Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#576575 - 24/05/2006 20:39 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Quote:

Grupa D

awans: Portugalia i Meksyk

Jeśli jedna z tych ekip nie awansuje to będzie mega sensacja.Terminarz ułożył sie o tyle ciekawie bo juz w pierwszym meczu te zespoły spotkają sie ze sobą




to chyba mamy inny terminarz, wg mnie to jest ostatni mecz tej grupy więc zagrają ze sobą gdy już będzie wszystko jasne

Do góry
Bonus: Unibet
#576576 - 24/05/2006 21:05 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Quote:

Grupa D

awans: Portugalia i Meksyk

Jeśli jedna z tych ekip nie awansuje to będzie mega sensacja.Terminarz ułożył sie o tyle ciekawie bo juz w pierwszym meczu te zespoły spotkają sie ze sobą




to chyba mamy inny terminarz, wg mnie to jest ostatni mecz tej grupy więc zagrają ze sobą gdy już będzie wszystko jasne




Faktycznie
Zasugerowałem się kolejnością meczy a nie zwróciłem uwagi na daty

Brawo za czujność

Do góry
#576577 - 24/05/2006 23:15 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Grupa A
Niemcy
Polska
Kostaryka
Ekwador

Zwycięzca: Niemcy
2 miejsce:

Dominacja Szwabów powinna być zdecydowana. Komplet punktów jak najbardziej w ich zasięgu. Trafili do najslabszej mozliwej grupy, wiec zadnej sensacji z ich udzialem nie przewiduje. @1.4 w profie na zwyciestwo Niemców mi sie podoba. Kurs na awans polaków troszke mnie dziwi, ale to normalne...optymizm w kraju panuje. Jak juz slysze o tym ciaglym narzekaniu na Jasana to mi sie niedobrze robi. Nie wyjdzie z grupy... to bedzie cie/my go gnoić. Dajmy mu szanse. Franka nie zabral? I dobrze, ja tez bym go nie zagral. Awans o drugiej miejsce w tej grupie w moim mniemaniu rozegra sie pomiedzy polakami a kostarykanczykami.

Grupa B
Anglia
Szwecja
Paragwaj
Trynidad i Tobago

Bardzo silna grupa. Ilez to juz razy los laczyl ze soba szwedów i anglików. Czarnym koniem tej grupy moze byc zespol z ameryki poludniowej. Zwyciesca tej grupy napewno znajduje sie w parze szwecja/agnlia... dla mnie grupa bardziej do ogladania ... niz do typowania.


Grupa C
Argentyna
Holandia
Serbia i Czarnogóra
WKS

Zwycięzca: Argentyna
2 miejsce: Holadnia

Argentina, Argentina... jak dla mnie mój faworyt numer 2 obok Canarionios. Serbia, tak jak ktos pisal wczesniej ... bez lidera... daleko nie pociagna. Stankovic to troche za malo. WKS ? Moim zdaniem przereklamowane, i nie wytrzymaja presji. Za dużo osob na nich stawia, zeby mogli sprawic niepsodzianke. Takich latwo przewidywalnych niespodzianek na mudnailu nie ma. Druga holandia... choc ja ososbiscie tej ekipie zadnego specjalnego suckesu nie zycze.

Grupa D
Portugalia
Meksyk
Iran
Angola

Zwycięzca : Portugalia
2 miejsce : Meksyk

POrtugalia... w moim rankingu... faworyt numer 3. Kurs na ich zwyciestwo w grupie @1.9 bardzo mi sie podoba. Mieszanka mlodosc z doswiadczeniem + geniusz na lawce trenerskiej. Nie wierze, zeby Scolari kalkulowal... a Meksykowi mecz z Argentyna( jezli ta wygra grupe c ) bedzie odpowiadal... przeciez na Copa America leją ich regularnie. Iran w mecuz pocieszenia moze ograc Angole.

Grupa E
Włochy
Czechy
USA
Ghana

Zwycięzca: Włochy
2 miejsce: Czechy

Czesi juz od wielu lat, co jakas impreza sa w gronie moich ulubienców i kandydatów do medalu. Moim zdaniem troche z nich ulecialo powitrze... troszke im drabinka nie siadla... i jezeli marza o zwojowaniu niemiec, to musza wygrac grupe. Włosi, jak to włosi... pewnie malo co pokaza... ale w ćwierćfinale ich widze.

