Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >
Opcje tematu
#5521605 - 01/09/2012 22:15 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ludwiczek]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
lecimy tradycyjnie z team totals na cały sezon smile

Miami Dolphins poniżej 7 @1.61 betsson

Już trzeci rok z rzędu gram ten under i na razie jestem 2/2. W Miami rozsypka totalna okraszona niezłą wyprzedażą garażową nalepszych graczy. Wyrzucili najlepszego WRa B.Marshalla i najlepszego cornera Vontae Davisa (miał dopiero 24 lata!!). Obaj odeszli praktycznie za orzeszki. Jest nowy trener, były członek sztabu Green Bay, ale ciężko mu będzie coś upichcić zjadliwego jak połowa produktów jest przeterminowana a druga połowa zepsuta. Mają nowego rookiego na QB (co nigdy nie jest dobrą wróżbą na pierwszy sezon zwłaszcza jak ten QB to nie jest ktoś pokroju Andrew Lucka czy Peytona Manninga - btw Peyton pierwszy sezon też miał "słaby" patrząc po wynikach zespołu), i nawet gdyby on się ogarnał (co jest wątpliwe), to nie ma do kogo rzucać wink Pierwszym WRem ma tam być, uwaga, Legedu Naanee (które najlepsze mecze to grał w collegu) albo z slotu Davone Bess. Jedyne co mają w miare przyzwoitego to para RB, Daniel Thomas i Reggie Bush, szkoda tylko że obaj są zawodnikami wysoce kontuzjogennymi. Under. Tak krótko i zwięźle o nich typ z ESPN:

Originally Posted By: Chris Harris
Hi, Rob. Ha, I don't think it was Hard Knocks' fault that they traded their own good WR away and didn't replace him. Yeah, Tannehill is being set up to struggle. Supposedly Naanee is the WR1 in Miami, but I wouldn't touch him except as a deep sleeper. Hartline can't get his calf healthy. Bess is a slot player. Roberto Wallace is slow. I don't see this working out well for the kid. This team could really stink.



Cincinnati Bengals poniżej 8 @1.92

Na czym opieram typ? Rok temu Bengalsi byli klasycznym przykładem zespołu który zmaksymalizował swój wynik - wygrali wszystkie mecze z drużynami słabszymi, a przegrali wszystkie mecze z ekipami mocniejszymi. Co najważniejsze, utopili wszystkie kluczowe dla nich mecze w dywizji z Steelers i Ravens (razem 0-4). Te dwie ekipy się specjalnie nie zmieniły i oczekuję analogicznego rezultatu. Patrze w rozkład gier, i widzę jakies 5-6 wygranych dla nich (Browns x2, Miami, KC, Jax, może Redskins, może Raiders), a reszta to same ciężkie ekipy, spoza dywizji min. SD, Dallas, Eagles, Giants. Do tego przedwczoraj Dalton lekko sobie uszkodził ramie, niby nic ale może się kontuzja odnowi?

New England Patriots powyżej 12 @1.92

Najłatwiejszy kalendarz w lidze - nie ich wina. 12 winów czyli tylko 3 porazki by mogli mieć, ale z kim? Rywale w dywizji się cofnęli w rozwoju (Jets szukają pomocy boskiej, Dolphins się wyprzedają), a poza dywizją to mają z ciekawych tylko takie daty jak wyjazd do Baltimore, a u siebie 49ers i Texans. A że się jeszcze wzmocnili B. Lloydem który ma być ich lekiem na dolegliwości w passach >20 yardów oraz ciekawym DE Chandlerem Jonsem oraz MLD Hightowerem (bieda w secondary pozostaje niezmeinna) to zapowiada się kolejny owocny sezon w drużynie z stanu Massachusetts. Mam tylko nadzieję że tym typem ich nie zjinxuje wink



co mnie jeszcze kusi?

- Buffalo Bills under 7.5 po aż 2.45 - Mario Williams przepłacony i kontuzjogenny (co nigdy nie jest dobrym połączeniem), Fitzpatrick to przeciętny QB (co potwierdził w drugiej połowie ubiegłego sezonu jak zaczął grać pod presją).

