Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#585067 - 18/06/2006 20:02 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Quote:

Takie zaklady sa w profie i w STS pod nazwa pojedynek




heh chyba niezbyt wnikliwie studiuję ofertę...albo jakoś przeoczyłem, ale fakt faktem ze nigdy tego nie grałem.

Do góry
Bonus: Unibet
#585068 - 21/06/2006 22:00 Re: GRUPA - F -
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Australia wyjdzie z grupy kurs w milenium 1,6-Kangurom styka remis z Chorwacją.Kieruje się przedewszystkim organziacja gry oraz trenerskimi umiejętnośćiami Hiddinka

Do góry
#585069 - 22/06/2006 05:16 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
ehh dość ciężką do typowania mamy dziś kolejkę no ale rzeczywiście, masz racje, taki typ wydaje się nieglupi muszę go przemyśleć heh

Do góry
#585070 - 22/06/2006 07:36 Re: GRUPA - F -
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Chorwacja przypomina mi Meksyk - oba zespoły z szaleńczymi możliwościami, ale zupełnie bez pomysłu na grę co w konsekwencji doprowadza je do tak tragicznych sytuacji. Meksyk wyszedł z grupy, bo na dobrą sprawę nikt mu zagrozić już nie mógł (kto wierzył w 3-bramkowe zwycięstwo Angoli z Iranem?). Tutaj sytuacja jest inna. Chorwacja nie może liczyć na pkt. w innych meczach. Pewniakiem do wyjścia jest Brazylia. Kto będzie drugi? Moim zdaniem będzie to Australia. Dlaczego? Zespół poukładany ze znakomitym trenerem. Gdyby Chorwacja była w optymalnej formie grałbym ich bez wahania. Po meczu z Brazylią jednak w nich coś puściło. Nie dali rady słabej Japonii. Niestety, ale w takim wypadku nic ani nikt ich nie zbawi. Mają szansę, ale czy ją wykorzystają?

Do góry
#585071 - 22/06/2006 08:57 Re: GRUPA - F -
cyrkluS Offline
addict

Meldunek: 01/01/2004
Postów: 556
Skąd: Warszawa
Nie mogłem edytować powyższego posta. Wpadłem na pomysł zagrania overa kartkowego w meczu Chorwacja - Australia. Każdy wie, że drużyna Kangurów gra bardzo brutalny futbol - trąbią o tym wszyscy. Natomiast Chorwacja też nie jest zespołem, który lubi odstawić nogę. Buki przesunęły linię handicapa na 5,5 ale nie razi mnie to aż tak strasznie. Kurs na over kartkowy 1.80!

Do góry
#585072 - 22/06/2006 10:02 Re: GRUPA - F -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Również uważam, ze rezlutat dzisiejszego spotkania i ostateczny wygląd tabeli tej gruoy będzie korzystny dla Australii. Chorwaci są dość chaotyczni i niepoukładani. Jak kolega powyżej wspominal, nie poradzili sobie z Japończykami.

Australia jakąś potęgą też nie jest, ale prezentują lepszy futbol czego uwidocznienie mamy na tym mundialu.

Sam osobiście nie gram tego spotkania, ale jak już ktoś wcześniej też wspominał kursy na wyjście z grupy Australijczyków oscylują w okolicach 1.6 więc można próbować.

Do góry
#585073 - 22/06/2006 10:05 Re: GRUPA - F -
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Też myślałem o overze w kartkach w meczu Chorwacja - Australia. W poprzednich meczach Australia dostała odpowiednio 4 i 2 kartki, a Chorwacja 2 i 2, jak wiemy dla tych drużyn jest to mecz o wszystko i mogą puścić nerwy. Dodadtkowo sędzią jest Graham Poll który w dwóch meczach przez niego sędziowanych pokazał odpowiednio 6 i 6 kartek oraz 1 czerwoną. Ja bezpieczniej znalazłem w tipsporcie 5+ zółte kartki po kursie 1,55

Do góry
#585074 - 22/06/2006 11:04 Re: GRUPA - F -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Nie mam za bardzo czasu bo w pracy siedzę ale potrzebuję nazwiska sędziego głównego w meczu:

Japonia - Brazylia

Do góry
#585075 - 22/06/2006 11:22 Re: GRUPA - F -
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Quote:

Nie mam za bardzo czasu bo w pracy siedzę ale potrzebuję nazwiska sędziego głównego w meczu:

Japonia - Brazylia




POULAT Eric

Do góry
#585076 - 22/06/2006 11:47 Re: GRUPA - F -
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.

Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle

Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola!
Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!

Uklad w tabeli:
----------------
Brazylia 6pkt
Australia 3pkt
Japonia 1pkt
Chorwacja 1pkt

Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca.
Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.