Grupa F
Brazylia
Chorwacja
Australia
Japonia

Zwycięzca: Brazylia
2 miejsce: Australia.

Guus, Guus i jeszcze Guus. Moim zdaniem bedzie to grupa, w ktorej nie padnie zaden remis. Brazil 9, Australia 6, Chorwacja 3, Japonia 0 . @3.50 na awans kangurów biore z pocalowanie reki. @1.2 v brazyli... na podatek to jakiegos combosa takze sie nadaje.


Grupa G
Francja
Szwajcaria
Korea Płd.
Togo

Zwycięzca: Francja
2 miejsce: Korea

Dziwi mnie troche przekonanie wiekoszci co do awansu szwajcarów. Moze i cos tam graja, ale to jest mundial, doświadczenie, ktore korea zdobyla 4 lata temu, moze byc na wage zlota. Moim zdaniem korea z 4 punktami i lepszym stosunkiem bramek awansuje dalej. Francja, gdyby miala bramkarza... to moglaby powlaczyc o medal, takto raczej nie da rady. Wygrac, grupe jednak powinna.
Grupa H
Hiszpania
Ukraina
Tunezja
Arabia Saudyjska

Zwycięzca: Hiszpania
2 miejsce: Ukraina

Tutaj nie bede specjalnie oryginalny. Hiszpanów widze nawet w polfinale... kazda passa sie kiedys konczy... ten mundial bedzie nalezal do nich. To wlasnie w nich widze 4 faworyta.

Reasumujac na mudnialu licze najbardziej na 4 zespoly:
Brazylia, Argentyna, Portugalia, Hiszpania.

Mysle, ze przynajmniej 3 z nich bedzie w czwórce.

Do góry
#576578 - 25/05/2006 13:40 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Na WP jest swietny szablon do wpisywania hipotetycznych wynikow wszystkich spotkan. Tworzy sie tabele grupowe a potem drabinke playoffow. Powpisywalem sobie wyniki wszystkich spotkan i wyszlo mi ze mistrzem zostanie Argentyna, srebro dla Brazyli,a braz dla Wlochow ktorzy wygraja w meczu o 3 miejsce z Portugalia.

http://mundial.wp.pl/scenariusz.html?rfbawp=1148563414.049

Do góry
#576579 - 27/05/2006 20:02 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Quote:

Na WP jest swietny szablon do wpisywania hipotetycznych wynikow wszystkich spotkan. Tworzy sie tabele grupowe a potem drabinke playoffow. Powpisywalem sobie wyniki wszystkich spotkan i wyszlo mi ze mistrzem zostanie Argentyna, srebro dla Brazyli,a braz dla Wlochow ktorzy wygraja w meczu o 3 miejsce z Portugalia.

http://mundial.wp.pl/scenariusz.html?rfbawp=1148563414.049




A ja się obawiam o mój ulubiony team. Grupa śmierci i moim zdaniem tylko jeden trochę łatwiejszy mecz - z Serbią i Czarnogórą. Łatwiejszy, nie znaczy niestety łatwy.

Nie wydaje mi sie, żeby taki zawodnik jak Riquelme (choć znakomity), był dobrym pomysłem na mistrzostwa. Chyba,ze Pekerman postawi na ofensywę, tak jak Rijkaard w Barcelonie. Liczę na Messiego, ale bardziej na Aimara i Teveza. Na pewno będzie cięzko.

Do góry
#576580 - 27/05/2006 21:12 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Quote:

Quote:

Na WP jest swietny szablon do wpisywania hipotetycznych wynikow wszystkich spotkan. Tworzy sie tabele grupowe a potem drabinke playoffow. Powpisywalem sobie wyniki wszystkich spotkan i wyszlo mi ze mistrzem zostanie Argentyna, srebro dla Brazyli,a braz dla Wlochow ktorzy wygraja w meczu o 3 miejsce z Portugalia.

http://mundial.wp.pl/scenariusz.html?rfbawp=1148563414.049




A ja się obawiam o mój ulubiony team. Grupa śmierci i moim zdaniem tylko jeden trochę łatwiejszy mecz - z Serbią i Czarnogórą. Łatwiejszy, nie znaczy niestety łatwy.