- SF 49ers under 10. To jest bardzo popularny pick w necie z bardzo prostej przyczyny - kalendarz mają w tym roku wyjątkowo trudny. 10 winów czy mogą sobie pozwolić na max 6 porażek. Gdzie widzę ich porażki? @Patriots, @Saints (rewanżyk za playoffy), @Packers, Lions może, Bears może (liczmy 50/50). Do tego mają Giants u siebie jeszcze. Szczerze to po analizie aż tak źle to nie wygląda wink Chyba ich lepiej zostawić w spokoju. Ciekawe czy będą jakieś niesnaski w licznych szeregach WR - przyszli Moss i Manningham, a rok temu SF grało bardzo mało długich podań, preferując grę bezpieczną. A tych dwóch to się bierze właśnie po to, żeby rozwinąć długie passy, więc czy będzie zmiana? I czy w związku z nią Alex Smith da sobie rade? A może liczba jego INT wystrzeli kosmicznie w górę?

- Titans poniżej 7? Mają mega trudny początek roku (start 1-5 nie będzie zaskoczeniem), potem jest trochę z górki, ale to podoba historia jak Rams rok temu. Też miało być z górki, a nie było i skończyli bodajże 2 wygranymi jak dobrze pamiętam. Na QB drugoroczniak Jake Locker, ciekawe ile wytrzyma bo kilka szybkich wtop każdemu siada na psychę. Gdzie można upatrywać wygranych? @MIN, Colts x2, @MIA, Jax x2. 6 mi wyszło ale mogłem się gdzieś pomylić.

Do góry
Bonus: Unibet
#5522338 - 02/09/2012 05:19 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Skiper]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Cytat:
AdamSchefter ESPN

Miami claimed former Redskins WR Anthony Armstrong on waivers.


Pierwszy od dawna sensowny ruch Delfinków. Oczywiście mówimy o gościu który w normalnym zespole byłby mniej więcej 3cim najlepszym WR-em, ale cóż, lepszy rydz niż nic i to nawet na tydzień przed pierwszym meczem w sezonie. Może gość jest prawdziwym mózgowcem i się w te 7 dni nauczy wszystkich ścieżek.


Edited by Skiper (02/09/2012 05:19)

Do góry
#5526318 - 05/09/2012 15:34 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Skiper]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Skiper, under Miami to faktycznie wygląda na bankera. A Patriots masz w pinnku over 12 @ 2.15
A z Cincin to się nie do końca zgodzę, ale zobaczymy jak będzie.


Wyszło kilka ciekawych finalnych power rankings.

Najśmieszniejszy zrobił chyba dla Foxsports, były trener Brian Billick:
http://msn.foxsports.com/nfl/powerRankings
Przecież to jest niepoważne ustawiać na pierwszym miejscu drużynę, która tak zawiodła w zeszłym roku.

Mój "ulubieniec" Pete Prisco:
http://www.cbssports.com/nfl/powerrankings
Atlanta na 5 miejscu. Cincin na 7. Litości.

Moim zdaniem najbardziej obiektywny ranking zrobili w ESPN
http://espn.go.com/nfl/powerrankings
Chociaż, typowanie Colts jako najgorszej drużyny, hmm...

