moze okazac sie czarnym koniem i kto wie czy nie wykorzysta slabszej formy Holendrow (o ile taka wystapi?) Argentyna raczej kandydat murowany ale znowuz bez przesady. Damy awans
Argentyna awans - 1.25

Grupa D: Angola i Iran juz maja chyba bilety na samolot po fazie grupowej kupione Selekcjoner Meksyku Ricardo La Volpe co prawda "nie boi sie meczu z Portugalia, a grupa D wcale nie jest trudna" ale ja tam bym mu nie ufal. Meksyk powalczy ale nie sadze, zeby zdolal wyprzedzic Portugalie.
Portugalia awans 1.17 za nisko wiec warto sprobowac Portugalia wygra grupe D po 1.9
Meksyk awans 1.25

Reszta zaraz....

Do góry
#576550 - 19/05/2006 09:55 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Grupa E: USA nie daje zbyt wielkich szans, jakos ten zespol nie kojarzy mi sie z wielka potega. Czesi moga zamieszac, zespol sie odrodzil i pokazal klase w eliminacjach - teraz pozostaje im tylko przypieczetowanie sukcesu awansem. Wlosi jak to Wlosi ciagle graja dobrze ale nei zdziwi mnie fakt jak Czesci beda z nimi konkurowac jak z rownymi rywalami.
Czech i Wlochy awansem 1.35 i 1.2.

Grupa F: O Brazylii sie nie rozpisuje - pewnie wygra grupe. Co do drugiego meijsca to Japonia powalczy z Chorawatami i pojedynek mzoe byc zaciety - odpuszczamy.
Brazylia wygra grupe F - 1.2

Grupa G: Tutaj damy Francje jako zwyciezce po 1.4.

Grupa H: Arabia kupila sobie za petrodolary dobrego trenera ale niestety nie mzoe kupic sobie dobrych pilkarzy. Pacheta dostal malo czasu na docieranie sie z reprezentacja bo posade dostal w grudniu '05. Trzon Arabii stanowia gracze, grajacy na codzien w klubie ktorego on jest trenerem Al-Hilal ale nie daje im zbyt wielkich szans. Hiszpania wg mnie wygrywa grupe. Ukraina nie powinna stawic im zbytniego oporu, a tym bardziej reszta grupy.
Hiszpania zwyciezy grupe H - 1.6

Sorry, ze tak na luzie bez zbytniej ilosci argumentow ale mam za dobry humor od rana Jak bede cos ciekawego wiedzial to dopisze. Pozdro

Do góry
#576551 - 19/05/2006 09:56 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Bart87 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/04/2005
Postów: 1846
Skąd: Łódź
Selekcjoner Arabii to oczywiscie Paqueta - sorry za literowke

Do góry
#576552 - 19/05/2006 10:41 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Ozeszlol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/05/2004
Postów: 2802
Skąd: Stalowa Wola
Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador
Wyjdą : Niemcy , Polska

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago
Wyjdą : Anglia , Szwecja


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS
Wyjdą : WKS , Serbia

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola
Wyjdą : Portugalia , Meksyk

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana
Wyjdą : Włochy , USA

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia
Wyjdą : Brazylia , Chorwacja

Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo
Wyjdą : Frabcha , Szwajcaria


Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Wyjdą : Hiszpania , Ukraina

wiekszosc powinienem trafić co do grupy C moze przesadziłem ale to tylko moja opinia .

Do góry
#576553 - 19/05/2006 11:02 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
no to jedziemy...

Grupa A

jak dla mnie wychodza Polska i Niemcy i to w takiej kolejnosci... Janas wstrzasnal zespolem i bardzo dobrze remis z niemcami b.mozliwym, z kolei wierze w to ze ekwador i kostaryke wypunktujemy po prostu... z kolei niemcy jak to niemcy beda grali na 1-0 i koniec...

mój typ: Polska, Niemcy




Grupa B

tutaj tez zero niespodzianek w sprawie wyjscia, ale sadze ze grupe wygraja szwedzi... nie przegrali oni z anglia od kilkudziesieciu lat wiec czemu maja przegrac teraz? paragwaj zajmie trzecie miejsce, ale awansowac nie ma prawa

moj typ: Szwecja,Anglia




Grupa C

grupa smierci ja tej grupy unikam... wszyscy pamietamy jak cztery lata temu z grupy smierci miala argentyna wyjsc spokojnie i jak sie skonczylo... jedyne dla mnie pewne to to ze wyjdzie holandia... co do drugiego zespolu sie nie wypowiadam...

moj typ: Holandia




Grupa D

najlatwiejsza grupa, angola i iran dostana straszny lomot...moim zdaniem....

moj typ: Meksyk,Portugalia

Do góry
#576554 - 19/05/2006 11:11 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Grupa E

i tutaj nie ma co sie meczyc wlosi wyjda a obok nich widze usa... jest to coraz lepszy zespol zas czesi moga nie wytrzymac psychicznie...

moj typ: Wlochy, USA



Grupa F

no i przechodzimy do mojej glownej niespodzianki... wiadomo brazylia i ... australia! ... swietny trener, kapitalne warunki fizyczne i żądza wielkiego sukcesu... takze kalendarz dla nich gdyz najgrozniejszy ich rywal Chorwacja juz w pierwszym meczu z Brazylia, natomiast Australia ma Japonie ktora powinna ograc

moj typ: Brazylia, Australia




Grupa G

ostatni turniej zizou i francja tutaj chociaz do cwiercfinalu dojedzie.. a kto obok niej? korea! i tyle ...

moj typ: Francja, Korea



Grupa H

hiszpania wreszcie cos osiagnie i w to wierze ... a obok niej chyba mimo wszystkko ukraina choc nie lekcewazylbym tunezji...

moj typ Hiszpania, Ukraina

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3073 gości oraz 14 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582922 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07