Nie wydaje mi sie, żeby taki zawodnik jak Riquelme (choć znakomity), był dobrym pomysłem na mistrzostwa. Chyba,ze Pekerman postawi na ofensywę, tak jak Rijkaard w Barcelonie. Liczę na Messiego, ale bardziej na Aimara i Teveza. Na pewno będzie cięzko.





Co ty jak Janas byś zostawił Crespo bo za stary i Riqulme bo karnych nie strzela?

koleś rozgrywa swój życiowy okres a tyu piszesz,ze nie nadaje się na mundial?

Właśnie on obok Aimara bedzie siłą napędową drugiej lini,plus Carlitos w napadzie

Ja tam jestem dobrej myśli,cztery lata temu Bielsa spierdzielił temat,teraz już może byc tylko lepiej i ja jestem dobrej myśli, dale bianco-celestes

Do góry
#576581 - 27/05/2006 22:02 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Żle się wyraziłem. J.R.R. pasuje do koncepcji ofensywnej, niestety nie do defensywnej. Na szczęście nie gramy w grupie z Włochami, czy Anglią, z których defensywą i druga linią mielibyśmy ogromne kłopoty. Nie ma już Simeone, nie ma Zanettiego, a nie wydaje mi się, żeby Cambiasso był defensywnym pomocnikiem na miarę wspomnianych. Lepszy będzie Mascherano, ale to też chyba nie klasa dwóch pierwszych.

Crespo jest ok. Największym błędem Bielsy 4 lata temu było wpuszczenie na boisko 2 podobnie grających napsatników: Crespo i Battigola, a Erikson (najlepszy moim zdaniem trener na mistrzostwach) rozegrał po prostu majstersztyk taktyczny. mam nadzieję, że Pekerman nie jest taki głupi (zresztą trudno być większym jełopem od Bielsy sprzed 4 lat). Dopiero gdy wszedł Aimar coś zaczęło się dziać. Ale wszedł ok. 65 minut za późno . Wracając do taktyki - tak zdyscyplinowanej druzyny jak Anglia wtedy, nie widziałem nigdy wcześniej. Mieliśmy więc trochę pecha.

Wierzę, że mundial będzie między innymi mundialem Teveza. To większy potwór niż Rooney .

Do góry
#576582 - 28/05/2006 12:49 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
damianoshp Offline
stranger

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 10
Grupa A - Niemcy i Polska
Grupa B - Anglia i Szwecja
Grupa C - Holandia i Argentyna
Grupa D - Portugalia i Meksyk
Grupa E - Czechy i USA
Grupa F - Brazylia i Japonia
Grupa G - Francja i Korea Płd.
Grupa H - Hiszpania i Tunezja

a może byś nas chociaż w kilku zdaniach przekonał, dlaczego właśnie te drużyny mają wyjść, a nie inne?


Edited by Bzyku (28/05/2006 12:52)

Do góry
#576583 - 28/05/2006 15:36 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Grupa A
Ja już wiem kto na pewno nie wyjdzie z tej grupy: KOSTARYKA.
0:4 w 60 minucie z Ukrainą + porażka wcześniej z reprezentacją Katalonii. To chyba będzie najgorsza drużyna na mistrzostach, razem z Trynidadem.

Niemcy z Polską powalczą o pierwsze miejsce, ale zadecyduje o nim chyba lepsza różnica bramek (przynajmniej chciałbym żeby tak było, czyli obie drużyny po 7 pkt.)

Do góry
#576584 - 28/05/2006 15:55 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
też sądzę że Kostaryka będzie najsłabsza. A ostatnie wyniki sparringów tylko to potwierdzają.