Do góry
#5526339 - 05/09/2012 16:44 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Tymczasem początek sezonu już dzisiaj. Bardzo nietypowy początek, bo ostatni raz w środę futboliści NFL grali w 1948 roku.
Dallas to drużyna, która jest dość przeciętna. W tych rankingach przedsezonowych jest zgodnie ustawiana przez wszystkich w środku. Co nie może dziwić, bo w zeszłym roku nie mogli mieć bardziej przeciętnego bilansu od 8-8, a ja tam żadnych zmian ani na plus, ani na minus nie widzę. Ot zespół, który może wygrać z każdym jak Romo będzie miał dobry dzień i z każdym przegrać jak Romo będzie miał zły dzień. Romek jest znany ze słabej gry pod presją, co zawsze powodowało problemy Dallas w końcówce sezonu. W zeszłym roku jednak wyjątkowo, chyba bardziej była to wina innych graczy.
Giants tymczasem zeszły sezon zaczęli dobrze, wygrywając m.in. na wyjeździe z Eagles i Patriots, a później trafiła im się słabsza gra i brutalna seria przeciwników: 49ers, Eagles, Saints, Packers, Cowboys. I to Dallas była jedyną drużyną, którą wtedy pokonali. Kiedy zrobiło się gorąco, że nie awansują do playoffów, to zrobili to co mieli zrobić, ograli łatwo Jets i jeszcze raz Cowboys. Później historia znana.
W sytuacji kiedy drużyna jest pod murem i musi wygrać, chyba nie ma bardziej przeciwnych drużyn niż te dwie.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to myślę, że nie będzie tu niespodzianki. Romo, przy swojej kiepskiej linii ofensywnej, musi rzucać nie tylko celnie, ale bardzo, bardzo szybko, jeśli ma zamiar uniknąć bestii w postaci Pierre-Paula, Tucka czy Umeniyory. Jak będzie miał dobry dzień to Dallas jest w stanie dotrzymać kroku w zdobywaniu punktów Giantsom i będzie podobny wynik jak w zeszłym roku czyli 34-37. W innym wypadku, nie widzę tu specjalnie zagrożenia, zwłaszcza, że raczej nie zagra Witten, ważny dla Romo gracz.

Jako że to początek sezonu i wszystkie domysły często idą w łeb, to zagram tylko lekko Giants(-4) @ 2.03, chociaż zastanawiam się czy nie lepiej jednak -3.

Szkoda tylko, że po tym meczu trzeba będzie tyle czekać do następnych. Naprawdę mogli już to przełożyć na piątek, a nie środę.

Ale już się coś dzieje piwo

Do góry
#5531254 - 08/09/2012 04:00 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin

Do góry
#5531761 - 08/09/2012 19:00 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: BartasPT]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Tuż przed startem ligi jeszcze dwa season bety z mojej strony tongue
Chris Johnson over 1100.5 rushing yards 8/10 @ 1.83 paddy power chciałem ten typ zagrać w bet365 przy linii 1275.5, która dla mnie i tak była za nisko ustawiona ale pp poszedł po bandzie i wystawił linię niższą o prawie 200. O co chodzi? CJ to absolutna czołówka rb w nfl. W 2009 szedł na rekord jardów w całej historii i mimo, że go nie pobił przekroczył magiczną linię 2000 jardów. W trzech ze swoich czterech sezonów przekraczał linię 1100 jardów bardzo wyraźnie. Jedyny raz nie udało mu się w zeszłym sezonie gdy zabrakło mu 55 jardów. Był to rok gdy cały offseason negocjował nowy kontrakt i w pierwszych trzech tygodniach preseasonu w ogóle nie ćwiczył z drużyną. Odbiło się to na jego formie, którą złapał dopiero w połowie sezonu (w ostatnich ośmiu spotkaniach miał 679 jardów). Teraz z nowym kontraktem, solidnie przepracowanym okresem przygotowawczym, widać sporą różnicę z poprzednim sezonem i jeśli rok temu był tak blisko 1100 jardów w tym, ktoś takiej klasy jak CJ, powinien tą linię osiągnąć spokojnie. Jedyna przeszkoda dla tego typu to poważniejsza kontuzja wink
Ray Rice &#8211; Maurice Jones-Drew RR 5/10 @ 1.6 bet365 gram Raya z powodu holdoutu gracza Jacksonville. W zeszłym roku z powodu negocjacji kontraktowych Chris Johnson zrobił to samo co Maurice i średnia jardów na mecz spadła mu o 20 w porównaniu z sezonem poprzedzającym. W 2007 Larry Johnson też się wstrzymał od treningów i jego średnia jardów spadła o 42 w porównaniu ze swoim poprzednim sezonem. Maurice będzie miał tak samo bo dlaczego miałby być wyjątkowy? Dodatkowo co do mnie przemawia za tym typem to ilość piłek jakie otrzymał Maurice w poprzednim sezonie. Było to 343 razy, a jak pokazują statystyki po tak intensywnym sezonie dla rb powyżej 26 roku życia przychodzi słabszy sezon. Może właśnie dlatego nie trenował Jones-Drew? Wie, że nie powtórzy już sezonu 2011?


