Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#5590995 - 17/10/2012 16:37 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Polska - Anglia : Żółte kartki w pierwszej połowie
Ile żółtych kartek zostanie wręczonych podczas 1. połowy meczu?
typ: powyżej 1.5
kurs: 2,09
Betsson

Myślę sobie, że wczorajsze wydarzenia mogą mieć duże znaczenie jeśli chodzi o to co dzisiaj będzie się działo w meczu Polska - Anglia. Osobiście spodziewam się dość twardego spotkania, co za tym idzie dużej ilości fauli i kartek. Sam początek może być istotny, bo wydaje mi się, że obie drużyny będą chciały pokazać (za wszelką cenę) kto jest lepszy i myślę, ze już na początku spotkania sędzie Gianluca Rocchi z Włoch będzie miał okazję do pokazania żółtych kartek. Postanowiłem więc zagrać, że do przerwy zostanie pokazanych przynajmniej dwie żółte kartki i wydaje mi się, że jest to możliwe.
W obu drużynach są zawodnicy grający twardo (szczególnie środkowi obrońcy), którzy często dostają żółte kartki więc spodziewam się, że również dzisiaj będą dawali możliwość pokazania im kartek. Kolejna sprawa to murawa, która zapewne nie będzie przygotowana najlepiej, a to sprawia, że sędziowie nie są zbyt pobłażliwi na faule na trudnych murawach i częściej dają kartki zawodnikom. Ostatnia sprawa to sędzie z Włoch. Gianluca Rocchi jest arbitrem, który raczej nie stroni od pokazywania kartek. W tym sezonie sędziował już 6 spotkań na różnym szczeblu rozgrywek i pokazał w nich 33 żółte kartki i 2 czerwone. W poprzednim natomiast licząc wszystkie rozgrywki sędziował w 26 spotkań w których pokazał 115 żółtych kartek oraz 9 czerwonych. Przy tak sędziującym arbitrze z Włoch myślę, że kartki w takim spotkaniu będą a ja stawiam, że przynajmniej dwie zobaczymy w pierwszej połowie.

Do góry
Bonus: Unibet
#5592738 - 19/10/2012 00:03 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: krz1910]
Marcin. Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2012
Postów: 1
Witam,
nie wiem gdzie ten post umieści, więc napisze go tutaj. Zagrałem w STS na mecz Polska-Anglia a jak wiadomo nie odbył się on tego dnia co planowano. Wiecie może jak rozliczają oni takie mecze, czy został on anulowany, czy jest rozliczany???

Do góry
#5592765 - 19/10/2012 00:28 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Marcin.]
pacyfista Offline
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 81866
Skąd: jawor/bremen
Originally Posted By: Marcin.
Witam,
nie wiem gdzie ten post umieści, więc napisze go tutaj. Zagrałem w STS na mecz Polska-Anglia a jak wiadomo nie odbył się on tego dnia co planowano. Wiecie może jak rozliczają oni takie mecze, czy został on anulowany, czy jest rozliczany???


to sie obudziłeś 24 godziny po meczu,wejdz na strone pzpn-u

tam w dziale reklamacje wyslij maila ,Lato ma robic zwroty na moneybookers

Do góry
#5807527 - 21/03/2013 17:34 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Dam85 Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2013
Postów: 13
POLSKA - UKRAINA

Jak myślicie, która druzyna jest wiekszym dolku? Zdecyduje forma dnia oby nie arbiter;p

Do góry
#5807543 - 21/03/2013 18:03 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
ustafka na 1-1

!00%

Do góry
#5808167 - 22/03/2013 04:59 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: HAGIi]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
Originally Posted By: HAGIi
ustafka na 1-1

!00%


tez tak mysle, ale przypadkiem moze sie skonczyc 2:1 smile

Do góry
#5808248 - 22/03/2013 07:23 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: huge]
Trzezwy bankrut Offline
old hand

Meldunek: 21/08/2011
Postów: 886
Skąd: się bierze z pipy swąd?
Chorwacja - Serbia : Czy bedzie czerwona kartka?
typ: Tak
Kurs: @2.75
Bet-at-home

Co tu duzo pisac wspolna historia, obupolna nienawisc ktora napewno przelozy sie tez w meczu. Nikt napewno w takim meczu nogi nie odstawi ,a co za tym idzie beda faule i kartki. Bardzo mi sie podoba ten typ zobaczymy jak bedzie po meczu.