A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?

Z betbase.info widzimy:

22-06-2005 Japan - Brazil 2:2
04-06-2001 Brazil - Japan 0:0

Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!

Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.

Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.

A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.

Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.

Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10

Do góry
#585077 - 22/06/2006 15:01 Re: GRUPA - F -
grajek17 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/12/2004
Postów: 2712
Skąd: Toruń
Quote:

Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.

Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle

Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola!
Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!

Uklad w tabeli:
----------------
Brazylia 6pkt
Australia 3pkt
Japonia 1pkt
Chorwacja 1pkt

Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca.
Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.

A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?

Z betbase.info widzimy:

22-06-2005 Japan - Brazil 2:2
04-06-2001 Brazil - Japan 0:0

Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!

Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.

Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.

A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.

Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.

Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10




po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa

Do góry
#585078 - 22/06/2006 15:23 Re: GRUPA - F -
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Brazylia nie zremisuje a zmiecie Japonie bo chcą śrubować rekord wygranych pod rzad na mundialu

Do góry
#585079 - 22/06/2006 16:05 Re: GRUPA - F -
aha Offline
enthusiast

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 226
Quote:


po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa



Jak chcesz to nie graj. Wygrana 2 bramkami Brazylii to jest zwrot stawki - wiec przy wygranej 2:0 - zwrot stawki.

Ja bym wcale tak nie przesadzal, ze Brazylia wygra to spokojnie 2:0. Mysle, ze Japonia ma spore szanse powalczyc co pokazaly wczesniejsze mecze z Brazylia, gdzie padly 2 remisy. I w tych mistrzostwach Japonia strzela Australii (1 szy mecz), a potem traci w koncowce. Z Chorwacja tego bledu nie popelnia.

Ja wiem jedno - tutaj sie gra profesjonalnie, kiedy trzeba sie cisnie (Japonia), kiedy nie trzeba sie nie cisnie (wczoraj np. Argentyna). Rekord to oni moga sobie srubowac strzelajac w 85' na 1:0. I takiego maksymalnie wyniku sie spodziewam. No chyba, ze mecz sie zle dla Japonii ulozy - czasem tak bywa

I wiem jedno na 100% - Japonia w zadnym momencie nie odpusci. Oni sa honorowi, nie jak Polacy, dadza z siebie wszystko. Taka mentalnosc tego narodu.

I sie nie zdziwie jak na koniec meczu wszyscy beda zygac bo bedzie 0:0

Do góry
#585080 - 22/06/2006 16:08 Re: GRUPA - F -
Kris5 Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 430
Skąd: Inowroclaw gg2713248
a ja sie zdziwie i to bardzo.... minmum dwubramkowa wygrana brazylii japonia to zdecydownaie najslabsza druzyna tej GRUPY pozdrawiam

Do góry
#585081 - 22/06/2006 16:53 Re: GRUPA - F -
Bouldermaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/06/2006
Postów: 3245
Skąd: SG/KGR
21.00 Początek piłkarskiej samby w wykonaniu Brazylijczyków.
Przewiduje tu spory over i przebudzenie Ronaldinho i grubasa prezydenta:P Mecz z Japonią to świetna okazja na odzyskanie skuteczności. Vamos Canarinhos
3:0 my bet

Do góry
#585082 - 22/06/2006 17:02 Re: GRUPA - F -
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Chciałbym zaznaczyć,że Mundial to jest turniej,a nie jakieś tam śrubowanie rekordów.Tu nie liczą się pojedyńcze wygrane najważniejsze są mecze po wyjściu z grupy i tak jak w przypadku Brazylii,która ma już zapewniony awans po co ma się wysilać i aplikować Japończykom dużo bramek.Po pierwsze Japończycy się nie poddadzą (w końcu to ich naród zaatakował PEARL HARBOR,taka mała dygresja).Po drugie Brazylia gra słabo,2 wymęczone zwycięstwa,tylko nieskuteczności przeciwnikom mogą zawdzięczać nie stracenia bramek.Myślę,że w tym spotkaniu gwiazdeczki z Brazylii zagrają na 50 % swoich możliwości,a przy ich obecnej formie to nie wróży niczego dobrego,a Japończycy na pewno nie wierzą już w możliwość awansu ale zagrają na 100% swoich możliwości w końcu nie każdy ma okazję zagrać przeciwko Brazylii no i na pewno tego meczu nie odpuszczą.Dzisiaj albo Brazylia wygrywa minimalnie 1 bramką albo będzie remis.Handicpa na Japończyków +1,5 jest bardzo ciekawym typem na dzisiaj kurs 2.1 TOTO-MIX.