Jak widać zdarzało się to najlepszym więc i powinno się przydarzyć rb Jacksonville. Jeśli Ray Rice zagra na swoim normalnym poziomie, nie powinien mieć problemów by pokonać MJD. smile GL

Do góry
#5532643 - 09/09/2012 05:51 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Ja na jutro tylko Chicago -10 po @2.04

Ja myślę, że linię trzyma jedynie nadzieja w Lucku. Ale czy on będzie jednocześnie podawał, łapał, biegł i przykładał?

Ta nadzieja zgaśnie już po 1 mieczu. Wprawdzie II linia defensywy Chicago to nie czołówka ligi, a Urlacher w niewiadomej dyspozycji, ale ofenZ wzmocniony i tu będzie widać przewagę na miarę conajmniej 2TD.

Do góry
#5532899 - 09/09/2012 18:11 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Faktycznie ten typ na CJ wygląda super. A że Jake Locker żadnym zbawieniem na QB nie jest i nie będzie, to obciążenie Johnsona z pewnością nei spadnie.

Z typów na dziś najmocniej wygląda chyba naładowana ofensywa PAtriots (-5.5) właśnie w starciu z Titans.

Do góry
#5533182 - 09/09/2012 22:16 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
dla mnie za dobrze wyglada Jaguars +3.5 i to bedzie jeden z moich typow na wczesniejsze mecze, moze jeszcze doloze na ML galy

Do góry
#5533427 - 09/09/2012 23:15 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: BartasPT]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Rozpoczęcie dzisiejszych spotkań już za niecałą godzinę i jako, że to pierwsza kolejka to za małą stawkę spróbuję jeden typ.

Tennessee Titans &#8211; New England Patriots total sacks: over 3.5 3/10 @ 1.71 pinnacle New England ma chyba najlepszą ofensywę w całej lidze. Brady, Welker, Lloyd, Hernandez, Gronkowski do tego trzech solidnych rb w sam raz pasujących do ofensywy Danielsa. Wszystko ładnie pięknie ale jak pokazały spotkania przedsezonowe mają jeden malutki problem. Offensive Line. Waters wciąż nie zgłosił się do klubu, Mankins i Vollmer są po mniej lub bardziej ciężkich kontuzjach i dopiero co wracają do składu, Cannon gra na nie swojej pozycji i wygląda słabo a Soldiera dopadła lekka zadyszka po pierwszym dobrym roku w lidze (choć niektórzy twierdzą, że to z powodu braku Mankinsa w preseason). Dziś zmierzą się z drużyną , która w trzech ostatnich spotkaniach notowała 3.66 sacka na mecz. Jeśli dodamy do tego, że w tegorocznym drafcie New England wybrało dwóch dobrych pass ruscherów ( z czego Jones to kopia JJP co powoli udowadnia swą postawą na boisku)a Locker do najszybciej rzucających nie należy, linia 3.5 wydaję się być do przeskoczenia i parę sacków z obu stron powinniśmy zobaczyć smile

Do góry
#5533455 - 09/09/2012 23:26 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: BartasPT]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: BartasPT
dla mnie za dobrze wyglada Jaguars +3.5 i to bedzie jeden z moich typow na wczesniejsze mecze, moze jeszcze doloze na ML galy


Pytanie co tam niby tak dobrze wygląda? Blaine Gabbert ? MJD który praktycznie w ogóle nie trenował? Rashad jennings to nie jest player który ma jakiekolwiek szanse go zastapić...