Do góry
#5808262 - 22/03/2013 12:29 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Polska - Ukraina [Handicap 0-1]
Typ: Polska
Kurs: 4.50

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Ewentualne zwycięstwo może praktycznie wyeliminować Ukraińców z gry o Mistrzostwa Świata w Brazylii, zaś nas do globalnego czempionatu znacznie przybliżyć. Co prawda w meczach towarzyszkich nasze Orły nie błyszczały, jednak ja już od dawna jestem zdania, że te mecze są dla selekcjonerów, żeby poćwiczyć pewne warianty taktyczne, a nie dla kibiców. Z kolei w eliminacjach reprezntacja Polski raczej nie zawodzi. Remis na gorącym terenie w Czarnogórze, wygrana z Mołdawią i remis z Anglią. Na Stadionie Narodowym jesteśmy nie pokonani, ale z pieciu meczów odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo. Dzisiaj czas na kolejne i najlepiej spektakularne. CZas na przełamanie Lewandowskiego i jego gole, ofiarna grę Krychowiaka i Majewskiego w środku pola, którzy w swoich ligach błyszczą oraz świetne parady Boruca, który wrócił do dyspozycji z czasów świetności w Celticu. Z powyzszych względów liczę na naszą co najmniej dwubramkowe zwycięstwo.

Do boojuuu Polskooooooo boks

Do góry
#5808433 - 22/03/2013 17:49 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
San Marino-Anglia

Kopciuszek średnio traci 4 bramki na mecz w tych eliminacjach. San Marino nie zdobyło gola w meczu o stawkę od 2004 roku.Jak wiemy na Wembley skończyło się 5-0.

Anglia-4.5 boks

Do góry
#5809818 - 23/03/2013 04:44 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Witam forumowiczów nie ostawiałem tej kolejki w eliminacjach w meczu Polska - Ukraina goście wygrali zasłużenie zagrali agresywniw dobrze taktycznie by powalczyć w tych eliminacjach przynajmnej o kolejne punkty.
Nasz narodowy stadion nie jest naszym nowym szczęśliwym obiektem dla reprezentacji tym bardziej przy słabej dyspozycji naszych piłkarzy.
Wynik z Warszawy pozbawił szans na walkę przynajmniej o miejsce barażowe obie ekipy w kontekscie pozostałych spotkań rywali
Anglia i Czarnogóra rostrzygnął pomiędzy sobą kwestię awansu do Brazylii grają dobrze zdobywają punkty regularnie mają odpowiednio 11 i 13 pkt poza tym Ukraina i Polska musiały by wygrać do końca eliminacji wszystkie mecze i liczyć na potknięcie Anglii i Czarnogóry w każdym pozostałym meczu eliminacji.
Dzis ten wynik eliminuje właściwie obie ekipy z jakichkolwiek marzeń o grze w tym turnieju zresztą wszyscy twierdzą, że ranking jest nieobiektywny, jednak bardzo relnie ocenia możliwości piłkarskie poszczególnych reprezentacji w danym momencie to nie przypadek, że jesteśmy tak nisko notowani.

Do góry
#5812835 - 26/03/2013 04:38 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Jutro kolejne mecze eliminacyjne z ciekawszych spotkań Dania - Bułgaria typ 1 1,60.
Po wygranej z Czechami na wyjeździe Dania powinna zainkasowac
3pkt z Bułgarią nie sadze by mogli powstrzymać Duńczyków.
Walia - Chorwacja typ 2 Chorwacja z Belgia rywalizuje o bezpośredni awans, Belgowie mocni w tych eliminacjach pewnie ponownie pokonają Macedonię, tez Chorwacja ma potrzebę zdobycia 3 pkt.
Francja - Hiszpania typ 2 nieoczekiwany remis z Finlandią spowodowł podrażnienie ambicji Hiszpanii mają 2 pkt straty do Francji ewentualna porażka skomplikuje sprawę bardzo a Hiszpanie z pewnością nie interesują baraże, pokonanie lub remis z Ftancją są do zaakceptowania przez Hiszpanów
Czarnogóra - Anglia typ X 3,39
Mecz w Czarnogórze będzie dla Anglii trudnym spotkanim wynik korzystny też dla Polski i Ukrainy zwycięstwo Czarnogóry sprawiło by, że awans piłkarzy tego kraju byłby na wyciągnięcie ręki u to z pierwszego miejsca wystarczyło by im 4 pkt mają pózniej u siebie Ukrainę i Mołdawię u siebie.