No,a w drugim meczu nie widzę innej możliwości jak remis lub wygrana Australii.Chorwacja po bardzo dobrym meczu z Brazylią,z Japonią zagrała po prostu fatalnie,a drużyna Hiddinga zaprezentowała się bardzo dobrze wobydwu meczach z wcześniej wymienionymi rywalami Chorwacji.Australia gra bardzo równo w przeciwieństwie do Chorwacji i tu upatruje awansu Australii do 1/8 finału.

Dzisiaj 2 te zdarzenia za 100 zł.
czyli handicap na Japonię i x2 na Australię.

Do góry
#585083 - 22/06/2006 17:05 Re: GRUPA - F -
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
A ja mam taka propozycje, Gamebookers chyba zrobil blad.

corners:

Japonia(+3,5) - Brazylia 1 2.00

dla mnie value i tyle, ciezko to jakos sensownie uzasadniac, bo to tylko i az rogi, ale mysle ze szansa spora, biorac pod uwage statystyki wczesniejszych spotkan.

Do góry
#585084 - 22/06/2006 17:08 Re: GRUPA - F -
Kris5 Offline
addict

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 430
Skąd: Inowroclaw gg2713248
Piszecie o slabszej grze brazylii ale nei wspominacie o tym ze kaatstrofalnei jak do tej pory graja japonczycy i nei sadze zeby wlasnie dizs objawil sie ich geniusz a poza tym brazylia to rbazylia i ona musi poprostu wygrywac a nawet jak wejda rezzerwowi to za wszelka cene beda sie chiali pokazac ja mysle ze bedzie diz slatwe zwyciestwo brazil oraz australia nei rpzegra ze slabiutko grajaca chorwacja i awansuje dalej te dwa typy w baw daja ako:2,64 nie wiem jak wy ale ja korzystam i to biore;)

Do góry
#585085 - 22/06/2006 17:11 Re: GRUPA - F -
mikey2spikey Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 4679
Skąd: ZDROYE CITY
Quote:

Quote:

Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.

Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle

Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola!
Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!

Uklad w tabeli:
----------------
Brazylia 6pkt
Australia 3pkt
Japonia 1pkt
Chorwacja 1pkt

Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca.
Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.

A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?

Z betbase.info widzimy:

22-06-2005 Japan - Brazil 2:2
04-06-2001 Brazil - Japan 0:0

Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!

Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.

Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.

A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.

Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.

Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10




po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa




sorki, ze sie wtracam, moze sie nie znam, ale zeby Brazylia nie wyszla z pierwszego miejsca, to musialaby przegrac z japonia np. 0-1, a Kangury musialyby wygrac 2-0 z Chorwacja.
wszystko to jakos malo realne. Nie wierze, zeby Brazylijczycy odpuscili, jak nawet wejda rezerwy to ograja skośnookich
pzdrw

Do góry
#585086 - 22/06/2006 17:21 Re: GRUPA - F -
LART Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 09/12/2005
Postów: 1757
Quote:

Quote:

Quote:

Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.

Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle

Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola!
Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!

Uklad w tabeli:
----------------
Brazylia 6pkt
Australia 3pkt
Japonia 1pkt
Chorwacja 1pkt

Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca.
Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.

A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?

Z betbase.info widzimy:

22-06-2005 Japan - Brazil 2:2
04-06-2001 Brazil - Japan 0:0

Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!

Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.

Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.

A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.

Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.

Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10




po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa




sorki, ze sie wtracam, moze sie nie znam, ale zeby Brazylia nie wyszla z pierwszego miejsca, to musialaby przegrac z japonia np. 0-1, a Kangury musialyby wygrac 2-0 z Chorwacja.
wszystko to jakos malo realne. Nie wierze, zeby Brazylijczycy odpuscili, jak nawet wejda rezerwy to ograja skośnookich
pzdrw




//Zgadzam się. W ekipie japońskiej nie będzie Tsuneyasu Miyamoto - za dwie żółte kartki został zawieszony na czwartkowy mecz. Ponadto gorączkę ma Shunesuke Nakamura, a kontuzjowane kolano - Naohiro Takahara. W zespole Brazylii wszyscy są zdrowi. Myślę że pora na sambę. Wiem że Brazylia na razie jak na swoje możliwości zawodzi ale Japonia gra fatalnie i nie skutecznie a dziś musi sie odkryć na dodatek. Dwubramkowa wygrana raczej prawdopodobna. Poza tym podoba mi się zakład jaki dał GB over 4,5 na kartki za 1,80

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, VVega, ElNinho[mmdea], akagi, Sensei, wHiTe_StAr, rafal08, czubek, Lukasz111, latajaca_holenderka, igea23), 2483 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45044 Tematów
5581221 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49