Co do rywalizacji Polski i Ekwadoru to ja bym nie był taki pewien - jeszcze nie wiemy jak nasi grają (zobaczymy z Kolumbią i Chorwacją). A Ekwador to nie takie ogórki jak niektórzy myślą.
W meczu z Kolumbią pokazali momentami naprawdę dobrą piłkę, a i kilku zawodników jest tam ciekawych.
A o meczu na wodzie najlepiej zapomnieć, bo to nie był żaden wyznacznik umiejętności tej reprezentacji.

Do góry
#576585 - 28/05/2006 16:18 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ekwador jest silny ale ... u siebie. Nie sądzę by na niemieckich boiskach byli w stanie coś zwojować, jednak w meczu z Polska typuje remis

Do góry
#576586 - 28/05/2006 20:27 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Z taką grą co widziałem dzis w meczu Ekwador - Macedonia (a reczej pół-rezerwy Macedonii) to nawet remis z nimi będzie dla nas porażką. Oni są do ogrania, wystarczy troszkę pobiegać, tak jak Mecedończycy.
Ekwador i Kostaryka - miejsca 3-4.
Jak Polska nie wyjdzie z tak cienkiej grupy to będzie katastrofa. Awans z grupy Niemców to już w ogóle nie podlega dyskusji.

Do góry
#576587 - 28/05/2006 20:32 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
Muczaczo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 4781
Ekwador to tylko na wyzynach potrafi wygrywać...z Macedonią to byla tragedia.Macedonia dyktowala warunki gry. Nie wygrac z nimi to bedzie wstyd

Do góry
#576588 - 28/05/2006 21:17 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
quincy Offline
Ekstraklasa Typer

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 29522
Skąd: Gdańsk
Quote:

Z taką grą co widziałem dzis w meczu Ekwador - Macedonia (a reczej pół-rezerwy Macedonii) to nawet remis z nimi będzie dla nas porażką. Oni są do ogrania, wystarczy troszkę pobiegać, tak jak Mecedończycy.
Ekwador i Kostaryka - miejsca 3-4.
Jak Polska nie wyjdzie z tak cienkiej grupy to będzie katastrofa. Awans z grupy Niemców to już w ogóle nie podlega dyskusji.




Dokładnie AnJay. Też oglądałem ten mecz i nie dość powiedzieć, że Macedonia grała w okrojonym składzie to grali zdecydowanie lepszą piłkę. Ekwador poza stałymi fragmentami (ale na to już Janosik napewno zwrócił uwagę) nic właściwie nie pokazał. Już myślę nad kombosem bo kurs na Polska-Ekwador @1,85 to pomyłka przy takiej grze Ekwadoru. Pozdrówka!

Do góry
#576589 - 28/05/2006 21:51 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
Przestańcie się już podniecać meczami towarzyskimi,Orły Górskiego dostawali baty od piątoligowych drużyn niemieckich przed mundialem a jak potem grali?

Nikt normalny nie gra na maksa dwa tygodnie przed mundialem,
jedynie trenują jakieś warianty,testuja dublerów, czy jak Fryce robią sobie trenig strzelecki z amatorami.

A tak z własnego doświadczenia,to te ekipy,co przed sezonem błyszczą w sparingach są potem łojone po dupsku....

Do góry
#576590 - 28/05/2006 22:42 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Logan , bardzo fajna drabinka wpisywałem wyniki troszke na palę , ale efekt sympatyczny
1)Argentyna
2)Włochy
3)Australia
Jedyne co mnie przeraziło to 80% underów w fazie grupowej Ale żeby bylo cos w temacie : wychodzi mi ze Chorwaci sobie nie pograja wiecej niz 3 mecze brawo KANGURKI SKŁAD CHORWATÓW z meczu z Iranem

Do góry
#576591 - 29/05/2006 07:00 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
ja chce zagrac za 5 stowek takie cos kto lepszy w grupie:
hiszpania-ukraina
tunezja-arabia
korea-togo
polska-kostaryka
paragwaj-trynidad
argentyna-japonia

Do góry
#576592 - 29/05/2006 20:05 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
To może ja zaprezentuję swoje przemyslenia dotyczące poszczególnych grup.