Do góry
#5813104 - 26/03/2013 17:29 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Walia-Chorwacja

Walijczycy osłabieni przystępują do potyczki.Niedostępni są: Aaron Ramsey(kartki, David Vaughan, Joe Allen, David Edwards , Andrew Crofts oraz Jack Collison.Gareth Bale z powodu urazu już po połowie zszedł z boiska.
Chorwaci łeb w łeb idą z Belgami.
Ta sytuacja kadrowa Walii przemawia za Chorwatami.

Chorwacjaboks

Serbia-Szkocja

Czy do spotkania dojdzie niewiadome.Aura płata figle.

Serbowie zaledwie jedno zwycięstwo na koncie mają.Defensorzy Nenad Tomovic oraz Milan Bisevac po kartkach powracają,zaś z powodu kartek nie zagra Kolarov.
Szkoci w dalszym ciągu bez zwycięstwa.Do Serbii nie polecieli:Kris Commons oraz Russell Martin.Z powodu kartek nie zagra Robert Snodgrass,zaś na uraz narzeka Steven Fletcher.

Jak widzimy ofensywa Szkotów rozsypana.Dodam fakt,że Szkoci nieskuteczni.
Pierwsze spotkanie bezbramkowo zakończyło się.Sądzę,że i tym razem wielu bramek nie zobaczymy.

under2.5boks

Irlandia Północna-Izrael

Wywarli na mnie wrażenie gracze Izraelu w spotkaniu z Portugalią.Drudzy w tabeli są.

Irlandia Północna zaledwie 3 oczka zgromadziła.

Chcąc liczyć się w grze goście muszą wygrać to spotkanie.

Izrael DNBboks


Francja-Hiszpania

Przegrywając w Paryżu Hiszpanie skazaliby się w zasadzie na drugie miejsce w grupie i prawdopodobną grę w barażach.
Hiszpania DNBboks

Czarnogóra-Anglia


Gospodarze dotychczas stracili komplet punktów w spotkaniu z Polską.Niezwykle groźni są u siebie.Anglicy już zawodzili nas w eliminacjach.Obie drużyny spotykały się ze sobą dotychczas dwukrotnie w eliminacjach do ostatnich mistrzostw Europy.
Na Wembley 0-0,zaś w Czarnogórze 2-2.
Gospodarze mają kim straszyć w napadzie.Dla kiepskiej defensywy Lwów to chwila prawdy.Oczekiwać należy wartkej akcji spotkania.

Czarnogóra scoreboks

Najskuteczniejszy w Albionach.Pokutować musi za wybryk w poprzednim spotkaniu w Czarnogórze.

Rooney scoreboks

Do góry
#5813317 - 26/03/2013 21:24 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
wzialem z profka Lewy 2 lub wiecej bramek @ 2.50
komu jak nie tym kelnerom.. Licze ze chlopaki troche na niego pograja, aby sie przelamal i chociaz na chwile zeby uwierzyli ze pociagnie zespol laugh
W necie na to zdarzenie ~1.50 (1.53 bet365)

Do góry
#5813450 - 26/03/2013 22:44 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Rivaldinho]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Rivaldinho

W necie na to zdarzenie ~1.50 (1.53 bet365)



@1,90

exp

Do góry
#5813609 - 27/03/2013 00:15 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
w unibecie bylo nawet 2.55 ale przegapilem..

btw 2 defensywnymi wychodzimy na San Marino laugh laugh laugh hahaha

Do góry
#5813711 - 27/03/2013 00:49 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
w expie wczoraj bodajże @2,20 (za 2+ goli), a hat-trick Lewego @5,75 był

ale to w ramach ciekawostek, nie żebym miał/chciał to grać

smile

Do góry
#5814476 - 27/03/2013 05:04 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dobry dzień w eliminacjach Chorwacja, Serbia i Hiszpania wygrały w tej kolejce w Podgoricy remis szkoda, że Dania zremisowala mój europejski typ sie właściwie sprawdził jednak Dania coś słabo z tą drużyną Bułgarii.