Do góry
#5536494 - 11/09/2012 13:12 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Sabelius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/08/2010
Postów: 2706
Skąd: ten swąd
Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że są nowe zasady co do dogrywki w NFL:

Według nowych zasad dogrywki zdobycie trzech punktów nie kończy jednak meczu. Obie drużyny muszą mieć piłkę, a dogrywka kończy się "nagłą śmiercią" tylko po przyłożeniu.

Do góry
#5536511 - 11/09/2012 14:01 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Te zasady funkcjonują w PO.
Od tego sezonu stosuje się je również w sezonie zasadniczy.

Do góry
#5536987 - 11/09/2012 22:54 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
BartasPT Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/07/2010
Postów: 15932
Skąd: Gorzów/Szczecin
Raiders przeszli wczoraj samych siebie... a wlasciwie ich long snapper z lapanki, trzy beznadziejne snapy w ziemie, efekt - fumble, jeden zablokowany punt, a wszystkie pozostale pod mega presja laugh


Do góry
#5539746 - 13/09/2012 17:52 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: BartasPT]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Oglądałem pierwszy mecz Green Bay i byłem pod wrażeniem tego jak słabo ich obrona gra. Jeden dzikus Matthews nie wystarczy. Jeśli nie wyciągną jakichś wniosków to będzie dzisiaj kolejny wpierdziel. Bears mają dobrą obronę, świetnych RB i solidną grę podaniami (Brandon Marshall!). Czyli dokładnie to co wystarczyło 49ers do zwycięstwa.

Ale jak sobie pomyślę, że Packers mogliby mieć bilans 0-2, przegrywając oba mecze u siebie w domu... No nie, nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić smile
Jakieś pomysły?

Do góry
#5540369 - 14/09/2012 00:43 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
unkn0wn Offline
member

Meldunek: 28/04/2003
Postów: 194
Originally Posted By: Ghost
Oglądałem pierwszy mecz Green Bay i byłem pod wrażeniem tego jak słabo ich obrona gra. Jeden dzikus Matthews nie wystarczy. Jeśli nie wyciągną jakichś wniosków to będzie dzisiaj kolejny wpierdziel. Bears mają dobrą obronę, świetnych RB i solidną grę podaniami (Brandon Marshall!). Czyli dokładnie to co wystarczyło 49ers do zwycięstwa.

Ale jak sobie pomyślę, że Packers mogliby mieć bilans 0-2, przegrywając oba mecze u siebie w domu... No nie, nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić smile
Jakieś pomysły?


Patrząc się na to co stało się w przerwie między sezonami w Chicago (zmiana OC, nowy kontrakt Forte czy zatrudnienie Marshalla) dobrym typem wydaję się być over 22.5 na zespół z wietrznego miasta. Obrona Green Bay jest cienka nie od wczoraj, w zeszłym sezonie najsłabsza w całej lidze, w tym też raczej będzie w "czołówce" tej klasyfikacji. Bears ostatni raz więcej niż 22 punkty z Green Bay zdobyli w 2007 roku ale dużo się tam zmieniło. W zeszłym sezonie było 17 i 21 punktów z ich strony, gdzie w spotkaniu na Lambeau Field mieli aż 13 rushing yards co raczej nie powinno się dzis powtórzyć. Gdyby nie to, że to spotkanie w jednej dywizji można by to spróbować za kilka jednostek a tak pozostaje zagrać za drobne i oglądać grin

Do góry
#5540467 - 14/09/2012 01:45 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: unkn0wn]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Widzę, że linia na Packers zaczyna spadać, jeszcze wczoraj było -6.5, a teraz już jest -4.5. Gracze chyba zaczęli sobie zdawać sprawę, że pokonanie Bears to nie będzie taka prosta sprawa. Z drugiej strony Chicago oddało mnóstwo passing yards Luckowi, więc tym bardziej mogą mieć problemy z Rodżem.

Ciężka sprawa, mecz wygląda overowo jak w mordę strzelił. Zwłaszcza, że Cutler powiedział tak:
Cytat:
"We're in the point scoring business," Cutler said. "If we can grind it out, we can grind it out. But we've got to score and we've got to be explosive, and that takes big plays and big chunks. So time of possession isn't really something that is on our mind."