Grupa A kolejność:
Niemcy
POLSKA
Ekwador
Kostaryka

Inne niż pierwsze miejsce dla naszych zachodnich sąsiadów to byłaby spora niespodzianka, typuje gospodarzy do conajmniej gry w ćwierćwinałach. Jeżeli chodzi o Polskę to łatwiejszej grupy chyba nie moglismy wylosować. Tak wiem, w Korei i Japonii miało być też łatwo...a jak wyszło każdy wie. Jednak nie ma co porównywać dobrze zorganizowanej Korei (z dosponałym trenerem), USA, czy Portugalii do naszych grupowych rywali. Ekwador i Kostaryka mogłyby coś wywalczyć gdyby MŚ odbywały się gdzieś w strefie CONCACAF lub Ameryce Poł., poprostu w zetknięciu z europejskim reżimem taktycznym i sposobem gry szybko się posypią i już w pierwszych meczach dostaną lekcje piłki (może od naszych Ekwador troszkę mniejszą ).

Grupa B kolejność:
Anglia
Paragwaj
Szwecja
Trynidad i Tobago

Małe wyjaśnienie...miejsce Paragwaju na drugim miejscu uzależniam od remisu w pierwszym meczu z Anglikami. Uważam, że bedzie to grupa typowo remisowa w czym właśnie upatruję szansę południowo-amerykańskiej ekipy. Typuję ich do sprawienia niespodzianki sposród krajów Am Płd.

Grupa C kolejność:
Argentyna
Holandia
WKS
Serbia

Czemu tak? Serbia z praktycznie tylko Dejanem, Argentyna himeryczna, ale po słabym występie w poprzednich MŚ teraz za szybka nie odpadną, a dla młodej Holandii to wymarzona grupa, w tej grupie widzę dużo spotkań powyżej 2,5

Grupa D kolejność:
Meksyk
Portugalia
Angola
Iran

Jakby nie patrzeć to druzyny z Afryki nigdy nie były tak słabe, tym bardziej Angola. Troszkę z tym Meksykiem przesadziłem może ale to moja ulubiona drużyna ze strefy CONCACAF, a pozatym ich liga cały czas się rozwija (zaczęli zatrudniać porządnych obcokrajowców), no ale z ich żywiołowym sposobem gry sukcesu w dalszej rywalizacji im nie wróże

Grupa E:
Włochy
USA
Czechy
Ghana

Grupa F:
Brazylia
Australia
Japonia
Chorwacja

Moja mała dygresja...wątpię w 9 punktów Canarinios, jakiś remis wpadnie...typuje,że z Australią .

Grupa G:
Francja
Korea lub Szwajcaria,60% do 40%
Togo

Grupa H:
Ukraina
Hiszpania
Arabia
Tunezja

Myślę, że Ukraińcy bedą czarnym koniem jeśli chodzi o Europejczyków

To tyle...przemyślenia na dzień dzisiejszy, mogą jeszcze się zmianić...aha i nie biorę prawie w ogóle pod uwagę meczów towarzyskich (nikt nie gra na 100% na tydzień przed MŚ)...POZDRO

Do góry
#576593 - 30/05/2006 08:31 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
JMnemonic Offline
journeyman

Meldunek: 01/05/2006
Postów: 88
witam

moje typy trochę różnią się od większości. założyłem, że niespodzianki muszą się zdarzyć, a gospodarzom jak zwykle pomogą ściany.
dlatego od końca zaczynając - finał dla Niemiec &8,00 w betandwin
Wygrają grupę A (Polska 2.), a potem Niemcy pokonają kolejno Szwecję (@2,75 na Szwecja dojdzie do 1/8 finału), Portugalię (@3,75 w betandwin, że Portugalia kończy w 1/4), a w półfinale Włochów (@6,25 na porażkę Włochów w 1/2). Niemcy wygrają, bo mają na tyle solidny zespół, że z pomocą sędziów sięgną po to, co Cesarz im przygotował.