Do góry
#5814582 - 27/03/2013 14:21 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Bezdomny]
Mitul Offline
Villain

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 19866
Skąd: Starogard Gd./Wrocław
sorki za dlugi cytat, ale 100/100 - niesamowita skuteczność !!! Jestem pod wrazeniem łacznie z Rooney to score smile
Originally Posted By: Bezdomny
Walia-Chorwacja

Walijczycy osłabieni przystępują do potyczki.Niedostępni są: Aaron Ramsey(kartki, David Vaughan, Joe Allen, David Edwards , Andrew Crofts oraz Jack Collison.Gareth Bale z powodu urazu już po połowie zszedł z boiska.
Chorwaci łeb w łeb idą z Belgami.
Ta sytuacja kadrowa Walii przemawia za Chorwatami.

Chorwacjaboks

Serbia-Szkocja

Czy do spotkania dojdzie niewiadome.Aura płata figle.

Serbowie zaledwie jedno zwycięstwo na koncie mają.Defensorzy Nenad Tomovic oraz Milan Bisevac po kartkach powracają,zaś z powodu kartek nie zagra Kolarov.
Szkoci w dalszym ciągu bez zwycięstwa.Do Serbii nie polecieli:Kris Commons oraz Russell Martin.Z powodu kartek nie zagra Robert Snodgrass,zaś na uraz narzeka Steven Fletcher.

Jak widzimy ofensywa Szkotów rozsypana.Dodam fakt,że Szkoci nieskuteczni.
Pierwsze spotkanie bezbramkowo zakończyło się.Sądzę,że i tym razem wielu bramek nie zobaczymy.

under2.5boks

Irlandia Północna-Izrael

Wywarli na mnie wrażenie gracze Izraelu w spotkaniu z Portugalią.Drudzy w tabeli są.

Irlandia Północna zaledwie 3 oczka zgromadziła.

Chcąc liczyć się w grze goście muszą wygrać to spotkanie.

Izrael DNBboks


Francja-Hiszpania

Przegrywając w Paryżu Hiszpanie skazaliby się w zasadzie na drugie miejsce w grupie i prawdopodobną grę w barażach.
Hiszpania DNBboks

Czarnogóra-Anglia


Gospodarze dotychczas stracili komplet punktów w spotkaniu z Polską.Niezwykle groźni są u siebie.Anglicy już zawodzili nas w eliminacjach.Obie drużyny spotykały się ze sobą dotychczas dwukrotnie w eliminacjach do ostatnich mistrzostw Europy.
Na Wembley 0-0,zaś w Czarnogórze 2-2.
Gospodarze mają kim straszyć w napadzie.Dla kiepskiej defensywy Lwów to chwila prawdy.Oczekiwać należy wartkej akcji spotkania.

Czarnogóra scoreboks

Najskuteczniejszy w Albionach.Pokutować musi za wybryk w poprzednim spotkaniu w Czarnogórze.

Rooney scoreboks

Do góry
#5815532 - 28/03/2013 18:39 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Iwdakuno]
Dam85 Offline
stranger

Meldunek: 21/03/2013
Postów: 13
Tak po chwili refleksji nad meczem Polska -San Marino, gdzie jest nasza druzyna? Wydaje sie ze daleko w lesesi tylko 5-0 i 100% sytucja na stracona bramke;pp Co by bylo gdybys my w tej formie zagrali z Anglia lub jakas klasowa druzyna... masakra jakas;p
ale dajmy czas na druzyne przyjdzie pora tylko niech graja w jednym skladzie najlepiej odmlodzonym;)

Do góry
#5817190 - 30/03/2013 12:02 Re: Eliminacje MŚ 2014 - Europy [Re: Mitul]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Mitul
sorki za dlugi cytat, ale 100/100 - niesamowita skuteczność !!! Jestem pod wrazeniem łacznie z Rooney to score smile


Bezdomny pokazał klasę, 100% skuteczność. piwo

Do góry
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, Szuman, Irek, Ojro, VVega, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 3551 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5580263 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49