Obawiam się jednak, że trenerzy Chicago nie dadzą swoim zawodnikom pójść na wymianę ciosów i będą maksymalnie zwalniali grę. Bo Green Bay, to cóż oni mogą zmienić w swojej taktyce jak nie mają RB. Give the ball to Aaron and pray wink

To jest jedna z najstarszych i najbardziej zaciętych rywalizacji w NFL, będzie ciekawie. Zaczynając pisać tego posta miałem zagrać over 51, ale teraz już nie jestem pewien. Szkoda, że mecz tak późno to nie pogram też na live frown

Do góry
#5540468 - 14/09/2012 01:45 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Mi trochę ciężko uwierzyć że Green Bay rozpocznie sezon 0-2 po dwóch meczach u siebie. Ponadto Cutler moim zdaniem jeszcze niczego "wielkiego" nie pokazał i w meczach takich jak dzisiaj to wychodzi - właśnie wtedy kiedy ma być ten krok do przodu, zawodzi. Może to moje subiektywne odczucia, ale tak to widzę. To że zgnietli Indy w pierwszym meczu o niczym nie świadczy - nie oszukujmy się, Luck nie Luck, ich poziom nadal jest żałosny. Teoretycznie wychodzi mi over 50,5 pkt, jakby miał "strzelić" wynik to 31-24 Packers.
Jako wielki fan Falcons jestem mega ciekawy ich meczu z Denver, może nie jestem obiektywny w tym przypadku, ale myślę że 3 pkt handi lekko pokryją. Julio Jones rządzi smile

Do góry
#5540615 - 14/09/2012 04:10 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ghost]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Pytanie mam inne
Jak bylo z sedziowaniem w 49ers z Packers ?
Pamietajmy ze sedziowie to nieco amatorzy i może być bardziej widoczna ta stronniczość.

Nie wiem czy tutaj czy gdzieś narzekano strasznie , że nie widzą wielu fauli/rouchingów etc.

Do góry
#5540650 - 14/09/2012 05:01 Re: Futbol Amerykański 2012 - NFL & NCAAF [Re: Ludwiczek]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Póki co sędziowanie jest ogólnie ok. W 1 kolejce oglądałem 3 mecze (Cowboys, Pats i Saints) i jakichś większych pomyłek nie było. Są to inni ludzie, ale wbrew pozorom o podobnych umiejętnościach. W meczu Redskins - Saints było naprawdę sporo przewinień ale ci problemów nie mieli dużych. Błędy się oczywiście zdarzały (zwłaszcza nieodgwizdany DPI na jednym z CB Cowboys przy podaniu na w redzone do Cruza), ale czy "regularni" też icj nie popełniali?
Jak mówi stare powiedzenie, w NFL w każdej akcji można by odgwizdywać holding O-Linemnów na agresywnych DE/LB atakujących z boków linii, ale czy o to chodzi?

A jak nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Originally Posted By: Ludwiczek
Pytanie mam inne
Jak bylo z sedziowaniem w 49ers z Packers ?
Pamietajmy ze sedziowie to nieco amatorzy i może być bardziej widoczna ta stronniczość.

Nie wiem czy tutaj czy gdzieś narzekano strasznie , że nie widzą wielu fauli/rouchingów etc.


co? laugh oni mają 1 sekundę na podjęcie decyzji i srają w gacie czy podjęli dobrą bo cała Ameryka na nich patrzy, i gdzie by tu jeszcze mieli miejsce na "stronniczość" (nawet nie wiem na czyją stronę i dlaczego).



ps. A i był 1 wielbłąd - 4-ty timeout przyznany bodajże Seattle, ale szczęśliwie nie zaważył na wyniku.


Edited by Skiper (14/09/2012 05:06)

Do góry
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 ... 9 10 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, wHiTe_StAr, Sensei, igea23, rafal08, Zaixi, Kylo), 4425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582822 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07