W gr B niespodzianka. Paragwaj na pierwszym miejscu, a Szwecja tylko bramkowo lepsza od Anglii (po 5 pkt). Anglicy za bardzo skupieni na Rooneyu, Davidzie i aferach Ericssona oraz podpisywaniu kontraktów z nowymi klubami - brak wystarczającej motywacji, by w pierwszym meczu wygrać z Paragwajem i bedzie tylko remis. Szwedzi pokopani przez Trynidad zlekceważą Paragwaj i przegrają, a w ostatnim meczu z Anglią tylko zremisują i wrócą do domu. Dzięki temu Paragwaj trafia na naszych orłów, a ci po wygranych z Ekw i Kos lekceważą rywali i... wygrywają.

W gr C wbrew przypuszczeniom... nie bedzie niespodzianek. Przynajmniej w tabeli. O ile tak można nazwać fakt, że Holandia będzie pierwsza, a Argentyna druga. Dlaczego? Serbia to już nie to co kiedyś i zagrają tak jak kiedyś Bułgarzy - mieli silną drużynę, ale 4 lata wcześniej i w następnych MŚ szybko zakończyli. WKS - silne, ale nie na tym kontynencie i nie w tej grupie. W innej pewnie daliby radę.

W gr D mega niespodzianka, albo raczej atomowa niespodzianka. iran wychodzi na 1 miejscu. Zespół niedoceniany, a z doświadczonymi zawodnikami. Kilku gra(ło) solidnie w Bundeslidze. Reszta gra w kilku zespołach w Iranie i są świetnie zgrani. Angola się nie liczy, bo traci efekt grania u siebie (patrz Ekwador, z tą różnicą, że w tym wypadku rywale nie bali się wysokosci, ale publiczności i zasiadających tam bojówek). Meksyk kompletne dno pokazał w meczu z Francją i na wiele więcej ich nie stać (a Kostaryka jest jeszcze słabsza). Portugalia solidna, ale jak zawsze gdzieś się potknie. W 1/8 Portugalia pokona obroną Holandię i wpadnie na ścianę, czyli na Niemców w 1/4, z którymi nie powalczy. Iran zaś pokona Argentynę, czym ułatwi życie... Polsce. Ponieważ w 1/4 Polacy pokonają Iran.

W gr E bez większych niespodzianek. Włosi przed Czechami. Pozostałe dwie drużyny są za słabe na MS.

W gr F na 1 Brazylia, a 2 miejsce wywalczy Japonia. Australii nie wystarczy mieć supertrenera i 2 piłkarzy. A Chorwacja, tak jak Serbia, to już nie ta drużyna, która straszyła Europę. W 1/8 Włosi obroną wygrywaja z Japonią, a Brazylijczycy przegrywają z Czechami.

W gr G kolejna niespodzianka. Korea bez sędziów to cień drużyny sprzed 4 lat. Szwajcarzy okazują się za młodzi na taką imprezę. brak doświadczenia będzie owocował czerwonymi kartkami w meczach z doświadczonymi rywalami (radziłbym stawiać na czerwone kartki zwłaszcza w meczach z Fra i Kor). Francuzi zaś zaczynają tradycyjnie MS ospale, wiec wychodza na 2 miejscu chociaż bez porażki, ale z 2 remisami.

i wreszcie gr H. Tutaj Europa pokazuje miejsce w szyku pozostałym drużynom. Hiszpanie zaczynają świetnie i wychodzą z kompeltem pktów. W Ukr grają na Szewczenkę, aby został któlem (może się udać). I tak w 1/8 Ukraina eliminuje Togo, a Francja zamęcza Hiszpanie. W ćwierćfinałach Włosi wygrywają z Ukrainą, a Czesi z Francuzami.

I mamy następujące półfinały: Niemcy - Włochy, Polska - Czechy. A finał Niemcy - Polska 3-1. I w Polsce żałoba, że znowu przegraliśmy z Niemcami, zamiast radość z 2. miejsca...

Do góry
#576594 - 30/05/2006 10:42 Re: MŚ 2006 kto wyjdzie?
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Jak to sie sprawdzi i to zagrasz to bedzie bardziej oplacalne od szostki w totka

Do góry
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (igea23, VVega, alfa, Igor, Sony, Sensei, Akhu, Zaixi, 11kera11, forty, Emilio, latajaca_holenderka), 3340 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583253 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07